Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-09-29 09:25

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA1.121.111.111.11+0.91%159.222020-09-28
08OCTAVA0.980.980.980.98-5.77%0.002020-09-28
11BIT483.00473.50473.50473.50-1.66%302.4209:20
4FUNMEDIA4.854.854.854.85+6.13%0.0209:00
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL27.5028.4028.4028.40+3.65%50.342020-09-28
ACAUTOGAZ41.5041.6041.6041.60+0.24%2.492020-09-28
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION4.554.674.674.67+4.94%13.6309:20
ADIUVO6.206.206.206.20+1.31%15.9209:21
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA6.706.666.666.66+1.52%4.3709:16
AGROTON3.904.004.004.000.00%13.912020-09-28
AGROWILL3.003.003.003.000.00%0.452020-08-21
AILLERON6.466.386.386.38+2.24%6.0909:19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.781.691.691.69-0.30%389.9009:24
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR12.4712.3112.3112.31-1.00%605.2109:23
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.201.211.211.21+0.83%0.492020-09-28
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI0.810.830.830.83+5.33%9.3009:24
ALUMETAL36.0035.1035.1035.10-1.40%19.182020-09-28
AMBRA18.1018.1018.1018.10+1.69%1.8309:00
AMICA135.00135.00135.00135.00-0.30%17.9509:10
AMPLI0.500.500.500.50-9.82%0.152020-09-28
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR20.7020.7020.7020.70-0.96%1.9309:21
APLISENS11.1011.1011.1011.10+0.91%0.0209:00
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY1.751.751.751.75+3.55%0.0009:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM18.0018.2018.2018.20+1.68%6.772020-09-28
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC3.683.683.683.680.00%1.5509:13
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.704.704.704.70-1.26%0.0109:00
ARTIFEX9.9010.0010.0010.00+1.63%17.5409:19
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS5.185.185.185.18-0.19%45.0009:23
ASMGROUP2.402.402.402.400.00%5.522020-09-21
ASSECOBS34.8035.2035.2035.20+0.57%3.8109:22
ASSECOPOL70.0069.2069.2069.20-0.43%111.5809:24
ASSECOSEE46.4046.4046.4046.40+0.43%1.8609:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA17.0017.0017.0017.000.00%8.5209:22
ATAL32.5032.5032.5032.500.00%0.2909:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.203.003.003.000.00%11.8309:01
ATLANTAPL5.945.945.945.94-1.00%0.072020-09-28
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.211.211.211.21+0.83%1.002020-09-28
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA3.853.853.853.85+0.79%0.0109:00
ATREM1.901.851.851.85-1.33%9.7009:07
AUTOPARTN7.107.107.107.10+0.28%0.7109:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV3.603.803.803.80+10.79%20.8909:04
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.209.209.209.200.00%0.0109:00
BENEFIT750.00727.00727.00727.00-3.71%696.622020-09-28
BERLING3.683.683.683.68-3.66%0.112020-09-25
BEST17.3017.5017.5017.50+1.16%5.782020-09-15
BETACOM10.9510.9510.9510.950.00%0.0509:00
BGZBNPP39.9040.5040.5040.50+1.76%6.9009:11
BIK13.5013.5013.5013.50+3.85%0.0709:00
BIOMEDLUB17.1017.3517.3517.35+2.66%7,116.6909:25
BIOTON4.194.204.204.20+0.60%6.4709:24
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.480.510.510.51+15.91%10.342020-09-25
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA18.9019.0019.0019.00-1.76%33.0609:22
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.303.333.333.33-0.30%12.892020-09-28
BOS5.405.405.405.40+1.89%0.0209:07
BOWIM1.982.042.042.04+3.03%14.0409:09
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144.60144.60144.60144.60-1.03%7.372020-02-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.10-6.08%0.242020-09-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI92.1094.9594.9594.95+2.15%9.772020-09-04
