Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-09-22 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA1.131.161.161.16-0.85%41.7016:35
08OCTAVA1.061.041.041.04-1.89%3.1915:00
11BIT470.00472.00472.00472.00-0.53%3,670.3317:00
4FUNMEDIA4.654.654.654.650.00%0.6009:00
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL28.8028.7028.7028.70+0.35%64.9717:00
ACAUTOGAZ40.0040.3040.3040.30+0.25%17.1915:34
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION5.225.265.265.26-0.75%32.9817:00
ADIUVO5.645.825.825.82-0.34%1.7317:00
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA6.346.306.306.30-1.25%106.6815:57
AGROTON4.083.923.923.92-2.24%85.0717:00
AGROWILL3.003.003.003.000.00%0.452020-08-21
AILLERON6.366.686.686.68+0.60%383.5517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.621.651.651.65+1.85%472.0517:04
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR13.3912.7612.7612.76-3.70%9,931.5917:03
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.201.261.261.26+0.80%0.4009:52
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI0.880.830.830.83-6.74%214.3017:00
ALUMETAL35.2035.5035.5035.500.00%12.6312:59
AMBRA18.2017.8517.8517.85-0.28%7.4016:49
AMICA141.80141.00141.00141.000.00%273.6217:02
AMPLI0.550.550.550.55-15.38%1.1011:20
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR20.6021.2021.2021.20+1.92%41.1616:39
APLISENS11.0011.0011.0011.000.00%0.0109:16
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY1.821.901.901.90+4.11%16.4616:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM18.6518.7018.7018.700.00%4.8313:11
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC3.503.553.553.55+0.57%196.3416:47
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.924.924.924.920.00%0.0109:00
ARTIFEX9.009.169.169.16+2.23%61.9017:02
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS5.505.455.455.45+3.02%913.4517:00
ASMGROUP2.402.402.402.400.00%5.522020-09-21
ASSECOBS35.2034.2034.2034.200.00%15.1117:00
ASSECOPOL69.6069.2069.2069.20-0.14%1,827.2717:03
ASSECOSEE43.2045.0045.0045.00+2.27%1,845.6517:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA17.2017.7017.7017.70+1.72%359.0116:49
ATAL33.0032.5032.5032.50-1.52%30.4717:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.283.243.243.24-1.82%30.7213:47
ATLANTAPL6.006.006.006.000.00%0.9009:00
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.161.111.111.11-3.88%8.3117:00
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA3.823.913.913.91+2.09%10.0517:00
ATREM1.972.002.002.00+4.17%62.5716:38
AUTOPARTN7.187.047.047.04-0.85%185.9717:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV3.603.513.513.51+0.29%14.5312:46
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN8.309.109.109.10+13.75%47.0115:13
BENEFIT807.00791.00791.00791.00-1.98%374.9917:00
BERLING3.703.603.603.60-3.23%4.5215:00
BEST17.3017.5017.5017.50+1.16%5.782020-09-15
BETACOM10.5010.2510.2510.25+0.99%8.2516:47
BGZBNPP41.0039.1039.1039.10-1.76%54.7317:00
BIK13.8513.4513.4513.450.00%1.0816:18
BIOMEDLUB16.0015.6515.6515.65+13.41%66,799.1817:04
BIOTON4.354.294.294.29-1.04%274.0217:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.210.210.210.21-58.00%0.062020-09-21
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA18.0218.1618.1618.16+1.00%273.4617:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.393.393.393.39+1.19%188.8717:00
BOS5.525.645.645.64+0.36%20.0216:38
BOWIM1.821.881.881.88+0.53%6.4516:38
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144.60144.60144.60144.60-1.03%7.372020-02-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.10-6.08%0.242020-09-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI92.1094.9594.9594.95+2.15%9.772020-09-04
