Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-04-16 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.982.962.962.96+1.89%71.0917:00
08OCTAVA1.031.031.031.03-1.90%3.2114:19
11BIT556.00542.00542.00542.00-2.52%1,550.6517:00
4FUNMEDIA8.208.208.208.20-1.20%21.8216:35
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL44.9044.0044.0044.00-2.22%308.2617:00
ACAUTOGAZ36.6036.7036.7036.70+0.27%64.8916:49
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION11.8511.2511.2511.25-5.06%1,951.7517:01
ADIUVO6.106.066.066.06-0.33%0.0914:04
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA7.187.087.087.08-1.12%162.0117:00
AGROTON6.206.286.286.28+1.29%275.1816:14
AGROWILL2.022.022.022.02-0.98%0.132021-04-15
AILLERON15.5015.5015.5015.50+0.65%210.3017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.981.961.961.96-2.20%209.0917:00
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR23.9024.1324.1324.13+1.69%4,363.4217:04
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.601.611.611.61+0.63%9.2317:02
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.931.921.921.920.00%34.6017:00
ALUMETAL60.0060.0060.0060.000.00%78.8117:04
AMBRA20.1021.2021.2021.20+5.47%1,006.2217:00
AMICA145.00146.00146.00146.00-1.35%1,161.6117:04
AMPLI0.990.900.900.900.00%3.282021-04-15
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR24.5024.3024.3024.30+2.53%4,006.3117:03
APLISENS11.2011.2011.2011.200.00%1.1509:25
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY4.224.204.204.20+1.20%11.3612:59
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM22.7022.6022.6022.60-0.44%21.8116:08
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC6.586.606.606.60+0.61%1,094.1117:04
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA7.206.906.906.90-4.17%14.9817:00
ARTIFEX18.5018.4018.4018.40+3.37%766.5517:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS18.0017.8417.8417.84-0.67%4,937.9317:03
ASMGROUP0.710.710.710.710.00%1.5909:06
ASSECOBS37.5037.5037.5037.500.00%173.8816:49
ASSECOPOL69.4569.1569.1569.15-0.22%8,238.1917:00
ASSECOSEE42.0042.5042.5042.50+0.24%130.6417:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA37.6537.9037.9037.90+2.99%4,459.9817:04
ATAL45.6047.1047.1047.10+3.29%175.8716:48
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE6.266.246.246.24+0.32%669.1017:01
ATLANTAPL8.808.908.908.90+1.14%1.1812:38
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.382.382.382.38+4.39%0.0016:41
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.134.114.114.11-0.48%12.8816:13
ATREM2.702.662.662.66+0.38%15.0017:00
AUTOPARTN10.0510.2010.2010.20+2.41%375.8517:04
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV4.374.374.374.37-0.46%4.5317:00
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN10.4011.1011.1011.10-0.89%2.3312:54
BENEFIT780.00767.00767.00767.00-1.67%293.5117:01
BERLING4.604.604.604.60+2.22%0.052021-04-15
BEST20.4020.8020.8020.80+1.96%4.102021-04-15
BETACOM10.9010.9010.9010.90+1.87%0.0509:00
BGZBNPP66.0066.6066.6066.60+0.91%64.4716:24
BIK22.4022.4022.4022.400.00%0.1109:00
BIOMEDLUB12.9012.9612.9612.96+2.01%3,867.4417:02
BIOTON5.755.675.675.67-1.90%874.4917:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.670.670.670.67-1.48%1.102021-04-15
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA23.9023.8523.8523.85-0.21%918.5217:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.213.243.243.24+0.62%252.8917:04
BOS8.368.208.208.20-0.24%124.1517:00
BOWIM4.754.804.804.80+1.05%20.5416:48
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2143.20141.00141.00141.00-3.63%162.772021-03-26
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.20122.20122.20122.20+0.08%1.342021-03-25
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI94.0094.0094.0094.00-0.11%14.102021-04-08
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.311.251.251.25-4.15%564.9017:02
BRIJU0.520.530.530.53-5.38%25.5016:40
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX312.00309.50309.50309.50-0.32%9,218.9717:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.173.003.003.00-5.36%74.3017:00
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK211.10211.80211.80211.80+0.52%7,230.8717:01
