Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-06-23 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.302.382.382.38+2.15%67.3417:00
08OCTAVA1.041.041.041.040.00%0.2612:43
11BIT487.60482.00482.00482.00-0.29%1,263.5817:00
4FUNMEDIA5.725.885.885.88+3.16%14.0317:00
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL55.2054.2054.2054.20-1.45%292.8317:03
ACAUTOGAZ36.4036.0036.0036.00-1.10%36.1717:00
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION11.2011.1511.1511.15-0.45%80.8417:00
ADIUVO5.665.785.785.78-2.69%31.4016:16
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA11.6511.2011.2011.20-3.45%265.5717:00
AGROTON8.468.048.048.04-3.37%26.2117:00
AGROWILL2.142.142.142.14-2.73%0.952021-06-16
AILLERON13.9013.8013.8013.80+1.10%36.3116:38
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.721.721.721.720.00%18.3817:03
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR34.7836.1036.1036.10+4.31%21,800.9717:03
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA2.582.692.692.69+5.49%17.9214:55
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.651.651.651.65+1.85%123.2517:00
ALUMETAL64.8064.4064.4064.400.00%52.7617:04
AMBRA23.3023.5023.5023.50+0.86%32.1917:00
AMICA166.00167.00167.00167.00+0.60%427.6417:00
AMPLI0.700.700.700.70-7.89%1.3215:00
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR23.6023.6023.6023.600.00%63.3717:00
APLISENS12.9012.7012.7012.70-1.55%18.7115:33
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.923.923.923.92+0.51%1.2414:39
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM23.4023.5023.5023.500.00%7.1517:00
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC6.156.186.186.18+0.49%245.3717:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA7.157.157.157.15+2.14%0.0109:00
ARTIFEX14.2014.2014.2014.200.00%2.9916:46
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS21.1521.4521.4521.45+2.14%2,643.2717:00
ASMGROUP0.670.670.670.67+2.29%0.102021-06-21
ASSECOBS34.0033.8033.8033.80-0.59%60.3216:46
ASSECOPOL72.2072.0572.0572.05-0.14%3,563.4717:00
ASSECOSEE39.0039.6039.6039.60+2.59%140.1917:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA52.9052.5052.5052.50-0.76%513.8617:00
ATAL50.8052.4052.4052.40+3.15%288.7217:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE4.904.924.924.92-0.40%187.9317:00
ATLANTAPL8.708.908.908.90-0.45%3.492021-06-22
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.362.362.362.360.00%0.242021-06-21
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.194.204.204.20+0.24%1.6215:42
ATREM2.352.282.282.28-0.44%11.5111:30
AUTOPARTN11.6511.4011.4011.40-0.44%380.8017:03
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV6.166.166.166.16-0.32%2.8817:00
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.009.009.009.00+5.88%3.1214:14
BENEFIT920.00914.00914.00914.00+0.22%324.1817:00
BERLING5.605.605.605.600.00%2.802021-06-22
BEST25.8029.6029.6029.60+12.12%9.2617:00
BETACOM9.409.209.209.20+2.22%6.7416:31
BGZBNPP63.8063.6063.6063.60-0.31%1,859.1217:00
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB9.799.589.589.58-0.48%4,174.8217:02
BIOTON5.385.285.285.28-1.31%280.7917:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG1.091.191.191.19+29.35%78.3215:30
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA25.7026.0026.0026.00+1.56%820.0217:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.473.483.483.48+0.14%217.1717:00
BOS8.008.028.028.02-0.50%33.8517:02
BOWIM10.6010.8010.8010.80+3.35%591.0617:00
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2143.20141.00141.00141.00-3.63%162.772021-03-26
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.20122.20122.20122.20+0.08%1.342021-03-25
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI95.7095.7095.7095.70-0.82%14.362021-06-18
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.201.131.131.13-1.74%243.172021-05-04
BRIJU0.370.400.400.40+5.26%6.1913:16
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX287.00283.00283.00283.00-0.70%952.9217:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.333.463.463.46-0.57%11.8216:45
