Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-02-21 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.200.200.200.20-13.04%8.002018-09-28
08OCTAVA0.790.810.810.81+3.33%0.0315:00
11BIT472.00467.50467.50467.50-2.30%9,564.8217:02
4FUNMEDIA5.105.105.105.10-0.78%0.0209:00
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL23.7023.6023.6023.600.00%206.1917:00
ACAUTOGAZ48.2048.0048.0048.00+0.84%1.3011:01
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION2.822.852.852.850.00%17.8813:43
ADIUVO6.305.965.965.96-7.17%21.1314:35
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA13.3513.3013.3013.30-0.37%46.0217:00
AGROTON3.723.873.873.87+1.84%16.5915:08
AGROWILL1.951.951.951.95-6.25%0.002019-12-30
AILLERON8.548.708.708.700.00%9.3817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.540.530.530.53-1.49%21.4417:01
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR26.6226.6226.6226.620.00%8,434.4417:04
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.711.651.651.65-3.51%13.5716:02
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI2.102.142.142.14-0.93%395.4415:01
ALUMETAL46.5046.0046.0046.00-1.29%1,735.7916:48
AMBRA19.7520.0020.0020.00+2.56%157.0216:47
AMICA133.80133.20133.20133.20-0.89%196.9917:00
AMPLI0.220.220.220.22+4.76%0.222015-12-30
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR21.5021.6021.6021.60+0.47%18.5916:48
APLISENS10.6010.6010.6010.600.00%2.1714:17
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY2.252.242.242.240.00%8.8112:46
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM19.1519.1019.1019.10-0.26%12.5415:47
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC4.584.514.514.51-1.53%165.0217:00
ARCUS1.871.691.691.69-9.63%17.2715:20
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.744.884.884.88-1.61%3.5416:08
ARTIFEX3.153.253.253.25+2.85%354.0017:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS4.174.154.154.15+3.75%2,379.0117:04
ASMGROUP3.423.423.423.42+4.27%0.002019-12-16
ASSECOBS36.6036.6036.6036.60-0.54%7.9816:09
ASSECOPOL66.4566.5066.5066.50-0.08%2,413.7117:00
ASSECOSEE29.8029.2029.2029.20-2.01%98.0617:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA17.5017.3517.3517.35-0.86%73.9017:00
ATAL39.4039.8039.8039.80+1.02%56.4215:42
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.403.423.423.42-1.72%13.9011:10
ATLANTAPL5.705.705.705.700.00%1.1017:00
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.311.311.311.31+5.65%0.2011:14
ATM9.999.629.629.62-3.70%5.8413:01
ATMGRUPA4.814.814.814.81-0.93%17.4017:00
ATREM1.901.881.881.88+0.53%1.962020-02-19
AUTOPARTN5.365.405.405.40+0.75%29.9616:48
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.970.970.970.97+0.52%0.852020-02-20
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.656.606.606.60-0.75%3.2712:15
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV4.324.744.744.74+9.72%56.0316:43
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN10.3011.2011.2011.20+8.74%4.9912:40
BENEFIT1,070.001,070.001,070.001,070.000.00%195.4117:00
BERLING4.204.204.204.200.00%4.8211:00
BEST22.0022.8022.8022.80-4.20%8.032020-02-18
BETACOM9.008.558.558.55-5.00%8.1914:31
BGZBNPP69.0070.2070.2070.20-3.84%10.8612:29
BIK14.5014.0414.0414.04-4.23%1.5117:00
BIOMEDLUB1.071.081.081.08-3.14%5.3017:00
BIOTON3.263.263.263.26-1.06%159.4717:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.280.280.280.280.00%0.142020-02-14
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA21.0021.5021.5021.50+2.38%1,058.5917:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW4.444.484.484.48+0.45%360.3717:04
BOS6.706.666.666.66-0.60%37.3917:00
BOWIM1.551.601.601.60-2.44%1.4614:27