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.161.161.161.16-9.38%0.0415:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC102.80103.00103.00103.00+0.19%7,548.4617:04
CCENERGY0.070.070.070.07+6.06%1.972021-04-14
CDPROJEKT190.00176.76176.76176.76-5.69%308,551.4217:04
CDRL18.0017.4017.4017.40-0.57%36.8617:00
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC7.357.607.607.60-1.30%1.8116:40
CEZ104.00105.00105.00105.00+1.94%25.6516:39
CFI0.290.280.280.28-2.73%6.8314:56
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH37.8038.3038.3038.30+1.32%1,064.6017:00
CIGAMES1.421.411.411.41-1.47%708.7617:00
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV9.959.959.959.95-0.50%0.0109:15
CLNPHARMA50.2051.9051.9051.90+3.39%3,702.9117:03
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT17.6517.7017.7017.700.00%19.0411:47
COALENERG0.710.750.750.75+1.35%18.8315:40
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR3.103.083.083.08-0.65%401.3217:00
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH225.00229.00229.00229.00+1.78%247.7617:00
COMP54.8055.6055.6055.60+1.83%73.0217:00
COMPERIA6.506.606.606.600.00%4.0715:35
CORMAY1.351.331.331.33-2.50%175.3317:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP7.908.008.008.00+0.25%80.3617:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT30.1830.5030.5030.500.00%6,881.6317:00
CZTOREBKA0.660.680.680.68+3.82%0.0212:11
DEBICA81.0081.2081.2081.20+0.74%62.9417:03
DECORA37.9038.0038.0038.00+3.83%745.4917:00
DEKPOL38.0038.0038.0038.00+1.88%150.8116:27
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO17.9017.9617.9617.96+0.34%66.7617:00
DGA7.006.706.706.70+0.75%1.4316:35
DINOPL256.30262.10262.10262.10+1.98%42,422.3917:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV146.60143.00143.00143.00-1.38%455.7917:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL3.743.743.743.74-1.06%95.9917:00
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.584.574.574.57+1.56%132.0817:00
EDINVEST4.484.484.484.48+2.75%0.4612:30
EFEKT8.508.268.268.26-4.62%12.4717:00
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.843.853.853.85+0.39%63.7717:00
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI8.108.008.008.00-0.74%29.3116:13
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.630.650.650.650.00%76.2517:00
ELZAB4.904.854.854.85-1.02%82.9817:00
EMCINSMED13.9014.0014.0014.00+0.72%27.7117:00
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.691.691.691.690.00%0.0009:00
ENEA7.807.807.807.800.00%3,437.2017:00
ENELMED17.6017.5017.5017.50-0.57%2.9816:15
ENERGA7.827.817.817.81-1.01%191.3716:49
ENERGOINS2.252.162.162.16-2.26%102.1516:48
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER41.0040.7540.7540.75-0.61%383.1917:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD54.0054.0054.0054.00-1.82%426.6217:01
ERG51.0052.0052.0052.00+1.96%16.8017:00
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ20.5020.4020.4020.400.00%2.4417:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO5.325.405.405.40-0.37%25.1617:00
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH15.3515.3315.3315.33+0.52%2,299.0617:00
EUROHOLD6.857.807.807.80+11.43%12.2617:00
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL38.3038.5038.5038.50-0.52%79.2616:49
EVEREST15.6015.5015.5015.50+0.65%0.9216:29
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.482.462.462.46-1.21%1,927.4617:04
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING11.2011.6011.6011.600.00%0.7316:48
FASTFIN1.211.211.211.21-19.33%0.3311:02
FEERUM12.9512.1012.1012.10-6.92%11.5917:00
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO29.5029.3029.3029.30+0.34%114.1217:00
FERRUM4.104.034.034.03-1.47%0.5013:40
FMG44.0044.0044.0044.00+4.76%0.042021-04-08
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE55.0052.6052.6052.60-4.36%407.4917:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.740.740.740.74-0.40%69.2117:00
GETINOBLE0.180.180.180.18-0.90%123.3317:00
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED5.255.075.075.07-3.43%146.0217:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO6.005.905.905.90-2.48%2.032021-04-15
