Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-04-08

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LPP8,470.008,675.008,470.008,615.00+2.44%28,094.092021-04-08
KRUK185.80190.80185.80190.70+1.98%2,086.502021-04-08
INGBSK180.00180.80174.60180.80+1.69%501.082021-04-08
KERNEL52.6053.3052.5053.00+0.95%8,033.062021-04-08
EUROCASH15.6415.7915.2515.77+0.83%8,074.932021-04-08
KGHM199.10199.70195.10199.20+0.61%106,512.492021-04-08
CCC99.98101.2098.0299.76+0.46%11,387.242021-04-08
MBANK220.80220.80213.60218.20+0.28%5,415.172021-04-08
PZU34.0934.3033.8634.09+0.18%40,980.832021-04-08
MILLENNIUM3.903.943.853.92+0.15%1,665.492021-04-08
ORANGEPL6.856.886.686.82-0.07%8,619.962021-04-08
ENERGA7.827.857.807.81-0.51%128.982021-04-08
GRUPAAZOTY31.3831.6030.5031.00-0.70%2,027.792021-04-08
PGNIG6.506.596.406.45-0.71%55,825.412021-04-08
TAURONPE2.922.942.852.90-0.79%10,117.772021-04-08
ALIOR23.7223.8923.3323.60-0.80%4,366.632021-04-08
PKPCARGO19.2419.2418.8819.08-0.93%1,653.692021-04-08
PKOBP32.8932.9732.1632.51-0.97%52,110.242021-04-08
PEKAO73.9073.9072.3272.76-1.01%38,660.342021-04-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ASSECOPOL71.9071.9070.5570.70-1.19%7,097.792021-04-08
GTC6.927.086.866.90-1.29%819.042021-04-08
CYFRPLSAT30.5830.7029.6029.98-1.32%25,127.342021-04-08
ENEA6.937.006.786.83-1.58%3,238.642021-04-08
PGE7.357.387.147.25-1.74%14,897.082021-04-08
BZWBK217.00217.20209.80211.10-2.27%13,390.372021-04-08
PKNORLEN67.0867.1264.5664.60-2.71%80,184.862021-04-08
LOTOS46.6146.9045.0045.15-2.78%25,058.292021-04-08
JSW32.9033.2031.7931.88-3.28%25,421.012021-04-08
CDPROJEKT191.78191.78182.10183.00-4.57%217,323.722021-04-08
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1974,73 -7,85 -0,40%
WIG 59413,21 -231,85 -0,39%
sWIG80 19403,91 -48,07 -0,25%
mWIG40 4476,25 -23,15 -0,51%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1974,73 -7,85 -0,40%