Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-10-23 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA1.701.641.641.64-3.53%792.5317:00
08OCTAVA0.820.820.820.820.00%0.022020-10-22
11BIT474.00470.50470.50470.50-0.32%1,139.4117:00
4FUNMEDIA5.105.005.005.00+1.63%4.5816:36
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL28.8028.1028.1028.10-2.43%13.0415:22
ACAUTOGAZ38.0038.0038.0038.000.00%10.6616:07
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION4.404.454.454.45-1.11%32.6516:49
ADIUVO6.186.226.226.22+1.30%76.2917:00
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA4.994.904.904.90-1.61%58.6516:41
AGROTON4.024.074.074.07+2.52%150.3816:29
AGROWILL3.003.003.003.000.00%0.452020-08-21
AILLERON7.467.047.047.04-3.56%89.1017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY2.552.822.822.82+11.90%10,582.1317:04
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR12.5213.3813.3813.38+6.57%9,422.8217:03
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.061.101.101.10-0.90%3.4915:08
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI0.840.790.790.79-4.35%9.2717:00
ALUMETAL36.1036.1036.1036.100.00%0.5815:13
AMBRA17.7518.1018.1018.10+1.97%96.7417:00
AMICA142.00144.60144.60144.60+0.84%264.1317:02
AMPLI0.400.400.400.400.00%1.272020-10-16
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR19.4519.7519.7519.75+1.54%19.0417:00
APLISENS10.7010.7010.7010.700.00%0.0209:00
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY1.831.821.821.82-0.55%11.5317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM18.7018.9018.9018.90+1.89%65.3516:36
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC3.863.903.903.90+1.04%63.2217:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.304.304.304.300.00%0.0209:46
ARTIFEX9.169.169.169.16-3.58%72.6717:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS6.476.396.396.39-1.24%1,228.0617:00
ASMGROUP2.102.102.102.10-4.55%7.562020-10-14
ASSECOBS34.8033.0033.0033.00-2.94%73.4617:01
ASSECOPOL65.9064.0064.0064.00-2.14%8,386.2217:04
ASSECOSEE42.0042.7042.7042.70+1.67%198.4817:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA21.5021.3021.3021.30+2.90%2,042.2917:02
ATAL31.0030.9030.9030.90-1.28%12.5316:12
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE2.963.023.023.02+2.03%71.6216:14
ATLANTAPL6.106.106.106.10-4.09%1.2310:55
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.161.141.141.14-5.00%0.092020-10-22
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA3.993.843.843.84-0.78%3.3517:00
ATREM2.042.012.012.01-4.29%72.6015:11
AUTOPARTN7.087.007.007.00-0.28%131.9715:14
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV3.623.783.783.78+12.84%33.6917:00
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN10.209.759.759.75-5.34%323.7215:12
BENEFIT600.00601.00601.00601.00-0.66%1,826.0017:00
BERLING3.603.603.603.60+9.09%1.802020-10-21
BEST16.5016.5016.5016.500.00%3.302020-10-16
BETACOM11.2511.2511.2511.250.00%7.5915:09
BGZBNPP37.4036.1036.1036.10-2.43%46.8916:39
BIK12.9512.8012.8012.80-1.16%1.6013:54
BIOMEDLUB19.2518.6018.6018.60-3.38%15,269.6417:03
BIOTON4.644.594.594.59-1.29%258.1717:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.320.320.320.32-15.18%0.0310:20
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA16.5016.3016.3016.30+1.12%177.1917:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW2.902.882.882.88-1.71%65.0316:49
BOS5.145.145.145.140.00%26.5717:00
BOWIM1.981.921.921.92-4.00%3.6211:52
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144.60144.60144.60144.60-1.03%7.372020-02-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.10-6.08%0.242020-09-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI95.0095.0095.0095.000.00%0.192020-10-08
