Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-06-21

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ALIOR34.0034.0532.6533.90-0.91%7,208.812021-06-21
ASSECOPOL72.8072.8071.4071.85-1.58%3,067.872021-06-21
BZWBK256.00261.80253.30261.50+2.51%7,160.802021-06-21
CCC112.95116.00110.30114.65+1.42%17,373.602021-06-21
CDPROJEKT183.86184.62179.42183.38-0.26%46,703.782021-06-21
CYFRPLSAT29.5029.8029.0829.80+2.34%6,661.542021-06-21
ENEA9.059.198.969.13+1.00%2,719.602021-06-21
ENERGA8.008.007.917.95-0.62%120.652021-06-21
EUROCASH15.0515.3914.9015.37+1.86%2,969.212021-06-21
GRUPAAZOTY33.2833.9632.9033.50+0.72%1,912.492021-06-21
GTC6.326.446.326.40+1.75%46.772021-06-21
INGBSK183.00189.00183.00188.00+2.06%582.762021-06-21
JSW32.5033.3031.5033.27+1.49%32,806.852021-06-21
KERNEL56.6057.5056.0056.90+0.18%4,401.342021-06-21
KGHM178.00184.80174.60183.40+2.49%105,128.032021-06-21
KRUK274.00278.40270.20272.40-0.44%1,393.802021-06-21
LOTOS52.5053.1451.6253.14+0.64%13,500.232021-06-21
LPP11,800.0011,800.0011,250.0011,470.00-4.26%7,948.972021-06-21
MBANK309.80315.80305.00315.00+1.61%12,719.292021-06-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MILLENNIUM4.854.984.754.97+2.47%2,804.202021-06-21
ORANGEPL6.656.756.576.63+1.22%8,726.512021-06-21
PEKAO98.8699.2097.2698.50-0.87%88,578.192021-06-21
PGE10.1610.2810.0110.06-1.85%11,385.542021-06-21
PGNIG6.656.726.576.60-1.49%14,075.832021-06-21
PKNORLEN78.3279.4676.5879.08+0.71%66,738.702021-06-21
PKOBP40.0140.4939.8640.48-0.05%34,919.972021-06-21
PKPCARGO21.5521.6020.7521.25-2.07%3,841.492021-06-21
PZU38.1738.6237.7238.62+0.26%44,453.682021-06-21
TAURONPE3.403.463.353.42+0.47%6,446.942021-06-21
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2320,51 -13,59 -0,58%
WIG 70725,53 -225,29 -0,32%
sWIG80 21230,32 +33,93 +0,16%
mWIG40 5301,05 +0,87 +0,02%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2320,51 -13,59 -0,58%