Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-01-15 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA1.701.681.681.68-2.33%86.8717:00
08OCTAVA0.860.860.860.86-0.58%0.0715:00
11BIT468.00473.00473.00473.00+1.28%4,653.4317:00
4FUNMEDIA4.904.954.954.95+0.61%18.1016:42
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL31.3031.6031.6031.60-0.63%28.0717:00
ACAUTOGAZ37.2037.2037.2037.200.00%51.1916:33
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION6.486.326.326.32-1.25%77.2317:00
ADIUVO4.884.614.614.61-5.53%15.6715:17
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA7.006.986.986.98+1.16%33.7216:04
AGROTON5.725.305.305.30-7.99%1,135.4917:03
AGROWILL2.562.562.562.560.00%10.2512:37
AILLERON12.9512.8012.8012.80-1.54%125.9517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.661.701.701.70+0.89%304.2417:00
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR18.4317.9117.9117.91-3.71%10,805.0717:03
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.291.311.311.31-2.24%9.0417:00
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.401.341.341.34-3.60%114.2017:00
ALUMETAL52.0052.0052.0052.000.00%553.1516:47
AMBRA19.5519.3019.3019.300.00%107.8416:39
AMICA145.00145.80145.80145.80+0.55%338.6017:00
AMPLI0.700.700.700.70-2.10%6.0615:00
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR23.0023.0023.0023.00+0.44%105.4817:00
APLISENS11.5011.5011.5011.500.00%8.6016:41
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY2.242.282.282.28+3.17%68.5517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM24.3023.3023.3023.30-2.92%137.1317:00
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC7.086.906.906.90-2.54%449.0617:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.104.004.004.00-2.44%0.9211:36
ARTIFEX10.9510.5510.5510.55-1.86%350.0016:42
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS8.238.108.108.10-1.58%571.4317:01
ASMGROUP1.501.501.501.500.00%2.4109:12
ASSECOBS39.2038.0038.0038.00-3.06%15.5417:00
ASSECOPOL67.0067.5067.5067.50+0.45%4,988.4917:00
ASSECOSEE40.9040.0040.0040.00-2.20%669.5017:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA33.5034.5034.5034.50+5.18%5,703.0017:04
ATAL37.0036.5036.5036.50-1.35%99.8117:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE4.124.324.324.32+4.85%375.3716:38
ATLANTAPL8.288.128.128.12-1.93%194.0316:28
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.001.971.971.97+6.22%30.2917:01
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.184.004.004.00-0.74%5.3516:36
ATREM2.522.582.582.58+4.88%28.2817:00
AUTOPARTN8.408.408.408.400.00%77.4216:39
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV3.924.004.004.00+2.30%12.6516:45
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.759.759.759.75+3.72%1.0812:10
BENEFIT827.00830.00830.00830.00-0.95%1,656.7717:00
BERLING4.404.404.404.40-2.22%14.5511:20
BEST18.4018.4018.4018.400.00%1.5115:09
BETACOM9.469.469.469.46-0.42%4.7315:23
BGZBNPP68.4065.0065.0065.00-2.99%86.0517:00
BIK14.2014.2014.2014.20-1.05%17.3912:08
BIOMEDLUB10.0010.4010.4010.40+4.63%20,804.7217:03
BIOTON4.604.534.534.53-1.52%238.0517:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.310.310.310.310.00%1.8613:20
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA20.7520.8020.8020.80+0.97%2,626.9717:02
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW2.982.942.942.94-1.34%204.1417:02
BOS6.566.486.486.48-0.31%46.4416:39
BOWIM3.443.503.503.500.00%47.8315:52
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2145.10145.10145.10145.10+0.35%4.502021-01-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.10-6.08%0.242020-09-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI92.1092.1092.1092.10-0.11%1.012021-01-14