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.620.620.620.62-3.86%69.8016:45
BRIJU0.120.140.140.14+6.87%3.8116:48
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX240.00240.50240.50240.50-1.43%995.8417:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH1.951.981.981.98+1.28%24.6916:29
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK131.00135.00135.00135.00+1.50%18,677.6217:02
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.011.071.071.07+5.94%1.4015:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC41.0540.6140.6140.61-1.93%12,660.4017:04
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT367.40353.50353.50353.50-3.57%279,163.8317:04
CDRL12.2512.8012.8012.80+4.49%2.0615:47
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.756.756.756.75+4.65%0.072020-10-22
CEZ74.0074.9074.9074.90+1.22%824.5514:50
CFI0.200.200.200.20-3.41%54.6616:28
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH28.1528.0028.0028.000.00%2,825.9017:00
CIGAMES1.271.261.261.26-1.56%428.1417:00
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV8.258.208.208.20-2.38%5.3116:26
CLNPHARMA35.8035.3035.3035.30-0.14%457.7016:47
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT13.1013.3013.3013.30-1.48%2.8411:22
COALENERG0.480.470.470.47-6.80%33.9815:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.181.191.191.19+2.16%46.9717:01
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH200.00200.00200.00200.000.00%61.3516:21
COMP58.6058.8058.8058.80+0.34%169.3016:33
COMPERIA2.442.442.442.44+0.83%0.7810:58
CORMAY1.671.701.701.70+0.30%423.5517:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP6.105.825.825.82-1.36%11.4716:48
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT26.7027.1827.1827.18+2.72%27,843.1017:00
CZTOREBKA0.530.530.530.53+6.00%0.042020-10-22
DEBICA71.8072.4072.4072.40+0.84%52.2116:41
DECORA28.1028.3028.3028.30+0.71%45.4317:00
DEKPOL22.0022.4022.4022.40+1.82%54.8917:00
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO14.5014.5014.5014.50+1.40%82.2717:00
DGA5.184.874.874.87-1.62%3.9917:00
DINOPL227.00224.40224.40224.40-1.06%40,134.3417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV97.0099.0099.0099.00+2.70%152.6117:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.340.340.340.340.00%1.7711:00
DROZAPOL1.751.751.751.75+0.57%3.502020-10-20
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.064.084.084.08+0.74%340.2916:12
EDINVEST3.263.363.363.36-0.59%2.7915:11
EFEKT4.904.664.664.66+0.43%18.4816:28
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.203.133.133.13-0.16%214.0316:06
ELBUDOWA0.810.750.750.75-7.41%25.7317:00
ELEKTROTI5.045.345.345.34+3.89%34.2112:40
ELEMENTAL2.352.352.352.350.00%20.6116:19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.250.250.250.250.00%1.0416:41
ELZAB3.783.683.683.68-2.65%12.6516:17
EMCINSMED20.0019.9019.9019.90+1.02%19.6613:20
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.371.371.371.370.00%0.0009:00
ENEA5.205.125.125.12-1.16%1,310.4517:01
ENELMED15.9015.9015.9015.900.00%0.102020-10-22
ENERGA8.308.308.308.300.00%1,588.3817:01
ENERGOINS0.770.770.770.77-0.52%1.812020-10-22
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER20.1021.0021.0021.00+3.96%87.9617:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD19.5019.3019.3019.30+0.78%7.3113:36
ERG40.0038.0038.0038.000.00%51.2215:49
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ9.889.209.209.20-1.71%24.5216:48
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.304.374.374.37-0.46%26.5416:46
