Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-10-21 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.313.193.193.19-3.63%71.3517:01
08OCTAVA1.051.051.051.050.00%0.0715:00
11BIT426.60439.20439.20439.20+2.91%3,048.5917:00
4FUNMEDIA7.187.007.007.00-2.23%274.5717:01
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL59.0058.8058.8058.80-0.34%141.8017:00
ACAUTOGAZ34.9034.9034.9034.90-0.29%15.2317:00
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION16.0515.6015.6015.60-2.50%2,577.5317:02
ADIUVO3.813.963.963.96+6.74%85.0717:01
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA8.328.328.328.32-0.24%79.7617:00
AGROTON8.068.008.008.000.00%59.3917:00
AGROWILL2.402.402.402.400.00%0.642021-09-21
AILLERON13.8013.5513.5513.55-1.81%158.7016:25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.151.341.341.34+15.92%1,104.1416:24
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR53.4853.0653.0653.06-0.82%9,329.9517:01
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA2.752.762.762.76-0.72%8.7113:07
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.701.711.711.71+0.59%33.9616:15
ALUMETAL54.8056.2056.2056.20+6.44%5,792.3317:00
AMBRA25.7025.0025.0025.00-2.72%210.1017:01
AMICA125.40130.00130.00130.00+4.17%1,564.0116:49
AMPLI0.570.570.570.57-18.57%1.142021-10-18
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR21.9021.9021.9021.900.00%44.9716:45
APLISENS13.5013.5013.5013.50-0.74%0.0309:07
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.683.643.643.64-1.09%61.6717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM22.6023.1023.1023.10+2.21%121.9217:00
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC7.007.007.007.00+0.43%449.9817:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA6.256.156.156.15-1.60%69.4717:00
ARTIFEX12.4012.3012.3012.30-0.81%34.1116:48
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS25.3024.4024.4024.40-7.22%10,289.7817:02
ASMGROUP0.450.450.450.45+4.17%0.002021-10-04
ASSECOBS36.8036.8036.8036.80-0.27%76.4314:40
ASSECOPOL98.0099.2099.2099.20+1.69%6,263.0717:00
ASSECOSEE47.4047.8047.8047.80+0.63%513.1416:47
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA51.3050.6050.6050.60-2.13%432.7217:00
ATAL47.3046.9046.9046.90+0.21%122.1716:49
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE4.995.005.005.00+0.40%367.3117:04
ATLANTAPL8.628.408.408.40-2.55%20.6216:22
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.102.102.102.100.00%0.002021-10-14
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.384.304.304.30-1.60%18.4416:21
ATREM2.312.222.222.22-3.48%0.5217:00
AUTOPARTN13.2513.5013.5013.500.00%250.4217:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV5.805.945.945.94+2.41%14.5215:52
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN7.507.107.107.10-2.07%142.4016:43
BENEFIT768.00768.00768.00768.000.00%535.0417:00
BERLING5.405.405.405.400.00%2.462021-10-18
BEST27.6027.6027.6027.60-1.43%8.2811:26
BETACOM8.057.857.857.85-3.09%71.7817:00
BGZBNPP91.2092.8092.8092.80+1.31%14.4317:00
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB9.209.089.089.08-2.89%2,605.7317:03
BIOTON4.744.714.714.71-0.11%270.1617:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.700.800.800.80+5.96%9.9017:00
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA42.4538.6538.6538.65-11.05%18,780.0017:04
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.193.213.213.21-0.16%472.4517:00
BOS11.2010.8010.8010.80-3.57%1,055.8517:02
BOWIM9.129.209.209.20+1.10%243.8617:00
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2145.10145.10145.10145.10+2.91%1.602021-09-09
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4119.10119.10119.10119.10-2.46%6.072021-10-19
BPHFIZBI5119.60119.60119.60119.60+2.13%2.512021-09-14
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI95.7095.7095.7095.70-2.94%1.052021-10-11
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.030.990.990.99-3.78%40.3917:00
BRIJU0.360.360.360.36+1.39%3.2017:00
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX271.50269.00269.00269.00-1.10%1,916.6917:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH30.0025.3025.3025.30-17.32%18,537.1917:04
