Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-06-18 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.562.562.562.56+0.20%46.6217:00
08OCTAVA1.041.041.041.040.00%0.2313:30
11BIT474.00480.00480.00480.00+2.13%7,041.1617:00
4FUNMEDIA5.885.605.605.60-1.41%23.4214:48
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL54.4055.8055.8055.80+2.20%149.6417:04
ACAUTOGAZ36.5036.0036.0036.00-2.70%40.4317:00
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION11.3011.3511.3511.35+1.79%246.9417:00
ADIUVO5.945.665.665.66-3.08%3.4114:22
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA11.4011.3011.3011.30-1.31%242.6117:01
AGROTON8.228.508.508.50+4.94%194.9217:00
AGROWILL2.142.142.142.14-2.73%0.952021-06-16
AILLERON14.0014.0014.0014.00+1.45%6.2015:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.721.721.721.72+0.94%36.7117:00
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR35.1034.2134.2134.21-2.26%27,865.8617:03
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA2.602.552.552.55-3.77%24.7817:00
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.781.741.741.740.00%81.1416:25
ALUMETAL60.0061.2061.2061.20+1.32%141.3717:00
AMBRA23.0023.2023.2023.20+0.87%43.2217:00
AMICA174.00170.00170.00170.00-2.52%1,890.1117:01
AMPLI0.760.760.760.76+5.56%0.532021-06-15
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR23.4023.3023.3023.300.00%79.2917:00
APLISENS13.0013.0013.0013.00+1.56%0.0309:02
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.763.903.903.90+3.45%8.9216:46
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM23.0023.4023.4023.40+1.30%145.5317:00
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC6.166.166.166.16+1.32%172.8517:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA7.107.007.007.000.00%33.4217:00
ARTIFEX14.6014.0014.0014.00-2.78%340.7217:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS21.9523.0023.0023.00+5.26%7,755.9217:04
ASMGROUP0.660.660.660.66-0.76%0.282021-06-17
ASSECOBS35.2034.9034.9034.90-0.29%119.9517:00
ASSECOPOL70.5073.0073.0073.00+3.55%11,231.9417:00
ASSECOSEE39.9039.0039.0039.00-2.26%231.4417:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA51.4052.2052.2052.20+1.56%511.7117:00
ATAL50.8051.2051.2051.20+0.79%112.6717:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE5.005.065.065.060.00%109.0016:26
ATLANTAPL8.948.948.948.940.00%18.532021-06-17
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.362.362.362.36+5.36%0.0009:28
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.254.114.114.11-0.96%28.6317:00
ATREM2.422.362.362.36+0.85%3.3615:25
AUTOPARTN11.1011.4011.4011.40+3.17%273.3717:01
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV5.866.206.206.20+2.31%89.7317:00
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.008.958.958.950.00%5.052021-06-16
BENEFIT900.00937.00937.00937.00+2.40%916.9517:02
BERLING5.505.505.505.50+1.85%1.6515:00
BEST25.6026.2026.2026.20-2.24%2.662021-06-14
BETACOM11.1010.7010.7010.70-1.83%1.3216:10
BGZBNPP65.4064.0064.0064.00-3.03%315.3516:45
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB9.909.909.909.90+0.20%2,124.0417:01
BIOTON5.345.375.375.37+0.56%252.8817:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.840.750.750.75-9.09%0.522021-06-17
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA25.2525.0025.0025.00-1.19%871.9217:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.633.613.613.61-0.28%384.6917:00
BOS8.168.008.008.00-1.72%42.3117:00
BOWIM9.8210.3010.3010.30+4.25%4,848.2917:03
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2143.20141.00141.00141.00-3.63%162.772021-03-26
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.20122.20122.20122.20+0.08%1.342021-03-25
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI95.7095.7095.7095.70-0.82%14.3614:36
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.201.131.131.13-1.74%243.172021-05-04
BRIJU0.370.410.410.41+1.75%3.4016:49
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX283.00282.00282.00282.00-1.23%5,908.0617:04
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.383.533.533.53+4.44%129.5816:42
