Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-08-05 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA1,020,990,990,99-4,81%274,8817:00
08OCTAVA0,950,950,950,95-3,06%0,6415:06
11BIT499,50499,50499,50499,50+0,71%4 437,2817:00
4FUNMEDIA4,754,584,584,58-0,87%9,8616:13
AATHOLD23,0023,0023,0023,00-0,86%20,252018-04-19
ABADONRE4,164,104,104,10-7,66%15,122018-12-27
ABCDATA1,431,431,431,430,00%53,312019-07-22
ABMSOLID0,150,110,110,11-56,00%1,892019-07-26
ABPL31,8032,8032,8032,80+3,14%478,7917:00
ACAUTOGAZ40,0039,4039,4039,40-1,50%18,2717:00
ACE15,8015,9815,5515,98+0,19%89,612015-12-22
ACTION5,625,405,405,400,00%155,0417:03
ADIUVO4,604,804,804,80+1,05%32,5916:33
ADIUVO-PDA28,5029,0028,5029,00+1,75%3,902015-11-25
ADVADIS0,010,010,010,010,00%18,452015-11-13
AGORA7,527,487,487,48-1,58%38,8717:00
AGROTON3,773,973,973,97+5,31%44,1616:24
AGROWILL2,302,322,322,32+0,87%0,012020-07-28
AILLERON7,066,966,966,96-0,57%43,4317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7,617,617,607,60-0,13%2,212015-11-18
AIRWAY0,890,870,870,87-2,47%88,8516:33
ALCHEMIA4,764,764,764,76-0,83%0,482019-05-30
ALIOR15,3015,3415,3415,34+2,44%6 299,3017:04
ALIOR-PDA51,3952,3951,0552,39+1,93%1 743,412016-06-30
ALIOR-PDA83,2083,3083,2083,30+2,84%4 176,662014-01-20
ALIOR-PP11,0011,8511,0011,45-0,87%42 237,792016-05-27
ALMA0,020,030,030,03-40,00%7,202018-06-01
ALTA1,261,301,301,300,00%38,2417:00
ALTERCO0,030,030,020,02-50,00%1,412016-05-23
ALTUSTFI0,840,860,860,86+0,23%32,8917:00
ALUMETAL37,7037,6037,6037,60-0,27%27,8315:29
AMBRA17,8017,8517,8517,85+0,28%100,3317:03
AMICA149,60155,00155,00155,00+3,89%2 730,2817:00
AMPLI0,700,700,700,700,00%1,2615:00
AMREST45,0547,5047,5047,50+2,93%2 583,032018-10-03
APATOR23,0023,5023,5023,50+11,90%479,7417:00
APLISENS10,8010,6010,6010,60-0,93%1,0611:54
APLITT0,870,870,870,870,00%0,012017-01-31
APSENERGY2,252,312,312,31+2,67%54,9417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM18,9019,0019,0019,00+1,88%95,2317:00
ARCHICOM-PDA14,8015,4914,8014,90+1,85%14,862016-05-06
ARCTIC3,753,853,853,85+2,94%98,9517:02
ARCUS0,991,201,201,20+30,43%18,082020-04-09
ARK2FRN1569,5576,8069,5576,80+5,96%32,242015-12-22
ARKAFRN1257,0057,9955,0057,22+0,39%105,712014-06-24
ARKASWE17111,00111,87111,00111,87+1,70%287,462017-12-22
ARMATURA1,691,741,681,680,00%80,132014-01-15
ARTERIA5,105,055,055,05-0,98%7,7817:00
ARTIFEX7,808,508,508,50+9,25%149,7317:00
ARTIFEX-PDA23,8623,8623,8623,860,00%0,052016-12-19
ASBIS4,534,724,724,72+4,54%1 239,7017:01
ASMGROUP2,782,782,782,78-4,79%7,782020-07-31
ASSECOBS32,4032,8032,8032,80+0,61%26,3015:12
ASSECOPOL68,4069,5069,5069,50+2,21%2 803,1917:00
ASSECOSEE43,0043,0043,0043,000,00%6 011,3917:00
ASSECOSLO19,5619,6119,0019,37-0,92%200,762017-04-28
ASTARTA17,1017,0517,0517,05+0,29%765,7116:20
ATAL35,0035,6035,6035,60+3,19%168,3917:00
ATAL-PDA22,0022,0021,8021,80-0,86%6,762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3,363,343,343,34+3,09%14,5616:30
ATLANTAPL6,006,806,806,80+12,96%99,8816:43
ATLANTIS0,490,490,490,490,00%0,982019-01-02
ATLASEST1,221,231,231,230,00%3,8216:44
ATM12,7012,1012,1012,10-3,20%15,402020-07-01
ATMGRUPA4,504,414,414,41+0,23%0,5814:54
ATREM1,912,332,332,33+29,44%69,6914:37
AUTOPARTN7,287,127,127,12-0,28%74,7517:00
AUTOPARTN-PDA2,842,852,812,81-1,40%39,502016-07-07
AVIAAML4,504,204,204,20-10,45%43,042018-07-12
AVIASG14,0015,1515,1515,15+5,21%113,192018-11-19
AWBUD1,000,990,990,99-6,60%0,362020-07-27
B3SYSTEM0,530,530,530,530,00%0,132017-04-26
BACD0,040,040,040,04+33,33%0,872017-08-21
BAKALLAND2,772,772,762,770,00%12,882014-11-10
BALTONA6,406,306,306,30-1,56%1,282020-03-31
BANKBPH30,8830,8830,8830,88+0,03%0,402016-09-19
BARLINEK1,181,251,181,23-2,38%156,012014-01-07
BBIDEV3,593,633,633,63+0,83%11,0317:00
BBIZENNFI-PP0,010,010,010,010,00%0,132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN12,3010,9010,9010,90-9,17%22,322020-07-01
