Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-08-02 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.433.593.593.59+2.28%356.5717:04
08OCTAVA1.031.031.031.030.00%0.0115:00
11BIT485.00482.20482.20482.20+0.46%1,203.9217:00
4FUNMEDIA5.545.445.445.44-2.51%11.5617:00
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL59.0059.6059.6059.60+2.05%205.6317:00
ACAUTOGAZ37.3036.8036.8036.80-0.54%21.7214:50
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION10.4510.4510.4510.450.00%168.1917:00
ADIUVO4.904.564.564.56-6.94%0.2217:00
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA9.509.489.489.48+0.21%144.7017:00
AGROTON7.847.907.907.90+1.02%31.8416:10
AGROWILL2.122.122.122.12+0.95%0.202021-07-29
AILLERON12.5512.5012.5012.50-1.57%43.7617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.241.231.231.230.00%104.8617:00
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR37.0238.5938.5938.59+4.52%28,881.0117:04
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA3.023.143.143.14+6.08%68.6917:00
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.551.631.631.63+2.19%27.7516:44
ALUMETAL59.8059.6059.6059.60-0.33%392.9417:04
AMBRA22.6022.5022.5022.500.00%41.4616:49
AMICA151.00154.00154.00154.00+2.67%215.7117:03
AMPLI0.550.590.590.59+11.32%1.3115:00
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR24.3024.5024.5024.50+0.82%233.1616:46
APLISENS12.8012.9012.9012.90+1.57%9.5212:36
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.443.203.203.20-6.98%71.1417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM22.5022.4022.4022.40-0.44%52.0215:27
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC7.096.886.886.88-1.57%875.3917:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA7.807.957.957.95+1.92%30.3916:20
ARTIFEX15.3015.0015.0015.00-0.99%191.8417:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS22.9523.5023.5023.50+3.07%4,171.1417:03
ASMGROUP0.650.690.690.690.00%1.9212:25
ASSECOBS36.5036.0036.0036.00-0.55%8.9214:28
ASSECOPOL80.3080.0080.0080.00-0.25%2,843.5117:00
ASSECOSEE39.3040.0040.0040.00+0.25%101.0317:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA47.8048.1548.1548.15+0.73%838.5117:00
ATAL51.2051.6051.6051.60+0.78%121.0317:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE5.305.585.585.58+6.90%415.5716:45
ATLANTAPL8.448.448.448.44-3.87%0.102021-07-30
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.162.162.162.16+0.93%0.002021-07-29
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.184.154.154.150.00%79.7416:27
ATREM2.342.322.322.32+0.87%21.1717:00
AUTOPARTN13.3513.4013.4013.40+2.29%292.9417:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV6.065.885.885.880.00%0.5316:16
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN7.907.907.907.90-0.63%1.3112:07
BENEFIT784.00800.00800.00800.00+1.91%203.9816:49
BERLING5.255.255.255.25+0.96%1.1011:00
BEST27.8027.8027.8027.80-3.47%0.062021-07-30
BETACOM8.858.858.858.85-6.84%12.3717:00
BGZBNPP68.2069.0069.0069.00+1.47%179.3716:40
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB8.278.108.108.10-1.70%1,496.8217:01
BIOTON4.995.015.015.01+0.50%196.5317:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG1.191.181.181.18-0.84%12.8710:27
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA25.6525.6025.6025.600.00%472.6417:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.383.383.383.38-0.15%1,032.5717:00
BOS7.807.827.827.82+0.26%55.6417:00
BOWIM11.1513.5013.5013.50+20.00%17,240.8117:04
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2143.20141.00141.00141.00-3.63%162.772021-03-26
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.20122.20122.20122.20+0.08%1.342021-03-25
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI97.5097.5097.5097.50+0.41%3.902021-07-16
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.900.900.900.90+0.22%26.1815:02
BRIJU0.450.450.450.450.00%7.6816:49
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX293.00297.00297.00297.00+1.71%1,981.4517:02
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.113.303.303.30+5.10%24.0517:00
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK256.50257.90257.90257.90+0.62%8,348.7617:04