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144.60144.60144.60144.60-1.03%7.372020-02-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4119.80119.80119.80119.80+1.53%5.992019-06-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS111.10111.10111.10111.10+10.99%5.552020-01-08
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI83.4183.4183.4183.41+2.34%1.582020-02-20
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.370.370.370.37+2.21%48.7117:00
BRIJU1.281.441.441.44+12.11%0.4415:00
BSCDRUK43.0044.4044.4044.40+2.54%23.4215:18
BUDIMEX177.00177.40177.40177.40+0.11%799.6117:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH2.502.502.502.50+4.17%29.5517:00
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK301.80297.00297.00297.00-1.13%3,652.2217:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.361.361.361.360.00%2.6712:51
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC93.9593.0593.0593.05-1.01%13,354.8717:00
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT328.00331.00331.00331.00+0.76%67,153.6917:01
CDRL19.0019.0019.0019.000.00%218.8216:43
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.206.206.206.200.00%0.422020-02-13
CEZ85.0085.4585.4585.45+0.53%17.8411:13
CFI0.360.360.360.36+4.71%0.1815:00
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH38.6038.5038.5038.500.00%1,869.1417:02
CIGAMES0.800.790.790.79-0.63%242.5216:28
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV7.507.507.507.50-3.85%1.432020-02-20
CLNPHARMA44.5543.6543.6543.65+0.92%325.5517:02
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT14.7014.7014.7014.700.00%0.0109:00
COALENERG0.120.120.120.12-23.42%0.0015:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.221.241.241.24+0.81%54.6216:49
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH204.00206.00206.00206.00+1.48%841.5917:00
COMP73.2073.2073.2073.200.00%4.3910:17
COMPERIA2.702.802.802.800.00%9.932020-02-20
CORMAY1.021.021.021.02+0.20%189.7217:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP8.208.208.208.200.00%0.2016:33
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT28.5828.5828.5828.58+0.49%5,539.9117:00
CZTOREBKA0.370.370.370.37-7.50%2.222019-09-30
DEBICA82.2082.8082.8082.80+0.49%97.8215:44
DECORA19.4019.3019.3019.30-0.26%5.6216:18
DEKPOL22.7024.4024.4024.40-0.81%5.682020-02-20
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO11.2011.3011.3011.30+1.80%4.8914:36
DGA6.066.066.066.06-0.33%0.0109:00
DINOPL167.90166.80166.80166.80-0.36%25,242.1017:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV103.00102.00102.00102.00+0.49%113.6417:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.150.150.150.150.00%0.012019-12-30
DROZAPOL1.381.381.381.38-2.47%0.1310:08
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO5.195.205.205.20+0.19%94.6717:00
EDINVEST2.082.182.182.18+5.83%19.4610:42
EFEKT4.724.684.684.68-0.85%15.4115:43
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT7.057.007.007.00-0.57%77.2817:00
ELBUDOWA7.828.068.068.060.00%149.3817:00
ELEKTROTI6.105.885.885.88-5.77%175.1317:01
ELEMENTAL2.152.192.192.19+0.23%68.6014:13
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELKOP1.111.111.111.110.00%8.9315:41
ELZAB9.008.858.858.85+0.57%783.8116:24
EMCINSMED6.156.156.156.150.00%0.312020-02-20
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.531.531.531.530.00%0.1212:10
ENEA6.316.376.376.37+1.76%2,149.3517:02
ENELMED12.8013.4013.4013.40+4.69%0.2013:44
ENERGA7.507.577.577.57+0.93%1,895.3617:02
ENERGOINS0.780.780.780.78-4.88%3.0313:36
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER54.4053.4053.4053.40-0.37%558.3017:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD21.7020.7020.7020.70-4.61%9.9309:59
ERG28.0028.0028.0028.000.00%0.1709:55
