Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2022-08-12 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.073.113.113.110.00%8.1817:00
08OCTAVA1.001.001.001.000.00%0.0215:00
11BIT509.00510.00510.00510.00-0.39%560.2617:00
4FUNMEDIA12.5012.0012.0012.00-1.64%0.4017:00
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL40.2040.3540.3540.35+1.64%48.7117:00
ACAUTOGAZ23.1023.0023.0023.00-0.43%14.4916:23
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION13.8013.8813.8813.88+1.31%590.7417:00
ADIUVO1.371.351.351.35-1.10%17.1817:04
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA5.705.995.995.99+4.72%260.7517:00
AGROTON3.533.503.503.50+2.94%4.6515:43
AGROWILL2.402.402.402.400.00%0.642021-09-21
AILLERON11.7512.1512.1512.15+3.40%43.9317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.590.580.580.58-2.21%1,017.9217:00
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR28.5228.6628.6628.66+1.24%9,123.4817:03
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.681.681.681.680.00%13.0117:00
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.281.281.281.28-0.77%0.1517:00
ALUMETAL69.0069.7069.7069.70+1.01%60.9117:00
AMBRA20.7520.9020.9020.90+1.46%80.3417:00
AMICA69.5071.0071.0071.00+2.90%261.3217:00
AMPLI1.121.121.121.120.00%0.1411:00
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR14.7814.8814.8814.88+0.68%13.7715:48
APLISENS14.3014.3014.3014.300.00%0.2009:32
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.003.003.003.000.00%0.1413:53
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM18.2018.2018.2018.20-0.27%3.0815:13
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC20.4021.5021.5021.50+3.86%5,656.5017:01
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA8.008.008.008.00-0.25%0.0911:33
ARTIFEX7.808.088.088.08+2.54%97.1416:48
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS16.0516.0016.0016.00-0.31%1,066.1917:02
ASMGROUP0.450.450.450.45+4.17%0.002021-10-04
ASSECOBS39.2039.2039.2039.20+1.29%33.7717:00
ASSECOPOL73.4574.4074.4074.40+1.64%2,044.4317:00
ASSECOSEE49.4049.4049.4049.40-0.20%53.1517:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA23.0023.4023.4023.40+2.63%97.7617:00
ATAL33.0032.6032.6032.60+1.24%87.7116:20
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE2.852.832.832.83+2.53%6.6514:12
ATLANTAPL8.048.048.048.04-2.43%0.1015:56
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.302.302.302.300.00%0.3212:21
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA3.373.353.353.35-0.30%1.8214:20
ATREM4.664.674.674.67+0.65%31.7617:03
AUTOPARTN13.2013.7013.7013.70+5.38%9,554.6217:03
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV5.605.885.885.88-0.34%9.7817:01
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN6.106.106.106.100.00%0.0315:54
BENEFIT610.00604.00604.00604.000.00%60.3117:00
BERLING4.304.304.304.30-4.02%0.3015:00
BEST19.6019.6019.6019.600.00%2.1616:39
BETACOM7.607.607.607.60-3.80%12.6417:00
BGZBNPP59.6059.6059.6059.600.00%90.3416:39
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB6.035.925.925.92-2.63%2,350.9317:01
BIOTON4.024.094.094.09+1.11%144.9717:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.330.330.330.330.00%0.2715:45
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA50.9552.0052.0052.00+2.67%5,695.8017:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW4.904.994.994.99+1.63%88.7217:00
BOS8.208.538.538.53+5.31%193.5417:00
BOWIM11.6011.1211.1211.12-4.14%935.3417:02
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2142.60142.60142.60142.60-1.72%1.282021-12-15
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4112.00112.00112.00112.00-5.64%2.242022-07-12
BPHFIZBI5119.60119.60119.60119.60+2.13%2.512021-09-14
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI79.8079.8079.8079.80+2.97%1.042022-07-13
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.860.860.860.86-1.26%14.1317:00
BRIJU0.160.160.160.160.00%1.722022-08-10
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX253.00258.00258.00258.00-0.77%420.4017:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH73.2073.0073.0073.00-0.27%12,043.0317:03