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW47.0047.2047.2047.20+0.38%6,004.9017:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.501.501.501.50-6.25%7.5016:08
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN2.272.302.302.30+1.32%104.3116:45
GRODNO14.5614.5014.5014.50+0.14%454.9117:00
GRUPAAZOTY34.1234.2434.2434.24+0.47%5,528.0117:03
GTC7.457.307.307.30-2.01%201.0817:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY43.2043.2543.2543.25+0.23%4,858.3117:00
HARPER12.1612.0212.0212.02-0.66%38.2517:00
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO14.5014.5014.5014.50+1.40%0.0309:09
HERKULES1.901.861.861.86-2.11%104.0917:00
HUBSTYLE0.780.750.750.75-7.41%24.0416:40
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR30.2030.4030.4030.40+1.00%6.3715:50
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.5011.5011.5011.500.00%1.1511:33
IALBGR2.602.422.422.42-4.35%621.1917:02
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.511.511.511.51-0.66%15.4014:57
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY21.0020.6020.6020.60-2.83%107.9016:41
IMMOBILE2.682.642.642.64-1.49%3.4717:00
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA4.504.454.454.45-1.11%54.3217:00
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.233.453.453.45+6.81%108.9717:00
INC8.218.588.588.58+4.51%230.7117:03
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK181.00181.00181.00181.000.00%651.0917:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO6.256.006.006.00-4.00%7.6916:41
INSTALKRK27.3027.0027.0027.00-2.88%328.2017:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT20.5020.2020.2020.20-0.74%362.3216:43
INTERBUD1.301.381.381.38+10.40%2.632021-04-15
INTERCARS312.00312.00312.00312.00+0.32%5,106.8017:00
INTERFERI4.704.504.504.50-2.60%8.9411:47
INTERSPPL1.261.241.241.24-3.50%15.5015:15
INTROL5.185.125.125.12-1.16%192.1417:00
INVCEEFIZ450.10450.10450.10450.10-3.07%1.352021-04-08
INVFIZ961.00961.00961.00961.00+1.04%9.612021-04-15
INVGLDFIZ1,739.991,709.991,709.991,709.99+0.59%3.4515:48
INVISTA1.161.151.151.15+4.55%5.0616:45
INVPEFIZ1,049.891,049.891,049.891,049.890.00%2.1014:12
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA6.066.106.106.10+2.01%28.2716:20
IQP0.530.520.520.520.00%13.7116:49
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK38.0038.6038.6038.60+1.58%12.3917:00
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.822.782.782.78+0.72%4.8717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.613.603.603.60-0.28%45.2117:00
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW32.7032.5032.5032.50-0.37%19,550.7317:04
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.683.693.693.69+0.82%38.1817:03
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.602.552.552.55-3.41%17.652021-04-15
K2INTERNT28.1028.1028.1028.10+2.55%17.5217:00
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.410.410.410.41-1.44%0.672021-04-15
KCI1.031.031.031.03-1.43%33.1817:00
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL51.8051.8051.8051.80+0.19%2,959.7417:02
KETY579.00581.00581.00581.00+0.69%3,159.7317:03
KGHM200.80199.50199.50199.50-0.84%83,551.9917:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL16.6016.6016.6016.60+0.61%4.9615:09
KINOPOL15.7015.3015.3015.30-2.86%344.4217:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA36.1036.0036.0036.00-0.55%161.6417:00
KOMPAP17.0017.0017.0017.000.00%1.0516:26
KOMPUTRON3.323.303.303.300.00%12.5915:15
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.341.341.341.34-1.47%0.5915:19
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD36.2044.0044.0044.00+22.22%111.3811:47
KRAKCHEM0.580.580.580.58-7.94%0.052021-04-12
KREC15.7015.7015.7015.700.00%58.1817:00
KREDYTIN11.1010.9010.9010.90-1.80%1.4817:02
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA459.00463.00463.00463.00+2.66%268.3516:23
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK185.90183.00183.00183.00-0.97%2,700.8217:00
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN21.5020.6020.6020.60-2.37%113.6617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO3.473.483.483.48+0.29%43.2216:48
LABOPRINT19.7019.6019.6019.60-1.51%0.2010:15