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.991.991.991.990.00%1.3111:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC122.40123.55123.55123.55+1.65%11,564.3317:00
CCENERGY1.311.301.301.30-2.99%26.9717:00
CDPROJEKT183.48175.00175.00175.00-5.27%146,477.2517:03
CDRL20.5021.3021.3021.30+3.90%23.7817:00
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC13.3013.8013.8013.80-1.43%8.7916:38
CEZ105.50107.80107.80107.80+0.75%61.5016:35
CFI0.280.270.270.27+2.62%4.3517:00
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH47.3547.3047.3047.30-1.15%573.4317:00
CIGAMES1.401.391.391.39-0.36%397.5617:00
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV14.0014.0014.0014.00-1.06%0.1412:25
CLNPHARMA38.3038.8038.8038.80+1.31%1,321.7017:01
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT16.8517.0017.0017.00+1.19%16.2915:11
COALENERG3.223.583.583.58+2.29%667.8717:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR3.844.264.264.26+11.23%6,989.4117:04
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH275.00267.00267.00267.00-2.20%103.4116:49
COMP60.4061.0061.0061.00+0.99%85.3817:00
COMPERIA7.007.107.107.10+1.43%22.9717:00
CORMAY1.191.191.191.19-0.42%99.1917:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP9.009.069.069.06+0.67%34.3716:48
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT34.2033.4833.4833.48-1.99%5,214.3917:00
CZTOREBKA0.590.600.600.600.00%0.0113:10
DEBICA81.4082.2082.2082.20+0.98%215.8517:00
DECORA40.4040.4040.4040.400.00%192.4717:04
DEKPOL36.0035.6035.6035.60-0.56%43.0716:49
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO16.1016.1016.1016.100.00%13.8316:29
DGA6.105.905.905.90-3.28%14.7116:34
DINOPL308.30307.50307.50307.50-0.26%43,146.6617:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV140.40139.00139.00139.00-0.71%238.1817:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL7.358.008.008.00+9.59%874.5717:00
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.554.604.604.60+1.10%75.4916:49
EDINVEST4.064.104.104.10+0.99%9.4717:00
EFEKT6.807.207.207.20+6.19%15.7217:00
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.193.103.103.10-2.67%91.3717:00
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI6.046.286.286.28+5.02%390.9317:02
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.530.530.530.53-0.38%2.7816:47
ELZAB4.704.704.704.700.00%4.7010:27
EMCINSMED13.9012.5012.5012.50-7.41%4.3817:03
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.611.641.641.64+1.86%19.9216:45
ENEA8.538.618.618.61+0.58%898.7317:00
ENELMED17.4017.4017.4017.40+2.35%0.092021-07-30
ENERGA7.807.867.867.86+0.38%338.2917:00
ENERGOINS1.631.631.631.63+0.62%17.4016:48
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER35.0034.9534.9534.95-0.14%101.8717:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD87.0088.6088.6088.60+1.84%334.7517:00
ERG47.2045.2045.2045.20-3.83%27.8415:34
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ35.1036.8036.8036.80+5.14%198.8917:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.804.784.784.78-0.42%4.7316:37
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH12.2712.1112.1112.11-1.30%2,499.5917:00
EUROHOLD8.909.109.109.10+5.81%0.532021-07-30
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL41.0041.6041.6041.60-0.95%94.2617:00
EVEREST9.468.588.588.58-14.63%25.7217:00
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.222.282.282.28+3.17%1,091.3617:03
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING12.2511.9511.9511.95-2.45%1.4514:02
FASTFIN1.251.381.381.38+13.11%1.092021-07-29
FEERUM11.6511.0011.0011.00+5.77%1.8015:50
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO37.7038.5038.5038.50+3.49%86.5917:00
FERRUM4.164.344.344.34+0.93%8.4309:00
FMG27.0027.0027.0027.00+5.47%0.032021-07-30
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE57.5057.5057.5057.500.00%40.2017:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.241.241.241.24+0.48%116.3416:49
GETINOBLE0.180.190.190.19+2.65%123.9016:49
