Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-07-16 15:25

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.800.800.800.80+0.63%212.5615:14
08OCTAVA0.840.890.890.89+5.36%7.7315:00
11BIT534.00528.00528.00528.00-1.12%1,346.0015:23
4FUNMEDIA4.884.814.814.81+1.26%1.2915:16
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL24.5025.0025.0025.00+2.04%178.1715:16
ACAUTOGAZ39.0038.9038.9038.90-1.52%20.4615:07
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION5.005.065.065.06+4.33%262.5915:24
ADIUVO4.814.844.844.84+0.83%61.1713:47
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA8.628.548.548.54-0.70%125.0314:20
AGROTON3.873.873.873.870.00%108.3415:20
AGROWILL2.302.302.302.300.00%0.232020-05-14
AILLERON8.388.448.448.44+2.68%96.4214:05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.880.900.900.90+3.93%413.0515:18
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR16.9416.8316.8316.83-0.77%1,806.2615:24
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.161.171.171.17+1.74%7.0712:10
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.201.191.191.190.00%54.2514:30
ALUMETAL39.3039.3039.3039.30+0.77%0.7910:27
AMBRA18.3017.8517.8517.85-0.83%99.0515:23
AMICA128.40126.40126.40126.40-0.47%124.0213:56
AMPLI0.280.280.280.28+11.20%1.1615:00
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR20.7020.5020.5020.50-0.49%4.8213:52
APLISENS11.3010.9010.9010.90-4.39%20.9615:12
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY2.402.752.752.75+19.57%383.4415:07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM17.3016.9016.9016.90-1.74%45.1115:10
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC4.244.194.194.19-0.95%41.4215:08
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.904.884.884.88-0.41%11.7811:55
ARTIFEX8.367.907.907.90-2.47%63.7415:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS3.703.653.653.65-0.68%349.3815:22
ASMGROUP3.043.043.043.040.00%7.602020-07-06
ASSECOBS32.8032.8032.8032.800.00%240.3114:24
ASSECOPOL69.0068.0068.0068.00-1.59%2,532.9715:12
ASSECOSEE41.0041.0041.0041.00+0.49%260.9615:24
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA15.9015.9515.9515.95+0.31%201.0715:22
ATAL33.0032.8032.8032.80-0.30%11.9113:27
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.703.743.743.74+1.08%79.9715:06
ATLANTAPL5.165.165.165.16+0.39%0.112020-07-15
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.191.241.241.24+4.20%1.3712:34
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.704.614.614.61-1.91%35.8914:49
ATREM1.941.941.941.94-0.26%0.0009:00
AUTOPARTN5.705.585.585.58-2.11%114.2115:02
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD1.061.061.061.06-0.93%0.322020-06-18
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV3.583.603.603.60-1.37%0.4412:15
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN12.3010.9010.9010.90-9.17%22.322020-07-01
BENEFIT818.00825.00825.00825.00+1.35%4,110.6815:00
BERLING3.923.923.923.92+1.03%0.0215:00
BEST17.4017.8017.8017.80+4.71%8.542020-07-15
BETACOM9.349.349.349.34+1.52%0.0815:16
BGZBNPP48.8048.4048.4048.40-0.82%1.5011:12
BIK13.1013.0513.0513.05-0.38%24.4815:12
BIOMEDLUB11.8011.9511.9511.95+6.70%26,203.0115:23
BIOTON4.754.704.704.700.00%629.5015:21
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.500.500.500.500.00%1.6711:21
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA22.1021.7521.7521.75-1.14%336.9715:05
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.623.633.633.63+0.83%45.4915:20
BOS6.506.406.406.40-0.62%49.8715:04
BOWIM2.502.442.442.44-3.17%56.6014:23
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144.60144.60144.60144.60-1.03%7.372020-02-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4121.20121.00121.00121.00+1.00%60.512020-05-27
