Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-04-03 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.250.250.250.25+25.00%2.2915:06
08OCTAVA0.810.810.810.81+4.49%1.6415:21
11BIT360.00362.50362.50362.50+0.69%4,404.4117:01
4FUNMEDIA3.873.903.903.900.00%10.9916:48
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL17.5517.9517.9517.95+2.28%21.3316:10
ACAUTOGAZ37.8037.8037.8037.80-4.06%1,910.7814:52
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION2.032.302.302.30+8.49%56.4617:00
ADIUVO4.666.106.106.10+25.77%1,643.2317:01
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA6.866.546.546.54-2.97%45.3916:39
AGROTON3.103.083.083.08-1.60%21.4515:46
AGROWILL1.951.951.951.95+5.14%0.002020-03-26
AILLERON4.204.324.324.32+4.35%6.5116:08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.650.810.810.81+35.00%1,142.4317:04
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR12.0011.7511.7511.75-0.93%11,535.8317:04
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.371.281.281.28-1.54%1.9215:04
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI0.750.730.730.73-1.87%32.8817:00
ALUMETAL33.9033.1033.1033.10-2.36%234.0216:49
AMBRA15.1015.0015.0015.000.00%85.8917:00
AMICA82.5085.0085.0085.00+3.16%645.5717:00
AMPLI0.240.240.240.240.00%0.1211:00
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR16.0016.0516.0516.05+0.31%92.8017:00
APLISENS8.958.958.958.950.00%0.3210:44
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY1.621.621.621.62+0.31%0.0109:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM12.7012.5512.5512.55-1.18%6.4214:27
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC3.984.064.064.06+2.53%206.5917:01
ARCUS1.071.171.171.17+6.36%1.182020-04-02
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA3.883.883.883.88+2.11%0.3816:23
ARTIFEX1.971.941.941.94-1.78%40.2916:25
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS2.892.892.892.89+1.40%495.0317:00
ASMGROUP3.283.283.283.280.00%1.642020-03-03
ASSECOBS30.6030.4030.4030.40-0.65%37.7717:04
ASSECOPOL60.9059.2059.2059.20-1.99%3,898.9117:02
ASSECOSEE27.1026.9026.9026.90-1.10%16.7616:31
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA11.7011.6011.6011.600.00%508.6716:32
ATAL24.7026.0026.0026.00+6.56%87.6316:40
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE2.462.402.402.40+0.84%10.1216:44
ATLANTAPL5.105.105.105.100.00%0.0416:42
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST0.981.001.001.00-5.66%6.5315:21
ATM8.408.408.408.400.00%1.3012:04
ATMGRUPA3.343.503.503.50+4.79%8.5617:00
ATREM1.401.451.451.45-0.68%0.0509:06
AUTOPARTN3.583.553.553.55+1.14%62.3617:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.750.750.750.75+4.17%0.632020-04-01
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV3.343.233.233.23-2.12%199.6716:43
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.5010.2010.2010.20-1.92%2.0010:54
BENEFIT617.00645.00645.00645.00+3.20%4,031.9517:00
BERLING3.403.403.403.400.00%0.2215:00
BEST19.3019.3019.3019.300.00%0.392020-04-02
BETACOM8.368.328.328.32-0.24%4.2011:23
BGZBNPP48.4047.0047.0047.00-1.47%6.2816:49
BIK12.0012.1512.1512.15+0.83%6.982020-04-02
BIOMEDLUB3.004.254.254.25+50.18%23,074.8617:04
BIOTON3.334.414.414.41+35.28%4,147.5017:04
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.420.400.400.40-5.21%4.352020-03-25
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA17.7018.0018.0018.00+1.81%731.1817:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.733.693.693.69-0.81%108.9017:00
BOS4.294.274.274.27-0.47%42.9116:33
BOWIM1.141.061.061.06-7.83%27.0016:46