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK240.20247.20247.20247.20+2.32%5,956.9017:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.371.261.261.26-1.56%17.4915:01
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC43.5043.9743.9743.97+1.08%11,915.5017:00
CCENERGY0.590.600.600.60+1.69%4.9815:24
CDPROJEKT96.4094.0094.0094.00-1.68%26,902.9417:03
CDRL18.0018.0018.0018.000.00%0.1814:25
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC7.527.527.527.52+0.27%13.4815:47
CEZ206.00207.20207.20207.20+0.58%46.0214:31
CFI0.250.260.260.26+2.80%26.5016:49
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH38.0038.8838.8838.88+2.05%841.5617:00
CIGAMES2.052.122.122.12+2.91%2,335.9317:00
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV8.208.208.208.20+1.74%0.2114:55
CLNPHARMA18.0017.6617.6617.66-1.89%154.1217:00
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT18.6018.7518.7518.75-0.53%5.582022-08-10
COALENERG1.331.321.321.32-1.79%74.7317:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR4.374.454.454.45+2.30%1,308.8117:00
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH189.80187.40187.40187.40-0.85%76.5216:41
COMP50.0050.0050.0050.00-0.79%16.6517:01
COMPERIA3.683.663.663.66-0.54%23.0516:47
CORMAY1.021.001.001.00-4.86%128.8217:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP9.989.829.829.820.00%0.1314:25
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT20.2020.8620.8620.86+3.06%5,417.6017:00
CZTOREBKA0.590.590.590.590.00%0.1511:03
DEBICA61.8062.6062.6062.60+0.97%32.8917:00
DECORA33.7033.6033.6033.60-0.30%90.7717:00
DEKPOL23.0023.9023.9023.90+3.91%34.4617:00
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO14.6514.7014.7014.70-0.34%13.2816:49
DGA8.007.907.907.90-1.25%0.0813:52
DINOPL354.00364.50364.50364.50+2.79%72,631.0317:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV92.0090.0090.0090.00-2.70%82.8917:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL6.266.346.346.34+0.96%21.4216:28
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO3.153.143.143.14+0.32%5.7817:00
EDINVEST3.293.283.283.28-2.38%2.5811:30
EFEKT6.356.356.356.350.00%0.012022-08-11
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT1.461.471.471.47+0.34%2.9417:00
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI7.987.867.867.86-1.50%141.7617:01
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.370.380.380.380.00%0.0915:01
ELZAB2.102.162.162.16-0.92%22.6115:35
EMCINSMED12.2012.2012.2012.200.00%0.0109:08
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.911.911.911.910.00%0.752022-08-10
ENEA8.798.808.808.80+0.11%957.8517:02
ENELMED15.8015.8015.8015.800.00%0.162022-08-11
ENERGA6.706.686.686.68+0.30%118.1417:02
ENERGOINS0.640.640.640.64-1.54%2.8815:00
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER23.2023.3023.3023.30+1.75%119.8517:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD33.9033.9033.9033.90+1.19%25.0815:39
ERG55.0055.0055.0055.00-1.79%5.5009:32
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ31.5030.7030.7030.70-3.76%188.1417:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO1.631.551.551.55-4.60%0.9012:36
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH12.2212.1312.1312.13+0.25%954.1617:00
EUROHOLD5.165.305.305.300.00%0.5817:00
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL39.6039.5039.5039.50-0.25%22.8617:00
EVEREST2.502.632.632.63+1.15%4.4916:43
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR3.073.073.073.070.00%247.3417:00
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING15.5015.4015.4015.40-1.91%32.8117:00
FASTFIN0.620.620.620.62+7.83%0.002022-08-08
FEERUM6.206.206.206.20+1.64%0.0616:40
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO25.9026.6026.6026.60+3.50%90.9017:00
FERRUM3.803.863.863.860.00%3.6110:56
FMG22.2022.2022.2022.20-10.48%2.402022-08-10
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE32.0033.2033.2033.20+3.75%46.2317:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.201.211.211.21+0.83%101.1217:00
GETINOBLE0.180.170.170.17-2.48%527.6417:04
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED2.742.742.742.74+1.48%6.8717:03