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.10112.10112.10112.10+4.28%2.242020-07-13
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI86.0186.0186.0186.01+1.13%2.5811:06
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.530.640.640.64+21.13%861.1615:11
BRIJU0.140.150.150.15+6.38%3.6114:18
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX227.50227.50227.50227.50-0.44%1,068.6915:15
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH2.532.462.462.46-3.91%17.0715:18
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK165.90162.10162.10162.10-1.58%8,935.0715:25
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.281.281.281.28-0.78%0.0611:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC61.2260.4660.4660.46-1.37%8,878.8015:24
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT366.00366.40366.40366.40+0.38%45,325.3415:25
CDRL12.5012.4012.4012.40+0.81%0.9215:15
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.306.306.306.30-4.55%8.5114:49
CEZ80.4079.7079.7079.70-0.13%29.8313:57
CFI0.410.390.390.39-3.46%9.8214:49
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH32.6032.5032.5032.50+1.72%2,132.3215:20
CIGAMES2.001.941.941.94-2.02%22,631.9515:24
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV9.009.009.009.000.00%0.4509:45
CLNPHARMA42.8041.5041.5041.50-0.95%389.8815:18
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT14.7014.9014.9014.90+3.47%55.1814:58
COALENERG0.510.490.490.49-7.43%48.1815:15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR0.970.960.960.96-0.62%35.0513:27
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH208.00207.00207.00207.00+0.98%48.9414:07
COMP61.0061.0061.0061.00+0.33%7.4214:15
COMPERIA2.402.482.482.48+3.33%14.8212:15
CORMAY1.201.201.201.20+0.42%268.7515:19
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP6.786.606.606.60-1.49%7.1415:04
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT27.8228.1428.1428.14+0.79%2,474.7015:21
CZTOREBKA0.440.490.490.49+11.42%26.2214:20
DEBICA73.4073.2073.2073.20+0.27%5.4512:49
DECORA20.4020.4020.4020.400.00%0.5113:58
DEKPOL21.8022.0022.0022.000.00%49.6115:05
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO16.3016.8016.8016.80+2.44%78.2915:25
DGA5.145.145.145.14+0.39%0.0109:00
DINOPL201.40198.60198.60198.60-1.19%6,135.9015:14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV95.2097.8097.8097.80+1.66%672.4715:13
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.380.380.380.38+0.53%0.2715:00
DROZAPOL1.451.481.481.48+4.23%2.5814:20
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO3.873.893.893.89+0.52%20.9515:01
EDINVEST2.342.282.282.28-0.87%16.6013:34
EFEKT4.704.604.604.60-1.71%3.7310:18
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.765.005.005.00+32.98%4,473.5514:57
ELBUDOWA2.282.352.352.35-1.67%57.1715:11
ELEKTROTI7.007.287.287.28+4.00%203.2315:22
ELEMENTAL1.831.781.781.78-2.84%179.7714:56
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.380.370.370.37-2.11%11.0015:11
ELZAB6.606.806.806.80+3.03%39.3613:31
EMCINSMED6.406.356.356.35-0.78%5.8215:04
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.391.391.391.390.00%0.0009:00
ENEA7.127.137.137.13+0.42%1,137.6815:14
ENELMED14.3014.3014.3014.300.00%0.0910:26
ENERGA8.248.258.258.25+0.12%213.2715:07
ENERGOINS0.840.840.840.840.00%4.702020-07-15
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER31.9031.6031.6031.60+1.28%168.1615:13
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD21.0021.4021.4021.40+1.90%5.3609:40
ERG50.0045.4045.4045.40-6.58%10.5211:50
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ8.468.608.608.60+0.23%14.8912:10
