Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-02-24 09:25

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.200.200.200.20-13.04%8.002018-09-28
08OCTAVA0.790.810.810.81+3.33%0.032020-02-21
11BIT461.00461.50461.50461.50-1.28%1,208.8209:22
4FUNMEDIA5.105.025.025.02-1.57%5.3309:09
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL23.5023.2023.2023.20-1.69%15.4009:10
ACAUTOGAZ48.0048.0048.0048.000.00%0.9609:02
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION2.792.742.742.74-3.86%0.8309:16
ADIUVO5.885.885.885.88-1.34%0.8209:19
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA13.3013.3013.3013.300.00%0.6709:00
AGROTON3.903.873.873.870.00%1.0809:12
AGROWILL1.951.951.951.95-6.25%0.002019-12-30
AILLERON8.588.508.508.50-2.30%12.8909:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.540.530.530.53-1.49%21.442020-02-21
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR25.4225.5625.5625.56-3.98%3,949.6609:23
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.651.651.651.650.00%0.0009:08
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI2.132.132.132.13-0.47%7.0309:23
ALUMETAL45.9045.2045.2045.20-1.74%22.7409:22
AMBRA19.0019.3519.3519.35-3.25%114.0409:23
AMICA131.40126.40126.40126.40-5.11%147.5009:21
AMPLI0.220.220.220.22+4.76%0.222015-12-30
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR21.6021.4021.4021.40-0.93%3.8009:22
APLISENS10.6010.6010.6010.600.00%1.0109:00
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY2.252.262.262.26+0.44%1.1709:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM19.1019.1019.1019.100.00%0.1109:18
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC4.454.354.354.35-3.55%318.5409:12
ARCUS1.871.691.691.69-9.63%17.272020-02-21
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.864.864.864.86-0.41%0.2909:00
ARTIFEX3.303.253.253.250.00%7.7109:18
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS4.123.983.983.98-4.10%402.1009:23
ASMGROUP3.423.423.423.42+4.27%0.002019-12-16
ASSECOBS38.0037.6037.6037.60+2.73%14.9909:17
ASSECOPOL65.9064.4064.4064.40-3.16%311.8309:21
ASSECOSEE29.0029.4029.4029.40+0.68%17.7209:21
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA17.2016.9016.9016.90-2.59%54.0509:17
ATAL39.8039.8039.8039.800.00%12.3009:18
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.403.363.363.36-1.75%3.4009:23
ATLANTAPL5.685.685.685.68-0.35%0.5609:00
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.311.311.311.31+5.65%0.202020-02-21
ATM9.569.569.569.56-0.62%0.1409:00
ATMGRUPA4.754.924.924.92+2.29%3.0909:06
ATREM1.881.881.881.88-0.27%0.0109:00
AUTOPARTN5.305.265.265.26-2.59%30.9209:22
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.970.970.970.97+0.52%0.852020-02-20
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.806.856.856.85+3.79%133.6409:17
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV4.324.744.744.74+9.72%56.032020-02-21
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN11.2011.2011.2011.200.00%0.0109:06
BENEFIT1,040.001,020.001,020.001,020.00-4.67%96.9409:13
BERLING4.204.204.204.200.00%4.822020-02-21
BEST22.0022.8022.8022.80-4.20%8.032020-02-18
BETACOM9.009.009.009.00+5.26%0.0409:00
BGZBNPP69.0068.8068.8068.80-1.99%7.4909:04
BIK14.5014.5014.5014.50+3.28%0.0709:00
BIOMEDLUB1.091.071.071.07-0.93%5.7509:20
BIOTON3.203.253.253.25-0.31%23.0309:19
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.280.280.280.280.00%0.142020-02-14
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA21.4521.0021.0021.00-2.33%245.4009:21
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW4.374.374.374.37-2.46%115.0809:04
BOS6.466.446.446.44-3.30%12.8409:23
BOWIM1.551.551.551.55-3.13%3.1009:02