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO7.207.207.207.200.00%1.4410:07
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW36.4036.1036.1036.10-0.82%2,345.5417:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.351.351.351.350.00%0.0009:04
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.591.591.591.59-0.88%17.7517:00
GRODNO15.0415.2015.2015.20+1.06%128.5917:00
GRUPAAZOTY44.3043.4643.4643.46-1.90%737.3017:01
GTC6.806.746.746.74-0.88%3.4613:30
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY59.4060.0060.0060.00+1.01%642.3017:00
HARPER6.366.386.386.38+0.16%15.6916:20
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO14.0014.0014.0014.000.00%0.0109:02
HERKULES1.371.371.371.370.00%0.0409:00
HUBSTYLE0.510.490.490.49-3.73%98.2216:28
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR39.0038.8038.8038.80-0.26%11.4016:31
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.5011.5011.5011.50+0.88%0.022022-03-24
IALBGR0.610.610.610.61+0.16%0.0009:00
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.850.850.850.85+5.59%0.302022-08-11
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY16.6516.8516.8516.85+0.90%10.9916:13
IMMOBILE1.841.821.821.82+1.39%0.0317:00
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA1.901.921.921.92-2.04%8.7716:40
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.662.602.602.60-3.70%9.8616:21
INC1.841.801.801.80-2.07%5.0017:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK163.00163.00163.00163.000.00%1,410.2817:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO5.305.255.255.250.00%1.8411:58
INSTALKRK30.5030.5030.5030.500.00%87.6417:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT14.0011.5411.5411.54-17.57%6,838.082022-03-16
INTERBUD1.001.001.001.00-4.76%1.6715:00
INTERCARS404.00406.00406.00406.000.00%299.1217:00
INTERFERI8.508.508.508.50-1.16%8.502022-05-16
INTERSPPL0.930.930.930.93-0.21%8.4017:04
INTROL4.194.184.184.180.00%8.5116:37
INVCEEFIZ382.10382.10382.10382.10+2.96%2.292022-08-04
INVFIZ920.16920.16920.16920.16+0.44%11.042022-08-05
INVGLDFIZ1,510.101,510.101,510.101,510.10+0.87%1.512022-08-10
INVISTA3.463.443.443.44-1.71%0.7913:12
INVPEFIZ625.10625.10625.10625.10-2.18%1.2513:56
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA2.102.162.162.16-1.37%2.6915:14
IQP0.290.300.300.30+2.40%7.0317:00
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK35.8035.8035.8035.80-5.79%0.0415:00
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.432.432.432.43+0.41%0.2717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.642.662.662.66+0.38%3.1117:00
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW48.9150.3850.3850.38+3.41%39,529.5117:04
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST1.941.941.941.94-1.02%2.1309:00
K2INTERNT35.2034.8034.8034.80-1.42%173.3017:04
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.270.270.270.270.00%0.412021-11-30
KCI0.730.750.750.75+1.63%22.3816:46
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL25.1825.5825.5825.58+1.51%317.1217:00
KETY550.00573.00573.00573.00+2.50%8,666.6717:00
KGHM115.30113.55113.55113.55-2.03%45,808.2517:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL11.9511.9511.9511.95+0.84%14.8513:43
KINOPOL12.1512.1012.1012.100.00%101.6217:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA28.1029.0029.0029.00+3.20%145.4517:00
KOMPAP18.2018.2018.2018.200.00%9.1009:46
KOMPUTRON3.463.523.523.52+1.73%4.8617:00
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.051.051.051.05-11.76%1.2715:13
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD96.0095.0095.0095.00-0.21%42.5415:42
KRAKCHEM0.540.540.540.540.00%0.0311:24
KREC22.8022.8022.8022.800.00%39.9015:56
KREDYTIN14.6014.6014.6014.60-0.68%3.1717:01
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA461.00458.00458.00458.00-0.43%2.3109:49
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK278.80281.20281.20281.20+0.93%2,711.6017:04
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN12.7412.7612.7612.76+2.08%22.9917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO2.382.382.382.38+0.63%9.8917:00
LABOPRINT16.8016.2016.2016.20-1.22%2.7310:13