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED3.833.663.663.66-2.40%196.0717:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.805.805.805.80+1.75%0.2915:50
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW43.6043.4843.4843.48-0.05%1,595.3617:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.991.981.981.980.00%0.6016:27
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN3.033.053.053.05-0.97%52.9017:00
GRODNO13.5013.6613.6613.66+2.71%761.4517:02
GRUPAAZOTY30.0230.3430.3430.34+1.40%1,051.1417:00
GTC6.796.796.796.79+2.57%0.0716:21
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY45.9045.7045.7045.70+0.88%554.4617:00
HARPER10.8010.0410.0410.04-6.34%433.4717:01
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO13.8013.8013.8013.80+1.47%0.0309:05
HERKULES1.401.391.391.39-0.71%6.0614:23
HUBSTYLE0.850.830.830.83-2.35%3.2613:17
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR36.5036.8036.8036.80+0.82%22.2615:54
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.1011.3011.3011.30-0.88%2.4914:24
IALBGR1.941.931.931.93-0.52%28.0815:24
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.251.251.251.25-1.57%2.2316:39
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY27.4027.0027.0027.00-1.46%89.0917:03
IMMOBILE2.642.682.682.68+1.52%0.0312:58
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA3.703.703.703.70+1.09%13.7716:47
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.503.463.463.46-1.14%34.6517:00
INC6.536.546.546.54+0.15%97.1817:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK191.20190.00190.00190.00-0.52%388.2717:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO8.408.358.358.35+0.60%24.3013:54
INSTALKRK32.3032.5032.5032.50+0.62%8.0614:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT19.7019.6019.6019.60+0.51%231.0416:31
INTERBUD1.361.361.361.36+0.74%0.1115:00
INTERCARS423.00410.00410.00410.000.00%386.6117:00
INTERFERI4.184.304.304.300.00%7.432021-07-30
INTERSPPL1.251.301.301.30+1.56%0.8414:23
INTROL6.226.386.386.38+0.31%10.3316:46
INVCEEFIZ460.10460.10460.10460.100.00%1.382021-07-20
INVFIZ959.00959.00959.00959.00+0.95%3.842021-07-30
INVGLDFIZ1,700.001,700.001,700.001,700.00+1.19%3.402021-07-29
INVISTA0.700.700.700.700.00%0.0114:01
INVPEFIZ1,065.481,065.481,065.481,065.48+2.34%10.6510:50
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA4.634.324.324.32-5.68%102.5717:03
IQP0.620.620.620.62+3.00%0.5013:57
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK43.7043.4043.4043.40-2.91%17.6717:00
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA3.483.343.343.34+0.60%4.6616:21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.463.703.703.70+4.82%60.6416:48
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW35.0034.3534.3534.35-1.29%12,557.2617:02
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.202.202.202.200.00%0.5811:02
K2INTERNT23.4022.9022.9022.90-0.87%10.7913:40
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.690.690.690.69+13.11%6.7111:09
KCI1.381.391.391.39-0.71%66.1416:49
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL53.9053.9053.9053.90+1.13%4,204.2017:01
KETY702.00699.00699.00699.00+0.58%1,445.4417:00
KGHM195.75196.00196.00196.00+0.72%24,641.2917:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL17.1517.0017.0017.00-1.16%27.2616:49
KINOPOL14.4014.2514.2514.25-1.04%262.9717:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA33.5033.0033.0033.00-0.60%47.7216:48
KOMPAP19.5019.5019.5019.50+3.17%3.722021-07-29
KOMPUTRON4.084.184.184.180.00%2.1716:48
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.241.261.261.26-3.08%0.9815:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD55.0055.0055.0055.00-1.79%11.0416:12
KRAKCHEM0.750.750.750.75+5.63%1.0115:00
KREC21.2020.8020.8020.80-1.89%106.0014:23
KREDYTIN13.8013.8013.8013.800.00%0.0109:04
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA502.00502.00502.00502.00+1.41%32.2116:49
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK307.60309.00309.00309.00+1.98%4,725.0017:00
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN20.7020.0520.0520.05+5.53%2,028.9817:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO4.194.184.184.18-1.88%49.8717:00