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.610.600.600.60-0.66%9.9309:24
BRIJU0.130.150.150.15+1.33%3.682020-09-28
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX244.50241.00241.00241.00-1.63%21.8409:16
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH2.082.082.082.08-2.80%1.4609:21
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK145.00143.80143.80143.80-1.78%408.8009:24
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.051.151.151.15+4.55%0.432020-09-28
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC45.8545.9245.9245.92+0.26%2,537.7309:25
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT429.90429.10429.10429.10-0.12%13,788.1109:25
CDRL12.2012.2012.2012.20-1.21%0.1509:17
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.857.207.207.200.00%3.902020-09-24
CEZ74.6074.6074.6074.60+0.27%6.492020-09-28
CFI0.230.230.230.23+0.43%9.892020-09-28
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH27.4028.0028.0028.00+2.56%521.4909:23
CIGAMES1.401.401.401.40-0.99%90.2509:25
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV7.807.757.757.75-3.12%3.272020-09-28
CLNPHARMA43.8542.8042.8042.80+2.64%1,103.8609:22
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT13.0013.0013.0013.000.00%0.0109:07
COALENERG0.660.640.640.64+1.60%1.1909:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.301.301.301.30+0.39%40.1909:25
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH207.00208.00208.00208.00+1.96%61.1409:23
COMP60.0060.4060.4060.400.00%17.652020-09-28
COMPERIA2.362.362.362.360.00%7.962020-09-28
CORMAY1.611.611.611.61+1.26%74.2509:21
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP6.286.286.286.28+3.29%0.0309:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT27.2827.4427.4427.44-1.01%150.7009:16
CZTOREBKA0.380.380.380.38-5.00%3.702020-09-28
DEBICA83.0082.2082.2082.20-0.96%10.3809:11
DECORA26.8026.8026.8026.80+0.75%0.0509:00
DEKPOL26.4026.4026.4026.40+10.00%127.5209:20
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO29.0028.2028.2028.20-2.08%364.7009:23
DGA5.545.545.545.54+6.95%0.0109:00
DINOPL226.20228.60228.60228.60-0.17%544.4109:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV101.00100.50100.50100.50+0.50%5.2509:03
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.300.300.300.300.00%0.122020-09-28
DROZAPOL1.651.651.651.65+10.40%2.7509:17
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.054.094.094.09+0.99%12.1809:09
EDINVEST3.403.403.403.40-2.30%0.0309:08
EFEKT5.155.005.005.00-0.99%3.9909:08
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT4.804.834.834.83-0.41%38.1909:24
ELBUDOWA1.281.371.371.37+0.44%2.6609:13
ELEKTROTI5.125.625.625.62+8.49%31.122020-09-28
ELEMENTAL2.432.442.442.44-0.20%0.3909:08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.250.240.240.24-3.98%25.3609:23
ELZAB3.903.983.983.98+2.05%2.462020-09-28
EMCINSMED15.0016.5016.5016.50-0.60%12.662020-09-28
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.371.501.501.50+7.91%8.812020-09-28
ENEA6.095.935.935.93-2.39%244.7709:20
ENELMED13.5013.5013.5013.500.00%1.3509:00
ENERGA8.298.298.298.29+0.06%130.8009:24
ENERGOINS0.800.790.790.79+5.33%45.892020-09-25
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER25.0025.4025.4025.40+4.53%8.6509:23
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD19.7019.7019.7019.70+1.81%0.0409:06
ERG53.0052.0052.0052.00-3.70%0.1009:07
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ9.469.209.209.20+1.10%1.0309:06
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.784.784.784.780.00%0.0209:14