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK264.00268.90268.90268.90+2.56%5,057.6717:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.721.791.791.79-1.65%3.5715:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC113.95113.60113.60113.60+0.09%15,000.7017:04
CCENERGY1.211.221.221.22-3.17%37.7016:48
CDPROJEKT177.10178.00178.00178.00+0.12%101,358.9217:04
CDRL21.2021.2021.2021.200.00%4.1314:10
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC9.059.059.059.05+0.56%1.8109:41
CEZ114.00114.80114.80114.80+0.70%52.8216:13
CFI0.270.270.270.27-0.38%8.5014:54
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH48.5550.1050.1050.10+3.19%4,032.4317:02
CIGAMES1.601.591.591.59+0.19%946.9517:02
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV13.5013.0013.0013.00+0.70%5.1511:45
CLNPHARMA45.7044.5044.5044.50-2.31%695.6117:02
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT16.6516.7016.7016.70-1.76%42.9616:42
COALENERG3.944.094.094.09+2.51%724.3617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR3.563.803.803.80+5.56%2,206.3417:03
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH245.00253.00253.00253.00+2.85%86.3117:03
COMP61.4061.4061.4061.400.00%31.8917:00
COMPERIA7.207.507.507.50+4.90%33.3417:00
CORMAY1.211.221.221.22+0.16%89.2516:48
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP8.968.448.448.44-7.05%22.5516:44
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT29.8629.7229.7229.72-0.27%2,423.4717:00
CZTOREBKA0.590.620.620.62+4.20%0.012021-06-22
DEBICA81.6082.0082.0082.00+0.74%49.6916:38
DECORA40.1040.8040.8040.80+2.00%77.5317:00
DEKPOL38.8039.6039.6039.60+2.59%11.8117:00
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO16.4016.5016.5016.500.00%30.5915:26
DGA6.906.906.906.90+5.34%0.0109:00
DINOPL275.00272.80272.80272.80-0.80%27,070.4717:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV141.20142.40142.40142.40+0.85%370.5217:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL7.307.357.357.35+1.38%103.3817:01
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.504.494.494.490.00%54.1217:00
EDINVEST4.024.024.024.020.00%11.5417:00
EFEKT7.607.947.947.94+4.20%4.0813:25
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.423.413.413.41-0.29%48.0717:00
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI6.626.646.646.64-0.60%68.0016:46
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.540.550.550.550.00%21.5717:01
ELZAB4.704.754.754.75+3.26%8.2415:26
EMCINSMED13.8013.8013.8013.800.00%0.0716:44
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.761.661.661.66-6.74%2.472021-06-22
ENEA9.209.479.479.47+3.16%2,486.4917:00
ENELMED17.2016.9016.9016.90-1.17%17.5509:27
ENERGA7.918.038.038.03+1.01%117.3717:00
ENERGOINS1.701.731.731.73+1.47%8.9814:33
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER40.7040.0040.0040.00+0.38%58.0214:33
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD79.6078.6078.6078.60-1.26%120.7217:00
ERG44.0046.0046.0046.000.00%9.8617:00
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ27.7027.5027.5027.50-0.36%44.3016:17
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.814.924.924.92+2.50%0.8809:02
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH15.4415.1715.1715.17-1.75%4,667.6617:03
EUROHOLD9.409.409.409.400.00%0.142021-06-17
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL40.0039.7039.7039.70-1.98%125.2717:00
EVEREST10.2010.2010.2010.200.00%4.2416:01
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.352.292.292.29-1.93%950.8417:00
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING12.2512.7012.7012.70+0.40%7.362021-06-18
FASTFIN1.211.431.431.430.00%7.4715:00
FEERUM11.9511.9511.9511.95+3.91%0.0614:48
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO38.4038.0038.0038.00+0.26%878.0016:46
FERRUM4.324.464.464.46-0.22%1.1114:48
FMG28.2028.2028.2028.20-4.73%0.3411:00
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE59.4059.9059.9059.90+0.84%80.4817:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.221.201.201.20+1.18%96.1216:34
GETINOBLE0.190.200.200.20+2.37%150.5317:03
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED4.044.024.024.02+2.42%22.8815:33