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK258.70255.10255.10255.10-1.12%15,554.9217:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.791.791.791.790.00%1.0715:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC108.95113.05113.05113.05+4.00%36,071.9417:00
CCENERGY1.351.311.311.31-3.68%54.1216:34
CDPROJEKT182.00183.86183.86183.86+1.58%162,357.8617:04
CDRL22.4021.9021.9021.90-2.23%1.6716:08
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC8.608.708.708.70+2.35%5.3910:41
CEZ113.50114.00114.00114.00-0.35%97.0316:47
CFI0.260.260.260.26+0.76%9.6717:00
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH47.8048.6548.6548.65+1.78%3,919.9917:01
CIGAMES1.601.561.561.56-1.01%865.8417:00
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV13.3012.9012.9012.90-7.19%1.4514:13
CLNPHARMA44.3545.0045.0045.00+0.45%447.1117:00
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT16.8016.8016.8016.80-1.18%4.2515:10
COALENERG4.264.454.454.45+6.46%1,135.0617:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR3.643.673.673.67+2.95%3,892.4717:04
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH246.00236.00236.00236.00-4.07%722.1717:00
COMP61.6061.6061.6061.600.00%43.6916:40
COMPERIA7.307.307.307.300.00%1.5009:00
CORMAY1.211.191.191.19-1.49%98.1617:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP9.009.209.209.20+2.22%40.3316:48
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT28.9229.1229.1229.12+1.18%37,922.0617:00
CZTOREBKA0.600.590.590.59-0.83%1.8414:53
DEBICA82.0081.4081.4081.40-0.49%14.3016:37
DECORA38.5038.8038.8038.80+0.26%86.4717:00
DEKPOL38.5038.6038.6038.60+0.26%103.3815:19
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO16.6016.6816.6816.68+0.48%25.1316:49
DGA6.906.906.906.90+1.47%0.0109:00
DINOPL269.00274.30274.30274.30+1.89%70,681.1317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV143.40145.00145.00145.00+1.97%1,875.5117:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL7.207.207.207.20+1.41%390.9217:00
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.354.404.404.40+0.23%2,213.1617:04
EDINVEST4.064.064.064.06-0.98%1.4311:39
EFEKT7.667.807.807.80+1.30%4.9013:37
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.433.423.423.42-0.29%372.5617:00
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI6.886.806.806.80-2.02%24.4817:00
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.560.570.570.57+1.43%36.8116:39
ELZAB4.674.794.794.79+0.84%8.1111:46
EMCINSMED13.8013.7013.7013.70-0.72%0.0716:48
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.561.791.791.79+7.19%6.6316:12
ENEA9.189.049.049.04-2.06%8,198.6917:04
ENELMED17.8017.8017.8017.800.00%2.812021-06-17
ENERGA8.008.008.008.000.00%71.1117:00
ENERGOINS1.781.731.731.73-3.36%28.5817:00
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER41.0040.1540.1540.15-2.07%161.8517:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD82.6083.0083.0083.00-0.72%472.4217:03
ERG46.0046.0046.0046.000.00%0.0909:05
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ25.9025.8025.8025.80-0.39%19.7916:30
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.845.005.005.00+2.88%17.7017:00
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH15.3015.0915.0915.09-1.82%6,089.0317:01
EUROHOLD9.409.409.409.400.00%0.142021-06-17
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL38.9039.2039.2039.20+0.51%191.3516:49
EVEREST10.2010.2010.2010.200.00%3.2015:53
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.312.252.252.25-2.80%1,111.7517:03
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING12.2512.7012.7012.70+0.40%7.3617:00
FASTFIN1.301.301.301.30+7.44%0.592021-06-17
FEERUM11.9511.9011.9011.90+0.85%0.0613:10
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO38.6038.6038.6038.60+2.66%7,699.5216:25
FERRUM4.474.474.474.47+0.45%11.5616:39
FMG29.6029.6029.6029.600.00%0.242021-06-11
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE61.4061.4061.4061.40+1.49%287.5617:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.261.231.231.23-0.81%265.1317:03
GETINOBLE0.200.200.200.20-1.00%188.5517:00
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED3.994.084.084.08+2.90%70.2216:30
