Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-02-26 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.702.782.782.78-2.80%660.9017:00
08OCTAVA1.051.051.051.05+3.96%0.0111:00
11BIT569.00571.00571.00571.00-2.73%3,466.0417:00
4FUNMEDIA7.146.766.766.76-3.43%38.1215:38
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL34.5035.0035.0035.000.00%811.6317:00
ACAUTOGAZ36.4037.0037.0037.000.00%65.2316:47
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION7.987.947.947.94-1.98%507.3817:00
ADIUVO6.005.885.885.88-2.00%310.4016:47
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA6.526.526.526.520.00%86.0214:44
AGROTON7.167.007.007.00-5.41%250.4216:48
AGROWILL2.162.102.102.10+2.94%0.5415:52
AILLERON12.4012.4512.4512.450.00%110.6217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.601.601.601.60-0.62%597.7117:02
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR20.5221.7821.7821.78+3.22%53,584.3917:00
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.331.371.371.37+1.48%31.9817:00
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.531.551.551.55-1.59%9.3916:30
ALUMETAL53.4055.0055.0055.00+4.17%3,576.2017:04
AMBRA19.8019.6519.6519.65-0.76%244.0216:49
AMICA142.80141.80141.80141.80-2.21%508.9917:03
AMPLI0.710.710.710.710.00%0.132021-02-25
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR25.3025.0025.0025.00-1.19%133.7316:25
APLISENS11.1011.1011.1011.10+0.91%17.5612:16
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.994.024.024.02-1.95%72.2717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM22.8023.0023.0023.00-3.36%86.9317:02
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC6.286.066.066.06-5.90%2,252.4817:04
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA5.705.555.555.55-4.31%9.3210:33
ARTIFEX12.0012.3012.3012.30+2.50%124.2317:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS10.1410.4410.4410.44+0.77%2,694.1417:01
ASMGROUP1.271.271.271.270.00%0.0509:08
ASSECOBS38.8038.2038.2038.20-1.55%330.7617:00
ASSECOPOL66.0066.6066.6066.60-0.15%4,308.9317:00
ASSECOSEE39.0038.5038.5038.50-1.28%177.3917:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA44.0046.5046.5046.50+2.42%2,193.9017:01
ATAL39.1040.3040.3040.30+0.25%209.1916:48
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE4.424.484.484.480.00%103.0216:16
ATLANTAPL9.609.609.609.60+1.05%10.3616:27
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.202.082.082.08-7.56%37.1116:35
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.124.114.114.11-0.24%47.2317:00
ATREM2.662.832.832.83-0.70%19.4916:48
AUTOPARTN8.508.508.508.50-0.23%141.7817:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV4.354.474.474.47+0.22%25.8117:00
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.209.209.209.200.00%5.6914:27
BENEFIT820.00880.00880.00880.00+2.33%1,058.3317:01
BERLING4.604.604.604.600.00%454.9715:28
BEST17.8018.4018.4018.400.00%0.202021-02-16
BETACOM9.009.209.209.20-2.75%9.8115:43
BGZBNPP71.4071.0071.0071.00-1.11%124.8816:26
BIK16.9016.5516.5516.55+1.22%4.2217:00
BIOMEDLUB8.648.828.828.82+2.08%5,729.7317:04
BIOTON5.004.974.974.97-2.36%781.6917:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.710.700.700.700.00%1.4317:00
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA23.3023.3523.3523.35-0.64%1,127.0317:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.093.103.103.10-0.48%113.9917:00
BOS8.188.168.168.16-2.63%689.5517:00
BOWIM3.683.803.803.80+2.70%39.6716:36
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2146.10146.10146.10146.10+0.69%4.532021-02-19
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.100.00%48.602021-01-20
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI98.0098.0098.0098.000.00%3.042021-02-19
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.982.022.022.02+1.26%1,034.6617:00
BRIJU0.380.390.390.39-2.50%6.5117:04
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX327.50346.50346.50346.50+5.80%3,438.9217:04
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.383.523.523.52+0.86%113.5117:00
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK212.00210.40210.40210.40-1.22%86,297.2317:01