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.560.560.560.56-0.18%29.4517:00
BRIJU0.140.140.140.14+7.31%4.6914:39
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX330.00341.50341.50341.50+0.74%4,231.9417:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.503.523.523.52+0.57%123.3517:00
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK203.20197.10197.10197.10-3.85%15,862.3617:03
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.131.181.181.180.00%0.2315:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC81.9080.8480.8480.84-1.77%27,256.4817:01
CCENERGY0.050.050.050.05+11.11%7.032021-01-13
CDPROJEKT265.00256.20256.20256.20-3.32%196,083.8317:04
CDRL16.7516.8016.8016.80+0.60%7.9211:53
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.706.706.706.700.00%2.312021-01-13
CEZ95.0092.0092.0092.00-3.16%11.0816:46
CFI0.260.260.260.26+0.38%10.9316:13
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH33.2032.3532.3532.35-2.41%3,795.7417:00
CIGAMES1.481.431.431.43-2.59%828.1017:03
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV8.258.258.258.250.00%1.862021-01-08
CLNPHARMA51.4051.0051.0051.00-0.78%2,193.8017:02
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT15.8015.8015.8015.80-0.63%66.8617:00
COALENERG0.740.740.740.74+4.93%18.9116:12
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.781.771.771.77-0.56%86.0017:00
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH194.50193.00193.00193.00-0.52%225.2517:00
COMP55.6058.0058.0058.00+3.57%1,103.7317:02
COMPERIA3.123.123.123.12-0.64%3.1017:00
CORMAY1.271.251.251.25-1.97%222.3517:01
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP7.207.007.007.00-0.57%91.5916:27
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT29.6030.2230.2230.22+1.89%24,007.7317:04
CZTOREBKA0.610.660.660.66+6.45%0.0214:08
DEBICA82.4082.4082.4082.40+0.49%35.6216:46
DECORA30.2030.0030.0030.00-0.66%301.8916:48
DEKPOL30.8029.6029.6029.60-3.27%132.0917:00
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO17.0016.8016.8016.80-0.59%97.1616:39
DGA5.245.505.505.50+4.17%0.4113:39
DINOPL260.00257.60257.60257.60-1.60%63,977.9917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV118.00116.00116.00116.00+0.87%185.1017:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL1.921.921.921.920.00%7.4615:00
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.164.104.104.10-0.24%166.0917:00
EDINVEST4.104.204.204.20+1.45%7.5717:00
EFEKT5.505.555.555.55+0.91%23.0016:49
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.363.323.323.32-0.15%91.9017:02
ELBUDOWA0.760.800.800.80-0.87%11.9316:47
ELEKTROTI6.626.586.586.58-0.60%11.3917:00
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.360.360.360.36-1.39%101.9016:24
ELZAB5.405.505.505.50+0.92%21.1116:37
EMCINSMED14.1014.0014.0014.00-0.71%0.4616:44
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.571.501.501.50-0.66%7.1816:35
ENEA7.207.217.217.21+0.14%3,603.6617:03
ENELMED16.5017.0017.0017.00+3.03%23.4816:49
ENERGA8.008.008.008.000.00%251.3617:00
ENERGOINS1.141.321.321.32+26.19%1,228.3717:00
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER39.5038.7038.7038.70+0.52%144.4917:02
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD28.7029.6029.6029.60+6.86%398.3017:04
ERG40.6042.0042.0042.00+3.45%46.8016:23
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ19.5018.7018.7018.70-3.11%111.1317:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.444.424.424.420.00%11.1015:59
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH14.2914.2614.2614.26-0.35%2,018.3917:02