BENEFIT825,00865,00865,00865,00+0,82%1 066,5017:00
BERLING3,703,703,703,70-0,54%4,282020-07-31
BEST17,8018,0018,0018,00+1,12%1,602020-07-31
BETACOM9,489,569,569,56+3,91%19,4915:07
BGZBNPP47,8047,7047,7047,70-0,21%42,8417:00
BIK14,2014,0514,0514,05-0,35%0,3515:28
BIOMEDLUB29,7027,8027,8027,80-3,14%49 631,0017:03
BIOTON5,705,605,605,60-3,11%950,3417:00
BIPROMET6,346,346,346,34+1,28%13,952015-04-21
BIUROIK-PDA17,5517,8917,5517,800,00%10,122016-12-07
BMPAG0,480,470,470,47-4,08%0,162020-08-03
BNPPL59,0059,0059,0059,00+1,72%0,062015-04-24
BNPPL-PDA57,5058,0057,5058,00+0,69%81,582014-06-10
BOGDANKA19,6019,7819,7819,78+1,23%525,8817:04
BOMI0,010,010,010,010,00%1,052013-09-26
BORYSZEW3,563,563,563,560,00%45,8117:00
BOS6,006,106,106,10+1,67%117,6816:41
BOWIM2,202,362,362,36+7,27%29,5317:00
BPHFIZBI1173,10173,10170,00170,00-1,16%60,622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144,60144,60144,60144,60-1,03%7,372020-02-14
BPHFIZBI3128,29128,29128,29128,29+0,15%25,662018-09-13
BPHFIZBI4121,20121,00121,00121,00+1,00%60,512020-05-27
BPHFIZBI5117,10117,10117,10117,10-2,60%7,032019-12-03
BPHFIZBI6108,10107,10107,10107,10+4,90%53,592018-09-20
BPHFIZDS112,10112,10112,10112,10+4,28%2,242020-07-13
BPHFIZKK103,00103,0093,1093,10-9,70%2,002017-07-05
BPHFIZMLI88,9589,0089,0089,00+2,36%44,492020-07-24
BPHFIZSN39,1042,6438,0042,64+9,33%63,962015-12-22
BPHFIZSN270,0077,1070,0077,10+10,14%1,472015-12-22
BRASTER0,660,630,630,63-3,08%103,4017:00
BRIJU0,150,150,150,15+3,69%3,5615:49
BSCDRUK40,5040,2040,2040,20-0,25%0,362020-04-24
BUDIMEX237,50246,50246,50246,50+3,79%3 424,1617:04
BUDOPOL0,060,060,060,060,00%0,182017-05-04
BUMECH2,172,152,152,15-3,59%46,4217:00
BUWOG129,00129,00129,00129,00+1,18%2,322018-10-31
BYTOM2,662,752,752,75+2,61%37,582018-11-28
BZWBK155,50155,10155,10155,10+0,52%11 732,3717:01
CALATRAVA0,220,230,220,23-4,17%5,602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1,191,191,191,19+3,48%0,0015:00
CASHFLOW0,130,130,130,130,00%1,492016-03-31
CCC56,7657,8857,8857,88+2,41%12 079,7117:01
CCENERGY0,070,070,060,06-14,29%1,592015-12-30
CDPROJEKT416,80410,00410,00410,00-1,80%141 321,2417:03
CDRL13,0012,5512,5512,550,00%11,1011:22
CDRL-PDA18,3518,6018,0018,60+1,64%14,132014-12-09
CEDC0,210,210,210,21-32,25%0,002013-04-12
CELTIC7,006,806,806,800,00%4,4611:17
CEZ77,5078,6078,6078,60+0,77%24,7514:50
CFI0,360,360,360,36-1,10%40,2916:11
CHEMOS0,320,330,330,33-2,94%80,432018-04-30
CIECH30,5530,1030,1030,10-0,17%2 686,8517:00
CIGAMES1,641,561,561,56-2,63%1 039,6317:00
CIGAMES-PDA26,9927,0026,9927,00+4,65%2,022016-12-20
CITYSERV9,009,009,009,00-4,26%4,092020-07-30
CLNPHARMA41,8541,5041,5041,50+1,22%789,7017:03
CLNPHARMA-PDA21,5422,0020,9421,50+2,33%3 543,702016-11-30
CNT14,7014,9014,9014,90+0,68%4,0217:00
COALENERG0,740,650,650,65-12,75%93,8617:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1,311,381,381,38+15,00%2 356,6817:00
COLIAN4,084,084,084,080,00%36,522018-07-19
COMARCH211,00214,00214,00214,00+1,90%6 166,4717:00
COMP70,0068,6068,6068,60+3,94%1 976,3817:00
COMPERIA2,502,502,502,50-3,85%11,0016:48
CORMAY2,842,972,972,97+9,19%9 446,7117:04
CORMAY-PDA1,701,741,681,740,00%82,662015-10-16
CORMAY-PP0,130,140,110,130,00%244,922015-08-11
CPGROUP6,806,806,806,80+1,49%12,9917:00
CPGROUP-PDA5,405,485,355,35-0,93%35,572014-03-06
CUBEITG0,200,200,200,20-1,52%8,902019-05-06
CYFRPLSAT27,8628,9028,9028,90+3,21%16 776,0817:00
CZTOREBKA0,430,430,430,43-1,83%2,6315:57
DEBICA78,2078,6078,6078,60+0,77%79,7816:38
DECORA24,6024,6024,6024,60+1,65%6,8616:35
DEKPOL22,2022,2022,2022,20+2,78%3,5513:44
DEKPOL-PDA14,0214,0214,0214,020,00%0,272015-02-05
DELKO22,4022,2022,2022,20-1,77%176,9016:47
DGA5,045,205,205,20+2,36%0,1515:28
DINOPL216,40215,60215,60215,60-0,37%18 544,1317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0,190,190,170,170,00%2,552013-08-27
