Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-01-28 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.200.200.200.20-13.04%8.002018-09-28
08OCTAVA0.800.790.790.79-1.25%3.6515:00
11BIT434.00434.00434.00434.00-0.12%1,642.2517:00
4FUNMEDIA5.425.405.405.400.00%5.6716:35
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL25.7025.7025.7025.70-0.77%36.0316:47
ACAUTOGAZ48.0048.6048.6048.60+1.67%131.8616:45
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION2.942.992.992.99+1.70%14.6917:00
ADIUVO6.146.206.206.20-0.96%0.4417:00
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA12.1512.4012.4012.40+2.06%0.9216:47
AGROTON4.204.264.264.26-0.91%51.6517:00
AGROWILL1.951.951.951.95-6.25%0.002019-12-30
AILLERON8.308.468.468.46+1.93%115.6617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.590.580.580.58-4.92%10.8516:27
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR27.3027.0027.0027.00-0.74%10,381.5917:04
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.921.931.931.93-0.52%2.6516:37
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI2.082.042.042.04-4.45%30.7817:00
ALUMETAL42.1042.7042.7042.70+0.47%103.8717:00
AMBRA18.7519.1519.1519.15+2.13%78.5516:42
AMICA145.00141.60141.60141.60-2.34%605.4017:00
AMPLI0.220.220.220.22+4.76%0.222015-12-30
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR20.9021.0021.0021.00+1.45%36.9514:48
APLISENS10.5010.2010.2010.20-2.86%32.3414:39
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY2.262.262.262.26+0.44%0.0109:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM18.1018.5018.5018.50+2.21%1,438.6617:00
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC4.024.084.084.08+1.49%122.2217:01
ARCUS1.891.781.781.78-10.55%21.3016:44
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA5.605.505.505.50-0.90%0.8014:11
ARTIFEX2.972.992.992.99+3.10%4.4615:15
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS3.773.853.853.85+1.85%351.1417:00
ASMGROUP3.423.423.423.42+4.27%0.002019-12-16
ASSECOBS30.6032.6032.6032.60+4.49%32.1616:46
ASSECOPOL65.8564.5064.5064.50-1.75%2,016.4417:00
ASSECOSEE23.8024.4024.4024.40+1.67%53.3317:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA16.7516.1016.1016.10-4.17%503.3817:00
ATAL41.0041.0041.0041.000.00%48.0916:10
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.463.483.483.48+0.58%11.3416:46
ATLANTAPL4.804.704.704.70-1.05%6.1611:54
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.491.571.571.57+2.28%109.9614:51
ATM9.8310.3010.3010.30+4.89%1.6817:00
ATMGRUPA4.794.754.754.75+3.26%29.4416:37
ATREM2.001.841.841.84-8.00%1.5214:33
AUTOPARTN5.305.425.425.42+1.88%291.5717:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.880.880.880.88+3.53%0.0915:00
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.706.706.706.700.00%0.0109:00
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV4.604.504.504.50-3.43%2.0813:28
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN12.7012.7012.7012.70-0.78%1.0009:01
BENEFIT934.00938.00938.00938.00-1.26%48.8817:00
BERLING4.304.304.304.30+4.37%0.002020-01-27
BEST22.8022.8022.8022.80-0.87%0.9111:18
BETACOM9.109.109.109.10+3.17%0.2515:16
BGZBNPP65.6068.2068.2068.200.00%52.0717:00
BIK14.7014.7014.7014.700.00%3.7817:00
BIOMEDLUB1.101.141.141.14+4.13%347.4317:03
BIOTON3.603.623.623.62+1.83%107.1117:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.350.360.360.36+2.27%0.3611:35
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA33.2032.8032.8032.80-1.20%579.9317:01
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW4.564.584.584.58+0.22%181.4717:00
BOS6.726.806.806.80+1.49%114.6717:00
BOWIM2.081.981.981.98-4.81%19.332020-01-27
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2146.10146.10146.10146.10+2.03%1.612019-05-10
