Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-12-04 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA1.531.521.521.52+1.33%80.7417:02
08OCTAVA0.850.850.850.85+1.19%0.1415:00
11BIT463.00476.50476.50476.50+3.14%2,255.4917:00
4FUNMEDIA4.834.874.874.87+0.83%19.8316:47
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL33.1033.6033.6033.60+0.30%87.3517:00
ACAUTOGAZ36.8036.5036.5036.50-1.08%36.8016:44
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION5.365.185.185.18-2.26%157.8817:02
ADIUVO5.365.385.385.38+0.37%25.0413:55
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA6.946.886.886.88-0.86%201.2417:00
AGROTON4.524.504.504.50+0.67%115.4617:00
AGROWILL2.202.202.202.20+12.82%0.012020-12-02
AILLERON8.008.688.688.68+7.69%448.8817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.851.831.831.83-1.34%281.5817:02
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR16.9817.3017.3017.30+1.79%6,834.5817:00
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.241.241.241.240.00%0.0609:01
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI0.800.860.860.86+4.39%54.6916:49
ALUMETAL43.0043.7043.7043.70+1.39%56.6817:00
AMBRA18.9018.7018.7018.70-1.06%97.1016:45
AMICA145.00146.60146.60146.60+1.10%196.9317:00
AMPLI0.560.690.690.69-0.72%1.1215:00
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR22.4022.3022.3022.30-0.45%191.2117:00
APLISENS11.1011.0011.0011.00-0.90%1.1211:53
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY1.681.721.721.72+2.69%22.9516:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM20.2020.6020.6020.60+2.49%127.6517:00
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC5.165.165.165.160.00%138.8616:16
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.064.064.064.060.00%0.0109:00
ARTIFEX8.648.308.308.30-1.89%255.3017:03
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS6.776.846.846.84+3.17%717.8217:00
ASMGROUP1.561.561.561.560.00%1.562020-12-02
ASSECOBS35.2034.2034.2034.20-1.16%8.6116:47
ASSECOPOL66.5066.6066.6066.60-0.15%6,192.8617:00
ASSECOSEE40.4040.4040.4040.400.00%67.5017:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA23.4024.7024.7024.70+5.56%758.8116:46
ATAL32.0030.7030.7030.70-0.97%46.7617:01
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.483.403.403.40-0.58%28.7014:24
ATLANTAPL6.306.126.126.120.00%1.0910:27
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.351.351.351.35+3.85%1.352020-12-03
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA3.963.983.983.98+0.51%3.7216:23
ATREM2.182.182.182.18+4.31%26.6315:00
AUTOPARTN7.527.527.527.52+0.53%441.8917:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV3.853.883.883.88+0.78%61.2516:31
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.959.959.959.950.00%8.9617:01
BENEFIT750.00769.00769.00769.00+2.12%482.3517:00
BERLING4.144.144.144.140.00%6.8115:15
BEST17.0017.0017.0017.00-0.58%0.512020-12-02
BETACOM10.7010.7010.7010.700.00%0.2715:24
BGZBNPP57.2057.0057.0057.00-1.38%398.8816:46
BIK11.9011.9011.9011.900.00%3.6315:24
BIOMEDLUB12.1011.4511.4511.45-3.78%8,528.0217:04
BIOTON4.504.504.504.50+1.12%385.5317:02
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.330.330.330.33+1.21%0.512020-11-30
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA18.7818.6618.6618.66+0.21%308.4517:01
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW2.872.882.882.88+0.17%213.5817:03
BOS5.806.146.146.14+5.86%263.2617:04
BOWIM2.242.242.242.24-1.75%23.1413:39
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144.60144.60144.60144.60-1.03%7.372020-02-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.10-6.08%0.242020-09-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI94.9994.9994.9994.99+4.16%3.702020-12-03