DMWDM-PP0,010,010,010,010,00%0,132013-04-30
DOMDEV99,80107,00107,00107,00+9,18%2 781,4017:03
DREWEX0,550,550,550,550,00%0,042019-09-25
DROP0,300,300,300,300,00%0,102020-08-04
DROZAPOL1,381,381,381,38+1,10%0,0309:15
DSS0,030,040,030,04+100,00%5,742015-09-10
DTP4,934,934,934,930,00%0,142016-05-19
DUON3,823,833,823,83+0,26%178,472016-04-04
ECARD3,963,963,963,960,00%0,062015-10-16
ECHO3,853,843,843,840,00%378,9017:00
EDINVEST2,482,482,482,48+3,33%0,4811:23
EFEKT5,155,505,505,50+1,85%33,9816:46
EFH0,030,030,030,030,00%0,272015-12-30
EKANCELAR0,010,010,010,010,00%6,562016-03-04
EKO5,025,025,025,02-9,71%0,002013-04-12
EKOEXPORT6,186,086,086,08-1,46%324,7917:03
ELBUDOWA1,541,561,561,56+1,04%22,3915:55
ELEKTROTI6,606,806,806,80+2,72%105,1717:00
ELEMENTAL2,722,772,772,77+1,47%103,3617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2,532,562,522,55+0,79%215,202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4,294,294,294,29-1,38%2,732015-10-26
ELKOP0,350,350,350,35-1,13%15,1016:38
ELZAB5,255,255,255,250,00%20,2016:31
EMCINSMED7,007,007,007,000,00%0,0416:49
EMPERIA99,8099,8099,8099,800,00%17,662018-05-10
ENAP1,381,381,381,38-0,72%0,002020-07-31
ENEA7,177,117,117,11-0,84%2 448,8517:04
ENELMED13,5013,5013,5013,50+0,75%1,0813:48
ENERGA8,007,837,837,83-2,06%752,3717:01
ENERGOINS0,820,870,870,87-0,68%8,2017:00
ENERGOPLD0,010,010,010,010,00%5,452014-03-10
ENTER24,0023,5023,5023,50-2,08%162,3817:00
ENTER-PDA14,0014,0013,9013,90+0,72%13,292016-01-14
ERBUD19,1019,3019,3019,30+1,05%11,9012:17
ERG58,0058,0058,0058,00+5,45%15,2417:00
ERGIS3,863,863,863,86+0,26%30,242019-12-12
ESOTIQ9,208,928,928,92+0,22%3,4516:49
ESOTIQ-PDA36,1036,2036,0036,00-0,55%22,632015-09-15
ESSYSTEM3,483,483,483,480,00%0,352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4,694,344,344,34-3,77%10,5716:31
EUIMPLANT0,010,010,010,010,00%0,052015-03-20
EUROCASH16,2015,8015,8015,80-1,56%6 285,0417:03
EUROHOLD4,304,304,304,30-4,44%0,012020-08-04
EUROMARK0,010,010,010,010,00%0,232013-07-26
EUROTEL19,2019,4019,4019,400,00%21,4917:00
EVEREST32,0031,0031,0031,00+0,65%67,8215:03
EXILLON6,996,996,996,99-1,55%0,012017-12-22
FAM1,701,801,801,80+11,11%523,142018-02-19
FAMUR1,741,711,711,71-0,58%1 041,4717:03
FARMACOL51,7051,7051,7051,70-0,14%23,322017-02-24
FASING11,1011,3011,3011,30+1,80%7,7609:03
FASTFIN0,080,080,080,08+1,27%11,0912:58
FEERUM12,3012,3012,3012,300,00%0,1215:49
FEERUM-PDA10,8910,9010,8910,90+0,93%0,992013-05-28
FENGHUA17,5217,5217,5217,520,00%0,182016-05-04
FERRO19,1519,2019,2019,20+1,05%44,5317:00
FERRUM4,023,963,963,96-2,46%8,6714:34
FMG20,0020,0020,0020,000,00%0,3411:00
FON0,120,120,120,12-7,69%1,872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE26,5526,5026,5026,50-0,19%110,0817:00
FORTUNA31,5032,0032,0032,000,00%48,112018-06-08
FOTA0,030,030,030,03-57,14%11,162018-01-12
GANT0,070,070,070,070,00%111,912015-05-22
GEKOPLAST15,2015,2015,2015,200,00%2,282018-02-15
GETIN1,061,081,081,08+1,98%336,4717:00
GETINOBLE0,230,230,230,230,00%188,0317:02
GINOROSSI0,550,550,550,55+1,48%1,102019-07-08
GLCOSMED9,608,908,908,90-4,81%1 623,3317:01
GLCOSMED-PDA1,751,801,751,80+2,86%4,382013-08-16
GLOBCITYHD41,7341,7341,7341,730,00%33,052015-09-28
GOBARTO5,605,855,855,85+6,36%2,292020-08-04
GORENJE53,0053,0053,0053,00+0,76%0,052018-11-05
GPRE7,006,506,506,50-7,14%15,102019-09-25
GPW45,4046,2546,2546,25+1,20%2 039,3017:01
GRAAL31,6831,8531,6831,700,00%123,102016-11-16
GRAJEWO-PDA26,4027,0026,4027,00+2,27%0,052016-01-08
GRAVITON1,461,461,461,460,00%0,0009:14
GREENECO0,290,290,290,290,00%2,352014-08-08
GREMINWES2,022,042,022,04+4,08%7,822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1,211,241,241,24+2,06%46,9416:45
GRODNO17,2017,1017,1017,100,00%3 014,2917:04
GRUPAAZOTY29,0029,1029,1029,10+1,22%1 339,9317:00
GTC6,446,546,546,54+2,19%38,8117:00
GTC-PDA6,606,756,306,75+3,05%21,682015-11-04
HANDLOWY36,8536,4036,4036,40-0,27%894,6817:00