EUROHOLD3.784.144.144.14+9.52%2.7613:56
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL29.5029.9029.9029.90-0.66%19.4416:46
EVEREST18.0018.6018.6018.600.00%21.9616:06
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.632.642.642.64+0.96%2,437.7117:03
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING11.2011.2011.2011.20+1.82%14.4217:00
FASTFIN1.701.701.701.70+6.25%0.1709:22
FEERUM11.4511.4011.4011.40+2.70%27.1415:15
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO27.0026.8026.8026.80-0.74%73.2717:00
FERRUM3.783.703.703.70+0.54%1.8416:28
FMG13.0013.0013.0013.00-7.14%0.102021-01-05
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE40.4541.2041.2041.20+2.87%289.3417:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.780.760.760.76-0.85%411.8317:00
GETINOBLE0.190.190.190.19+0.84%120.1217:00
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED5.255.055.055.05-3.81%158.0317:01
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO6.555.905.905.90+1.72%144.7716:48
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW45.2545.2045.2045.20+0.67%2,388.5717:04
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.511.511.511.510.00%9.3416:13
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.651.521.521.52-7.32%38.9917:02
GRODNO16.4515.9015.9015.90-2.75%854.8517:00
GRUPAAZOTY29.4028.6028.6028.60-2.39%6,211.9517:00
GTC7.006.906.906.90-1.43%113.1717:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY40.3539.9039.9039.90-1.12%592.5317:00
HARPER13.7013.3013.3013.30-4.32%828.7917:02
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO11.8011.0011.0011.00+0.92%0.2416:45
HERKULES1.371.401.401.40-1.75%131.2917:00
HUBSTYLE1.041.031.031.03-0.96%1.9710:37
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR29.8029.4029.4029.40-1.34%10.7316:26
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV10.3010.3010.3010.300.00%68.1216:24
IALBGR0.350.370.370.37+5.11%12.2315:52
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.241.241.241.24-0.80%9.6310:33
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY21.2021.0021.0021.00+1.45%318.9017:00
IMMOBILE2.692.582.582.58-3.73%17.8917:00
IMPEL13.2513.3513.3513.35-2.91%48.8214:59
IMPERA2.422.422.422.42+0.83%60.0817:00
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.712.732.732.73+1.11%3.8716:30
INC8.168.208.208.200.00%186.3517:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK175.40171.00171.00171.00-2.51%948.3817:02
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.844.844.844.84-8.68%0.0509:06
INSTALKRK22.5022.9022.9022.90+1.78%92.7815:17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT18.8018.2018.2018.20-0.82%111.9817:00
INTERBUD1.101.101.101.10+4.76%2.4915:00
INTERCARS265.00262.00262.00262.00-1.13%163.8217:00
INTERFERI4.824.844.844.840.00%1.9113:19
INTERSPPL1.201.271.271.27+3.25%3.1610:46
INTROL5.004.984.984.98+0.40%103.3217:00
INVCEEFIZ461.10461.10461.10461.10-0.84%4.612021-01-08
INVFIZ951.01951.01951.01951.01-0.42%2.8510:00
INVGLDFIZ1,766.111,766.111,766.111,766.11-2.42%1.7709:00
INVISTA0.360.360.360.36-1.64%0.0217:00
INVPEFIZ970.00960.30960.30960.30+0.03%2.8914:58
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA4.824.744.744.74-1.66%103.6316:44
IQP0.730.710.710.71-2.05%61.9416:32
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK41.5041.2041.2041.20+1.98%46.8017:00
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.102.232.232.23+6.19%28.6417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.103.063.063.06-1.29%84.8116:38
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW26.8228.3028.3028.30+5.64%74,695.6417:04