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.470.460.460.46-1.50%29.1317:00
BRIJU0.150.150.150.15-4.47%2.8914:28
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX270.00271.00271.00271.00+1.12%1,748.2817:03
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH2.002.002.002.000.00%3.4611:58
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK177.30183.40183.40183.40+4.26%13,633.5017:01
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.051.051.051.05-3.67%0.2515:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC65.6669.1069.1069.10+5.46%47,700.1717:03
CCENERGY0.060.060.060.06+20.00%6.052020-12-02
CDPROJEKT422.80443.00443.00443.00+5.23%204,410.2817:04
CDRL18.5019.2519.2519.25+4.05%109.1017:00
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.906.906.906.90-2.82%1.3810:37
CEZ78.1078.0078.0078.00-0.13%77.7516:08
CFI0.220.220.220.22-1.75%9.9315:02
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH30.1029.9529.9529.95-0.17%4,514.3417:01
CIGAMES1.231.261.261.26+4.15%1,039.9017:04
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV7.557.557.557.55+1.34%0.9116:47
CLNPHARMA42.0042.1042.1042.10+2.18%450.3017:00
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT13.4013.5013.5013.50+0.75%6.2712:46
COALENERG0.490.500.500.50-0.80%3.6617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.241.251.251.25+1.63%53.0117:00
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH199.00199.00199.00199.000.00%74.4216:46
COMP52.0051.4051.4051.40-1.15%41.6317:00
COMPERIA3.003.003.003.000.00%24.4117:00
CORMAY1.421.411.411.41-1.40%620.9417:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP6.507.067.067.06+11.01%125.7017:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT27.4827.6627.6627.66+0.66%8,592.5817:00
CZTOREBKA0.730.750.750.75-6.25%7.8917:00
DEBICA77.0076.6076.6076.60-0.26%106.5816:29
DECORA31.0031.3031.3031.30+0.32%41.4717:00
DEKPOL27.6027.0027.0027.000.00%34.4016:47
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO16.0015.6015.6015.60-2.50%174.4716:47
DGA5.405.345.345.340.00%4.5509:55
DINOPL249.80265.00265.00265.00+6.43%42,867.0317:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV101.50103.50103.50103.50+1.97%376.6517:02
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL1.801.831.831.83+1.94%0.7616:12
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.054.094.094.09+0.99%69.4516:48
EDINVEST3.783.783.783.78-0.53%3.6313:05
EFEKT5.105.105.105.100.00%2.2912:21
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.193.223.223.22+1.10%329.6817:01
ELBUDOWA0.830.780.780.78-7.02%30.2117:02
ELEKTROTI5.705.865.865.86+2.81%22.4214:37
ELEMENTAL2.412.402.402.40-0.21%19.6015:53
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.260.260.260.26-0.78%21.0516:42
ELZAB4.364.504.504.50+2.74%29.6417:02
EMCINSMED13.3013.3013.3013.30+3.91%3.9910:20
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.351.341.341.34-0.74%65.0014:17
ENEA5.405.545.545.54+3.36%3,332.9417:00
ENELMED19.8019.8019.8019.800.00%2.8715:58
ENERGA7.707.747.747.74+0.52%697.9217:03
ENERGOINS0.750.750.750.75+2.18%1.3417:00
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER32.8034.5034.5034.50+7.48%997.2417:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD21.4021.3021.3021.300.00%10.5317:00
ERG42.4042.4042.4042.400.00%0.3009:00
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ14.5014.1014.1014.10-2.76%68.4617:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.104.104.104.100.00%7.5217:00
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH13.9614.7714.7714.77+5.88%5,052.0417:04