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH13.5912.7312.7312.73-6.40%6,849.6217:03
EUROHOLD4.284.284.284.280.00%0.002020-10-21
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL21.6021.3021.3021.30-1.39%40.4716:36
EVEREST18.9018.1018.1018.10-4.74%0.1317:00
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR1.591.551.551.55-3.25%399.8517:04
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING10.259.909.909.90-3.41%37.0017:03
FASTFIN2.082.082.082.08-2.80%2.4215:00
FEERUM11.9011.5511.5511.55+1.32%0.1216:40
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO18.3018.0018.0018.00-1.64%7.2217:00
FERRUM3.563.563.563.560.00%3.4116:40
FMG15.9014.0014.0014.00-11.95%0.8115:01
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE36.1535.8535.8535.85-2.85%82.4517:03
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.750.760.760.76-0.52%58.0117:00
GETINOBLE0.180.180.180.18-2.83%47.5017:02
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED6.506.656.656.65+2.31%175.9017:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO4.644.644.644.64-1.28%3.2215:26
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW45.1045.7045.7045.70+0.88%2,562.1817:02
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.421.481.481.480.00%0.6709:01
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN0.860.830.830.83-1.89%7.3417:00
GRODNO10.2010.0010.0010.00-1.96%1,159.7617:00
GRUPAAZOTY21.2520.9020.9020.90-1.65%1,419.2517:03
GTC6.245.905.905.90-7.81%647.3417:03
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY29.8029.8529.8529.85+0.84%1,257.1117:00
HARPER20.8020.7020.7020.70-0.48%1,011.6217:00
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO10.8010.8010.8010.80+4.85%0.0209:04
HERKULES1.211.221.221.22+0.83%11.1815:35
HUBSTYLE1.091.051.051.050.00%10.9916:25
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR28.4028.4028.4028.400.00%0.9915:16
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV9.909.959.959.95+2.58%40.8811:22
IALBGR0.270.250.250.25-5.26%7.5715:55
IDEABANK1.531.531.531.53+2.00%169.9817:00
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.940.910.910.91-3.72%0.4511:56
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY12.0012.4012.4012.40+3.33%310.1717:00
IMMOBILE2.642.492.492.49-2.73%2.4017:00
IMPEL11.7012.2012.2012.20+1.67%0.4314:43
IMPERA1.181.201.201.20+0.84%8.872020-10-22
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.042.072.072.07+3.50%9.5817:00
INC8.608.368.368.36-5.00%539.7917:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK121.00117.00117.00117.00-3.62%2,282.8917:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.604.604.604.60-1.71%0.0109:04
INSTALKRK19.2019.1519.1519.15-0.26%4.0817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT14.9014.7014.7014.70-1.34%120.0015:45
INTERBUD0.600.600.600.60+0.83%0.032020-10-22
INTERCARS232.00232.00232.00232.00-0.43%116.2117:00
INTERFERI2.923.103.103.100.00%0.442020-10-21
INTERSPPL0.970.960.960.96+3.23%10.3712:41
INTROL3.283.243.243.24-1.82%33.7116:19
INVCEEFIZ464.03464.03464.03464.03+1.29%9.2814:41
INVFIZ944.10944.10944.10944.10-0.73%1.892020-10-21
INVGLDFIZ1,874.901,857.001,857.001,857.00-0.43%60.582020-10-19
INVISTA0.360.330.330.33-13.16%13.742020-10-01
INVPEFIZ881.00873.00873.00873.00-0.92%18.3810:38
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA3.643.643.643.64+4.00%12.2717:02
IQP0.600.560.560.56-5.83%34.9417:00
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK30.4030.6030.6030.60+3.73%2.0216:15
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.471.471.471.470.00%0.0109:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.072.052.052.05-1.91%45.0517:02
