Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-09-23 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.273.263.263.26-2.10%92.2217:00
08OCTAVA1.051.051.051.05+1.94%1.052021-09-22
11BIT420.20409.00409.00409.00-2.62%6,820.1417:00
4FUNMEDIA5.806.166.166.16+4.41%42.4317:04
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL58.2056.6056.6056.60-2.41%254.0817:00
ACAUTOGAZ35.2035.2035.2035.20+1.15%80.4517:00
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION15.7516.1516.1516.15+2.54%1,892.8417:02
ADIUVO4.554.334.334.33-2.91%2.9116:15
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA8.828.668.668.66-1.14%73.6016:23
AGROTON7.987.807.807.80-1.02%61.1117:00
AGROWILL2.402.402.402.400.00%0.642021-09-21
AILLERON13.8013.6013.6013.60-0.73%179.4117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.231.221.221.22-0.33%40.4717:00
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR44.4244.8944.8944.89+1.93%14,957.2217:02
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA3.223.173.173.17-1.86%33.4716:16
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.681.661.661.66-0.90%70.7417:00
ALUMETAL62.2061.2061.2061.20-1.61%366.1517:00
AMBRA25.3025.3025.3025.300.00%247.8517:00
AMICA154.00152.00152.00152.00-0.39%380.2517:00
AMPLI0.770.770.770.770.00%0.382021-09-22
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR22.3022.3022.3022.30+0.90%323.2416:47
APLISENS14.0013.9013.9013.90+0.72%3.6416:45
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.883.633.633.63-5.47%13.8217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM21.8021.9021.9021.90+1.86%31.3017:00
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC7.107.297.297.29+2.39%437.0817:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA8.208.008.008.00-2.44%14.2417:00
ARTIFEX14.1013.8013.8013.80-1.78%22.1116:27
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS25.5025.6525.6525.65+1.38%6,848.0417:00
ASMGROUP0.450.450.450.45+4.17%3.5316:35
ASSECOBS35.0035.0035.0035.000.00%38.3616:31
ASSECOPOL85.5084.3084.3084.30-0.65%2,562.6617:00
ASSECOSEE40.9040.0040.0040.00-1.23%1,729.2217:01
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA49.3049.3049.3049.30+0.41%815.8017:00
ATAL50.6049.7049.7049.70-1.78%100.8217:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE5.185.165.165.16-0.39%108.1916:40
ATLANTAPL9.369.009.009.00-1.32%34.2317:00
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.042.082.082.080.00%3.182021-09-22
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.524.404.404.40-2.22%2.9916:45
ATREM2.402.342.342.34+0.86%1.2317:00
AUTOPARTN13.3513.4013.4013.40+0.37%333.1917:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV6.046.006.006.00-3.23%37.7516:09
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.208.608.608.60-6.52%9.5916:49
BENEFIT710.00705.00705.00705.00-0.42%457.6117:00
BERLING4.825.605.605.60+19.15%100.4215:28
BEST27.0027.0027.0027.00-2.88%0.0509:18
BETACOM8.108.108.108.100.00%1.6614:57
BGZBNPP81.6081.0081.0081.000.00%142.4417:00
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB9.709.569.569.56-0.15%2,170.4517:00
BIOTON4.804.764.764.76-1.24%217.4617:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.890.880.880.88-2.78%0.5409:34
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA39.3038.7538.7538.75+2.51%20,399.6617:01
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.493.483.483.480.00%84.5317:00
BOS10.4510.3010.3010.30-1.44%165.8017:03
BOWIM9.989.709.709.70-1.42%525.0817:02
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2145.10145.10145.10145.10+2.91%1.602021-09-09
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.20122.20122.20122.20+0.08%1.342021-03-25
BPHFIZBI5119.60119.60119.60119.60+2.13%2.512021-09-14
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI102.45101.90101.90101.90-0.34%12.282021-09-15
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.041.091.091.09+15.16%228.2815:27
BRIJU0.380.370.370.37-4.40%9.4517:00
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX309.00307.00307.00307.00-0.32%1,125.8717:03
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH7.487.107.107.10-3.27%1,383.0517:00