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ13.8013.6013.6013.60-1.09%18.7217:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO6.126.106.106.10-3.17%42.4717:00
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH19.6019.6019.6019.60+0.51%868.2817:00
EUROHOLD5.004.964.964.96-12.98%8.6516:38
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL29.7029.9029.9029.90+0.34%66.3516:46
EVEREST5.105.355.355.35+71.47%242.922020-02-19
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.952.752.752.75-7.72%3,646.8617:04
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING13.8514.2014.2014.200.00%9.8916:08
FASTFIN0.090.090.090.090.00%36.122018-11-30
FEERUM13.0012.6512.6512.65-6.99%14.1417:00
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO17.1016.8016.8016.800.00%86.4416:48
FERRUM3.954.054.054.05+2.53%3.6917:00
FMG8.508.508.508.500.00%0.012020-02-19
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE36.4536.5036.5036.50+1.11%238.3016:43
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.501.511.511.51-0.13%163.5117:02
GETINOBLE0.300.300.300.300.00%73.0215:28
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED0.770.760.760.76-2.56%16.6210:26
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO6.806.806.806.80-0.29%8.5015:00
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW41.8042.0042.0042.00+0.48%901.5317:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.501.501.501.500.00%0.042020-02-20
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.321.321.321.32-0.15%2.6012:03
GRODNO6.766.686.686.68-1.47%154.4717:00
GRUPAAZOTY26.0025.5625.5625.56-1.24%2,095.7817:02
GTC9.729.709.709.70-0.61%167.8117:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY59.2057.5057.5057.50-1.88%5,208.6217:00
HARPER0.100.100.100.10+1.01%1.002020-02-11
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO9.509.509.509.500.00%0.0209:00
HERKULES0.870.870.870.870.00%0.2316:02
HUBSTYLE0.370.400.400.40+17.40%0.762019-09-25
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR35.0035.0035.0035.000.00%3.3312:50
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV8.608.608.608.600.00%0.0209:00
IALBGR0.310.300.300.30-10.30%0.9215:00
IDEABANK2.332.282.282.28-3.18%57.9717:00
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.900.900.900.90+5.26%0.0913:48
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY12.8012.6012.6012.60-2.33%32.1617:00
IMMOBILE2.802.802.802.800.00%0.0309:00
IMPEL8.157.957.957.95-3.64%11.0916:00
IMPERA0.990.990.990.99-1.00%0.0016:42
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.973.953.953.95-0.50%3.0411:10
INC1.701.621.621.62-3.57%1.7717:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK200.50201.00201.00201.00-0.25%308.7917:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.764.764.764.76+2.15%0.0109:01
INSTALKRK19.2019.4019.4019.40+1.57%5.7817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT17.2019.0019.0019.00+9.20%304.2017:00
INTERBUD0.520.520.520.52+6.12%3.9915:05
INTERCARS232.00232.00232.00232.00-0.43%62.5517:00
INTERFERI4.004.004.004.00+3.09%0.002020-02-13
INTERSPPL1.821.821.821.82+1.11%0.0109:00
INTROL2.302.302.302.30-2.54%0.2311:40
INVCEEFIZ485.10485.10485.10485.10-0.37%0.492020-02-20
INVFIZ961.11965.00965.00965.000.00%9.642020-02-18
INVGLDFIZ1,679.001,695.001,695.001,695.00+2.11%18.5516:36
INVISTA0.380.380.380.38-2.56%1.182020-02-19
INVPEFIZ746.30746.30746.30746.30+0.01%1.4912:56
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA2.302.302.302.30-0.86%20.5610:57
IQP0.300.290.290.29-17.14%7.1715:02
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK31.2031.0031.0031.00-3.12%77.0417:00