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW19.5120.2820.2820.28+3.95%12,964.6317:04
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR2.822.922.922.92+3.55%0.1516:49
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.422.422.422.42+2.54%0.0509:41
K2INTERNT18.4018.6018.6018.60-0.53%118.3617:00
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.570.570.570.57-4.17%0.572020-10-08
KCI0.670.660.660.66-1.78%5.6510:17
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL40.0040.3040.3040.30+0.75%711.7817:01
KETY484.50481.00481.00481.00-0.10%22,740.7217:01
KGHM126.80126.50126.50126.50-0.47%115,672.0817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL16.1016.4016.4016.40+2.50%43.0116:12
KINOPOL6.556.606.606.60+0.76%144.0517:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA31.0031.2031.2031.20+0.65%88.0115:45
KOMPAP7.707.507.507.50-5.06%0.6015:16
KOMPUTRON1.671.491.491.49-11.08%45.5217:02
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX0.931.001.001.00-0.99%2.5915:17
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD26.0027.0027.0027.000.00%31.762020-10-22
KRAKCHEM0.450.450.450.45+9.76%0.042020-10-20
KREC7.206.506.506.50-5.80%44.4816:45
KREDYTIN11.5011.5011.5011.500.00%0.0209:03
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA377.00379.00379.00379.00-0.79%14.7616:22
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK134.60138.00138.00138.00+2.53%3,842.0117:03
KRUSZWICA53.2053.6053.6053.60-0.37%31.3117:00
KRVITAMIN30.0029.6029.6029.60-1.33%571.7817:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO1.001.051.051.05+5.00%30.3914:52
LABOPRINT10.1010.0510.0510.050.00%0.0715:16
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.202.052.052.05-8.89%2.1416:49
LCCORP1.701.691.691.69-0.71%882.8217:00
LENA3.383.403.403.40+0.59%43.2116:49
LENTEX9.029.169.169.16+0.88%158.9017:00
LIBET2.182.142.142.140.00%21.7917:00
LIVECHAT100.00100.00100.00100.00-7.41%10,546.3717:03
LMASFIZ1,156.101,151.101,151.101,151.10-1.36%4.612020-07-23
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,100.001,100.001,100.001,100.00-1.79%22.002020-10-02
LMDSFIZ1,110.011,110.011,110.011,110.010.00%4.442020-10-15
LMESFIZ1,225.001,225.001,225.001,225.00-0.02%8.572020-08-10
LOKUM12.0011.9511.9511.95-0.42%13.5616:28
LOTOS29.9329.0029.0029.00-2.29%20,731.7217:00
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP6,050.005,750.005,750.005,750.00-5.66%18,100.8817:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT12.0011.9511.9511.95-0.42%13.5617:00
LUBAWA1.401.451.451.45+4.32%1,082.1517:00
MABION26.0025.5025.5025.50-0.78%448.0717:02
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.955.905.905.900.00%29.0517:00
MANGATA43.2047.0047.0047.00+9.30%17.8313:32
MARVIPOL0.500.510.510.51+1.61%34.2217:00
MASTERPHA4.384.204.204.20-4.55%3.0517:00
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK148.00148.30148.30148.30-0.13%12,456.1617:00
MBWS6.226.426.426.42+3.22%3.6514:36
MCI15.5014.8014.8014.80-4.21%167.7216:35
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA4.003.893.893.89-1.52%298.2916:44
MEDIACAP1.801.801.801.80-0.55%0.2015:45
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG21.3520.8020.8020.80-2.35%78.1817:00
MEDYCZNYFIZ155.10155.10155.10155.100.00%4.652020-10-16
MEGARON10.0010.0010.0010.000.00%0.022020-10-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA18.5018.0018.0018.00-0.55%68.4316:00
MERCATOR614.00614.00614.00614.00+0.33%22,192.0917:03
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR9.309.409.409.40-1.88%14.7117:00
MEXPOLSKA0.981.121.121.12-0.88%176.7917:00
MFO20.0019.6019.6019.60-2.00%7.8813:31