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK298.90293.50293.50293.50-0.71%9,412.9917:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.841.841.841.84+1.10%2.8811:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC117.50121.15121.15121.15+3.11%25,816.5717:00
CCENERGY1.121.111.111.110.00%23.3015:17
CDPROJEKT191.00193.00193.00193.00+1.53%49,893.2217:04
CDRL24.6024.0024.0024.00-2.44%29.3016:26
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC7.157.057.057.050.00%13.2915:23
CEZ128.80127.90127.90127.90-0.47%28.2811:48
CFI0.250.250.250.25-1.17%5.9216:45
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH47.7047.3047.3047.30-0.42%2,112.5717:00
CIGAMES1.501.481.481.48-1.67%608.1717:01
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV13.1613.3313.3313.33+2.51%4.2416:17
CLNPHARMA39.7039.2039.2039.20-1.75%202.2017:00
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT18.3018.2018.2018.20-0.55%7.2516:47
COALENERG3.343.253.253.25-1.81%192.8617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR4.084.024.024.02-0.50%746.5517:01
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH235.00237.00237.00237.00+2.16%79.7817:00
COMP60.0060.6060.6060.60+1.00%49.6416:08
COMPERIA7.407.207.207.20+7.46%192.1817:01
CORMAY1.301.291.291.29-1.60%18.9417:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP9.109.109.109.10+1.11%0.3209:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT34.2233.4633.4633.46-1.01%8,068.2017:00
CZTOREBKA0.600.640.640.64+4.92%28.9815:20
DEBICA79.8078.8078.8078.80-1.01%98.7815:34
DECORA39.8039.2039.2039.20-0.25%132.4017:00
DEKPOL35.2034.6034.6034.60-1.70%31.6314:21
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO15.9216.3416.3416.34+0.99%42.0216:49
DGA7.407.607.607.60+2.70%24.7114:50
DINOPL348.60348.80348.80348.80+0.52%36,925.2017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV136.80131.60131.60131.60-3.66%1,528.1217:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL7.106.956.956.95-3.47%68.2317:00
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.404.404.404.40+3.29%2,456.0417:00
EDINVEST3.903.923.923.92+1.03%49.8416:04
EFEKT6.906.906.906.90-1.99%2.7812:24
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.403.303.303.30-3.08%66.0217:00
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI6.906.706.706.70-2.05%55.4317:00
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.520.500.500.50-3.88%23.5015:58
ELZAB4.704.744.744.74+0.85%21.5016:47
EMCINSMED12.9012.9012.9012.900.00%0.0609:08
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.701.701.701.700.00%0.0009:11
ENEA9.499.269.269.26-2.83%1,756.8517:00
ENELMED16.9017.1017.1017.100.00%85.4716:41
ENERGA8.198.098.098.09-1.34%208.5516:49
ENERGOINS1.731.731.731.73+2.37%5.9316:28
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER31.2030.1530.1530.15-3.37%1,206.2817:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD79.0081.8081.8081.80+1.24%76.2717:00
ERG46.4046.4046.4046.400.00%8.1217:00
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ45.8046.0046.0046.00+0.44%37.3917:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.554.394.394.39-3.52%27.8816:33
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH11.7011.5511.5511.55-1.28%1,920.1417:00
EUROHOLD13.7013.7013.7013.70-2.14%0.012021-09-21
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL38.6039.0039.0039.00+0.26%18.8015:02
EVEREST4.063.843.843.84-10.07%15.0716:31
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.752.722.722.720.00%1,729.6717:00
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING13.0013.4513.4513.45-0.37%10.3817:00
FASTFIN1.421.421.421.42+12.70%0.072021-09-21
FEERUM10.4010.0010.0010.00-3.85%0.5510:43
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO36.4035.7035.7035.70-1.92%411.0817:00
FERRUM4.234.234.234.230.00%1.9517:00
FMG30.6030.6030.6030.600.00%0.5211:00
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE56.0056.1056.1056.10+0.36%70.9116:47
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.401.381.381.38-1.14%138.8716:41
GETINOBLE0.470.450.450.45-3.15%2,230.1117:04