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.851.881.881.88+1.62%1.3814:23
LCCORP2.752.802.802.80+0.72%733.3717:00
LENA4.914.884.884.88-0.61%88.1317:00
LENTEX10.9010.8010.8010.800.00%102.5717:01
LIBET2.482.402.402.400.00%287.0616:07
LIVECHAT128.20128.00128.00128.00+0.63%8,824.4717:00
LMASFIZ1,542.501,453.201,453.201,453.20+0.33%3.0011:17
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.10+6.22%2.602021-01-21
LMCSFIZ1,452.001,452.001,452.001,452.00+3.83%7.2611:12
LMDSFIZ1,452.001,452.001,452.001,452.00+2.90%7.2611:12
LMESFIZ1,452.001,452.001,452.001,452.00+0.48%7.2611:12
LOKUM20.2020.6020.6020.60+0.98%103.3216:12
LOTOS47.7947.4747.4747.47-0.23%17,596.0917:02
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP8,560.008,695.008,695.008,695.00+1.10%13,508.3817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT16.2515.9515.9515.95-0.31%27.9916:14
LUBAWA1.411.421.421.42-0.14%231.3217:00
MABION73.2073.5073.5073.50+0.41%5,132.3617:04
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL6.466.606.606.60+3.45%219.6317:00
MANGATA82.6080.4080.4080.40-1.23%21.4515:49
MARVIPOL0.610.620.620.62+0.16%315.4917:04
MASTERPHA3.803.943.943.94-3.43%88.3016:17
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK207.20208.20208.20208.20+0.58%4,095.7917:00
MBWS6.246.006.006.00-1.64%1.9315:23
MCI19.2018.9018.9018.90-1.05%77.5116:44
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA4.214.094.094.09-1.68%23.6917:02
MEDIACAP2.162.162.162.160.00%0.0514:46
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG27.4527.2027.2027.20-1.09%279.1317:00
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.00-9.00%2.002021-02-19
MEGARON11.9011.9011.9011.90+6.25%0.012021-03-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.1020.0020.0020.00+0.76%7.0216:35
MERCATOR342.20341.30341.30341.30-0.50%23,292.0417:04
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR18.3019.0019.0019.00+3.26%172.1017:01
MEXPOLSKA2.302.352.352.35+0.86%24.9915:33
MFO38.0038.0038.0038.00+1.88%109.6916:48
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.890.830.830.83-5.91%21.5916:39
MILLENNIUM3.803.803.803.800.00%6,451.3617:02
MIRACULUM1.391.381.381.38-1.43%44.3216:49
MIRBUD4.915.135.135.13+4.69%2,533.7117:03
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP77.0077.0077.0077.00+0.79%42.1917:00
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK395.00394.00394.00394.000.00%176.7217:00
MOJ1.761.851.851.85-0.54%17.932021-04-15
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.372.442.442.44+5.17%199.6817:02
MOSTALPLC13.6513.3013.3013.30-2.21%21.2617:01
MOSTALWAR7.647.467.467.46-0.53%105.3016:48
MOSTALZAB1.551.561.561.56-0.64%100.8417:04
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA3.763.843.843.84-1.03%4.9217:00
MWTRADE3.743.823.823.82+2.14%10.7914:44
NETIA5.565.485.485.48-1.08%21.2116:41
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG24.0024.0024.0024.00+0.42%128.9515:42
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA179.00184.50184.50184.50+6.34%126.9317:00
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM6.506.306.306.30+0.96%83.5716:02
ODLEWNIE5.825.765.765.760.00%14.8816:17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX18.3518.7518.7518.75-0.27%2.0215:22
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.790.770.770.77-3.02%13.6217:00
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR255.10255.10255.10255.10+1.18%1.022021-04-08
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL52.0052.0052.0052.000.00%146.0617:00
OPTEAM15.3017.4517.4517.45+19.52%3,159.1017:04
ORANGEPL6.997.177.177.17+2.87%8,114.8417:04
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.072.062.062.06-0.48%1.1715:51
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY15.1515.7515.7515.75+1.61%18.0317:00
OTLOG8.928.988.988.98-3.44%33.3417:00
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW2.242.362.362.36+5.36%35.2416:43
OVOSTAR75.0075.0075.0075.00+4.17%0.072021-04-15
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.242.292.292.29-0.43%7.9416:14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA14.5515.2515.2515.25+4.81%121.2417:00
PATENTUS1.041.011.011.01-2.87%60.4117:00