LABOPRINT16.8016.8016.8016.80+3.70%0.0309:00
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.642.492.492.49-7.09%148.8116:37
LCCORP3.423.443.443.44+1.47%151.1417:00
LENA4.774.804.804.80-1.03%31.4016:28
LENTEX10.3010.2510.2510.25-0.49%10.9514:50
LIBET2.482.522.522.52+1.20%108.4413:54
LIVECHAT130.40128.60128.60128.600.00%1,264.5317:00
LMASFIZ1,551.201,669.601,669.601,669.60+1.07%19.3214:12
LMBSFIZ1,652.001,567.201,567.201,567.20+1.03%6.4410:56
LMCSFIZ1,550.001,550.001,550.001,550.000.00%3.102021-07-27
LMDSFIZ1,566.151,560.001,560.001,560.00+0.13%18.7513:50
LMESFIZ1,548.001,548.001,548.001,548.00-0.03%20.122021-07-27
LOKUM23.6022.6022.6022.60-5.04%24.5017:00
LOTOS53.1652.6252.6252.62-0.90%3,927.8117:04
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP13,890.0014,310.0014,310.0014,310.00+3.40%8,548.4917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT16.5016.4016.4016.400.00%10.4117:00
LUBAWA1.351.311.311.31-2.96%466.3817:04
MABION64.3065.2065.2065.20+3.82%9,313.7217:04
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL6.966.726.726.72-3.45%26.6016:03
MANGATA79.0083.4083.4083.40+6.92%78.2317:00
MARVIPOL0.710.730.730.73+2.40%359.1417:00
MASTERPHA3.563.513.513.51-1.40%5.3416:25
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK322.80325.40325.40325.40+1.43%4,558.1517:04
MBWS6.406.406.406.400.00%0.0109:05
MCI21.0021.0021.0021.000.00%31.9317:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.403.403.403.40+1.49%82.8816:45
MEDIACAP2.912.972.972.97+1.02%28.052021-07-30
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG25.0025.6525.6525.65+3.01%137.5617:00
MEDYCZNYFIZ165.00167.20167.20167.20-8.13%6.8214:05
MEGARON14.4014.4014.4014.40-22.99%0.362021-07-28
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA21.0021.3021.3021.30+1.43%34.8417:00
MERCATOR207.00209.20209.20209.20+2.00%6,703.4517:04
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR18.3018.3018.3018.30-2.40%2.0116:37
MEXPOLSKA1.991.991.991.990.00%0.1009:04
MFO50.6050.8050.8050.80+0.40%417.7417:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND1.051.071.071.07+1.90%4.9217:00
MILLENNIUM4.935.025.025.02+1.83%10,302.5117:01
MIRACULUM1.401.381.381.38-2.13%6.5017:00
MIRBUD4.634.574.574.57-1.30%374.2717:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP79.0078.8078.8078.80+1.29%70.3016:02
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK338.00337.00337.00337.00+0.60%616.1316:48
MOJ1.481.481.481.480.00%0.2214:44
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.902.932.932.93+1.03%35.9817:00
MOSTALPLC23.0021.4021.4021.40-6.55%1,308.3417:03
MOSTALWAR9.609.089.089.08-0.22%156.4617:00
MOSTALZAB1.721.711.711.71-0.87%97.3317:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA6.456.456.456.45-2.27%13.2214:11
MWTRADE3.743.653.653.65-2.41%1.8015:36
NETIA6.946.946.946.940.00%6.972021-07-29
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG25.4025.7025.7025.70+1.18%122.0217:00
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA215.00208.00208.00208.00-4.15%69.8217:04
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.485.565.565.56+1.46%80.5116:23
ODLEWNIE6.506.946.946.94+6.77%54.1016:47
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX21.4021.4021.4021.400.00%13.2915:59
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.810.730.730.73-9.65%45.2917:00
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR247.65247.65247.65247.65-0.18%2.722021-07-26
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL53.4053.6053.6053.60+0.37%58.4617:00
OPTEAM15.1515.0015.0015.00-0.33%17.1214:53
ORANGEPL7.697.667.667.66-0.07%14,102.7817:02
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.152.102.102.10-4.55%21.4016:21
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY23.8024.5024.5024.50+2.94%98.1717:00
OTLOG12.0011.4011.4011.40-2.56%59.6817:00
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW3.283.263.263.26+0.62%51.6616:17
OVOSTAR82.0082.0082.0082.00+2.50%0.0809:08
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.842.892.892.89-3.34%30.5717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA15.0015.0515.0515.05+0.33%5.752021-07-30