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED3.923.993.993.99+1.79%26.9517:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.255.255.255.250.00%1.6311:16
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW42.1441.6841.6841.68-0.29%3,636.1317:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON2.001.901.901.90-3.06%5.7012:07
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN3.193.123.123.12-0.95%30.9317:00
GRODNO16.0016.4416.4416.44+3.27%808.5317:02
GRUPAAZOTY28.8028.8028.8028.80+0.28%2,673.7817:00
GTC7.007.207.207.20+1.84%211.6517:03
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY45.6045.3045.3045.30-0.44%1,501.5417:01
HARPER8.147.967.967.96-0.25%96.4317:00
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO14.4014.4014.4014.40+1.41%0.0309:03
HERKULES1.621.641.641.64+2.51%78.0517:00
HUBSTYLE0.860.860.860.860.00%0.0309:00
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR40.2040.6040.6040.600.00%37.5117:00
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV10.009.959.959.95-0.50%0.1016:07
IALBGR1.551.401.401.40-8.79%1,844.5217:04
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.121.121.121.12+0.90%0.042021-09-22
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY30.9030.8030.8030.80+0.33%31.9816:48
IMMOBILE2.742.702.702.70-1.46%21.3017:00
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA3.403.353.353.35-1.47%5.2616:12
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.253.253.253.250.00%0.1609:28
INC6.176.156.156.15+1.15%84.7717:02
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK234.00234.00234.00234.000.00%622.9017:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO7.908.008.008.00+2.56%37.3914:55
INSTALKRK31.1031.0031.0031.00-0.32%33.4417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT19.0019.2019.2019.20+1.05%226.3716:28
INTERBUD1.251.251.251.250.00%3.972021-09-22
INTERCARS440.00439.00439.00439.00+0.46%1,522.5317:02
INTERFERI4.164.164.164.16-3.26%1.872021-09-20
INTERSPPL1.231.231.231.230.00%1.8111:23
INTROL5.325.225.225.22-3.33%41.7516:46
INVCEEFIZ474.10474.10474.10474.10+0.44%3.322021-09-06
INVFIZ969.10968.00968.00968.000.00%29.0512:28
INVGLDFIZ1,664.001,663.021,663.021,663.02-0.77%11.642021-09-16
INVISTA0.690.690.690.690.00%0.0109:00
INVPEFIZ1,123.001,113.001,113.001,113.00-0.89%11.152021-09-21
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA3.823.803.803.800.00%27.0115:24
IQP0.640.640.640.64-0.63%19.1916:09
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK43.5045.3045.3045.30+6.34%145.0617:00
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA3.002.982.982.98-0.67%1.5516:30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.363.343.343.34-1.47%10.8916:09
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW54.9851.8051.8051.80-3.00%116,990.4517:03
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.112.112.112.110.00%0.0109:00
K2INTERNT23.8023.8023.8023.800.00%6.5717:00
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.600.600.600.60+8.11%0.2111:00
KCI1.391.411.411.41-0.70%51.5917:00
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL60.0060.2060.2060.20+0.33%4,265.8917:00
KETY641.00630.00630.00630.00-1.10%3,707.0217:03
KGHM164.10162.65162.65162.65-0.34%115,477.9817:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL16.0015.6515.6515.65-0.63%7.1913:39
KINOPOL14.7014.3514.3514.35-3.04%257.9017:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA34.0034.0034.0034.000.00%114.5417:00
KOMPAP20.0020.0020.0020.00+3.09%0.1009:04
KOMPUTRON4.064.184.184.18+2.96%6.9916:40
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.271.271.271.27+0.79%0.2211:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD56.0056.0056.0056.00+0.90%2.5216:42
KRAKCHEM0.750.750.750.75+2.74%1.132021-09-17
KREC21.2021.0021.0021.000.00%41.5812:44
KREDYTIN19.0018.9018.9018.90+5.00%36.3014:21
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA516.00518.00518.00518.00+1.57%56.3514:18
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK343.00340.00340.00340.00-0.87%5,769.0817:00
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN20.4020.1520.1520.15-1.95%134.5917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO4.134.124.124.12-0.24%52.0917:00