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.680.640.640.64-2.88%80.7616:47
BRIJU0.150.150.150.15+5.71%3.1216:46
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX228.00229.50229.50229.50+3.38%1,324.9717:03
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH2.202.182.182.18-1.80%2.7417:00
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK145.30143.00143.00143.00-1.17%4,945.1417:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.101.121.121.12-2.61%3.3115:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC48.5546.7146.7146.71-5.48%15,419.1317:04
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT391.30400.90400.90400.90+4.05%223,291.5217:04
CDRL11.8012.4512.4512.45+5.51%11.1315:08
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC7.257.257.257.250.00%2.6810:51
CEZ74.0073.2073.2073.20-2.40%2,190.4415:53
CFI0.240.230.230.23-2.50%40.3217:00
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH28.4028.2528.2528.25-2.25%829.7517:00
CIGAMES1.351.321.321.32-1.34%794.1516:49
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV8.458.858.858.85+4.73%4.642020-09-18
CLNPHARMA40.3042.3542.3542.35+4.57%454.2817:00
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT12.3013.0013.0013.00+3.17%49.0216:39
COALENERG0.680.720.720.72+6.62%28.0516:32
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.131.131.131.13-0.88%31.8517:00
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH205.00201.00201.00201.00-1.95%649.9917:00
COMP59.6059.6059.6059.60-0.33%27.3915:47
COMPERIA2.462.462.462.460.00%0.3715:53
CORMAY1.611.621.621.62+2.53%686.9917:02
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP6.506.406.406.40-2.14%8.1810:04
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT27.2426.8426.8426.84-0.07%7,925.7517:02
CZTOREBKA0.530.510.510.51-1.92%3.6314:46
DEBICA81.4082.4082.4082.40+1.23%40.9116:07
DECORA26.6026.2026.2026.20+0.38%154.5616:39
DEKPOL22.2024.0024.0024.00+10.09%371.1016:32
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO24.2032.0032.0032.00+33.33%6,561.0417:04
DGA5.165.165.165.16+0.39%0.0109:15
DINOPL224.00224.00224.00224.00+0.45%13,022.1117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV100.00100.50100.50100.50-1.47%181.4917:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.310.310.310.31-7.27%0.402020-09-17
DROZAPOL1.411.451.451.45-11.59%7.5116:46
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.004.044.044.04+1.51%69.9917:00
EDINVEST3.103.323.323.32+7.10%3.9811:25
EFEKT4.864.904.904.90+5.15%10.5814:49
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT4.364.424.424.42+1.49%173.0517:00
ELBUDOWA1.301.371.371.37-0.87%33.6416:24
ELEKTROTI5.325.385.385.38+1.13%138.8016:45
ELEMENTAL2.422.442.442.44+0.62%260.0116:41
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.260.250.250.25-1.94%102.7017:00
ELZAB4.004.004.004.00+1.01%26.8316:47
EMCINSMED16.7016.7016.7016.70+0.60%0.0816:35
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.501.501.501.500.00%0.422020-09-18
ENEA5.265.385.385.38+1.70%2,506.0017:00
ENELMED13.4013.4013.4013.40-4.29%0.1716:31
ENERGA8.248.278.278.27+10.71%15,779.6517:02
ENERGOINS0.750.810.810.81+7.71%21.0416:30
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER26.0024.8024.8024.80-4.62%281.1217:03
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD18.8019.4019.4019.40+1.31%20.6316:18
ERG49.0049.8049.8049.80+1.63%5.5415:24
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ9.288.708.708.70-1.81%12.0417:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.804.804.804.800.00%34.6915:35