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.151.091.091.09-5.22%65.2716:32
LCCORP2.602.632.632.63+0.38%40.6517:00
LENA3.703.703.703.70+1.65%8.1813:01
LENTEX7.027.027.027.02-0.28%159.5417:00
LIBET1.281.271.271.27-0.78%0.0114:26
LIVECHAT102.40101.00101.00101.000.00%604.2617:00
LMASFIZ1,357.201,357.201,357.201,357.20-13.28%1.362022-02-16
LMBSFIZ1,618.801,618.801,618.801,618.80+6.50%3.242021-10-08
LMCSFIZ1,359.051,359.051,359.051,359.05-0.15%10.872022-02-07
LMDSFIZ1,220.001,220.001,220.001,220.00+17.18%9.762022-08-10
LMESFIZ1,514.101,514.101,514.101,514.10-1.23%21.202021-11-26
LOKUM14.6015.5515.5515.550.00%10.8614:01
LOTOS79.0079.0079.0079.00-0.23%368,827.312022-07-28
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP9,400.009,530.009,530.009,530.00+1.60%18,138.5717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT13.4013.7513.7513.75-0.36%4.1617:00
LUBAWA2.632.642.642.64+0.19%819.9517:04
MABION26.8226.1826.1826.18-3.04%2,332.6317:02
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL8.068.048.048.040.00%3.3714:44
MANGATA66.2066.0066.0066.00-1.49%2.5812:28
MARVIPOL0.630.620.620.62-0.95%197.8217:00
MASTERPHA6.006.056.056.05+0.83%5.262022-07-01
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK247.20251.20251.20251.20+2.70%10,073.4417:02
MBWS11.9011.9011.9011.900.00%0.0109:03
MCI16.2016.5016.5016.50+1.85%23.7317:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA2.422.402.402.400.00%0.1414:48
MEDIACAP3.493.493.493.490.00%0.022021-12-29
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG8.458.458.458.45-0.35%20.7917:02
MEDYCZNYFIZ183.50183.50183.50183.50-0.27%10.092021-11-23
MEGARON14.4014.4014.4014.40+16.13%0.422022-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA18.4518.2518.2518.25+0.27%3.6017:00
MERCATOR60.2459.5459.5459.54-1.10%492.2117:00
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR11.8011.8511.8511.85+1.28%4.222022-08-11
MEXPOLSKA2.452.452.452.450.00%0.0217:00
MFO39.8040.7040.7040.70+1.24%389.7717:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.890.890.890.89-2.43%10.3617:00
MILLENNIUM4.004.054.054.05+2.53%2,665.7417:00
MIRACULUM1.341.341.341.340.00%1.9411:14
MIRBUD3.753.753.753.75+0.67%115.8717:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP63.0063.0063.0063.000.00%27.7217:00
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK289.50294.00294.00294.00+1.38%585.1117:00
MOJ2.252.252.252.250.00%0.4513:41
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI3.853.903.903.90+0.78%29.6517:03
MOSTALPLC24.1024.7024.7024.700.00%8.1716:10
MOSTALWAR5.905.925.925.92-1.00%51.7017:00
MOSTALZAB1.811.991.991.99+9.22%1,467.4217:04
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA6.006.006.006.00+0.84%0.692022-08-11
MWTRADE5.785.785.785.780.00%0.062022-08-11
NETIA6.946.946.946.940.00%6.972021-07-29
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG18.0517.8017.8017.80-1.93%38.8617:00
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA120.00119.00119.00119.00-5.56%2.7511:41
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM4.624.604.604.60-0.43%4.5916:48
ODLEWNIE6.406.346.346.34-1.25%2.5512:43
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX32.0031.6031.6031.60-2.47%16.1915:03
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.150.160.160.16+5.37%0.6015:43
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR173.50173.50173.50173.50-18.93%0.172022-07-12
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL42.8042.7042.7042.70-0.23%103.9717:00
OPTEAM9.169.009.009.00-1.75%1.8916:49
ORANGEPL6.216.396.396.39+2.67%12,457.1117:03
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP3.003.003.003.000.00%0.672022-08-08
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY21.9020.2020.2020.20-8.18%0.0415:00
OTLOG18.1017.7017.7017.70-3.28%188.8917:00
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW2.592.482.482.480.00%0.912022-08-11
OVOSTAR46.0046.0046.0046.00+8.49%0.3816:49
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL4.334.204.204.20-3.23%181.1017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA13.0013.0013.0013.000.00%67.132022-08-08
PATENTUS1.751.741.741.74-0.57%58.7917:02