LABOPRINT16.1016.1016.1016.10-0.62%0.0309:00
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.112.122.122.12+0.47%10.3717:00
LCCORP3.943.963.963.96+1.54%677.0417:00
LENA4.824.844.844.84+1.89%20.1716:15
LENTEX9.709.809.809.800.00%28.7716:49
LIBET2.982.872.872.87-3.69%48.4217:00
LIVECHAT113.60115.00115.00115.00+1.59%1,843.6217:00
LMASFIZ1,510.201,510.201,510.201,510.20+0.94%4.532021-09-13
LMBSFIZ1,618.801,520.001,520.001,520.000.00%6.282021-09-02
LMCSFIZ1,550.001,550.001,550.001,550.000.00%77.502021-09-13
LMDSFIZ1,527.991,527.991,527.991,527.990.00%7.6410:17
LMESFIZ1,548.001,548.001,548.001,548.00-0.03%20.122021-07-27
LOKUM26.0026.0026.0026.000.00%241.3714:44
LOTOS60.0058.6658.6658.66-2.07%10,383.7617:04
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP15,440.0015,130.0015,130.0015,130.00-0.46%29,378.1217:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT15.6515.6515.6515.650.00%6.1813:17
LUBAWA1.131.111.111.11-1.77%143.7017:03
MABION76.6076.6076.6076.60+0.26%17,859.3017:04
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL6.947.087.087.08+2.61%32.5615:08
MANGATA79.8077.6077.6077.60-2.76%18.2313:36
MARVIPOL0.710.710.710.71-0.14%48.9017:00
MASTERPHA3.954.344.344.34+9.87%41.7017:03
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK394.60398.40398.40398.40+1.84%9,780.5617:00
MBWS5.745.565.565.56+1.09%2.6215:52
MCI23.4023.1023.1023.10-1.28%130.2117:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.203.323.323.32+3.75%29.5017:00
MEDIACAP2.982.882.882.88-2.04%55.9817:00
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG20.7520.7520.7520.750.00%35.2317:00
MEDYCZNYFIZ170.70170.70170.70170.70+0.41%2.052021-09-13
MEGARON15.2015.2015.2015.200.00%2.052021-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.6020.4020.4020.40-0.97%2.1210:17
MERCATOR161.00155.00155.00155.00-3.70%5,678.3617:00
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR16.1516.2016.2016.20-3.28%2.5317:00
MEXPOLSKA2.352.202.202.20-7.56%0.2409:59
MFO49.5048.3048.3048.30-1.83%366.0717:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.991.011.011.01+1.41%5.1317:00
MILLENNIUM6.656.626.626.62-0.08%4,276.9217:00
MIRACULUM1.711.721.721.72+1.18%48.7117:00
MIRBUD4.054.034.034.03+0.37%788.4817:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP75.0074.2074.2074.20-0.80%22.3217:00
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK350.00346.00346.00346.00+1.17%838.7917:04
MOJ1.631.601.601.60-1.84%6.0116:31
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.842.832.832.83-0.35%147.9917:00
MOSTALPLC25.5024.6024.6024.60-1.60%103.7216:25
MOSTALWAR8.107.627.627.62-4.51%275.5617:04
MOSTALZAB2.011.951.951.95-1.52%229.6317:03
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA6.406.156.156.15-2.38%50.5316:30
MWTRADE4.904.774.774.77-3.05%9.5614:23
NETIA6.946.946.946.940.00%6.972021-07-29
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG23.1023.0023.0023.00+0.44%193.6317:00
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA180.00180.00180.00180.00-0.28%20.582021-09-22
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.905.905.905.900.00%23.5016:27
ODLEWNIE5.805.825.825.82+0.34%5.7613:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX21.2021.2021.2021.20+0.95%21.6415:46
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN1.251.241.241.24+3.33%110.7617:00
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR253.10253.10253.10253.10-1.52%1.7710:44
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL66.8064.2064.2064.20-3.02%349.9217:00
OPTEAM16.0516.4016.4016.40+0.92%83.2316:01
ORANGEPL8.137.907.907.90-2.35%13,622.4017:00
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.802.832.832.83+1.07%16.0415:24
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY25.8026.0026.0026.00+1.17%218.5316:49
OTLOG10.5510.7510.7510.75-0.92%78.5616:49
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW3.683.643.643.64-1.62%394.7016:48
OVOSTAR75.5075.5075.5075.500.00%0.082021-09-22
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.752.772.772.77-0.36%6.4614:27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA14.5014.7014.7014.70+0.68%3.8115:11