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH14.5114.6614.6614.66+1.10%2,009.8417:00
EUROHOLD4.284.284.284.280.00%0.0009:20
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL22.7023.4023.4023.40+3.54%95.3417:00
EVEREST20.6020.4020.4020.40-0.97%52.3315:41
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR1.661.601.601.60-1.84%1,255.6117:01
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING11.4011.3011.3011.30-0.88%20.4816:47
FASTFIN2.983.383.383.38+17.36%25.4515:18
FEERUM11.2011.5011.5011.50+3.14%0.3416:40
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO19.2019.5019.5019.50+2.63%13.2410:32
FERRUM3.803.783.783.78-0.53%3.8115:51
FMG16.0016.0016.0016.00+6.67%0.802020-09-21
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE33.3532.4032.4032.400.00%41.3717:02
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.770.760.760.76+0.53%177.2217:00
GETINOBLE0.190.200.200.20+0.81%94.8917:00
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED6.306.506.506.50+4.00%2,632.6317:04
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO4.804.804.804.80-4.00%39.8615:13
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW42.9043.4043.4043.40+0.93%2,470.3017:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.431.431.431.430.00%0.0009:19
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.101.101.101.100.00%12.6215:36
GRODNO12.9513.3513.3513.35+2.69%1,085.6517:02
GRUPAAZOTY23.2023.4023.4023.40+0.86%516.1217:00
GTC6.106.126.126.12-1.29%58.6117:03
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY36.0036.0536.0536.05+0.14%352.8517:00
HARPER19.5523.9023.9023.90+25.13%7,996.5517:04
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO10.7010.7010.7010.700.00%0.0209:17
HERKULES1.231.231.231.23+2.94%18.0417:00
HUBSTYLE1.271.201.201.20-4.00%158.4217:00
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR29.0028.0028.0028.00-3.45%48.8414:43
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV8.409.009.009.00+8.43%80.5012:59
IALBGR0.310.320.320.32-13.04%16.5317:00
IDEABANK1.421.461.461.46+5.17%135.7617:00
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.971.001.001.00+3.09%11.4817:02
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY11.2511.0011.0011.00-1.79%84.2712:58
IMMOBILE2.642.602.602.60-1.89%0.5317:00
IMPEL12.3011.9011.9011.90-3.25%3.0115:00
IMPERA0.900.900.900.90+4.07%28.1513:25
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.883.003.003.00+3.45%3.6917:00
INC9.529.189.189.18-2.96%783.2617:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK120.60120.00120.00120.000.00%2,306.1517:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.664.264.264.26-5.33%26.8316:33
INSTALKRK19.3019.7519.7519.75+3.67%13.9916:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT14.8015.2515.2515.25+2.35%38.3316:21
INTERBUD0.680.680.680.680.00%0.3411:00
INTERCARS232.00231.00231.00231.00-3.35%384.4417:00
INTERFERI3.103.303.303.300.00%5.462020-09-17
INTERSPPL1.191.231.231.23+1.65%2.3216:21
INTROL3.964.004.004.00+1.01%42.0717:00
INVCEEFIZ470.10468.00468.00468.00-0.02%18.762020-09-15
INVFIZ937.10937.10937.10937.10-0.74%1.872020-09-18
INVGLDFIZ1,920.001,920.001,920.001,920.00-0.66%5.762020-09-15
INVISTA0.380.380.380.38-7.32%0.0809:49
INVPEFIZ705.11705.11705.11705.11+0.01%1.4110:45
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA3.443.483.483.48-0.57%7.1317:00
IQP0.810.820.820.82+1.85%53.0916:33
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK36.0037.4037.4037.400.00%7.5917:00
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.461.461.461.46-0.68%0.0009:16
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.202.222.222.22+1.37%36.5617:00
