Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-07-30 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.423.513.513.51+3.24%149.9917:00
08OCTAVA1.031.031.031.030.00%0.0115:00
11BIT487.80480.00480.00480.00-1.60%748.7317:03
4FUNMEDIA5.685.585.585.58-2.11%16.2115:55
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL59.6058.4058.4058.40-2.01%197.9917:00
ACAUTOGAZ37.2037.0037.0037.00-0.54%54.8813:12
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION10.5010.4510.4510.45-0.48%66.9117:00
ADIUVO4.904.904.904.90+1.66%0.1215:39
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA9.449.469.469.46-0.21%32.1417:00
AGROTON7.867.827.827.82-0.51%48.2117:00
AGROWILL2.122.122.122.12+0.95%0.202021-07-29
AILLERON12.5012.7012.7012.70+1.60%8.0615:31
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.211.231.231.23+3.36%61.9516:42
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR35.8136.9236.9236.92+2.27%24,901.0517:04
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA2.952.962.962.960.00%17.2416:34
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.581.591.591.59-0.93%7.1709:35
ALUMETAL59.6059.8059.8059.80+0.67%337.0117:00
AMBRA22.4022.5022.5022.50+1.35%121.1816:29
AMICA150.00150.00150.00150.00+0.54%455.7217:03
AMPLI0.530.530.530.53-15.20%0.5011:29
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR24.0024.3024.3024.30+1.25%284.0217:00
APLISENS12.8012.7012.7012.70-0.78%0.4716:26
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.443.443.443.440.00%0.0815:28
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM22.5022.5022.5022.50-0.44%10.2415:18
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC6.996.996.996.99-0.85%322.4417:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA7.307.807.807.80+1.30%5.7616:06
ARTIFEX15.0015.1515.1515.15+1.34%260.2615:16
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS22.8522.8022.8022.80+0.44%1,594.8917:04
ASMGROUP0.650.690.690.69+2.99%6.7516:49
ASSECOBS36.0036.2036.2036.20+0.56%23.2116:35
ASSECOPOL80.2580.2080.2080.20-0.19%3,231.6717:00
ASSECOSEE39.5039.9039.9039.90+1.79%70.4217:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA48.0047.8047.8047.80+0.63%862.2017:00
ATAL50.4051.2051.2051.20+3.23%313.5417:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE5.065.225.225.22+3.16%353.4917:00
ATLANTAPL8.448.448.448.44-3.87%0.1010:26
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.162.162.162.16+0.93%0.002021-07-29
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.184.154.154.15-0.24%6.1916:23
ATREM2.292.302.302.30+0.44%14.5215:48
AUTOPARTN13.2013.1013.1013.10-1.13%258.3517:03
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV5.945.885.885.88-0.68%22.4317:01
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN8.457.957.957.95-6.47%6.2416:44
BENEFIT790.00785.00785.00785.00-2.12%330.8217:01
BERLING5.205.205.205.20+4.00%0.3515:00
BEST27.8027.8027.8027.80-3.47%0.0609:00
BETACOM9.159.509.509.50+3.83%4.2417:00
BGZBNPP67.8068.0068.0068.00+0.89%866.3816:32
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB8.408.248.248.24-2.72%2,316.4517:03
BIOTON4.954.994.994.99+0.10%105.0517:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG1.121.191.191.19+6.25%6.4215:43
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA25.9525.6025.6025.60-1.35%614.0517:04
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.383.383.383.380.00%65.5017:00
BOS7.827.807.807.80+0.26%24.9117:00
BOWIM11.2511.2511.2511.25+1.35%955.2717:04
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2143.20141.00141.00141.00-3.63%162.772021-03-26
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.20122.20122.20122.20+0.08%1.342021-03-25
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI97.5097.5097.5097.50+0.41%3.902021-07-16
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.900.900.900.90-3.23%70.8915:00
BRIJU0.410.450.450.450.00%1.7313:08
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX287.00292.00292.00292.00+2.46%1,444.3317:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.313.143.143.14-5.14%73.0917:00