EUROHOLD4.304.304.304.30-8.12%0.0216:37
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL24.5025.5025.5025.50+4.08%33.3316:38
EVEREST20.0021.2021.2021.200.00%35.4316:41
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR1.801.881.881.88+5.15%2,871.3717:04
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING10.4010.4010.4010.40-1.42%37.6117:00
FASTFIN1.631.631.631.63+5.84%0.1411:00
FEERUM10.9510.5010.5010.50-4.11%22.2316:36
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO24.1024.8024.8024.80+3.33%272.1017:01
FERRUM3.203.043.043.04-5.00%91.4316:48
FMG15.5015.5015.5015.500.00%0.022020-11-25
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE38.6538.7038.7038.70+1.04%33.8916:46
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.900.900.900.90-0.55%91.0517:00
GETINOBLE0.210.210.210.21+1.20%250.6317:00
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED4.204.124.124.12-1.44%191.9617:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO4.584.564.564.56-0.87%3.1015:00
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW43.8042.9042.9042.90-1.94%2,938.9517:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.401.461.461.460.00%2.8315:13
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.021.091.091.09+6.86%96.2517:00
GRODNO12.1012.1512.1512.15+0.83%160.3217:02
GRUPAAZOTY25.2525.4025.4025.40+0.59%1,509.3717:03
GTC6.806.506.506.50-5.52%533.9817:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY35.0036.0036.0036.00+2.86%940.5417:00
HARPER12.0011.9511.9511.950.00%251.6417:00
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO10.3010.1010.1010.10-0.98%2.0214:28
HERKULES1.341.351.351.35+0.75%80.8817:00
HUBSTYLE1.131.151.151.15+1.77%20.0217:00
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR29.4028.6028.6028.60-1.38%26.6716:40
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV9.159.109.109.10-0.55%5.2916:22
IALBGR0.280.270.270.27+3.03%0.8615:08
IDEABANK1.611.621.621.62+0.75%89.1416:48
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.940.980.980.98+4.26%26.7516:43
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY15.5015.4515.4515.45-0.32%71.8817:00
IMMOBILE2.572.412.412.41-1.63%73.6117:00
IMPEL12.0012.0012.0012.00-2.44%9.3615:00
IMPERA1.991.951.951.95+2.09%111.6416:23
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.672.722.722.72+1.87%15.2516:43
INC7.067.367.367.36+4.25%270.8617:04
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK165.20170.00170.00170.00+3.16%2,284.9217:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.764.504.504.50-2.60%45.0116:02
INSTALKRK19.5519.6519.6519.65+0.51%19.4617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT15.0015.0015.0015.000.00%145.2117:00
INTERBUD0.690.690.690.69+1.47%0.2815:00
INTERCARS245.00247.00247.00247.00+1.23%131.3816:46
INTERFERI4.504.504.504.50-4.26%0.9911:43
INTERSPPL1.201.281.281.28+6.67%6.9214:59
INTROL3.803.883.883.88+1.57%40.3416:46
INVCEEFIZ477.01477.01477.01477.01-1.22%2.862020-11-25
INVFIZ952.35952.35952.35952.35+0.24%11.432020-12-02
INVGLDFIZ1,748.001,759.901,759.901,759.90+1.14%3.5115:19
INVISTA0.320.320.320.320.00%0.0115:38
INVPEFIZ850.00846.00846.00846.00-1.40%9.3512:33
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA3.843.863.863.86+0.52%52.1615:06
IQP0.690.690.690.69-0.72%8.6216:03
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK38.0038.0038.0038.00+0.26%11.672020-12-03
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.851.851.851.85-2.12%0.0009:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.292.282.282.28-0.44%120.4517:00