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK356.60357.00357.00357.00-0.81%9,963.9417:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.851.871.871.87-1.58%18.7515:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC122.20123.45123.45123.45+0.82%18,737.5817:04
CCENERGY1.241.271.271.270.00%7.4016:48
CDPROJEKT183.42181.00181.00181.00-6.51%226,375.3417:04
CDRL24.9024.9024.9024.90+2.05%3.2317:00
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC7.107.257.257.25+0.69%0.4816:49
CEZ132.20131.00131.00131.00-2.31%218.2916:48
CFI0.300.300.300.300.00%35.6717:00
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH40.8540.7040.7040.70+0.25%10,178.0117:00
CIGAMES1.741.761.761.76+2.33%6,430.5917:01
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV13.5013.5013.5013.50-0.37%4.5410:14
CLNPHARMA37.3037.2037.2037.200.00%253.0817:04
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT22.3022.4022.4022.40-0.44%10.9910:08
COALENERG4.103.373.373.37-21.45%4,558.4917:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR4.284.154.154.15-2.01%1,480.0117:02
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH249.00244.00244.00244.00-2.40%341.7917:00
COMP58.2057.8057.8057.80-1.03%44.7316:23
COMPERIA6.806.656.656.65-0.75%20.4915:14
CORMAY1.401.381.381.38+0.88%186.1417:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP9.609.609.609.600.00%0.0509:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT36.7837.3237.3237.32+2.19%4,787.3617:00
CZTOREBKA0.630.630.630.630.00%1.2616:15
DEBICA77.8077.4077.4077.40-0.77%79.3815:34
DECORA39.0038.9038.9038.90-0.77%110.7317:04
DEKPOL34.4033.5033.5033.50-0.59%25.4914:29
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO16.0816.0816.0816.080.00%53.1916:10
DGA9.108.508.508.50-3.41%10.8311:26
DINOPL369.90374.00374.00374.00+1.63%60,973.5317:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV141.80140.00140.00140.00-1.41%202.9817:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL6.206.206.206.20-0.80%20.7416:37
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.594.514.514.51-1.42%75.7517:00
EDINVEST3.803.883.883.88+2.11%33.7317:00
EFEKT6.246.246.246.24+0.32%1.5015:00
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT2.923.003.003.00+4.90%327.5617:00
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI6.826.686.686.68-1.76%44.9415:34
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.480.490.490.490.00%42.7317:00
ELZAB4.504.504.504.500.00%4.6011:12
EMCINSMED12.0012.0012.0012.000.00%0.0616:31
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.921.921.921.92-1.03%0.0009:11
ENEA10.2010.0510.0510.05-0.20%3,160.2017:02
ENELMED17.2017.2017.2017.20-0.58%1.262021-10-19
ENERGA8.168.098.098.09-0.86%273.9417:00
ENERGOINS1.641.551.551.55-7.99%169.4117:00
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER33.3034.0534.0534.05+2.56%1,177.2017:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD76.6077.0077.0077.00+1.85%289.6517:00
ERG42.4043.0043.0043.00-2.27%17.4917:00
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ54.8052.0052.0052.00-3.35%124.6017:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.194.204.204.20-0.47%5.5916:42
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH11.7411.6411.6411.64-0.34%664.4217:00
EUROHOLD13.2013.2013.2013.200.00%0.0110:39
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL38.5038.4038.4038.40-0.26%52.9217:00
EVEREST3.993.823.823.82-4.50%16.7014:49
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR3.383.263.263.26-3.41%2,844.3417:00
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING13.6013.5013.5013.50-2.88%14.8717:00
FASTFIN1.341.341.341.340.00%0.272021-10-01
FEERUM9.609.609.609.60+1.27%0.0513:28
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO39.5038.9038.9038.90-2.02%132.8616:49
FERRUM4.124.094.094.09-0.24%0.0213:28
FMG26.0026.0026.0026.00+4.00%0.7811:00
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE51.7051.8051.8051.80-0.96%4,180.3317:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.381.481.481.48+9.14%11,907.6817:00
GETINOBLE0.480.470.470.47-1.47%8,687.2617:02