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.331.331.331.330.00%0.142021-02-24
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC94.5095.0895.0895.08-1.47%19,951.7417:04
CCENERGY0.110.110.110.110.00%2.472021-02-24
CDPROJEKT249.60236.60236.60236.60-5.96%354,905.2817:03
CDRL17.1017.1017.1017.10+1.48%6.7909:36
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.606.606.606.600.00%0.0309:41
CEZ91.9090.3090.3090.30-0.77%3.9216:02
CFI0.300.300.300.30-0.33%39.7916:30
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH35.0034.1534.1534.15-2.43%2,526.6317:00
CIGAMES1.341.341.341.34-1.76%580.8017:00
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV8.708.708.708.700.00%0.1709:01
CLNPHARMA46.0045.3545.3545.35-2.79%2,631.4217:01
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT16.1016.4016.4016.400.00%0.822021-02-25
COALENERG0.930.920.920.92+2.22%22.4316:38
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR2.502.562.562.56-0.78%530.3017:02
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH190.00189.50189.50189.50-0.26%354.7117:03
COMP60.0060.0060.0060.00-0.33%51.7517:04
COMPERIA4.124.324.324.320.00%1.2617:00
CORMAY1.301.281.281.28-4.48%772.6717:01
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP7.127.007.007.00-1.69%14.7715:58
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT27.1828.6028.6028.60+4.84%68,998.2017:00
CZTOREBKA0.600.600.600.60-4.00%0.0615:16
DEBICA82.0081.0081.0081.00-1.46%83.6117:00
DECORA30.3030.1030.1030.10-2.27%392.0517:00
DEKPOL32.4034.0034.0034.00-1.16%32.7613:57
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO17.8017.6017.6017.60-2.22%182.8715:41
DGA6.606.206.206.20-2.82%5.3916:07
DINOPL245.00246.20246.20246.20+0.41%48,100.4217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV121.00129.00129.00129.00+3.20%749.9517:04
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL2.212.212.212.21+3.76%0.5011:00
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.314.364.364.36+0.93%164.1917:00
EDINVEST4.484.304.304.30-0.92%35.3417:00
EFEKT8.058.008.008.00-2.44%6.0913:37
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.573.573.573.57-0.83%98.4117:00
ELBUDOWA2.462.372.372.37-5.58%1,146.6017:04
ELEKTROTI7.087.127.127.12-1.11%22.8416:37
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.690.620.620.62-14.60%989.8617:04
ELZAB5.355.405.405.40-2.70%29.2215:55
EMCINSMED14.8014.4014.4014.40-2.70%12.1115:09
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.621.621.621.620.00%0.0009:00
ENEA6.406.526.526.520.00%4,494.7517:02
ENELMED15.9016.0016.0016.00+0.63%12.7615:18
ENERGA7.727.787.787.78+0.39%168.6617:00
ENERGOINS1.701.731.731.73-2.81%46.0916:33
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER37.8037.5037.5037.50-0.79%87.6817:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD32.3033.8033.8033.80+1.50%328.9217:01
ERG46.8046.8046.8046.800.00%8.0517:00
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ19.0519.0019.0019.00-1.81%8.3416:01
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.624.764.764.760.00%42.5412:49
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH13.1012.8512.8512.85-2.50%7,736.4417:04
EUROHOLD5.655.605.605.60+12.00%0.8313:59
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL36.2037.5037.5037.50+1.08%215.4417:00
EVEREST17.8017.6017.6017.60-1.12%16.3817:00
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.502.622.622.62+2.54%2,188.9217:04
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING11.1011.4011.4011.40-0.87%11.1417:00
FASTFIN1.401.461.461.46-3.95%3.4115:08
FEERUM11.9512.4012.4012.400.00%4.8316:35
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO25.7026.0026.0026.00+3.17%267.0016:43
FERRUM4.164.144.144.14+0.98%4.2317:00
FMG46.0046.0046.0046.000.00%7.0811:00
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE45.6045.9545.9545.95-0.11%214.8216:49
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.710.730.730.73+1.82%210.1417:00
GETINOBLE0.180.170.170.17-1.69%145.9817:00
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED4.964.964.964.96-1.78%915.7317:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.755.805.805.80+0.87%9.3016:06