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144.60144.60144.60144.60-1.03%7.372020-02-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4119.80119.80119.80119.80+1.53%5.992019-06-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS111.10111.10111.10111.10+10.99%5.552020-01-08
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI83.4183.4183.4183.41+2.34%1.582020-02-20
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.360.360.360.36-3.11%4.7909:08
BRIJU1.281.441.441.44+12.11%0.442020-02-21
BSCDRUK44.5044.5044.5044.50+0.23%10.6609:20
BUDIMEX176.40175.40175.40175.40-1.13%344.9509:21
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH2.502.502.502.500.00%0.0309:17
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK295.00292.40292.40292.40-1.55%440.4909:22
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.361.361.361.360.00%2.672020-02-21
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC91.9090.8090.8090.80-2.42%1,284.3909:23
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT327.60328.00328.00328.00-0.91%11,732.8009:23
CDRL19.4018.8018.8018.80-1.05%10.4409:20
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.206.206.206.200.00%0.422020-02-13
CEZ85.0085.4585.4585.45+0.53%17.842020-02-21
CFI0.360.360.360.36+4.71%0.182020-02-21
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH38.6036.8036.8036.80-4.42%352.5809:23
CIGAMES0.790.780.780.78-2.02%97.5809:23
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV7.507.507.507.50-3.85%1.432020-02-20
CLNPHARMA43.6542.0042.0042.00-3.78%266.3209:23
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT14.5014.4014.4014.40-2.04%2.7109:02
COALENERG0.120.120.120.12-23.42%0.002020-02-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.241.181.181.18-4.84%5.0409:19
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH203.00200.00200.00200.00-2.91%45.4409:23
COMP73.2073.2073.2073.200.00%4.392020-02-21
COMPERIA2.702.802.802.800.00%9.932020-02-20
CORMAY1.031.001.001.00-1.96%20.4109:23
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP8.108.108.108.10-1.22%0.0409:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT28.2428.4428.4428.44-0.49%209.0209:21
CZTOREBKA0.370.370.370.37-7.50%2.222019-09-30
DEBICA82.8082.8082.8082.800.00%7.4509:20
DECORA19.5018.9018.9018.90-2.07%3.0209:14
DEKPOL22.7024.4024.4024.40-0.81%5.682020-02-20
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO11.3011.1011.1011.10-1.77%0.5109:05
DGA6.086.086.086.08+0.33%0.0209:00
DINOPL165.70163.90163.90163.90-1.74%1,556.9709:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV101.50101.00101.00101.00-0.98%67.7909:20
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.150.150.150.150.00%0.012019-12-30
DROZAPOL1.381.381.381.38-2.47%0.132020-02-21
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO5.115.055.055.05-2.88%59.2509:18
EDINVEST2.182.382.382.38+9.17%15.4709:18
EFEKT4.744.564.564.56-2.56%0.4809:10
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT6.906.806.806.80-2.86%99.9809:18
ELBUDOWA7.907.807.807.80-3.23%32.2109:22
ELEKTROTI5.745.745.745.74-2.38%10.3309:00
ELEMENTAL2.192.122.122.12-3.20%2.8409:20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELKOP1.051.051.051.05-5.41%1.5709:00
ELZAB8.308.308.308.30-6.21%19.9709:21
EMCINSMED6.156.156.156.150.00%0.312020-02-20
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.531.531.531.530.00%0.0009:00
ENEA6.256.266.266.26-1.73%278.1309:21
ENELMED12.8013.4013.4013.40+4.69%0.202020-02-21
ENERGA7.507.517.517.51-0.79%341.8809:22
ENERGOINS0.820.820.820.82+5.14%0.1609:00
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER51.6048.8048.8048.80-8.61%582.1009:22
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD21.3020.7020.7020.70-4.17%4.0209:20
ERG28.0028.0028.0028.000.00%0.0309:06