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO6.006.006.006.000.00%49.2114:54
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW48.6848.0048.0048.00-1.19%1,473.1117:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.621.621.621.62-4.14%0.0109:00
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN3.203.133.133.13-1.57%61.4016:48
GRODNO14.1214.4614.4614.46+2.55%246.5617:03
GRUPAAZOTY33.7433.9233.9233.92+0.18%1,433.2817:00
GTC6.546.646.646.64+1.53%23.1617:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY47.2547.3047.3047.30+0.32%716.0217:00
HARPER9.929.769.769.76+0.21%8.8116:48
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO13.7013.6013.6013.60-0.73%2.5309:28
HERKULES1.381.411.411.41+0.71%12.0117:00
HUBSTYLE0.810.810.810.810.00%8.2314:19
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR35.4034.8034.8034.80+0.58%27.9417:00
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.7011.7011.7011.70+1.74%0.0216:15
IALBGR2.072.042.042.04+0.99%612.0417:04
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.301.401.401.40+10.24%9.9416:48
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY28.3028.2028.2028.200.00%56.4317:00
IMMOBILE2.682.702.702.70+0.75%0.1512:23
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA4.204.484.484.48+2.99%53.7217:00
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.483.483.483.48+0.87%0.0914:57
INC6.956.986.986.98+0.43%97.6317:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK188.60194.80194.80194.80+3.29%652.5717:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO8.558.358.358.35-0.60%8.3214:28
INSTALKRK30.3030.3030.3030.30-0.33%81.1617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT19.5019.7419.7419.74+0.92%79.8216:47
INTERBUD1.421.421.421.420.00%0.0715:00
INTERCARS378.00373.00373.00373.00-0.53%181.2417:00
INTERFERI4.244.484.484.48-0.44%8.812021-06-17
INTERSPPL1.321.321.321.320.00%3.3816:46
INTROL6.206.206.206.200.00%5.5016:37
INVCEEFIZ463.99457.10457.10457.10-0.65%3.212021-06-21
INVFIZ948.50948.50948.50948.50-0.69%0.9509:00
INVGLDFIZ1,681.001,681.001,681.001,681.00-1.81%5.042021-06-22
INVISTA1.201.191.191.19-0.83%13.7817:00
INVPEFIZ1,031.101,031.101,031.101,031.10-1.13%1.0312:07
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA5.605.645.645.64+0.71%46.0216:48
IQP0.570.570.570.57-1.72%1.2014:02
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK38.0038.2038.2038.20+0.53%45.9416:41
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA3.343.343.343.340.00%0.0109:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.603.573.573.570.00%17.5317:02
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW33.7734.8834.8834.88+4.15%21,740.0017:03
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.152.232.232.23+2.29%16.0114:37
K2INTERNT23.8023.1023.1023.10-2.94%4.9013:01
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.500.500.500.500.00%0.4115:00
KCI1.501.511.511.51-0.66%35.1116:49
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL57.0058.6058.6058.60+2.99%5,255.1717:00
KETY628.00658.00658.00658.00+5.28%7,920.0417:00
KGHM188.00189.50189.50189.50+2.46%95,765.1217:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL17.4517.0017.0017.000.00%21.6717:00
KINOPOL13.6513.9013.9013.900.00%35.6716:33
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA34.9034.8034.8034.80-0.29%74.5515:54
KOMPAP18.4018.9018.9018.90-4.06%3.672021-06-22
KOMPUTRON4.154.104.104.10-1.20%18.3316:27
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.231.231.231.230.00%0.0515:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD54.5055.5055.5055.50+2.78%6.7315:03
KRAKCHEM0.750.750.750.750.00%23.3615:00
KREC17.9017.9017.9017.90-0.56%32.5116:38
KREDYTIN11.6011.6011.6011.600.00%0.0209:00
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA468.00470.00470.00470.00-0.42%9.7914:14
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK268.60271.80271.80271.80+2.10%5,134.2817:01
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN19.2619.1819.1819.18+1.48%149.6816:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO4.144.204.204.20-0.47%36.3517:04
LABOPRINT17.0016.9016.9016.900.00%0.1009:16