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH14.8314.7014.7014.70-0.47%332.4609:22
EUROHOLD4.284.284.284.280.00%0.012020-09-28
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL22.7022.7022.7022.70+0.44%0.5409:12
EVEREST19.9019.9019.9019.900.00%26.8009:14
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR1.691.691.691.69+0.12%48.9809:23
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING11.6011.3011.3011.30-3.83%55.712020-09-28
FASTFIN3.303.003.003.00-0.66%5.732020-09-28
FEERUM12.0012.0012.0012.00-0.41%0.0109:00
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO19.2519.2519.2519.25+3.49%0.2509:00
FERRUM3.823.823.823.820.00%0.0009:07
FMG16.0016.0016.0016.000.00%0.192020-09-28
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE29.9529.9529.9529.95-0.17%0.6809:16
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.780.770.770.770.00%4.6809:13
GETINOBLE0.180.180.180.18-1.19%18.9609:24
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED6.356.306.306.300.00%3.8709:11
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.405.405.405.40+8.00%0.182020-09-24
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW46.3046.0546.0546.05-0.97%251.4809:24
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.431.431.431.430.00%0.0009:00
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.101.101.101.10+2.79%0.0109:01
GRODNO13.0513.0013.0013.00+0.39%239.0909:25
GRUPAAZOTY24.3024.2024.2024.200.00%65.6409:22
GTC6.166.166.166.16-0.96%0.0209:09
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY35.5035.2535.2535.25-0.14%5.5409:11
HARPER22.6023.2023.2023.20+2.65%120.3009:25
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO10.8010.8010.8010.80+1.89%0.0209:22
HERKULES1.151.181.181.18+2.17%1.1609:08
HUBSTYLE1.151.141.141.14-0.87%14.1309:09
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR28.4028.4028.4028.40-1.39%0.2809:00
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV10.5010.5010.5010.500.00%79.3309:17
IALBGR0.290.280.280.28-11.88%1.9609:04
IDEABANK1.471.471.471.47+0.14%17.6409:23
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.900.950.950.950.00%1.682020-09-28
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY11.2011.0011.0011.000.00%11.0609:16
IMMOBILE2.592.592.592.590.00%0.2009:00
IMPEL12.3012.2512.2512.25+4.70%11.032020-09-25
IMPERA0.850.850.850.850.00%0.022020-09-28
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.722.642.642.64-5.71%6.4009:15
INC10.1010.6010.6010.60+7.72%516.7109:23
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK122.80121.80121.80121.800.00%42.2809:14
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.884.884.884.88+1.67%0.0109:11
INSTALKRK18.9518.9518.9518.95+2.16%2.8409:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT15.5015.5015.5015.500.00%6.0409:04
INTERBUD0.820.820.820.820.00%6.592020-09-28
INTERCARS238.00238.00238.00238.00+0.85%0.2409:12
INTERFERI3.303.303.303.30+6.45%3.642020-09-28
INTERSPPL1.351.301.301.300.00%8.1609:16
INTROL3.983.983.983.980.00%0.8409:00
INVCEEFIZ466.21466.21466.21466.21-0.38%3.262020-09-25
INVFIZ934.01934.01934.01934.01-0.12%4.672020-09-28
INVGLDFIZ1,814.951,795.101,795.101,795.10-2.96%12.592020-09-28
INVISTA0.380.380.380.380.00%0.0109:07
INVPEFIZ703.12700.12700.12700.12-0.43%13.372020-09-28
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA3.443.443.443.44+1.18%11.5509:23
IQP0.780.760.760.76+0.66%0.1909:15
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK34.5033.0033.0033.00-4.35%1.302020-09-28
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.441.441.441.44-0.35%0.0109:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.162.162.162.160.00%2.8009:24