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144.60144.60144.60144.60-1.03%7.372020-02-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4119.80119.80119.80119.80+1.53%5.992019-06-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS111.10111.10111.10111.10+10.99%5.552020-01-08
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI87.8987.8987.8987.89+5.90%0.262020-04-02
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.300.310.310.31+3.00%115.3117:00
BRIJU1.021.031.031.030.00%0.272020-03-27
BSCDRUK39.9039.4039.4039.40+0.25%13.2711:56
BUDIMEX166.80171.40171.40171.40+6.46%1,160.8517:03
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH1.451.451.451.45-5.54%39.6117:00
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK154.70152.50152.50152.50-3.42%33,569.1817:03
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.011.011.011.01-9.01%2.022020-04-01
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC29.0928.9028.9028.90-0.79%18,266.7717:04
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT289.00297.00297.00297.00+3.20%121,193.0717:04
CDRL11.4010.8010.8010.80-1.37%6.0715:04
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC5.005.005.005.000.00%2.092020-04-01
CEZ67.0067.0067.0067.00+1.52%119.4115:36
CFI0.290.270.270.27-5.92%10.3717:00
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH27.9527.5027.5027.50+0.92%2,013.9617:00
CIGAMES0.610.580.580.58-4.88%1,003.1317:02
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV5.955.955.955.95-0.83%10.272020-03-20
CLNPHARMA34.5036.0036.0036.00+4.65%1,348.8117:02
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT11.6012.1012.1012.100.00%1.2813:55
COALENERG0.070.080.080.08-12.22%0.292020-03-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR0.840.820.820.82-2.62%31.3117:00
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH177.50177.00177.00177.00-0.56%57.2617:00
COMP58.8060.0060.0060.00+2.04%23.2017:00
COMPERIA2.382.322.322.32-3.33%1.8815:08
CORMAY1.421.501.501.50+9.45%6,725.3917:04
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP7.567.567.567.56-0.26%0.0409:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT24.0024.3624.3624.36+1.50%16,627.5317:01
CZTOREBKA0.300.300.300.30+3.45%1.0015:03
DEBICA69.8069.0069.0069.00-1.15%20.2416:21
DECORA14.0014.7514.7514.75+5.36%73.7215:39
DEKPOL23.0023.0023.0023.000.00%0.342020-03-30
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO10.8010.3010.3010.30+1.98%246.4217:00
DGA4.454.454.454.45-0.89%0.3211:55
DINOPL156.50164.20164.20164.20+3.47%44,681.1217:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV67.2067.0067.0067.00-0.30%873.7317:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.150.150.150.150.00%0.012019-12-30
DROZAPOL1.061.021.021.02-6.82%4.6016:32
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO3.933.923.923.92-1.01%4,233.4917:00
EDINVEST2.182.182.182.180.00%0.4812:44
EFEKT2.522.542.542.54+3.25%27.3017:00
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.233.093.093.09-3.44%165.9016:46
ELBUDOWA1.461.901.901.90+31.94%351.6117:03
ELEKTROTI3.223.253.253.250.00%35.1317:00
ELEMENTAL1.221.211.211.21+0.17%224.7717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.820.850.850.85+3.16%36.9416:49
ELZAB4.364.344.344.34-1.36%52.5716:34
EMCINSMED6.956.956.956.95-0.71%0.0716:20
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.301.321.321.32+0.76%9.1014:10
ENEA5.004.864.864.86-1.86%2,863.0317:00
ENELMED11.7011.5011.5011.50-1.71%1.072020-04-02
ENERGA6.906.886.886.88-0.58%27,036.9717:04
ENERGOINS0.500.500.500.50+2.46%4.3315:29
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER15.7515.1015.1015.10-3.82%306.9117:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD14.2513.0013.0013.00-4.76%27.1216:40
ERG28.2027.8027.8027.80-1.42%15.7317:00