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.141.221.221.22+1.67%94.8916:39
LCCORP3.293.313.313.31+0.61%336.9717:00
LENA5.125.045.045.04-1.18%13.7717:00
LENTEX10.8510.9010.9010.90-0.46%22.2017:00
LIBET2.482.442.442.44+1.67%10.3216:24
LIVECHAT127.40126.20126.20126.20-0.63%1,745.5117:00
LMASFIZ1,468.151,548.951,548.951,548.950.00%24.1016:44
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.10+6.22%2.602021-01-21
LMCSFIZ1,441.501,444.001,444.001,444.00-0.82%33.162021-05-31
LMDSFIZ1,465.201,464.001,464.001,464.00-0.75%87.862021-06-22
LMESFIZ1,528.501,440.011,440.011,440.01-1.03%25.542021-05-07
LOKUM24.0024.2024.2024.20+1.68%41.6217:00
LOTOS55.4055.4055.4055.40+0.36%17,398.1917:03
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP11,640.0011,550.0011,550.0011,550.00+0.35%11,853.2917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT16.3516.3516.3516.35-0.91%6.2811:22
LUBAWA1.351.381.381.38+1.17%56.4117:00
MABION78.9079.0079.0079.00+2.60%20,482.2317:04
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL7.267.307.307.30+0.27%7.3716:01
MANGATA87.6087.6087.6087.60+0.69%1.9717:00
MARVIPOL0.740.730.730.73-1.75%31.8716:49
MASTERPHA3.603.703.703.70+4.23%1.1410:56
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK326.00337.00337.00337.00+3.06%13,384.7817:00
MBWS6.906.886.886.88+4.88%0.1512:41
MCI18.7518.7018.7018.70-0.53%12.0116:44
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.623.643.643.64-1.62%16.4016:02
MEDIACAP2.702.712.712.71+0.37%16.5015:09
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG31.0032.1532.1532.15+3.38%492.6616:48
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.00-9.00%2.002021-02-19
MEGARON11.1011.1011.1011.10-3.48%1.102021-06-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.4020.5020.5020.50+0.49%108.9613:18
MERCATOR240.80234.00234.00234.00-2.82%6,249.9917:01
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR20.3020.3020.3020.30-1.93%2.2517:00
MEXPOLSKA2.102.192.192.19-2.23%6.3016:49
MFO40.5043.2043.2043.20+4.10%191.6517:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND1.161.181.181.18+2.16%26.0217:00
MILLENNIUM5.005.055.055.05+0.70%2,922.4817:00
MIRACULUM1.401.401.401.400.00%15.1517:00
MIRBUD4.754.704.704.70-0.63%667.2717:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP74.0077.6077.6077.60+1.04%2.4017:00
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK307.00316.00316.00316.00+2.93%1,913.8417:04
MOJ1.491.491.491.49+4.20%0.0116:44
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI3.103.353.353.35+8.41%511.8917:01
MOSTALPLC12.3012.0012.0012.00-2.44%58.0017:00
MOSTALWAR7.087.007.007.00+0.86%21.0115:31
MOSTALZAB1.581.561.561.56-1.27%96.7117:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA6.706.806.806.80+1.49%42.9516:29
MWTRADE3.833.853.853.85-0.52%10.722021-06-22
NETIA5.965.965.965.960.00%19.8713:37
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG25.4025.2025.2025.20-0.79%23.5313:22
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA220.00232.00232.00232.00+5.45%24.8313:33
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.585.525.525.52+0.73%5.4516:02
ODLEWNIE6.226.226.226.22+0.32%3.1215:21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX21.2021.2021.2021.20-1.40%7.7411:12
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.780.760.760.76-1.55%1.8016:26
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR248.10248.10248.10248.10-4.25%0.2509:00
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL54.2056.6056.6056.60+5.20%529.7217:00
OPTEAM15.3015.2515.2515.25-0.33%13.9416:16
ORANGEPL6.656.646.646.64+0.08%4,221.2417:01
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.182.182.182.18-5.22%1.5014:24
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY24.5024.3024.3024.30-0.82%40.6716:04
OTLOG9.309.369.369.36-4.49%3.2516:06
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW3.123.223.223.22+0.63%38.8117:00
OVOSTAR80.0076.5076.5076.50-3.77%1.7711:27
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.542.572.572.570.00%9.8217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA14.7515.1015.1015.10+0.67%2.892021-06-22