PBG0.050.050.050.05+6.19%75.542021-04-14
PBKM81.8081.8081.8081.80+6.51%0.0817:00
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.420.420.420.42+0.48%1.1215:00
PCCEXOL3.203.203.203.200.00%129.3717:02
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA77.0076.6076.6076.60+1.06%201.1017:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX21.0020.7020.7020.70+0.49%240.2117:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO76.0076.2476.2476.24+0.32%54,733.8217:02
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER19.5519.0019.0019.00-0.52%7.0712:10
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP89.6088.3088.3088.300.00%268.6717:01
PEPEES1.501.471.471.47-2.98%33.2315:17
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE8.448.508.508.50+0.69%22,452.8517:03
PGNIG6.926.986.986.98+1.07%47,394.1317:01
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT13.3013.0513.0513.05-1.14%48.4317:00
PHN13.0013.0513.0513.05+0.38%53.2315:58
PKNORLEN67.3867.1667.1667.16-0.33%65,194.3617:04
PKOASZEWZ96.2796.2796.2796.27-0.29%2.0210:54
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP32.9533.1533.1533.15+0.18%47,583.5617:01
PKOGD112.50112.50112.50112.50+0.45%1.242021-04-07
PKOGS90.5090.5090.5090.50+0.53%27.152021-04-14
PKOSO110.11110.11110.11110.11-0.02%11.2310:40
PKPCARGO19.1019.2019.2019.20+0.52%2,584.5917:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.132.102.102.10-1.41%17.1116:49
PLATYNINW4.904.884.884.88+0.83%11.0316:42
PLAYWAY565.50569.00569.00569.00+0.71%6,601.5917:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.561.581.581.58-1.56%2.4711:49
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG5.105.055.055.05-0.98%1.6817:00
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE13.1013.0513.0513.050.00%57.1316:18
POLIMEXMS6.035.985.985.98-0.83%2,578.5517:01
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.883.853.853.850.00%81.1717:00
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD3.193.153.153.15-0.94%188.8817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA23.2023.2023.2023.20+0.87%11.9415:44
PRAGMAINK5.005.105.105.10+2.00%0.2515:52
PRAIRIE0.670.710.710.71-4.97%765.5717:00
PRIMAMODA1.701.701.701.70-5.56%2.5515:20
PROCAD1.901.901.901.900.00%0.042021-04-14
PROCHEM19.8019.6019.6019.60+0.51%2.1316:36
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM19.0019.3019.3019.30+1.58%10.2816:25
PROTEKTOR3.893.883.883.88-0.39%6.4317:00
PROVIDENT6.706.606.606.60-0.75%27.0016:01
PULAWY97.4097.0097.0097.000.00%31.0716:34
PWRMEDIA8.048.108.108.10-0.25%6.4216:43
PZU32.5632.4532.4532.45-0.31%72,823.8617:03
PZUAKORD120.62120.62120.62120.62-0.11%12.3013:21
QMULTIFIZ1,456.101,458.101,458.101,458.10+0.34%5.8316:30
QUANTUM34.0035.0035.0035.00-0.57%22.4415:12
QUERCUS5.125.085.085.080.00%107.3517:03
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.852.892.892.89+2.48%20.6017:00
RAFAKO1.351.371.371.37+1.93%698.5817:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET18.7018.7018.7018.70+1.08%1.1317:00
RAINBOW28.5028.0028.0028.00-1.58%189.2717:00
RANKPROGR1.681.691.691.69-0.30%25.5217:00
RAWLPLUG13.2012.7012.7012.70+1.60%52.4215:58
REDAN0.340.330.330.33-1.79%7.9115:06
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.230.230.230.23+3.64%0.072021-04-14
RELPOL6.726.666.666.66-0.60%87.9816:21
REMAK24.4024.8024.8024.80-0.80%155.6817:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.911.881.881.88-1.31%11.5316:44
ROPCZYCE30.6030.7030.7030.70-0.65%74.6916:34
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.791.711.711.710.00%0.4016:06
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK23.1023.4023.4023.40+0.86%324.6317:00
SANTANDER13.0013.0013.0013.00+0.03%11.3314:30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL3.753.803.803.80+1.33%138.5117:00
SARE6.606.606.606.60-1.49%13.202021-04-13
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP13.0013.1013.1013.10+3.15%71.2216:26
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO10.5010.5010.5010.50-1.87%1.4912:57
SELENAFM21.6021.9021.9021.90+0.92%68.8516:41
SELVITA53.0052.5052.5052.500.00%682.3017:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA10.1010.0410.0410.04+0.60%63.8916:43
