Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2022-01-24 12:45

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.002.812.812.81-5.56%43.5412:30
08OCTAVA1.031.031.031.030.00%0.0111:00
11BIT555.00540.50540.50540.50-3.48%4,783.2412:44
4FUNMEDIA7.607.407.407.40-1.07%109.4312:38
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL51.0048.0048.0048.00-6.25%151.1412:38
ACAUTOGAZ30.5030.0030.0030.00-0.66%25.2512:32
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION12.7011.9511.9511.95-7.00%1,653.2312:37
ADIUVO2.652.502.502.50-3.85%3.2911:47
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA7.707.187.187.18-6.75%107.1612:45
AGROTON6.145.885.885.88-4.23%31.0512:41
AGROWILL2.402.402.402.400.00%0.642021-09-21
AILLERON13.4013.0013.0013.00-3.35%645.8812:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.750.690.690.69-8.71%99.1012:43
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR56.1054.3054.3054.30-4.74%16,767.3712:44
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA2.462.372.372.37-6.32%45.5312:14
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.461.311.311.31-9.31%8.5812:27
ALUMETAL60.4059.6059.6059.60-1.97%435.0212:42
AMBRA24.6023.5023.5023.50-3.29%345.8312:42
AMICA113.00108.20108.20108.20-4.08%2,288.0712:44
AMPLI0.700.700.700.70+12.00%0.132022-01-21
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR19.6019.0019.0019.00-3.31%176.1712:38
APLISENS13.8013.4013.4013.40-2.90%5.6509:27
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.363.353.353.35+3.72%0.9310:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM20.8020.8020.8020.80-0.95%43.8712:13
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC8.858.398.398.39-5.30%798.2712:40
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA7.456.956.956.95-2.80%26.4411:39
ARTIFEX10.209.709.709.70-3.00%252.9112:41
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS17.5216.0816.0816.08-8.22%11,044.1012:45
ASMGROUP0.450.450.450.45+4.17%0.002021-10-04
ASSECOBS40.8040.5040.5040.50-0.74%142.7812:44
ASSECOPOL82.9580.2080.2080.20-3.32%6,546.2712:47
ASSECOSEE54.0052.0052.0052.00-3.70%156.0112:43
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA35.1031.7031.7031.70-7.31%2,169.2612:44
ATAL44.1043.5043.5043.50-1.36%65.1712:22
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE4.504.304.304.30-4.44%58.9912:23
ATLANTAPL10.0010.0010.0010.000.00%0.1212:29
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.542.322.322.32-8.66%39.3011:51
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.514.344.344.34-3.56%16.8612:20
ATREM2.472.392.392.39-3.24%23.6912:36
AUTOPARTN15.6015.1015.1015.10-3.82%2,975.8012:40
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV7.107.007.007.00-1.96%311.8012:00
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN6.706.706.706.700.00%0.0312:22
BENEFIT610.00600.00600.00600.00-1.80%130.3912:42
BERLING4.804.804.804.80-2.44%2.4011:00
BEST24.6024.6024.6024.60-4.65%6.8912:18
BETACOM7.557.257.257.25-3.33%9.1812:14
BGZBNPP87.4090.0090.0090.00+2.04%89.4512:34
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB4.504.194.194.19-6.43%1,422.6412:46
BIOTON4.064.004.004.00-3.03%208.4312:45
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.620.620.620.62-10.79%1.9211:55
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA32.3031.0031.0031.00-4.91%2,926.0912:47
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.513.463.463.46-3.35%135.1512:27
BOS8.808.448.448.44-4.31%594.5912:45
BOWIM8.708.848.848.84+3.03%826.9612:44
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2142.60142.60142.60142.60-1.72%1.282021-12-15
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4118.70118.70118.70118.70-0.34%30.272021-10-25
BPHFIZBI5119.60119.60119.60119.60+2.13%2.512021-09-14
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI100.80100.80100.80100.80+2.86%6.252022-01-07
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.780.750.750.75-3.60%49.0512:23
BRIJU0.250.250.250.250.00%0.012022-01-20
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX235.50229.00229.00229.00-2.97%1,348.5812:36
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH20.5019.2019.2019.20-6.34%3,011.0112:41
