Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-04-01 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0,200,200,200,20-13,04%8,002018-09-28
08OCTAVA0,810,810,810,81+1,90%0,0015:00
11BIT359,00360,00360,00360,000,00%1 784,7417:01
4FUNMEDIA3,893,893,893,890,00%8,0315:35
AATHOLD23,0023,0023,0023,00-0,86%20,252018-04-19
ABADONRE4,164,104,104,10-7,66%15,122018-12-27
ABCDATA1,431,431,431,430,00%53,312019-07-22
ABMSOLID0,150,110,110,11-56,00%1,892019-07-26
ABPL18,6518,2518,2518,25-1,08%170,5617:02
ACAUTOGAZ40,0039,8039,8039,80+2,05%20,2713:32
ACE15,8015,9815,5515,98+0,19%89,612015-12-22
ACTION2,122,122,122,12-0,93%47,0416:01
ADIUVO4,854,854,854,850,00%13,3715:00
ADIUVO-PDA28,5029,0028,5029,00+1,75%3,902015-11-25
ADVADIS0,010,010,010,010,00%18,452015-11-13
AGORA7,206,846,846,84-5,00%150,5117:02
AGROTON3,003,053,053,05-1,61%58,0616:22
AGROWILL1,951,951,951,95+5,14%0,002020-03-26
AILLERON4,184,164,164,16-0,24%3,0611:50
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7,617,617,607,60-0,13%2,212015-11-18
AIRWAY0,640,620,620,62-1,59%443,0017:00
ALCHEMIA4,764,764,764,76-0,83%0,482019-05-30
ALIOR12,7812,3712,3712,37-3,96%12 876,8817:00
ALIOR-PDA83,2083,3083,2083,30+2,84%4 176,662014-01-20
ALIOR-PDA51,3952,3951,0552,39+1,93%1 743,412016-06-30
ALIOR-PP11,0011,8511,0011,45-0,87%42 237,792016-05-27
ALMA0,020,030,030,03-40,00%7,202018-06-01
ALTA1,371,371,371,37+0,74%0,0009:03
ALTERCO0,030,030,020,02-50,00%1,412016-05-23
ALTUSTFI0,800,750,750,75-6,27%42,3417:00
ALUMETAL34,0034,0034,0034,00-1,73%35,6116:39
AMBRA14,5014,4514,4514,45-1,03%84,8216:43
AMICA85,0084,1084,1084,10-0,24%277,7817:02
AMPLI0,240,240,240,24+9,09%0,0311:00
AMREST45,0547,5047,5047,50+2,93%2 583,032018-10-03
APATOR16,2016,4016,4016,40+1,23%6,4016:35
APLISENS9,008,958,958,95-0,56%2,0717:02
APLITT0,870,870,870,870,00%0,012017-01-31
APSENERGY1,701,631,631,63-4,12%9,6309:51
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM13,0013,0013,0013,00-1,14%14,0616:26
ARCHICOM-PDA14,8015,4914,8014,90+1,85%14,862016-05-06
ARCTIC3,923,983,983,98+1,02%238,1917:00
ARCUS1,001,101,101,100,00%7,6917:01
ARK2FRN1569,5576,8069,5576,80+5,96%32,242015-12-22
ARKAFRN1257,0057,9955,0057,22+0,39%105,712014-06-24
ARKASWE17111,00111,87111,00111,87+1,70%287,462017-12-22
ARMATURA1,691,741,681,680,00%80,132014-01-15
ARTERIA3,903,903,903,900,00%0,0413:57
ARTIFEX1,921,931,931,93+0,52%8,1416:42
ARTIFEX-PDA23,8623,8623,8623,860,00%0,052016-12-19
ASBIS2,882,832,832,83-2,25%244,7316:49
ASMGROUP3,283,283,283,280,00%1,642020-03-03
ASSECOBS31,0030,6030,6030,60-1,29%21,0715:53
ASSECOPOL57,9060,0060,0060,00+3,45%4 227,9717:00
ASSECOSEE27,6027,4027,4027,40+0,74%186,0317:00
ASSECOSLO19,5619,6119,0019,37-0,92%200,762017-04-28
ASTARTA11,5011,6011,6011,60+0,87%55,5717:00
ATAL24,8024,4024,4024,40-6,51%163,5617:00
ATAL-PDA22,0022,0021,8021,80-0,86%6,762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE2,362,382,382,38+0,85%9,6315:40
ATLANTAPL5,004,904,904,90-2,00%1,7414:46
ATLANTIS0,490,490,490,490,00%0,982019-01-02
ATLASEST1,001,091,091,09-0,91%0,1413:51
ATM7,858,008,008,00+2,56%15,7214:58
ATMGRUPA3,403,503,503,50+1,45%13,9216:46
ATREM1,401,461,461,46+4,29%0,0411:56
AUTOPARTN3,683,603,603,60-4,00%81,5317:00
AUTOPARTN-PDA2,842,852,812,81-1,40%39,502016-07-07
AVIAAML4,504,204,204,20-10,45%43,042018-07-12
AVIASG14,0015,1515,1515,15+5,21%113,192018-11-19
AWBUD0,750,750,750,75+4,17%0,6311:00
B3SYSTEM0,530,530,530,530,00%0,132017-04-26
BACD0,040,040,040,04+33,33%0,872017-08-21
BAKALLAND2,772,772,762,770,00%12,882014-11-10
BALTONA6,406,306,306,30-1,56%1,282020-03-31
BANKBPH30,8830,8830,8830,88+0,03%0,402016-09-19
BARLINEK1,181,251,181,23-2,38%156,012014-01-07
BBIDEV3,253,253,253,25-4,69%1,6216:26
BBIZENNFI-PP0,010,010,010,010,00%0,132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN10,5010,5010,5010,50+2,94%0,0109:15