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW27.3027.1927.1927.19-0.44%6,326.9809:25
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR2.872.872.872.87+1.77%1.4409:20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST3.123.343.343.34-3.47%0.542020-09-25
K2INTERNT16.5016.5016.5016.50-1.79%0.0809:00
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.600.610.610.610.00%1.022020-09-28
KCI0.750.760.760.76+5.56%3.5809:20
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL40.4040.3040.3040.30+0.50%48.1609:20
KETY459.00459.00459.00459.000.00%52.7809:21
KGHM121.00119.80119.80119.80-1.36%4,197.2709:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL15.8015.8015.8015.80+2.60%0.0309:00
KINOPOL6.756.606.606.60-2.22%7.5209:13
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA33.9033.9033.9033.90-0.59%0.0709:00
KOMPAP7.557.557.557.55-1.95%1.512020-09-28
KOMPUTRON1.891.961.961.96-0.51%11.632020-09-28
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.151.151.151.15+4.55%3.162020-09-28
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD26.4026.4026.4026.40-4.35%2.642020-09-21
KRAKCHEM0.470.470.470.470.00%0.002020-09-25
KREC7.307.307.307.30-1.35%0.0409:00
KREDYTIN10.5010.5010.5010.500.00%0.0609:01
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA390.00390.00390.00390.00+0.26%42.052020-09-28
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK131.00128.70128.70128.70-2.13%160.5109:22
KRUSZWICA53.4053.2053.2053.20-0.37%1.4409:08
KRVITAMIN32.0031.8031.8031.80-1.24%346.5409:25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO1.151.151.151.15+0.88%1.5009:14
LABOPRINT9.889.889.889.88+0.82%0.0209:00
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.781.781.781.78+0.28%0.0209:00
LCCORP1.831.831.831.83-0.65%9.9709:24
LENA3.343.323.323.32-0.60%3.2709:20
LENTEX8.788.788.788.78-0.23%0.4909:00
LIBET2.202.152.152.15-2.27%2.1609:21
LIVECHAT92.5093.0093.0093.00+1.09%60.3309:21
LMASFIZ1,156.101,151.101,151.101,151.10-1.36%4.612020-07-23
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,120.001,120.001,120.001,120.00+0.63%22.402020-06-25
LMDSFIZ1,061.101,061.101,061.101,061.100.00%21.222020-09-23
LMESFIZ1,225.001,225.001,225.001,225.00-0.02%8.572020-08-10
LOKUM11.4511.7511.7511.75+2.62%22.912020-09-28
LOTOS36.0035.5735.5735.57-1.19%1,340.8109:24
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP6,740.006,735.006,735.006,735.00-1.39%602.6009:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT14.5014.4014.4014.40-0.69%10.5109:24
LUBAWA1.331.341.341.34+0.75%29.9109:24
MABION35.5036.0036.0036.00+2.56%783.9309:25
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL6.006.006.006.00+2.56%14.2409:18
MANGATA49.4049.4049.4049.40+5.11%0.0509:06
MARVIPOL0.580.580.580.580.00%0.6909:01
MASTERPHA4.264.264.264.26+1.43%0.8509:00
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK175.30171.60171.60171.60-2.11%578.4409:23
MBWS5.595.595.595.59+6.48%0.0109:24
MCI12.9513.1513.1513.15+1.94%47.3309:10
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA4.014.004.004.000.00%35.3209:20
MEDIACAP2.202.212.212.21+4.74%8.802020-09-28
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG21.3520.8520.8520.85-2.57%1.6909:02
MEDYCZNYFIZ140.00140.00140.00140.000.00%14.002020-09-28
MEGARON10.2010.2010.2010.20+5.15%0.012020-09-16
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA19.2019.2019.2019.200.00%2.9809:05
MERCATOR466.00461.00461.00461.00-1.07%1,885.4809:25
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR10.0510.0510.0510.050.00%1.5809:25
MEXPOLSKA1.401.401.401.40+2.19%0.0209:01
MFO20.0020.0020.0020.00+0.50%0.0409:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.640.640.640.64-1.54%0.142020-09-28