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK358.00350.30350.30350.30-2.18%8,035.7112:43
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL2.022.022.022.02-0.98%2.0211:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC80.5476.2076.2076.20-6.04%20,821.7712:46
CCENERGY0.960.920.920.92-4.17%1.6512:07
CDPROJEKT185.00180.00180.00180.00-3.23%32,409.1512:48
CDRL27.8026.0026.0026.00-6.47%18.6311:54
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.806.806.806.80-2.16%1.3111:55
CEZ152.50149.00149.00149.00-0.60%230.4912:01
CFI0.270.290.290.29-0.69%2.2010:29
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH41.8040.6040.6040.60-4.47%2,645.2512:45
CIGAMES1.751.711.711.71-3.07%1,415.1812:46
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV17.2218.2118.2118.21+1.17%9.0209:00
CLNPHARMA30.8029.4029.4029.40-4.70%1,494.0112:41
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT21.7021.5021.5021.50-0.92%5.8511:58
COALENERG2.021.801.801.80-12.38%1,054.1912:40
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR4.153.983.983.98+1.79%3,919.0312:45
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH201.00194.00194.00194.00-4.90%271.1312:33
COMP50.6049.4049.4049.40-2.37%106.2512:36
COMPERIA5.655.305.305.30-6.19%19.8412:42
CORMAY1.181.121.121.12-4.66%166.9512:45
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP9.409.529.529.52+1.28%8.2011:59
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT32.5831.9831.9831.98-0.44%6,498.3512:45
CZTOREBKA0.480.460.460.46-6.53%6.8312:21
DEBICA74.8073.2073.2073.20-2.40%83.3712:09
DECORA36.0034.2034.2034.20-4.47%162.3612:40
DEKPOL32.7032.0032.0032.00-2.14%3.5411:18
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO15.4215.1815.1815.18-1.56%20.8212:30
DGA8.058.058.058.050.00%1.3409:00
DINOPL347.00351.40351.40351.40+1.21%32,010.2012:46
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV113.80111.00111.00111.00-2.63%421.8712:45
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL6.305.955.955.95-4.80%48.4912:27
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.134.044.044.04-2.18%264.0212:25
EDINVEST3.723.703.703.700.00%57.0411:50
EFEKT6.606.806.806.80+1.49%7.332022-01-20
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT2.382.302.302.30-6.88%32.1911:56
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI5.605.125.125.12-8.57%43.2412:42
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.400.390.390.39-3.47%22.0912:36
ELZAB3.603.753.753.75+0.54%0.0710:58
EMCINSMED12.2012.2012.2012.20+2.52%0.0612:22
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.851.841.841.84-3.16%1.9411:05
ENEA7.867.637.637.63-2.86%3,633.0112:44
ENELMED17.2017.4017.4017.40+2.35%9.242022-01-20
ENERGA7.537.417.417.41-1.85%280.6312:39
ENERGOINS1.181.151.151.15-5.37%6.9112:11
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER29.3528.8028.8028.80-4.00%152.1412:46
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD52.6052.0052.0052.00-1.14%101.7912:21
ERG46.0048.0048.0048.000.00%0.512022-01-21
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ54.0051.0051.0051.00-6.25%148.7012:46
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO3.803.603.603.60-2.70%25.4212:21
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH10.7010.4710.4710.47-3.41%1,919.0112:43
EUROHOLD13.5013.8013.8013.80+0.73%4.1112:27
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL35.9034.2034.2034.20-4.20%77.5212:36
EVEREST3.363.303.303.30-10.81%14.7412:39
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR3.002.892.892.89-5.71%2,042.5812:46
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING12.7012.8012.8012.80-3.03%57.862022-01-21
FASTFIN0.660.660.660.66-21.43%3.302022-01-18
FEERUM9.247.987.987.98-13.64%3.6512:14
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO33.0032.1032.1032.10-2.73%123.0112:31
FERRUM4.104.104.104.100.00%0.4312:21
FMG14.3014.3014.3014.30+0.70%0.072022-01-14
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE46.3043.3043.3043.30-6.48%83.7612:30
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.231.211.211.21-2.10%455.1812:45
GETINOBLE0.350.340.340.34-5.48%827.8812:36
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED3.823.703.703.70-4.64%44.0112:22