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK258.00256.30256.30256.30-1.04%11,169.3617:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.991.991.991.99+4.74%0.0015:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC121.80121.55121.55121.55-0.73%12,598.0717:01
CCENERGY1.311.341.341.34+3.08%13.0016:33
CDPROJEKT182.66184.74184.74184.74+0.40%55,866.7017:04
CDRL20.8020.5020.5020.50-1.44%18.2910:33
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC13.0014.0014.0014.00+0.72%13.9717:00
CEZ107.70107.00107.00107.00-0.37%5.4616:00
CFI0.270.270.270.27-2.20%4.0616:47
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH48.2047.8547.8547.85-0.93%1,016.3917:00
CIGAMES1.391.401.401.40+0.43%272.2417:00
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV13.9014.1514.1514.15+4.81%2.6711:33
CLNPHARMA38.8538.3038.3038.30-1.29%144.6217:00
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT16.7516.8016.8016.80+0.30%10.0813:14
COALENERG3.953.503.503.50-11.39%722.4517:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR3.803.833.833.830.00%505.1917:04
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH275.00273.00273.00273.00+0.37%140.0917:00
COMP60.6060.4060.4060.40-0.33%16.8311:54
COMPERIA6.907.007.007.000.00%3.6917:02
CORMAY1.201.191.191.19-1.00%29.3517:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP9.009.009.009.000.00%70.1217:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT33.0034.1634.1634.16+3.52%8,338.4317:00
CZTOREBKA0.590.600.600.600.00%0.0112:13
DEBICA80.8081.4081.4081.40+0.74%34.4116:36
DECORA40.4040.4040.4040.40-0.25%11.7416:28
DEKPOL35.8035.8035.8035.80-0.28%0.5414:23
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO16.1016.1016.1016.100.00%6.9416:28
DGA6.206.106.106.10-1.61%1.6614:27
DINOPL304.00308.30308.30308.30+0.92%33,947.1817:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV140.40140.00140.00140.00-0.28%453.1917:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL7.257.307.307.30+0.69%60.1217:00
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.594.554.554.55-1.30%9.3116:26
EDINVEST4.024.064.064.06+1.00%5.6013:34
EFEKT7.206.786.786.78-4.51%14.8516:32
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.193.193.193.19+1.11%62.6317:00
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI6.045.985.985.98-0.66%4.7917:01
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.530.530.530.530.00%3.7917:00
ELZAB4.704.704.704.700.00%10.2116:39
EMCINSMED13.5013.5013.5013.500.00%0.5313:02
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.611.611.611.610.00%0.0009:12
ENEA8.618.558.558.55-2.12%1,698.6717:04
ENELMED17.4017.4017.4017.40+2.35%0.0913:30
ENERGA7.857.837.837.83-0.51%155.6517:00
ENERGOINS1.591.621.621.620.00%11.0317:00
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER35.5035.0035.0035.000.00%25.3617:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD86.6087.0087.0087.000.00%76.7015:55
ERG47.0047.0047.0047.00+0.43%70.5416:34
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ33.5035.0035.0035.00+4.48%470.7216:45
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.804.804.804.80+3.23%35.6117:01
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH12.5012.2712.2712.27-1.68%3,405.7717:01
EUROHOLD8.909.109.109.10+5.81%0.5311:17
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL40.3042.0042.0042.00+4.74%162.2917:00
EVEREST9.5010.0510.0510.05+0.50%39.4216:39
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.222.212.212.21-0.45%2,626.1117:00
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING12.2512.2512.2512.25-0.41%28.7909:00
FASTFIN1.251.381.381.38+13.11%1.092021-07-29
FEERUM10.7510.4010.4010.40-0.95%34.3214:50
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO37.6037.2037.2037.20-0.53%78.8017:00
FERRUM4.304.304.304.30+2.38%1.0714:32
FMG27.0027.0027.0027.00+5.47%0.0311:00
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE57.5057.5057.5057.500.00%130.3617:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.241.241.241.240.00%114.9317:00
GETINOBLE0.180.180.180.18+0.44%65.7717:00
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED3.693.753.753.75+2.46%179.1617:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.255.705.705.70+0.88%4.3214:30