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ13.7513.7513.7513.75+1.10%0.0709:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO6.065.725.725.72-6.23%54.8509:23
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH19.5219.4019.4019.40-1.02%146.9509:20
EUROHOLD5.004.964.964.96-12.98%8.652020-02-21
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL29.4028.8028.8028.80-3.68%112.2509:22
EVEREST5.105.355.355.35+71.47%242.922020-02-19
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.752.672.672.67-2.91%92.3309:22
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING13.6513.6513.6513.65-3.87%0.0809:00
FASTFIN0.090.090.090.090.00%36.122018-11-30
FEERUM12.9513.0513.0513.05+3.16%1.2909:11
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO16.5516.2016.2016.20-3.57%34.8009:18
FERRUM4.054.054.054.050.00%19.6009:10
FMG8.508.508.508.500.00%0.012020-02-19
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE36.5035.1535.1535.15-3.70%11.9809:19
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.481.471.471.47-2.52%103.4509:21
GETINOBLE0.300.300.300.300.00%73.022020-02-21
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED0.780.780.780.78+2.63%0.0309:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO6.806.806.806.80-0.29%8.502020-02-21
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW41.6041.3541.3541.35-1.55%64.5109:22
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.501.501.501.500.00%0.042020-02-20
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.281.311.311.31-0.76%13.0609:08
GRODNO6.406.126.126.12-8.38%289.6209:23
GRUPAAZOTY25.5424.9824.9824.98-2.27%464.5709:23
GTC9.609.639.639.63-0.72%49.4709:16
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY57.5056.6056.6056.60-1.57%257.3209:15
HARPER0.100.100.100.10+1.01%1.002020-02-11
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO9.509.509.509.500.00%0.0209:05
HERKULES0.870.870.870.870.00%0.232020-02-21
HUBSTYLE0.370.400.400.40+17.40%0.762019-09-25
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR35.0034.6034.6034.60-1.14%1.2509:02
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV8.608.608.608.600.00%0.0309:00
IALBGR0.310.300.300.30-10.30%0.922020-02-21
IDEABANK2.262.262.262.26-0.88%4.4409:16
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.900.900.900.90+5.26%0.092020-02-21
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY12.9012.9012.9012.90+2.38%0.2609:00
IMMOBILE2.802.802.802.800.00%0.0309:00
IMPEL7.957.957.957.950.00%0.3209:00
IMPERA0.990.990.990.99-1.00%0.002020-02-21
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.943.983.983.98+0.76%7.9009:10
INC1.711.621.621.620.00%0.8209:22
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK199.00199.40199.40199.40-0.80%87.3109:15
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.764.764.764.760.00%0.0109:00
INSTALKRK19.5019.4019.4019.400.00%22.8709:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT18.9518.9518.9518.95-0.26%53.7309:20
INTERBUD0.520.520.520.52+6.12%3.992020-02-21
INTERCARS228.00219.00219.00219.00-5.60%61.4109:14
INTERFERI4.004.004.004.00+3.09%0.002020-02-13
INTERSPPL1.881.881.881.88+3.30%0.0009:00
INTROL2.302.302.302.300.00%0.1109:00
INVCEEFIZ485.10485.10485.10485.10-0.37%0.492020-02-20
INVFIZ961.11965.00965.00965.000.00%9.642020-02-18
INVGLDFIZ1,703.511,703.511,703.511,703.51+0.50%3.4109:00
INVISTA0.380.380.380.38-2.56%1.182020-02-19
INVPEFIZ746.00734.10734.10734.10-1.63%2.9609:22
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA2.302.302.302.30-0.86%20.562020-02-21
IQP0.300.290.290.29-17.14%7.172020-02-21
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK31.0031.0031.0031.000.00%67.8309:14
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.781.781.781.780.00%0.0109:09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.552.552.552.55-0.39%1.5809:19