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.955.855.855.850.00%23.0716:08
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW48.7048.0048.0048.00-2.20%3,067.5717:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.691.691.691.690.00%0.0009:06
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN3.213.073.073.07-4.06%249.3317:02
GRODNO13.8413.9213.9213.92+0.43%369.0117:03
GRUPAAZOTY34.4633.2633.2633.26-3.48%7,969.0417:03
GTC6.406.296.296.29-1.56%6,327.4817:04
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY47.3546.9546.9546.95-0.84%3,477.8317:04
HARPER9.809.559.559.55-2.55%49.1217:03
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO15.0013.7013.7013.70-3.52%17.5016:29
HERKULES1.391.391.391.39-0.36%5.9717:00
HUBSTYLE0.850.770.770.77-9.41%5.4616:29
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR35.5035.4035.4035.40-0.28%8.2812:12
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV12.0012.0012.0012.000.00%4.7017:00
IALBGR2.032.022.022.02-0.98%168.4817:00
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.501.461.461.46-3.95%21.8817:00
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY28.2028.6028.6028.60+1.42%86.6316:46
IMMOBILE2.702.702.702.700.00%0.5613:49
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA4.294.244.244.24+6.27%256.4917:00
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.553.553.553.550.00%0.0515:14
INC6.987.007.007.000.00%56.2417:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK187.60184.20184.20184.20-2.13%3,780.4517:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO8.107.907.907.90-2.47%4.3715:08
INSTALKRK31.6031.2031.2031.20-1.58%76.7716:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT19.8019.6219.6219.62-0.91%59.8916:13
INTERBUD1.421.421.421.420.00%0.0111:29
INTERCARS369.00361.00361.00361.00-2.43%868.4517:00
INTERFERI4.244.484.484.48-0.44%8.812021-06-17
INTERSPPL1.291.281.281.280.00%6.5710:39
INTROL6.306.346.346.340.00%78.7217:00
INVCEEFIZ460.10460.10460.10460.10+1.10%1.382021-06-09
INVFIZ955.11955.11955.11955.11+0.01%2.872021-06-17
INVGLDFIZ1,712.001,712.001,712.001,712.00-0.12%5.142021-06-17
INVISTA1.031.101.101.10+5.77%15.1815:54
INVPEFIZ1,028.201,028.201,028.201,028.20+0.01%2.062021-06-16
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA5.625.425.425.42-1.81%54.7617:00
IQP0.580.580.580.580.00%3.4617:00
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK37.4037.5037.5037.50-0.27%70.4316:21
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA3.283.263.263.26+1.87%4.1615:47
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.723.603.603.60-2.96%91.9117:01
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW33.5732.7832.7832.78-2.35%41,101.9117:03
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.182.182.182.180.00%0.9410:33
K2INTERNT24.6024.3024.3024.30-1.22%18.8417:00
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.500.500.500.500.00%1.802021-06-17
KCI1.541.541.541.54+0.98%25.0116:49
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL57.6056.8056.8056.80-1.56%18,281.4417:00
KETY616.00615.00615.00615.00-0.65%8,632.3217:02
KGHM177.00178.95178.95178.95+0.85%276,149.5517:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL17.3016.9516.9516.95-2.02%19.3716:19
KINOPOL14.4014.2014.2014.20-1.39%214.5817:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA35.5034.8034.8034.80-1.42%190.7917:00
KOMPAP18.5019.1019.1019.10+3.24%26.5112:13
KOMPUTRON4.204.224.224.22-0.71%163.4017:00
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.231.231.231.23-1.60%0.0511:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD51.5053.5053.5053.50+2.88%0.722021-06-16
KRAKCHEM0.720.720.720.72-4.00%10.852021-06-16
KREC17.9018.7018.7018.70+1.08%41.9716:14
KREDYTIN11.6011.6011.6011.600.00%0.0109:01
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA480.00480.00480.00480.000.00%0.4816:31
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK274.20273.60273.60273.60-0.22%4,920.8217:00
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN19.1219.1419.1419.14+0.21%62.2016:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO4.424.374.374.37+0.46%89.2817:00
