Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-09-21

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ALIOR13.25-0.65-4.68%6,250.442020-09-21
ASSECOPOL69.30-1.30-1.84%2,099.392020-09-21
BZWBK144.70-4.90-3.28%9,792.732020-09-21
CCC49.42-2.58-4.96%9,625.142020-09-21
CDPROJEKT385.30-16.80-4.18%166,107.222020-09-21
CYFRPLSAT26.86+0.42+1.59%28,930.532020-09-21
ENEA5.29-0.10-1.76%1,061.022020-09-21
ENERGA7.47-0.06-0.80%638.022020-09-21
EUROCASH14.50-0.32-2.16%1,597.742020-09-21
GRUPAAZOTY23.20-0.45-1.90%637.132020-09-21
GTC6.20-0.10-1.59%199.182020-09-21
INGBSK120.00-12.00-9.09%7,897.392020-09-21
JSW24.71-3.31-11.81%84,680.702020-09-21
KERNEL39.95+0.70+1.78%1,036.412020-09-21
KGHM127.60-6.45-4.81%57,910.982020-09-21
KRUK132.80-4.70-3.42%5,932.412020-09-21
LOTOS36.02-1.41-3.77%18,415.162020-09-21
LPP6,880.00-120.00-1.71%13,725.712020-09-21
MBANK176.80-5.80-3.18%5,094.022020-09-21
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MILLENNIUM2.80-0.03-1.13%2,608.742020-09-21
ORANGEPL6.90+0.19+2.83%31,645.522020-09-21
PEKAO48.53-1.99-3.94%68,804.622020-09-21
PGE5.13-0.45-8.00%15,104.552020-09-21
PGNIG4.56-0.10-2.14%32,335.212020-09-21
PKNORLEN46.50-1.61-3.35%46,176.172020-09-21
PKOBP20.36-1.05-4.90%129,626.612020-09-21
PKPCARGO10.64-0.56-5.00%1,786.762020-09-21
PZU25.56-1.20-4.48%60,407.752020-09-21
TAURONPE1.83-0.10-5.42%5,920.302020-09-21
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1849,57 -10,58 -0,57%
WIG 53187,31 -214,49 -0,40%
sWIG80 14947,30 -51,07 -0,34%
mWIG40 3756,70 +4,14 +0,11%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1849,57 -10,58 -0,57%