PBG0.030.030.030.030.00%55.342022-08-10
PBKM90.2090.2090.2090.20+0.22%4.872021-12-20
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.400.400.400.40-0.50%0.6915:00
PCCEXOL3.173.203.203.20+1.27%331.0517:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA88.2087.8087.8087.80-0.23%98.4317:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX13.9513.9513.9513.950.00%1.6116:19
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO72.7874.0274.0274.02+0.57%37,808.5817:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.872021-06-18
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP111.80106.00106.00106.00-5.02%350.5317:00
PEPEES1.701.701.701.70+0.59%17.5016:35
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE9.609.739.739.73+1.04%7,399.0817:01
PGNIG6.576.556.556.55-0.30%32,929.0717:00
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT17.9017.9017.9017.900.00%7.002021-10-25
PHN12.9012.8512.8512.85+3.21%21.0617:00
PKNORLEN72.0072.3072.3072.30+0.11%55,003.3017:00
PKOASZEWZ94.5094.5094.5094.50-1.56%1.232022-08-03
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP25.4725.3525.3525.35-0.59%53,906.6217:04
PKOGD95.7995.7995.7995.79-0.26%47.222022-08-09
PKOGS91.4791.4791.4791.47+0.08%1.8313:24
PKOSO106.47106.47106.47106.47+0.24%10.6513:56
PKPCARGO14.2214.0214.0214.02-1.27%1,337.8517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.682.682.682.680.00%4.022022-02-01
PLATYNINW1.561.561.561.56+4.00%0.1609:16
PLAYWAY325.50327.50327.50327.50+0.61%122.2617:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR2.502.402.402.40-0.83%77.0816:12
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG2.482.482.482.480.00%4.2511:53
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE11.3011.3511.3511.35+0.44%2.2715:58
POLIMEXMS3.243.143.143.14-3.51%1,117.2317:00
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX2.982.952.952.95-1.01%15.0116:33
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD2.682.622.622.62-2.24%21.4114:19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK3.483.563.563.56+2.30%0.082022-08-09
PRAIRIE0.600.590.590.59-0.83%224.312021-12-15
PRIMAMODA1.321.321.321.320.00%0.0114:27
PROCAD2.402.402.402.40-0.83%1.482022-06-28
PROCHEM36.0036.0036.0036.00+0.56%6.9910:01
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM9.559.559.559.550.00%0.0514:26
PROTEKTOR2.602.622.622.62+1.16%5.6717:00
PROVIDENT5.856.306.306.30+7.69%110.362022-02-21
PULAWY74.8074.2074.2074.20+0.27%139.5917:00
PWRMEDIA20.3020.7020.7020.70+2.48%3.7215:40
PZU31.3031.4931.4931.49+0.35%24,995.9917:04
PZUAKORD114.71114.71114.71114.71-1.10%1.4914:56
QMULTIFIZ1,439.901,439.901,439.901,439.90+5.03%1.442022-07-08
QUANTUM28.0028.0028.0028.00+2.19%0.282022-08-11
QUERCUS3.303.253.253.25-1.52%92.3612:56
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.001.931.931.93-3.75%194.992022-02-03
RAFAKO1.801.761.761.76-2.76%1,027.7217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET16.1016.1016.1016.100.00%0.0209:25
RAINBOW19.9020.8020.8020.80+4.42%74.1617:00
RANKPROGR1.661.701.701.70+2.11%110.0717:00
RAWLPLUG14.5014.4014.4014.40+0.70%2.8417:00
REDAN0.190.190.190.190.00%1.1911:19
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.160.160.160.16-6.90%0.362022-07-28
RELPOL6.006.046.046.04+0.67%14.0317:00
REMAK13.5013.3513.3513.350.00%13.1217:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.482.462.462.46-0.81%15.092022-02-11
ROPCZYCE29.2029.0029.0029.00-1.36%24.6417:00
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.441.431.431.43-1.04%1.8114:48
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK13.1813.2013.2013.200.00%50.4017:00
SANTANDER12.4512.4512.4512.45+0.40%1.5216:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL1.401.401.401.40+0.72%9.6115:51
SARE8.858.858.858.85+1.14%28.9315:36
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP14.2014.2014.2014.200.00%0.572022-08-08
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO6.456.456.456.45+4.03%3.0113:51
SELENAFM21.4021.4021.4021.40+1.42%1.7011:38
SELVITA41.0039.7039.7039.70-3.17%211.5117:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA1.952.232.232.23+14.95%138.9317:00