BENEFIT667,00678,00678,00678,00-4,51%601,9817:04
BERLING3,403,403,403,400,00%1,7015:00
BEST19,3019,3019,3019,300,00%0,102020-03-31
BETACOM8,508,108,108,10+1,76%0,7909:32
BGZBNPP48,0049,6049,6049,60+2,69%71,2116:14
BIK12,0512,0512,0512,05+0,42%0,0616:16
BIOMEDLUB2,182,232,232,23+8,25%9 755,8817:04
BIOTON3,433,173,173,17-3,35%658,3317:01
BIPROMET6,346,346,346,34+1,28%13,952015-04-21
BIUROIK-PDA17,5517,8917,5517,800,00%10,122016-12-07
BMPAG0,420,400,400,40-5,21%4,352020-03-25
BNPPL59,0059,0059,0059,00+1,72%0,062015-04-24
BNPPL-PDA57,5058,0057,5058,00+0,69%81,582014-06-10
BOGDANKA17,7017,4017,4017,40-2,79%242,8117:00
BOMI0,010,010,010,010,00%1,052013-09-26
BORYSZEW3,733,723,723,72-0,53%125,1817:00
BOS4,374,314,314,31-0,46%52,3116:42
BOWIM1,051,151,151,15+9,52%29,102020-03-31
BPHFIZBI1173,10173,10170,00170,00-1,16%60,622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144,60144,60144,60144,60-1,03%7,372020-02-14
BPHFIZBI3128,29128,29128,29128,29+0,15%25,662018-09-13
BPHFIZBI4119,80119,80119,80119,80+1,53%5,992019-06-04
BPHFIZBI5117,10117,10117,10117,10-2,60%7,032019-12-03
BPHFIZBI6108,10107,10107,10107,10+4,90%53,592018-09-20
BPHFIZDS111,10111,10111,10111,10+10,99%5,552020-01-08
BPHFIZKK103,00103,0093,1093,10-9,70%2,002017-07-05
BPHFIZMLI82,9982,9982,9982,99+5,06%4,1509:00
BPHFIZSN39,1042,6438,0042,64+9,33%63,962015-12-22
BPHFIZSN270,0077,1070,0077,10+10,14%1,472015-12-22
BRASTER0,300,300,300,30-17,01%461,5117:00
BRIJU1,021,031,031,030,00%0,272020-03-27
BSCDRUK39,9039,3039,3039,30-1,50%56,1017:00
BUDIMEX159,00157,60157,60157,60-0,13%1 902,0817:01
BUDOPOL0,060,060,060,060,00%0,182017-05-04
BUMECH1,631,581,581,58-3,66%30,0917:00
BUWOG129,00129,00129,00129,00+1,18%2,322018-10-31
BYTOM2,662,752,752,75+2,61%37,582018-11-28
BZWBK170,10165,50165,50165,50-4,61%19 631,7217:04
CALATRAVA0,220,230,220,23-4,17%5,602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1,011,011,011,01-9,01%2,0215:00
CASHFLOW0,130,130,130,130,00%1,492016-03-31
CCC30,2430,7630,7630,76+2,60%29 325,3117:04
CCENERGY0,070,070,060,06-14,29%1,592015-12-30
CDPROJEKT283,50282,10282,10282,10-2,42%76 061,8417:03
CDRL12,0012,2012,2012,20+1,67%18,8013:49
CDRL-PDA18,3518,6018,0018,60+1,64%14,132014-12-09
CEDC0,210,210,210,21-32,25%0,002013-04-12
CELTIC5,005,005,005,000,00%2,0914:49
CEZ68,4066,8066,8066,80-2,20%27,8412:58
CFI0,230,270,270,27+13,08%86,3817:00
CHEMOS0,320,330,330,33-2,94%80,432018-04-30
CIECH27,0027,7027,7027,70+2,59%2 204,0917:03
CIGAMES0,610,620,620,62-1,59%417,0317:00
CIGAMES-PDA26,9927,0026,9927,00+4,65%2,022016-12-20
CITYSERV5,955,955,955,95-0,83%10,272020-03-20
CLNPHARMA35,0033,8033,8033,80-2,59%519,1717:00
CLNPHARMA-PDA21,5422,0020,9421,50+2,33%3 543,702016-11-30
CNT12,0011,8011,8011,80-3,28%2,3613:28
COALENERG0,070,080,080,08-12,22%0,292020-03-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR0,810,840,840,84+5,81%48,2617:00
COLIAN4,084,084,084,080,00%36,522018-07-19
COMARCH186,00180,00180,00180,00-3,23%252,0517:00
COMP60,0058,8058,8058,80-2,97%2,3517:00
COMPERIA2,402,402,402,400,00%1,992020-03-31
CORMAY1,241,261,261,26+1,61%3 179,1017:03
CORMAY-PDA1,701,741,681,740,00%82,662015-10-16
CORMAY-PP0,130,140,110,130,00%244,922015-08-11
CPGROUP8,007,687,687,68-0,26%9,6509:58
CPGROUP-PDA5,405,485,355,35-0,93%35,572014-03-06
CUBEITG0,200,200,200,20-1,52%8,902019-05-06
CYFRPLSAT23,7023,8423,8423,84+0,08%34 086,0617:04
CZTOREBKA0,290,290,290,29-21,62%1,0115:00
DEBICA70,0070,0070,0070,000,00%2,1014:47
DECORA15,0016,0016,0016,00+6,31%186,5616:35
DEKPOL23,0023,0023,0023,000,00%0,342020-03-30
DEKPOL-PDA14,0214,0214,0214,020,00%0,272015-02-05
DELKO9,559,509,509,50-2,06%33,8617:00
DGA4,494,494,494,490,00%0,0009:00
DINOPL157,00158,00158,00158,00-2,53%24 222,7517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0,190,190,170,170,00%2,552013-08-27
