Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-02-19

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TAURONPE2.70-0.02-0.81%8,385.342021-02-19
PZU30.57-0.27-0.88%80,195.112021-02-19
PKPCARGO16.20+0.34+2.14%2,588.502021-02-19
PKOBP30.66+0.06+0.20%144,319.002021-02-19
PKNORLEN60.68+1.66+2.81%67,508.152021-02-19
PGNIG5.86-0.07-1.15%18,325.532021-02-19
PGE6.63-0.10-1.54%12,874.282021-02-19
PEKAO67.18-0.32-0.47%60,261.572021-02-19
ORANGEPL6.07-0.09-1.46%19,088.462021-02-19
MILLENNIUM4.34-0.12-2.73%11,720.562021-02-19
MBANK220.00-3.00-1.35%20,439.192021-02-19
LPP8,105.00-215.00-2.58%22,895.222021-02-19
LOTOS41.65+0.33+0.80%22,279.422021-02-19
KRUK180.40-2.60-1.42%3,088.402021-02-19
KGHM207.50+11.50+5.87%167,665.702021-02-19
KERNEL55.00-0.50-0.90%5,337.012021-02-19
JSW39.85+0.14+0.35%23,583.072021-02-19
INGBSK187.00-0.60-0.32%2,913.992021-02-19
GTC6.64-0.02-0.30%125.692021-02-19
NazwaKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GRUPAAZOTY29.40+0.15+0.51%1,723.462021-02-19
EUROCASH13.57+0.03+0.22%3,757.562021-02-19
ENERGA7.77-0.03-0.32%87.722021-02-19
ENEA7.10-0.05-0.70%2,144.452021-02-19
CYFRPLSAT28.38-0.02-0.07%14,264.922021-02-19
CDPROJEKT265.40-9.60-3.49%116,005.722021-02-19
CCC102.20+1.20+1.19%26,387.942021-02-19
BZWBK216.80-4.40-1.99%27,848.422021-02-19
ASSECOPOL66.00-1.20-1.79%7,541.402021-02-19
ALIOR19.77+0.68+3.54%17,633.592021-02-19
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2279,82 +6,71 +0,30%
WIG 67866,46 +121,07 +0,18%
sWIG80 20937,07 -50,57 -0,24%
mWIG40 4997,63 -5,31 -0,11%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2279,82 +6,71 +0,30%