SFINKS0.580.590.590.59+3.51%325.6417:00
SILVANO7.447.447.447.44+3.91%0.822021-04-15
SIMPLE13.4013.0013.0013.00-4.41%5.0117:00
SKARBIEC43.9045.2045.2045.20+1.57%144.2317:00
SKOTAN4.184.194.194.19+0.24%23.0916:48
SKYLINE0.870.870.870.87+4.82%0.092021-04-15
SNIEZKA89.8089.8089.8089.80+0.67%62.8017:04
SOHODEV0.720.720.720.72-2.70%0.0115:00
SOLAR4.204.184.184.18-0.95%16.7116:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL10.9510.9010.9010.90-0.91%69.5816:36
SOPHARMA8.508.658.658.65+2.37%21.3215:44
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.553.523.523.52-0.85%399.0417:00
STALPROD334.00332.50332.50332.50+0.76%1,572.3117:00
STALPROFI11.6011.5011.5011.500.00%1,025.4417:03
STAPORKOW4.764.544.544.54-5.02%11.0716:49
STARHEDGE0.690.670.670.67-3.46%28.7016:02
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX6.987.267.267.26+3.71%384.4917:01
SUWARY26.8026.8026.8026.800.00%0.1309:00
SWISSMED9.509.449.449.44-0.63%30.8715:23
SYGNITY11.2011.1511.1511.15-0.45%133.3217:00
SYNEKTIK29.1029.5029.5029.500.00%115.4216:45
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX150.00160.00160.00160.00+15.27%12.242021-03-22
TALEX16.0015.5015.5015.50-3.12%26.8517:00
TARCZYNSKI34.8035.0035.0035.000.00%6.9811:13
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY150.00150.00150.00150.000.00%11.402021-04-15
TAURONPE3.163.143.143.14-0.76%20,177.1517:03
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.000.990.990.99-1.00%2.0214:19
TESGAS5.155.085.085.08-0.59%29.6215:08
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM24.0525.8025.8025.80+7.50%1,085.9617:04
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL12.3412.3812.3812.38-0.64%519.5917:02
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA8.148.378.378.37+2.83%2,508.8417:00
TRAKCJA2.732.992.992.99+10.74%4,926.3417:04
TRANSPOL3.483.413.413.41-2.57%42.6013:11
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP54.0054.0054.0054.00+9.07%0.052021-03-10
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.804.094.094.09+3.28%30.7715:12
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA68.0067.0067.0067.00-1.47%175.9817:00
UNIBEP10.9011.1011.1011.10+0.45%16.3716:43
UNICREDIT36.4038.5038.5038.50+0.26%24.9915:35
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.363.363.363.36+0.60%0.0809:25
UNIMOT47.0047.3547.3547.35-0.11%334.1917:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS1.031.001.001.00-2.72%157.6817:00
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS804.00800.00800.00800.00+0.76%79.5817:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.765.805.805.800.00%6.3417:00
VISTAL4.173.933.933.93-3.91%434.4217:03
VISTULA2.882.952.952.95+3.15%297.6617:01
VIVID1.581.571.571.570.00%34.7716:29
VOTUM18.0018.0018.0018.000.00%273.1617:00
VOXEL46.0045.7045.7045.70-0.65%77.9917:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.005.005.005.00-1.19%1.502021-04-12
WASKO1.901.891.891.89-0.79%36.7916:38
WAWEL622.00620.00620.00620.00-0.32%108.6917:00
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON9.259.109.109.10-1.09%569.2517:00
WIKANA3.964.044.044.04+2.02%1.9317:00
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.470.460.460.460.00%0.122021-04-15
WIRTUALNA100.80100.00100.00100.00+0.70%1,476.1217:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN10.2510.7510.7510.75+4.88%26.5317:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.924.914.914.91-0.20%7.8216:48
WORKSERV1.441.441.441.440.00%230.4117:00
XTB19.5518.6018.6018.60-4.76%19,835.8317:04
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO1.401.401.401.400.00%0.0111:00
ZAMET0.860.860.860.86-0.46%12.8617:00
ZASTAL3.793.813.813.81+0.53%159.9316:38
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK10.7010.7510.7510.75+0.47%10.5216:27
ZPUE244.00231.00231.00231.00-5.33%72.0516:05
ZREMB1.291.311.311.31-1.87%36.1917:00
ZUE4.734.744.744.74-0.21%31.5415:21
ZYWIEC488.00489.00489.00489.00+0.41%160.2416:36
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2012,27 -7,02 -0,35%
WIG 60158,72 -121,21 -0,20%
sWIG80 19361,28 +78,18 +0,41%
mWIG40 4481,04 +2,64 +0,06%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2012,27 -7,02 -0,35%