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED4.224.214.214.21-1.17%78.0817:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.005.005.005.00+0.40%2.7715:29
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW42.8044.0044.0044.00+3.29%3,063.6317:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.991.991.991.990.00%0.3009:00
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN4.304.184.184.18-2.79%737.6117:04
GRODNO17.1817.0017.0017.00-1.05%185.4017:00
GRUPAAZOTY30.2829.8229.8229.82-0.86%1,251.4917:00
GTC7.087.337.337.33+0.55%1,206.6916:49
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY52.5053.5053.5053.50+1.33%3,596.7517:00
HARPER8.608.618.618.61-1.03%193.7016:48
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO16.6016.6016.6016.60+3.11%6.9411:13
HERKULES1.641.651.651.65+0.30%21.6017:00
HUBSTYLE0.760.810.810.810.00%0.1717:00
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR38.3038.0038.0038.00-0.78%69.0315:40
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.3011.4011.4011.40+1.79%12.5917:04
IALBGR1.011.001.001.00-1.96%32.4717:02
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.351.301.301.30-3.70%1.6916:34
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY33.2034.3034.3034.30+1.18%65.7017:00
IMMOBILE2.942.822.822.820.00%1.5316:21
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA2.912.982.982.98-0.67%0.0417:00
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.073.073.073.070.00%16.2215:45
INC5.565.525.525.52-1.08%31.3716:40
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK269.00271.00271.00271.00+0.74%2,220.6617:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO8.408.258.258.25-1.20%14.7814:44
INSTALKRK32.1032.3032.3032.30+1.25%18.0217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT19.9019.5019.5019.50-2.50%201.8217:02
INTERBUD1.291.121.121.12-10.40%1.2315:00
INTERCARS455.00450.00450.00450.00-1.53%260.8617:00
INTERFERI4.604.604.604.60+1.77%0.0516:33
INTERSPPL1.201.201.201.20+0.42%12.3214:28
INTROL5.004.984.984.98-0.20%60.7717:00
INVCEEFIZ479.50479.50479.50479.50+0.10%1.4409:27
INVFIZ963.10963.10963.10963.10-0.30%2.8913:48
INVGLDFIZ1,630.001,650.001,650.001,650.00+0.92%6.5410:12
INVISTA0.640.640.640.64+1.59%0.6415:32
INVPEFIZ1,065.101,065.101,065.101,065.100.00%8.522021-10-20
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA3.333.343.343.340.00%20.3716:41
IQP0.580.580.580.58-1.69%2.9016:23
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK40.6040.2040.2040.20-1.23%23.8416:26
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.882.882.882.880.00%0.0109:42
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.503.453.453.45-0.58%18.2716:03
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW53.6051.6051.6051.60-6.05%56,186.0317:04
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.062.062.062.06+0.98%0.022021-10-20
K2INTERNT22.7022.5022.5022.50-1.32%17.8416:32
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.280.270.270.27-6.90%3.7415:20
KCI1.351.341.341.34-0.74%66.2117:00
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL63.0062.7062.7062.70-0.48%1,701.6117:00
KETY635.00638.00638.00638.00+0.31%5,934.9917:00
KGHM166.55160.10160.10160.10-6.07%113,702.9717:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL15.3514.7514.7514.75-2.32%4.4916:41
KINOPOL13.3513.1513.1513.15-2.23%129.3617:02
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA35.6035.2035.2035.20-1.12%171.7417:04
KOMPAP18.5018.8018.8018.800.00%13.062021-10-18
KOMPUTRON3.193.223.223.22+0.94%26.1316:32
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.481.481.481.48+2.07%3.0515:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD73.5067.0067.0067.00-10.67%168.6217:01
KRAKCHEM0.680.680.680.68-1.45%1.3615:00
KREC20.8020.6020.6020.60-0.96%13.3816:30
KREDYTIN16.0016.0016.0016.000.00%0.0309:44
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA518.00516.00516.00516.00+0.78%32.5416:10
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK334.60333.20333.20333.20-0.30%3,889.3517:00
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN18.0018.4018.4018.40+1.66%52.2517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO4.104.024.024.02-1.95%63.4317:04