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW45.3044.5544.5544.55-2.52%2,570.8317:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.841.841.841.840.00%0.0009:00
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN2.152.142.142.14-4.04%145.1517:00
GRODNO13.4513.2513.2513.25-2.93%467.7017:00
GRUPAAZOTY30.0030.0530.0530.05-1.96%2,826.1617:00
GTC6.586.706.706.70+1.52%71.6417:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY39.6539.0039.0039.00-3.35%1,418.6417:01
HARPER15.0014.7014.7014.70-5.16%652.6817:03
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO13.4013.0013.0013.00+0.78%2.6316:48
HERKULES1.811.901.901.90-1.04%34.1116:36
HUBSTYLE0.970.950.950.95-1.55%14.2716:39
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR29.8029.8029.8029.80-1.32%17.2213:46
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.0010.4010.4010.40-4.59%0.3215:04
IALBGR0.530.600.600.60+20.00%584.6317:04
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.401.471.471.47-1.34%17.7111:02
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY21.7021.4021.4021.40-1.83%176.6517:04
IMMOBILE2.772.942.942.94+1.38%24.4713:10
IMPEL12.9512.9012.9012.90-0.77%24.0811:53
IMPERA3.904.204.204.20+5.00%254.3817:00
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.702.722.722.72-0.73%13.4117:00
INC7.086.986.986.98-1.97%488.8117:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK181.00182.00182.00182.00-1.41%1,810.9717:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.924.864.864.86+1.67%0.1114:48
INSTALKRK25.9024.8024.8024.80-4.62%14.4816:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT19.8019.3019.3019.30-3.26%342.7817:03
INTERBUD1.251.251.251.25+11.61%0.1511:00
INTERCARS272.00280.00280.00280.00+1.82%423.5417:00
INTERFERI4.644.864.864.860.00%0.252021-02-18
INTERSPPL1.231.231.231.23+0.82%29.4914:28
INTROL4.804.764.764.76-2.46%103.8217:00
INVCEEFIZ464.00464.00464.00464.00+0.41%2.322021-02-17
INVFIZ942.70942.70942.70942.70-0.88%1.892021-02-24
INVGLDFIZ1,750.001,750.001,750.001,750.00+1.16%1.752021-02-23
INVISTA0.530.560.560.56+5.66%0.3413:00
INVPEFIZ1,006.20998.40998.40998.40-0.57%30.0616:33
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA5.505.455.455.45-0.91%49.8417:03
IQP0.680.670.670.67-1.47%35.5817:00
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK41.4041.4041.4041.40-0.72%21.6117:00
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.953.073.073.07+2.33%0.0909:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.003.203.203.20+4.23%1,004.6316:41
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW34.0035.2835.2835.28-0.51%42,150.0317:04
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.203.283.283.28+2.50%0.1717:00
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.792.792.792.79+1.45%0.142021-02-25
K2INTERNT25.8026.6026.6026.600.00%34.0716:47
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.350.350.350.350.00%0.1611:00
KCI0.950.950.950.95-1.45%34.6216:47
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL56.7054.7054.7054.70-4.37%10,952.5817:04
KETY503.00523.00523.00523.00+0.77%1,025.7217:00
KGHM194.00189.35189.35189.35-5.33%223,681.2017:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL17.2517.8017.8017.80+0.85%41.8209:21
KINOPOL11.9011.8011.8011.80-3.28%116.1017:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA40.0038.5038.5038.50-4.23%1,002.3217:00
KOMPAP18.0018.0018.0018.00-1.64%45.3614:52
KOMPUTRON2.952.832.832.83-5.35%13.4016:25
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.201.201.201.200.00%0.032021-02-25
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD31.0031.0031.0031.000.00%0.0309:03
KRAKCHEM0.500.500.500.50+9.65%0.5011:00
KREC12.6012.8012.8012.80+0.79%37.8317:00
KREDYTIN9.959.309.309.30-4.12%3.902021-02-22
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA420.00420.00420.00420.00-1.18%66.1117:00
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK180.00180.70180.70180.70-0.66%4,366.0717:00
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.1316:11
KRVITAMIN21.4019.8519.8519.85-7.24%1,862.8017:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO4.164.184.184.18-3.24%162.9217:00
LABOPRINT14.4014.4014.4014.40-0.35%0.0709:52
