Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-05-14 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.682.692.692.69-3.06%35.5417:00
08OCTAVA1.031.031.031.030.00%2.7315:01
11BIT470.60487.00487.00487.00+2.10%12,855.6617:03
4FUNMEDIA6.285.925.925.92-4.52%46.5816:46
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL61.8062.0062.0062.00+1.64%1,048.3017:04
ACAUTOGAZ38.7039.0039.0039.00+1.56%60.6017:00
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION12.6512.6012.6012.60-0.40%405.4217:01
ADIUVO5.905.625.625.62-1.40%0.2615:35
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA8.368.368.368.36+0.72%143.2117:00
AGROTON6.306.206.206.20-2.52%27.3816:34
AGROWILL2.202.202.202.20+0.92%0.7111:11
AILLERON13.0012.6012.6012.60-3.08%297.8917:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.721.711.711.71-0.35%59.2617:00
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR28.0728.4928.4928.49+2.01%6,942.0417:03
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA2.432.302.302.30-5.35%45.0716:45
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.701.541.541.54-3.75%89.3917:04
ALUMETAL58.0057.6057.6057.60+1.77%214.3917:03
AMBRA22.6023.2023.2023.20+2.65%83.8417:01
AMICA154.60152.80152.80152.80-1.55%2,495.6517:03
AMPLI0.820.820.820.82-11.83%0.022021-05-11
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR24.1023.9023.9023.90-0.42%460.9217:01
APLISENS11.5011.5011.5011.50+0.88%13.7814:55
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY4.074.074.074.070.00%3.0817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM23.3023.7023.7023.70+2.16%142.0417:02
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC6.406.206.206.20-1.74%352.0717:02
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA7.858.008.008.00+1.91%22.2417:00
ARTIFEX17.1017.1017.1017.10+0.59%84.0516:45
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS23.5024.1024.1024.10+5.01%8,863.6917:00
ASMGROUP0.740.730.730.73-5.19%14.4715:50
ASSECOBS36.7036.4036.4036.40-0.82%97.3816:40
ASSECOPOL69.8070.5570.5570.55+1.44%6,529.5117:00
ASSECOSEE39.3039.4039.4039.40+0.51%239.0317:01
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA43.5043.8543.8543.85+0.80%353.7417:00
ATAL48.1048.4048.4048.40+0.62%98.2616:32
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE6.906.866.866.86-1.44%766.4417:03
ATLANTAPL8.508.688.688.680.00%0.1411:07
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.242.402.402.40+1.69%0.142021-05-12
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.064.094.094.09+2.25%16.7616:13
ATREM2.572.502.502.50-1.96%15.1217:00
AUTOPARTN10.9010.9510.9510.95+0.92%354.9217:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV4.114.304.304.30+4.62%15.7317:00
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.859.509.509.50-3.55%15.172021-05-04
BENEFIT880.00899.00899.00899.00+0.67%94.2317:00
BERLING5.905.905.905.900.00%0.3715:00
BEST22.4022.4022.4022.400.00%0.022021-05-10
BETACOM10.2010.2010.2010.200.00%0.3615:17
BGZBNPP70.6069.0069.0069.00-2.82%755.2817:04
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB9.9910.2010.2010.20+3.87%7,870.7817:04
BIOTON5.335.305.305.30-0.56%585.3917:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.600.640.640.64-1.55%8.2811:09
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA23.3023.0023.0023.00-2.13%486.3117:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.253.253.253.25+0.78%170.1017:00
BOS8.008.088.088.08+1.25%36.4816:46
BOWIM8.108.068.068.06-0.74%711.0517:04
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2143.20141.00141.00141.00-3.63%162.772021-03-26
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.20122.20122.20122.20+0.08%1.342021-03-25
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI96.1096.5096.5096.50+2.66%28.912021-05-04
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.201.131.131.13-1.74%243.172021-05-04
BRIJU0.420.430.430.430.00%0.9217:00
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX295.50301.00301.00301.00+2.03%1,297.6317:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.073.063.063.06+0.33%1.0213:51