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW25.4925.9525.9525.95+1.41%30,716.1617:04
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.103.123.123.12+1.30%7.0216:48
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.482.562.562.56+3.23%1.3314:51
K2INTERNT22.8024.2024.2024.20+6.14%160.9317:00
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.320.400.400.40+11.11%0.832020-12-03
KCI0.630.660.660.66-0.90%16.0316:02
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL46.0046.9046.9046.90+1.96%1,097.0517:03
KETY454.50457.50457.50457.50+1.22%545.1017:03
KGHM167.10175.40175.40175.40+5.16%110,790.2517:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL15.5515.4015.4015.40-0.65%16.0312:42
KINOPOL8.508.408.408.40-1.18%34.6715:47
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA32.8032.1032.1032.10-2.13%138.7117:00
KOMPAP11.8011.4011.4011.40+2.70%28.662020-12-02
KOMPUTRON2.152.132.132.130.00%5.5613:40
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.251.301.301.30+4.00%0.982020-12-03
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD29.2029.2029.2029.200.00%0.322020-12-01
KRAKCHEM0.420.420.420.42-1.40%58.0115:00
KREC7.607.707.707.70-1.28%1.7216:32
KREDYTIN11.2011.2011.2011.200.00%0.0209:03
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA397.00397.00397.00397.00-0.50%18.2616:43
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK144.20148.90148.90148.90+3.04%8,645.1517:00
KRUSZWICA55.4056.0056.0056.00+1.08%51.2816:36
KRVITAMIN18.4018.6018.6018.60+3.33%165.0617:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO2.382.282.282.28-4.20%121.1917:00
LABOPRINT11.5011.7011.7011.70+3.54%8.8416:18
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.741.701.701.70-1.16%0.9115:25
LCCORP1.851.871.871.87+1.19%147.4017:00
LENA3.643.683.683.68+1.10%20.4414:54
LENTEX10.0010.0510.0510.05-0.50%218.7116:41
LIBET2.072.082.082.080.00%106.6516:48
LIVECHAT97.5097.0097.0097.000.00%1,144.1717:00
LMASFIZ1,156.101,151.101,151.101,151.10-1.36%4.612020-07-23
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,100.001,100.001,100.001,100.00-1.79%22.002020-10-02
LMDSFIZ1,146.101,146.101,146.101,146.100.00%16.052020-12-01
LMESFIZ1,147.201,147.201,147.201,147.20+0.37%6.882020-12-03
LOKUM12.3012.3012.3012.30+2.50%4.1214:04
LOTOS34.0035.0235.0235.02+5.74%31,833.8617:03
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP7,150.007,220.007,220.007,220.00+1.69%13,546.6217:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT12.4512.7512.7512.75+2.41%5.4716:21
LUBAWA1.511.511.511.51-1.63%235.7717:02
MABION22.1522.6022.6022.60+3.20%269.6617:01
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.605.655.655.650.00%34.7717:00
MANGATA55.5055.0055.0055.000.00%2.3116:38
MARVIPOL0.730.720.720.72-1.91%117.7417:04
MASTERPHA4.123.973.973.97-0.75%20.3317:00
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK156.60169.50169.50169.50+8.45%17,375.7917:04
MBWS6.105.825.825.820.00%2.7616:05
MCI15.1514.9514.9514.95-1.32%201.9316:48
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.463.423.423.42-3.39%43.8316:45
MEDIACAP1.801.801.801.800.00%0.0514:23
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG22.3022.0022.0022.00-0.90%59.4017:00
MEDYCZNYFIZ150.00150.00150.00150.00+1.97%22.352020-11-30
MEGARON9.309.309.309.30-10.58%0.0315:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA19.8019.8019.8019.800.00%12.4015:57
MERCATOR472.00450.00450.00450.00-4.46%17,086.9017:02
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR10.5010.5010.5010.50+0.48%20.9516:06
MEXPOLSKA1.401.351.351.35-3.57%2.0516:25
MFO22.8022.0022.0022.00-1.79%10.2113:49