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ6.145.685.685.68-6.89%33.5316:48
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO2.833.163.163.16+12.86%182.4517:00
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH18.7218.3018.3018.30-1.08%9,197.5117:01
EUROHOLD4.804.904.904.90-1.21%7.2709:36
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL17.2517.3517.3517.35-0.29%43.4217:02
EVEREST7.107.007.007.000.00%16.5016:20
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.242.252.252.25+1.35%687.4017:00
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING11.3010.9510.9510.95-4.78%69.3016:47
FASTFIN0.090.090.090.090.00%36.122018-11-30
FEERUM12.3012.3012.3012.300.00%0.0716:45
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO12.8012.5012.5012.500.00%52.0517:00
FERRUM4.204.204.204.20+5.00%14.0613:31
FMG10.4010.5010.5010.50+11.70%2.442020-03-05
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE10.5410.7410.7410.74+5.29%717.8317:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.940.910.910.91-3.82%682.6717:00
GETINOBLE0.230.230.230.23-0.65%487.5817:04
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED1.221.201.201.20-0.83%805.7017:04
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO6.005.805.805.80+5.45%1.842020-04-02
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW34.0035.0035.0035.00+3.55%698.7217:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.421.481.481.480.00%0.0011:42
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN0.820.860.860.86+2.63%50.8917:00
GRODNO3.253.223.223.22+0.63%19.0713:44
GRUPAAZOTY20.2020.5020.5020.50+1.99%1,613.7317:01
GTC6.006.166.166.16-0.32%19.7517:04
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY41.8041.1541.1541.15-1.67%467.5417:00
HARPER2.893.153.153.15+14.13%1,127.1217:03
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO9.309.159.159.15+7.65%0.2110:56
HERKULES0.540.520.520.52+0.78%17.8716:46
HUBSTYLE0.380.380.380.38-2.56%0.0009:00
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR29.0028.4028.4028.40+1.43%11.6815:09
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV6.206.206.206.20-0.80%49.1814:53
IALBGR0.290.300.300.30+7.14%12.6216:47
IDEABANK1.551.551.551.55+0.39%105.3017:00
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.710.750.750.75+5.63%2.7516:28
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY11.7511.3011.3011.30-1.74%51.0516:30
IMMOBILE1.781.771.771.770.00%0.0409:57
IMPEL5.805.805.805.80+1.75%5.7915:16
IMPERA0.750.750.750.75+1.35%0.0116:06
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.022.062.062.06-1.44%40.0417:00
INC1.291.651.651.65+20.44%291.0817:02
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK143.80134.00134.00134.00-6.69%5,413.0617:02
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.203.783.783.78-3.08%2.7712:40
INSTALKRK14.4014.4514.4514.45+0.70%1.4316:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT17.5517.2517.2517.25+1.17%239.9617:00
INTERBUD0.500.490.490.49+16.67%0.6215:00
INTERCARS153.00154.00154.00154.00+2.67%44.2617:00
INTERFERI3.003.003.003.00+4.17%1.5011:05
INTERSPPL1.101.021.021.02-7.27%0.0216:42
INTROL2.262.102.102.10-7.08%2.7213:07
INVCEEFIZ410.20410.20410.20410.20-14.02%0.412020-03-25
INVFIZ887.90887.90887.90887.90+2.06%2.662020-03-31
INVGLDFIZ1,679.901,679.901,679.901,679.90-0.01%1.6810:59
INVISTA0.350.350.350.350.00%0.0015:24
INVPEFIZ642.10706.30706.30706.30+14.85%18.6416:37
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA1.511.501.501.50-6.25%0.7512:26
IQP0.210.220.220.22+3.74%4.4812:43
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK25.0025.9025.9025.90-0.38%15.462020-04-01