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.781.781.781.780.00%0.0109:20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.552.562.562.56-0.39%10.4517:00
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW16.0016.0116.0116.010.00%19,818.2217:01
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.083.073.073.07-0.32%26.8415:51
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST3.613.353.353.35-7.20%10.6217:00
K2INTERNT8.908.958.958.95+0.56%10.0017:04
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.420.420.420.42+5.00%0.022020-02-20
KCI0.500.490.490.49-3.54%0.0215:00
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL48.1048.5048.5048.50+0.62%199.5717:00
KETY402.00398.00398.00398.00-0.75%501.9717:00
KGHM90.5090.8890.8890.88-1.50%34,477.3717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL15.7514.8014.8014.80-2.95%4.5313:29
KINOPOL9.709.659.659.65-1.53%43.7412:36
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA33.0033.6033.6033.60+1.82%50.9017:00
KOMPAP6.206.506.506.50+4.84%633.2215:03
KOMPUTRON2.912.912.912.91+0.34%1.1611:29
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.021.021.021.020.00%0.182020-02-20
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD23.8024.0024.0024.000.00%2.162020-02-18
KRAKCHEM0.340.340.340.340.00%2.332020-02-20
KREC7.437.427.427.42-0.13%0.4111:04
KREDYTIN10.5010.5010.5010.500.00%0.1509:34
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA338.00334.00334.00334.00-1.18%3.6915:24
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK167.00164.90164.90164.90-1.26%2,489.2917:03
KRUSZWICA60.0059.8059.8059.80-0.33%145.3517:03
KRVITAMIN5.085.065.065.06-0.39%0.5210:39
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO1.171.171.171.170.00%1.652020-02-18
LABOPRINT10.9010.8010.8010.800.00%0.0809:34
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ3.403.223.223.22-2.42%15.5816:24
LCCORP2.732.742.742.74-0.90%41.4317:00
LENA3.543.453.453.45-1.43%75.2317:00
LENTEX7.567.547.547.540.00%1,503.3516:41
LIBET0.620.630.630.63-0.32%217.4517:00
LIVECHAT46.5045.5045.5045.50-1.52%1,308.4417:01
LMASFIZ1,200.001,200.001,200.001,200.00-1.95%1.2010:20
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,089.901,089.901,089.901,089.90+6.32%5.452020-01-07
LMDSFIZ1,240.001,240.001,240.001,240.00-0.01%6.202020-02-18
LMESFIZ1,225.201,225.201,225.201,225.20+19.87%14.702020-02-04
LOKUM14.5014.5014.5014.500.00%3.7616:07
LOTOS74.5074.7674.7674.76+0.24%5,929.8917:00
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP8,320.008,200.008,200.008,200.00-1.44%7,330.8617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT23.4023.3023.3023.30-0.43%20.3216:49
LUBAWA0.800.800.800.800.00%108.7617:02
MABION50.6052.7052.7052.70+4.15%1,719.3317:04
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL4.924.924.924.92-1.60%1.282020-02-20
MANGATA75.0074.0074.0074.000.00%75.9215:09
MARVIPOL0.830.820.820.82-1.32%81.5617:00
MASTERPHA5.005.005.005.000.00%5.8416:28
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK370.20374.80374.80374.80+1.24%1,125.1317:00
MBWS10.9010.9010.9010.900.00%0.1812:30
MCI11.0010.9010.9010.90-0.46%61.2717:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.262.992.992.990.00%7.5217:00
MEDIACAP2.032.132.132.13+4.93%0.7515:18
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG28.8029.0029.0029.00+2.11%93.0017:00
MEDYCZNYFIZ127.10127.10127.10127.10-0.31%12.712020-02-14
MEGARON10.0010.0010.0010.00+16.96%0.352020-02-20
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA21.4021.2021.2021.20-0.93%3.5516:42
MERCATOR13.2013.0813.0813.08-2.53%489.7517:00
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR9.489.209.209.20-1.08%24.3117:00
MEXPOLSKA2.922.922.922.920.00%4.3711:45
MFO27.4027.4027.4027.40+1.48%0.2514:59