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK226.10229.10229.10229.10+1.55%8,325.5517:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.501.501.501.500.00%13.7815:12
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC123.40124.05124.05124.05+1.27%27,885.7817:04
CCENERGY0.070.070.070.07+6.06%0.392021-05-05
CDPROJEKT159.48164.88164.88164.88+4.41%99,796.9517:04
CDRL20.8020.8020.8020.800.00%0.1915:00
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC7.757.757.757.750.00%0.092021-05-07
CEZ108.80108.70108.70108.700.00%4.6615:33
CFI0.270.260.260.26-1.87%11.0315:19
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH41.0041.1041.1041.10+0.24%1,354.7017:00
CIGAMES1.311.341.341.34+1.36%438.6917:00
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV12.9412.9412.9412.94-5.17%7.2809:45
CLNPHARMA49.8549.5549.5549.55-0.60%825.4617:00
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT17.5516.7016.7016.70-6.70%75.6317:00
COALENERG0.700.700.700.700.00%6.0717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR3.043.073.073.07+0.82%530.6317:00
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH222.00224.00224.00224.00+0.90%73.2517:00
COMP54.6054.2054.2054.20-0.37%490.1917:01
COMPERIA6.706.706.706.700.00%13.3716:44
CORMAY1.251.221.221.22-1.37%286.8917:03
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP7.907.847.847.84+1.29%0.6916:13
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT28.7029.0029.0029.00+1.54%11,979.6317:01
CZTOREBKA0.630.630.630.630.00%0.0109:00
DEBICA81.8082.0082.0082.00+0.24%32.5416:46
DECORA43.8041.9041.9041.90-3.68%721.1917:00
DEKPOL40.0039.5039.5039.50-0.75%12.3517:00
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO16.4416.6016.6016.60-1.78%19.7016:48
DGA7.006.706.706.70-4.29%1.2713:01
DINOPL271.70271.40271.40271.40+0.22%31,211.1517:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV148.80143.00143.00143.00-1.52%2,014.9017:01
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL8.508.208.208.20-2.38%329.4816:43
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.384.384.384.38+0.23%58.3716:44
EDINVEST4.584.604.604.600.00%52.1417:00
EFEKT7.767.607.607.60-2.56%4.5710:43
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.503.503.503.50-0.57%8.6916:49
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI8.788.508.508.50-1.39%227.3617:00
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.560.560.560.560.00%22.4217:00
ELZAB4.904.904.904.900.00%5.0115:49
EMCINSMED13.8014.1014.1014.10+2.17%1.3717:00
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.481.481.481.480.00%1.0016:09
ENEA8.108.188.188.18+1.11%3,788.6217:01
ENELMED19.3020.0020.0020.00+4.17%48.0617:00
ENERGA8.007.997.997.99+0.25%257.6217:00
ENERGOINS1.501.531.531.53+2.00%18.2416:11
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER42.3042.0042.0042.00-0.24%144.6717:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD63.6064.8064.8064.80-1.22%498.3817:03
ERG48.6048.6048.6048.60+2.53%0.0509:00
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ21.0021.2021.2021.20-1.40%31.6317:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO5.024.904.904.90-1.61%14.6115:26
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH14.4014.0014.0014.00-2.57%6,210.3317:00
EUROHOLD7.307.307.307.300.00%0.092021-05-05
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL48.9049.4049.4049.40+1.23%156.4816:28
EVEREST8.948.808.808.80-1.57%38.9417:00
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.332.342.342.34+1.30%673.5717:00
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING12.7012.5512.5512.55+2.03%11.072021-05-13
FASTFIN1.331.331.331.33-6.34%0.032021-05-04
FEERUM11.5011.6011.6011.60+0.87%2.8915:24
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO31.2030.4030.4030.40-1.94%77.1117:00
FERRUM4.134.054.054.05-0.98%11.6217:00
FMG40.0040.0040.0040.00-6.54%3.442021-05-04
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE55.2056.5056.5056.50+2.17%419.8917:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.810.870.870.87+7.41%932.9017:03
GETINOBLE0.180.180.180.18-0.79%411.1117:02
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED4.604.644.644.64+0.98%48.2616:20
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO6.056.206.206.20-1.59%21.2416:05