DMWDM-PP0,010,010,010,010,00%0,132013-04-30
DOMDEV71,0068,4068,4068,40-5,00%2 137,3317:04
DREWEX0,550,550,550,550,00%0,042019-09-25
DROP0,150,150,150,150,00%0,012019-12-30
DROZAPOL1,081,101,101,10+6,80%1,2114:05
DSS0,030,040,030,04+100,00%5,742015-09-10
DTP4,934,934,934,930,00%0,142016-05-19
DUON3,823,833,823,83+0,26%178,472016-04-04
ECARD3,963,963,963,960,00%0,062015-10-16
ECHO3,923,863,863,86-0,77%135,2317:00
EDINVEST2,182,182,182,180,00%1,1614:07
EFEKT2,642,582,582,58+0,78%1,0416:06
EFH0,030,030,030,030,00%0,272015-12-30
EKANCELAR0,010,010,010,010,00%6,562016-03-04
EKO5,025,025,025,02-9,71%0,002013-04-12
EKOEXPORT3,333,253,253,25-2,84%179,1316:48
ELBUDOWA1,391,441,441,44+6,37%271,0017:00
ELEKTROTI3,103,183,183,18+1,92%36,3816:39
ELEMENTAL1,261,261,261,26-0,63%71,1416:40
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2,532,562,522,55+0,79%215,202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4,294,294,294,29-1,38%2,732015-10-26
ELKOP0,630,760,760,76+13,13%29,7816:14
ELZAB4,004,004,004,00+2,04%9,6917:00
EMCINSMED7,007,007,007,00-1,41%0,222020-03-31
EMPERIA99,8099,8099,8099,800,00%17,662018-05-10
ENAP1,321,321,321,32+0,76%0,0009:00
ENEA4,884,814,814,81+1,52%1 362,6017:02
ENELMED11,7011,7011,7011,70-1,68%0,1109:00
ENERGA6,996,956,956,95+0,72%2 742,4817:02
ENERGOINS0,500,470,470,47-5,00%1,0011:18
ENERGOPLD0,010,010,010,010,00%5,452014-03-10
ENTER17,0016,2516,2516,25-5,52%219,3217:01
ENTER-PDA14,0014,0013,9013,90+0,72%13,292016-01-14
ERBUD14,3013,8013,8013,80-2,47%8,9916:25
ERG27,2028,2028,2028,20+3,68%50,4316:32
ERGIS3,863,863,863,86+0,26%30,242019-12-12
ESOTIQ6,146,026,026,02-0,66%38,4717:00
ESOTIQ-PDA36,1036,2036,0036,00-0,55%22,632015-09-15
ESSYSTEM3,483,483,483,480,00%0,352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO3,002,902,902,90-3,33%4,3417:00
EUIMPLANT0,010,010,010,010,00%0,052015-03-20
EUROCASH16,8017,9217,9217,92+5,41%22 056,6317:03
EUROHOLD4,964,964,964,96+3,33%6,8117:00
EUROMARK0,010,010,010,010,00%0,232013-07-26
EUROTEL17,7517,6017,6017,60-3,03%35,7116:46
EVEREST7,506,906,906,900,00%18,5016:36
EXILLON6,996,996,996,99-1,55%0,012017-12-22
FAM1,701,801,801,80+11,11%523,142018-02-19
FAMUR2,252,222,222,22-1,11%296,1016:48
FARMACOL51,7051,7051,7051,70-0,14%23,322017-02-24
FASING11,8511,8011,8011,80-0,42%4,3016:29
FASTFIN0,090,090,090,090,00%36,122018-11-30
FEERUM12,4512,4512,4512,45+3,75%0,0614:14
FEERUM-PDA10,8910,9010,8910,90+0,93%0,992013-05-28
FENGHUA17,5217,5217,5217,520,00%0,182016-05-04
FERRO12,6012,5512,5512,55-1,18%32,3817:00
FERRUM4,184,344,344,34+5,85%39,8416:27
FMG10,4010,5010,5010,50+11,70%2,442020-03-05
FON0,120,120,120,12-7,69%1,872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE11,2010,8010,8010,80-3,57%396,7317:00
FORTUNA31,5032,0032,0032,000,00%48,112018-06-08
FOTA0,030,030,030,03-57,14%11,162018-01-12
GANT0,070,070,070,070,00%111,912015-05-22
GEKOPLAST15,2015,2015,2015,200,00%2,282018-02-15
GETIN1,030,970,970,97-8,38%1 386,8817:00
GETINOBLE0,230,230,230,23+0,87%550,1017:00
GINOROSSI0,550,550,550,55+1,48%1,102019-07-08
GLCOSMED1,151,201,201,20+9,09%1 998,6717:04
GLCOSMED-PDA1,751,801,751,80+2,86%4,382013-08-16
GLOBCITYHD41,7341,7341,7341,730,00%33,052015-09-28
GOBARTO5,255,505,505,50+10,00%28,0115:04
GORENJE53,0053,0053,0053,00+0,76%0,052018-11-05
GPRE7,006,506,506,50-7,14%15,102019-09-25
GPW34,5033,8033,8033,80-2,03%985,7317:00
GRAAL31,6831,8531,6831,700,00%123,102016-11-16
GRAJEWO-PDA26,4027,0026,4027,00+2,27%0,052016-01-08
GRAVITON1,421,421,421,42+7,58%0,5017:00
GREENECO0,290,290,290,290,00%2,352014-08-08
GREMINWES2,022,042,022,04+4,08%7,822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN0,800,810,810,810,00%5,4615:41
GRODNO3,273,243,243,240,00%62,5417:00
GRUPAAZOTY20,7020,4020,4020,40-1,45%1 188,0717:00
GTC6,366,226,226,22-2,20%289,1417:00
GTC-PDA6,606,756,306,75+3,05%21,682015-11-04