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.710.680.680.680.00%19.5615:50
MILLENNIUM2.903.093.093.09+6.99%8,636.2917:04
MIRACULUM1.171.181.181.180.00%46.9916:44
MIRBUD2.902.972.972.97+1.37%758.6817:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP82.0082.0082.0082.00-1.20%13.0715:39
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK214.00212.00212.00212.000.00%1,337.0017:00
MOJ1.151.151.151.15-0.86%1.0610:38
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI1.992.192.192.19+14.06%555.9717:01
MOSTALPLC8.788.508.508.50-3.19%7.2115:58
MOSTALWAR4.354.274.274.27-2.95%13.4816:05
MOSTALZAB1.011.011.011.01-0.98%76.3017:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA3.243.303.303.300.00%4.5511:39
MWTRADE1.851.851.851.85+1.65%1.0716:25
NETIA4.504.504.504.500.00%14.1917:01
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG26.0024.9024.9024.90-2.73%143.2516:49
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA127.00137.00137.00137.00+7.87%46.1716:47
NOWAGALA0.970.970.970.97+0.62%0.392020-12-03
NTTSYSTEM3.403.553.553.55+4.72%92.5015:43
ODLEWNIE4.814.944.944.94+1.44%0.1009:28
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX15.4015.4015.4015.40+0.65%4.0816:47
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN1.031.011.011.01-0.98%42.7015:25
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR237.10237.10237.10237.10+0.85%0.952020-11-25
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL33.5034.6034.6034.60+3.28%102.9617:00
OPTEAM32.0032.0032.0032.000.00%1,036.1717:00
ORANGEPL6.586.486.486.48-1.52%13,030.8517:02
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.301.351.351.35-3.57%0.7316:46
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY11.2011.0011.0011.00-1.79%13.0815:39
OTLOG4.204.064.064.06-3.33%52.1816:49
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.501.621.621.62+10.96%18.7314:34
OVOSTAR83.0083.0083.0083.00+4.40%0.0809:00
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.401.361.361.36-3.55%30.1916:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA10.7011.5011.5011.50+7.98%7.322020-12-02
PATENTUS1.041.041.041.040.00%1.5810:33
PBG0.040.040.040.04-9.09%51.972020-12-02
PBKM81.0081.4081.4081.40+0.49%17.2515:36
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.310.340.340.34+8.28%31.4015:00
PCCEXOL3.293.323.323.32+0.30%643.8317:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA47.4049.1049.1049.10+3.81%386.1016:44
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX16.2516.4016.4016.40+2.50%507.0217:02
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO58.0059.6059.6059.60+2.79%43,137.2017:03
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER14.9514.9014.9014.90-0.67%87.6216:41
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP51.0050.6050.6050.60+0.80%246.1516:33
PEPEES1.301.301.301.30+0.78%0.0009:03
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE5.505.655.655.65+2.65%21,782.7017:01
PGNIG5.005.115.115.11+2.24%21,593.9717:02
PGODLEW1.151.221.221.22+6.09%9.6016:38
PGSSOFT12.7512.9512.9512.95-0.38%16.7917:00
PHN10.1510.2510.2510.25+0.49%24.7615:44
PKNORLEN56.4257.5057.5057.50+3.64%94,748.4917:04
PKOASZEWZ98.3099.4899.4899.48+1.50%22.202020-12-02
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP27.4028.0028.0028.00+1.82%82,767.8817:02
PKOGD107.99107.02107.02107.02-0.45%49.762020-12-02
PKOGS92.0092.0092.0092.000.00%60.7214:56
PKOSO107.68108.80108.80108.80+1.20%10.9917:00
PKPCARGO12.7813.1613.1613.16+3.62%2,506.2917:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1.871.851.851.850.00%1.8716:13
PLATYNINW0.540.540.540.54-10.00%0.0211:00