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO4.784.764.764.76-4.80%1.8112:38
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW41.2040.2640.2640.26-1.80%1,568.8112:45
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.651.561.561.56-7.14%4.4511:48
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN2.402.322.322.32-2.93%83.3412:44
GRODNO16.3215.5415.5415.54-4.66%787.5712:45
GRUPAAZOTY34.9033.3633.3633.36-4.47%4,490.0312:47
GTC7.037.007.007.00-0.71%84.1911:52
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY62.1059.7059.7059.70-4.63%2,708.1812:46
HARPER7.606.666.666.66-9.39%71.7012:45
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO17.2017.2017.2017.20+0.58%0.1909:00
HERKULES1.741.671.671.67-2.91%202.8612:42
HUBSTYLE0.790.820.820.82+3.80%3.4112:36
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR37.7036.5036.5036.50-3.18%17.9912:12
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.5011.5011.5011.50+0.88%0.0209:00
IALBGR0.680.680.680.68-6.11%0.3111:55
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.141.141.141.14-3.39%1.3710:44
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY26.2024.1024.1024.10-8.71%1,056.6912:31
IMMOBILE2.322.302.302.300.00%2.6712:26
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA2.422.422.422.42+0.83%3.4212:22
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.832.752.752.75-4.18%22.5611:44
INC4.093.853.853.85-5.98%60.6512:40
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK266.00262.00262.00262.00-1.69%809.5312:43
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO7.557.157.157.15-2.05%6.8612:01
INSTALKRK35.7034.5034.5034.50-3.36%74.7812:41
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT17.5017.0017.0017.00-2.41%192.2112:38
INTERBUD1.351.341.341.34+8.06%5.182022-01-21
INTERCARS431.00430.00430.00430.00-1.60%1,415.8012:42
INTERFERI8.608.608.608.60-0.58%43.0012:40
INTERSPPL1.281.211.211.21-2.81%9.1111:42
INTROL5.305.125.125.12-3.40%63.1212:32
INVCEEFIZ470.00470.00470.00470.00+0.64%2.352022-01-17
INVFIZ958.51952.10952.10952.10-0.82%40.012022-01-20
INVGLDFIZ1,649.891,649.891,649.891,649.89+0.06%3.3010:32
INVISTA6.556.406.406.40-0.78%36.1912:42
INVPEFIZ1,015.001,015.001,015.001,015.000.00%9.132022-01-21
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA3.253.103.103.10-4.02%27.6612:32
IQP0.560.560.560.56-1.75%1.3810:56
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK55.6055.0055.0055.00-1.08%29.6212:30
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.782.782.782.78-2.80%0.0109:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.992.842.842.84-5.02%22.5911:56
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW38.2035.9935.9935.99-6.88%44,090.4612:47
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.082.082.082.08+4.00%1.2612:39
K2INTERNT22.2022.1022.1022.10-0.45%11.3912:17
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.270.270.270.270.00%0.412021-11-30
KCI1.201.161.161.16-5.33%32.6112:19
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL54.8052.5052.5052.50-4.89%8,766.9212:44
KETY628.00622.00622.00622.00-1.27%1,528.1212:46
KGHM141.00138.10138.10138.10-4.40%68,367.0912:47
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL12.1011.7011.7011.70-1.27%10.0712:02
KINOPOL16.2515.1515.1515.15-6.77%335.3812:32
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA27.1026.0026.0026.00-4.06%263.9412:43
KOMPAP21.4020.0020.0020.00-8.26%23.1211:56
KOMPUTRON3.163.103.103.10-2.52%30.7612:36
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.111.221.221.22+7.96%0.722022-01-21
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD65.0065.0065.0065.00+4.00%0.3309:13
KRAKCHEM0.590.590.590.59-1.67%0.1811:00
KREC19.5018.4018.4018.40-3.16%213.5612:34
KREDYTIN18.3018.3018.3018.30-0.54%0.0209:01
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA534.00536.00536.00536.00+0.75%43.9511:55
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK337.00336.20336.20336.20-1.98%8,615.2012:47
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN14.4613.9013.9013.90-3.87%43.8312:45
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO3.202.812.812.81-13.54%242.9512:44