LABOPRINT17.4017.0017.0017.00-1.73%8.6012:09
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.341.351.351.35+0.75%21.2916:25
LCCORP3.213.173.173.17-2.16%1,084.7217:03
LENA5.144.984.984.98-3.11%79.7616:46
LENTEX10.9510.9510.9510.950.00%77.0416:45
LIBET2.392.382.382.38-0.42%23.2616:40
LIVECHAT123.80129.40129.40129.40+4.52%5,317.4417:00
LMASFIZ1,466.151,548.951,548.951,548.950.00%12.0613:51
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.10+6.22%2.602021-01-21
LMCSFIZ1,441.501,444.001,444.001,444.00-0.82%33.162021-05-31
LMDSFIZ1,475.001,475.001,475.001,475.00+0.20%7.382021-06-16
LMESFIZ1,528.501,440.011,440.011,440.01-1.03%25.542021-05-07
LOKUM24.0023.0023.0023.00-4.17%176.4217:00
LOTOS53.6052.8052.8052.80-1.57%50,119.1417:04
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP11,120.0011,980.0011,980.0011,980.00+6.21%27,989.4217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT17.0017.0517.0517.05+0.29%45.3015:24
LUBAWA1.391.381.381.38-0.43%52.0517:00
MABION78.8076.0076.0076.00-6.40%15,348.3217:00
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL7.267.267.267.260.00%5.5815:12
MANGATA83.0084.0084.0084.00+2.19%13.8614:50
MARVIPOL0.760.750.750.75-1.32%76.9617:04
MASTERPHA3.603.603.603.600.00%8.2116:14
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK299.80310.00310.00310.00+3.68%27,695.5917:03
MBWS6.706.606.606.60-1.49%3.4615:53
MCI19.0018.7018.7018.70+0.27%8.8816:23
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.553.793.793.79+5.28%26.6615:54
MEDIACAP2.482.502.502.50+0.81%4.6011:20
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG31.0031.5031.5031.50+0.80%304.3917:00
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.00-9.00%2.002021-02-19
MEGARON11.5011.5011.5011.50-3.36%1.152021-06-15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.6020.7020.7020.70-0.48%13.0115:59
MERCATOR226.60227.50227.50227.50+0.84%6,750.2717:00
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR20.5020.5020.5020.50-0.49%2.8710:07
MEXPOLSKA2.202.162.162.16-1.82%7.5316:17
MFO39.0040.2040.2040.20+0.50%4,887.8817:01
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND1.151.181.181.18+3.06%24.4917:00
MILLENNIUM4.794.854.854.85+2.11%6,576.2317:00
MIRACULUM1.381.401.401.40+2.57%24.9417:00
MIRBUD4.764.764.764.76+1.71%760.7117:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP76.4076.4076.4076.40+1.06%0.4513:10
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK308.00308.00308.00308.000.00%2,277.5917:00
MOJ1.431.471.471.470.00%3.8816:46
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.993.003.003.00+0.67%160.6416:48
MOSTALPLC12.5012.4512.4512.45+1.22%11.4515:24
MOSTALWAR7.107.127.127.12+0.56%25.6915:34
MOSTALZAB1.581.581.581.58+0.32%141.6517:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA6.456.656.656.65+3.91%50.4316:34
MWTRADE4.094.004.004.00-2.20%13.4916:43
NETIA5.965.965.965.96+1.71%42.9317:00
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG25.5025.2025.2025.20-0.79%22.0714:29
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA232.00235.00235.00235.00+2.62%65.9314:38
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.705.645.645.64+2.17%29.0616:41
ODLEWNIE6.306.246.246.240.00%7.2714:53
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX21.2021.3021.3021.30+0.47%7.4413:24
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.790.780.780.78-0.76%3.4313:30
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR259.10259.10259.10259.100.00%1.302021-06-10
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL52.0052.0052.0052.00-1.14%17.2117:00
OPTEAM15.1515.3515.3515.35+0.66%31.9016:47
ORANGEPL6.726.556.556.55-1.50%30,300.0317:04
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.392.282.282.28+3.17%4.4215:35
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY24.3025.0025.0025.00-1.96%131.7416:10
OTLOG9.549.809.809.80-2.00%6.2217:00
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW3.243.163.163.16-2.47%6.5417:00
OVOSTAR78.0078.0078.0078.00+1.96%1.5616:26
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.602.622.622.62+0.77%16.7217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA14.7514.7014.7014.70-2.97%10.6016:22