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.172.132.132.130.00%7.5416:00
LCCORP2.532.512.512.51-0.40%1,567.6317:04
LENA5.065.005.005.00-3.85%88.1816:22
LENTEX11.0011.0511.0511.05+0.45%119.0617:00
LIBET2.362.342.342.34-2.50%24.4010:03
LIVECHAT122.60123.80123.80123.80-0.48%5,942.2417:00
LMASFIZ1,290.301,368.901,368.901,368.90-0.80%5.322021-02-25
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.10+6.22%2.602021-01-21
LMCSFIZ1,309.901,309.901,309.901,309.90-0.15%26.202021-02-02
LMDSFIZ1,315.001,315.001,315.001,315.00+1.93%2.632021-02-25
LMESFIZ1,249.991,299.881,299.881,299.88+9.12%15.552020-12-17
LOKUM16.9016.9016.9016.90+1.81%0.9511:06
LOTOS41.8442.0742.0742.07-2.16%29,965.0917:04
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP7,930.007,825.007,825.007,825.00-1.63%38,639.8617:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT16.1016.1516.1516.15+0.31%98.3417:00
LUBAWA1.411.441.441.44+0.35%418.0017:00
MABION28.0028.9028.9028.90+3.58%3,338.7417:04
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.955.955.955.95-0.83%11.5415:26
MANGATA65.0065.0065.0065.00-0.76%10.0715:40
MARVIPOL0.750.840.840.84+12.82%3,123.3617:01
MASTERPHA4.074.084.084.08-0.49%0.7817:00
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK219.60221.60221.60221.60-1.42%12,823.6417:01
MBWS6.656.656.656.65-0.75%0.8510:15
MCI16.8016.3016.3016.30-4.12%62.9417:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.603.723.723.72+1.09%13.0016:42
MEDIACAP2.212.252.252.25+1.81%1.5816:24
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG24.5024.2524.2524.25-3.00%179.0417:00
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.00-9.00%2.002021-02-19
MEGARON11.0011.0011.0011.00-0.90%1.6215:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA19.3019.6019.6019.600.00%26.6616:07
MERCATOR340.00342.00342.00342.00-0.87%15,061.8817:04
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR17.0017.2017.2017.20-2.27%64.4617:00
MEXPOLSKA1.901.881.881.88-1.05%0.0315:03
MFO32.0032.0032.0032.00+1.27%42.3817:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.960.960.960.96-0.42%22.7217:00
MILLENNIUM4.164.134.134.13-2.09%7,613.7817:02
MIRACULUM1.381.391.391.39-4.14%57.0917:00
MIRBUD4.024.254.254.25+2.91%1,513.8717:04
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP78.0078.0078.0078.00-4.88%17.9414:15
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK372.00360.00360.00360.00-4.26%4,789.5217:00
MOJ1.351.241.241.24-8.82%31.2117:00
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI1.901.911.911.91-2.05%176.0017:00
MOSTALPLC11.2511.8011.8011.80+0.43%48.5310:03
MOSTALWAR7.307.527.527.52-1.05%109.2617:00
MOSTALZAB1.381.371.371.37-3.18%403.7017:04
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA3.323.423.423.42-1.72%10.8317:00
MWTRADE2.362.382.382.38+0.85%3.7815:57
NETIA5.205.205.205.20-3.70%1,015.9517:00
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG25.6025.8025.8025.80-0.77%69.5016:48
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA150.50149.00149.00149.00-2.93%6.4516:09
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.405.105.105.10-2.67%14.5116:11
ODLEWNIE5.325.305.305.30-1.49%12.3316:30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX19.2019.1019.1019.10-1.55%13.8109:37
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.770.800.800.80-0.25%11.6212:01
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR250.10252.10252.10252.100.00%1.762021-02-25
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL40.6039.9039.9039.90-0.99%525.5017:04
OPTEAM15.2015.4015.4015.40+1.32%38.7817:01
ORANGEPL5.936.326.326.32+5.78%58,146.4417:04
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.371.481.481.48+2.78%1.732021-02-25
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY16.3016.4016.4016.40-0.91%5.3013:17
OTLOG5.556.056.056.05-6.20%60.9517:00
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW2.502.462.462.46-3.15%12.7713:54
OVOSTAR87.0083.0083.0083.00-4.60%13.0117:00
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.122.202.202.200.00%16.0417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA14.4013.9013.9013.90-4.14%16.1317:00
PATENTUS1.041.061.061.06+0.47%3.5317:02