HANDLOWY42,0041,8041,8041,80-0,48%531,0617:00
HARPER3,002,802,802,80-4,11%1 222,6817:04
HAWE0,300,300,300,30+3,45%54,502017-05-04
HBPOLSKA0,010,010,010,010,00%0,002013-03-28
HELIO8,909,309,309,30+4,49%166,2317:01
HERKULES0,540,540,540,54-0,37%0,3016:15
HUBSTYLE0,390,390,390,39-2,01%0,0109:41
HUTMEN5,305,305,305,300,00%7,952017-01-11
HYDROTOR29,2028,8028,8028,80-0,69%2,9916:27
HYPERION0,280,300,260,28+3,70%95,512017-10-03
I2DEV6,656,656,656,65-0,75%0,0812:41
IALBGR0,170,220,220,22+34,16%28,5614:42
IDEABANK1,551,501,501,50-3,10%29,6116:42
IDEABANK-PDA25,5026,4025,5026,40+2,72%829,082015-04-28
IDEON0,010,010,010,010,00%0,102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0,770,720,720,72-5,26%7,6210:52
IFCAPITAL0,560,510,510,51-8,93%7,572018-11-30
IFSA0,300,330,330,33+10,00%0,532018-11-28
IIAAV8,808,778,778,77-1,02%2,212018-06-18
IMCOMPANY11,8011,7511,7511,75+3,07%2,8116:40
IMMOBILE1,781,771,771,77-2,21%0,0412:40
IMPEL6,006,006,006,00-4,15%12,4115:00
IMPERA0,730,730,730,730,00%0,0010:44
IMPERA-PDA0,360,360,360,36+2,86%70,552013-07-10
IMPERA-PP0,010,010,010,010,00%0,002013-03-27
IMPEXMET4,234,224,224,22-0,24%122,372019-08-05
IMS2,122,122,122,120,00%3,1517:00
INC1,461,421,421,42-2,07%187,8317:00
INDATA0,300,310,310,31+6,90%40,252018-04-30
INDYGO0,250,250,250,250,00%0,492018-05-02
INDYKPOL63,5063,5063,5063,50-0,78%0,062019-12-11
INGBSK149,80146,00146,00146,00-1,88%1 029,8117:00
INPOST10,8710,8710,8710,870,00%1,392017-05-24
INPRO4,004,004,004,00+2,56%0,0109:01
INSTALKRK14,5014,5014,5014,500,00%3,6217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48,4148,4748,4148,47+0,04%12,302017-05-24
INTERAOLT16,0015,9015,9015,90-1,55%116,4216:38
INTERBUD0,420,420,420,420,00%0,1311:00
INTERCARS150,00148,00148,00148,00+2,07%649,2816:46
INTERFERI3,002,902,902,90-0,68%3,872020-03-31
INTERSPPL1,101,101,101,10+2,80%11,0914:15
INTROL2,282,202,202,20-2,65%3,5615:15
INVCEEFIZ410,20410,20410,20410,20-14,02%0,412020-03-25
INVFIZ887,90887,90887,90887,90+2,06%2,662020-03-31
INVGLDFIZ1 667,001 659,901 659,901 659,90-0,31%11,632020-03-27
INVISTA0,350,350,350,350,00%0,002020-03-31
INVPEFIZ641,98629,99629,99629,99+4,30%14,7309:07
INVPRFIZ472,00472,00472,00472,000,00%0,942017-03-06
IPERMFIZ58,0058,0058,0058,000,00%0,062015-12-22
IPOPEMA1,651,601,601,60-7,51%15,2116:12
IQP0,250,220,220,22-8,33%26,1914:34
IVMX5,995,995,995,990,00%0,012015-12-18
IZOBLOK25,0025,9025,9025,90-0,38%15,4612:55
IZOBLOK-PDA164,00164,00164,00164,00-0,61%1,312016-08-03
IZOLACJA1,551,551,551,550,00%0,0109:33
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2,132,102,102,10-1,87%4,5417:00
JHMDEV1,781,761,761,760,00%0,482019-12-16
JJAUTO9,709,709,509,70-6,55%2,562015-05-04
JSW12,0011,6511,6511,65-6,35%17 096,0617:03
JUPITER0,350,350,350,350,00%4,552015-04-09
JWCONSTR3,002,992,992,99+1,36%0,0413:59
JWCONSTR-PDA3,263,263,263,26-0,31%1,302014-10-15
JWWINVEST2,002,002,002,000,00%0,1017:01
K2INTERNT6,406,406,406,40-3,76%42,5017:00
KANIA0,100,110,110,11+30,86%313,732019-10-01
KBCASFIZ116,50116,50116,50116,50+2,19%11,652018-08-23
KBCINDFIZ102,99102,99102,99102,99+13,17%0,002012-07-27
KBCNEUFIZ102,60102,60102,60102,60+2,60%0,002009-11-10
KBCRAZFIZ103,00103,00103,00103,00+3,00%0,002010-02-03
KBDOM0,370,370,370,37-9,66%0,002020-03-30
KCI0,380,430,430,43+15,59%8,2715:32
KDMSHIPNG1,401,401,401,40+0,72%14,002019-05-06
KERNEL33,0036,0036,0036,00+9,09%5 730,8017:03
KETY317,00314,00314,00314,00-0,95%988,5017:00
KGHM59,0058,7258,7258,72-1,84%37 473,9517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL12,5013,0013,0013,00+8,79%6,0712:46
KINOPOL7,507,507,507,500,00%47,5015:00
KOFOL63,0063,0061,0061,00-3,17%12,942017-06-05
KOFOLA56,6056,6056,6056,60-0,61%1,422015-11-19
KOGENERA27,2027,2027,2027,20+0,37%0,1409:00
KOMPAP6,356,356,356,350,00%0,5116:31
KOMPUTRON0,900,850,850,85-5,35%13,8717:00