LABOPRINT15.3015.0015.0015.00-1.96%0.8909:54
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.511.491.491.49-5.99%124.6812:20
LCCORP3.393.403.403.400.00%206.1812:31
LENA4.444.354.354.35-1.14%10.6312:05
LENTEX9.729.609.609.60-1.44%125.3812:40
LIBET1.691.641.641.64-0.30%8.0711:44
LIVECHAT110.00105.20105.20105.20-4.36%2,274.5412:45
LMASFIZ1,565.001,565.001,565.001,565.00+3.64%3.132021-12-15
LMBSFIZ1,618.801,618.801,618.801,618.80+6.50%3.242021-10-08
LMCSFIZ1,440.011,440.011,440.011,440.01-1.97%4.322021-12-16
LMDSFIZ1,514.041,513.991,513.991,513.99+1.53%19.682022-01-19
LMESFIZ1,514.101,514.101,514.101,514.10-1.23%21.202021-11-26
LOKUM19.2018.4018.4018.40-3.16%28.1312:23
LOTOS56.6253.9653.9653.96-5.30%13,440.3612:47
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP16,560.0015,930.0015,930.0015,930.00-3.51%14,594.9312:47
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT14.3513.9513.9513.95-3.13%72.2312:41
LUBAWA1.161.131.131.13-2.91%138.8112:28
MABION48.9044.1044.1044.10-11.27%12,882.1812:48
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL6.906.726.726.72-3.72%31.1212:26
MANGATA81.8077.0077.0077.00-1.03%24.5311:48
MARVIPOL0.600.600.600.60-1.15%41.5512:27
MASTERPHA5.065.065.065.060.00%0.6711:01
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK433.60427.00427.00427.00-4.26%7,414.4312:45
MBWS7.707.167.167.16-0.56%17.1812:40
MCI20.4019.5019.5019.50-6.25%189.1612:32
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA2.502.592.592.59+3.60%16.8312:13
MEDIACAP3.493.493.493.490.00%0.022021-12-29
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG17.9817.2017.2017.20-5.81%193.7712:36
MEDYCZNYFIZ183.50183.50183.50183.50-0.27%10.092021-11-23
MEGARON12.4012.4012.4012.400.00%0.672022-01-11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.5019.8019.8019.80-3.41%63.0312:22
MERCATOR76.0072.6272.6272.62-4.07%10,390.2312:47
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR16.5516.1516.1516.15-2.42%45.5912:46
MEXPOLSKA2.171.951.951.95-4.66%9.3010:54
MFO51.8049.0049.0049.00-5.41%184.8812:43
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND1.531.421.421.42-7.79%301.2612:44
MILLENNIUM8.388.138.138.13-2.92%7,758.0512:45
MIRACULUM1.501.481.481.48-2.63%29.8712:47
MIRBUD4.314.104.104.10-5.75%1,031.0912:48
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP73.0076.0076.0076.00+4.11%3.4112:25
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK392.00390.00390.00390.00-2.99%1,544.5112:45
MOJ1.701.701.701.70-2.58%7.1011:57
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.712.502.502.50-9.09%174.5512:42
MOSTALPLC24.8022.9022.9022.90-8.03%81.6412:43
MOSTALWAR6.766.166.166.16-12.00%110.2312:44
MOSTALZAB1.701.621.621.62-5.54%190.1912:39
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA5.505.505.505.50-2.65%0.3309:02
MWTRADE4.994.994.994.990.00%29.9412:07
NETIA6.946.946.946.940.00%6.972021-07-29
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG19.9019.2019.2019.20-3.03%95.7512:46
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA166.00161.00161.00161.00-4.17%28.1711:59
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.044.844.844.84-4.35%37.4212:27
ODLEWNIE5.765.585.585.58-4.78%9.8911:37
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX32.0031.0031.0031.00-3.43%42.6812:21
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.300.320.320.32-3.66%29.7912:48
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR205.23205.23205.23205.23+3.65%12.522022-01-10
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL59.8056.8056.8056.80-3.73%180.4312:26
OPTEAM13.3013.0013.0013.00-3.70%29.5212:42
ORANGEPL8.498.208.208.20-2.21%5,115.9412:47
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.562.562.562.560.00%1.5412:10
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY23.0023.5023.5023.50-2.08%8.4212:19
OTLOG8.908.728.728.72-4.18%45.2312:26
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW3.523.523.523.52-1.68%5.5912:13
OVOSTAR66.5066.5066.5066.50+1.53%0.0709:11
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.452.302.302.30-8.00%16.6112:08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA15.6014.7014.7014.70-7.55%36.3112:35