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4119.80119.80119.80119.80+1.53%5.992019-06-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS111.10111.10111.10111.10+10.99%5.552020-01-08
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI82.1582.1582.1582.15+2.56%6.492020-01-16
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.460.450.450.45-1.85%99.7517:03
BRIJU2.002.002.002.00+20.48%2.5615:09
BSCDRUK43.6043.6043.6043.60-0.91%2.6117:00
BUDIMEX187.00187.00187.00187.00+0.21%1,009.0017:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH2.662.582.582.58-0.77%26.3917:03
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK278.00281.80281.80281.80+1.59%31,172.4017:02
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.271.401.401.40+2.19%0.0815:22
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC88.0088.0088.0088.00+0.57%22,241.3717:04
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT271.50276.30276.30276.30+1.96%67,513.6617:04
CDRL20.4020.4020.4020.40+0.99%189.9917:00
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.406.406.406.40+2.40%0.062020-01-27
CEZ87.0086.5086.5086.50-0.92%6.6915:24
CFI0.300.310.310.31+0.99%0.9115:09
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH38.9038.5038.5038.50-0.26%1,957.8817:00
CIGAMES0.820.830.830.83+1.59%509.5517:01
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV9.499.499.499.49+3.15%1.132020-01-24
CLNPHARMA46.2046.0046.0046.00+2.22%857.4017:03
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT14.9015.4015.4015.40+3.36%8.4716:48
COALENERG0.140.150.150.15-0.67%0.2815:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.281.271.271.270.00%16.1416:41
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH200.00205.00205.00205.00+1.99%178.5717:01
COMP65.8065.6065.6065.60-0.30%4.1417:03
COMPERIA2.482.602.602.60+1.56%0.1511:42
CORMAY0.960.990.990.99+0.61%82.0916:42
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP7.357.407.407.40-2.63%6.8914:16
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT26.6027.0427.0427.04+1.65%11,554.2017:00
CZTOREBKA0.370.370.370.37-7.50%2.222019-09-30
DEBICA81.6082.0082.0082.00+0.99%86.8216:42
DECORA19.3019.3019.3019.30+1.05%8.8817:00
DEKPOL25.7025.7025.7025.70+2.80%0.0509:05
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO11.3011.4011.4011.40+1.79%5.8010:27
DGA6.146.146.146.14-0.32%0.0109:00
DINOPL155.00155.10155.10155.10+0.78%11,947.1517:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV96.6096.0096.0096.00+1.05%70.7917:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.150.150.150.150.00%0.012019-12-30
DROZAPOL1.361.361.361.36-1.09%0.0509:23
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO5.205.115.115.11-2.29%133.7216:28
EDINVEST2.142.102.102.10-4.55%20.2013:18
EFEKT5.305.305.305.300.00%3.2817:00
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT5.215.595.595.59+7.29%116.7317:01
ELBUDOWA8.028.088.088.08+1.00%108.4116:48
ELEKTROTI4.524.524.524.52-0.44%22.0016:45
ELEMENTAL1.851.881.881.88+4.44%81.8217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELKOP1.161.111.111.11-3.48%2.2612:56
ELZAB3.743.703.703.70-3.65%6.4312:02
EMCINSMED5.505.755.755.75+1.77%0.8816:47
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.501.441.441.44-4.00%137.5317:00
ENEA7.317.457.457.45+1.85%2,058.7817:01
ENELMED12.9012.9012.9012.90-4.44%19.922020-01-24
ENERGA7.407.397.397.39-0.81%1,263.9917:00
ENERGOINS0.640.700.700.70+0.29%12.7815:59
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER49.1050.0050.0050.000.00%164.7517:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD21.2021.3021.3021.30+1.43%82.6015:57
ERG28.6027.4027.4027.40-2.84%10.752020-01-27