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.551.551.551.550.00%0.0009:29
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.102.082.082.08-1.42%13.5417:00
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW11.7011.9611.9611.96-0.54%11,125.6317:01
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR2.952.982.982.980.00%2.2117:00
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.102.102.102.100.00%0.0915:50
K2INTERNT6.256.156.156.15+0.82%12.1917:00
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.450.450.450.45+20.32%0.022020-04-02
KCI0.390.470.470.47+8.84%7.2817:00
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL37.7035.9035.9035.90-0.28%264.7017:00
KETY325.00325.50325.50325.50+0.15%168.7817:00
KGHM58.9659.2459.2459.24+0.47%77,633.7817:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL13.4512.8012.8012.80-1.54%0.5514:40
KINOPOL7.457.357.357.35-2.00%41.7911:47
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA27.1027.0027.0027.000.00%4.5816:48
KOMPAP6.356.356.356.35+0.79%0.2209:39
KOMPUTRON0.860.850.850.85-1.16%16.9216:44
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX0.740.740.740.74-1.33%1.1811:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD23.6023.6023.6023.60-0.84%0.242020-04-02
KRAKCHEM0.340.340.340.34+6.25%2.2215:03
KREC4.944.744.744.74-4.63%6.6215:16
KREDYTIN6.005.605.605.60-5.88%2.2317:02
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA288.00286.00286.00286.00-1.04%152.4915:30
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK64.9064.0064.0064.00-1.31%3,182.2617:04
KRUSZWICA50.8050.8050.8050.80+0.40%84.8715:15
KRVITAMIN4.504.434.434.43-1.12%122.0817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO0.951.001.001.00-9.09%2.3315:00
LABOPRINT10.0010.0010.0010.000.00%0.0515:12
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ3.763.643.643.64-1.62%4.0616:41
LCCORP1.801.821.821.82+2.02%33.4417:02
LENA3.002.952.952.950.00%22.1516:38
LENTEX8.028.908.908.90+10.70%1,080.0617:00
LIBET1.081.121.121.12+5.66%374.0117:00
LIVECHAT43.4043.9543.9543.95+2.81%1,056.8217:00
LMASFIZ1,200.001,200.001,200.001,200.00-1.95%1.202020-02-21
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,089.901,089.901,089.901,089.90+6.32%5.452020-01-07
LMDSFIZ830.10830.10830.10830.10-9.27%1.662020-04-01
LMESFIZ1,225.201,225.201,225.201,225.20+19.87%14.702020-02-04
LOKUM11.9011.3011.3011.30-5.04%45.5213:31
LOTOS54.7059.2859.2859.28+8.29%46,767.5317:04
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP4,700.004,786.004,786.004,786.00+0.97%20,823.6617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT14.5014.6014.6014.60-1.02%54.5316:49
LUBAWA0.751.121.121.12+50.54%3,651.5617:04
MABION18.2224.1524.1524.15+34.47%5,615.3917:04
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.205.255.255.25-1.87%185.5517:02
MANGATA46.2045.6045.6045.60-2.15%51.4816:24
MARVIPOL0.620.670.670.67+15.00%190.5117:00
MASTERPHA4.004.184.184.18+12.97%34.4116:10
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK209.40217.60217.60217.60+1.87%7,714.3617:04
MBWS7.007.007.007.00-0.57%0.012020-04-02
MCI8.168.008.008.00-1.23%11.6517:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA2.392.332.332.330.00%2.8315:52
MEDIACAP1.281.251.251.25+3.72%38.3116:43
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG19.9620.9020.9020.90+6.09%146.1517:01
MEDYCZNYFIZ108.87108.87108.87108.87-7.38%14.152020-03-18
MEGARON8.508.508.508.500.00%0.542020-03-18
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA19.8019.7019.7019.70-0.51%4.1617:01
MERCATOR20.9023.8023.8023.80+16.10%10,225.7717:04
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCOR6.306.206.206.20-1.59%35.3416:37
MEXPOLSKA1.581.571.571.57-1.26%10.0516:10