LABOPRINT14.9014.8014.8014.80-0.67%0.8914:44
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.791.741.741.74-1.97%19.1917:00
LCCORP3.823.783.783.78-0.53%152.7617:00
LENA4.804.804.804.800.00%10.7516:22
LENTEX9.6010.0010.0010.00+4.17%153.7115:24
LIBET2.532.532.532.530.00%7.9113:12
LIVECHAT124.00126.00126.00126.00+1.12%3,647.5317:02
LMASFIZ1,569.151,569.001,569.001,569.00+0.63%15.6915:30
LMBSFIZ1,618.801,618.801,618.801,618.80+6.50%3.242021-10-08
LMCSFIZ1,520.001,520.001,520.001,520.00-1.94%1.522021-10-12
LMDSFIZ1,574.901,574.901,574.901,574.90+1.61%3.1510:25
LMESFIZ1,548.001,548.001,548.001,548.00-0.03%20.122021-07-27
LOKUM25.2025.4025.4025.40+1.60%17.0314:57
LOTOS62.9061.9461.9461.94-1.68%25,401.4617:02
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP13,900.0014,280.0014,280.0014,280.00+1.78%16,402.5617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT15.8515.7515.7515.75-1.56%42.9817:00
LUBAWA1.211.231.231.23-0.33%137.4517:00
MABION69.5068.1068.1068.10-4.08%8,746.7317:03
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL6.907.027.027.020.00%14.4711:40
MANGATA74.6074.6074.6074.600.00%0.7515:45
MARVIPOL0.690.700.700.70-0.14%35.9917:00
MASTERPHA4.484.484.484.48+0.45%19.212021-10-20
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK521.00528.00528.00528.00+1.15%24,723.7017:00
MBWS6.205.905.905.90-1.67%0.7412:09
MCI24.4024.2024.2024.20-0.82%267.2517:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.193.143.143.14-1.57%6.4615:30
MEDIACAP3.233.233.233.230.00%68.2917:00
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG18.3818.3018.3018.30+0.11%40.7117:00
MEDYCZNYFIZ174.90174.90174.90174.90+5.94%3.322021-10-15
MEGARON14.0014.0014.0014.00-5.41%0.1815:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA21.0020.9020.9020.90-1.42%6.2814:03
MERCATOR111.80103.20103.20103.20-6.94%12,467.7417:04
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR16.8016.8016.8016.80+0.60%27.3717:00
MEXPOLSKA2.352.282.282.28+5.07%0.0110:38
MFO50.2050.8050.8050.80+1.20%43.8914:41
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND1.021.331.331.33+37.11%1,171.2017:04
MILLENNIUM8.588.378.378.37-2.11%10,452.3517:00
MIRACULUM1.811.781.781.78-2.20%23.8516:10
MIRBUD4.003.963.963.96+0.38%461.4417:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP73.0075.4075.4075.40+0.80%1.3517:00
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK366.00362.00362.00362.00-1.09%544.6717:00
MOJ1.901.991.991.990.00%15.1911:18
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.942.952.952.950.00%98.3517:00
MOSTALPLC23.5023.0023.0023.00-2.13%53.8517:02
MOSTALWAR6.926.986.986.98-0.57%69.9415:49
MOSTALZAB2.012.002.002.00-0.50%122.7417:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA5.605.805.805.800.00%12.0517:00
MWTRADE4.684.724.724.720.00%14.1513:37
NETIA6.946.946.946.940.00%6.972021-07-29
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG23.1022.9022.9022.90-0.43%137.8116:33
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA160.00144.00144.00144.00-9.72%555.9417:02
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.565.605.605.60+2.19%28.1216:17
ODLEWNIE5.725.685.685.68-0.35%1.7613:58
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX22.0022.3022.3022.30-0.45%9.0310:19
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN1.081.091.091.09-4.80%85.1517:00
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR251.40250.10250.10250.10-3.10%10.032021-10-01
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL64.4064.0064.0064.00-0.62%39.0617:00
OPTEAM15.6515.4015.4015.40-0.96%30.9616:23
ORANGEPL7.927.947.947.94+1.15%6,297.4317:00
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.612.612.612.61+0.54%16.0809:31
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY25.0024.2024.2024.20-4.72%4.0717:00
OTLOG10.2510.0010.0010.00-2.44%196.5115:43
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW3.903.863.863.86-1.03%18.8810:52
OVOSTAR74.0072.0072.0072.00-2.70%2.7416:39
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.642.562.562.56-3.03%66.8117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA14.6514.6514.6514.65-2.01%0.8810:03