MILLENNIUM2.802.762.762.76-0.58%120.8609:22
MIRACULUM1.081.081.081.080.00%2.1709:07
MIRBUD2.282.262.262.26-0.88%28.6309:23
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP72.0072.0072.0072.00+2.86%25.952020-09-28
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK246.00246.00246.00246.00+0.82%5.412020-09-28
MOJ1.371.371.371.370.00%0.4709:00
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI1.751.721.721.72-2.82%27.7109:23
MOSTALPLC8.648.288.288.28-0.24%1.0109:22
MOSTALWAR4.304.374.374.37+2.58%9.352020-09-28
MOSTALZAB0.820.820.820.820.00%0.0009:01
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.402.402.402.40-4.76%0.202020-09-28
MWTRADE1.811.851.851.85+2.21%12.642020-09-28
NETIA4.524.524.524.52+0.44%0.4509:00
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG26.6026.4026.4026.40-0.75%10.9209:16
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%43.7309:05
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA127.00127.00127.00127.000.00%0.2509:00
NOWAGALA1.021.021.021.020.00%2.0409:00
NTTSYSTEM2.762.762.762.76+1.47%1.3809:00
ODLEWNIE4.784.784.784.78+0.42%0.0509:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX14.9015.5015.5015.50+3.33%50.492020-09-28
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.810.810.810.81-3.57%2.4309:00
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR221.23221.23221.23221.23+10.61%1.112020-08-31
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL32.0031.0031.0031.00-1.90%22.3709:16
OPTEAM23.8024.8024.8024.800.00%4.002020-09-28
ORANGEPL6.906.926.926.92-0.72%234.6109:23
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.301.301.301.300.00%0.302020-09-28
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY10.9011.3511.3511.35+3.18%1.722020-09-28
OTLOG5.405.405.405.400.00%0.0109:19
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.241.251.251.250.00%1.3709:10
OVOSTAR69.5069.5069.5069.500.00%0.0709:00
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.621.611.611.61+3.21%6.3409:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA11.1011.3011.3011.300.00%7.272020-09-28
PATENTUS0.990.990.990.99-4.35%10.052020-09-28
PBG0.050.050.050.050.00%72.622020-09-23
PBKM85.0085.0085.0085.00+8.97%1.3609:00
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.370.370.370.37+8.82%0.072020-09-28
PCCEXOL3.363.383.383.380.00%56.4309:24
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA43.6043.4043.4043.40-0.46%2.5709:20
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX13.9013.8013.8013.800.00%2.7709:17
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO49.7049.4049.4049.40-0.60%1,717.1609:24
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER10.1510.1510.1510.15+6.84%0.0209:00
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP45.0044.7044.7044.70-0.45%17.0309:12
PEPEES1.431.431.431.43-0.69%0.5009:00
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE6.506.366.366.36-1.94%2,851.3709:24
PGNIG4.975.035.035.03+1.27%1,099.7509:25
PGODLEW1.151.151.151.150.00%0.0009:00
PGSSOFT12.9512.9512.9512.950.00%0.8309:03
PHN11.2011.5511.5511.55+1.76%1.1909:00
PKNORLEN46.6646.0546.0546.05-0.97%4,623.1009:25
PKOASZEWZ96.0096.0096.0096.00-0.10%0.862020-09-22
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP21.0020.9520.9520.95-0.19%7,504.5709:25
PKOGD102.60102.60102.60102.600.00%1.032020-09-28
PKOGS90.0090.0090.0090.00-0.28%2.252020-09-28
PKOSO105.82105.82105.82105.82-0.01%5.292020-09-28
PKPCARGO11.5011.4011.4011.400.00%307.8509:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1.641.641.641.64+2.50%0.0209:00
PLATYNINW0.440.440.440.44-0.91%0.002020-09-28
PLAYWAY494.00483.00483.00483.00-1.83%388.3409:24