KONSSTALI25,1025,3025,3025,300,00%10,002020-01-02
KOPEX0,740,750,750,75-14,77%0,3315:00
KOV1,151,181,141,16+0,87%2 124,302013-06-14
KPPD23,8023,8023,8023,80-3,25%1,192020-03-31
KRAKCHEM0,320,320,320,32-3,03%0,3215:00
KREC4,854,994,994,99+2,25%1,6312:43
KREDYTIN5,156,106,106,10+18,45%4,0917:03
KREZUS0,570,560,560,56+5,66%3 295,672018-12-21
KRKA309,00295,00295,00295,00-0,67%5,0913:07
KRKGL-PDA18,9519,0018,9519,000,00%26,582016-01-29
KRUK64,8064,0064,0064,00-2,29%3 290,0417:00
KRUSZWICA50,0051,0051,0051,00+0,79%89,8616:44
KRVITAMIN5,364,714,714,71+12,41%285,7417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12,5012,5012,1812,500,00%0,042015-12-30
KSGAGRO1,181,181,181,18+7,27%0,0611:00
LABOPRINT10,0010,0010,0010,000,00%0,0510:50
LARK0,150,150,150,150,00%0,622018-05-02
LARQ4,153,713,713,71-10,39%58,1417:00
LCCORP1,901,871,871,87-1,06%95,1816:49
LENA2,903,003,003,00+1,69%87,1717:00
LENTEX7,567,727,727,72+2,12%99,2717:00
LIBET1,051,071,071,07+3,88%330,3416:46
LIVECHAT42,1542,4542,4542,45+0,71%849,8117:00
LMASFIZ1 200,001 200,001 200,001 200,00-1,95%1,202020-02-21
LMBSFIZ1 217,011 224,901 224,901 224,90+18,57%6,112020-01-31
LMCSFIZ1 089,901 089,901 089,901 089,90+6,32%5,452020-01-07
LMDSFIZ830,10830,10830,10830,10-9,27%1,6613:31
LMESFIZ1 225,201 225,201 225,201 225,20+19,87%14,702020-02-04
LOKUM12,1012,1012,1012,10+1,68%26,9216:39
LOTOS51,5051,5251,5251,52-0,66%18 266,5017:04
LOTOS-PDA24,4324,4524,0624,07-2,35%47,452015-01-19
LOTOS-PP3,453,973,423,82+9,14%20 000,122014-11-21
LPP5 125,004 948,004 948,004 948,00-5,39%18 466,6517:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT14,8014,7014,7014,70-0,68%9,4316:18
LUBAWA0,710,700,700,70-1,13%120,7017:00
MABION19,5018,0018,0018,00-7,22%1 743,4517:01
MABION-PDA16,3116,3116,3116,31-3,20%0,902013-06-14
MAGELLAN67,4567,5067,4567,50+0,03%75,122016-06-23
MAKARONPL5,405,455,455,45+2,83%121,7417:00
MANGATA49,8047,0047,0047,00-6,00%17,8715:53
MARVIPOL0,560,570,570,570,00%33,1917:00
MASTERPHA4,103,813,813,81-4,27%17,6816:40
MASTERPHA-PDA6,797,006,597,00+3,09%10,282016-06-02
MBANK218,60212,40212,40212,40-4,24%7 966,8317:00
MBWS7,047,047,047,04-0,28%0,0109:01
MCI8,388,028,028,02-0,74%28,4717:00
MCLOGIC58,5158,5158,5158,510,00%2,342017-07-13
MDIENERGIA2,442,442,442,44+0,83%0,1016:42
MEDIACAP1,411,401,401,40-0,36%1,4417:00
MEDIATEL0,740,740,740,740,00%0,722017-09-26
MEDICALG20,5019,8219,8219,82-3,32%45,2917:00
MEDYCZNYFIZ108,87108,87108,87108,87-7,38%14,152020-03-18
MEGARON8,508,508,508,500,00%0,542020-03-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA19,5019,6019,6019,60+0,51%0,5916:32
MERCATOR20,2020,3020,3020,30+5,73%6 863,4917:02
MERCATOR-PDA17,5017,5017,5017,50+1,45%13,122016-10-20
MERCATOR-PDA14,3714,7814,3714,67-0,34%61,102014-01-16
MERCOR6,506,506,506,50+3,83%0,2609:00
MEXPOLSKA1,521,591,591,590,00%2,6015:39
MFO15,9015,5015,5015,50-2,52%42,6917:00
MIDAS0,800,810,800,800,00%411,692016-05-24
MIESZKO3,953,953,953,950,00%13,372014-11-25
MILKILAND0,350,350,350,350,00%0,3511:07
MILLENNIUM3,253,253,253,25+0,87%3 103,5117:02
MIRACULUM1,021,011,011,01-0,98%14,0315:06
MIRBUD0,800,820,820,82+0,99%53,2717:04
MISPOL0,910,920,910,92+3,37%9,682014-02-10
MLPGROUP53,5052,5052,5052,50-0,94%2,8415:26
MLPGROUP-PDA27,2527,9827,2527,89+2,54%39,992013-11-15
MNI0,030,030,030,030,00%66,322018-03-29
MOBRUK133,00133,00133,00133,00-2,92%7,7115:09
MOJ0,650,650,650,65+1,56%1,3010:28
MOL334,35334,35334,00334,00-1,26%100,642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI1,431,401,401,40-2,78%34,2416:35
MOSTALPLC4,304,254,254,25-2,07%3,4017:00
MOSTALWAR3,093,133,133,13+2,62%60,1216:49
MOSTALZAB0,530,510,510,51-3,07%59,0317:00
MSXRESOUR0,040,050,040,05+25,00%22,652016-03-31
MUZA2,082,202,202,20-4,35%0,162020-03-30
MWTRADE2,902,902,902,90-0,68%0,0109:47
NETIA3,953,953,953,950,00%62,5916:21
NETMEDIA12,2012,1012,1012,10-0,82%10,872019-03-27