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW43.7043.5043.5043.50-0.68%3,126.0617:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.981.981.981.98+2.06%1.5115:47
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN3.073.083.083.08+0.98%27.5816:48
GRODNO13.5013.3013.3013.30+0.15%141.3516:48
GRUPAAZOTY30.1229.9229.9229.92-1.51%1,416.0317:00
GTC6.636.626.626.62-2.65%45.5417:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY45.7545.3045.3045.30-0.98%720.5817:00
HARPER10.4010.7210.7210.72+2.10%1,195.4817:02
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO13.5013.5013.5013.500.00%1.0415:50
HERKULES1.401.401.401.40+1.45%32.7017:00
HUBSTYLE0.850.850.850.850.00%1.8609:20
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR36.5036.5036.5036.50+0.27%21.7616:49
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.4011.4011.4011.400.00%3.4012:54
IALBGR1.931.941.941.94-0.26%12.8016:38
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.271.271.271.27+1.60%0.0117:00
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY27.4027.4027.4027.40+0.37%98.9717:00
IMMOBILE2.642.642.642.640.00%4.6915:37
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA3.813.663.663.66-6.15%52.4217:04
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.573.503.503.50-1.96%22.2617:00
INC6.576.536.536.53-0.61%41.2417:04
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK191.00191.00191.00191.000.00%329.1617:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO8.558.308.308.30-2.92%34.0516:45
INSTALKRK31.7032.3032.3032.30-0.31%2.5417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT19.9619.5019.5019.50-2.30%190.6317:00
INTERBUD1.351.351.351.35-0.74%7.152021-07-29
INTERCARS407.00410.00410.00410.000.00%3,175.6617:00
INTERFERI4.184.304.304.300.00%7.4315:53
INTERSPPL1.351.281.281.28-4.48%2.0217:00
INTROL6.326.366.366.36+0.63%16.9916:41
INVCEEFIZ460.10460.10460.10460.100.00%1.382021-07-20
INVFIZ959.00959.00959.00959.00+0.95%3.8415:24
INVGLDFIZ1,700.001,700.001,700.001,700.00+1.19%3.402021-07-29
INVISTA0.730.700.700.70-4.11%5.3913:54
INVPEFIZ1,061.001,061.001,061.001,061.00-0.61%6.372021-07-27
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA4.634.584.584.58-1.08%11.0315:24
IQP0.600.600.600.600.00%6.8614:42
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK42.2044.7044.7044.70+5.67%50.6914:06
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA3.243.323.323.32+1.22%57.0516:44
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.503.533.533.53+1.15%66.2117:00
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW35.0034.8034.8034.80-1.05%16,402.5017:00
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.202.202.202.20+1.38%0.0609:29
K2INTERNT23.4023.1023.1023.10-1.28%8.5015:40
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.560.610.610.61+14.02%4.7615:13
KCI1.381.401.401.40-0.71%32.0817:00
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL53.3053.3053.3053.30+8.11%9,977.1017:04
KETY689.00695.00695.00695.00+0.43%3,572.4317:04
KGHM198.00194.60194.60194.60-2.94%90,523.6717:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL17.0517.2017.2017.20+1.18%7.8816:33
KINOPOL14.5014.4014.4014.40+2.86%755.7317:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA32.8033.2033.2033.20+0.91%79.6014:32
KOMPAP19.5019.5019.5019.50+3.17%3.722021-07-29
KOMPUTRON4.034.184.184.18+1.95%18.7216:15
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.211.301.301.30+2.36%0.2615:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD54.0056.0056.0056.00-1.75%70.6617:00
KRAKCHEM0.710.710.710.710.00%0.0011:00
KREC21.2021.2021.2021.200.00%11.5717:00
KREDYTIN13.8013.8013.8013.800.00%0.0309:15
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA500.00495.00495.00495.00+0.20%70.1716:26
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK309.80303.00303.00303.00-2.26%10,006.0517:02
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN19.0019.0019.0019.000.00%812.8617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO4.194.264.264.26+1.67%98.8417:00
LABOPRINT16.8016.3016.3016.30-0.61%0.2215:38
