Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-04-22 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA2.902.832.832.83+3.47%106.8817:00
08OCTAVA1.031.031.031.030.00%3.2913:09
11BIT540.00526.00526.00526.00-1.31%5,314.2517:00
4FUNMEDIA7.587.807.807.80+1.30%25.7516:47
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL46.7046.4046.4046.40+1.98%570.7417:00
ACAUTOGAZ37.0036.9036.9036.900.00%28.2316:42
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION11.8011.3511.3511.35-2.58%844.9917:00
ADIUVO6.105.905.905.90-1.01%50.6917:00
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA7.026.946.946.94-1.14%34.0617:00
AGROTON5.305.945.945.94+10.00%401.2417:00
AGROWILL2.142.162.162.16+0.93%2.052021-04-20
AILLERON15.7515.6015.6015.60-1.89%72.8816:47
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.781.781.781.78+1.49%345.7717:00
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR24.1024.1524.1524.15+1.09%2,949.6317:00
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.621.651.651.65+1.85%3.5316:26
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.901.881.881.88-1.32%10.5716:39
ALUMETAL60.0062.0062.0062.00+4.03%1,785.2917:02
AMBRA21.5021.9021.9021.90+3.30%111.7017:00
AMICA144.20146.80146.80146.80+1.94%166.7217:00
AMPLI0.810.810.810.810.00%0.4111:19
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR24.5023.9023.9023.90-2.45%450.4717:00
APLISENS11.2011.2011.2011.20+0.90%4.0217:00
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY4.074.004.004.00-1.72%23.3115:43
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM22.5022.8022.8022.80+1.33%52.6116:13
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC6.506.246.246.24-3.26%826.3317:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA6.956.956.956.950.00%49.1217:00
ARTIFEX18.2018.0018.0018.000.00%279.5517:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS17.6016.9416.9416.94-3.75%6,897.2217:04
ASMGROUP0.720.730.730.73+1.39%5.7912:39
ASSECOBS36.9036.7036.7036.70-0.54%121.7316:49
ASSECOPOL69.1069.9069.9069.90+1.16%5,776.4617:00
ASSECOSEE41.9041.6041.6041.60-0.48%261.9117:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA34.6537.1537.1537.15+7.37%3,767.2117:00
ATAL46.5047.6047.6047.60+2.37%73.8717:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE6.546.506.506.50+0.62%459.9117:00
ATLANTAPL8.709.209.209.20+3.37%36.6416:01
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.382.302.302.30-3.36%10.732021-04-21
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.104.104.104.10+0.74%7.7516:48
ATREM2.622.512.512.51-1.57%9.8717:00
AUTOPARTN10.0510.2010.2010.20+1.49%720.9817:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV4.234.394.394.39+2.09%1.1017:00
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN10.7010.7010.7010.70+3.88%7.6310:51
BENEFIT790.00790.00790.00790.000.00%216.3717:00
BERLING4.604.604.604.60+1.32%2.3011:01
BEST21.0021.4021.4021.40+1.90%1.0314:27
BETACOM10.9010.5010.5010.50-3.67%4.4216:17
BGZBNPP67.8067.8067.8067.80+1.50%44.4613:42
BIK22.2022.6022.6022.60+1.80%0.5817:00
BIOMEDLUB11.2511.5011.5011.50+4.55%20,000.9417:04
BIOTON5.675.775.775.77+2.30%827.3217:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.610.690.690.69-0.72%0.3315:48
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA22.1023.0023.0023.00+3.84%542.4517:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.203.223.223.22+0.47%226.3917:00
BOS8.028.008.008.00+1.78%35.2916:45
BOWIM4.504.604.604.60+1.55%40.6417:00
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2143.20141.00141.00141.00-3.63%162.772021-03-26
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.20122.20122.20122.20+0.08%1.342021-03-25
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI94.0094.0094.0094.00-0.11%14.102021-04-08
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.111.161.161.16+0.87%231.7217:00
BRIJU0.480.460.460.46-4.58%13.9216:48
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX287.00295.00295.00295.00+3.51%3,115.4317:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH2.963.003.003.00-0.33%1.7617:00
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK210.50210.70210.70210.70+0.33%10,635.6717:02
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.191.201.201.20+0.84%182.312021-04-21
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC99.50100.00100.00100.00+1.21%10,334.7917:01
CCENERGY0.060.060.060.06-8.57%2.552021-04-21
CDPROJEKT175.70173.50173.50173.50+0.52%52,637.5917:01
CDRL17.1017.8017.8017.80+4.71%8.4910:24
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC7.707.707.707.70+1.32%0.0816:29
CEZ102.80104.60104.60104.60+1.95%112.8215:51