PBG0.060.060.060.06-3.33%80.372021-02-24
PBKM81.8082.0082.0082.00-0.24%6.542021-02-25
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.480.490.490.49-2.00%6.7515:00
PCCEXOL3.233.233.233.23-0.92%495.5117:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA67.8073.6073.6073.60+8.24%898.0917:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX21.2021.0021.0021.00-2.33%165.4916:49
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO67.2867.8067.8067.80-0.59%86,531.6817:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER17.7017.2017.2017.20-2.27%59.9617:00
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP62.8062.8062.8062.800.00%683.6517:04
PEPEES1.491.481.481.48+0.68%7.2916:27
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE6.376.656.656.65+2.94%32,727.7317:00
PGNIG5.585.605.605.60-0.36%34,849.1117:03
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT12.6012.8012.8012.800.00%61.0110:38
PHN13.7013.5513.5513.55-1.09%73.7316:46
PKNORLEN58.2658.8458.8458.84-1.80%115,836.3417:03
PKOASZEWZ96.7096.7096.7096.70+0.03%4.932021-02-24
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP30.0630.1430.1430.14-1.41%129,079.8617:00
PKOGD110.12110.12110.12110.12+0.01%11.012021-02-24
PKOGS90.3491.7091.7091.700.00%31.712021-02-24
PKOSO109.41109.41109.41109.41+0.01%5.4713:30
PKPCARGO17.7818.0218.0218.02-1.21%7,695.6317:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.042.062.062.06-0.96%5.0615:01
PLATYNINW6.006.156.156.15-1.60%33.2817:02
PLAYWAY550.00551.00551.00551.00-0.18%7,304.2917:01
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.631.631.631.63+0.62%29.5317:00
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG5.455.355.355.35-2.73%25.8415:09
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.6012.5012.5012.50-1.57%37.4116:40
POLIMEXMS5.305.375.375.37-1.47%3,464.7817:03
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.903.903.903.90-1.76%71.7517:02
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD2.702.782.782.780.00%252.0917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.4024.4024.4024.400.00%17.3212:15
PRAGMAINK5.545.685.685.68-0.35%8.7216:03
PRAIRIE0.730.720.720.72-2.16%268.6717:04
PRIMAMODA0.930.930.930.93-4.64%0.1811:00
PROCAD1.781.781.781.78-0.56%0.042021-02-23
PROCHEM18.9518.2018.2018.20-3.96%8.9612:01
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM18.0018.0018.0018.00-0.28%7.2009:29
PROTEKTOR3.903.983.983.980.00%44.9616:43
PROVIDENT4.324.254.254.25-1.62%61.7616:43
PULAWY95.0095.0095.0095.00-0.84%49.4016:41
PWRMEDIA7.227.207.207.20-0.28%12.4016:26
PZU29.5629.2729.2729.27-2.17%172,223.9817:01
PZUAKORD122.00122.00122.00122.00+0.19%8.7810:51
QMULTIFIZ1,379.991,379.991,379.991,379.99+0.36%13.802021-02-23
QUANTUM26.2026.0026.0026.000.00%1.6015:00
QUERCUS4.554.524.524.52-3.42%171.4517:00
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.602.592.592.59-0.38%15.5217:00
RAFAKO1.061.091.091.09+1.11%831.0517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET16.7016.7016.7016.70-0.60%15.922021-02-23
RAINBOW24.8025.3025.3025.30-0.78%118.6217:00
RANKPROGR1.731.751.751.75-1.13%17.8917:04
RAWLPLUG9.969.969.969.96+0.20%20.8416:44
REDAN0.360.350.350.35-5.85%1.8713:24
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.230.230.230.23+5.45%1.1615:00
RELPOL6.526.526.526.52-2.69%97.9017:00
REMAK16.2516.5516.5516.55-0.90%215.1617:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.312.392.392.39+2.58%135.5017:00
ROPCZYCE32.0032.3032.3032.30-1.22%118.6616:45
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.781.721.721.72-3.91%3.7515:01
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK26.4027.0027.0027.00-2.53%222.3317:00
SANTANDER13.5013.0713.0713.07-5.05%187.6417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL3.403.463.463.46-1.14%185.7017:02
SARE7.306.606.606.60-10.20%5.9116:46
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP13.1013.1013.1013.10+0.77%2.822021-02-25
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.909.909.909.900.00%1.492021-02-25
SELENAFM16.7516.9516.9516.95-0.29%35.9016:48
SELVITA48.8049.7049.7049.70-0.60%241.4217:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA11.5011.4011.4011.40-1.30%26.9516:47