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.604.704.704.700.00%14.0614:12
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH17.4117.2717.2717.27-0.52%1,963.3115:10
EUROHOLD4.004.304.304.30+7.50%2.992020-07-10
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL21.3021.3021.3021.30+0.47%12.8514:02
EVEREST24.8024.8024.8024.80+4.20%48.9114:59
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.172.192.192.19+0.69%532.1715:20
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING13.2013.7013.7013.70+3.01%22.5215:23
FASTFIN0.090.090.090.09-1.11%0.712020-07-01
FEERUM12.7012.5512.5512.55-3.46%4.0811:58
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO17.2017.1517.1517.15-1.44%31.4115:14
FERRUM4.504.484.484.48+1.82%75.9512:26
FMG28.0028.0028.0028.000.00%1.152020-07-01
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE26.6027.3027.3027.30+3.61%297.3115:19
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.161.131.131.13-2.51%558.0815:23
GETINOBLE0.250.250.250.25-1.98%173.5515:05
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED4.043.943.943.94-1.99%277.1015:03
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.905.905.905.900.00%0.1515:00
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW43.4043.2043.2043.20-0.46%787.4915:24
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.511.451.451.45+1.40%3.8910:43
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.251.221.221.22-2.79%43.4414:09
GRODNO9.028.668.668.66-3.35%1,489.4115:23
GRUPAAZOTY30.6530.7030.7030.70+0.16%897.5715:06
GTC6.846.906.906.90-0.58%489.5915:20
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY38.5037.6037.6037.60-1.57%882.6815:22
HARPER17.5017.0517.0517.05-1.45%1,193.3615:14
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO11.1011.2011.2011.20+0.90%28.3914:25
HERKULES1.271.251.251.25-2.34%21.0915:00
HUBSTYLE0.540.520.520.52-2.83%7.4915:16
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR32.0031.8031.8031.800.00%6.3414:59
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV12.0011.8011.8011.80-1.67%70.5213:56
IALBGR0.480.450.450.45-4.66%16.7613:29
IDEABANK2.392.362.362.36-1.26%121.0315:17
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.231.231.231.23-2.38%1.0015:14
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY11.5011.4011.4011.40-0.87%6.4315:17
IMMOBILE2.522.452.452.45-0.81%1.2914:26
IMPEL8.008.008.008.000.00%28.8011:01
IMPERA1.051.141.141.14+8.57%19.5812:48
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.362.392.392.39+1.27%5.6215:07
INC10.0010.9510.9510.95+11.73%4,137.1315:14
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK148.00147.40147.40147.40+0.27%207.7115:06
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.964.964.964.96+2.06%0.0109:00
INSTALKRK19.2019.2019.2019.20+1.05%3.3610:10
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT15.7015.8015.8015.80+1.28%80.2313:52
INTERBUD0.600.600.600.60+4.35%0.6011:00
INTERCARS218.00218.00218.00218.000.00%1.0914:58
INTERFERI3.043.043.043.040.00%0.4311:54
INTERSPPL1.321.331.331.33+1.14%2.6811:12
INTROL2.842.742.742.74-4.20%32.1814:06
INVCEEFIZ474.00474.00474.00474.000.00%9.4814:50
INVFIZ941.20941.20941.20941.20+0.01%0.942020-07-13
INVGLDFIZ1,850.001,850.001,850.001,850.00+1.37%18.502020-07-08
INVISTA0.330.330.330.33-3.53%0.272020-07-01
INVPEFIZ722.99671.03671.03671.03-1.95%53.9814:34
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA2.862.882.882.88+1.41%68.7113:21
IQP0.900.900.900.90+1.12%92.3815:21
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK32.0032.3032.3032.30+0.62%8.7915:14
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.501.501.501.50-1.96%0.1715:16