CFI0.290.290.290.29-1.04%13.1014:07
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH37.8037.4537.4537.45-0.93%1,016.0117:00
CIGAMES1.401.381.381.38-1.49%992.9817:02
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV9.509.509.509.50-4.52%0.0612:01
CLNPHARMA50.9050.7050.7050.70-0.39%1,376.0617:00
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT17.2517.3017.3017.30+0.29%4.1412:45
COALENERG0.700.730.730.73+0.55%15.5217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR3.123.143.143.14+0.80%836.3017:00
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH225.00229.00229.00229.00+0.88%85.4917:00
COMP55.6055.0055.0055.00-0.72%1,513.2917:04
COMPERIA6.256.306.306.300.00%4.5416:45
CORMAY1.281.311.311.31+1.63%165.0917:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP8.108.088.088.08+3.32%1.4617:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT30.4030.1430.1430.14-0.86%2,705.9717:00
CZTOREBKA0.670.670.670.670.00%0.0009:00
DEBICA81.0081.4081.4081.40+0.49%33.7116:31
DECORA37.5037.5037.5037.50+1.63%842.8717:00
DEKPOL36.5035.9035.9035.90-2.18%76.3417:00
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO17.5017.4417.4417.44-0.34%47.8816:48
DGA6.606.606.606.600.00%0.1314:51
DINOPL252.00250.20250.20250.20-0.36%30,790.6517:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV137.40140.80140.80140.80+2.62%4,102.4217:03
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL4.504.264.264.26-2.29%328.4317:00
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.434.294.294.29-3.16%361.4417:01
EDINVEST4.364.344.344.34-0.91%45.502021-04-21
EFEKT8.508.008.008.00-5.88%16.2315:49
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.713.603.603.60-2.44%152.2917:00
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI8.307.967.967.96-3.86%143.4517:00
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.620.620.620.62-1.59%53.6417:00
ELZAB4.704.754.754.75+1.06%26.4716:38
EMCINSMED14.4014.4014.4014.400.00%0.0716:47
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.721.721.721.72+8.86%0.0009:10
ENEA7.587.667.667.66+2.07%3,617.1017:04
ENELMED16.9017.6017.6017.60+1.15%1.0311:35
ENERGA7.837.807.807.80-0.38%168.9817:03
ENERGOINS2.042.052.052.05+2.50%31.4616:46
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER40.8539.8039.8039.80-3.63%220.3217:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD56.0055.6055.6055.60+1.09%265.6817:00
ERG52.0051.0051.0051.000.00%26.4117:00
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ17.9518.5018.5018.50+2.78%39.5616:48
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.694.904.904.90-2.00%92.1315:57
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH15.1415.1515.1515.15+0.73%2,800.6517:00
EUROHOLD7.607.507.507.50-1.32%1.892021-04-21
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL44.1044.6044.6044.60+3.72%149.7017:03
EVEREST13.9510.2510.2510.25-26.79%206.0417:04
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.332.362.362.36+1.29%1,219.4717:00
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING11.3511.5511.5511.55-0.43%2.8917:00
FASTFIN1.481.481.481.48+9.63%0.0115:05
FEERUM12.5512.6012.6012.600.00%18.1415:42
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO30.0029.8029.8029.800.00%38.9317:00
FERRUM3.913.993.993.99-2.21%6.1015:15
FMG42.8042.8042.8042.800.00%1.282021-04-20
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE47.1547.8047.8047.80+1.70%878.1017:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.730.740.740.74+0.82%95.1217:00
GETINOBLE0.170.170.170.17+3.61%165.4717:03
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED4.514.594.594.59+2.23%132.6617:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.705.705.705.700.00%1.2517:00
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW46.6046.7446.7446.74+0.30%2,412.7817:02
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.571.481.481.48-5.73%5.3310:54
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN2.242.252.252.25+2.27%23.2616:29
GRODNO13.8014.7814.7814.78+7.10%2,017.3917:00
GRUPAAZOTY34.9035.2435.2435.24+1.56%6,615.7817:02
GTC7.076.936.936.93-1.00%87.5017:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY43.1542.8542.8542.85-0.70%268.3717:00
HARPER11.2811.3611.3611.36+0.71%176.5416:41
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO14.6014.4014.4014.40-1.37%23.6915:57
HERKULES1.661.651.651.65-0.90%105.0017:00
HUBSTYLE0.630.640.640.64+1.59%4.4617:00
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR30.2030.2030.2030.200.00%4.5615:29
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.5011.4011.4011.400.00%0.232021-04-21
IALBGR2.482.452.452.45-3.16%402.3716:49
