Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-02-19

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KERNEL55.5056.3054.7055.00-0.90%5,337.012021-02-19
ALIOR19.0719.9619.0019.77+3.54%17,633.592021-02-19
MILLENNIUM4.454.454.334.34-2.73%11,720.562021-02-19
MBANK220.20222.60214.40220.00-1.35%20,439.192021-02-19
INGBSK187.00188.60183.20187.00-0.32%2,913.992021-02-19
BZWBK220.20220.40214.00216.80-1.99%27,848.422021-02-19
CCC101.50103.0098.24102.20+1.19%26,387.942021-02-19
CYFRPLSAT28.4228.8028.3028.38-0.07%14,264.922021-02-19
ENEA7.197.197.077.10-0.70%2,144.452021-02-19
ENERGA7.797.797.767.77-0.32%87.722021-02-19
EUROCASH13.7013.8713.5413.57+0.22%3,757.562021-02-19
GTC6.666.726.586.64-0.30%125.692021-02-19
JSW39.6040.3339.0439.85+0.35%23,583.072021-02-19
KGHM200.00207.50200.00207.50+5.87%167,665.702021-02-19
KRUK182.50183.10180.10180.40-1.42%3,088.402021-02-19
LOTOS41.3541.8240.8141.65+0.80%22,279.422021-02-19
LPP8,160.008,250.008,040.008,105.00-2.58%22,895.222021-02-19
CDPROJEKT275.00278.90264.70265.40-3.49%116,005.722021-02-19
PEKAO67.5868.2666.4867.18-0.47%60,261.572021-02-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PGE6.786.786.636.63-1.54%12,874.282021-02-19
PGNIG5.956.005.865.86-1.15%18,325.532021-02-19
PKNORLEN59.3260.9259.2060.68+2.81%67,508.152021-02-19
PKOBP30.6030.8829.5930.66+0.20%144,319.002021-02-19
PKPCARGO15.8416.2015.5216.20+2.14%2,588.502021-02-19
PZU30.8530.8530.1330.57-0.88%80,195.112021-02-19
ASSECOPOL67.3067.4066.0066.00-1.79%7,541.402021-02-19
TAURONPE2.722.752.682.70-0.81%8,385.342021-02-19
ORANGEPL6.176.226.046.07-1.46%19,088.462021-02-19
GRUPAAZOTY29.2529.5029.0029.40+0.51%1,723.462021-02-19
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2097,31 +50,64 +2,47%
WIG 62109,00 +1210,08 +1,99%
sWIG80 19814,59 +137,07 +0,70%
mWIG40 4528,95 +48,26 +1,08%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2097,31 +50,64 +2,47%