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.692.712.712.71+0.74%53.5715:05
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW19.9019.6019.6019.60-1.51%3,125.0815:15
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR2.772.772.772.77+0.36%0.5715:16
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST4.063.963.963.96-6.16%3.6611:02
K2INTERNT10.209.809.809.80-2.00%12.3814:26
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.500.500.500.500.00%1.0315:00
KCI0.670.660.660.66-2.94%50.1213:06
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL40.8040.5040.5040.500.00%17.6614:43
KETY458.50457.00457.00457.00-0.22%1,206.6215:19
KGHM105.40106.15106.15106.15-0.89%43,026.2415:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL14.2013.8013.8013.80-1.43%124.1313:59
KINOPOL7.407.507.507.50+1.35%4.0011:46
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA39.0038.8038.8038.80-0.51%79.2213:45
KOMPAP7.807.857.857.85+1.95%40.902020-07-15
KOMPUTRON2.242.232.232.23-1.33%11.5115:21
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX0.850.850.850.850.00%0.2015:09
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD27.4027.4027.4027.40+3.79%3.4512:00
KRAKCHEM0.600.600.600.600.00%0.1515:01
KREC6.486.246.246.24-3.41%0.2315:06
KREDYTIN10.5010.5010.5010.50+0.96%9.6612:07
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA389.00388.00388.00388.00+0.26%56.6512:54
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK107.50108.70108.70108.70+0.28%1,514.9415:03
KRUSZWICA57.6058.6058.6058.60+2.09%86.4614:12
KRVITAMIN4.924.804.804.80-2.83%51.1514:31
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO1.551.641.641.64-0.61%6.4612:13
LABOPRINT9.909.909.909.900.00%0.0209:00
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.582.512.512.51-1.18%3.5314:04
LCCORP1.961.971.971.97-0.81%74.5715:25
LENA3.483.453.453.45+0.29%40.3415:02
LENTEX9.8010.1010.1010.10+3.27%337.7414:55
LIBET2.262.182.182.180.00%41.6915:07
LIVECHAT82.2085.0085.0085.00+11.40%7,726.9415:14
LMASFIZ1,200.001,200.001,200.001,200.00-1.95%1.202020-02-21
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,120.001,120.001,120.001,120.00+0.63%22.402020-06-25
LMDSFIZ1,192.001,162.201,162.201,162.20-1.92%50.292020-07-10
LMESFIZ1,225.201,225.201,225.201,225.20+19.87%14.702020-02-04
LOKUM11.4011.3011.3011.30-0.88%3.8211:46
LOTOS61.0059.3859.3859.38-3.29%18,120.7915:24
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP6,400.006,410.006,410.006,410.00-0.54%19,103.5215:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT14.6013.9013.9013.90-1.77%225.5815:21
LUBAWA1.251.231.231.23-1.20%192.9014:53
MABION24.6024.8024.8024.80+1.22%994.0215:11
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.405.455.455.45-0.91%2.9614:50
MANGATA51.5051.5051.5051.50-0.96%2.1115:22
MARVIPOL0.720.750.750.75+4.90%83.4315:21
MASTERPHA4.043.953.953.95+0.51%2.7411:31
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK223.00215.40215.40215.40-3.41%5,316.7715:25
MBWS6.015.935.935.93-1.82%26.2814:23
MCI13.4013.3513.3513.35-1.84%53.6914:53
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA2.802.862.862.86-1.04%44.1111:01
MEDIACAP2.082.082.082.08-2.35%0.4013:23
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG26.0525.8025.8025.80+1.98%225.5115:23
MEDYCZNYFIZ149.50149.90149.90149.90+0.54%12.722020-07-13
MEGARON8.108.108.108.10+1.25%0.5315:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA19.3019.1019.1019.10-1.04%16.1711:46
MERCATOR153.00162.00162.00162.00+5.54%17,577.6415:14
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCOR8.789.229.229.22+5.98%47.5315:09
MEXPOLSKA1.991.911.911.91-4.50%1.8914:44
MFO22.2022.6022.6022.60+2.73%2.4015:15
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.640.560.560.56+0.91%14.8515:01