PATENTUS1.261.271.271.27-1.55%23.9216:20
PBG0.050.050.050.05-7.41%45.992021-10-20
PBKM87.0085.0085.0085.000.00%87.4215:00
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.390.390.390.39+1.55%0.7015:00
PCCEXOL2.852.852.852.85-0.49%64.8917:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA96.0097.1097.1097.10+1.15%753.3317:01
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX22.1022.2022.2022.20-2.63%82.3617:02
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO122.75124.10124.10124.10+1.10%120,243.2217:00
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.872021-06-18
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP79.9080.0080.0080.00+0.13%105.8017:00
PEPEES1.251.251.251.25-0.79%1.8811:21
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE10.2110.0410.0410.04-2.14%8,825.4417:04
PGNIG6.506.496.496.490.00%12,141.0817:00
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT17.9018.0018.0018.00+0.56%16.4612:25
PHN14.9015.1015.1015.10+1.34%56.0117:00
PKNORLEN89.7087.6087.6087.60-2.71%108,883.8317:03
PKOASZEWZ94.4594.4594.4594.45+0.12%1.982021-10-20
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP45.7046.4346.4346.43+1.38%69,582.9117:00
PKOGD107.05107.05107.05107.05-1.82%1.1810:10
PKOGS89.3589.3589.3589.35+0.20%22.342021-10-19
PKOSO111.30111.30111.30111.30-0.57%11.132021-10-20
PKPCARGO18.3218.6018.6018.60-0.11%1,472.5117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.382.382.382.380.00%30.3817:00
PLATYNINW2.242.242.242.24+1.82%0.6711:33
PLAYWAY466.00473.40473.40473.40+1.33%626.2817:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR2.502.422.422.42-5.47%11.0016:47
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG4.384.384.384.38+3.79%2.1916:49
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.2512.2512.2512.250.00%3.3416:12
POLIMEXMS4.504.434.434.43-1.00%768.7517:00
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX2.963.023.023.02+0.33%41.8917:00
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD4.634.604.604.60-0.86%219.0016:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK5.205.005.005.00-4.76%190.5015:53
PRAIRIE0.760.740.740.74-1.33%854.5817:02
PRIMAMODA1.431.431.431.43+18.18%0.0111:11
PROCAD1.801.801.801.80+1.12%1.8715:00
PROCHEM25.6024.6024.6024.60-4.65%31.2615:24
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM15.2015.2015.2015.200.00%0.0309:00
PROTEKTOR3.293.353.353.35+1.67%12.7217:01
PROVIDENT7.157.007.007.00-4.11%90.9212:27
PULAWY85.0084.6084.6084.60-1.40%53.3615:55
PWRMEDIA15.6515.7515.7515.75+0.64%37.4015:56
PZU39.5339.7039.7039.70+0.38%81,911.0917:03
PZUAKORD118.29118.13118.13118.13-0.14%88.3415:32
QMULTIFIZ1,612.001,605.311,605.311,605.31-0.60%310.492021-10-19
QUANTUM44.0044.6044.6044.600.00%7.5715:43
QUERCUS4.444.344.344.34-1.36%24.2715:25
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL3.023.043.043.04+0.66%13.4317:00
RAFAKO1.161.141.141.14-0.18%172.3817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET17.0017.0017.0017.000.00%46.8912:53
RAINBOW25.8025.1025.1025.10-3.09%89.5017:01
RANKPROGR2.642.642.642.64+1.54%132.2515:35
RAWLPLUG17.1017.3017.3017.30+1.17%18.0117:00
REDAN0.410.410.410.41+2.99%10.2416:18
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.200.200.200.20-0.99%1.102021-10-19
RELPOL7.947.867.867.86-1.01%25.5016:46
REMAK19.7019.8019.8019.80-0.50%8.6417:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.472.462.462.460.00%2.5413:14
ROPCZYCE29.7031.0031.0031.00+4.03%125.3317:04
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.231.271.271.27+3.67%8.7817:00
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK20.1019.6519.6519.65-0.25%178.5217:00
SANTANDER15.3015.3215.3215.32-0.55%172.8515:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.192.192.192.19-0.45%10.9016:32
SARE7.607.507.507.50-5.06%10.502021-10-20
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP14.7015.5015.5015.50+3.33%16.4017:00
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.009.009.009.00+2.86%15.3514:01
SELENAFM24.5024.7024.7024.70-0.40%30.6316:42
SELVITA56.8057.2057.2057.20+0.35%44.5317:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA5.224.794.794.79-8.14%241.5817:00