PLAYWAY600.00601.00601.00601.00+0.33%2,045.5117:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.621.661.661.66+0.61%3.7117:00
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.801.841.841.84+2.22%44.8615:14
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE11.9011.9011.9011.900.00%1.7516:09
POLIMEXMS2.242.242.242.240.00%169.6517:02
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.493.493.493.490.00%187.3816:49
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.423.403.403.40-0.58%107.7116:41
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD1.951.901.901.90-1.81%116.5215:57
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.0024.0024.0024.000.00%33.3415:06
PRAGMAINK6.026.266.266.26+0.97%30.6117:00
PRAIRIE0.560.560.560.56-1.23%77.1017:00
PRIMAMODA0.850.850.850.85-1.16%0.472020-12-03
PROCAD1.771.771.771.770.00%1.432020-12-03
PROCHEM18.7018.7018.7018.70-0.27%0.0409:00
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM16.2016.2016.2016.200.00%1.7011:13
PROTEKTOR4.204.144.144.14+0.49%97.3717:04
PROVIDENT4.584.804.804.80+4.80%226.4816:43
PULAWY84.0086.4086.4086.40+1.65%11.0416:46
PWRMEDIA5.005.105.105.10+1.19%15.9617:00
PZU26.1026.5026.5026.50+1.57%50,069.1317:04
PZUAKORD120.98120.98120.98120.980.00%101.0213:06
QMULTIFIZ1,230.001,220.001,220.001,220.000.00%56.132020-12-03
QUANTUM18.9018.9018.9018.90+7.39%9.8115:03
QUERCUS3.143.163.163.16+0.64%73.0816:34
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.442.362.362.36-3.28%32.1817:00
RAFAKO0.940.990.990.99+4.00%189.8617:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET13.9013.9013.9013.900.00%0.0609:49
RAINBOW20.2021.0021.0021.00+5.00%501.2517:00
RANKPROGR1.751.651.651.65-4.07%1.0017:00
RAWLPLUG8.828.828.828.820.00%0.0209:00
REDAN0.190.200.200.20+1.55%2.0017:00
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.200.200.200.20+0.99%0.2015:00
RELPOL5.365.465.465.460.00%117.0017:00
REMAK10.1510.0010.0010.00-0.99%25.8115:57
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.341.361.361.36+2.26%24.6717:00
ROPCZYCE23.2023.5023.5023.50+1.29%29.1517:00
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.701.691.691.69+3.68%0.2013:12
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK17.5518.2518.2518.25+6.10%244.6017:00
SANTANDER12.1012.3512.3512.35+2.07%167.7417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL3.443.243.243.24-2.99%159.8417:00
SARE5.455.405.405.40-0.92%14.8613:52
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP14.2014.2014.2014.200.00%3.9811:56
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.459.259.259.25-1.07%29.1415:26
SELENAFM17.0016.9016.9016.90-1.74%75.2117:00
SELVITA49.9048.9048.9048.90-2.20%415.0617:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA15.1514.8014.8014.80-1.66%117.0917:00
SFINKS0.360.360.360.36+6.47%17.7015:59
SILVANO6.407.007.007.00+12.54%18.682020-12-02
SIMPLE12.8012.5012.5012.50-2.34%9.8116:17
SKARBIEC25.4025.4025.4025.40+0.40%31.8917:00
SKOTAN1.711.771.771.770.00%1.7311:48
SKYLINE0.660.650.650.65+4.84%1.5515:38
SNIEZKA89.2086.0086.0086.00-1.83%50.2117:00
SOHODEV0.590.580.580.58+6.36%2.6915:26
SOLAR3.713.923.923.920.00%34.9417:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.359.359.359.35+0.54%1.0716:26
SOPHARMA9.759.809.809.80+0.51%7.7116:35
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.193.243.243.240.00%262.7017:00
STALPROD213.50212.00212.00212.00-0.70%156.2916:41
STALPROFI6.066.026.026.02-0.33%41.7916:44
STAPORKOW2.462.502.502.50+0.81%5.9810:12
STARHEDGE0.420.450.450.45+6.16%9.4717:00
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX4.554.654.654.65+2.88%192.3816:49
SUWARY16.0016.0016.0016.000.00%0.4015:25