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.600.660.660.66-1.49%7.0116:25
MILLENNIUM2.402.412.412.41+1.01%2,480.7517:03
MIRACULUM1.121.121.121.12-0.44%6.6717:00
MIRBUD2.122.122.122.12-1.40%122.6917:04
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP74.5075.0075.0075.00+1.35%183.0417:00
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK300.00296.00296.00296.000.00%36.8614:34
MOJ1.321.321.321.32-0.75%33.7616:11
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI1.511.471.471.47-4.25%116.3116:32
MOSTALPLC8.088.088.088.08-0.49%4.4415:05
MOSTALWAR4.204.124.124.12-2.60%10.5515:28
MOSTALZAB0.890.870.870.87-1.58%12.4916:08
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.442.442.442.44-1.61%2.052020-10-21
MWTRADE1.671.641.641.64-1.20%5.2812:23
NETIA4.504.524.524.52+0.44%3.1817:00
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG23.6024.1024.1024.10+1.26%30.9616:46
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA128.00128.00128.00128.00-0.78%121.1816:15
NOWAGALA0.860.860.860.86+4.12%0.262020-10-22
NTTSYSTEM2.772.652.652.65+1.15%7.0615:12
ODLEWNIE4.114.144.144.14-0.72%28.3716:40
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX15.4015.1015.1015.10+0.67%16.5916:44
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.780.780.780.78+3.73%0.5514:38
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR235.10235.10235.10235.10+1.73%0.942020-10-16
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL32.7031.7031.7031.70-3.35%28.5216:49
OPTEAM27.2026.8026.8026.80-0.74%38.3316:45
ORANGEPL6.736.756.756.75+0.37%18,882.6117:03
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.051.001.001.00-4.76%11.6112:52
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY10.5010.6510.6510.65-0.47%3.2917:00
OTLOG4.544.784.784.78+4.82%83.6417:00
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.321.301.301.30+4.00%0.9209:52
OVOSTAR63.0062.0062.0062.000.00%0.122020-10-22
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.421.391.391.39+2.96%81.6216:40
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA10.0010.0010.0010.000.00%56.7911:52
PATENTUS0.940.930.930.930.00%6.8016:14
PBG0.040.040.040.04-2.17%42.412020-10-21
PBKM76.0075.2075.2075.20-2.34%153.7212:00
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.370.370.370.370.00%4.872020-10-01
PCCEXOL4.484.604.604.60+3.37%1,805.5517:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA46.2045.4045.4045.40-2.16%235.8017:04
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX13.4013.6513.6513.65-1.09%9.0515:35
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO47.3048.0048.0048.00+1.91%89,073.7917:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER12.8012.9512.9512.95+1.17%29.7117:00
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP46.2044.8044.8044.80-4.27%555.3217:00
PEPEES1.361.351.351.350.00%6.0316:44
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE5.415.275.275.27-3.41%15,062.3517:04
PGNIG4.904.664.664.66-4.74%20,322.6617:04
PGODLEW1.001.001.001.000.00%1.3510:17
PGSSOFT11.0010.8010.8010.80-1.82%1.6515:56
PHN9.629.589.589.58-0.62%50.7117:00
PKNORLEN42.0241.7641.7641.76-0.19%57,701.3317:04
PKOASZEWZ97.5096.3696.3696.36-0.66%104.682020-10-22
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP20.3820.9720.9720.97+2.79%70,403.4817:02
PKOGD102.25101.80101.80101.80-0.44%46.082020-10-21
PKOGS90.3391.0091.0091.00+0.49%36.332020-10-22
PKOSO107.00107.00107.00107.000.00%2.6709:43
PKPCARGO9.929.999.999.990.00%299.9317:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1.751.791.791.79+2.29%17.7716:33
PLATYNINW0.450.440.440.440.00%11.2315:29