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ11.3511.8011.8011.80+3.96%24.4217:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO5.986.646.646.64+10.67%852.7417:03
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH19.8219.6519.6519.65-0.76%4,564.4717:00
EUROHOLD5.705.705.705.700.00%0.042020-01-02
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL26.1026.0026.0026.00-0.76%141.8516:18
EVEREST0.991.001.001.00+4.17%19.2515:29
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR3.443.363.363.36-2.47%388.6317:03
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING14.9515.5015.5015.50+3.33%34.9116:47
FASTFIN0.090.090.090.090.00%36.122018-11-30
FEERUM12.5012.3512.3512.35-1.20%23.8716:35
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO17.5017.8017.8017.80+1.71%72.4017:04
FERRUM3.513.493.493.49-7.92%6.9915:28
FMG9.509.509.509.50+17.28%1.1411:00
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE33.0032.5032.5032.50-0.91%494.0717:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.501.501.501.50+0.13%465.2017:00
GETINOBLE0.310.310.310.31+0.81%53.0915:24
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED1.031.051.051.05-2.78%0.0711:22
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO6.806.646.646.64-2.35%24.3615:00
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW42.5042.7042.7042.70+0.23%922.4517:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.451.461.461.46-1.35%2.6315:50
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.521.551.551.55+0.39%25.8417:00
GRODNO6.206.166.166.16+2.33%48.7716:48
GRUPAAZOTY26.7026.7226.7226.72+0.83%3,272.0817:00
GTC9.139.339.339.33+1.19%514.5117:03
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY55.9056.0056.0056.00-0.18%798.1417:00
HARPER0.120.110.110.11-4.35%2.2915:04
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO9.609.609.609.600.00%0.0209:00
HERKULES0.990.990.990.99-0.40%1.3514:17
HUBSTYLE0.370.400.400.40+17.40%0.762019-09-25
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR35.2035.0035.0035.000.00%3.6814:43
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV8.508.508.508.500.00%0.1414:57
IALBGR0.390.390.390.390.00%5.4815:23
IDEABANK2.302.292.292.29-0.22%23.2517:00
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.890.890.890.89-2.20%4.4815:39
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY13.3013.3013.3013.30+0.76%107.8716:40
IMMOBILE2.702.702.702.70+1.12%0.1015:15
IMPEL8.508.508.508.500.00%0.852020-01-27
IMPERA0.950.950.950.95-1.04%0.0013:28
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.863.873.873.87+0.26%24.4514:36
INC1.961.901.901.90-3.55%35.5817:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK204.50204.00204.00204.00-0.24%418.2617:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.964.964.964.96+5.08%0.0109:01
INSTALKRK18.1518.3018.3018.30-0.81%16.5816:40
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT22.0022.0022.0022.000.00%213.8417:00
INTERBUD0.500.500.500.50+17.92%0.6415:00
INTERCARS234.00232.00232.00232.00-0.85%643.4517:00
INTERFERI3.683.883.883.88-0.51%7.362020-01-22
INTERSPPL1.811.831.831.83+1.10%1.1416:40
INTROL2.442.422.422.420.00%25.9511:13
INVCEEFIZ456.10456.10456.10456.10-4.98%3.192020-01-27
INVFIZ951.11951.11951.11951.110.00%0.9509:00
INVGLDFIZ1,620.001,620.001,620.001,620.00+0.92%1.622020-01-27
INVISTA0.390.390.390.39-2.50%0.082020-01-23
INVPEFIZ798.00799.00799.00799.00-0.75%23.0112:48
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA2.322.502.502.50+11.11%24.6015:47
IQP0.170.200.200.200.00%0.1215:05
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK40.0039.8039.8039.80-0.50%21.1215:29