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW24.6425.0025.0025.00+1.17%48,989.3117:03
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR2.992.962.962.96+2.07%0.8212:47
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST3.403.403.403.40-1.16%0.1017:00
K2INTERNT15.9017.3017.3017.30+8.13%185.2617:00
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.610.610.610.61+1.67%0.9215:00
KCI0.770.770.770.77-1.03%3.1614:09
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL39.8539.9039.9039.90-0.13%4,922.0917:03
KETY419.00420.00420.00420.000.00%759.1417:00
KGHM127.30126.75126.75126.75-0.67%50,176.9117:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL15.5015.9515.9515.95+2.57%7.1713:20
KINOPOL7.157.057.057.05+1.44%9.1816:41
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA33.3033.5033.5033.50-1.47%30.662020-09-21
KOMPAP7.557.807.807.80+4.00%105.122020-09-21
KOMPUTRON2.052.012.012.01-1.95%2.9915:20
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.301.301.301.30-9.72%0.2015:13
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD26.4026.4026.4026.40-4.35%2.642020-09-21
KRAKCHEM0.470.470.470.47-2.08%0.0911:00
KREC7.187.147.147.14-0.83%20.4814:22
KREDYTIN10.5010.5010.5010.500.00%0.0209:16
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA382.00386.00386.00386.00+1.05%54.3912:59
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK132.80137.00137.00137.00+3.16%1,568.5417:00
KRUSZWICA55.6055.8055.8055.800.00%44.8316:44
KRVITAMIN36.0036.6036.6036.60+10.57%21,401.2117:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO1.231.221.221.22-0.81%4.412020-09-21
LABOPRINT10.109.569.569.56-4.21%1.9812:19
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.901.851.851.85+3.93%7.4216:15
LCCORP1.621.631.631.63-0.37%1,348.3317:03
LENA3.493.483.483.48+0.58%6.1016:07
LENTEX8.808.768.768.760.00%23.3116:19
LIBET2.202.252.252.25+0.90%292.4811:55
LIVECHAT94.1094.0094.0094.00-0.53%4,857.6317:00
LMASFIZ1,156.101,151.101,151.101,151.10-1.36%4.612020-07-23
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,120.001,120.001,120.001,120.00+0.63%22.402020-06-25
LMDSFIZ1,101.101,101.101,101.101,101.10-2.65%2.202020-09-03
LMESFIZ1,225.001,225.001,225.001,225.00-0.02%8.572020-08-10
LOKUM11.3011.6011.6011.60+1.75%13.1716:11
LOTOS36.4436.4036.4036.40+1.05%16,191.6817:03
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP6,855.006,870.006,870.006,870.00-0.15%7,132.2717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT15.0014.5514.5514.55+1.04%6.5113:26
LUBAWA1.291.311.311.31+2.34%556.6217:01
MABION30.7531.2031.2031.20+2.46%922.7717:00
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.905.905.905.900.00%31.9217:00
MANGATA47.0047.4047.4047.40+0.85%5.6012:31
MARVIPOL0.600.590.590.59-0.83%32.1717:00
MASTERPHA4.514.454.454.45-1.11%32.2717:00
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK178.00177.00177.00177.00+0.11%5,280.9917:00
MBWS5.195.195.195.19-0.19%0.1816:33
MCI12.8012.7012.7012.70-0.78%18.9113:01
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA4.054.114.114.11+0.24%367.1817:00
MEDIACAP2.442.402.402.400.00%2.8615:57
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG22.3022.1022.1022.10+0.45%34.7515:37
MEDYCZNYFIZ140.00140.00140.00140.000.00%6.162020-09-17
MEGARON10.2010.2010.2010.20+5.15%0.012020-09-16
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA19.5019.4019.4019.40-0.51%136.9216:48
MERCATOR371.00380.00380.00380.00+3.54%15,003.0517:03
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR10.4010.4010.4010.400.00%18.0411:07
MEXPOLSKA1.481.511.511.51+3.42%6.9615:24
MFO19.5020.4020.4020.40+7.37%25.1114:55
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.650.650.650.650.00%7.8015:00