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.430.430.430.43-2.27%0.8315:00
MILLENNIUM6.056.006.006.00-0.08%2,753.3417:00
MIRACULUM1.721.711.711.71-2.29%34.7217:00
MIRBUD1.081.081.081.08-0.92%22.7216:14
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP55.0055.0055.0055.00+0.92%2.0816:28
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK175.00180.00180.00180.000.00%8.9114:42
MOJ0.850.850.850.85-3.41%0.3016:03
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.632.662.662.66+1.14%22.9416:05
MOSTALPLC6.326.466.466.46+2.54%7.7314:36
MOSTALWAR3.503.553.553.55+0.85%1.6717:00
MOSTALZAB0.740.770.770.77+0.66%25.9116:30
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.522.522.522.520.00%0.5709:00
MWTRADE3.303.303.303.300.00%0.0310:31
NETIA4.324.384.384.38+0.23%35.3917:00
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG23.9022.0022.0022.00-7.95%662.0017:00
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST16.3016.3016.3016.30+0.62%0.8317:00
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA48.0048.0048.0048.000.00%23.8012:12
NOWAGALA0.720.720.720.72-3.33%2.452020-02-20
NTTSYSTEM2.352.352.352.350.00%3.3816:20
ODLEWNIE5.505.255.255.25-4.55%55.6316:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX17.0017.1017.1017.10-3.93%16.882020-02-19
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN1.011.041.041.04-0.48%7.7112:31
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR295.26295.26295.26295.26+0.02%0.892020-02-10
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL25.9025.0025.0025.00-3.47%44.6917:00
OPTEAM17.2017.8017.8017.80+4.71%212.8917:00
ORANGEPL7.427.457.457.45-0.40%5,787.2017:00
ORBIS114.50115.00115.00115.000.00%6.5315:20
ORCOGROUP1.301.301.301.30-7.14%1.952020-02-19
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY10.5010.4010.4010.400.00%1.8314:54
OTLOG6.306.206.206.20+1.64%22.9609:35
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.411.411.411.410.00%0.0414:59
OVOSTAR87.0087.0087.0087.00+1.16%0.0909:03
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.011.031.031.03+1.98%5.7311:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA16.2016.4016.4016.40+1.23%3.3315:26
PATENTUS1.301.351.351.35+2.27%4.7916:44
PBG0.030.030.030.03-3.33%98.852020-02-19
PBKM67.4065.6065.6065.60-0.30%59.7817:00
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.680.680.680.68-8.11%0.0211:00
PCCEXOL2.292.182.182.18-4.80%181.7617:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA48.4048.4048.4048.40+0.21%31.7017:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX11.0011.1011.1011.100.00%11.0017:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO101.95100.85100.85100.85-1.47%36,249.6917:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER10.6010.7010.7010.70+0.94%5.5616:15
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP32.6031.9031.9031.90-2.74%119.0517:00
PEPEES1.651.691.691.69+2.42%15.4417:00
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE5.605.665.665.66+1.11%7,785.2817:04
PGNIG3.683.643.643.64-1.20%10,352.6717:00
PGODLEW1.101.151.151.15+2.22%2.3113:44
PGSSOFT12.9012.5412.5412.54-2.79%318.0517:00
PHN13.6013.4013.4013.40-1.47%14.9316:49
PKNORLEN72.5473.3073.3073.30+0.58%62,631.0017:00
PKOASZEWZ99.5099.6099.6099.60+0.10%53.8609:38
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP34.6934.4134.4134.41-1.12%57,497.4717:00
PKOGD107.95107.95107.95107.950.00%53.982020-02-14
PKOGS94.1394.1394.1394.13-0.18%33.132020-02-20
PKOSO108.68108.68108.68108.68-0.29%61.512020-02-18
PKPCARGO14.9814.9214.9214.920.00%890.0217:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.172.182.182.18+3.32%45.1316:41
PLATYNINW0.380.380.380.380.00%0.602020-02-20