MFO17.4015.5015.5015.50-6.06%21.0716:16
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.350.380.380.38+8.60%0.8515:00
MILLENNIUM3.253.213.213.21+0.31%4,505.6917:00
MIRACULUM1.371.401.401.40+17.15%489.8817:04
MIRBUD0.820.830.830.83+1.47%170.1317:01
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP55.0052.0052.0052.00-5.45%0.5715:13
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK133.00145.00145.00145.00+9.02%37.0616:42
MOJ0.640.640.640.640.00%3.2009:28
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI1.471.441.441.44-2.04%74.9517:00
MOSTALPLC4.544.544.544.540.00%0.0109:00
MOSTALWAR3.002.842.842.84-6.89%12.2817:00
MOSTALZAB0.490.490.490.49+1.02%47.0417:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.102.162.162.16+0.93%2.2616:44
MWTRADE2.922.882.882.88+3.60%3.7215:14
NETIA3.963.953.953.950.00%22.9017:00
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG20.5020.3020.3020.30+1.50%46.1416:35
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.5514.5014.5014.50-0.34%41.1116:09
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA43.0042.6042.6042.60-0.93%131.1916:46
NOWAGALA0.640.620.620.62-3.13%4.5409:56
NTTSYSTEM2.052.052.052.050.00%2.1316:44
ODLEWNIE3.703.643.643.64-1.62%22.0017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX15.2015.0015.0015.000.00%3.852020-04-01
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.610.620.620.62+1.31%6.1613:57
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR285.01270.00270.00270.00-8.56%37.942020-03-02
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL18.8018.5018.5018.50+0.27%79.6817:00
OPTEAM23.2023.8023.8023.80-0.83%9.0816:45
ORANGEPL5.755.925.925.92+1.63%11,383.1517:03
ORBIS111.50111.50111.50111.50-0.89%4.5709:00
ORCOGROUP0.830.830.830.83-6.40%0.3711:05
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY7.687.527.527.52-2.34%0.7710:32
OTLOG4.764.764.764.76-0.42%0.4816:21
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.111.111.111.11+0.91%0.2813:08
OVOSTAR80.0080.0080.0080.00+11.11%0.0809:41
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.051.041.041.04+0.97%91.1417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA9.009.009.009.000.00%103.8217:00
PATENTUS0.951.001.001.00+5.26%17.0816:42
PBG0.020.020.020.02+5.26%38.502020-04-01
PBKM58.8059.2059.2059.20+0.68%41.6716:42
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.400.400.400.40-1.00%0.062020-04-01
PCCEXOL2.602.352.352.35-7.84%722.6017:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA30.5031.4031.4031.40+2.95%1,055.5417:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX7.026.986.986.98-0.29%163.9716:17
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO53.4253.4053.4053.40-1.15%38,389.9217:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER8.988.948.948.94-0.67%1.8515:59
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP25.0025.8025.8025.80+3.20%133.3717:00
PEPEES1.421.421.421.42-0.70%1.0517:00
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE4.054.054.054.05+0.10%21,084.2417:00
PGNIG3.353.433.433.43+1.78%44,595.2017:02
PGODLEW0.890.870.870.87+4.05%1.3314:17
PGSSOFT8.408.228.228.22-2.14%65.7017:00
PHN9.709.709.709.70+1.04%9.3217:00
PKNORLEN61.0060.8660.8660.86+1.10%461,014.5717:04
PKOASZEWZ96.5096.5096.5096.50+3.14%0.9615:38
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP21.7521.8521.8521.85+0.09%79,815.5517:04
PKOGD94.0294.1594.1594.15-0.06%470.282020-03-31
PKOGS88.7190.3590.3590.35-0.71%36.232020-04-02
PKOSO102.50101.26101.26101.26-3.56%7.632020-04-02
PKPCARGO10.4410.7610.7610.76+3.46%904.7417:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1.711.701.701.70-0.29%9.0716:32
PLATYNINW0.350.350.350.350.00%0.022020-04-01