HARPER29,0027,8027,8027,80-5,12%2 641,4617:04
HAWE0,300,300,300,30+3,45%54,502017-05-04
HBPOLSKA0,010,010,010,010,00%0,002013-03-28
HELIO13,8012,9012,9012,900,00%25,5414:17
HERKULES1,321,341,341,34+2,28%15,1215:46
HUBSTYLE0,490,450,450,45+9,76%5,8915:42
HUTMEN5,305,305,305,300,00%7,952017-01-11
HYDROTOR31,2031,2031,2031,20+0,65%4,2916:24
HYPERION0,280,300,260,28+3,70%95,512017-10-03
I2DEV9,309,309,309,300,00%3,2515:30
IALBGR0,450,570,570,57+19,79%52,0517:01
IDEABANK2,252,312,312,31+4,77%242,0317:00
IDEABANK-PDA25,5026,4025,5026,40+2,72%829,082015-04-28
IDEON0,010,010,010,010,00%0,102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1,421,331,331,33-6,34%1,6115:17
IFCAPITAL0,560,510,510,51-8,93%7,572018-11-30
IFSA0,300,330,330,33+10,00%0,532018-11-28
IIAAV8,808,778,778,77-1,02%2,212018-06-18
IMCOMPANY11,3511,5011,5011,50+1,77%225,9414:45
IMMOBILE2,562,442,442,44-2,01%0,2417:00
IMPEL12,9012,0012,0012,00-9,09%78,6915:00
IMPERA1,111,201,201,200,00%3,6417:00
IMPERA-PDA0,360,360,360,36+2,86%70,552013-07-10
IMPERA-PP0,010,010,010,010,00%0,002013-03-27
IMPEXMET4,234,224,224,22-0,24%122,372019-08-05
IMS2,602,602,602,60+0,78%4,0017:00
INC16,1515,4015,4015,40-4,05%1 860,7417:04
INDATA0,300,310,310,31+6,90%40,252018-04-30
INDYGO0,250,250,250,250,00%0,492018-05-02
INDYKPOL63,5063,5063,5063,50-0,78%0,062019-12-11
INGBSK132,20132,20132,20132,20+0,30%2 057,6817:00
INPOST10,8710,8710,8710,870,00%1,392017-05-24
INPRO4,884,884,884,88+7,02%0,0109:14
INSTALKRK19,5019,9519,9519,95+0,25%36,4217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48,4148,4748,4148,47+0,04%12,302017-05-24
INTERAOLT15,1015,0015,0015,00-0,66%75,4617:00
INTERBUD0,570,510,510,51+1,00%0,6215:00
INTERCARS220,00223,00223,00223,00+2,76%3 533,2217:00
INTERFERI3,083,083,083,08+2,67%0,0010:15
INTERSPPL1,291,291,291,290,00%0,0615:30
INTROL2,802,782,782,78-0,71%74,9617:00
INVCEEFIZ472,10472,10472,10472,10-4,84%1,4212:16
INVFIZ941,90941,90941,90941,90+0,19%0,942020-08-04
INVGLDFIZ1 992,502 000,112 000,112 000,11+0,76%32,0616:49
INVISTA0,330,330,330,33-3,53%0,272020-07-01
INVPEFIZ705,02738,96738,96738,96+4,08%5,7809:03
INVPRFIZ472,00472,00472,00472,000,00%0,942017-03-06
IPERMFIZ58,0058,0058,0058,000,00%0,062015-12-22
IPOPEMA4,004,104,104,10+7,33%350,5917:00
IQP0,780,780,780,78+0,65%77,8816:44
IVMX5,995,995,995,990,00%0,012015-12-18
IZOBLOK32,5033,7033,7033,70+6,31%19,9117:00
IZOBLOK-PDA164,00164,00164,00164,00-0,61%1,312016-08-03
IZOLACJA1,491,491,491,490,00%0,0109:13
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2,592,652,652,65+1,92%56,5116:45
JHMDEV1,781,761,761,760,00%0,482019-12-16
JJAUTO9,709,709,509,70-6,55%2,562015-05-04
JSW17,2017,1017,1017,10+1,24%6 584,1017:04
JUPITER0,350,350,350,350,00%4,552015-04-09
JWCONSTR2,772,812,812,810,00%2,2014:10
JWCONSTR-PDA3,263,263,263,26-0,31%1,302014-10-15
JWWINVEST3,403,533,533,53+3,82%6,3110:27
K2INTERNT10,9011,8011,8011,80+10,28%63,6716:22
KANIA0,100,110,110,11+30,86%313,732019-10-01
KBCASFIZ116,50116,50116,50116,50+2,19%11,652018-08-23
KBCINDFIZ102,99102,99102,99102,99+13,17%0,002012-07-27
KBCNEUFIZ102,60102,60102,60102,60+2,60%0,002009-11-10
KBCRAZFIZ103,00103,00103,00103,00+3,00%0,002010-02-03
KBDOM0,420,420,420,420,00%23,5215:01
KCI0,760,760,760,76-0,26%41,9116:04
KDMSHIPNG1,401,401,401,40+0,72%14,002019-05-06
KERNEL39,4039,8539,8539,85+1,14%226,2517:00
KETY450,00449,50449,50449,50+0,33%2 667,8817:02
KGHM131,00137,20137,20137,20+5,99%214 631,5617:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL14,4014,4514,4514,45+0,35%69,9416:45
KINOPOL6,906,956,956,95+2,21%88,0014:27
KOFOL63,0063,0061,0061,00-3,17%12,942017-06-05
KOFOLA56,6056,6056,6056,60-0,61%1,422015-11-19
KOGENERA37,4036,2036,2036,20-1,09%176,2117:00
KOMPAP8,007,507,507,50-6,25%16,842020-08-04
KOMPUTRON2,042,022,022,02-3,35%13,1216:28
KONSSTALI25,1025,3025,3025,300,00%10,002020-01-02