MILLENNIUM2.782.752.752.75-1.72%3,161.9117:02
MIRACULUM1.151.131.131.13-1.74%53.3615:58
MIRBUD2.252.282.282.28+1.33%652.1617:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP69.0069.5069.5069.50+0.72%12.1616:43
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK244.00242.00242.00242.00-1.63%6.0913:10
MOJ1.191.281.281.28+7.56%62.8017:00
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI1.841.811.811.81-1.90%11.7716:27
MOSTALPLC8.508.268.268.26-2.82%4.9014:47
MOSTALWAR4.114.234.234.230.00%4.6716:47
MOSTALZAB0.810.810.810.81-0.74%52.7317:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.462.462.462.460.00%3.6909:58
MWTRADE1.881.851.851.85-2.63%11.2217:00
NETIA4.564.524.524.52+0.22%320.7917:00
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG27.0027.2027.2027.20+2.64%141.9517:01
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.8014.8514.8514.850.00%1.3816:19
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA128.00130.00130.00130.00+0.78%170.6617:00
NOWAGALA1.081.081.081.08-6.90%7.5615:06
NTTSYSTEM2.742.862.862.86+5.15%30.1315:22
ODLEWNIE4.624.644.644.64+0.43%30.8215:36
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX14.6015.0015.0015.00+3.45%161.3015:21
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.810.780.780.78-1.01%15.8517:00
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR221.23221.23221.23221.23+10.61%1.112020-08-31
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL31.1033.7033.7033.70+5.97%128.6316:49
OPTEAM24.6025.4025.4025.40+4.10%194.6817:00
ORANGEPL7.017.037.037.03+1.81%12,161.9717:00
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.421.301.301.30+1.56%2.0612:41
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY11.0011.0011.0011.00+1.85%0.6610:12
OTLOG4.964.964.964.960.00%1.9811:14
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.241.241.241.240.00%0.0109:00
OVOSTAR65.5065.5065.5065.500.00%2.9211:38
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.461.571.571.57+10.56%267.7717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA10.9511.3011.3011.30-3.00%12.9815:48
PATENTUS1.001.001.001.000.00%0.9315:07
PBG0.050.050.050.05+6.00%75.002020-09-16
PBKM72.8075.0075.0075.00+2.74%1.8217:00
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.340.340.340.34-10.53%0.0211:00
PCCEXOL3.313.363.363.36+3.07%1,355.2617:04
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA44.5044.4044.4044.40+2.07%66.0417:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX14.0513.8513.8513.85-2.12%87.0217:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO48.9048.5048.5048.50-0.06%17,954.4817:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER10.059.929.929.92-0.80%2.7416:23
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP44.4045.6045.6045.60+1.56%206.0817:04
PEPEES1.441.421.421.420.00%25.1415:56
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE5.135.265.265.26+2.50%10,017.8517:03
PGNIG4.554.644.644.64+1.67%21,266.0317:03
PGODLEW1.101.191.191.19+4.87%3.5515:51
PGSSOFT12.5012.2012.2012.200.00%63.5517:01
PHN11.4011.9011.9011.90+3.48%21.6016:40
PKNORLEN46.5545.4045.4045.40-2.37%57,070.5217:04
PKOASZEWZ96.0096.0096.0096.00-0.10%0.8609:24
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP20.4920.5020.5020.50+0.69%41,272.3817:04
PKOGD102.62102.62102.62102.62-0.85%5.132020-09-11
PKOGS90.6091.2091.2091.20+0.66%10.062020-09-18
PKOSO106.30106.30106.30106.30+0.28%21.262020-09-14
PKPCARGO10.8011.1011.1011.10+4.32%631.4217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1.651.651.651.65+0.30%213.9415:52
PLATYNINW0.440.440.440.440.00%0.092020-09-17