PLAYWAY313.00318.00318.00318.00+1.60%3,897.2517:02
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.561.511.511.51-3.21%2.6816:23
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.101.061.061.06-11.67%24.9213:38
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE10.209.509.509.50-6.86%18.2716:23
POLIMEXMS1.301.281.281.28-1.39%148.7417:01
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.383.303.303.30-2.37%68.0616:35
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.083.203.203.20+0.31%50.3816:32
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD0.710.710.710.71+2.60%509.7217:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA8.608.608.608.600.00%0.0209:00
PRAGMAINK6.906.906.906.900.00%0.0710:31
PRAIRIE0.360.350.350.35-2.93%40.9217:00
PRIMAMODA0.620.620.620.62+2.48%0.1215:00
PROCAD0.800.800.800.80+1.01%1.002020-03-31
PROCHEM14.1014.1014.1014.10-1.40%0.0716:06
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM11.3011.2511.2511.25-0.44%11.7316:46
PROTEKTOR2.804.024.024.02+43.57%310.202020-04-02
PROVIDENT7.007.007.007.000.00%0.012020-04-01
PULAWY74.0072.4072.4072.40-2.69%49.8312:02
PWRMEDIA3.093.083.083.08+0.98%6.5115:50
PZU29.9629.4829.4829.48-1.73%78,445.4317:04
PZUAKORD112.00110.48110.48110.48+0.79%10.8117:00
QMULTIFIZ878.90879.90879.90879.90-1.12%7.0313:23
QUANTUM13.9013.9013.9013.90-0.71%0.1411:00
QUERCUS2.182.142.142.14+0.94%12.1916:49
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL1.121.031.031.03-5.48%19.1216:11
RAFAKO0.460.460.460.46-0.86%174.7117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET10.4010.4010.4010.400.00%0.0409:52
RAINBOW8.908.868.868.86-3.90%216.1517:00
RANKPROGR0.740.810.810.81+10.96%34.1814:57
RAWLPLUG5.905.805.805.80+1.75%15.7013:46
REDAN0.200.200.200.20+16.28%25.9217:00
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.080.080.080.080.00%0.002020-04-01
REINHOLD0.150.150.150.150.00%0.012020-04-01
RELPOL5.405.125.125.12+0.39%9.6716:44
REMAK8.509.009.009.00+12.50%1.2316:17
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON0.740.730.730.73-1.89%1.1415:11
ROPCZYCE18.2018.7518.7518.75+3.02%8.0816:09
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON0.500.500.500.500.00%0.1513:43
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK9.409.109.109.10-3.19%384.5517:02
SANTANDER9.839.989.989.98+1.63%142.0117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL0.560.630.630.63+4.13%37.4417:02
SARE3.603.563.563.56-5.82%38.1516:15
SCOPAK0.080.080.080.080.00%0.002019-09-27
SECOGROUP14.3014.3014.3014.30-3.38%7.152020-04-02
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO8.008.108.108.10+1.25%46.5017:00
SELENAFM11.4512.4512.4512.45+11.66%393.3617:00
SELVITA45.9043.9043.9043.90-2.23%71.0017:03
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA6.806.906.906.90-1.43%110.9417:03
SFINKS0.320.330.330.33+7.24%29.1816:42
SILVANO6.406.706.706.70+3.08%1.282020-04-02
SIMPLE6.856.906.906.900.00%1.9415:21
SKARBIEC14.3014.5014.5014.50+3.57%18.8017:00
SKOTAN1.081.251.251.25+18.48%683.4317:04
SKYLINE0.690.690.690.690.00%0.0109:00
SNIEZKA72.4072.2072.2072.20-0.28%0.3615:11
SOHODEV0.510.550.550.550.00%3.9916:25
SOLAR2.422.552.552.550.00%18.5317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL7.807.607.607.60-2.56%0.522020-04-01
SOPHARMA11.1013.3013.3013.30+20.91%8.2716:41
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP2.442.442.442.440.00%115.6317:00
STALPROD120.00121.20121.20121.20+2.71%229.2517:00
STALPROFI4.854.794.794.79-3.04%34.7817:00
STAPORKOW1.201.201.201.20+4.35%0.1116:41
STARHEDGE0.360.400.400.40+7.57%6.8514:28
STELMET6.756.756.756.750.00%0.7815:00
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX7.027.287.287.28+8.98%163.6316:34