SFINKS0.410.450.450.45-2.20%11.6017:00
SILVANO8.268.708.708.70+5.33%4.9317:00
SIMPLE13.1013.1013.1013.100.00%5.2411:00
SKARBIEC34.8034.4034.4034.40-0.29%28.5515:59
SKOTAN2.222.272.272.27-1.30%26.8516:19
SKYLINE1.081.081.081.08-0.92%0.502021-10-20
SNIEZKA81.0080.8080.8080.800.00%24.4913:51
SOHODEV0.400.380.380.38-1.03%4.3915:00
SOLAR5.705.665.665.66+2.54%13.2217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL10.7510.8010.8010.800.00%2.9114:51
SOPHARMA8.108.008.008.00-1.23%2.5616:14
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.893.853.853.85-1.03%178.9717:01
STALPROD292.00296.00296.00296.00+1.37%475.3517:00
STALPROFI10.3010.3010.3010.30+0.49%167.4416:45
STAPORKOW2.862.862.862.86+2.14%0.922021-10-20
STARHEDGE0.570.550.550.55-3.51%21.122021-10-20
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX4.754.834.834.83+2.22%75.2917:00
SUWARY22.6022.6022.6022.600.00%0.4509:00
SWISSMED10.3510.3010.3010.300.00%1.2411:29
SYGNITY10.3010.2010.2010.20-0.97%23.4817:00
SYNEKTIK28.5028.4028.4028.40-0.35%42.9216:15
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX15.0015.1015.1015.10+0.67%4.0216:26
TARCZYNSKI45.0045.0045.0045.00-0.88%1.8015:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY200.00200.00200.00200.00-2.91%0.4011:15
TAURONPE3.663.653.653.65-0.27%3,918.3017:03
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.071.031.031.03-2.83%3.4814:28
TESGAS4.354.354.354.35+1.16%9.8016:11
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM44.5044.5044.5044.500.00%751.1217:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL12.8012.8612.8612.86+0.94%1,044.0317:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA8.458.298.298.29-1.89%588.3217:00
TRAKCJA2.252.152.152.15-4.01%323.6317:00
TRANSPOL3.703.773.773.77+1.89%51.6116:48
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP53.3653.5953.5953.59+0.83%8.912021-10-19
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.093.093.093.09+1.98%3.092021-10-19
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA59.5059.5059.5059.500.00%0.0609:08
UNIBEP11.9511.9011.9011.90-0.42%18.5615:00
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNICREDIT53.2553.1453.1453.14+0.53%16.7416:48
UNIMA2.972.912.912.91-5.52%3.1317:00
UNIMOT49.3549.9049.9049.90-0.20%119.8317:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.380.380.380.38+2.70%87.662021-10-01
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS746.00730.00730.00730.00-2.14%142.5016:32
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS7.507.567.567.56-0.53%14.6215:37
VISTAL3.653.583.583.58-1.65%24.6717:00
VISTULA3.813.813.813.810.00%19.0316:48
VIVID1.341.351.351.35+0.60%14.2916:31
VOTUM13.7013.8613.8613.86+0.73%588.1017:00
VOXEL48.9049.1049.1049.10+0.41%323.9517:02
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.185.165.165.16-0.77%4.342021-10-15
WASKO1.671.661.661.66-0.90%28.0317:00
WAWEL584.00590.00590.00590.00+0.68%14.0314:22
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON13.1012.6812.6812.68-3.35%561.6117:03
WIKANA4.964.964.964.960.00%1.4417:00
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.340.320.320.32-14.59%1.8715:00
WIRTUALNA135.60135.00135.00135.00-0.59%1,262.5117:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN13.2013.1513.1513.15+0.77%29.5117:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.474.404.404.400.00%16.6116:13
WORKSERV1.311.311.311.31-1.80%15.1615:11
XTB15.7915.4015.4015.40-1.85%4,175.2717:00
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.780.780.780.78-4.88%0.022021-10-20
ZAMET0.920.910.910.91-0.87%62.3717:00
ZASTAL2.102.102.102.10+1.45%11.5112:24
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK18.9018.8018.8018.80-1.05%815.0717:00
ZPUE205.00205.00205.00205.000.00%9.4311:55
ZREMB1.101.091.091.09-0.45%10.1117:00
ZUE3.613.553.553.55-1.39%8.6916:19
ZYWIEC481.00483.00483.00483.00+0.21%18.8216:49
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2427,35 -15,76 -0,65%
WIG 73818,53 -403,86 -0,54%
sWIG80 21491,12 -54,77 -0,25%
mWIG40 5611,67 -20,05 -0,36%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2427,35 -15,76 -0,65%