PATENTUS0.880.880.880.88+0.23%5.7916:48
PBG0.050.050.050.05+11.11%76.462021-06-16
PBKM87.2089.8089.8089.80+0.90%41.9517:00
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.440.430.430.43-10.04%8.272021-06-17
PCCEXOL3.053.063.063.06-0.26%67.6516:23
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA78.0077.7077.7077.70-0.64%227.6317:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX25.7026.0026.0026.00+1.17%72.9614:58
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO99.0099.3699.3699.36+0.47%139,270.9517:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.8717:00
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP73.8072.5072.5072.500.00%1,058.6717:00
PEPEES1.491.471.471.47-1.34%0.0415:51
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE10.2510.2610.2610.260.00%41,526.6017:04
PGNIG6.616.706.706.70+1.24%77,451.3517:00
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT17.9516.9016.9016.90-3.43%270.3017:00
PHN15.2015.4015.4015.40+2.33%155.9016:40
PKNORLEN81.2478.5278.5278.52-3.54%240,794.4317:04
PKOASZEWZ98.1598.1598.1598.15+0.19%2.452021-06-14
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP40.3940.5040.5040.50+0.37%206,276.5417:04
PKOGD113.49113.49113.49113.49-0.10%3.632021-06-08
PKOGS92.0092.0092.0092.00+0.60%27.602021-06-14
PKOSO111.44111.44111.44111.44+0.13%11.142021-06-16
PKPCARGO21.7021.7021.7021.70+0.46%1,058.1117:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.282.242.242.24-1.75%25.8116:23
PLATYNINW3.423.503.503.50+1.74%107.5817:00
PLAYWAY481.80464.40464.40464.40-2.44%2,285.7717:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.281.291.291.29-2.93%13.3817:00
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG4.884.884.884.88+0.41%3.1510:53
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.8012.5512.5512.55-1.18%43.3117:00
POLIMEXMS4.624.374.374.37-5.42%1,490.8417:00
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.283.203.203.20-1.54%51.0117:02
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD3.613.643.643.64+0.83%160.1716:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK5.505.555.555.55+2.78%3.312021-06-17
PRAIRIE0.780.760.760.76-2.06%833.4417:00
PRIMAMODA1.501.501.501.50-13.79%1.5015:00
PROCAD1.541.541.541.540.00%1.5411:00
PROCHEM25.2025.2025.2025.200.00%0.0509:00
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM16.9016.8016.8016.80-0.59%2.5417:00
PROTEKTOR3.613.613.613.610.00%22.6717:00
PROVIDENT6.606.806.806.80+3.03%67.302021-06-01
PULAWY94.4093.2093.2093.20-1.27%2.5215:28
PWRMEDIA11.4011.5011.5011.50+0.88%14.7916:47
PZU38.6338.5238.5238.52-0.54%138,187.4217:04
PZUAKORD120.40120.40120.40120.40+0.02%51.892021-06-17
QMULTIFIZ1,580.101,580.101,580.101,580.100.00%1.582021-06-17
QUANTUM47.0047.0047.0047.00+0.43%0.6115:00
QUERCUS5.105.065.065.06-0.39%43.3416:05
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL3.173.043.043.04-4.10%97.4417:04
RAFAKO1.281.241.241.24-2.66%379.4317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET16.8016.8016.8016.800.00%0.0309:11
RAINBOW30.5030.4530.4530.45-0.49%81.4017:00
RANKPROGR2.662.622.622.62-1.87%84.4517:04
RAWLPLUG15.5015.5015.5015.50+1.31%16.9616:48
REDAN0.480.500.500.50+4.60%41.1517:00
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.220.220.220.22-1.75%0.912021-06-17
RELPOL7.047.027.027.02-0.85%95.2317:00
REMAK24.8024.8024.8024.80-0.80%14.9317:04
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.012.052.052.05+3.54%110.9017:00
ROPCZYCE29.6030.1030.1030.10-0.66%3.3917:00
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.481.481.481.48+4.61%4.0916:39
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK26.1025.5025.5025.50-2.30%323.1817:00
SANTANDER15.1614.9114.9114.91-4.05%188.5016:19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.652.692.692.69-0.37%84.7917:00
SARE7.257.207.207.20-1.37%9.3814:18
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP14.2014.2014.2014.20-2.07%6.4014:47
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO10.6010.6010.6010.600.00%16.362021-06-16
SELENAFM24.0024.0024.0024.00+0.84%72.1616:37
SELVITA57.4057.0057.0057.000.00%58.1417:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA10.5011.0811.0811.08+4.73%560.8116:28