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW47.5048.0048.0048.00+0.63%1,843.7717:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.771.501.501.50-15.25%2.0514:44
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN3.543.393.393.39-3.69%329.1417:04
GRODNO14.7814.8014.8014.80+1.37%751.2017:00
GRUPAAZOTY35.2434.7034.7034.70-0.29%2,045.5217:03
GTC6.816.856.856.85+1.48%92.8117:02
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY41.6041.5041.5041.50+0.73%1,560.1417:00
HARPER10.3210.4210.4210.42+1.56%87.5116:40
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO14.4014.2014.2014.20-0.70%22.8015:54
HERKULES1.671.681.681.68+0.90%4.9517:00
HUBSTYLE0.800.800.800.80-0.25%5.4416:27
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR31.5031.6031.6031.60+0.32%28.9216:43
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV12.0011.3011.3011.30-9.60%7.6112:31
IALBGR2.903.153.153.15+9.00%1,342.5417:03
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.521.521.521.52-4.40%1.352021-05-04
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY25.8027.5027.5027.50+1.85%453.1617:01
IMMOBILE3.002.842.842.84-0.70%6.1517:00
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA4.064.004.004.00+2.56%36.4915:25
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.233.253.253.25+0.62%113.9217:00
INC7.197.147.147.14-0.14%50.8716:49
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK175.20177.60177.60177.60+2.66%729.0117:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO8.208.108.108.100.00%2.0414:29
INSTALKRK29.5029.8029.8029.80+0.68%10.5017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT18.8019.1219.1219.12+0.63%186.4617:02
INTERBUD1.401.401.401.40-1.41%0.112021-05-13
INTERCARS316.00318.00318.00318.00+1.27%3,738.1117:00
INTERFERI4.304.304.304.30-6.11%2.1517:00
INTERSPPL1.411.391.391.39+2.96%9.0515:02
INTROL5.585.625.625.62+1.08%66.9617:00
INVCEEFIZ459.10459.10459.10459.10+1.10%0.462021-05-11
INVFIZ956.00956.00956.00956.00-0.22%3.8215:03
INVGLDFIZ1,759.991,759.991,759.991,759.99+1.74%1.7616:35
INVISTA1.001.041.041.04+10.64%2.2914:29
INVPEFIZ1,045.001,045.001,045.001,045.00-0.29%7.322021-05-13
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA5.585.545.545.54-3.82%161.9916:49
IQP0.630.600.600.60-0.66%10.8916:05
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK45.0045.1045.1045.100.00%72.5317:04
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA3.403.143.143.14-7.65%44.7817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.883.933.933.93+1.29%829.8417:02
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW31.2830.9030.9030.90-0.16%13,501.6217:02
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.843.853.853.85+0.26%9.1614:14
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.052.122.122.12+3.41%0.1217:00
K2INTERNT24.5024.1024.1024.10-0.82%15.9515:20
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.400.400.400.400.00%0.002021-05-12
KCI1.471.361.361.36-7.46%623.2117:00
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL54.0053.8053.8053.80-0.37%10,534.4017:01
KETY646.00650.00650.00650.00+0.93%2,397.7417:02
KGHM223.50212.00212.00212.00-5.27%172,808.0217:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL17.2517.6517.6517.65+6.33%69.5017:00
KINOPOL13.1013.9513.9513.95+5.28%908.8917:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA35.5035.3035.3035.30-0.56%132.4917:04
KOMPAP16.3017.5017.5017.50+6.06%124.9116:24
KOMPUTRON4.964.964.964.96-0.80%86.5916:41
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.371.371.371.37+7.03%0.1415:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD57.5057.5057.5057.50+0.88%5.7511:25
KRAKCHEM0.670.670.670.67+3.08%19.9515:01
KREC19.6019.6019.6019.600.00%93.5317:00
KREDYTIN12.0012.0012.0012.000.00%0.0209:10
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA475.00495.00495.00495.00+3.99%5.2517:00
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK186.00183.50183.50183.50-0.65%2,689.6617:00
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN19.3019.3019.3019.300.00%66.6517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO3.493.353.353.35-2.62%34.9316:32
LABOPRINT17.9017.9017.9017.90+1.13%0.0909:32