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW15.5015.4215.4215.42-3.69%2,203.2009:23
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.103.103.103.10+0.98%0.0209:00
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST3.353.353.353.350.00%0.0609:18
K2INTERNT9.009.009.009.00+0.56%0.0409:00
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.420.420.420.42+5.00%0.022020-02-20
KCI0.500.490.490.49-3.54%0.022020-02-21
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL47.8547.3547.3547.35-2.37%96.9809:05
KETY393.50386.50386.50386.50-2.89%74.0409:22
KGHM89.0888.7888.7888.78-2.31%4,159.5809:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL14.3014.3014.3014.30-3.38%1.9209:00
KINOPOL9.659.659.659.650.00%0.1909:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA33.6033.6033.6033.600.00%0.1009:00
KOMPAP6.206.506.506.50+4.84%633.222020-02-21
KOMPUTRON2.912.912.912.91+0.34%1.162020-02-21
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.021.021.021.020.00%0.182020-02-20
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD23.8024.0024.0024.000.00%2.162020-02-18
KRAKCHEM0.340.340.340.340.00%2.332020-02-20
KREC7.407.407.407.40-0.27%0.0409:00
KREDYTIN10.5010.5010.5010.500.00%0.152020-02-21
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA340.00330.00330.00330.00-1.20%3.3509:20
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK163.50160.20160.20160.20-2.85%409.1909:22
KRUSZWICA58.2057.0057.0057.00-4.68%83.6809:20
KRVITAMIN5.045.045.045.040.00%0.0509:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO1.171.171.171.170.00%1.652020-02-18
LABOPRINT10.9010.9010.9010.90+0.93%0.0309:00
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ3.403.403.403.40+5.59%0.0209:06
LCCORP2.702.682.682.68-2.19%70.7909:21
LENA3.483.403.403.40-1.45%53.0509:19
LENTEX7.567.547.547.540.00%1,503.352020-02-21
LIBET0.610.590.590.59-5.75%115.1009:22
LIVECHAT45.1544.1044.1044.10-3.08%509.4709:21
LMASFIZ1,200.001,200.001,200.001,200.00-1.95%1.202020-02-21
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,089.901,089.901,089.901,089.90+6.32%5.452020-01-07
LMDSFIZ1,240.001,240.001,240.001,240.00-0.01%6.202020-02-18
LMESFIZ1,225.201,225.201,225.201,225.20+19.87%14.702020-02-04
LOKUM14.5014.5014.5014.500.00%0.0309:19
LOTOS73.7073.3273.3273.32-1.93%283.2209:22
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP8,110.008,065.008,065.008,065.00-1.65%291.5209:21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT23.6023.4023.4023.40+0.43%11.5709:08
LUBAWA0.780.790.790.79-1.50%41.5609:19
MABION51.5050.2050.2050.20-4.74%188.1209:21
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL4.924.924.924.92-1.60%1.282020-02-20
MANGATA73.0073.0073.0073.00-1.35%0.0709:12
MARVIPOL0.820.820.820.82-0.24%32.0209:23
MASTERPHA5.005.005.005.000.00%5.842020-02-21
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK367.40367.40367.40367.40-1.97%70.3309:15
MBWS10.9010.9010.9010.900.00%0.0109:05
MCI10.9010.9010.9010.900.00%7.6309:08
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA2.992.992.992.990.00%0.0109:12
MEDIACAP2.032.132.132.13+4.93%0.752020-02-21
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG28.5028.1028.1028.10-3.10%23.0309:19
MEDYCZNYFIZ127.10127.10127.10127.10-0.31%12.712020-02-14
MEGARON10.0010.0010.0010.00+16.96%0.352020-02-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA21.4021.2021.2021.20-0.93%3.552020-02-21
MERCATOR14.5015.1815.1815.18+16.06%1,606.7609:24
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR9.109.069.069.06-1.52%21.5609:04
MEXPOLSKA3.022.862.862.86-2.05%8.5909:13
MFO25.9025.9025.9025.90-5.47%24.1109:15
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.430.430.430.43-2.27%0.832020-02-21