PLAYWAY426.00422.00422.00422.00-1.29%4,191.9917:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.691.691.691.690.00%0.4909:02
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.601.601.601.600.00%0.4810:31
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE11.9012.3012.3012.30-0.81%6.5516:43
POLIMEXMS2.002.002.002.00+0.25%179.2317:00
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.183.113.113.11-0.32%44.4116:32
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX2.922.862.862.86-1.38%8.8616:45
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD1.401.421.421.42+1.43%6.2617:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.8025.6025.6025.60+3.23%78.4717:01
PRAGMAINK8.809.009.009.000.00%0.4609:41
PRAIRIE0.650.700.700.70+6.06%264.5217:00
PRIMAMODA1.351.351.351.35+12.50%0.2711:01
PROCAD1.501.501.501.500.00%1.502020-09-14
PROCHEM19.6019.6019.6019.60+3.16%2.2910:14
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM18.0016.7016.7016.70-7.73%82.5817:01
PROTEKTOR4.724.684.684.68-2.90%217.8017:00
PROVIDENT2.812.672.672.67-4.80%720.9017:00
PULAWY81.0083.4083.4083.40+2.21%18.6916:49
PWRMEDIA4.144.194.194.19+1.45%79.0715:30
PZU25.7625.6725.6725.67+0.43%39,542.5917:04
PZUAKORD119.39119.40119.40119.400.00%271.6716:40
QMULTIFIZ1,153.101,153.101,153.101,153.10+0.43%2.312020-09-17
QUANTUM13.3013.3013.3013.30-1.48%0.072020-09-14
QUERCUS3.483.653.653.65+4.29%135.3517:02
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.352.352.352.350.00%6.3916:38
RAFAKO0.910.930.930.93+2.55%262.8217:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET15.0015.0015.0015.000.00%0.0709:53
RAINBOW14.0013.9513.9513.95-2.11%138.9817:00
RANKPROGR1.671.691.691.69-4.52%12.3116:13
RAWLPLUG8.088.088.088.080.00%0.3410:30
REDAN0.180.200.200.20-2.50%0.8813:07
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.900.900.900.90-38.78%4.7115:00
REINHOLD0.230.230.230.23+9.62%0.162020-09-14
RELPOL5.225.385.385.38+1.89%50.9516:47
REMAK10.0010.0010.0010.000.00%0.0209:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.251.261.261.26+1.20%21.1316:31
ROPCZYCE23.5023.4023.4023.40+1.30%100.2717:00
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.921.991.991.99+1.02%21.7617:01
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK13.8514.0014.0014.00+1.08%16.5915:31
SANTANDER7.687.067.067.06-2.78%213.1717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL4.964.804.804.80-3.23%904.3117:01
SARE7.107.007.007.00-4.11%7.9916:38
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP14.1014.1014.1014.100.00%24.552020-09-21
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO8.808.808.808.800.00%1.7209:04
SELENAFM13.9514.4014.4014.40+2.49%15.1814:54
SELVITA59.4061.0061.0061.00+1.67%122.2716:40
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA21.9022.0022.0022.00+0.46%407.0317:00
SFINKS0.340.360.360.36+2.86%0.2414:46
SILVANO6.906.906.906.90-2.27%60.722020-09-18
SIMPLE9.909.709.709.70-2.51%17.2811:54
SKARBIEC24.6025.0025.0025.00-1.57%33.4717:00
SKOTAN1.981.981.981.980.00%6.8817:00
SKYLINE0.770.770.770.770.00%1.322020-09-18
SNIEZKA89.0089.8089.8089.80+3.94%25.8917:00
SOHODEV0.470.470.470.47-1.68%0.0015:00
SOLAR3.503.693.693.69+8.53%11.2017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.559.459.459.45-1.56%26.9917:00
SOPHARMA16.0016.0016.0016.00-1.23%1.122020-09-15
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP2.963.033.033.03+1.00%109.7516:48
STALPROD200.00204.00204.00204.00+2.51%155.1916:13
STALPROFI5.685.705.705.70+0.35%3.4114:12
STAPORKOW2.943.003.003.00+3.45%10.912020-09-21
STARHEDGE0.470.470.470.470.00%0.0110:55
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX5.105.325.325.32+5.56%373.2117:00