MILLENNIUM3.093.083.083.08-1.41%1,779.5115:24
MIRACULUM1.201.191.191.19-0.83%16.5114:52
MIRBUD1.701.701.701.700.00%205.2915:21
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP85.0080.0080.0080.00+0.63%1.0712:22
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK218.00218.00218.00218.00-1.80%2.8309:53
MOJ1.361.301.301.30-5.11%31.1415:04
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.162.132.132.13-1.39%219.0015:01
MOSTALPLC9.589.309.309.30-2.92%10.1315:07
MOSTALWAR5.165.245.245.24+1.16%71.1613:42
MOSTALZAB0.840.830.830.83-1.43%52.1315:23
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.502.502.502.50+2.46%0.032020-07-10
MWTRADE1.901.871.871.87-0.53%11.5414:55
NETIA3.803.853.853.85+1.05%11.0212:47
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG25.9025.4025.4025.400.00%454.5915:24
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST13.3513.3513.3513.35+1.91%22.252020-07-15
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA86.0085.0085.0085.00-2.30%8.4015:25
NOWAGALA0.760.760.760.76+1.06%0.0411:57
NTTSYSTEM3.102.862.862.86-4.03%21.1114:46
ODLEWNIE4.854.844.844.84-0.21%7.8911:56
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX15.8015.8015.8015.800.00%0.512020-07-14
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.921.081.081.08+17.93%95.5315:22
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR200.00200.00200.00200.000.00%5.002020-06-08
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL36.0034.6034.6034.60-4.68%138.0715:17
OPTEAM24.2026.0026.0026.00+8.33%83.3615:03
ORANGEPL6.576.736.736.73+2.51%20,791.1315:15
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.061.061.061.060.00%0.052020-07-14
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY9.909.809.809.80-1.01%4.6511:10
OTLOG4.804.724.724.72-1.67%1.6610:38
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.441.441.441.440.00%1.1709:41
OVOSTAR67.5067.5067.5067.500.00%0.072020-07-15
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.241.231.231.23+0.82%11.6012:31
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA12.0511.8011.8011.80-2.48%6.0615:10
PATENTUS1.151.151.151.15+2.22%30.0112:37
PBG0.070.070.070.07+30.00%196.012020-07-15
PBKM80.0079.8079.8079.80+1.01%28.3415:16
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.350.350.350.35+0.57%0.532020-07-15
PCCEXOL3.893.873.873.87-0.26%806.2215:13
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA46.5045.9045.9045.90-1.29%109.3015:18
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX12.1012.2512.2512.25+1.24%114.3815:02
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO56.5056.1656.1656.16-0.92%18,112.2315:14
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER13.9013.2013.2013.20-2.22%21.0815:11
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP47.1045.6045.6045.60-2.98%361.1215:13
PEPEES1.621.601.601.60-1.23%2.1811:11
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE6.926.916.916.91-1.31%7,686.3215:14
PGNIG5.265.225.225.22-0.76%12,556.8715:24
PGODLEW1.091.071.071.07-1.38%4.1213:32
PGSSOFT11.8512.1012.1012.10+2.11%53.4115:10
PHN12.4512.4512.4512.450.00%23.5715:17
PKNORLEN57.4059.1259.1259.12+2.78%69,060.4115:25
PKOASZEWZ95.0295.0095.0095.00-0.02%37.062020-07-15
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP23.9223.7723.7723.77-1.29%28,525.8715:24
PKOGD101.00101.00101.00101.00+1.10%50.502020-07-08
PKOGS88.8188.8188.8188.810.00%4.4411:52
PKOSO105.50105.50105.50105.500.00%0.2114:57
PKPCARGO14.0014.0214.0214.02+0.29%263.7715:08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1.701.701.701.70-1.73%1.4514:34
PLATYNINW0.450.450.450.450.00%0.4115:00
PLAYWAY578.00562.00562.00562.00-1.92%2,410.3915:13