MILLENNIUM5.935.845.845.84-2.59%76.9309:23
MIRACULUM1.711.691.691.69-1.46%2.5409:17
MIRBUD1.061.031.031.03-4.63%12.7609:23
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP55.0055.0055.0055.000.00%0.0609:01
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK185.00180.00180.00180.000.00%10.5209:15
MOJ0.850.850.850.85-3.41%0.302020-02-21
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.612.612.612.61-1.88%8.4809:22
MOSTALPLC6.306.406.406.40-0.93%3.3009:14
MOSTALWAR3.503.553.553.55+0.85%1.672020-02-21
MOSTALZAB0.770.770.770.77-0.13%0.0109:09
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.522.522.522.520.00%0.5809:00
MWTRADE3.303.303.303.300.00%0.032020-02-21
NETIA4.324.324.324.32-1.37%1.1509:23
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG22.8023.0023.0023.00+4.55%92.1509:17
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST16.3016.3016.3016.30+0.62%0.832020-02-21
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA47.6047.1047.1047.10-1.87%4.9509:10
NOWAGALA0.720.720.720.72-3.33%2.452020-02-20
NTTSYSTEM2.472.472.472.47+5.11%0.0009:05
ODLEWNIE5.254.944.944.94-5.90%20.5009:06
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX17.0017.1017.1017.10-3.93%16.882020-02-19
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.990.990.990.99-4.81%0.5009:21
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR295.26295.26295.26295.26+0.02%0.892020-02-10
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL25.0024.1024.1024.10-3.60%18.1509:19
OPTEAM17.7017.4017.4017.40-2.25%7.5609:22
ORANGEPL7.307.307.307.30-1.88%394.0309:21
ORBIS114.50115.00115.00115.000.00%6.532020-02-21
ORCOGROUP1.301.301.301.300.00%0.0009:00
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY10.5010.4010.4010.400.00%1.832020-02-21
OTLOG6.206.206.206.200.00%0.0109:03
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.411.411.411.410.00%0.0209:00
OVOSTAR87.0087.0087.0087.00+1.16%0.092020-02-21
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.011.031.031.03+1.98%5.732020-02-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA16.2016.4016.4016.40+1.23%3.332020-02-21
PATENTUS1.301.351.351.35+2.27%4.792020-02-21
PBG0.030.030.030.03-3.33%98.852020-02-19
PBKM66.4064.4064.4064.40-1.83%1.1609:11
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.680.680.680.68-8.11%0.022020-02-21
PCCEXOL2.182.182.182.180.00%33.4909:23
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA48.5048.4048.4048.400.00%78.9409:20
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX11.0011.1011.1011.100.00%11.002020-02-21
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO99.7298.6698.6698.66-2.17%3,012.3909:23
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER10.7510.7510.7510.75+0.47%0.0209:00
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP31.0030.0030.0030.00-5.96%129.9309:12
PEPEES1.711.711.711.71+1.18%0.0009:00
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE5.575.575.575.57-1.70%694.6509:22
PGNIG3.603.563.563.56-2.09%1,557.0609:23
PGODLEW1.171.171.171.17+1.74%0.9909:00
PGSSOFT12.5212.5212.5212.52-0.16%14.9209:13
PHN13.4013.4013.4013.400.00%6.7809:09
PKNORLEN72.1072.2472.2472.24-1.45%3,019.1109:23
PKOASZEWZ99.5099.6099.6099.60+0.10%53.862020-02-21
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP33.9033.6233.6233.62-2.30%5,252.3109:23
PKOGD107.95107.95107.95107.950.00%53.982020-02-14
PKOGS94.1394.1394.1394.13-0.18%33.132020-02-20
PKOSO108.68108.68108.68108.68-0.29%61.512020-02-18
PKPCARGO14.8014.5014.5014.50-2.82%204.3409:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.192.192.192.19+0.23%0.2209:00
PLATYNINW0.380.380.380.380.00%0.602020-02-20
PLAYWAY384.00381.00381.00381.00-2.31%2,153.2109:23