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.532.682.682.68-0.37%212.7217:00
LCCORP3.413.393.393.39+1.35%130.7917:00
LENA4.884.854.854.85+1.04%11.2317:00
LENTEX10.2510.3010.3010.30+0.98%28.8716:33
LIBET2.462.492.492.49+1.22%32.2316:18
LIVECHAT130.60128.60128.60128.60-1.08%1,158.8917:00
LMASFIZ1,541.601,652.001,652.001,652.00+1.89%19.1613:12
LMBSFIZ1,622.401,551.201,551.201,551.20+1.82%12.7715:55
LMCSFIZ1,550.001,550.001,550.001,550.000.00%3.102021-07-27
LMDSFIZ1,550.001,558.001,558.001,558.00+1.83%20.2316:19
LMESFIZ1,548.001,548.001,548.001,548.00-0.03%20.122021-07-27
LOKUM23.8023.8023.8023.80+4.39%2.242021-07-29
LOTOS52.1653.1053.1053.10+1.14%11,080.0017:04
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP13,650.0013,840.0013,840.0013,840.00-0.43%19,810.1017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT16.2016.4016.4016.40-0.61%9.8012:59
LUBAWA1.371.351.351.35-1.46%149.8917:00
MABION61.0062.8062.8062.80+1.45%4,502.0717:04
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL6.806.966.966.96+2.35%0.0516:36
MANGATA79.0078.0078.0078.000.00%2.6816:20
MARVIPOL0.710.710.710.71-0.56%33.3617:00
MASTERPHA3.563.563.563.56-1.11%2.852021-07-29
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK314.00320.80320.80320.80+0.69%8,799.4517:00
MBWS6.406.406.406.400.00%0.0109:16
MCI21.3021.0021.0021.000.00%42.1311:28
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.303.353.353.35-0.30%7.3216:34
MEDIACAP2.912.972.972.97+1.02%28.0517:00
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG25.0524.9024.9024.90-1.97%961.2917:00
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.00-9.00%2.002021-02-19
MEGARON14.4014.4014.4014.40-22.99%0.362021-07-28
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.8021.0021.0021.00-1.41%101.0616:30
MERCATOR199.80205.10205.10205.10+3.27%20,873.4617:04
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR18.3018.7518.7518.75+3.02%0.2013:42
MEXPOLSKA1.991.991.991.99+1.53%0.0309:14
MFO49.6050.6050.6050.60+1.20%173.2416:45
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND1.001.051.051.05+5.00%126.5317:00
MILLENNIUM4.744.934.934.93+2.54%10,688.7617:02
MIRACULUM1.411.411.411.41+0.36%22.4215:38
MIRBUD4.634.634.634.630.00%328.0917:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP77.8077.8077.8077.800.00%5.2212:57
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK335.00335.00335.00335.000.00%884.3017:00
MOJ1.451.481.481.48+1.72%0.702021-07-29
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.922.902.902.90-1.69%98.0917:00
MOSTALPLC23.8022.9022.9022.90-4.58%2,085.8717:01
MOSTALWAR9.049.109.109.10-2.57%230.7017:00
MOSTALZAB1.731.721.721.72-1.15%361.0117:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA6.556.606.606.60+0.76%5.9115:48
MWTRADE3.743.743.743.740.00%0.0409:08
NETIA6.946.946.946.940.00%6.972021-07-29
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG24.9025.4025.4025.40+2.01%172.1717:00
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA216.00217.00217.00217.00+0.93%1.7310:43
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.225.485.485.48+1.11%30.1515:09
ODLEWNIE6.406.506.506.50+2.85%26.9017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX21.4021.4021.4021.400.00%43.0817:00
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.790.810.810.81+6.04%28.5217:00
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR247.65247.65247.65247.65-0.18%2.722021-07-26
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL52.4053.4053.4053.40+1.52%279.4117:00
OPTEAM15.2515.0515.0515.05+0.33%51.2016:41
ORANGEPL7.537.667.667.66+1.06%39,635.7817:04
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.102.202.202.200.00%52.7616:47
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY24.3023.8023.8023.80-5.56%33.5217:00
OTLOG11.4011.7011.7011.700.00%67.7617:00
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW3.463.243.243.24-4.14%8.7317:00
OVOSTAR85.0080.0080.0080.000.00%0.1713:24
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.952.992.992.99+3.10%47.2217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA15.0015.0515.0515.05+0.33%5.7512:39