SFINKS0.680.650.650.65-3.85%118.182021-05-04
SILVANO7.807.807.807.80-1.27%0.0809:00
SIMPLE13.0013.0013.0013.000.00%6.502021-06-14
SKARBIEC37.0036.5036.5036.50-1.88%125.8516:40
SKOTAN2.302.352.352.35+2.17%23.6516:13
SKYLINE0.971.201.201.20+23.71%113.6117:01
SNIEZKA86.8086.6086.6086.60+0.70%26.8416:44
SOHODEV0.730.730.730.730.00%1.2815:12
SOLAR5.104.954.954.95-3.32%20.8717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL11.3011.4011.4011.400.00%13.6313:49
SOPHARMA8.108.108.108.10-1.22%1.2213:31
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.513.533.533.530.00%428.3717:00
STALPROD383.00381.00381.00381.00-0.52%2,302.0117:02
STALPROFI13.3013.1513.1513.15-1.13%1,179.9217:00
STAPORKOW3.643.623.623.62-0.55%8.1417:00
STARHEDGE0.570.560.560.56-2.80%9.1414:19
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX5.826.006.006.00+1.69%85.3317:00
SUWARY25.8025.8025.8025.80-0.77%0.1309:00
SWISSMED9.609.409.409.40-1.88%55.0016:46
SYGNITY10.209.809.809.80-3.92%48.7417:00
SYNEKTIK38.0038.4538.4538.45+2.53%204.3217:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX17.2016.5016.5016.50-4.62%11.7516:37
TARCZYNSKI51.0050.0050.0050.000.00%30.3617:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY156.00156.00156.00156.000.00%0.7815:37
TAURONPE3.483.403.403.40-2.33%24,195.6417:04
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.850.850.850.850.00%0.0609:17
TESGAS4.684.684.684.68+1.85%0.0109:06
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM33.6033.3033.3033.30-0.45%518.5217:01
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL16.7016.4816.4816.48-0.96%1,072.2717:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA8.558.648.648.64+0.82%2,186.9917:00
TRAKCJA2.322.272.272.27+1.11%637.0517:02
TRANSPOL3.503.463.463.46-1.14%71.9117:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP58.9058.9058.9058.90+13.29%0.062021-06-15
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.573.403.403.40-2.30%26.7816:27
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA57.5057.5057.5057.50+1.77%0.1716:36
UNIBEP13.0012.8012.8012.80-1.54%21.4116:43
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNICREDIT47.4546.6046.6046.60-2.82%1.6014:25
UNIMA3.353.353.353.35-0.30%0.7214:42
UNIMOT48.2047.0047.0047.00-3.49%614.3117:02
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.820.800.800.80-1.23%40.2217:00
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS748.00746.00746.00746.00-4.11%402.8917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS6.506.426.426.42-0.62%47.0716:08
VISTAL3.944.124.124.12+5.37%596.8517:00
VISTULA3.653.633.633.63+0.28%36.4117:00
VIVID1.511.511.511.51-2.45%3.5917:00
VOTUM16.9016.7016.7016.70-1.18%129.8516:43
VOXEL45.9046.0046.0046.00+0.44%178.5816:37
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.425.425.425.42+0.37%2.712021-06-17
WASKO1.651.641.641.64-0.61%5.8117:00
WAWEL592.00594.00594.00594.00+0.34%87.2216:35
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON11.2010.8610.8610.86-2.86%1,322.3117:00
WIKANA4.944.984.984.98+0.81%24.4215:13
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.420.420.420.42+1.44%0.112021-06-16
WIRTUALNA109.00108.00108.00108.00-0.18%1,489.2917:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN11.7511.1011.1011.10-3.48%11.7315:24
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.784.754.754.75+1.50%19.5716:48
WORKSERV1.291.271.271.27-1.71%19.0516:45
XTB17.3017.3417.3417.34+0.52%2,768.5017:00
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.990.990.990.990.00%0.0511:00
ZAMET0.840.860.860.86+0.94%1.9717:00
ZASTAL2.722.502.502.50-8.09%92.6017:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.989.809.809.80-1.80%63.5317:00
ZPUE202.00197.50197.50197.50-1.74%6.1309:57
ZREMB1.141.081.081.08-4.42%8.4617:00
ZUE4.184.124.124.12-1.67%3.5515:21
ZYWIEC480.00478.00478.00478.000.00%50.7216:26
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2220,68 +9,10 +0,41%
WIG 65988,89 +182,41 +0,28%
sWIG80 20670,36 -0,47 0,00%
mWIG40 4827,22 -31,20 -0,64%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2220,68 +9,10 +0,41%