NEWAG19,9020,5020,5020,50+3,02%5,1411:31
NEWWORLDR0,020,020,020,020,00%105,062016-05-02
NEWWORLDR-PP0,010,010,010,010,00%7,582014-09-23
NFIEMF4,164,174,164,170,00%0,282016-07-25
NORDEABP47,5747,5747,5747,570,00%15,702014-04-30
NORTCOAST14,5014,5514,5514,550,00%53,5816:09
NOVAKBM0,780,790,710,71-15,48%11,272013-12-02
NOVITA35,7035,8035,8035,80+0,28%9,0415:44
NOWAGALA0,660,660,660,660,00%3,202020-03-31
NTTSYSTEM2,092,062,062,06+3,00%7,6116:34
ODLEWNIE3,723,653,653,65+0,83%61,9416:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX15,2015,0015,0015,000,00%3,8513:01
OLYMPIC8,308,308,308,300,00%1,002017-02-27
ONE2ONE0,040,040,040,04-20,00%2,422015-06-30
OPENFIN0,670,670,670,67+0,30%3,5013:11
OPENFIN-PP0,010,010,010,010,00%0,102016-12-07
OPERA3GR285,01270,00270,00270,00-8,56%37,942020-03-02
OPERATERR858,11858,11858,11858,11-2,38%0,862013-08-02
OPONEO.PL19,9518,3018,3018,30-8,50%499,1817:00
OPTEAM24,0024,0024,0024,000,00%1,3815:33
ORANGEPL5,825,795,795,79-2,36%7 398,4417:03
ORBIS112,50113,00113,00113,00+1,35%9,0317:00
ORCOGROUP0,820,980,980,98+19,51%2,4917:01
ORION7,707,707,707,70-1,28%0,202019-12-23
ORZBIALY7,507,667,667,66+1,86%15,2216:45
OTLOG5,005,005,005,00-2,91%0,7510:59
OTLOG-PDA201,00201,00201,00201,00+0,50%2,012013-08-29
OTMUCHOW1,061,111,111,11+4,72%0,0713:58
OVOSTAR79,0079,0079,0079,000,00%0,0809:00
PAGED58,5058,5058,3458,40+0,05%15,932017-10-12
PAMAPOL1,091,081,081,08-0,92%36,5317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0,010,010,010,010,00%9,702015-09-01
PANOVA9,809,309,309,30-7,00%37,1017:00
PATENTUS0,940,910,910,91-5,21%18,4016:21
PBG0,020,020,020,02+5,26%38,5012:34
PBKM58,0059,0059,0059,000,00%12,6216:17
PBOANIOLA0,100,100,070,07-30,00%4,642015-11-13
PBSFINANSE0,400,400,400,40-1,00%0,0611:00
PCCEXOL1,702,142,142,14+26,25%192,5715:58
PCCINTER2,682,672,672,67-0,37%1,692018-03-02
PCCROKITA30,0030,0030,0030,000,00%386,5817:00
PCCROKITA-PDA33,3733,4033,1033,30-0,83%29,332014-07-31
PCGUARD1,161,171,161,17-19,31%0,742017-10-03
PCM23,5023,5023,5023,500,00%21,532019-06-17
PEGAS162,70162,70162,70162,70+0,81%1,632017-09-18
PEIXIN1,061,021,021,02-11,30%1,292019-04-29
PEKABEX7,207,007,007,00-4,89%14,7416:34
PEKABEX-PDA10,5010,7510,5010,75+0,47%3,142015-08-17
PEKAES14,7015,0014,7015,000,00%33,212016-11-09
PEKAO55,2054,0254,0254,02-3,78%47 345,8217:03
PELION58,9858,9858,8158,81-0,14%5,882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER9,109,009,009,00+0,22%0,0912:40
PEMUG0,770,770,770,770,00%0,112019-04-11
PEP24,5024,4024,4024,40-2,40%175,0317:00
PEPEES1,521,451,451,45-3,33%10,6916:46
PERMEDIA8,008,008,008,00-15,34%0,942013-12-12
PETROLINV1,501,801,501,78+34,85%693,062017-06-28
PFLEIDER26,2026,2026,2026,20-0,38%7,232019-09-13
PGE3,733,853,853,85+1,13%13 889,7217:02
PGNIG3,383,333,333,33-3,31%39 927,2917:03
PGODLEW0,890,880,880,88-1,12%26,8415:40
PGSSOFT8,508,468,468,46+1,20%21,4714:08
PHN9,369,509,509,50-1,04%18,2916:37
PKNORLEN54,0055,5855,5855,58-0,22%107 159,4317:04
PKOASZEWZ92,6192,6192,6192,61-1,48%1,392020-03-30
PKOBL1110,50110,50110,50110,50-0,23%5,532019-03-08
PKOBP22,4022,2022,2022,20-1,86%65 596,3017:04
PKOGD94,0294,1594,1594,15-0,06%470,282020-03-31
PKOGS88,6091,0091,0091,000,00%9,042020-03-24
PKOSO103,40105,00105,00105,000,00%341,312020-03-31
PKPCARGO10,2610,1210,1210,12-1,36%579,6417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1,711,711,711,71+1,49%1,4217:00
PLATYNINW0,350,350,350,350,00%0,0211:00
PLAYWAY302,00310,00310,00310,00+1,14%3 982,2217:03
PLAYWAY-PDA48,8048,8046,4046,40-4,92%37,082016-11-17
PLAZACNTR0,180,200,180,20+33,33%218,192016-06-27
PLAZACNTR1,501,471,471,47-13,02%17,0017:00
PLAZACNTR-PP0,010,010,010,010,00%0,122014-12-10
PMPG1,051,051,051,050,00%2,6213:44
POLAQUA3,883,893,883,89+0,26%1,752013-10-17
POLCOLORIT5,775,775,775,770,00%5,772017-05-17
POLICE10,6010,3010,3010,30-0,96%15,8316:01