SWISSMED7.106.746.746.74-2.88%662.2817:00
SYGNITY8.208.248.248.24+0.49%472.0117:00
SYNEKTIK28.6028.6028.6028.60+0.70%145.0816:47
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX135.00135.00135.00135.00+1.28%0.412020-12-02
TALEX11.5511.6011.6011.600.00%2.1509:11
TARCZYNSKI23.2023.2023.2023.20-4.13%15.0115:02
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY157.00149.00149.00149.000.00%3.282020-11-30
TAURONPE2.102.162.162.16+1.79%8,109.6717:03
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.850.840.840.84-1.18%2.0617:00
TESGAS4.524.584.584.58+1.33%172.7817:00
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM18.2517.9017.9017.90-0.28%970.3517:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL12.4012.3512.3512.35-0.40%604.4717:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA6.026.106.106.10+1.33%130.6217:00
TRAKCJA1.881.851.851.85+0.54%408.1317:00
TRANSPOL2.822.792.792.79-1.06%21.4216:47
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP46.0046.0046.0046.000.00%2.2109:00
TRIGONPP141.0041.0041.0041.00+7.58%0.082020-10-30
TRIGONPP244.1044.0044.0044.00-2.22%6.982020-08-03
TRIGONPP344.0044.0044.0044.00+0.25%1.062020-12-02
TRIGONPP444.0044.0044.0044.00+2.56%1.062020-12-02
TRIGONPP544.0044.0044.0044.00+2.56%1.062020-12-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP642.0042.0042.0042.00-4.76%4.702020-11-09
TRIGONPP745.0045.0045.0045.00+0.33%8.602020-12-02
TRIGONPP844.0044.0044.0044.00+2.56%91.522020-11-25
TRITON2.122.172.172.17+0.93%3.3417:00
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA47.6046.6046.6046.60-2.10%26.3017:00
UNIBEP8.008.008.008.000.00%37.7016:49
UNICREDIT36.7536.5036.5036.50-10.32%438.6716:30
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA2.923.003.003.00+2.74%46.9913:56
UNIMOT31.3030.2030.2030.20-2.42%1,220.5617:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.760.750.750.75-1.05%98.1416:48
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS550.00550.00550.00550.00-1.79%148.5514:29
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS4.754.754.754.750.00%15.9917:00
VISTAL2.872.642.642.64-5.71%72.2517:00
VISTULA2.472.482.482.480.00%69.1717:00
VIVID1.751.841.841.84+4.43%111.1817:04
VOTUM12.8512.8012.8012.80+0.79%146.3316:40
VOXEL40.0040.8040.8040.80+2.00%38.4917:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.125.125.125.12-0.39%0.5112:18
WASKO1.201.211.211.21+0.42%41.9817:00
WAWEL570.00570.00570.00570.000.00%43.8115:08
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON5.845.835.835.83+0.52%208.0116:48
WIKANA2.202.202.202.200.00%12.3216:29
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.500.500.500.50+2.04%0.2011:00
WIRTUALNA80.2081.4081.4081.40+1.75%238.8517:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN8.308.488.488.48+1.92%22.2416:44
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS5.105.205.205.20+0.97%22.9016:03
WORKSERV1.281.401.401.40+9.89%2,379.4217:04
XTB16.4016.2516.2516.25-0.91%5,371.9017:04
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.660.660.660.660.00%0.3615:00
ZAMET0.780.810.810.810.00%22.1317:00
ZASTAL32.8031.0031.0031.00-0.64%123.6516:49
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.869.869.869.86+2.28%23.8316:40
ZPUE149.00145.50145.50145.50-1.69%45.0914:42
ZREMB0.690.690.690.69+1.47%0.0016:46
ZUE3.663.543.543.54-3.28%1.7710:37
ZYWIEC494.00498.00498.00498.00+0.81%30.1815:31
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1947,68 +57,57 +3,05%
WIG 55304,72 +1336,90 +2,48%
sWIG80 15177,75 +67,89 +0,45%
mWIG40 3815,38 +61,58 +1,64%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1947,68 +57,57 +3,05%