PLAYWAY544.00568.00568.00568.00+4.80%4,675.6417:02
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.781.701.701.70+3.03%1.1915:34
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.881.901.901.90+4.97%7.812020-10-21
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE11.6011.6011.6011.60-0.85%14.0914:17
POLIMEXMS2.002.002.002.00+0.50%179.1117:04
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD2.993.033.033.03-0.98%4.8317:00
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX2.712.702.702.70-0.74%39.6816:48
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD1.921.941.941.94+1.04%99.6917:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA21.0018.6018.6018.60-12.26%152.0317:00
PRAGMAINK7.907.227.227.22-1.10%3.2316:37
PRAIRIE0.610.550.550.55-8.09%438.6617:04
PRIMAMODA0.850.950.950.95+5.56%5.142020-10-22
PROCAD1.691.691.691.690.00%3.8011:28
PROCHEM18.4518.5018.5018.500.00%11.3615:16
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM16.3016.4016.4016.40+2.50%2.7215:08
PROTEKTOR4.444.444.444.44+0.45%244.0717:00
PROVIDENT3.103.203.203.20+3.23%386.9017:00
PULAWY74.0075.0075.0075.00+1.35%20.6816:43
PWRMEDIA4.194.184.184.18+0.24%9.4716:17
PZU21.9922.5322.5322.53+2.78%117,560.8917:03
PZUAKORD118.60118.60118.60118.60-0.34%23.9610:24
QMULTIFIZ1,174.101,156.301,156.301,156.30-2.83%117.322020-10-19
QUANTUM15.7015.7015.7015.70+7.53%0.7915:00
QUERCUS3.313.363.363.36+1.20%19.5816:27
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.202.202.202.200.00%36.6317:04
RAFAKO0.700.660.660.66-2.65%121.1917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET14.0014.0014.0014.000.00%0.0609:27
RAINBOW10.0010.1010.1010.10+1.00%430.5517:00
RANKPROGR1.501.551.551.55-0.64%7.0517:00
RAWLPLUG7.807.807.807.80+1.30%0.0915:17
REDAN0.180.180.180.180.00%0.9110:08
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.210.210.210.21+16.02%0.0015:03
RELPOL5.185.185.185.180.00%44.1716:46
REMAK10.2010.3010.3010.30+3.00%0.1015:17
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.481.391.391.39-5.78%73.6217:00
ROPCZYCE19.6019.8019.8019.80+0.76%18.0916:00
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.851.781.781.78-3.78%5.7615:57
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK13.0012.7512.7512.75-1.54%2.7216:22
SANTANDER7.707.877.877.87+2.96%133.6416:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL5.204.864.864.86-6.54%1,632.5117:00
SARE5.955.855.855.850.00%15.9516:29
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP14.0014.4014.4014.400.00%8.3516:36
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO8.658.608.608.60-1.71%8.242020-10-19
SELENAFM15.0015.0015.0015.00-2.28%9.5817:00
SELVITA50.0050.0050.0050.00+1.21%1,066.1817:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA20.5020.5020.5020.50+1.49%183.8817:00
SFINKS0.260.250.250.25-2.70%119.6917:00
SILVANO6.446.446.446.440.00%0.8412:03
SIMPLE10.9010.8010.8010.800.00%12.1916:43
SKARBIEC25.3024.9024.9024.90-1.58%84.8017:00
SKOTAN1.921.931.931.93+1.05%5.9714:22
SKYLINE0.640.720.720.72+2.86%0.242020-10-19
SNIEZKA87.6089.6089.6089.60+0.67%153.5617:00
SOHODEV0.470.470.470.47-8.74%0.012020-10-22
SOLAR3.653.593.593.59-1.91%4.7416:33
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.409.409.409.40-0.53%0.3816:21
SOPHARMA10.8012.4012.4012.40+11.71%12.1815:57
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP2.782.742.742.74-1.44%646.4917:00
STALPROD173.20176.00176.00176.000.00%207.0717:00
STALPROFI4.974.864.864.86-1.82%94.4916:48
STAPORKOW2.322.322.322.32-3.33%11.6015:09
STARHEDGE0.450.450.450.45-1.11%8.202020-10-22
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX4.104.064.064.06-1.93%284.5917:00