PLAYWAY378.50390.00390.00390.00+2.63%2,638.8817:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR2.342.342.342.340.00%2.912020-02-20
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.311.311.311.310.00%1.2309:08
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE10.3010.3010.3010.30+0.98%1.752020-02-20
POLIMEXMS2.172.162.162.16-0.46%82.4517:00
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.523.533.533.53+0.57%436.7916:49
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.003.053.053.05+1.84%19.0617:00
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD1.491.481.481.48-3.90%78.2317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA12.6012.2012.2012.20-3.17%1.6515:03
PRAGMAINK7.047.147.147.14+1.42%0.2510:25
PRAIRIE0.520.510.510.51-3.77%192.9617:00
PRIMAMODA0.590.590.590.59-9.92%0.1811:00
PROCAD0.810.820.820.82+1.23%3.7715:00
PROCHEM16.7016.6516.6516.65-0.30%21.1110:53
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM14.2014.2014.2014.200.00%0.0309:00
PROTEKTOR3.133.133.133.130.00%4.6316:49
PROVIDENT7.767.767.767.760.00%0.1814:30
PULAWY83.6087.0087.0087.00+4.07%23.8816:34
PWRMEDIA3.703.923.923.92+7.40%125.0117:01
PZU40.0639.6839.6839.68-1.22%47,268.9317:02
PZUAKORD122.30122.30122.30122.30+0.07%12.2315:04
QMULTIFIZ1,050.001,050.001,050.001,050.00+3.96%9.4509:00
QUANTUM14.5014.5014.5014.50-2.68%0.1611:00
QUERCUS3.413.503.503.50-0.57%219.2514:55
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL1.511.501.501.50+0.67%7.2815:43
RAFAKO0.650.660.660.66-7.19%1,196.7517:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET12.6012.6012.6012.600.00%0.1315:13
RAINBOW35.3034.6034.6034.60-3.35%38.9017:00
RANKPROGR1.151.201.201.200.00%3.912020-02-20
RAWLPLUG8.008.008.008.00+2.30%0.1409:00
REDAN0.270.270.270.270.00%0.0111:00
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.080.080.080.080.00%0.012020-02-19
REINHOLD0.220.240.240.24+21.00%0.2815:13
RELPOL6.306.206.206.20-1.59%56.6115:25
REMAK9.148.748.748.74-1.80%19.8717:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON0.840.840.840.84-0.59%0.9114:50
ROPCZYCE23.6023.8023.8023.80+0.85%5.3917:00
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON0.580.570.570.570.00%0.0016:44
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK18.4017.9517.9517.95-5.28%124.1517:01
SANTANDER16.5015.9015.9015.900.00%3.1817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL0.540.540.540.54-0.93%1.1809:58
SARE4.704.604.604.60-4.17%5.9316:48
SCOPAK0.080.080.080.080.00%0.002019-09-27
SECOGROUP17.0017.0017.0017.00+2.41%0.022020-02-19
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.709.709.709.70+3.19%1.9413:47
SELENAFM14.2015.2015.2015.20+2.01%32.3217:00
SELVITA49.6048.2048.2048.20-1.63%867.1717:01
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA12.7012.3012.3012.30-2.77%309.5717:00
SFINKS0.600.620.620.62-0.64%20.4216:24
SILVANO10.0010.0010.0010.00-7.41%2.202020-02-20
SIMPLE8.158.158.158.150.00%1.0009:22
SKARBIEC21.0021.2021.2021.20+0.47%23.8616:45
SKOTAN1.051.011.011.01-4.72%27.1517:00
SKYLINE0.710.710.710.71+2.90%0.1411:20
SNIEZKA79.0080.0080.0080.00-1.23%5.0313:05
SOHODEV0.560.530.530.530.00%0.8615:00
SOLAR5.605.455.455.45-2.68%6.0514:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL10.5010.5010.5010.50+0.96%17.2515:12
SOPHARMA8.308.308.308.300.00%2.062020-02-05
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.253.273.273.27+0.62%106.5316:49
STALPROD200.00193.00193.00193.00-4.69%296.5617:00
STALPROFI8.158.208.208.200.00%1.6917:00
STAPORKOW1.691.681.681.68+1.82%2.012020-02-20
STARHEDGE0.550.560.560.560.00%0.0210:04
STELMET7.507.507.507.50+7.14%0.5815:00
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX13.5013.7513.7513.75-0.36%79.6816:40