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.153.173.173.17+0.63%24.6016:42
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.873.003.003.00-1.64%21.322021-01-14
K2INTERNT23.2022.0022.0022.00-5.17%72.5416:32
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.450.450.450.450.00%0.422021-01-14
KCI0.900.910.910.91-0.87%47.5916:30
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL54.4052.8052.8052.80-2.22%12,312.1917:00
KETY498.00493.00493.00493.00-1.00%999.3817:04
KGHM204.50198.05198.05198.05-3.39%108,981.6417:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL17.9017.7017.7017.70-0.28%72.5716:35
KINOPOL9.008.908.908.90-1.11%42.6417:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA37.0037.1037.1037.10+0.27%63.4516:29
KOMPAP10.9011.0011.0011.00+0.92%14.9516:49
KOMPUTRON2.702.552.552.55-5.56%6.9916:17
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.201.201.201.20+0.84%0.4615:24
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD33.6033.6033.6033.60+0.60%0.342021-01-13
KRAKCHEM0.500.500.500.50+13.18%6.6715:00
KREC9.7410.0010.0010.00+5.26%367.5516:48
KREDYTIN9.609.759.759.75-1.02%3.5713:57
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA444.00451.00451.00451.00-0.22%5.8212:17
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK168.80164.00164.00164.00-2.03%1,737.5317:03
KRUSZWICA66.0066.2066.2066.20+0.30%39.5016:35
KRVITAMIN19.2019.0519.0519.05-0.78%233.6717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO3.503.383.383.38-1.74%1,213.1517:00
LABOPRINT11.7011.7011.7011.700.00%0.0209:00
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.062.182.182.18+5.83%24.4817:00
LCCORP2.152.172.172.17+0.46%151.7217:00
LENA4.104.084.084.08-0.24%95.8517:00
LENTEX10.9010.7010.7010.70-2.73%69.4717:00
LIBET2.422.482.482.48+3.33%192.1616:48
LIVECHAT103.00102.20102.20102.20+0.39%721.9117:00
LMASFIZ1,351.011,351.011,351.011,351.01+1.96%12.162021-01-11
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,100.001,100.001,100.001,100.00-1.79%22.002020-10-02
LMDSFIZ1,330.001,330.001,330.001,330.000.00%53.202021-01-14
LMESFIZ1,249.991,299.881,299.881,299.88+9.12%15.552020-12-17
LOKUM14.9514.8514.8514.85-0.67%8.3216:41
LOTOS42.3241.8441.8441.84-1.90%24,893.0517:04
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP7,900.007,755.007,755.007,755.00-1.52%19,768.2617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT13.5013.6013.6013.60-0.73%48.1516:19
LUBAWA1.391.401.401.40+0.72%136.7217:00
MABION22.8021.7021.7021.70-3.98%1,515.5717:03
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.755.805.805.80+0.87%1.2417:00
MANGATA64.0062.0062.0062.00-1.59%11.4614:21
MARVIPOL0.670.680.680.680.00%143.7217:01
MASTERPHA4.104.034.034.03-2.89%1.6912:50
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK211.40204.60204.60204.60-3.22%16,664.8317:01
MBWS6.106.606.606.60+8.20%72.6316:47
MCI17.5017.0017.0017.00-4.76%181.7117:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.493.353.353.35-0.59%8.7616:08
MEDIACAP2.182.172.172.17+0.93%2.172021-01-14
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG21.6022.3522.3522.35+5.67%222.4416:48
MEDYCZNYFIZ159.10159.10159.10159.10+0.58%1.1112:17
MEGARON9.459.459.459.450.00%0.092020-12-29
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA19.6019.5019.5019.50-2.50%40.2916:41
MERCATOR439.00420.00420.00420.00-5.19%65,916.1317:03
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR15.4016.8516.8516.85+8.36%1,905.2117:00
MEXPOLSKA1.641.601.601.600.00%10.9417:00
MFO29.0029.4029.4029.40+0.68%79.3017:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.900.780.780.78-12.16%268.3217:02