PATENTUS0.920.920.920.92-1.08%1.8416:49
PBG0.050.050.050.050.00%53.532021-09-22
PBKM90.0089.0089.0089.00-1.11%84.0310:31
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.360.380.380.38-1.55%3.6015:00
PCCEXOL2.862.912.912.91+1.75%94.7117:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA83.4083.5083.5083.50+0.36%231.3717:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX22.9022.9022.9022.900.00%90.5317:02
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO105.00103.30103.30103.30-1.10%32,487.7917:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.872021-06-18
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP72.5070.3070.3070.30-3.03%353.9517:00
PEPEES1.281.281.281.280.00%2.9115:05
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE9.459.139.139.13-2.48%13,383.2317:04
PGNIG6.246.176.176.17-0.39%22,404.9117:00
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT16.5516.4016.4016.40+2.82%846.9517:03
PHN14.9514.8014.8014.80-1.00%33.2017:00
PKNORLEN78.4076.4476.4476.44-1.37%57,182.4517:00
PKOASZEWZ95.7095.7095.7095.70+0.08%1.822021-09-09
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP43.2042.6542.6542.65-0.63%90,156.7817:02
PKOGD109.62109.62109.62109.62-1.27%10.9610:12
PKOGS90.1190.0190.0190.01-0.44%15.462021-09-22
PKOSO110.13110.13110.13110.13-0.78%110.2414:59
PKPCARGO18.3018.3018.3018.30+0.55%1,359.2117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.112.112.112.11+2.43%0.0109:00
PLATYNINW2.322.522.522.520.00%6.1816:30
PLAYWAY462.00452.40452.40452.40-1.69%561.9917:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR2.812.982.982.98+2.76%34.0616:45
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG4.804.764.764.76-0.83%4.9916:36
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.3012.2012.2012.200.00%25.4216:24
POLIMEXMS4.844.754.754.75-0.84%2,772.8817:00
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX2.982.992.992.99+2.40%99.9017:00
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD5.365.225.225.22-2.61%789.7917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK8.358.208.208.20-2.38%137.4916:28
PRAIRIE0.790.790.790.79+0.77%251.2616:49
PRIMAMODA1.211.211.211.21-8.33%0.252021-09-22
PROCAD1.691.691.691.69-0.59%0.112021-09-14
PROCHEM27.0026.6026.6026.60-1.48%16.5916:48
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM15.8015.8015.8015.800.00%0.0309:00
PROTEKTOR3.623.623.623.620.00%12.3316:45
PROVIDENT7.807.657.657.650.00%227.6015:30
PULAWY85.8085.0085.0085.00-0.70%18.1415:39
PWRMEDIA16.2016.6016.6016.60+3.43%76.1814:26
PZU37.4937.0137.0137.01-0.56%65,081.3217:00
PZUAKORD120.19120.19120.19120.190.00%13.7013:44
QMULTIFIZ1,625.101,625.101,625.101,625.10+0.25%1.6315:23
QUANTUM53.0052.0052.0052.00-3.70%21.6517:00
QUERCUS4.514.434.434.430.00%69.9015:19
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.972.992.992.99+0.67%212.5615:30
RAFAKO1.111.101.101.10-0.54%372.2217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET15.7015.7015.7015.700.00%0.6311:14
RAINBOW22.7023.0023.0023.00+1.32%96.4817:02
RANKPROGR2.782.802.802.80-0.71%304.9217:02
RAWLPLUG18.0017.9017.9017.90-0.56%29.1916:47
REDAN0.380.380.380.38-1.05%0.9410:38
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.220.220.220.220.00%0.222021-09-17
RELPOL8.228.248.248.24+0.49%92.5216:49
REMAK21.2020.4020.4020.40-2.86%39.5517:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.512.522.522.52+0.40%43.7816:46
ROPCZYCE29.7030.1030.1030.10-1.31%0.8417:00
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.451.381.381.380.00%8.5113:59
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK25.3025.2025.2025.200.00%203.9217:00
SANTANDER14.0014.1014.1014.10+1.38%63.6216:44
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.252.322.322.32+0.43%11.8717:00
SARE8.458.458.458.450.00%8.3712:09
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP15.8015.6015.6015.60-1.89%20.662021-09-22
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO8.908.758.758.75+0.57%4.7414:26
SELENAFM25.2024.7024.7024.70-1.20%129.5615:35
SELVITA61.3060.7060.7060.70-1.14%258.1217:04
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA7.006.996.996.99-0.14%48.5016:47