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.951.951.951.95+4.57%0.0009:01
LCCORP2.792.832.832.83+0.89%93.7217:00
LENA5.225.205.205.20-0.38%60.5316:46
LENTEX10.7010.8010.8010.80+0.93%7.3216:49
LIBET2.112.132.132.130.00%12.5816:45
LIVECHAT123.20120.80120.80120.80-1.95%5,548.9817:00
LMASFIZ1,531.601,438.201,438.201,438.200.00%10.3511:31
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.10+6.22%2.602021-01-21
LMCSFIZ1,456.011,456.001,456.001,456.00+0.62%14.562021-05-06
LMDSFIZ1,439.901,439.901,439.901,439.90-1.63%4.322021-05-13
LMESFIZ1,528.501,440.011,440.011,440.01-1.03%25.542021-05-07
LOKUM21.0020.6020.6020.60-0.96%22.0617:00
LOTOS50.6450.9050.9050.90+1.60%30,303.0217:04
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP10,900.0010,470.0010,470.0010,470.00-3.94%24,826.3717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT14.2514.1514.1514.15-1.74%47.3815:52
LUBAWA1.381.381.381.38+0.29%160.7017:04
MABION47.6049.2049.2049.20+2.93%11,352.6617:03
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL7.227.307.307.30-1.35%59.7517:01
MANGATA88.0086.6086.6086.60-1.59%1.5715:55
MARVIPOL0.580.580.580.58-0.17%64.5417:03
MASTERPHA3.893.543.543.54-0.84%15.0912:29
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK273.60276.00276.00276.00+1.10%9,716.9617:00
MBWS6.486.386.386.38-1.54%7.8214:33
MCI19.2019.2019.2019.200.00%46.2116:48
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA4.114.114.114.11-1.67%31.6315:18
MEDIACAP2.322.322.322.320.00%0.352021-05-13
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG28.4029.0029.0029.00+2.11%167.2717:01
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.00-9.00%2.002021-02-19
MEGARON11.8011.8011.8011.800.00%0.582021-05-10
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.0020.0020.0020.000.00%19.6416:38
MERCATOR245.00246.80246.80246.80+1.31%13,455.1517:01
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR18.3018.6018.6018.60+0.81%243.2517:00
MEXPOLSKA2.452.402.402.40-2.04%0.1615:38
MFO41.8041.9041.9041.90+0.24%55.8017:01
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.870.870.870.87-0.46%10.4017:00
MILLENNIUM4.524.504.504.50+0.90%9,789.0017:00
MIRACULUM1.211.231.231.23-0.40%16.9112:20
MIRBUD5.094.954.954.95-2.56%761.9817:03
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP76.8074.8074.8074.80-0.27%46.7417:00
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK394.00390.00390.00390.00+2.36%2,679.9317:00
MOJ1.651.651.651.65-1.20%0.9915:11
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI3.183.183.183.18+0.32%498.5517:00
MOSTALPLC12.0012.1512.1512.15+1.25%25.6314:33
MOSTALWAR7.047.087.087.08+0.85%6.7017:00
MOSTALZAB1.601.571.571.57+0.32%1,389.5317:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA3.823.883.883.88+1.57%7.5217:00
MWTRADE3.503.503.503.50-0.85%0.1917:00
NETIA5.605.825.825.82-0.34%540.4516:49
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG26.1025.5025.5025.50-1.54%41.6516:05
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA230.00230.00230.00230.000.00%74.5316:48
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.945.805.805.80-1.36%51.9216:38
ODLEWNIE5.305.405.405.40+1.12%31.3815:52
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX19.2019.2019.2019.20+1.05%21.6314:25
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.770.740.740.74-1.33%6.1116:42
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR255.16255.00255.00255.00-0.05%7.1412:28
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL52.0052.4052.4052.40+0.77%16.8817:00
OPTEAM16.0016.2016.2016.20+1.25%69.8317:01
ORANGEPL6.656.716.716.71+1.74%4,450.1717:00
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.922.102.102.10+5.53%15.4317:00
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY18.6018.1018.1018.10-2.95%84.8417:01
OTLOG7.347.787.787.78+6.28%2.2917:00
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW3.163.343.343.34+6.37%153.8516:34
OVOSTAR81.0076.5076.5076.50-5.56%4.4216:30
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.522.442.442.44-3.17%17.1016:44
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA14.8015.1015.1015.10+0.67%3.6617:00
PATENTUS0.910.920.920.92+0.87%14.3616:47