SUWARY17.4017.4017.4017.40+8.07%0.0909:00
SWISSMED3.253.193.193.19-3.33%0.4217:00
SYGNITY7.567.647.647.64+0.79%29.2116:34
SYNEKTIK24.0023.5023.5023.50-0.84%240.1717:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX150.00150.00150.00150.00-3.85%0.152020-08-31
TALEX11.3011.3011.3011.30+4.63%0.0209:18
TARCZYNSKI14.2014.5014.5014.50+3.57%3.3815:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY161.00162.00162.00162.000.00%20.4712:51
TAURONPE1.831.931.931.93+5.13%5,321.0617:02
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.811.111.111.11+38.75%113.4814:10
TESGAS4.864.864.864.86-0.41%66.0917:00
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM12.8513.4513.4513.45+3.46%137.9617:04
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL10.4010.7010.7010.70+1.90%108.3917:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA7.707.467.467.46-2.61%114.2817:00
TRAKCJA1.501.531.531.53+2.00%82.8417:00
TRANSPOL2.852.852.852.850.00%0.0109:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP41.2042.9942.9942.99-0.21%16.0315:22
TRIGONPP138.1138.1138.1138.11-16.24%0.382020-07-02
TRIGONPP244.1044.0044.0044.00-2.22%6.982020-08-03
TRIGONPP339.0139.0139.0139.01+10.82%1.092020-07-02
TRIGONPP442.2042.2042.2042.20+0.24%0.892020-09-18
TRIGONPP542.2042.2042.2042.20+0.12%3.0809:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP644.1044.1044.1044.10+0.23%1.322020-08-03
TRIGONPP743.9543.9543.9543.95+4.02%0.0412:05
TRIGONPP843.2043.2043.2043.20-4.42%0.132020-09-03
TRITON2.232.332.332.33-1.69%3.9615:17
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA47.6047.0047.0047.00-1.26%3.0615:22
UNIBEP8.208.008.008.00-2.44%22.7616:25
UNICREDIT32.1431.3631.3631.36-2.89%18.6017:00
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.543.663.663.66+3.39%4.5416:15
UNIMOT37.0037.6037.6037.60+0.80%444.3017:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.560.570.570.57-0.53%11.6416:00
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS560.00580.00580.00580.00+2.65%186.4017:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.085.005.005.000.00%13.2214:31
VISTAL2.562.752.752.75+2.04%144.5617:00
VISTULA2.462.512.512.51+2.45%367.0117:00
VIVID2.142.002.002.00-6.76%43.2716:34
VOTUM12.5012.8012.8012.80+3.23%48.2017:02
VOXEL37.7037.8037.8037.800.00%16.1716:44
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.285.285.285.280.00%0.722020-09-16
WASKO1.441.381.381.38-4.17%82.3517:00
WAWEL518.00538.00538.00538.00+3.46%30.7216:27
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON4.244.254.254.25-0.35%186.6216:36
WIKANA1.941.991.991.990.00%3.8515:05
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.240.280.280.28+19.49%4.7815:18
WIRTUALNA65.8066.6066.6066.600.00%279.6317:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN7.107.307.307.30+1.67%15.5716:26
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.444.284.284.28-3.17%5.0716:38
WORKSERV1.021.021.021.02+0.20%302.0617:00
XTB16.5016.7016.7016.70+1.83%6,952.7417:02
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.880.730.730.73-17.05%2.9614:25
ZAMET0.900.900.900.90-3.23%23.6617:00
ZASTAL14.8014.8014.8014.80+5.71%2.4311:04
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.689.709.709.700.00%71.1413:17
ZPUE165.00170.00170.00170.00+3.03%65.3916:31
ZREMB0.700.690.690.69-2.14%3.7515:08
ZUE3.943.943.943.94+1.03%0.0816:48
ZYWIEC472.00476.00476.00476.000.00%25.0716:11
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1693,09 +10,83 +0,64%
WIG 48741,38 +293,66 +0,61%
sWIG80 14205,34 +144,47 +1,03%
mWIG40 3463,31 +19,08 +0,55%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1693,09 +10,83 +0,64%