KOPEX1,441,441,441,440,00%39,3115:13
KOV1,151,181,141,16+0,87%2 124,302013-06-14
KPPD26,8026,8026,8026,80-4,29%1,3409:14
KRAKCHEM0,550,550,550,55-3,51%0,602020-08-04
KREC7,647,607,607,60-0,78%8,8015:30
KREDYTIN9,4510,5010,5010,50+0,96%0,5215:47
KREZUS0,570,560,560,56+5,66%3 295,672018-12-21
KRKA367,00375,00375,00375,00+1,63%31,3715:02
KRKGL-PDA18,9519,0018,9519,000,00%26,582016-01-29
KRUK137,80139,40139,40139,40+1,83%2 232,9717:00
KRUSZWICA58,8059,0059,0059,000,00%100,6115:52
KRVITAMIN6,407,747,747,74+20,94%2 402,1017:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12,5012,5012,1812,500,00%0,042015-12-30
KSGAGRO1,691,651,651,65+3,12%115,4517:00
LABOPRINT9,829,769,769,760,00%0,2015:32
LARK0,150,150,150,150,00%0,622018-05-02
LARQ2,992,892,892,89-1,70%25,9515:59
LCCORP2,031,991,991,99-1,00%71,2317:00
LENA3,503,503,503,50+2,34%14,4317:00
LENTEX9,609,909,909,90+1,64%11,0315:32
LIBET1,901,801,801,80-5,26%105,1017:00
LIVECHAT90,0093,8093,8093,80+5,04%3 233,0517:00
LMASFIZ1 156,101 151,101 151,101 151,10-1,36%4,612020-07-23
LMBSFIZ1 217,011 224,901 224,901 224,90+18,57%6,112020-01-31
LMCSFIZ1 120,001 120,001 120,001 120,00+0,63%22,402020-06-25
LMDSFIZ1 146,211 146,211 146,211 146,21+1,16%5,732020-08-03
LMESFIZ1 225,201 225,201 225,201 225,20+19,87%14,702020-02-04
LOKUM12,4512,5512,5512,55+0,40%10,4916:48
LOTOS48,6049,8749,8749,87+3,55%9 375,7317:00
LOTOS-PDA24,4324,4524,0624,07-2,35%47,452015-01-19
LOTOS-PP3,453,973,423,82+9,14%20 000,122014-11-21
LPP7 155,007 310,007 310,007 310,00+0,14%16 279,9817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT14,0514,0514,0514,05+1,81%1,4110:36
LUBAWA1,431,451,451,45+1,40%723,2317:04
MABION25,0525,5525,5525,55+1,39%659,2117:00
MABION-PDA16,3116,3116,3116,31-3,20%0,902013-06-14
MAGELLAN67,4567,5067,4567,50+0,03%75,122016-06-23
MAKARONPL5,605,655,655,65+1,80%42,0517:00
MANGATA52,0052,0052,0052,00+2,97%2,3912:59
MARVIPOL0,640,630,630,63-0,94%24,8217:02
MASTERPHA4,854,954,954,95+2,70%1,8811:59
MASTERPHA-PDA6,797,006,597,00+3,09%10,282016-06-02
MBANK192,30192,80192,80192,80+1,31%7 166,5417:00
MBWS5,905,645,645,64+3,49%3,0213:16
MCI12,4512,3012,3012,30+1,23%41,1016:26
MCLOGIC58,5158,5158,5158,510,00%2,342017-07-13
MDIENERGIA6,705,145,145,14+0,78%4 257,2417:04
MEDIACAP2,502,502,502,50-1,96%14,5514:49
MEDIATEL0,740,740,740,740,00%0,722017-09-26
MEDICALG27,4028,5028,5028,50+4,01%294,2517:00
MEDYCZNYFIZ154,90154,90154,90154,90+1,64%6,972020-07-23
MEGARON8,008,008,008,000,00%0,522020-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA27,6027,2027,2027,20-0,73%300,8817:00
MERCATOR327,00320,00320,00320,00+0,63%7 885,1717:01
MERCATOR-PDA14,3714,7814,3714,67-0,34%61,102014-01-16
MERCATOR-PDA17,5017,5017,5017,50+1,45%13,122016-10-20
MERCOR9,309,309,309,30+3,10%0,0117:00
MEXPOLSKA1,651,601,601,60-3,03%21,7016:36
MFO20,6021,4021,4021,40+3,88%2,6816:13
MIDAS0,800,810,800,800,00%411,692016-05-24
MIESZKO3,953,953,953,950,00%13,372014-11-25
MILKILAND0,800,760,760,76-4,88%0,4915:00
MILLENNIUM2,932,942,942,94+1,80%5 371,1017:00
MIRACULUM1,261,341,341,34+6,35%164,3616:19
MIRBUD1,611,621,621,62+0,31%126,7316:08
MISPOL0,910,920,910,92+3,37%9,682014-02-10
MLPGROUP79,0075,0075,0075,00-5,06%109,2516:21
MLPGROUP-PDA27,2527,9827,2527,89+2,54%39,992013-11-15
MNI0,030,030,030,030,00%66,322018-03-29
MOBRUK242,00246,00246,00246,00+2,50%17,4214:37
MOJ1,211,241,241,24+3,33%0,842020-08-04
MOL334,35334,35334,00334,00-1,26%100,642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2,072,072,072,07-0,96%90,4416:41
MOSTALPLC8,768,608,608,600,00%1,7311:05
MOSTALWAR5,005,065,065,060,00%22,102020-08-04
MOSTALZAB0,900,890,890,89-1,11%39,1117:03
MSXRESOUR0,040,050,040,05+25,00%22,652016-03-31
MUZA2,342,342,342,34-3,31%3,2410:42
MWTRADE2,002,002,002,000,00%2,3617:00
NETIA4,374,404,404,40+0,69%35,2617:01
NETMEDIA12,2012,1012,1012,10-0,82%10,872019-03-27
NEWAG26,0025,7025,7025,70-1,15%16,4516:29