MILLENNIUM4.003.943.943.94-2.72%18,638.5617:02
MIRACULUM1.401.481.481.48+6.88%259.0917:00
MIRBUD4.404.324.324.32-1.59%2,009.1017:04
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP82.0082.0082.0082.00+4.46%2.1317:00
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK274.00286.00286.00286.00+5.15%6,340.7517:04
MOJ1.121.191.191.19+2.59%44.4815:27
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI1.801.821.821.82-0.27%118.2817:03
MOSTALPLC11.7511.7011.7011.70+2.18%41.9116:49
MOSTALWAR6.806.926.926.92+0.58%115.9817:00
MOSTALZAB1.311.321.321.32+1.92%265.4217:03
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA3.183.383.383.38+6.29%7.6514:10
MWTRADE2.402.502.502.50+4.17%30.5417:00
NETIA5.405.405.405.40-0.37%206.0417:00
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG26.8026.5026.5026.50-0.75%35.7716:28
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA138.00137.00137.00137.00-1.44%12.7216:30
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM4.924.934.934.93+0.82%187.8817:00
ODLEWNIE5.105.005.005.000.00%35.8716:18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX17.6018.0018.0018.00+2.27%21.6614:37
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.870.900.900.90+4.19%88.3117:04
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR250.00250.00250.00250.000.00%0.752021-01-07
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL44.1044.0044.0044.00+0.23%355.7917:00
OPTEAM16.0016.3016.3016.30+1.88%92.6416:04
ORANGEPL6.396.296.296.29-1.33%15,744.9517:00
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.351.461.461.46+9.77%0.042021-01-14
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY13.7514.1014.1014.10+2.92%22.4716:22
OTLOG4.024.004.004.00+2.04%23.1710:56
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.801.821.821.82+1.11%2.6817:00
OVOSTAR87.5087.5087.5087.500.00%0.1709:06
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.701.871.871.87+10.00%506.7917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA11.6012.1012.1012.100.00%27.5916:38
PATENTUS1.031.081.081.08+2.37%8.5616:07
PBG0.080.080.080.08+33.33%329.012021-01-13
PBKM80.0079.0079.0079.00-1.25%32.7315:57
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.450.450.450.450.00%9.0515:12
PCCEXOL3.513.503.503.50-1.13%345.0817:02
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA58.0056.4056.4056.40-1.40%129.4617:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX16.9016.8016.8016.80+0.30%101.4817:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO67.6666.1866.1866.18-2.88%55,848.7917:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER17.7517.6017.6017.60-0.85%818.1717:00
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP56.8057.0057.0057.00+1.79%28.6217:01
PEPEES1.441.431.431.430.00%6.6316:36
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE6.936.916.916.91-0.35%38,065.2517:02
PGNIG5.985.865.865.86-2.01%24,831.8517:00
PGODLEW1.311.331.331.33+0.38%15.9016:38
PGSSOFT13.4013.3013.3013.30+0.76%57.6916:08
PHN12.2012.3012.3012.30+0.82%17.2017:00
PKNORLEN61.4860.0660.0660.06-3.04%77,470.1017:04
PKOASZEWZ97.2297.2297.2297.22-1.01%2.432020-12-30
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP31.1030.6230.6230.62-2.20%93,460.5217:03
PKOGD110.05110.05110.05110.05+2.77%3.082021-01-05
PKOGS90.1090.0590.0590.05+0.38%22.522021-01-07
PKOSO108.75108.75108.75108.75+0.14%10.882021-01-12
PKPCARGO13.9013.6013.6013.60-1.88%1,077.7517:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.042.032.032.030.00%4.7017:00
PLATYNINW2.902.582.582.58-9.79%237.4817:02