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.771.751.751.75-0.57%0.7213:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.632.632.632.63-1.50%0.1616:10
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW19.3620.1420.1420.14+4.90%22,936.3817:04
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.353.283.283.28-2.09%11.5816:04
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST4.004.204.204.20+5.00%31.1016:49
K2INTERNT8.758.808.808.800.00%9.7215:17
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.330.330.330.330.00%0.002020-01-27
KCI0.500.510.510.51-1.54%0.0115:00
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL48.0047.6547.6547.65-0.94%159.7217:00
KETY347.00349.00349.00349.00+0.58%239.8017:00
KGHM93.6093.7093.7093.70+0.58%66,218.2317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL14.5514.5514.5514.55+1.75%17.7516:41
KINOPOL9.859.959.959.95+1.02%38.8516:46
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA35.6036.3036.3036.30+1.68%4.3317:00
KOMPAP6.406.406.406.40-0.78%0.032020-01-27
KOMPUTRON3.143.053.053.05-2.87%19.1713:24
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.181.181.181.18-5.60%1.182020-01-27
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD23.6023.6023.6023.600.00%1.772020-01-23
KRAKCHEM0.400.380.380.38-0.52%0.122020-01-27
KREC6.856.796.796.79-0.88%0.3615:17
KREDYTIN12.6012.6012.6012.600.00%0.0117:00
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA310.00313.00313.00313.00-2.19%1.8714:21
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK162.00164.40164.40164.40+2.37%8,486.9317:00
KRUSZWICA52.8052.8052.8052.800.00%101.0416:23
KRVITAMIN4.914.904.904.90-0.20%0.6214:57
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO1.261.261.261.26+3.28%3.8911:12
LABOPRINT10.8510.5010.5010.50-3.23%0.6112:53
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ3.963.943.943.94-1.01%115.8816:43
LCCORP2.622.652.652.65+1.53%2,772.5417:00
LENA3.803.803.803.80+0.26%38.7516:48
LENTEX7.247.507.507.50+0.81%45.5816:44
LIBET0.550.550.550.55+1.11%76.4717:00
LIVECHAT47.1047.3547.3547.350.00%341.6217:00
LMASFIZ1,125.101,125.101,125.101,125.10-1.74%2.252020-01-22
LMBSFIZ1,033.101,033.101,033.101,033.10+1.27%1.032019-12-27
LMCSFIZ1,089.901,089.901,089.901,089.90+6.32%5.452020-01-07
LMDSFIZ1,106.101,106.101,106.101,106.10+1.49%2.212020-01-20
LMESFIZ1,022.101,022.101,022.101,022.10+0.39%3.072019-12-11
LOKUM14.5014.7014.7014.70+2.08%15.9616:46
LOTOS83.4081.1681.1681.16-2.80%31,972.1717:00
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP8,380.008,395.008,395.008,395.00+0.12%11,637.9317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT22.3022.0022.0022.00-0.45%33.3416:20
LUBAWA0.840.850.850.85+0.71%55.3617:04
MABION67.5065.2065.2065.20-3.41%518.5017:01
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.005.005.005.00-0.99%1.2510:02
MANGATA73.0075.5075.5075.50+1.34%16.1716:41
MARVIPOL0.950.970.970.97+2.11%220.9517:01
MASTERPHA4.704.704.704.700.00%0.2310:48
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK366.00359.80359.80359.80-0.72%3,983.8917:00
MBWS11.0010.0010.0010.000.00%0.2810:30
MCI10.7010.7510.7510.75+0.94%94.5817:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA2.802.642.642.64-7.69%7.1517:00
MEDIACAP2.152.152.152.15-1.83%0.1316:48
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG24.7025.1025.1025.10+0.40%1,112.3317:00
MEDYCZNYFIZ115.30115.00115.00115.00-0.54%34.5110:53
MEGARON9.209.209.209.20-20.00%0.582020-01-15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA21.4021.6021.6021.60-1.82%1.8712:56
MERCATOR10.6211.4811.4811.48+12.77%7,257.6717:04
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR9.409.109.109.10-3.19%15.8616:26
MEXPOLSKA3.062.942.942.94+5.00%7.4716:43
MFO26.6026.4026.4026.40-0.75%0.2614:57