NEWWORLDR0,020,020,020,020,00%105,062016-05-02
NEWWORLDR-PP0,010,010,010,010,00%7,582014-09-23
NFIEMF4,164,174,164,170,00%0,282016-07-25
NORDEABP47,5747,5747,5747,570,00%15,702014-04-30
NORTCOAST14,6014,6014,6014,60-0,34%0,2809:00
NOVAKBM0,780,790,710,71-15,48%11,272013-12-02
NOVITA98,4093,0093,0093,00+1,09%23,1115:46
NOWAGALA0,770,780,780,78-4,65%0,8517:00
NTTSYSTEM2,903,143,143,14+10,18%62,1316:15
ODLEWNIE4,844,984,984,98+0,61%59,3217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX18,0018,4018,4018,40+4,55%101,6617:00
OLYMPIC8,308,308,308,300,00%1,002017-02-27
ONE2ONE0,040,040,040,04-20,00%2,422015-06-30
OPENFIN0,960,940,940,94-1,88%14,3816:39
OPENFIN-PP0,010,010,010,010,00%0,102016-12-07
OPERA3GR200,00200,00200,00200,000,00%5,002020-06-08
OPERATERR858,11858,11858,11858,11-2,38%0,862013-08-02
OPONEO.PL37,4037,4037,4037,40+0,27%753,4816:49
OPTEAM25,0025,0025,0025,00+0,81%55,0615:59
ORANGEPL7,257,547,547,54+3,50%13 357,5117:00
ORBIS113,00113,00113,00113,000,00%44,412020-04-08
ORCOGROUP1,201,381,381,38+14,83%2,702020-08-04
ORION7,707,707,707,70-1,28%0,202019-12-23
ORZBIALY11,7011,4011,4011,40-5,00%27,3615:55
OTLOG5,505,555,555,55+0,91%23,2917:00
OTLOG-PDA201,00201,00201,00201,00+0,50%2,012013-08-29
OTMUCHOW1,501,541,541,54+4,05%4,5415:28
OVOSTAR64,0071,0071,0071,000,00%2,1809:13
PAGED58,5058,5058,3458,40+0,05%15,932017-10-12
PAMAPOL1,241,311,311,31+8,26%28,4817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0,010,010,010,010,00%9,702015-09-01
PANOVA10,1011,0011,0011,00+4,27%20,6716:45
PATENTUS1,141,101,101,10-3,51%45,7816:36
PBG0,080,080,080,08+6,67%64,3212:54
PBKM81,0082,4082,4082,40+1,73%200,5116:33
PBOANIOLA0,100,100,070,07-30,00%4,642015-11-13
PBSFINANSE0,380,380,380,38-2,56%0,0415:00
PCCEXOL8,608,068,068,06-5,40%3 100,5217:03
PCCINTER2,682,672,672,67-0,37%1,692018-03-02
PCCROKITA51,0051,2051,2051,20+0,39%163,9217:00
PCCROKITA-PDA33,3733,4033,1033,30-0,83%29,332014-07-31
PCGUARD1,161,171,161,17-19,31%0,742017-10-03
PCM23,5023,5023,5023,500,00%21,532019-06-17
PEGAS162,70162,70162,70162,70+0,81%1,632017-09-18
PEIXIN1,061,021,021,02-11,30%1,292019-04-29
PEKABEX11,8011,9511,9511,95+1,70%61,9416:45
PEKABEX-PDA10,5010,7510,5010,75+0,47%3,142015-08-17
PEKAES14,7015,0014,7015,000,00%33,212016-11-09
PEKAO55,9053,3053,3053,30+2,19%60 008,8217:03
PELION58,9858,9858,8158,81-0,14%5,882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER12,2512,0012,0012,00+0,84%10,5615:55
PEMUG0,770,770,770,770,00%0,112019-04-11
PEP44,8044,5044,5044,500,00%228,0117:00
PEPEES1,571,601,601,60+1,91%2,2511:42
PERMEDIA8,008,008,008,00-15,34%0,942013-12-12
PETROLINV1,501,801,501,78+34,85%693,062017-06-28
PFLEIDER26,2026,2026,2026,20-0,38%7,232019-09-13
PGE6,846,916,916,91+1,29%14 365,2417:00
PGNIG5,105,285,285,28+4,35%29 764,0017:04
PGODLEW1,201,161,161,16-1,69%16,4616:13
PGSSOFT12,8013,9013,9013,90+8,59%659,1017:00
PHN12,3012,3512,3512,35+2,07%54,3317:00
PKNORLEN54,0054,0854,0854,08+1,31%57 895,3017:02
PKOASZEWZ95,5096,2096,2096,20+1,24%12,4616:12
PKOBL1110,50110,50110,50110,50-0,23%5,532019-03-08
PKOBP22,8422,2522,2522,250,00%53 157,2317:02
PKOGD101,60101,60101,60101,60+0,59%12,602020-07-21
PKOGS90,1990,2090,2090,20+1,92%83,552020-08-03
PKOSO105,00105,00105,00105,00+0,23%26,252020-07-30
PKPCARGO12,8613,0413,0413,04+0,15%593,1417:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1,871,831,831,83-1,08%3,9214:43
PLATYNINW0,430,430,430,430,00%0,092020-08-03
PLAYWAY494,00482,50482,50482,50-2,53%4 287,1817:04
PLAYWAY-PDA48,8048,8046,4046,40-4,92%37,082016-11-17
PLAZACNTR0,180,200,180,20+33,33%218,192016-06-27
PLAZACNTR1,971,981,981,98+1,02%4,9815:26
PLAZACNTR-PP0,010,010,010,010,00%0,122014-12-10
PMPG2,442,242,242,24-8,20%13,6114:46
POLAQUA3,883,893,883,89+0,26%1,752013-10-17
POLCOLORIT5,775,775,775,770,00%5,772017-05-17
POLICE12,4012,1012,1012,10-0,82%35,2616:40