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.601.731.731.73-2.26%4.512020-09-24
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.401.451.451.45-3.33%4.712020-09-28
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.3012.3012.3012.300.00%0.2009:00
POLIMEXMS2.082.042.042.04-1.68%4.6809:23
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.053.093.093.09+0.32%70.112020-09-28
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX2.802.802.802.80+3.70%0.4209:00
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD1.721.701.701.70+4.94%17.8909:10
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA25.4025.4025.4025.400.00%0.0309:00
PRAGMAINK9.009.009.009.000.00%0.0609:23
PRAIRIE0.670.660.660.66-4.73%75.5809:21
PRIMAMODA1.241.241.241.24-1.59%1.742020-09-24
PROCAD1.571.581.581.58+5.33%10.342020-09-28
PROCHEM19.5019.0019.0019.00-3.06%23.262020-09-28
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM16.8516.8516.8516.850.00%5.0509:13
PROTEKTOR4.784.724.724.72-1.26%17.9809:24
PROVIDENT2.422.442.442.44+2.09%35.4709:24
PULAWY80.4080.4080.4080.40+0.50%1.2109:00
PWRMEDIA4.284.284.284.280.00%0.8609:00
PZU25.3125.0025.0025.00-1.22%4,332.3609:24
PZUAKORD118.25119.00119.00119.00+0.55%426.572020-09-28
QMULTIFIZ1,153.001,159.001,159.001,159.00+0.52%6.952020-09-28
QUANTUM13.8013.8013.8013.80-1.43%13.632020-09-24
QUERCUS3.543.543.543.54+0.85%0.3509:02
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.122.192.192.190.00%1.7009:09
RAFAKO0.940.910.910.91-1.73%28.2009:25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET15.0015.0015.0015.000.00%0.102020-09-28
RAINBOW13.5013.4513.4513.450.00%7.1709:23
RANKPROGR1.751.751.751.750.00%0.1909:00
RAWLPLUG8.008.008.008.000.00%0.0209:00
REDAN0.200.200.200.200.00%0.2009:00
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.800.800.800.800.00%0.092020-09-28
REINHOLD0.180.210.210.21+0.96%1.012020-09-28
RELPOL5.405.405.405.40+0.37%2.1609:00
REMAK10.0010.0010.0010.00+1.01%5.0009:12
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.251.251.251.25-0.40%0.0109:00
ROPCZYCE22.1022.0022.0022.000.00%5.4109:15
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.841.841.841.84+1.10%0.0009:00
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK14.3014.5514.5514.55+2.83%152.7009:25
SANTANDER7.437.427.427.420.00%5.9409:10
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL5.255.055.055.05-1.94%154.1209:18
SARE6.906.906.906.90+0.73%5.662020-09-28
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP13.5014.1014.1014.10+4.44%8.672020-09-25
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO8.808.958.958.95+0.56%8.632020-09-28
SELENAFM13.8513.5013.5013.500.00%6.8209:11
SELVITA59.0058.8058.8058.80+0.34%14.4409:25
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA22.2022.5022.5022.50-1.75%10.6409:18
SFINKS0.380.380.380.38-2.58%2.042020-09-28
SILVANO6.906.906.906.90-2.27%60.722020-09-18
SIMPLE10.5010.5010.5010.500.00%0.0209:00
SKARBIEC25.0024.7024.7024.70-3.14%8.0409:06
SKOTAN1.991.991.991.99+0.25%0.2009:15
SKYLINE0.700.700.700.700.00%0.0109:07
SNIEZKA89.6089.6089.6089.60-0.22%0.4509:00
SOHODEV0.470.470.470.470.00%0.012020-09-28
SOLAR3.633.633.633.63+0.28%0.0009:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.309.309.309.30+2.20%6.032020-09-28
SOPHARMA17.0017.0017.0017.000.00%2.2809:00
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP2.972.972.972.970.00%0.0109:08
STALPROD190.00191.20191.20191.20+0.63%26.9709:22
STALPROFI5.485.485.485.48+0.74%9.6309:12
STAPORKOW2.862.862.862.86+2.88%35.242020-09-25
STARHEDGE0.500.460.460.46+1.10%3.262020-09-28
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX5.024.994.994.99-0.60%29.1609:21