SUWARY16.7016.7016.7016.700.00%0.4215:11
SWISSMED3.983.853.853.85-2.04%101.4817:00
SYGNITY7.707.567.567.56-1.82%146.1416:48
SYNEKTIK24.5024.6024.6024.60-1.60%127.2717:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX149.00149.00149.00149.000.00%0.452020-10-15
TALEX11.7011.3511.3511.350.00%1.9316:17
TARCZYNSKI14.6014.6014.6014.600.00%0.9515:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY165.00164.00164.00164.00-1.20%3.7914:14
TAURONPE2.072.072.072.07+0.49%3,686.6617:03
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.031.021.021.02-10.13%0.6615:05
TESGAS4.044.024.024.02+0.50%19.0217:00
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM14.1514.0014.0014.00-0.71%529.9017:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL10.9010.9010.9010.90+0.93%480.6717:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA7.747.727.727.72+0.52%45.4416:38
TRAKCJA1.411.391.391.39-1.42%178.5517:00
TRANSPOL2.742.742.742.740.00%63.0517:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP43.4943.4943.4943.49-1.09%1.302020-10-14
TRIGONPP138.1138.1138.1138.11-16.24%0.382020-07-02
TRIGONPP244.1044.0044.0044.00-2.22%6.982020-08-03
TRIGONPP339.0139.0139.0139.01+10.82%1.092020-07-02
TRIGONPP443.2943.2943.2943.29+0.91%4.502020-10-14
TRIGONPP542.2042.2042.2042.20+0.12%3.082020-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP644.1044.1044.1044.10+0.23%1.322020-08-03
TRIGONPP742.5042.5042.5042.50-1.39%7.1113:41
TRIGONPP843.2043.2043.2043.20-4.42%0.132020-09-03
TRITON2.232.232.232.23+0.45%6.7110:16
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA48.4048.4048.4048.40+0.83%8.1814:22
UNIBEP6.786.866.866.86+2.69%20.8417:00
UNICREDIT32.4931.5431.5431.54-2.44%0.282020-10-21
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA2.922.922.922.920.00%0.2009:07
UNIMOT27.5028.5028.5028.50+1.97%330.2016:49
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.500.490.490.49-0.20%13.4516:34
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS555.00550.00550.00550.000.00%141.2817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.224.944.944.94-5.73%30.6213:58
VISTAL2.812.712.712.71-11.44%218.1917:00
VISTULA2.142.172.172.17-2.03%306.7817:00
VIVID1.781.791.791.79+2.28%25.9416:29
VOTUM12.0011.7511.7511.75-2.08%70.5717:00
VOXEL44.0042.6042.6042.60-3.18%241.5117:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.004.704.704.70-6.00%2.0817:00
WASKO1.251.241.241.240.00%11.2217:00
WAWEL536.00526.00526.00526.00-4.36%158.3617:00
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON3.793.733.733.73-0.67%42.6717:00
WIKANA2.262.382.382.38+5.31%64.3215:50
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.490.490.490.490.00%0.0311:00
WIRTUALNA74.0073.6073.6073.60-0.54%147.8917:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN6.186.186.186.18-0.64%60.8916:16
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.103.903.903.90-4.88%13.6216:14
WORKSERV0.880.850.850.85-1.62%157.4016:41
XTB16.2016.5016.5016.50+1.23%13,205.3917:04
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.700.700.700.70-1.41%2.1215:00
ZAMET0.910.880.880.88-2.22%14.1011:26
ZASTAL24.6026.0026.0026.00+9.24%244.0016:38
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.989.809.809.80-1.01%274.5217:01
ZPUE144.00141.00141.00141.00-2.42%8.7616:49
ZREMB0.760.760.760.760.00%0.0016:41
ZUE3.243.403.403.40+3.03%12.7610:57
ZYWIEC472.00472.00472.00472.00-0.84%3.7815:43
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1645,32 +2,62 +0,16%
WIG 47846,25 -64,13 -0,13%
sWIG80 13653,91 -85,01 -0,62%
mWIG40 3500,81 -39,83 -1,12%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1645,32 +2,62 +0,16%