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR2.342.342.342.340.00%2.912020-02-20
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.311.311.311.310.00%1.232020-02-21
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE10.2010.2010.2010.20-0.97%0.2009:00
POLIMEXMS2.142.122.122.12-1.62%96.1709:23
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.523.523.523.52-0.28%36.0409:19
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.103.003.003.00-1.64%1.9309:21
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD1.481.481.481.480.00%0.0109:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA12.0012.3012.3012.30+1.65%3.1709:11
PRAGMAINK7.227.227.227.220.00%16.6609:17
PRAIRIE0.500.490.490.49-4.71%17.7809:23
PRIMAMODA0.590.590.590.59-9.92%0.182020-02-21
PROCAD0.810.820.820.82+1.23%3.772020-02-21
PROCHEM16.6516.6516.6516.650.00%0.0309:00
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM14.2014.2014.2014.200.00%0.0309:00
PROTEKTOR3.133.133.133.130.00%0.0009:06
PROVIDENT7.767.767.767.760.00%0.0209:05
PULAWY87.0087.0087.0087.000.00%1.1309:00
PWRMEDIA3.993.853.853.85-1.79%36.5109:05
PZU39.4039.0939.0939.09-1.49%1,735.2309:22
PZUAKORD122.30122.30122.30122.30+0.07%12.232020-02-21
QMULTIFIZ1,050.001,050.001,050.001,050.00+3.96%9.452020-02-21
QUANTUM14.5014.5014.5014.50-2.68%0.162020-02-21
QUERCUS3.403.373.373.37-3.71%25.2209:23
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL1.501.411.411.41-6.33%10.0109:03
RAFAKO0.660.650.650.65-1.37%16.1909:19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET12.6012.6012.6012.600.00%0.132020-02-21
RAINBOW31.8031.2031.2031.20-9.83%641.3709:21
RANKPROGR1.151.201.201.200.00%3.912020-02-20
RAWLPLUG7.987.987.987.98-0.25%0.0209:00
REDAN0.270.270.270.270.00%0.012020-02-21
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.080.080.080.080.00%0.012020-02-19
REINHOLD0.220.240.240.24+21.00%0.282020-02-21
RELPOL6.056.006.006.00-3.23%25.0009:12
REMAK8.748.748.748.740.00%0.2409:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON0.840.840.840.840.00%0.0109:00
ROPCZYCE23.6023.8023.8023.80+0.85%5.392020-02-21
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON0.580.580.580.58+2.11%0.0009:00
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK17.8517.5017.5017.50-2.51%31.1509:20
SANTANDER15.9015.9015.9015.900.00%13.6709:09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL0.550.550.550.55+1.85%0.3709:08
SARE4.504.504.504.50-2.17%0.9009:00
SCOPAK0.080.080.080.080.00%0.002019-09-27
SECOGROUP17.0017.0017.0017.00+2.41%0.022020-02-19
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.709.709.709.700.00%2.7209:00
SELENAFM15.2015.2015.2015.200.00%1.0609:00
SELVITA49.0048.5048.5048.50+0.62%8.5609:18
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA11.8011.5011.5011.50-6.50%27.0609:22
SFINKS0.600.620.620.62-0.64%20.422020-02-21
SILVANO10.0010.0010.0010.00-7.41%2.202020-02-20
SIMPLE8.007.907.907.90-3.07%7.8909:07
SKARBIEC21.2021.2021.2021.200.00%1.0609:00
SKOTAN1.001.051.051.05+3.96%16.1909:16
SKYLINE0.730.730.730.73+2.82%0.2209:15
SNIEZKA81.0081.0081.0081.00+1.25%0.4109:00
SOHODEV0.560.530.530.530.00%0.862020-02-21
SOLAR5.205.455.455.450.00%2.6109:07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL10.5010.5010.5010.50+0.96%17.252020-02-21
SOPHARMA8.308.308.308.300.00%2.062020-02-05
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.063.003.003.00-8.26%270.6009:22
STALPROD192.20181.00181.00181.00-6.22%58.8409:22
STALPROFI8.158.158.158.15-0.61%0.3309:02
STAPORKOW1.691.681.681.68+1.82%2.012020-02-20
STARHEDGE0.550.560.560.560.00%0.022020-02-21
STELMET7.507.507.507.50+7.14%0.582020-02-21
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX13.7013.4013.4013.40-2.55%3.4109:13
SUWARY11.8011.8011.8011.80+7.27%0.0609:00