SFINKS0.390.390.390.39-1.52%0.582022-08-10
SILVANO4.204.204.204.200.00%0.322022-08-11
SIMPLE12.3012.3012.3012.300.00%0.502022-01-04
SKARBIEC21.0021.3021.3021.30+0.95%32.4616:41
SKOTAN1.261.311.311.31+2.99%5.7412:10
SKYLINE0.710.710.710.71+2.90%0.712022-08-10
SNIEZKA70.0071.8071.8071.80+3.76%22.2216:48
SOHODEV0.560.590.590.59+5.31%0.6315:14
SOLAR5.485.485.485.480.00%0.0215:56
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.969.729.729.72-2.41%1.6817:00
SOPHARMA10.0010.0010.0010.00+2.56%2.362022-08-05
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP2.692.702.702.70+0.19%63.4617:00
STALPROD253.00255.50255.50255.50+1.79%232.2417:00
STALPROFI11.8011.7011.7011.70-0.68%315.5417:04
STAPORKOW2.702.702.702.70-0.37%3.9515:45
STARHEDGE0.380.380.380.38+0.26%0.3615:00
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX18.9018.4518.4518.45-1.07%539.4417:04
SUWARY28.0028.6028.6028.60+4.38%18.0317:00
SWISSMED10.9010.9010.9010.900.00%85.122022-06-13
SYGNITY19.5019.9519.9519.95+1.27%1,304.9817:00
SYNEKTIK28.1028.1528.1528.15+0.18%30.8616:05
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX15.9015.9015.9015.90-0.62%0.6216:17
TARCZYNSKI40.0039.8039.8039.80-0.50%0.162022-08-09
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY145.00145.00145.00145.00-3.33%1.592022-08-09
TAURONPE3.133.053.053.05+0.73%2,910.1717:04
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.670.670.670.670.00%1.3712:58
TESGAS4.133.863.863.86-6.54%147.5617:02
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM22.3523.3023.3023.30+5.19%1,570.2417:04
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL16.5016.4816.4816.48-0.12%349.6717:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA5.395.365.365.36-0.74%143.0417:00
TRAKCJA1.671.671.671.67-1.42%50.9117:04
TRANSPOL3.323.283.283.28+6.84%4.7417:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP39.8139.8139.8139.81+1.04%1.592022-08-08
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON4.504.504.504.50+9.76%0.0015:00
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA53.4050.8050.8050.80+2.01%31.9917:00
UNIBEP7.988.008.008.00+2.04%3.2614:20
UNICREDIT46.9346.9346.9346.93+0.23%0.9414:56
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA4.854.834.834.83-1.83%5.8110:05
UNIMOT63.1064.0064.0064.00+1.43%648.8517:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.230.220.220.22-1.33%6.4316:01
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS560.00552.00552.00552.00-1.43%249.5017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS6.746.686.686.68-0.30%14.8713:15
VISTAL1.010.970.970.97-3.66%173.0417:01
VISTULA3.703.753.753.75+1.35%45.0517:00
VIVID1.311.301.301.30-0.76%5.202022-08-11
VOTUM44.4044.1044.1044.10-1.34%536.2917:00
VOXEL35.0035.7035.7035.70+0.56%57.5017:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX3.203.203.203.20+1.59%0.162022-08-11
WASKO1.741.731.731.73-0.29%3.5514:27
WAWEL462.00468.00468.00468.00+0.21%10.6317:00
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON6.576.846.846.84+5.23%519.5617:00
WIKANA3.523.623.623.620.00%0.132022-08-11
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.270.270.270.27+3.10%0.0411:00
WIRTUALNA109.00112.60112.60112.60+4.26%190.4217:01
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN17.1017.2017.2017.20-0.29%65.2217:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.574.964.964.96+9.73%69.9716:26
WORKSERV1.451.441.441.44-1.50%1.1517:00
XTB21.5621.6021.6021.60+0.19%2,191.2917:02
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.370.400.400.40-3.19%16.092022-05-04
ZAMET0.860.880.880.88-0.68%3.5917:00
ZASTAL0.500.540.540.54+4.28%2.9217:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK33.4533.3033.3033.30-0.30%1,128.0217:01
ZPUE275.00281.00281.00281.00+2.18%3.6212:58
ZREMB2.242.262.262.26-0.88%46.1917:00
ZUE4.084.044.044.04-0.98%37.5215:56
ZYWIEC490.00490.00490.00490.00+0.20%2.9315:19
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1735,07 +10,09 +0,58%
WIG 56070,42 +295,47 +0,53%
sWIG80 18084,18 +197,20 +1,10%
mWIG40 4228,93 +8,81 +0,21%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1735,07 +10,09 +0,58%