Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-07-01

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ALIOR16.34+0.19+1.18%7,927.652020-07-01
ASSECOPOL68.30+2.30+3.48%5,674.312020-07-01
BZWBK174.50-0.90-0.51%14,633.352020-07-01
CCC59.00-0.68-1.14%27,739.432020-07-01
CDPROJEKT403.20+8.30+2.10%89,447.062020-07-01
CYFRPLSAT25.82-0.48-1.83%16,735.142020-07-01
ENEA7.47+0.31+4.33%2,772.862020-07-01
ENERGA8.08-0.06-0.74%507.732020-07-01
EUROCASH17.34+0.02+0.12%5,914.962020-07-01
GRUPAAZOTY30.45-0.20-0.65%1,689.872020-07-01
GTC6.68+0.14+2.14%145.302020-07-01
INGBSK146.80+4.60+3.23%1,200.142020-07-01
JSW18.64-0.06-0.32%5,090.152020-07-01
KERNEL41.50-0.20-0.48%1,082.262020-07-01
KGHM92.96+2.06+2.27%68,639.382020-07-01
KRUK105.00-2.90-2.69%3,093.302020-07-01
LOTOS60.14+0.14+0.23%20,214.462020-07-01
LPP6,110.00+100.00+1.66%33,679.722020-07-01
MBANK234.40+4.40+1.91%5,611.312020-07-01
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MILLENNIUM3.05+0.03+0.93%3,427.282020-07-01
ORANGEPL6.32+0.10+1.53%4,180.092020-07-01
PEKAO53.76-0.08-0.15%51,227.962020-07-01
PGE6.88+0.00+0.03%14,473.082020-07-01
PGNIG4.63+0.08+1.83%47,904.522020-07-01
PKNORLEN63.28+0.66+1.05%54,184.732020-07-01
PKOBP23.04+0.12+0.52%75,683.032020-07-01
PKPCARGO14.04+0.34+2.48%1,487.332020-07-01
PZU28.92-0.01-0.03%69,332.752020-07-01
TAURONPE2.35-0.01-0.59%13,348.802020-07-01
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1800,96 -3,05 -0,17%
WIG 50959,44 +22,26 +0,04%
sWIG80 13860,12 +128,14 +0,93%
mWIG40 3609,99 +14,43 +0,40%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1800,96 -3,05 -0,17%