PATENTUS0.840.840.840.84-0.24%10.4615:32
PBG0.060.060.060.06-3.33%14.172021-07-28
PBKM90.0093.0093.0093.00+3.33%51.8517:00
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.420.420.420.42-6.22%0.1215:00
PCCEXOL2.862.882.882.88+1.41%28.7617:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA80.2080.4080.4080.40+0.25%189.8317:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX26.5026.1026.1026.10-1.51%49.5317:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO94.9096.0896.0896.08+2.08%27,338.0817:00
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.872021-06-18
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP70.0070.0070.0070.000.00%31.7316:39
PEPEES1.291.281.281.280.00%8.9315:57
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE8.728.808.808.80+1.38%5,234.0017:00
PGNIG6.316.296.296.29+0.06%15,768.3817:04
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT15.7515.4015.4015.40+2.67%214.1417:00
PHN15.0015.0015.0015.000.00%131.2217:00
PKNORLEN73.8072.2472.2472.24-0.96%47,252.4917:04
PKOASZEWZ96.7896.7896.7896.78+1.04%6.7709:34
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP38.1037.7737.7737.77-0.18%30,462.5517:00
PKOGD110.32110.32110.32110.32-1.31%22.062021-07-20
PKOGS90.0089.7189.7189.71-0.84%77.7016:49
PKOSO110.75110.75110.75110.75+1.13%0.222021-07-30
PKPCARGO19.0418.9818.9818.98-0.11%825.5917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.202.202.202.20+0.92%6.4416:46
PLATYNINW2.782.782.782.780.00%4.0411:55
PLAYWAY445.00458.00458.00458.00+4.47%2,677.5817:04
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR5.325.145.145.14+0.78%1,346.7017:04
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG4.144.344.344.34+3.33%2.1415:22
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.3512.3012.3012.30-0.40%70.5917:00
POLIMEXMS4.584.514.514.51-0.99%360.0517:00
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.153.153.153.150.00%7.0116:46
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD4.214.354.354.35+2.35%471.2316:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK6.506.406.406.40-1.54%92.6817:00
PRAIRIE0.770.780.780.78+0.78%313.2517:00
PRIMAMODA1.621.621.621.620.00%0.622021-07-19
PROCAD1.691.691.691.690.00%0.172021-07-26
PROCHEM28.4029.0029.0029.00+5.07%77.4916:45
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM16.5016.5016.5016.500.00%0.1314:23
PROTEKTOR3.443.443.443.440.00%16.7116:15
PROVIDENT7.007.707.707.70+9.22%180.0816:43
PULAWY88.0089.8089.8089.80+2.28%9.0215:38
PWRMEDIA13.4513.3013.3013.300.00%12.8517:00
PZU37.6937.5937.5937.59-0.03%36,956.3117:04
PZUAKORD120.54120.53120.53120.53+0.02%54.4810:52
QMULTIFIZ1,599.991,599.991,599.991,599.99+1.27%3.2016:26
QUANTUM55.0054.5054.5054.50+0.93%19.0613:11
QUERCUS4.684.724.724.72+1.72%63.4116:34
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.992.982.982.98-0.33%20.6516:25
RAFAKO1.321.301.301.30-1.52%130.7717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET17.3017.3017.3017.30+0.58%0.0910:13
RAINBOW25.6525.0025.0025.00-1.96%29.4515:48
RANKPROGR2.472.472.472.47-1.20%121.1717:00
RAWLPLUG18.0018.0018.0018.00+1.69%496.7117:01
REDAN0.430.430.430.43-0.47%8.6216:24
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.240.240.240.240.00%0.382021-07-22
RELPOL6.926.926.926.92-1.98%49.0217:02
REMAK24.2024.4024.4024.40+0.83%50.6417:04
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.252.262.262.26+1.35%114.3117:00
ROPCZYCE28.7028.8028.8028.80+1.41%15.7212:51
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.441.371.371.37-4.86%4.8816:19
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK24.0024.5024.5024.50+2.08%107.5616:12
SANTANDER14.4014.1214.1214.12+0.03%42.6316:41
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.322.332.332.33+0.65%67.4316:29
SARE8.908.908.908.900.00%0.0911:21
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP12.6012.6012.6012.600.00%12.6014:22
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO10.2010.2010.2010.200.00%9.8013:49
SELENAFM20.7021.9021.9021.90+4.29%28.1515:08
SELVITA57.5056.3056.3056.30-2.09%75.6217:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA8.719.009.009.00+2.27%53.3617:00