PBG0.050.050.050.050.00%55.692021-05-12
PBKM89.8089.0089.0089.00-2.20%10.2514:58
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.430.390.390.39-9.30%0.0015:00
PCCEXOL3.033.053.053.05+1.60%254.2717:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA67.9068.0068.0068.00+0.15%182.3916:40
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX26.8027.4027.4027.40+3.40%1,032.7617:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO85.1085.2285.2285.22+0.71%35,979.6417:02
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9018.9018.9018.900.00%0.1915:36
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP79.5081.0081.0081.00+1.63%109.7616:36
PEPEES1.591.551.551.55+2.30%4.0715:57
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE9.609.619.619.61-0.35%14,747.1017:01
PGNIG6.396.276.276.27-1.38%46,670.0317:02
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT14.2014.1514.1514.15-0.35%44.0015:00
PHN14.0014.1514.1514.15+2.17%79.2214:56
PKNORLEN74.7476.4676.4676.46+3.32%114,500.1417:04
PKOASZEWZ96.4096.4096.4096.40+0.04%2.022021-05-10
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP34.3834.4434.4434.44+0.97%84,291.2017:04
PKOGD115.20115.20115.20115.20+2.40%29.032021-05-05
PKOGS90.2090.2090.2090.20-0.03%0.902021-05-13
PKOSO110.30110.30110.30110.30+0.03%33.0915:00
PKPCARGO19.5019.4619.4619.46-0.10%1,446.3217:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.222.142.142.14-2.73%100.0916:42
PLATYNINW4.364.364.364.360.00%0.0016:32
PLAYWAY412.40441.20441.20441.20+6.57%11,038.5117:04
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.301.271.271.27-2.31%10.5316:24
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG4.604.464.464.46-7.08%15.0616:49
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.6512.9012.9012.90+0.78%42.6916:15
POLIMEXMS5.405.345.345.340.00%757.0917:00
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.313.283.283.28-0.61%129.8917:00
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD2.902.972.972.97+1.02%200.8417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA23.0023.0023.0023.000.00%2.4816:44
PRAGMAINK5.956.106.106.10+2.52%11.922021-05-13
PRAIRIE0.730.750.750.75+3.72%477.1717:00
PRIMAMODA1.501.501.501.50+4.17%1.3011:00
PROCAD1.691.691.691.69-3.43%0.0511:00
PROCHEM24.8025.2025.2025.20+1.61%61.3716:14
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM19.0018.5018.5018.500.00%3.7115:01
PROTEKTOR3.703.733.733.73+0.68%17.7517:00
PROVIDENT7.207.057.057.05+0.71%13.0613:35
PULAWY93.6094.8094.8094.80+1.07%59.3616:17
PWRMEDIA9.689.989.989.98+3.10%35.2617:01
PZU34.3834.4034.4034.40+0.44%40,860.5917:03
PZUAKORD121.50120.52120.52120.52+0.06%14.4814:55
QMULTIFIZ1,492.901,492.901,492.901,492.900.00%4.482021-05-13
QUANTUM39.8039.0039.0039.00+4.84%1.9915:15
QUERCUS5.145.205.205.20+1.56%303.4217:00
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.642.642.642.64+0.38%42.1417:00
RAFAKO1.301.301.301.30+1.56%273.5417:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET18.1018.1018.1018.10+2.26%0.092021-05-12
RAINBOW32.0032.0032.0032.00+0.31%88.7516:46
RANKPROGR2.252.242.242.24-0.44%127.8917:00
RAWLPLUG14.3014.5014.5014.50+1.40%187.5916:49
REDAN0.510.530.530.53+8.16%39.2316:37
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.210.210.210.210.00%0.212021-05-12
RELPOL6.326.386.386.38-0.31%104.9616:37
REMAK25.4024.8024.8024.80-2.36%20.2417:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.801.801.801.800.00%22.8717:00
ROPCZYCE26.5026.6026.6026.600.00%155.6317:00
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.721.651.651.650.00%1.662021-05-04
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK26.0025.7025.7025.70+0.39%368.8416:49
SANTANDER14.8515.0815.0815.08+2.72%117.6917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.852.912.912.91+2.28%136.8917:00
SARE6.506.606.606.60+1.54%26.2616:22
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP13.5015.0015.0015.00+11.11%756.1415:39
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO11.0011.0011.0011.00+0.92%3.2713:41
SELENAFM23.0022.5022.5022.50-2.17%51.9616:49
SELVITA51.8053.9053.9053.90+4.05%2,770.0117:02
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA9.049.069.069.06+0.67%60.9817:00