POLIMEXMS1,311,291,291,29-1,83%115,7317:00
POLJADLO0,010,010,010,010,00%0,212013-08-14
POLMED2,902,902,902,900,00%1,272018-09-21
POLNA16,0016,9615,5016,00-1,84%232,232017-11-27
POLNORD3,483,483,483,48-0,14%450,9817:04
POLNORD-PP0,550,590,480,55-12,70%476,882013-12-03
POLWAX3,203,103,103,10-0,64%5,6717:00
POLYMETAL0,050,060,050,060,00%1,242016-06-29
POZBUD0,810,770,770,77-5,41%34,4617:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA8,508,408,408,40-1,18%10,2214:36
PRAGMAINK7,007,007,007,000,00%0,0816:36
PRAIRIE0,300,350,350,35+12,26%333,3217:03
PRIMAMODA0,600,600,600,60-6,92%0,6011:00
PROCAD0,800,800,800,80+1,01%1,002020-03-31
PROCHEM14,3014,3014,3014,30+0,35%0,012020-03-30
PROCHNIK0,010,010,010,010,00%15,512019-01-17
PROJPRZEM11,0011,0011,0011,000,00%0,0616:00
PROTEKTOR2,882,802,802,800,00%2,2012:06
PROVIDENT7,007,007,007,000,00%0,0109:09
PULAWY75,0075,6075,6075,60-0,26%50,4316:13
PWRMEDIA3,303,203,203,20-3,61%22,8317:00
PZU31,0031,1831,1831,18-0,48%78 316,2217:03
PZUAKORD101,50105,00105,00105,00+4,37%89,4417:00
QMULTIFIZ849,00847,90847,90847,90+5,45%5,092020-03-31
QUANTUM14,0014,0014,0014,00+16,67%1,4011:00
QUERCUS2,222,142,142,14-0,47%21,0217:00
QUMAK0,010,010,010,010,00%3,102019-08-21
RADPOL1,161,161,161,16+0,87%8,9116:43
RAFAKO0,450,460,460,46+1,32%88,6217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET9,659,659,659,65-3,50%0,482020-03-31
RAINBOW10,5010,0010,0010,00-4,76%176,4917:01
RANKPROGR0,750,740,740,74-1,07%17,7314:45
RAWLPLUG5,485,245,245,24+1,55%1 402,6317:00
REDAN0,100,120,120,12+38,89%6,1517:01
REDWOOD0,050,050,050,05-15,25%2,212019-04-30
REGNON0,080,080,080,080,00%0,0011:00
REINHOLD0,150,150,150,150,00%0,0115:06
RELPOL5,005,105,105,10+2,00%6,8415:44
REMAK7,367,367,367,36+3,66%4,6709:36
RESBUD0,210,210,210,210,00%0,242018-11-30
RESBUD-PDA0,210,220,210,21+5,00%16,062016-11-10
ROBYG3,983,983,983,98-0,25%91,802018-03-01
RONSON0,710,690,690,690,00%3,1717:00
ROPCZYCE18,0518,0518,0518,050,00%0,1314:29
ROVESE2,122,121,912,00-12,28%90,312016-08-29
RUBICON0,520,520,520,52+4,00%0,0009:38
SADOVAYA0,120,120,120,120,00%0,602018-05-02
SANOK9,409,289,289,28+0,87%207,8617:00
SANTANDER10,389,989,989,98-1,87%201,3817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL0,580,590,590,59+2,59%19,1114:54
SARE3,663,783,783,78-0,53%2,0210:42
SCOPAK0,080,080,080,080,00%0,002019-09-27
SECOGROUP14,0014,8014,8014,80+9,63%22,392020-03-27
SECUSIFIZ420,01420,01420,00420,000,00%5,042013-07-19
SEKO8,158,008,008,00-1,84%2,9616:21
SELENAFM11,0011,5011,5011,50+4,55%18,892020-03-31
SELVITA45,0045,4045,4045,40+2,02%153,7017:00
SELVITA-PDA15,2515,8015,0615,80+1,15%4,952015-01-23
SERINUS1,091,081,081,08-1,82%143,852018-05-07
SETANTA7,307,087,087,08-3,54%40,8516:40
SFINKS0,310,320,320,32-1,23%6,9216:43
SILVANO6,706,506,506,50-4,41%14,692020-03-31
SIMPLE7,007,007,007,00+0,72%0,0109:00
SKARBIEC14,5014,5014,5014,50+0,35%10,9817:00
SKOTAN0,790,980,980,98+24,05%63,1217:04
SKYLINE0,690,690,690,690,00%0,0515:43
SNIEZKA71,0068,0068,0068,00-4,23%5,5216:26
SOHODEV0,470,550,550,550,00%5,3617:04
SOLAR2,702,652,652,65+6,00%87,8916:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL7,807,607,607,60-2,56%0,5216:07
SOPHARMA10,3010,3010,3010,30+10,04%0,632020-03-31
SRNFIZ640,00680,86640,00680,86+7,71%5,402014-12-01
STALEXP2,452,442,442,44-0,81%6,9616:37
STALPROD123,40120,00120,00120,00-3,07%213,5517:00
STALPROFI4,604,604,604,60+0,88%21,0711:56
STAPORKOW1,191,191,191,19+1,71%0,9515:38
STARHEDGE0,390,400,400,40+2,05%0,2613:37
STELMET6,806,756,756,75-2,88%4,492020-03-31
STELMET-PDA30,4930,8930,4930,89+2,97%4,612016-11-24
SUNEX6,406,646,646,64+0,61%46,4617:00
SUWARY11,7011,7011,7011,70-1,68%0,0609:00
SWISSMED3,383,063,063,06-9,20%27,4616:39
SYGNITY2,752,802,802,80+1,45%56,4817:00
SYNEKTIK12,5012,7012,7012,70+4,10%85,6517:00
SYNTHOS4,904,894,894,89-0,20%1 284,292018-01-15