SFINKS0.420.430.430.43+2.38%2.7515:00
SILVANO9.089.089.089.08+6.57%0.012021-09-22
SIMPLE12.8013.0013.0013.00+8.33%2.7815:00
SKARBIEC34.9035.0035.0035.00+0.29%74.2416:34
SKOTAN1.981.941.941.94-2.27%41.2617:00
SKYLINE1.091.031.031.03+0.98%2.5910:12
SNIEZKA80.8081.0081.0081.00+1.50%24.7516:49
SOHODEV0.500.490.490.49-0.82%2.552021-09-22
SOLAR5.645.685.685.68+0.35%15.3017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL11.9012.0012.0012.00-1.64%18.6916:10
SOPHARMA8.208.558.558.55+5.56%8.6211:21
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.683.723.723.72+0.27%124.8017:00
STALPROD274.00270.00270.00270.00-1.46%1,460.8617:00
STALPROFI10.4010.4010.4010.400.00%277.7017:00
STAPORKOW3.203.203.203.20+3.90%6.0310:36
STARHEDGE0.610.590.590.59-3.57%17.442021-09-22
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX5.225.235.235.23+0.58%28.7617:00
SUWARY24.6024.8024.8024.800.00%3.6510:01
SWISSMED10.2010.2010.2010.200.00%0.4609:31
SYGNITY9.9410.2510.2510.25+2.50%207.6016:12
SYNEKTIK28.3529.3529.3529.35+5.58%101.4117:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX14.5014.5014.5014.50-0.68%6.3911:36
TARCZYNSKI50.5052.5052.5052.50+3.96%21.0614:28
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY174.00174.00174.00174.00+0.58%0.8709:50
TAURONPE3.603.493.493.49-2.68%11,039.7617:04
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.051.041.041.04-0.95%8.3216:30
TESGAS4.334.394.394.39+2.21%21.9215:48
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM43.0042.1042.1042.10+1.08%1,642.5017:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL12.9612.9812.9812.980.00%176.2617:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA9.189.149.149.14+0.88%557.3717:00
TRAKCJA2.282.272.272.27-0.87%323.1017:00
TRANSPOL3.603.783.783.78+5.00%379.7217:01
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP51.7553.8953.8953.89+4.22%1.402021-09-22
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.183.183.183.18+3.25%0.642021-09-21
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA58.5058.5058.5058.50-0.85%9.1316:43
UNIBEP12.3012.3012.3012.30-0.40%22.3416:37
UNICREDIT49.2649.9849.9849.98+7.21%36.5116:44
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.233.413.413.41+4.28%9.4815:41
UNIMOT47.5048.1048.1048.10+1.26%222.8117:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.410.400.400.40+0.50%157.0217:04
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS766.00766.00766.00766.000.00%163.4916:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS7.367.307.307.30-0.82%51.0316:46
VISTAL3.523.503.503.50-2.51%679.2517:04
VISTULA3.673.713.713.71+0.82%195.2217:00
VIVID1.381.421.421.42+1.43%66.1616:45
VOTUM15.2814.8014.8014.80-1.99%317.7517:04
VOXEL52.4052.4052.4052.40-0.76%312.7917:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.505.505.505.50-6.78%1.1011:06
WASKO1.751.671.671.67-4.84%40.1017:00
WAWEL580.00580.00580.00580.000.00%25.0614:47
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON12.5812.5212.5212.52+2.45%608.5417:00
WIKANA4.644.784.784.78+3.02%20.782021-09-22
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.390.410.410.41+6.77%0.4815:00
WIRTUALNA134.40135.60135.60135.60+0.44%61.4617:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN12.4012.5512.5512.55+2.87%35.8517:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.564.554.554.55+1.56%7.1917:04
WORKSERV1.291.291.291.29+0.16%11.6813:17
XTB13.7213.5813.5813.58-1.45%1,675.8817:04
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO1.091.091.091.09+7.92%1.7215:00
ZAMET0.840.860.860.860.00%14.3317:00
ZASTAL2.662.582.582.58-3.37%33.1117:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK19.7520.9020.9020.90+9.42%14,273.2317:04
ZPUE204.00204.00204.00204.00-0.97%1.0209:00
ZREMB1.171.211.211.21+3.42%88.2116:15
ZUE3.963.963.963.960.00%2.3916:31
ZYWIEC484.00483.00483.00483.00+0.84%29.4415:31
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2320,51 -13,59 -0,58%
WIG 70725,53 -225,29 -0,32%
sWIG80 21230,32 +33,93 +0,16%
mWIG40 5301,05 +0,87 +0,02%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2320,51 -13,59 -0,58%