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.460.440.440.44-4.35%0.7615:00
MILLENNIUM5.965.805.805.80-1.86%2,166.9517:00
MIRACULUM1.271.301.301.30+1.56%30.9614:50
MIRBUD1.051.071.071.07-0.93%24.6216:16
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP52.0055.0055.0055.00+2.80%2.1316:42
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK139.00139.00139.00139.000.00%3.3410:51
MOJ0.920.920.920.920.00%0.8709:56
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.802.762.762.76-1.43%63.3516:43
MOSTALPLC6.806.606.606.60-3.79%2.3616:47
MOSTALWAR3.733.823.823.82-0.26%12.7517:00
MOSTALZAB0.770.800.800.80+1.40%22.9715:10
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.502.502.502.50-3.10%4.832020-01-22
MWTRADE3.403.403.403.400.00%0.0309:31
NETIA4.454.544.544.54+0.89%90.6617:02
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG23.0023.0023.0023.000.00%19.4516:31
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST15.5015.5015.5015.500.00%7.8416:40
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA42.5042.5042.5042.500.00%0.3414:47
NOWAGALA0.820.810.810.81-1.22%10.5415:32
NTTSYSTEM2.352.202.202.20-4.76%13.3717:00
ODLEWNIE4.484.404.404.40-3.93%119.4217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX17.5017.9017.9017.900.00%1.4715:39
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN1.041.061.061.06-1.84%16.2817:02
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR295.20295.20295.20295.20+0.01%2.072020-01-22
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL24.5024.1024.1024.10-1.63%44.0315:13
OPTEAM9.8510.0010.0010.00+2.56%5.602020-01-27
ORANGEPL7.047.207.207.20+2.06%5,958.7117:00
ORBIS114.00114.00114.00114.00-0.87%7.6413:31
ORCOGROUP1.461.501.501.50-3.23%3.6516:34
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY11.1011.1011.1011.100.00%0.2909:56
OTLOG7.006.756.756.75-2.88%64.5817:00
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.431.431.431.430.00%0.0314:57
OVOSTAR73.0077.5077.5077.50+3.33%44.6117:00
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.061.061.061.06-0.93%5.7015:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA16.5016.8016.8016.800.00%15.7714:42
PATENTUS1.421.421.421.42+0.71%1.1110:13
PBG0.020.020.020.02-15.38%164.092020-01-22
PBKM62.4062.0062.0062.00-1.59%32.2410:45
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.180.200.200.20+17.65%0.312020-01-27
PCCEXOL2.042.152.152.15+5.91%108.5617:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA50.6051.2051.2051.20+0.79%57.4117:01
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX11.5011.8011.8011.80+5.36%48.7817:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO97.7098.2098.2098.20+0.76%91,217.9717:00
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER11.0011.0011.0011.000.00%3.2616:42
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP25.8027.0027.0027.00+5.06%66.9217:00
PEPEES1.671.671.671.670.00%1.1012:35
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE7.157.307.307.30+2.21%8,519.8117:04
PGNIG3.883.863.863.86+0.16%15,122.9317:00
PGODLEW1.241.241.241.240.00%0.9516:36
PGSSOFT12.0012.0012.0012.000.00%241.8116:49
PHN12.5012.7012.7012.70-0.39%9.4117:00
PKNORLEN83.0081.6281.6281.62-1.16%122,986.8517:04
PKOASZEWZ98.1098.1098.1098.100.00%14.4214:20
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP34.6834.9034.9034.90+1.28%70,284.1817:01
PKOGD108.31108.31108.31108.310.00%23.612020-01-27
PKOGS94.8894.8594.8594.85-0.02%123.7916:08
PKOSO108.34108.34108.34108.34-0.33%5.4212:24
PKPCARGO19.9419.5019.5019.50-1.71%609.9017:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.212.212.212.21+2.56%0.0715:18
PLATYNINW0.370.370.370.370.00%0.7411:00