PATENTUS0.830.840.840.84+1.20%3.2014:37
PBG0.060.060.060.06-3.33%14.172021-07-28
PBKM90.0090.0090.0090.00-0.66%6.3917:00
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.450.450.450.45+2.27%0.452021-07-28
PCCEXOL2.842.842.842.84-0.35%72.4517:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA80.0080.2080.2080.200.00%370.7617:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX26.5026.5026.5026.50-0.75%8.4116:47
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO93.8894.1294.1294.12-0.13%28,653.5417:00
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.872021-06-18
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP69.5070.0070.0070.00+0.72%45.0417:00
PEPEES1.281.281.281.28-0.78%1.6610:12
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE8.928.688.688.68-3.32%18,284.8017:04
PGNIG6.306.296.296.29-0.98%29,293.5717:02
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT15.4015.0015.0015.000.00%102.8717:00
PHN15.3015.0015.0015.00-2.60%38.9414:50
PKNORLEN72.5472.9472.9472.94+0.55%81,670.3617:04
PKOASZEWZ95.8295.8295.8295.82+0.11%4.222021-07-28
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP37.6837.8437.8437.84-0.11%44,472.3417:00
PKOGD110.32110.32110.32110.32-1.31%22.062021-07-20
PKOGS90.4790.4790.4790.47+0.67%0.1813:18
PKOSO110.75110.75110.75110.75+1.13%0.2214:41
PKPCARGO18.7819.0019.0019.00+1.06%1,373.2517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.152.182.182.18+1.40%44.4116:42
PLATYNINW2.722.782.782.78-0.71%4.1116:41
PLAYWAY445.00438.40438.40438.40-1.48%872.6517:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR5.695.105.105.10-9.45%803.4117:01
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG4.404.204.204.20-4.55%27.6216:44
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.4012.3512.3512.35-1.59%10.3016:16
POLIMEXMS4.534.554.554.55+0.22%747.0517:04
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.183.153.153.15-1.25%5.3317:04
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD4.254.254.254.250.00%97.8016:46
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK6.606.506.506.50+1.56%74.2916:42
PRAIRIE0.740.770.770.77+3.07%1,669.0617:04
PRIMAMODA1.621.621.621.620.00%0.622021-07-19
PROCAD1.691.691.691.690.00%0.172021-07-26
PROCHEM26.0027.6027.6027.60+6.15%63.2317:00
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM16.4016.5016.5016.50+0.61%1.8114:25
PROTEKTOR3.443.443.443.440.00%16.1016:46
PROVIDENT6.957.057.057.05+1.44%84.4816:36
PULAWY87.8087.8087.8087.80-0.68%13.6116:25
PWRMEDIA12.9513.3013.3013.30+3.10%32.0117:00
PZU37.2737.6037.6037.60+0.27%53,394.8617:01
PZUAKORD120.51120.51120.51120.510.00%12.0511:23
QMULTIFIZ1,580.001,580.001,580.001,580.000.00%311.262021-07-28
QUANTUM51.5054.0054.0054.00+4.85%32.7915:50
QUERCUS4.674.644.644.64-0.64%46.1216:49
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.992.992.992.990.00%1.5816:03
RAFAKO1.311.321.321.32+0.30%98.6217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET17.6017.6017.6017.600.00%0.052021-07-29
RAINBOW24.9025.5025.5025.50+2.00%77.9815:59
RANKPROGR2.532.502.502.50+1.63%423.0417:00
RAWLPLUG18.5017.7017.7017.70-4.32%111.2817:00
REDAN0.440.430.430.43-2.27%1.7217:00
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.240.240.240.240.00%0.382021-07-22
RELPOL7.087.067.067.06-0.28%47.9916:24
REMAK24.2024.2024.2024.20+0.83%9.7111:30
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.142.232.232.23+3.72%182.1916:41
ROPCZYCE28.1028.4028.4028.40-1.39%5.0816:22
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.401.441.441.44-0.69%2.2415:14
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK23.8024.0024.0024.00+0.84%122.6217:00
SANTANDER14.4714.1214.1214.12-1.60%385.0616:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.292.322.322.32+0.87%17.0315:48
SARE8.908.908.908.900.00%26.2017:00
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP12.6012.6012.6012.600.00%2.7712:38
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO10.2010.2010.2010.200.00%0.8611:39
SELENAFM21.0021.0021.0021.000.00%825.8117:00
SELVITA56.5057.5057.5057.50+3.05%26.0116:49