SUWARY11.6011.3011.3011.30-3.42%5.5213:47
SWISSMED3.103.253.253.25+4.84%77.9815:29
SYGNITY2.652.632.632.63-2.95%51.7517:02
SYNEKTIK13.5013.9513.9513.95+11.60%562.4817:03
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX150.00150.00150.00150.00-6.83%1.502020-03-27
TALEX11.3511.3511.3511.35+6.57%3.4013:44
TARCZYNSKI14.0014.0014.0014.000.00%0.0411:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY129.00127.00127.00127.00-1.55%12.7211:21
TAURONPE1.141.161.161.16+2.65%9,221.5617:04
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.840.840.840.84+5.00%0.2714:28
TESGAS4.003.843.843.84-1.54%125.4817:03
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM9.169.149.149.14+1.11%573.5317:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL6.746.806.806.80+4.62%223.3017:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA4.003.963.963.96+1.02%15.8416:32
TRAKCJA1.161.171.171.17+0.17%57.7017:00
TRANSPOL2.692.412.412.41-3.60%32.0316:05
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP30.0030.0030.0030.00+3.45%1.142020-03-18
TRIGONPP145.5045.5045.5045.50-25.41%3.872019-11-13
TRIGONPP235.0035.0035.0035.00-7.89%0.882020-03-30
TRIGONPP332.0032.0032.0032.00-20.00%1.022020-03-18
TRIGONPP444.0044.0044.0044.000.00%1.062020-03-03
TRIGONPP544.0044.0044.0044.00-4.76%1.012020-03-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP653.0053.0053.0053.00-4.50%6.842020-02-03
TRIGONPP730.0030.0030.0030.00+3.45%3.692020-03-27
TRIGONPP830.0030.0030.0030.000.00%1.682020-03-24
TRITON1.701.701.701.700.00%0.0215:13
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA51.0050.0050.0050.00-1.96%2.1011:20
UNIBEP6.806.506.506.50-1.52%25.6616:47
UNICREDIT30.6830.3630.3630.36-2.88%8.0515:22
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA1.942.042.042.04+5.15%1.392020-04-02
UNIMOT19.7819.5019.5019.50-0.51%392.7617:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.530.510.510.51-5.36%161.0417:04
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS350.00336.00336.00336.00-4.00%143.0817:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.405.445.445.440.00%5.7215:44
VISTAL0.940.920.920.92-2.35%40.6317:00
VISTULA1.941.941.941.940.00%1,045.1317:00
VIVID1.281.221.221.22-2.40%268.0717:00
VOTUM10.2010.4010.4010.40+4.00%144.5917:00
VOXEL26.0026.0026.0026.000.00%89.0117:00
WADEX6.506.506.506.500.00%6.1116:06
WARIMPEX5.245.245.245.24+1.55%2.6209:44
WASKO0.920.960.960.96+3.01%46.4317:00
WAWEL580.00584.00584.00584.00-2.67%22.4717:00
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON3.753.593.593.59-5.03%1,243.7517:01
WIKANA1.381.381.381.38-0.72%0.912020-04-02
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.060.070.070.07+22.81%3.4715:25
WIRTUALNA55.0054.8054.8054.80-0.36%204.1517:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN6.346.106.106.10-4.69%110.0517:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.124.124.124.12+3.00%0.0209:00
WORKSERV0.400.420.420.42+9.47%60.5317:00
XTB4.594.594.594.590.00%364.3817:01
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.620.610.610.61+4.27%8.4216:42
ZAMET1.001.001.001.00-1.96%0.5013:25
ZASTAL1.461.461.461.46-0.68%0.072020-03-31
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK7.187.447.447.44+1.36%106.2717:00
ZPUE122.00118.00118.00118.00-0.84%95.6717:00
ZREMB0.560.590.590.590.00%6.6415:50
ZUE3.203.203.203.20+3.23%0.0317:00
ZYWIEC478.00474.00474.00474.000.00%72.6017:00
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1506,48 +14,93 +1,00%
WIG 41532,37 +312,86 +0,76%
sWIG80 10184,96 +27,29 +0,27%
mWIG40 2860,32 +0,94 +0,03%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1506,48 +14,93 +1,00%