POLIMEXMS2,202,212,212,21+0,45%322,5117:00
POLJADLO0,010,010,010,010,00%0,212013-08-14
POLMED2,902,902,902,900,00%1,272018-09-21
POLNA16,0016,9615,5016,00-1,84%232,232017-11-27
POLNORD3,443,423,423,42+0,74%159,3916:46
POLNORD-PP0,550,590,480,55-12,70%476,882013-12-03
POLWAX3,943,983,983,98+2,05%10,7816:38
POLYMETAL0,050,060,050,060,00%1,242016-06-29
POZBUD1,421,401,401,400,00%32,7317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA12,9013,7013,7013,70+7,03%71,6016:20
PRAGMAINK6,206,006,006,00-3,23%1,4413:12
PRAIRIE0,790,790,790,790,00%131,8717:03
PRIMAMODA0,870,870,870,870,00%0,5215:00
PROCAD1,481,541,541,54+6,21%1,5015:00
PROCHEM17,6517,4017,4017,40-1,42%26,9415:38
PROCHNIK0,010,010,010,010,00%15,512019-01-17
PROJPRZEM15,0515,2015,2015,20+1,33%7,6815:35
PROTEKTOR6,005,605,605,60-5,88%956,6117:01
PROVIDENT2,842,862,862,86+1,60%162,9317:00
PULAWY86,0086,4086,4086,40+0,70%30,8015:21
PWRMEDIA4,154,244,244,24+1,92%81,9316:47
PZU27,9927,8827,8827,88-0,11%56 782,4917:04
PZUAKORD119,50119,50119,50119,50+0,35%23,9009:01
QMULTIFIZ1 210,001 210,001 210,001 210,000,00%14,522020-08-04
QUANTUM14,4014,4014,4014,40+2,86%0,1411:00
QUERCUS3,764,164,164,16+9,47%693,5617:04
QUMAK0,010,010,010,010,00%3,102019-08-21
RADPOL1,981,981,981,98-1,00%4,9117:00
RAFAKO1,291,321,321,32-0,30%2 572,8717:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET16,5016,5016,5016,50+3,13%0,2517:00
RAINBOW16,2016,2016,2016,20+0,62%248,6817:00
RANKPROGR1,691,741,741,740,00%12,7515:35
RAWLPLUG8,168,168,168,160,00%46,2717:00
REDAN0,240,250,250,25+4,20%14,3516:49
REDWOOD0,050,050,050,05-15,25%2,212019-04-30
REGNON0,580,580,580,58+28,89%5,442020-08-03
REINHOLD0,250,230,230,23-8,00%0,3115:00
RELPOL7,166,706,706,70-2,62%246,5417:02
REMAK9,709,949,949,94+1,43%2,0715:35
RESBUD0,210,210,210,210,00%0,242018-11-30
RESBUD-PDA0,210,220,210,21+5,00%16,062016-11-10
ROBYG3,983,983,983,98-0,25%91,802018-03-01
RONSON1,261,301,301,30+4,84%73,0717:00
ROPCZYCE21,9022,0022,0022,00+0,46%18,6816:46
ROVESE2,122,121,912,00-12,28%90,312016-08-29
RUBICON2,242,362,362,36+4,42%61,4316:48
SADOVAYA0,120,120,120,120,00%0,602018-05-02
SANOK13,7513,9013,9013,90+2,21%130,2416:43
SANTANDER8,458,368,368,36-0,48%1 007,1217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL3,803,963,963,96+4,21%785,8817:00
SARE9,509,259,259,25-4,64%27,2516:17
SCOPAK0,050,050,050,05+4,95%0,022020-06-24
SECOGROUP13,8014,0014,0014,00+3,70%8,2917:00
SECUSIFIZ420,01420,01420,00420,000,00%5,042013-07-19
SEKO9,809,759,759,750,00%2,2009:55
SELENAFM14,0014,1014,1014,100,00%15,8516:17
SELVITA68,8069,8069,8069,80-1,69%207,3816:40
SELVITA-PDA15,2515,8015,0615,80+1,15%4,952015-01-23
SERINUS1,091,081,081,08-1,82%143,852018-05-07
SETANTA25,7025,8025,8025,80+1,98%528,2517:00
SFINKS0,420,370,370,37-9,76%40,5916:38
SILVANO7,547,547,547,54+3,29%1,032020-08-04
SIMPLE9,209,209,209,20+0,55%0,2315:36
SKARBIEC27,5027,6027,6027,60+2,22%59,4913:59
SKOTAN2,002,022,022,02+1,00%33,5516:40
SKYLINE0,690,690,690,69+1,47%0,1409:21
SNIEZKA92,8095,6095,6095,60+3,02%28,6417:00
SOHODEV0,530,530,530,53+0,96%19,2215:00
SOLAR3,944,294,294,29+8,61%132,8217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9,109,709,709,70+6,59%19,3517:00
SOPHARMA16,2016,2016,2016,200,00%0,9716:32
SRNFIZ640,00680,86640,00680,86+7,71%5,402014-12-01
STALEXP3,002,952,952,95-1,01%182,9117:04
STALPROD152,20193,00193,00193,00+25,81%2 956,1617:02
STALPROFI6,346,986,986,98+11,15%134,7417:01
STAPORKOW3,223,123,123,12-3,11%20,1216:44
STARHEDGE0,570,570,570,57-0,35%1,1315:50
STELMET9,059,059,059,050,00%18,942020-07-28
STELMET-PDA30,4930,8930,4930,89+2,97%4,612016-11-24
SUNEX29,9030,6030,6030,60+3,03%754,9417:02
SUWARY16,8018,0018,0018,00+5,88%25,6516:06
SWISSMED3,754,104,104,10+9,33%149,4316:43
SYGNITY6,806,866,866,860,00%38,8213:31
SYNEKTIK32,8032,0032,0032,00-2,44%504,7117:00
SYNTHOS4,904,894,894,89-0,20%1 284,292018-01-15