SWISSMED4.764.764.764.76-1.45%4.7609:23
SYGNITY3.703.623.623.62-3.47%12.9309:20
SYNEKTIK16.5016.0016.0016.00-1.84%25.9009:16
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX189.00192.00192.00192.000.00%2.472020-02-07
TALEX12.8012.2512.2512.250.00%1.4309:10
TARCZYNSKI15.0015.0015.0015.00+1.35%1.432020-02-21
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY155.00155.00155.00155.000.00%0.152020-02-18
TAURONPE1.341.311.311.31-2.67%475.7709:22
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.900.900.900.90-4.26%0.1109:15
TESGAS6.556.306.306.30-7.35%483.8209:22
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM13.6013.4013.4013.40-1.47%39.2409:22
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL8.508.508.508.50-3.19%33.3909:22
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA4.964.904.904.90-2.00%4.8109:22
TRAKCJA1.621.591.591.59-3.64%35.8809:20
TRANSPOL2.942.902.902.90-1.69%3.8009:04
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP45.5145.5145.5145.51-3.15%4.552020-02-21
TRIGONPP145.5045.5045.5045.50-25.41%3.872019-11-13
TRIGONPP251.0051.0051.0051.00-7.19%15.302020-02-03
TRIGONPP353.1251.5151.5151.51+6.87%11.312020-02-03
TRIGONPP447.0049.2049.2049.20-3.53%19.912020-02-19
TRIGONPP549.1049.1049.1049.10+6.88%19.742020-02-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP653.0053.0053.0053.00-4.50%6.842020-02-03
TRIGONPP747.0047.0047.0047.00+2.17%0.702020-02-14
TRIGONPP847.0047.0047.0047.00+3.30%1.182020-02-21
TRITON2.052.052.052.050.00%9.442020-02-21
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.120.120.120.12+2.62%0.352020-02-20
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA54.5055.5055.5055.50+0.91%22.1409:08
UNIBEP8.828.768.768.76-2.67%2.5509:14
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNICREDIT57.1057.0057.0057.00-5.00%4.5709:06
UNIMA2.382.382.382.38+2.59%0.0209:00
UNIMOT31.0030.6030.6030.60+1.66%106.4209:22
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.800.780.780.78-4.17%21.3909:23
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS460.00470.00470.00470.00+2.17%58.5609:19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS7.987.987.987.98+0.76%1.002020-02-21
VISTAL1.911.911.911.91+0.79%1.0609:00
VISTULA3.843.803.803.80-1.17%11.7509:10
VIVID1.681.651.651.65-2.94%15.2909:22
VOTUM14.3014.1014.1014.10-1.40%69.2909:14
VOXEL33.9034.0034.0034.00+0.29%159.232020-02-21
WADEX6.586.586.586.58+0.61%0.0709:00
WARIMPEX7.507.507.507.50-0.53%0.3009:00
WASKO1.471.521.521.520.00%1.6509:05
WAWEL652.00650.00650.00650.00-0.91%18.8709:18
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON7.156.786.786.78-5.17%360.2509:23
WIKANA1.721.761.761.760.00%9.442020-02-21
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.100.100.100.100.00%0.002020-02-20
WIRTUALNA85.2085.0085.0085.00-2.07%32.6109:20
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN12.3511.8511.8511.85-2.47%8.5909:22
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.954.954.954.95+2.48%0.0209:00
WORKSERV0.500.480.480.48-2.24%6.5409:22
XTB4.134.084.084.08-0.49%105.3809:21
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO1.261.261.261.260.00%0.0109:00
ZAMET1.101.101.101.100.00%0.0209:19
ZASTAL1.851.851.851.850.00%0.032020-02-21
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK7.167.227.227.220.00%24.512020-02-21
ZPUE167.00167.00167.00167.000.00%6.3009:05
ZREMB0.670.670.670.67-6.29%0.9409:00
ZUE4.204.204.204.200.00%0.0109:08
ZYWIEC505.00505.00505.00505.00-0.98%10.6109:04
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2050,98 -37,55 -1,80%
WIG 56403,15 -1021,32 -1,78%
sWIG80 12885,26 -164,06 -1,26%
mWIG40 3961,34 -95,29 -2,35%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2050,98 -37,55 -1,80%