PLAYWAY258.00271.50271.50271.50+4.02%1,209.5617:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR2.402.462.462.46-0.81%1.8515:09
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.341.351.351.35+3.85%18.522020-01-27
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE10.3010.5010.5010.50+1.94%11.4317:00
POLIMEXMS2.222.292.292.29+3.39%472.2717:02
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.223.273.273.27+2.19%448.7617:04
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.103.013.013.01-0.17%4.3315:59
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD1.681.651.651.65-2.66%21.7517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA13.0013.0013.0013.000.00%2.9010:00
PRAGMAINK6.807.007.007.00-0.28%1.352020-01-27
PRAIRIE0.560.570.570.57+0.88%204.3817:01
PRIMAMODA0.610.610.610.61+1.65%3.6511:00
PROCAD0.800.820.820.82+2.50%2.3315:11
PROCHEM16.6516.6516.6516.650.00%0.2015:15
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM15.5015.3015.3015.30+0.33%1.5414:57
PROTEKTOR3.153.083.083.08-1.60%0.6313:03
PROVIDENT7.387.387.387.380.00%7.4712:11
PULAWY90.6093.8093.8093.80+4.69%58.1817:00
PWRMEDIA3.663.683.683.68+0.27%18.8214:39
PZU40.7340.8940.8940.89+0.74%56,721.7217:01
PZUAKORD121.34121.34121.34121.34-0.87%70.1310:53
QMULTIFIZ1,013.101,013.101,013.101,013.10-1.16%2.032020-01-21
QUANTUM15.5016.0016.0016.00-2.44%0.912020-01-27
QUERCUS3.173.133.133.13+0.64%48.4617:02
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL1.501.441.441.44-1.37%9.9616:45
RAFAKO0.850.820.820.82-1.79%503.1417:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET11.5011.5011.5011.50-4.17%7.5909:28
RAINBOW33.7033.6033.6033.60-0.30%4,498.6117:03
RANKPROGR1.251.271.271.27+0.79%28.1116:32
RAWLPLUG8.088.008.008.00-0.99%1.1815:22
REDAN0.280.270.270.27-2.88%1.5415:00
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.080.080.080.080.00%2.242020-01-22
REINHOLD0.270.270.270.270.00%0.0215:00
RELPOL6.005.905.905.90-1.67%7.1217:00
REMAK9.349.349.349.34+2.64%0.0209:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON0.840.840.840.84+0.60%1.8616:02
ROPCZYCE24.5024.5024.5024.500.00%28.4916:32
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON0.600.600.600.600.00%0.0116:45
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK18.9019.1019.1019.10+1.06%19.8717:00
SANTANDER15.5015.6015.6015.60-0.66%12.5916:44
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL0.570.590.590.59+6.25%0.592020-01-27
SARE5.506.006.006.00+16.50%58.6515:42
SCOPAK0.080.080.080.080.00%0.002019-09-27
SECOGROUP17.5017.0017.0017.00-2.86%15.6617:00
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.909.609.609.60-4.00%6.002020-01-24
SELENAFM16.3016.1016.1016.10-1.83%11.1717:00
SELVITA50.4050.4050.4050.400.00%130.2616:38
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA8.109.289.289.28+11.54%166.5317:00
SFINKS0.580.620.620.62+3.00%7.0015:32
SILVANO10.4010.4010.4010.400.00%0.612020-01-24
SIMPLE7.007.007.007.000.00%0.0809:10
SKARBIEC21.0021.8021.8021.80+4.31%103.9716:17
SKOTAN1.001.011.011.01-0.98%5.0615:49
SKYLINE0.670.660.660.66-1.49%0.5016:46
SNIEZKA81.0077.5077.5077.50-3.73%51.6217:00
SOHODEV0.590.530.530.53-8.93%0.2415:00
SOLAR5.405.405.405.400.00%2.7014:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.259.509.509.50+2.70%0.1111:38
SOPHARMA8.708.708.708.70-9.94%0.012019-12-30
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP2.992.972.972.97-1.00%407.0917:00
STALPROD199.20202.50202.50202.50+0.75%310.5117:02
STALPROFI7.957.807.807.80-1.89%1.8713:05
STAPORKOW1.601.891.891.89+15.95%72.8915:33
STARHEDGE0.590.620.620.62+5.08%25.3815:37
STELMET8.008.008.008.00-1.23%0.042020-01-27
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX12.7012.8012.8012.80+2.40%131.7516:39
SUWARY12.0011.5011.5011.50-0.86%0.0809:09