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.901.991.991.99-0.50%5.7913:52
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.791.931.931.93+2.66%25.9010:45
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.5013.0013.0013.00+4.84%11.7913:52
POLIMEXMS2.552.502.502.50-2.35%1,057.6015:23
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD4.364.154.154.15-4.82%63.0115:00
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX4.254.154.154.15-0.95%31.4915:08
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD1.601.571.571.57-3.68%65.6314:56
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA10.2010.2010.2010.20+2.00%0.0110:07
PRAGMAINK6.326.106.106.10-3.48%1.8715:08
PRAIRIE0.750.890.890.89+17.28%2,808.6315:23
PRIMAMODA0.890.890.890.890.00%0.452020-06-18
PROCAD1.351.351.351.35+0.75%6.9015:00
PROCHEM16.8516.0016.0016.000.00%0.7314:33
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM15.6015.6015.6015.600.00%0.0309:00
PROTEKTOR4.004.004.004.00+3.63%99.4715:18
PROVIDENT3.023.083.083.08+0.49%112.4314:38
PULAWY86.0087.6087.6087.60+1.86%34.1714:48
PWRMEDIA4.224.224.224.22+0.96%31.5914:55
PZU29.1429.2729.2729.27-0.03%25,639.6215:15
PZUAKORD118.42118.42118.42118.42+0.12%44.292020-07-14
QMULTIFIZ1,118.011,120.001,120.001,120.00+1.36%17.912020-07-15
QUANTUM13.8013.8013.8013.800.00%0.0615:00
QUERCUS4.344.204.204.20-2.78%234.5414:59
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.042.002.002.00-0.50%35.2715:09
RAFAKO1.231.331.331.33+8.85%3,408.5915:21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET16.9016.5016.5016.50-5.17%2.872020-07-15
RAINBOW17.3017.0017.0017.00-2.02%315.6515:20
RANKPROGR1.811.801.801.80+1.12%61.3214:56
RAWLPLUG8.107.867.867.86-3.68%9.5915:10
REDAN0.280.270.270.27-3.62%1.7213:42
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.160.180.180.18+31.43%2.812020-07-07
REINHOLD0.190.190.190.19-0.53%0.022020-07-15
RELPOL5.705.705.705.70-1.38%4.8112:02
REMAK10.009.669.669.66-2.42%2.0615:02
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.121.131.131.13+0.89%12.9514:40
ROPCZYCE20.7020.6020.6020.60-0.96%2.0614:20
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON2.102.082.082.08-5.45%100.2415:22
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK14.2013.8513.8513.85-0.36%21.4715:01
SANTANDER10.1010.0010.0010.00-1.44%132.0615:12
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.242.262.262.26+0.89%200.0315:10
SARE7.407.407.407.400.00%4.7315:11
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP13.6013.6013.6013.60-4.23%0.9115:11
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.209.209.209.200.00%0.1911:55
SELENAFM13.0013.2013.2013.20+1.54%42.9213:11
SELVITA66.4066.6066.6066.60-3.20%419.8315:10
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA36.0034.3034.3034.30-2.56%888.8815:12
SFINKS0.460.440.440.44-3.48%7.1015:11
SILVANO7.607.607.607.60-0.78%1.902020-07-15
SIMPLE10.7010.0010.0010.00-4.76%12.7013:52
SKARBIEC24.5024.7024.7024.70+1.65%126.3514:16
SKOTAN2.082.032.032.030.00%64.8414:55
SKYLINE0.610.610.610.610.00%0.012020-07-10
SNIEZKA84.0084.8084.8084.80+3.41%3.6913:58
SOHODEV0.520.520.520.520.00%0.3211:01
SOLAR3.623.623.623.62-1.09%3.1412:44
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.559.559.559.55-0.52%1.3609:06
SOPHARMA13.5013.5013.5013.50-10.00%0.042020-07-15
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP2.802.902.902.90+1.05%233.1214:40
STALPROD163.60162.40162.40162.400.00%56.5814:37
STALPROFI6.006.026.026.02+1.35%13.7114:54
STAPORKOW3.743.743.743.74-3.11%3.7111:34
STARHEDGE0.580.540.540.54-6.90%13.3414:24
STELMET9.209.209.209.200.00%7.8312:21
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX28.1026.5026.5026.50-4.68%1,242.2615:11