SUWARY16.9016.9016.9016.90-2.87%1.1209:00
SWISSMED3.013.013.013.01+0.33%1.2009:19
SYGNITY7.507.507.507.50+1.90%2.7209:13
SYNEKTIK21.9022.0022.0022.00+2.33%7.5709:23
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX150.00150.00150.00150.000.00%12.452020-09-28
TALEX11.1511.1511.1511.15+0.45%0.1109:23
TARCZYNSKI14.8016.1016.1016.10-0.62%4.052020-09-28
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY167.00167.00167.00167.00+0.60%6.6809:00
TAURONPE2.352.302.302.30-2.87%1,742.8209:25
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.411.411.411.41+8.46%0.0109:18
TESGAS4.904.944.944.94+0.82%2.0309:02
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM13.5013.0513.0513.05+0.38%21.1409:22
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL12.5512.5012.5012.50+0.40%83.4809:23
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA7.667.687.687.68+0.79%0.5409:20
TRAKCJA1.591.591.591.590.00%8.1109:04
TRANSPOL2.822.822.822.82+0.71%0.0109:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP41.2042.9942.9942.99-0.21%16.032020-09-22
TRIGONPP138.1138.1138.1138.11-16.24%0.382020-07-02
TRIGONPP244.1044.0044.0044.00-2.22%6.982020-08-03
TRIGONPP339.0139.0139.0139.01+10.82%1.092020-07-02
TRIGONPP442.2042.2042.2042.20+0.24%0.892020-09-18
TRIGONPP542.2042.2042.2042.20+0.12%3.082020-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP644.1044.1044.1044.10+0.23%1.322020-08-03
TRIGONPP743.9543.9543.9543.95+4.02%0.042020-09-22
TRIGONPP843.2043.2043.2043.20-4.42%0.132020-09-03
TRITON2.332.332.332.33+5.43%0.032020-09-28
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA49.0049.0049.0049.00+1.66%0.0509:00
UNIBEP7.867.867.867.860.00%1.5709:00
UNICREDIT31.7031.7031.7031.70+12.81%7.922020-09-28
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.443.443.443.44+5.52%0.0309:00
UNIMOT35.8035.4535.4535.45-0.14%42.1009:23
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.570.570.570.57+1.79%0.2709:15
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS570.00570.00570.00570.000.00%1.1409:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS4.894.904.904.90+0.20%10.492020-09-28
VISTAL3.082.852.852.85-7.47%1.2509:13
VISTULA2.442.402.402.40+0.42%5.9009:22
VIVID1.851.851.851.85-0.32%3.5109:17
VOTUM13.0012.9512.9512.95+2.78%5.2709:10
VOXEL38.0038.3038.3038.30+2.13%1.9009:13
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.285.285.285.280.00%0.722020-09-16
WASKO1.401.401.401.400.00%0.0709:00
WAWEL530.00530.00530.00530.00-1.85%0.5309:21
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON4.304.284.284.28+0.23%10.5409:24
WIKANA1.991.991.991.99+1.02%0.7609:05
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.590.680.680.68+30.77%56.652020-09-28
WIRTUALNA69.0070.0070.0070.00+1.45%378.922020-09-28
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN7.587.607.607.600.00%3.7909:02
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.344.344.344.34+2.36%0.0109:00
WORKSERV1.051.041.041.04+0.19%53.9809:19
XTB16.3016.0516.0516.05-1.53%1,410.3909:25
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.790.790.790.790.00%0.3209:07
ZAMET0.950.950.950.950.00%0.0109:00
ZASTAL15.5015.6015.6015.60+0.65%33.662020-09-28
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.889.889.889.88+0.20%9.1309:09
ZPUE176.00171.00171.00171.00-1.44%1.8909:24
ZREMB0.690.700.700.70+0.72%1.7809:02
ZUE3.783.703.703.70-1.07%3.6709:02
ZYWIEC472.00472.00472.00472.00-0.42%2.3609:00
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1726,59 -11,85 -0,68%
WIG 49603,97 -237,71 -0,48%
sWIG80 14141,23 +56,01 +0,40%
mWIG40 3549,76 -4,21 -0,12%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1726,59 -11,85 -0,68%