TALANX158,60158,60158,60158,60-0,25%1,112020-07-28
TALEX11,3011,2511,2511,25+3,21%7,3916:18
TARCZYNSKI13,3013,3013,3013,30-5,00%0,9311:00
TARCZYNSKI-PDA10,4210,4510,3010,45-0,19%42,542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY158,00158,00158,00158,00+5,33%0,952020-07-31
TAURONPE2,692,622,622,62-2,38%8 847,6717:03
TERESA15,3615,3615,3615,36+1,05%1,542015-12-23
TERMOREX0,770,770,770,77-1,28%2,6515:11
TESGAS5,605,505,505,500,00%54,3517:00
TFONE3,083,083,073,070,00%4,282016-12-08
TIM14,5514,5014,5014,50+2,84%721,7117:00
TOPMEDICA0,050,050,040,04-20,00%23,582017-03-27
TORPOL12,7012,4012,4012,40+1,64%500,9017:01
TORPOL-PDA8,758,758,578,69-0,46%23,282014-09-04
TOYA6,446,526,526,52+3,49%49,5116:48
TRAKCJA2,242,112,112,11-4,09%661,3217:01
TRANSPOL3,053,013,013,01-1,31%5,8317:00
TRAVELPL3,683,683,683,68+1,94%8,952016-06-24
TRIGONPP44,4045,5045,5045,50+1,11%2,122020-07-29
TRIGONPP138,1138,1138,1138,11-16,24%0,382020-07-02
TRIGONPP244,1044,0044,0044,00-2,22%6,982020-08-03
TRIGONPP339,0139,0139,0139,01+10,82%1,092020-07-02
TRIGONPP443,0043,0043,0043,00+0,02%1,202020-07-15
TRIGONPP545,1145,1145,1145,11+16,26%2,212020-07-29
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP644,1044,1044,1044,10+0,23%1,322020-08-03
TRIGONPP744,1044,1044,1044,10-2,22%0,932020-07-31
TRIGONPP844,3045,2045,2045,20+13,57%1,802020-07-29
TRITON2,052,042,042,04-0,49%1,6010:37
TVN19,9019,9219,9019,920,00%178,442015-09-22
TXM0,100,100,100,10+5,49%0,012020-03-19
TXM-PDA5,705,705,665,67-0,53%11,452017-02-01
ULMA47,8047,8047,8047,80+1,27%0,1009:12
UNIBEP8,388,708,708,70+4,07%21,4113:48
UNICREDIT11,9011,9011,3411,36-4,86%191,152017-01-16
UNICREDIT35,5035,5035,5035,50+0,57%0,1409:09
UNIMA3,403,603,603,60+5,88%98,8917:00
UNIMOT43,6042,5042,5042,500,00%893,4617:03
UNIMOT-PDA50,9851,2850,3051,00+0,99%748,882017-03-16
UNISYS1AB916,20933,00916,09933,00+1,97%71,532016-03-24
UNIWHEELS300,00300,00300,00300,000,00%1 192,752018-02-19
URSUS0,680,670,670,67+0,75%54,7717:02
URSUS-PDA2,973,002,973,00+0,33%12,132013-04-29
VANTAGE3,693,693,673,69-0,27%17,602017-06-19
VIGOSYS595,00590,00590,00590,00-1,67%500,1117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5,165,145,145,14-0,39%5,2515:06
VISTAL1,901,801,801,80-2,07%155,4616:49
VISTULA2,252,212,212,21-0,23%315,1017:04
VIVID2,442,392,392,39-1,24%205,3717:00
VOTUM11,8512,0012,0012,00+2,13%152,9017:00
VOXEL37,0041,5041,5041,50+14,64%1 372,7017:02
WADEX6,506,706,706,70-2,62%0,1817:00
WARIMPEX5,125,125,125,12-7,91%0,012020-08-04
WASKO1,311,301,301,30-0,76%37,3914:09
WAWEL568,00568,00568,00568,00+0,71%43,1517:01
WDX14,8514,8514,8514,850,00%3,442018-03-14
WESTAISIC0,080,080,080,080,00%3,392015-05-04
WIELTON4,424,344,344,34-1,81%148,2316:28
WIKANA1,881,961,961,96+4,26%9,6216:46
WILBO0,220,240,220,240,00%0,732017-10-02
WINVEST0,450,450,450,45+122,77%73,442020-08-04
WIRTUALNA75,0076,0076,0076,00+1,33%101,0117:00
WIRTUALNA-PDA34,8034,9434,8034,90+0,26%280,282015-05-26
WITTCHEN7,687,607,607,60+1,33%22,1116:46
WITTCHEN-PDA17,2417,5017,2417,48+2,82%39,452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4,464,404,404,40-0,45%0,1915:37
WORKSERV0,970,950,950,95-2,07%7 413,7017:02
XTB19,8020,5020,5020,50+5,40%27 555,5017:04
YAWAL4,014,203,463,46-18,97%128,162015-10-26
YOLO0,850,860,860,86+1,18%1,452020-08-04
ZAMET0,991,021,021,02-0,97%57,0317:00
ZASTAL9,659,659,659,65+6,04%1,7411:07
ZELMER39,5039,5039,5039,50-0,02%0,002013-04-11
ZEPAK9,509,409,409,40-1,88%125,2017:00
ZPUE182,00181,00181,00181,00+1,69%84,5515:34
ZREMB0,830,820,820,82-1,20%1,6217:00
ZUE4,464,404,404,400,00%4,0116:41
ZYWIEC474,00476,00476,00476,00+0,42%51,1415:51
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1833,20 +21,74 +1,20%
WIG 52289,67 +598,92 +1,16%
sWIG80 15156,83 +223,96 +1,50%
mWIG40 3663,13 +30,33 +0,83%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1833,20 +21,74 +1,20%