PLAYWAY645.00637.00637.00637.00-1.24%1,417.3217:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.731.721.721.72+0.58%1.7315:39
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.871.921.921.92+3.23%7.7317:00
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.8012.8012.8012.80+2.40%2.5217:02
POLIMEXMS4.644.494.494.49-2.39%5,121.1517:01
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.543.543.54+0.14%84.2216:46
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX4.003.913.913.91-2.25%96.9116:33
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD2.172.242.242.24+3.23%637.9117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.4024.4024.4024.400.00%299.0515:05
PRAGMAINK5.725.745.745.74+0.35%14.2617:00
PRAIRIE0.820.810.810.81-0.61%486.3617:03
PRIMAMODA1.101.101.101.10+0.92%2.972021-01-12
PROCAD1.611.741.741.74-0.57%0.242021-01-12
PROCHEM19.0018.6018.6018.60-2.11%2.9815:14
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM17.6518.1518.1518.15+3.42%1.5610:04
PROTEKTOR3.803.843.843.84+3.23%46.9917:00
PROVIDENT4.114.004.004.00-4.31%134.6916:46
PULAWY92.0093.0093.0093.00+0.65%158.4616:48
PWRMEDIA5.906.126.126.12+2.00%36.0017:00
PZU32.3931.5631.5631.56-2.86%85,841.7817:04
PZUAKORD122.18122.00122.00122.00-0.09%133.502021-01-14
QMULTIFIZ1,315.001,310.001,310.001,310.00+0.38%60.232021-01-11
QUANTUM21.2023.0023.0023.00+9.52%0.2315:00
QUERCUS4.144.024.024.02-2.90%171.5817:00
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.322.322.322.320.00%23.6612:29
RAFAKO1.101.061.061.06-5.36%2,655.7317:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET16.7016.1016.1016.10-3.59%9.8915:46
RAINBOW24.4024.3024.3024.30-0.41%156.9617:03
RANKPROGR1.791.781.781.780.00%41.0217:00
RAWLPLUG9.789.809.809.80+1.03%14.1216:47
REDAN0.220.210.210.21-0.93%7.7415:40
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.200.200.200.200.00%0.112021-01-13
RELPOL5.845.605.605.60-3.11%536.9917:00
REMAK11.6012.6012.6012.60+8.62%634.4217:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.651.661.661.66+2.15%124.8916:13
ROPCZYCE25.5025.5025.5025.500.00%54.5017:00
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.821.811.811.81+1.12%9.4716:35
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK24.1025.4025.4025.40+5.39%1,139.7617:02
SANTANDER12.8512.4112.4112.41-3.35%172.1417:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.922.862.862.86-3.38%93.8717:00
SARE7.457.307.307.30-2.01%11.1116:35
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP13.2013.2013.2013.20+3.12%0.0116:47
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.809.809.809.800.00%0.2817:00
SELENAFM18.1517.5517.5517.55-3.57%99.1817:03
SELVITA52.8054.8054.8054.80+4.58%233.4917:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA13.0512.9012.9012.90-1.15%193.4816:46
SFINKS0.410.410.410.41-2.15%9.5717:00
SILVANO7.407.407.407.400.00%3.432021-01-14
SIMPLE13.0013.1013.1013.10+0.77%9.5714:56
SKARBIEC25.9025.9025.9025.900.00%163.6917:00
SKOTAN2.092.042.042.04-0.49%14.5516:43
SKYLINE0.890.810.810.81-6.40%12.7316:48
SNIEZKA91.0089.6089.6089.600.00%64.2617:01
SOHODEV0.740.690.690.690.00%0.512021-01-14
SOLAR3.603.603.603.600.00%6.1316:28
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.509.509.509.500.00%2.2114:57
SOPHARMA9.409.709.709.70+3.74%21.8416:01
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.683.653.653.65-1.08%554.3717:04
STALPROD320.50328.00328.00328.00+2.50%2,474.1717:01
STALPROFI8.768.808.808.80+0.46%45.0217:00
STAPORKOW2.862.762.762.76-1.43%11.3116:27
STARHEDGE0.500.480.480.48-5.10%0.5009:29
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX7.207.007.007.00-1.69%408.2817:00
SUWARY16.5016.5016.5016.500.00%0.0809:00