SFINKS0.490.480.480.48-5.14%158.3217:00
SILVANO7.907.907.907.90-1.00%0.052021-02-19
SIMPLE12.3012.9012.9012.90+5.74%564.5817:02
SKARBIEC36.6036.0036.0036.00-3.74%229.9017:00
SKOTAN3.303.533.533.53+6.97%285.5717:03
SKYLINE0.880.880.880.880.00%0.0209:00
SNIEZKA88.6088.6088.6088.60-1.56%18.7715:33
SOHODEV0.820.820.820.82-2.37%0.3011:02
SOLAR4.294.264.264.26-0.70%27.5212:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.609.559.559.55-2.05%20.9716:34
SOPHARMA9.709.509.509.50-2.06%32.3617:00
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.643.633.633.630.00%204.9517:00
STALPROD309.00317.00317.00317.00-0.47%1,436.0117:04
STALPROFI8.788.968.968.96+0.67%29.6416:35
STAPORKOW4.784.704.704.70-2.08%37.7116:49
STARHEDGE0.560.560.560.56-5.41%5.0917:00
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX6.506.526.526.52-2.40%98.0717:00
SUWARY26.2025.2025.2025.20+0.80%0.1613:25
SWISSMED10.0010.4010.4010.40+1.46%528.0817:00
SYGNITY11.0010.7010.7010.70-2.73%344.3417:00
SYNEKTIK28.0028.9028.9028.90+1.40%161.9916:42
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX131.00131.00131.00131.00-9.66%0.792021-02-23
TALEX12.5013.6013.6013.60+9.24%120.6016:27
TARCZYNSKI29.0028.2028.2028.20-2.76%5.6715:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY151.00151.00151.00151.00+0.67%1.212021-02-23
TAURONPE2.472.562.562.56+2.40%21,634.5217:04
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.051.051.051.05+0.48%0.3011:51
TESGAS4.604.684.684.68-1.27%91.6917:00
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM18.3018.6018.6018.600.00%2,383.9717:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL12.0012.0512.0512.05-0.82%457.6217:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA6.506.486.486.48-1.82%444.0917:03
TRAKCJA3.133.083.083.08-4.50%2,915.7517:01
TRANSPOL3.113.083.083.08-4.64%25.3416:48
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP54.6054.6054.6054.60+6.64%0.052021-02-24
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.663.583.583.58+0.28%20.4913:38
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA52.0052.0052.0052.00-2.80%6.2917:00
UNIBEP10.9510.9010.9010.90-0.46%16.2416:32
UNICREDIT38.5238.5238.5238.52-2.25%0.6514:01
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.203.203.203.20-1.84%1.6009:02
UNIMOT37.0036.3536.3536.35-2.55%594.4917:01
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS1.131.121.121.12-5.25%620.1917:04
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS685.00700.00700.00700.00-2.78%1,791.7617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.325.285.285.28-1.86%86.9817:00
VISTAL2.502.832.832.83+8.83%1,104.3617:00
VISTULA2.602.582.582.58-0.77%99.1816:09
VIVID1.761.701.701.70-3.52%66.9116:06
VOTUM14.2014.3014.3014.30+0.70%260.0317:00
VOXEL45.0043.7043.7043.70-3.96%360.5817:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.025.025.025.02-1.57%0.2511:56
WASKO1.321.341.341.34+0.75%12.3415:15
WAWEL590.00596.00596.00596.00+0.34%140.6616:37
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON9.159.349.349.34-0.32%592.3017:02
WIKANA3.784.104.104.10+10.81%117.9417:00
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.430.430.430.43-0.91%0.412021-02-25
WIRTUALNA95.6096.4096.4096.40-0.82%843.5216:49
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN9.188.708.708.70-3.33%75.6316:01
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.804.784.784.78-0.42%2.7716:48
WORKSERV1.161.151.151.15-2.54%414.5416:41
XTB16.2015.9515.9515.95-1.54%3,579.0317:01
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.990.940.940.94-6.00%0.3815:00
ZAMET0.870.890.890.89+4.09%153.1316:23
ZASTAL4.004.004.004.00-1.96%876.4717:01
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.429.329.329.32+0.22%45.1117:01
ZPUE202.00202.00202.00202.000.00%49.8017:00
ZREMB1.201.281.281.28+21.90%721.7917:00
ZUE5.105.005.005.00-1.96%1.8013:34
ZYWIEC486.00486.00486.00486.000.00%7.2911:43
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1907,28 -29,19 -1,51%
WIG 56970,30 -736,10 -1,28%
sWIG80 17530,05 -142,21 -0,80%
mWIG40 4307,39 -27,03 -0,62%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1907,28 -29,19 -1,51%