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA8.808.808.808.80-2.22%126.3617:02
SFINKS0.460.460.460.46+4.55%5.3815:00
SILVANO7.207.107.107.10-2.47%3.202021-07-29
SIMPLE13.0013.0013.0013.000.00%5.622021-07-29
SKARBIEC34.2033.4033.4033.40-2.05%19.6917:00
SKOTAN1.821.861.861.86-1.33%52.5317:00
SKYLINE1.451.361.361.36-6.21%14.8616:31
SNIEZKA84.8085.0085.0085.00+0.24%26.8616:34
SOHODEV0.670.670.670.670.00%0.0215:00
SOLAR5.405.385.385.380.00%39.1517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL11.6011.6011.6011.600.00%26.3215:46
SOPHARMA8.358.358.358.350.00%1.2513:13
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.703.723.723.72+0.81%627.9717:00
STALPROD356.00366.00366.00366.00+3.10%618.2117:04
STALPROFI12.6012.6012.6012.60+0.80%69.8017:00
STAPORKOW3.363.363.363.360.00%3.1417:00
STARHEDGE0.580.640.640.64+0.31%0.3417:01
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX5.235.205.205.20-0.57%43.0717:00
SUWARY25.6025.6025.6025.600.00%1.0213:14
SWISSMED10.7010.7010.7010.700.00%542.6116:36
SYGNITY9.409.469.469.46+0.64%15.8417:00
SYNEKTIK31.2531.2531.2531.25-0.16%48.4917:02
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX15.7015.8015.8015.80+0.64%1.7117:00
TARCZYNSKI48.0048.6048.6048.60+5.65%2.072021-07-29
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY164.00164.00164.00164.000.00%2.4612:06
TAURONPE3.323.253.253.25-2.37%7,448.0217:01
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.810.810.810.810.00%0.1210:33
TESGAS5.065.125.125.12+1.99%95.2317:00
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM37.7537.3537.3537.35-1.06%379.5817:03
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL14.6814.6014.6014.60-0.68%420.3817:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA8.378.368.368.360.00%197.6517:00
TRAKCJA2.021.991.991.99-0.50%122.7917:00
TRANSPOL3.723.723.723.72+0.54%57.3716:21
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP50.5050.5050.5050.50+0.20%5.0009:00
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON2.842.902.902.900.00%64.3217:00
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA58.5058.5058.5058.500.00%8.3916:40
UNIBEP14.0014.4514.4514.45+1.76%87.8816:00
UNICREDIT47.0247.0247.0247.02+6.82%1.1811:10
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.383.383.383.38-0.29%0.1716:36
UNIMOT45.1045.4045.4045.40-0.22%127.0417:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.360.350.350.35-1.11%44.6517:03
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS724.00748.00748.00748.00+1.08%44.9517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS6.286.286.286.28-0.63%0.1514:11
VISTAL3.703.823.823.82+3.52%393.6317:00
VISTULA3.603.563.563.56-1.66%16.8917:00
VIVID1.451.421.421.42-1.93%5.3217:00
VOTUM15.5015.5015.5015.50+1.31%184.0717:00
VOXEL50.8049.9049.9049.90+1.01%46.3816:47
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.565.565.565.56-6.71%0.0117:00
WASKO1.761.761.761.760.00%19.2917:00
WAWEL590.00598.00598.00598.00+1.36%45.7416:24
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON10.2410.3010.3010.30+0.78%198.5417:00
WIKANA4.484.524.524.52+2.73%10.6116:04
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.390.390.390.390.00%0.782021-07-28
WIRTUALNA125.20122.60122.60122.60-2.08%259.2717:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN11.2011.4511.4511.45+4.09%4.5517:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.684.654.654.65+1.09%10.4116:31
WORKSERV1.301.331.331.33+1.84%17.0814:58
XTB13.1013.7213.7213.72+4.65%19,172.8117:01
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO1.031.031.031.030.00%0.002021-07-29
ZAMET0.820.820.820.820.00%28.7816:31
ZASTAL2.582.852.852.85+10.47%53.6517:01
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.329.209.209.20-1.71%167.8617:00
ZPUE215.00214.00214.00214.00-0.47%5.3513:43
ZREMB1.020.990.990.99-2.94%1.1916:13
ZUE4.134.004.004.00-3.38%28.2417:00
ZYWIEC481.00480.00480.00480.00+0.84%39.2916:14
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2253,45 -12,24 -0,54%
WIG 67637,95 -195,10 -0,29%
sWIG80 20660,02 -4,76 -0,02%
mWIG40 4943,09 +18,33 +0,37%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2253,45 -12,24 -0,54%