SWISSMED4.935.085.085.08+3.67%19.0917:00
SYGNITY2.783.223.223.22+15.00%642.7717:00
SYNEKTIK14.1014.2614.2614.26-0.28%10.3615:59
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX186.00192.00192.00192.00+1.59%3.782020-01-20
TALEX12.9512.9512.9512.95+1.17%0.0309:00
TARCZYNSKI14.8014.8014.8014.800.00%0.152020-01-27
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY150.00150.00150.00150.00+0.67%1.502020-01-21
TAURONPE1.531.561.561.56+2.97%2,191.8417:00
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.031.051.051.05-8.30%2.2917:00
TESGAS4.524.724.724.72+4.42%478.4017:00
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM11.6011.3511.3511.35-1.73%214.1716:33
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL7.687.767.767.76+1.04%72.1016:45
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA5.455.505.505.500.00%68.1017:00
TRAKCJA1.731.741.741.74+2.12%92.0217:02
TRANSPOL3.033.053.053.05-0.97%67.4817:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP52.8052.8052.8052.80-4.00%0.792020-01-15
TRIGONPP145.5045.5045.5045.50-25.41%3.872019-11-13
TRIGONPP252.6752.6752.6752.67+9.73%6.322020-01-13
TRIGONPP348.2048.2048.2048.20+2.12%1.012019-12-13
TRIGONPP444.0044.0044.0044.000.00%20.592019-12-03
TRIGONPP553.0152.7052.7052.70+0.19%8.662020-01-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP655.5055.5055.5055.50+9.90%4.002020-01-10
TRIGONPP754.0054.0054.0054.000.00%18.902020-01-22
TRIGONPP852.9052.9052.9052.90+3.73%0.902020-01-09
TRITON2.102.102.102.10-0.47%6.7115:33
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.120.120.120.120.00%0.0211:00
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA55.0054.0054.0054.00-1.82%8.1514:57
UNIBEP9.229.149.149.14-0.44%16.6914:00
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNICREDIT55.0055.0055.0055.000.00%4.402020-01-27
UNIMA2.382.362.362.36-1.67%1.6316:33
UNIMOT29.6029.5029.5029.50-0.34%182.3217:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.670.700.700.70+5.07%140.9217:00
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS428.00432.00432.00432.00+0.93%255.7315:54
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS7.848.108.108.10+1.25%28.9315:32
VISTAL1.991.971.971.97-0.76%6.0617:00
VISTULA3.853.863.863.86-1.03%101.5617:00
VIVID1.581.561.561.56-1.39%83.8417:02
VOTUM13.4013.3013.3013.30-0.75%811.5217:03
VOXEL31.8031.3031.3031.30-1.57%39.7516:49
WADEX6.786.786.786.78+1.19%0.0716:33
WARIMPEX6.906.926.926.92-1.14%9.6815:04
WASKO1.461.521.521.52+1.33%28.1116:41
WAWEL656.00642.00642.00642.00-2.13%48.792020-01-27
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON7.017.107.107.10+2.16%237.1017:00
WIKANA1.281.331.331.33-0.75%4.282020-01-27
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.110.110.110.11+1.82%0.0111:00
WIRTUALNA81.0080.4080.4080.40-0.74%111.5317:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN12.8512.7012.7012.70+0.40%4.1515:27
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS5.185.105.105.100.00%2.5216:44
WORKSERV0.390.400.400.40+4.59%410.8417:00
XTB3.903.893.893.890.00%214.5317:00
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO1.401.401.401.400.00%0.0512:53
ZAMET1.221.231.231.23+0.82%2.1111:43
ZASTAL2.482.482.482.48-6.77%0.0911:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK7.627.787.787.78+2.10%49.7417:00
ZPUE167.00165.00165.00165.00+1.85%49.8517:00
ZREMB0.720.720.720.720.00%11.3716:22
ZUE4.304.284.284.28-1.83%3.4713:08
ZYWIEC505.00505.00505.00505.000.00%5.0510:31
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2098,04 +14,25 +0,68%
WIG 57336,45 +273,33 +0,48%
sWIG80 12635,55 +101,77 +0,81%
mWIG40 4013,03 -10,98 -0,27%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2098,04 +14,25 +0,68%