SFINKS0.680.650.650.65-3.85%118.182021-05-04
SILVANO8.107.307.307.30-9.88%27.0614:57
SIMPLE12.9012.9012.9012.90-0.77%0.652021-05-07
SKARBIEC39.9039.9039.9039.90+2.05%75.7217:03
SKOTAN2.602.402.402.40-6.98%306.9317:03
SKYLINE0.900.900.900.90+1.12%0.0909:10
SNIEZKA88.0088.0088.0088.00+1.85%193.7916:48
SOHODEV0.740.660.660.660.00%4.5315:15
SOLAR4.764.824.824.82+1.47%25.2714:27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL12.4012.6012.6012.60+1.61%23.7916:37
SOPHARMA7.607.607.607.60-3.18%1.8315:53
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.573.603.603.60+0.56%310.8917:00
STALPROD404.00417.00417.00417.00+3.09%1,708.9317:03
STALPROFI14.0013.9013.9013.90-0.71%261.2417:00
STAPORKOW3.863.863.863.860.00%29.0617:00
STARHEDGE0.620.600.600.60-3.23%20.6116:30
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX6.546.546.546.54+0.31%61.4017:00
SUWARY23.0023.0023.0023.000.00%0.4815:19
SWISSMED9.309.809.809.80+3.59%245.0917:00
SYGNITY9.729.889.889.88+1.65%167.5116:41
SYNEKTIK29.4529.1529.1529.15-1.02%107.5817:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX183.00183.00183.00183.00-0.54%0.552021-05-10
TALEX17.8017.8017.8017.800.00%8.2317:00
TARCZYNSKI47.6049.0049.0049.00+2.94%2.9917:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY163.00163.00163.00163.000.00%0.4911:00
TAURONPE3.253.263.263.26+0.90%6,889.8217:01
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.890.890.890.89+1.14%1.4714:38
TESGAS4.904.744.744.74-5.68%355.2416:47
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM30.2530.8530.8530.85+1.98%431.9717:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL14.5014.6414.6414.64+0.55%979.8717:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA7.807.847.847.84+0.77%554.2417:00
TRAKCJA2.502.552.552.55+3.03%720.5217:02
TRANSPOL3.083.103.103.10+0.65%34.5516:41
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP49.2349.2349.2349.23+0.02%6.9911:52
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.363.363.363.36-5.35%0.2517:00
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA62.0061.5061.5061.50-0.81%74.3616:45
UNIBEP11.1511.8011.8011.80+3.96%70.8516:48
UNICREDIT45.5445.9945.9945.99+1.32%9.4814:37
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.313.313.313.310.00%0.1711:49
UNIMOT52.8052.7052.7052.70-0.19%145.2017:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.800.800.800.80+2.17%31.5516:48
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS772.00780.00780.00780.000.00%18.6816:39
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.985.925.925.92-1.33%8.5417:00
VISTAL3.613.723.723.72+2.48%731.6917:00
VISTULA3.543.613.613.610.00%566.8417:00
VIVID1.621.581.581.58+0.76%12.2415:07
VOTUM16.5817.0817.0817.08+4.02%355.5117:00
VOXEL43.5043.8043.8043.80-0.23%151.0017:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX4.805.085.085.08-2.68%0.342021-05-11
WASKO1.681.721.721.72+2.99%133.3917:00
WAWEL602.00604.00604.00604.00+0.33%53.7515:55
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON11.4011.4811.4811.48+1.06%209.1617:00
WIKANA3.864.004.004.000.00%0.3417:00
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.430.430.430.43+0.47%1.222021-05-04
WIRTUALNA115.00114.40114.40114.400.00%229.5516:49
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN12.7012.5012.5012.50-0.79%58.4914:17
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS5.085.005.005.000.00%5.0310:53
WORKSERV1.421.381.381.38-2.54%124.1617:02
XTB17.0116.9816.9816.98-0.18%1,540.7317:01
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO1.001.001.001.00-5.66%0.032021-05-12
ZAMET0.860.820.820.82-4.65%96.7416:49
ZASTAL3.293.393.393.39+5.28%58.6017:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.969.889.889.88-0.60%75.0417:00
ZPUE209.00208.00208.00208.00-0.95%5.4312:37
ZREMB1.251.221.221.22-3.17%44.5716:40
ZUE4.464.584.584.58+2.46%55.4816:32
ZYWIEC481.00480.00480.00480.000.00%32.1713:38
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2092,80 +3,48 +0,17%
WIG 62237,55 +233,03 +0,38%
sWIG80 20153,83 +68,67 +0,34%
mWIG40 4578,55 +44,90 +0,99%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2092,80 +3,48 +0,17%