TALANX150,00150,00150,00150,00-6,83%1,502020-03-27
TALEX11,3510,8010,8010,80+1,89%7,6216:44
TARCZYNSKI14,0014,0014,0014,000,00%0,5711:00
TARCZYNSKI-PDA10,4210,4510,3010,45-0,19%42,542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY129,00129,00129,00129,000,00%5,5515:40
TAURONPE1,101,091,091,09-2,42%4 784,1617:03
TERESA15,3615,3615,3615,36+1,05%1,542015-12-23
TERMOREX0,850,850,850,85+1,19%0,1212:53
TESGAS4,104,144,144,14+0,98%180,6417:00
TFONE3,083,083,073,070,00%4,282016-12-08
TIM8,908,908,908,90-3,26%55,7917:00
TOPMEDICA0,050,050,040,04-20,00%23,582017-03-27
TORPOL6,006,306,306,30+5,35%210,8917:04
TORPOL-PDA8,758,758,578,69-0,46%23,282014-09-04
TOYA4,003,943,943,94-1,50%8,9916:47
TRAKCJA1,141,161,161,16-1,36%42,7416:45
TRANSPOL2,502,582,582,58+3,20%43,0815:42
TRAVELPL3,683,683,683,68+1,94%8,952016-06-24
TRIGONPP30,0030,0030,0030,00+3,45%1,142020-03-18
TRIGONPP145,5045,5045,5045,50-25,41%3,872019-11-13
TRIGONPP235,0035,0035,0035,00-7,89%0,882020-03-30
TRIGONPP332,0032,0032,0032,00-20,00%1,022020-03-18
TRIGONPP444,0044,0044,0044,000,00%1,062020-03-03
TRIGONPP544,0044,0044,0044,00-4,76%1,012020-03-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP653,0053,0053,0053,00-4,50%6,842020-02-03
TRIGONPP730,0030,0030,0030,00+3,45%3,692020-03-27
TRIGONPP830,0030,0030,0030,000,00%1,682020-03-24
TRITON1,701,701,701,70-4,49%8,5009:05
TVN19,9019,9219,9019,920,00%178,442015-09-22
TXM0,100,100,100,10+5,49%0,012020-03-19
TXM-PDA5,705,705,665,67-0,53%11,452017-02-01
ULMA51,0049,8049,8049,80-1,39%48,1416:48
UNIBEP6,706,586,586,58-2,08%11,0114:47
UNICREDIT31,6631,6631,6631,66-1,92%2,4714:23
UNICREDIT11,9011,9011,3411,36-4,86%191,152017-01-16
UNIMA1,941,941,941,940,00%0,3909:23
UNIMOT19,6019,0819,0819,08-4,41%215,0317:00
UNIMOT-PDA50,9851,2850,3051,00+0,99%748,882017-03-16
UNISYS1AB916,20933,00916,09933,00+1,97%71,532016-03-24
UNIWHEELS300,00300,00300,00300,000,00%1 192,752018-02-19
URSUS0,550,550,550,55-0,18%26,8216:41
URSUS-PDA2,973,002,973,00+0,33%12,132013-04-29
VANTAGE3,693,693,673,69-0,27%17,602017-06-19
VIGOSYS350,00352,00352,00352,00+1,15%8,8617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5,465,445,445,44-0,37%35,122020-03-31
VISTAL0,930,940,940,94-2,68%32,3316:48
VISTULA1,901,901,901,90+2,70%1 235,9217:00
VIVID1,151,321,321,32-3,93%474,1517:00
VOTUM9,169,609,609,60+5,26%113,5817:00
VOXEL27,0026,3026,3026,30-2,59%291,0216:10
WADEX6,406,406,406,400,00%0,0315:09
WARIMPEX5,345,265,265,26-1,87%3,7116:37
WASKO0,900,890,890,89-4,52%20,1817:00
WAWEL620,00600,00600,00600,00-3,23%13,2315:00
WDX14,8514,8514,8514,850,00%3,442018-03-14
WESTAISIC0,080,080,080,080,00%3,392015-05-04
WIELTON3,153,153,153,15-1,56%112,8916:47
WIKANA1,381,391,391,39+12,10%29,4515:44
WILBO0,220,240,220,240,00%0,732017-10-02
WINVEST0,070,070,070,070,00%0,1311:00
WIRTUALNA53,4054,8054,8054,80+1,48%223,4717:03
WIRTUALNA-PDA34,8034,9434,8034,90+0,26%280,282015-05-26
WITTCHEN6,786,606,606,60-5,71%66,0817:00
WITTCHEN-PDA17,2417,5017,2417,48+2,82%39,452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4,084,164,164,16+7,22%3,7214:53
WORKSERV0,400,410,410,41+2,50%27,1717:00
XTB4,664,604,604,600,00%115,9017:00
YAWAL4,014,203,463,46-18,97%128,162015-10-26
YOLO0,620,580,580,58-5,83%0,452020-03-31
ZAMET1,021,021,021,02+2,00%2,0409:49
ZASTAL1,461,461,461,46-0,68%0,072020-03-31
ZELMER39,5039,5039,5039,50-0,02%0,002013-04-11
ZEPAK7,307,307,307,30-0,27%29,2316:45
ZPUE135,00130,00130,00130,00+0,78%71,6116:02
ZREMB0,610,590,590,59-3,28%7,0516:11
ZUE3,303,203,203,20-1,84%14,5416:32
ZYWIEC476,00476,00476,00476,00-0,83%22,4516:46
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1482,42 -30,42 -2,01%
WIG 41028,82 -595,80 -1,43%
sWIG80 10161,69 -99,64 -0,97%
mWIG40 2859,06 +9,00 +0,32%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1482,42 -30,42 -2,01%