SWISSMED6.807.467.467.46+9.71%270.9717:00
SYGNITY10.4010.2010.2010.20-1.92%210.2317:00
SYNEKTIK31.3031.1031.1031.10-1.27%192.1417:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX146.60146.60146.60146.60+0.48%1.912020-12-17
TALEX11.7511.7511.7511.75+0.43%30.8316:37
TARCZYNSKI25.2025.0025.0025.00-1.57%9.2715:13
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY145.00145.00145.00145.00+1.40%12.3815:55
TAURONPE2.932.942.942.94-1.41%10,157.1117:00
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.251.171.171.17-6.40%0.2117:00
TESGAS4.464.524.524.52-0.88%38.0817:00
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM17.5517.7017.7017.70+0.57%1,113.7117:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL13.0513.1013.1013.10+0.77%260.7117:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA6.426.406.406.400.00%692.0217:00
TRAKCJA2.232.282.282.28+2.70%2,298.4217:00
TRANSPOL2.952.932.932.93-2.33%26.7917:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP48.9948.9948.9948.99+4.23%0.052020-12-23
TRIGONPP141.0041.0041.0041.00+7.58%0.082020-10-30
TRIGONPP244.1044.0044.0044.00-2.22%6.982020-08-03
TRIGONPP346.4046.4046.4046.40+2.65%1.022020-12-28
TRIGONPP444.9045.9945.9945.99+0.20%20.822020-12-17
TRIGONPP546.4046.4046.4046.40+1.09%1.022020-12-28
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP644.1244.1244.1244.12+5.05%12.132020-12-14
TRIGONPP748.0048.0048.0048.00-0.72%3.412021-01-05
TRIGONPP846.0046.0046.0046.00+2.68%1.152021-01-07
TRITON2.992.952.952.95-4.22%23.6017:00
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA50.0050.0050.0050.00+2.04%1.7509:00
UNIBEP9.069.089.089.08-1.30%11.8716:37
UNICREDIT35.0035.0035.0035.00-2.87%336.7316:21
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.023.063.063.06+1.32%0.2416:28
UNIMOT37.7036.8536.8536.85-1.47%467.1917:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.690.680.680.68-0.44%56.0516:32
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS605.00615.00615.00615.00+1.65%29.8916:30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.225.185.185.18-0.38%67.2616:38
VISTAL2.872.902.902.90+1.93%53.6316:02
VISTULA2.652.642.642.64+1.15%68.0116:49
VIVID1.551.551.551.550.00%10.7517:00
VOTUM12.3012.3512.3512.35+0.82%399.4817:04
VOXEL43.4043.4043.4043.400.00%837.5717:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.105.105.105.100.00%3.8609:40
WASKO1.271.271.271.27+0.40%5.7816:48
WAWEL590.00596.00596.00596.00+1.02%45.4016:43
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON8.008.038.038.03+0.37%732.4817:00
WIKANA2.502.522.522.52+1.61%19.8115:43
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.540.540.540.54-3.60%0.1415:00
WIRTUALNA88.4087.6087.6087.600.00%229.7617:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN9.168.988.988.98-0.22%35.4217:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.864.804.804.80+0.42%5.3016:48
WORKSERV1.211.161.161.16-3.67%327.7017:00
XTB20.1020.1020.1020.10-1.47%7,620.9017:03
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.720.720.720.72-20.00%0.502021-01-12
ZAMET0.860.880.880.88+2.94%71.6216:39
ZASTAL39.4040.0040.0040.00+1.52%1,083.7217:03
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.489.309.309.30-1.90%99.7717:00
ZPUE190.00182.00182.00182.00-4.21%123.2416:47
ZREMB0.770.750.750.75+1.35%0.0016:44
ZUE4.204.104.104.10-2.38%31.4717:00
ZYWIEC480.00488.00488.00488.00+1.24%9.6513:25
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1985,68 -46,03 -2,27%
WIG 57872,92 -1072,25 -1,82%
sWIG80 16982,91 +56,97 +0,34%
mWIG40 4146,97 -48,42 -1,15%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1985,68 -46,03 -2,27%