PATENTUS1.090.990.990.99-9.17%33.7412:19
PBG0.040.040.040.04-8.04%35.492022-01-19
PBKM90.2090.2090.2090.20+0.22%4.872021-12-20
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.590.590.590.59+25.53%30.8011:18
PCCEXOL2.702.722.722.72-0.22%525.4812:37
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA88.0084.0084.0084.00-4.55%614.6312:46
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX20.9020.2020.2020.20-3.35%77.0012:22
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO133.10130.55130.55130.55-2.65%107,751.8012:48
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.872021-06-18
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP74.1072.7072.7072.70-1.49%244.1212:38
PEPEES1.151.151.151.150.00%2.0711:41
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE7.987.787.787.78-2.41%7,415.3512:47
PGNIG5.645.365.365.36-5.00%10,508.7412:47
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT17.9017.9017.9017.900.00%7.002021-10-25
PHN13.1012.5012.5012.50-3.47%52.5512:27
PKNORLEN77.4073.9873.9873.98-4.89%46,142.6212:48
PKOASZEWZ94.7994.7994.7994.79+2.46%0.952021-12-29
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP47.2046.1046.1046.10-2.50%60,583.9112:48
PKOGD108.52108.52108.52108.52+0.02%5.432022-01-10
PKOGS88.0388.0388.0388.030.00%86.2712:37
PKOSO109.75109.75109.75109.75-1.08%5.4912:18
PKPCARGO13.9213.5813.5813.58-2.44%1,005.6312:45
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.692.692.692.690.00%158.4211:21
PLATYNINW1.891.931.931.930.00%2.862022-01-21
PLAYWAY401.00379.60379.60379.60-6.04%1,525.8912:48
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR2.762.502.502.50-4.69%9.4412:42
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG3.783.603.603.60-4.76%8.6311:51
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE11.1511.0011.0011.00-1.35%34.9112:29
POLIMEXMS3.923.653.653.65-6.65%1,097.9812:48
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX2.942.742.742.74-5.52%29.4512:41
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD4.053.743.743.74-6.50%120.0212:46
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK4.063.943.943.94-2.96%3.9411:13
PRAIRIE0.600.590.590.59-0.83%224.312021-12-15
PRIMAMODA1.401.301.301.30+8.33%1.122022-01-21
PROCAD2.102.102.102.100.00%3.2611:26
PROCHEM24.8024.0024.0024.00-0.83%23.9712:00
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM11.2011.2011.2011.20+0.90%0.0209:00
PROTEKTOR3.042.882.882.88-5.57%17.6512:29
PROVIDENT7.306.906.906.90-5.48%7.8712:03
PULAWY79.0075.0075.0075.00-5.06%14.2011:46
PWRMEDIA25.0024.5024.5024.50-2.78%160.2312:46
PZU35.6034.8534.8534.85-2.08%29,451.5312:47
PZUAKORD116.65116.65116.65116.65+0.21%31.5009:00
QMULTIFIZ1,545.001,545.001,545.001,545.00+0.91%1.542022-01-20
QUANTUM37.6037.0037.0037.00-1.07%8.412022-01-21
QUERCUS3.903.663.663.66-6.63%205.8512:46
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL3.093.003.003.000.00%19.5812:43
RAFAKO1.531.441.441.44-4.64%2,213.2212:40
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET17.6017.6017.6017.600.00%0.042022-01-21
RAINBOW23.6522.5022.5022.50-4.66%138.0312:44
RANKPROGR2.172.112.112.11-5.38%105.0612:18
RAWLPLUG17.5016.4016.4016.40-6.29%133.2412:47
REDAN0.390.380.380.38-3.60%0.3810:23
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.170.180.180.18-0.56%0.772022-01-18
RELPOL7.307.047.047.04-4.09%156.9412:47
REMAK15.6014.3014.3014.30-8.33%30.8012:42
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.512.432.432.43-3.19%19.9112:34
ROPCZYCE31.7030.8030.8030.80-3.14%30.3712:16
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.011.001.001.000.00%0.1012:14
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK16.7016.2016.2016.20-4.42%190.9212:34
SANTANDER13.8513.6013.6013.60-1.81%358.5012:33
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL1.641.651.651.65-1.20%21.0412:13
SARE8.108.108.108.10-1.22%0.4111:42
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP15.5015.5015.5015.50-2.52%8.9411:50
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO8.608.558.558.55-0.58%1.8612:03
SELENAFM24.6024.5024.5024.50-1.61%197.1012:43
SELVITA55.3053.8053.8053.80-4.44%559.4312:45