SUWARY17.0016.9016.9016.90-0.59%0.1515:18
SWISSMED3.673.903.903.90+6.27%34.9315:05
SYGNITY8.508.128.128.12-3.79%164.1615:10
SYNEKTIK26.9026.2026.2026.20-0.76%232.3815:12
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX159.00159.00159.00159.00-5.36%1.912020-06-12
TALEX11.2011.3011.3011.30+0.89%7.8213:49
TARCZYNSKI13.5013.5013.5013.500.00%17.6415:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY151.00160.00160.00160.00+6.67%2.7112:24
TAURONPE2.462.452.452.45-0.24%5,091.0615:15
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.800.800.800.80+2.56%0.0414:16
TESGAS5.605.755.755.75+2.68%288.9815:12
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM11.7011.9011.9011.90+1.28%85.3615:18
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL15.5515.4015.4015.40-0.65%1,404.3814:52
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA5.485.425.425.42-0.37%102.4314:39
TRAKCJA2.502.442.442.44-2.40%580.5415:07
TRANSPOL2.822.792.792.79-1.06%0.8513:25
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP43.0043.0043.0043.00+12.83%1.292020-07-13
TRIGONPP138.1138.1138.1138.11-16.24%0.382020-07-02
TRIGONPP243.0043.0043.0043.00+12.98%1.202020-07-13
TRIGONPP339.0139.0139.0139.01+10.82%1.092020-07-02
TRIGONPP443.0043.0043.0043.00+0.02%1.202020-07-15
TRIGONPP538.8038.8038.8038.80+4.30%1.132020-07-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP653.0053.0053.0053.00-4.50%6.842020-02-03
TRIGONPP741.7541.7541.7541.75+4.11%1.292020-07-07
TRIGONPP839.8039.8039.8039.80+7.28%1.592020-07-02
TRITON2.072.202.202.20+5.26%10.3511:34
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA47.4046.8046.8046.80-0.43%13.2813:35
UNIBEP9.309.549.549.54-0.21%11.3812:02
UNICREDIT39.3539.2339.2339.23+0.09%44.0012:01
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.122.962.962.96-3.90%9.6714:31
UNIMOT50.0049.0049.0049.00-1.21%395.9015:11
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.690.690.690.69+0.43%43.2515:09
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS590.00575.00575.00575.00-2.54%190.5214:44
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.285.145.145.14-4.46%46.1314:50
VISTAL1.381.381.381.38+1.32%23.6311:36
VISTULA2.312.282.282.28+0.88%516.1214:32
VIVID2.802.752.752.75-1.79%134.8014:51
VOTUM13.6513.2513.2513.25-2.93%137.3314:49
VOXEL30.7030.9030.9030.900.00%8.5213:29
WADEX6.406.466.466.46-3.00%2.1314:19
WARIMPEX5.505.505.505.50+0.73%1.5409:20
WASKO1.491.471.471.47-0.34%49.6815:21
WAWEL584.00586.00586.00586.00+0.34%21.0714:18
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON4.764.704.704.70-2.09%311.9615:06
WIKANA1.761.761.761.76-5.38%0.7013:25
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.200.200.200.20+83.64%8.522020-07-15
WIRTUALNA71.2071.0071.0071.00-0.56%237.6814:30
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN8.228.068.068.06-0.49%44.8214:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.464.424.424.42-0.45%0.0515:18
WORKSERV0.880.770.770.77-13.48%1,858.7115:24
XTB16.8016.6516.6516.65+0.91%12,790.7115:14
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.900.900.900.900.00%0.152020-07-15
ZAMET0.920.880.880.88+0.57%1.3515:10
ZASTAL6.507.007.007.00+12.90%18.6515:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.069.129.129.12-1.94%43.0915:09
ZPUE209.00217.00217.00217.00+3.83%37.1015:00
ZREMB0.830.890.890.89-0.56%0.4311:13
ZUE4.364.244.244.24-2.75%6.3014:35
ZYWIEC476.00476.00476.00476.000.00%22.8510:45
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1790,11 -4,67 -0,26%
WIG 50931,05 -77,57 -0,15%
sWIG80 14108,85 -13,06 -0,09%
mWIG40 3612,77 +8,41 +0,23%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1790,11 -4,67 -0,26%