PATENTUS0.890.890.890.890.00%22.1909:12
PBG0.050.050.050.050.00%40.2312:28
PBKM89.8089.8089.8089.800.00%0.1809:59
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.390.390.390.39-2.50%0.0011:00
PCCEXOL3.023.023.023.020.00%41.5916:48
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA78.2078.8078.8078.80+1.03%244.2017:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX26.0026.2026.2026.20+0.77%49.1717:02
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO98.6498.9498.9498.94-0.02%30,712.2717:00
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.872021-06-18
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP69.0071.2071.2071.20+2.45%261.1417:00
PEPEES1.491.451.451.450.00%4.2016:42
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE10.2210.3810.3810.38+0.14%16,024.3317:00
PGNIG6.636.586.586.58-0.69%9,666.1917:04
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT17.4516.5016.5016.50-1.20%222.4916:48
PHN14.7514.9514.9514.95+1.01%20.5215:32
PKNORLEN79.9479.7079.7079.70+0.28%38,674.7117:00
PKOASZEWZ98.1598.1598.1598.15+0.19%2.452021-06-14
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP40.5040.1340.1340.13-0.57%34,165.9517:04
PKOGD113.49113.49113.49113.49-0.10%3.632021-06-08
PKOGS91.4991.4991.4991.49+0.03%6.4009:00
PKOSO111.44111.44111.44111.44+0.13%11.142021-06-16
PKPCARGO22.0522.4022.4022.40+2.28%1,756.6717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.242.202.202.20+0.46%2.2109:41
PLATYNINW3.543.543.543.540.00%0.8409:33
PLAYWAY447.60449.20449.20449.20+0.94%661.9117:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.201.201.201.20-1.60%82.8717:00
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG4.504.824.824.82-2.82%5.0416:34
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.5512.5512.5512.550.00%0.0509:00
POLIMEXMS4.594.724.724.72+4.31%3,534.9317:02
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.243.153.153.15+0.32%63.8015:40
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD3.673.633.633.63+1.11%96.0016:33
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK5.655.555.555.55-1.77%1.2913:17
PRAIRIE0.780.810.810.81+4.12%624.7417:02
PRIMAMODA1.631.631.631.63+24.43%1.0615:01
PROCAD1.631.631.631.63+1.87%0.1011:00
PROCHEM24.2024.8024.8024.800.00%1.3517:00
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM16.1016.1016.1016.10-0.62%0.1809:00
PROTEKTOR3.603.603.603.60-1.23%1.4416:38
PROVIDENT6.606.806.806.80+3.03%67.302021-06-01
PULAWY93.6093.8093.8093.800.00%10.8616:19
PWRMEDIA10.7010.5010.5010.50-2.33%13.5416:46
PZU38.4938.2038.2038.20-0.47%29,970.1717:02
PZUAKORD120.37120.37120.37120.37+0.15%1.3213:45
QMULTIFIZ1,590.001,590.001,590.001,590.000.00%15.9015:57
QUANTUM46.0046.0046.0046.00-2.13%0.4611:00
QUERCUS5.185.025.025.02-2.71%123.8317:00
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL3.053.053.053.05+1.67%47.4017:00
RAFAKO1.281.301.301.30+0.93%209.4117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET17.5017.5017.5017.500.00%0.0709:11
RAINBOW30.4030.1030.1030.10-0.99%176.3217:00
RANKPROGR2.682.632.632.63-1.87%67.9716:33
RAWLPLUG16.1016.1016.1016.10+0.63%62.6615:02
REDAN0.470.510.510.51+7.17%74.7817:00
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.220.220.220.22-3.48%0.112021-06-22
RELPOL6.906.886.886.88-1.15%36.1016:48
REMAK23.4023.8023.8023.80-1.65%66.9017:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.022.192.192.19+4.29%88.0216:48
ROPCZYCE28.2029.9029.9029.90+7.55%31.6915:27
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.441.401.401.40-5.41%8.4214:21
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK26.3026.1026.1026.10-0.76%80.8316:42
SANTANDER14.8114.9914.9914.99+1.26%122.7516:15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.652.732.732.73+2.64%31.8215:15
SARE6.757.007.007.00+4.48%0.872021-06-22
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP14.2014.2014.2014.200.00%0.0909:00
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO10.2010.5010.5010.50+1.94%15.2411:44
SELENAFM24.0023.4023.4023.40-2.09%119.0116:40
SELVITA58.0057.1057.1057.10-1.55%48.1417:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA10.1610.1210.1210.12-1.36%80.2916:49