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA3.703.583.583.58-4.15%35.6212:30
SFINKS0.400.380.380.38-6.83%9.3012:41
SILVANO8.608.108.108.10-4.71%6.5711:32
SIMPLE12.3012.3012.3012.300.00%0.502022-01-04
SKARBIEC29.9028.3028.3028.30-7.21%77.1512:16
SKOTAN1.621.541.541.54-4.94%38.0812:22
SKYLINE1.031.031.031.030.00%1.132022-01-20
SNIEZKA75.4075.0075.0075.00-0.79%33.1912:42
SOHODEV0.490.490.490.490.00%0.3012:43
SOLAR5.265.245.245.24-0.38%2.5412:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL10.6010.1010.1010.10-3.81%32.4712:16
SOPHARMA9.8010.0010.0010.00+2.04%23.3912:09
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.533.473.473.47-0.57%76.5012:43
STALPROD289.50278.00278.00278.00-4.79%722.5912:34
STALPROFI10.159.709.709.70-4.43%131.3312:31
STAPORKOW3.023.303.303.30+5.10%171.9212:25
STARHEDGE0.420.420.420.42+0.24%1.432022-01-21
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX4.454.164.164.16-7.56%119.1712:41
SUWARY23.2022.8022.8022.80-1.72%54.8512:06
SWISSMED10.9010.8510.8510.850.00%1.1512:31
SYGNITY8.748.648.648.64-3.79%48.9912:25
SYNEKTIK31.9030.7030.7030.70-3.76%212.2012:46
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX17.7016.9016.9016.90-4.52%12.8411:58
TARCZYNSKI44.4043.2043.2043.20-0.46%22.2512:30
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY193.00193.00193.00193.00-0.52%6.182022-01-21
TAURONPE2.472.422.422.42-3.36%7,250.7712:47
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.850.820.820.82-2.94%16.0312:12
TESGAS3.333.303.303.30-0.90%41.1212:15
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM38.0536.7036.7036.70-5.78%1,933.4112:42
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL13.0012.5012.5012.50-4.43%410.6312:47
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA7.857.567.567.56-5.03%260.9012:38
TRAKCJA1.801.721.721.72-2.60%308.6712:46
TRANSPOL3.643.653.653.650.00%89.9912:48
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP49.0149.0149.0149.01-1.01%8.532022-01-04
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.753.753.753.750.00%18.3111:17
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA62.0061.0061.0061.00-1.61%10.0411:48
UNIBEP9.409.369.369.36-0.43%14.6512:48
UNICREDIT61.0061.0061.0061.00-0.21%3.292022-01-20
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA5.745.305.305.30-9.56%118.8312:42
UNIMOT42.0040.2540.2540.25-5.96%794.5312:48
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.270.240.240.24-10.62%26.5612:48
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS750.00734.00734.00734.00-1.87%448.7112:36
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS7.307.007.007.00-4.11%77.3612:44
VISTAL2.762.662.662.66-5.00%59.8612:30
VISTULA3.713.703.703.70-1.60%191.7412:47
VIVID1.201.161.161.16-4.92%17.5512:47
VOTUM17.9017.0217.0217.02-4.92%579.4112:46
VOXEL44.1042.9042.9042.90-2.72%337.2712:36
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.465.465.465.46-3.87%0.052022-01-20
WASKO1.641.651.651.65+0.61%48.2512:05
WAWEL496.00487.00487.00487.00-0.81%91.8212:30
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON9.308.888.888.88-4.41%576.7912:45
WIKANA3.803.803.803.800.00%0.7609:00
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.360.360.360.36-3.23%0.3611:00
WIRTUALNA134.40132.20132.20132.200.00%557.6612:32
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN15.4014.6014.6014.60-5.81%149.2512:40
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.404.404.404.400.00%13.3411:56
WORKSERV1.451.441.441.44-0.41%259.9812:33
XTB16.8216.9316.9316.93+0.77%14,109.6212:48
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO2.141.981.981.98-7.48%545.4912:46
ZAMET0.890.830.830.83-6.97%17.7912:43
ZASTAL1.581.501.501.50-2.60%117.8212:34
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK16.6015.9515.9515.95-4.49%539.3812:38
ZPUE205.00205.00205.00205.000.00%16.2012:20
ZREMB1.631.561.561.56-3.70%235.0212:48
ZUE3.143.093.093.09-0.32%106.1912:30
ZYWIEC500.00500.00500.00500.000.00%31.4612:10
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2203,98 -69,83 -3,07%
WIG 67154,73 -2110,62 -3,05%
sWIG80 19380,44 -687,25 -3,42%
mWIG40 5079,12 -149,66 -2,86%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2203,98 -69,83 -3,07%