SFINKS0.460.460.460.460.00%1.7515:00
SILVANO7.207.107.107.10-2.47%3.202021-07-29
SIMPLE13.0013.0013.0013.000.00%1.5615:00
SKARBIEC33.5032.9032.9032.90-1.50%275.6017:02
SKOTAN1.861.841.841.84-1.08%43.6017:00
SKYLINE1.361.361.361.360.00%25.2917:00
SNIEZKA85.0084.6084.6084.60-0.47%27.8216:45
SOHODEV0.670.670.670.670.00%0.0115:00
SOLAR5.385.345.345.34-0.74%8.9916:41
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL11.5511.4511.4511.45-1.29%30.4516:45
SOPHARMA8.358.358.358.350.00%0.7312:13
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.723.753.753.75+0.81%170.9217:00
STALPROD365.50381.00381.00381.00+4.10%1,059.7817:00
STALPROFI12.5012.8012.8012.80+1.59%611.1517:00
STAPORKOW3.343.343.343.34-0.60%1.7717:00
STARHEDGE0.630.600.600.60-5.96%13.1616:45
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX5.205.205.205.200.00%28.0016:39
SUWARY25.8026.0026.0026.00+1.56%465.0217:00
SWISSMED10.7010.7510.7510.75+0.47%131.9713:01
SYGNITY9.449.889.889.88+4.44%111.7217:00
SYNEKTIK31.0030.5530.5530.55-2.24%333.0517:04
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX15.8015.5015.5015.50-1.90%22.9417:00
TARCZYNSKI50.5050.0050.0050.00+2.88%13.6215:05
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY164.00164.00164.00164.000.00%1.1509:54
TAURONPE3.253.213.213.21-1.14%3,985.0617:02
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.810.810.810.810.00%0.1610:38
TESGAS5.135.005.005.00-2.34%59.3314:44
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM37.8037.9037.9037.90+1.47%1,263.4217:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL14.7014.4014.4014.40-1.37%347.1517:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA8.368.358.358.35-0.12%254.4317:02
TRAKCJA2.021.961.961.96-1.51%295.6817:03
TRANSPOL3.723.923.923.92+5.38%558.5317:01
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP50.5050.5050.5050.50+0.20%5.002021-07-30
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON2.903.073.073.07+5.86%68.7214:39
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA58.0058.0058.0058.00-0.85%4.6413:29
UNIBEP14.6014.2014.2014.20-1.73%43.6516:41
UNICREDIT47.0247.0247.0247.020.00%1.4109:44
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.393.383.383.380.00%0.2016:08
UNIMOT45.4044.7044.7044.70-1.54%180.4017:02
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.370.370.370.37+4.23%133.8717:04
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS748.00744.00744.00744.00-0.53%39.5715:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS6.286.126.126.12-2.55%3.1916:41
VISTAL4.054.094.094.09+7.07%502.9417:00
VISTULA3.563.403.403.40-4.50%246.1717:00
VIVID1.461.461.461.46+2.81%46.7617:00
VOTUM15.7015.9815.9815.98+3.10%239.8117:00
VOXEL49.9050.6050.6050.60+1.40%125.6717:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.925.925.925.92+6.47%0.0916:09
WASKO1.761.741.741.74-1.14%11.4217:00
WAWEL598.00598.00598.00598.000.00%130.6017:00
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON10.4610.4610.4610.46+1.55%150.1817:00
WIKANA4.524.524.524.520.00%0.0110:30
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.320.390.390.390.00%0.3515:00
WIRTUALNA122.00125.00125.00125.00+1.96%133.9517:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN11.4511.3511.3511.35-0.87%11.3709:17
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.694.854.854.85+4.30%20.6017:00
WORKSERV1.301.301.301.30-2.26%19.7517:00
XTB13.7312.9712.9712.97-5.47%11,853.1017:03
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO1.031.031.031.030.00%0.002021-07-29
ZAMET0.810.830.830.83+1.21%172.4416:49
ZASTAL2.932.802.802.80-1.75%25.1313:55
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.209.289.289.28+0.87%85.2816:46
ZPUE210.00215.00215.00215.00+0.47%3.9717:00
ZREMB1.011.021.021.02+3.03%9.0115:44
ZUE4.054.044.044.04+1.00%2.5317:00
ZYWIEC479.00480.00480.00480.000.00%25.5016:24
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2253,28 -0,17 -0,01%
WIG 67838,54 +200,59 +0,30%
sWIG80 20789,61 +129,59 +0,63%
mWIG40 4993,71 +50,62 +1,02%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2253,28 -0,17 -0,01%