SFINKS0.570.520.520.52-14.43%257.6317:00
SILVANO7.807.807.807.80-1.27%0.082021-06-18
SIMPLE13.0013.0013.0013.000.00%18.772021-06-22
SKARBIEC35.4035.9035.9035.90+1.41%224.0117:00
SKOTAN2.252.172.172.17-3.56%67.8917:00
SKYLINE0.991.181.181.18+20.41%66.3417:03
SNIEZKA86.6086.0086.0086.00-0.69%15.1116:49
SOHODEV0.780.830.830.83+9.93%3.6915:00
SOLAR5.045.045.045.04+3.92%7.3316:39
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL11.2511.1011.1011.10-1.33%53.8116:46
SOPHARMA7.708.108.108.10+1.25%7.0916:41
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.533.553.553.55+0.57%230.4217:00
STALPROD395.00395.00395.00395.00+0.89%278.8817:00
STALPROFI13.4513.3013.3013.30+1.14%44.2015:09
STAPORKOW3.603.643.643.64+2.82%2.2410:00
STARHEDGE0.590.590.590.590.00%0.482021-06-22
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX5.995.965.965.96+0.17%36.6516:41
SUWARY25.8024.4024.4024.400.00%1.3709:39
SWISSMED9.489.809.809.80+4.26%148.8116:37
SYGNITY10.009.609.609.60-3.03%360.1017:00
SYNEKTIK39.0038.8038.8038.80-0.51%241.0617:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX16.6016.8016.8016.80+3.70%9.5311:34
TARCZYNSKI51.0051.5051.5051.500.00%27.462021-06-22
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY156.00157.00157.00157.00+0.64%3.9112:30
TAURONPE3.423.553.553.55+3.53%8,920.7517:00
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.850.840.840.84-1.18%4.832021-06-22
TESGAS4.554.594.594.590.00%8.8016:48
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM33.4033.6033.6033.60+0.75%450.6117:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL17.1816.9016.9016.90-1.63%1,605.1817:02
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA8.908.988.988.98+1.35%1,271.9117:02
TRAKCJA2.222.242.242.24+1.59%404.4517:00
TRANSPOL3.503.503.503.500.00%71.6017:02
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP58.9058.9058.9058.90+13.29%0.062021-06-15
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.283.283.283.28-3.53%0.1209:00
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA58.5057.0057.0057.000.00%5.0216:43
UNIBEP13.1013.1513.1513.15+1.94%21.3916:00
UNICREDIT45.4145.4145.4145.41-0.75%3.682021-06-22
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.313.253.253.25-2.11%8.4710:41
UNIMOT46.2547.2047.2047.20+2.61%182.5517:01
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.790.800.800.80+0.63%55.0016:47
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS734.00732.00732.00732.00+0.27%36.6615:57
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS6.466.466.466.46+0.31%10.0016:47
VISTAL4.164.094.094.09+0.25%51.1517:00
VISTULA3.633.653.653.65+0.83%35.4917:00
VIVID1.511.511.511.51+0.13%14.0815:49
VOTUM16.7016.5016.5016.50-1.67%82.9117:00
VOXEL48.7049.3049.3049.30+2.07%3,058.6217:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.505.505.505.50+1.48%1.102021-06-22
WASKO1.641.641.641.640.00%3.2213:43
WAWEL594.00602.00602.00602.00-0.33%43.8715:46
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON10.6410.8610.8610.86+1.50%366.4317:00
WIKANA4.965.005.005.00+1.21%62.4517:00
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.420.420.420.420.00%0.0811:00
WIRTUALNA111.40113.20113.20113.20+3.28%2,101.5617:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN11.5511.7011.7011.70+1.30%83.6516:07
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.754.704.704.700.00%1.4510:33
WORKSERV1.171.181.181.18-2.48%33.5016:45
XTB17.3017.4017.4017.40+0.52%1,097.9817:02
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.921.041.041.04+5.05%2.1015:00
ZAMET0.850.870.870.87+1.40%22.6817:00
ZASTAL2.412.492.492.49+0.40%16.9517:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.789.829.829.82+2.29%13.0311:12
ZPUE197.00199.50199.50199.50+1.01%5.9816:44
ZREMB1.101.041.041.04-3.26%1.0413:14
ZUE4.064.104.104.100.00%1.4917:00
ZYWIEC480.00478.00478.00478.00-0.62%14.902021-06-22
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2233,70 +13,17 +0,59%
WIG 66733,76 +533,71 +0,81%
sWIG80 20804,93 +57,46 +0,28%
mWIG40 4957,58 +70,35 +1,44%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2233,70 +13,17 +0,59%