SUWARY11.9011.0011.0011.000.00%7.9916:05
SWISSMED4.954.834.834.83-3.40%40.2916:48
SYGNITY3.863.753.753.75+0.81%31.5516:49
SYNEKTIK16.6416.3016.3016.30-1.21%47.8317:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX189.00192.00192.00192.000.00%2.472020-02-07
TALEX12.3012.2512.2512.25-0.41%0.5616:26
TARCZYNSKI15.0015.0015.0015.00+1.35%1.4311:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY155.00155.00155.00155.000.00%0.152020-02-18
TAURONPE1.341.351.351.35+0.75%4,609.3417:04
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.950.940.940.94-1.05%1.0216:39
TESGAS5.406.806.806.80+28.30%1,900.3217:04
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM13.1513.6013.6013.60+4.62%366.6317:01
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL8.608.788.788.78+2.09%42.4216:48
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA5.155.005.005.00-3.85%154.4816:45
TRAKCJA1.571.651.651.65+4.96%214.1216:44
TRANSPOL3.002.952.952.95-1.50%2.6717:03
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP45.5145.5145.5145.51-3.15%4.5512:22
TRIGONPP145.5045.5045.5045.50-25.41%3.872019-11-13
TRIGONPP251.0051.0051.0051.00-7.19%15.302020-02-03
TRIGONPP353.1251.5151.5151.51+6.87%11.312020-02-03
TRIGONPP447.0049.2049.2049.20-3.53%19.912020-02-19
TRIGONPP549.1049.1049.1049.10+6.88%19.742020-02-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP653.0053.0053.0053.00-4.50%6.842020-02-03
TRIGONPP747.0047.0047.0047.00+2.17%0.702020-02-14
TRIGONPP847.0047.0047.0047.00+3.30%1.1812:27
TRITON2.052.052.052.050.00%9.4417:00
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.120.120.120.12+2.62%0.352020-02-20
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA55.0055.0055.0055.00+0.92%2.3514:45
UNIBEP9.049.009.009.00-0.44%6.6917:00
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNICREDIT60.0060.0060.0060.000.00%0.242020-02-20
UNIMA2.382.322.322.32-2.52%5.5317:03
UNIMOT30.6030.1030.1030.10-1.31%636.0317:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.820.820.820.82+0.49%90.9117:00
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS468.00460.00460.00460.000.00%234.0417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS7.987.987.987.98+0.76%1.0010:05
VISTAL1.881.891.891.89+0.53%85.1917:02
VISTULA3.883.853.853.85+0.52%155.7917:00
VIVID1.651.701.701.70+1.80%73.1914:43
VOTUM14.1014.3014.3014.30+1.42%64.4417:00
VOXEL33.9034.0034.0034.00+0.29%159.2315:44
WADEX6.546.546.546.540.00%0.3512:52
WARIMPEX7.387.507.507.50+1.63%16.6815:26
WASKO1.521.521.521.52+1.33%23.0917:00
WAWEL650.00656.00656.00656.00+0.31%3.9209:39
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON7.707.157.157.15-7.02%741.8217:04
WIKANA1.721.761.761.760.00%9.4416:03
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.100.100.100.100.00%0.002020-02-20
WIRTUALNA87.0086.8086.8086.80-0.69%411.7817:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN12.3512.1512.1512.15-2.02%40.1617:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.954.834.834.83-3.40%20.3517:00
WORKSERV0.500.490.490.49+0.31%7.3416:47
XTB4.144.104.104.10+0.24%247.6717:00
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO1.261.261.261.26+1.61%0.0109:00
ZAMET1.101.101.101.100.00%0.0210:50
ZASTAL1.851.851.851.850.00%0.0311:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK7.167.227.227.220.00%24.5117:00
ZPUE167.00167.00167.00167.00-1.18%59.5417:00
ZREMB0.670.710.710.71+9.16%3.5714:46
ZUE4.124.204.204.200.00%1.3115:16
ZYWIEC505.00510.00510.00510.00+0.99%14.6617:00
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2088,53 -11,35 -0,54%
WIG 57424,47 -268,65 -0,47%
sWIG80 13049,32 -86,05 -0,66%
mWIG40 4056,63 -10,18 -0,25%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2088,53 -11,35 -0,54%