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.551.631.631.63+5.16%4.0117:00
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY19.7021.0021.0021.00+9.66%898.2617:00
IMMOBILE2.882.722.722.720.00%0.6716:49
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA4.304.204.204.20-0.47%48.8017:00
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.283.273.273.27-0.30%2.9917:00
INC8.208.148.148.14+0.99%133.9817:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK175.40173.60173.60173.60-0.91%669.3217:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO6.256.206.206.20-0.80%2.1116:22
INSTALKRK27.5027.7027.7027.70+0.73%262.0916:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT19.8019.8019.8019.80-0.50%52.3916:43
INTERBUD1.281.281.281.28+6.67%0.4115:00
INTERCARS312.00310.00310.00310.000.00%5,917.7117:00
INTERFERI4.124.284.284.28-2.28%10.3010:55
INTERSPPL1.271.231.231.23-3.92%2.4516:39
INTROL5.345.405.405.40+2.27%102.2616:49
INVCEEFIZ450.10450.10450.10450.10-3.07%1.352021-04-08
INVFIZ962.00962.00962.00962.00+0.10%9.622021-04-19
INVGLDFIZ1,700.001,735.991,735.991,735.99+1.46%28.712021-04-21
INVISTA1.051.081.081.08-1.82%0.082021-04-21
INVPEFIZ1,045.001,045.001,045.001,045.000.00%2.0916:33
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA5.445.585.585.58-0.71%13.0717:00
IQP0.530.550.550.55+10.80%362.3917:00
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK39.0039.0039.0039.00-0.51%26.5211:26
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.902.802.802.80-2.78%4.2316:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.463.503.503.50+1.16%80.0216:34
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW31.2631.0731.0731.07+0.55%13,392.0817:01
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.733.713.713.71+0.82%444.7116:45
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.642.642.642.640.00%0.0714:20
K2INTERNT26.4026.9026.9026.90+1.51%43.6616:10
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.370.370.370.37-0.54%0.8415:00
KCI0.991.041.041.04+4.50%40.7516:12
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL49.0052.2052.2052.20+6.53%29,249.0717:04
KETY569.00580.00580.00580.00+3.02%11,928.4417:02
KGHM198.40197.60197.60197.60+0.41%43,075.9517:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL17.0017.0017.0017.00+0.59%40.5316:23
KINOPOL14.0014.6514.6514.65+3.90%269.2716:33
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA35.5035.2035.2035.200.00%204.7217:00
KOMPAP15.5015.5015.5015.500.00%12.1014:53
KOMPUTRON3.333.313.313.31-0.60%6.3316:49
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.341.341.341.340.00%0.8211:22
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD58.0056.5056.5056.50-8.87%235.2717:00
KRAKCHEM0.580.580.580.58-5.69%0.1015:00
KREC17.1017.8017.8017.80+4.09%113.1416:49
KREDYTIN11.0011.0011.0011.000.00%0.0209:05
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA480.00474.00474.00474.000.00%80.5917:00
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK178.00177.10177.10177.10+0.85%3,108.8217:00
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN19.6019.9019.9019.900.00%73.5417:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO3.163.443.443.44+9.21%350.8417:00
LABOPRINT17.5017.5017.5017.500.00%0.4714:58
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.801.901.901.90+0.80%2.1511:09
LCCORP2.882.872.872.870.00%111.6117:02
LENA4.914.804.804.80-2.44%245.8216:48
LENTEX10.9010.7510.7510.75-1.38%83.4517:00
LIBET2.452.402.402.400.00%1.2516:18
LIVECHAT127.80125.80125.80125.80-1.56%3,227.2917:00
LMASFIZ1,541.101,443.401,443.401,443.40-0.26%2.9815:13
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.10+6.22%2.602021-01-21
LMCSFIZ1,442.001,442.001,442.001,442.00-0.28%4.3311:05
LMDSFIZ1,442.101,449.901,449.901,449.90+0.26%13.0311:31
LMESFIZ1,446.101,446.101,446.101,446.10+0.07%4.342021-04-21
LOKUM21.0020.8020.8020.80-1.89%32.5414:26
LOTOS47.0047.4547.4547.45+1.24%11,149.1317:01
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP8,555.008,800.008,800.008,800.00+1.56%14,286.1417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT15.3515.6515.6515.65+1.62%28.8917:00
LUBAWA1.381.371.371.37-0.43%141.0917:00
MABION68.0068.0068.0068.000.00%14,884.4817:00
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL6.606.586.586.58-0.90%1.9115:41
MANGATA79.6079.6079.6079.60+3.38%12.2815:50
MARVIPOL0.610.640.640.64+5.83%285.7817:04
MASTERPHA3.733.703.703.70-1.86%42.9517:00
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK205.20208.80208.80208.80+1.75%4,088.5517:00
MBWS6.506.506.506.50+3.17%2.2714:08
MCI18.4518.4518.4518.45+0.27%23.8217:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA4.104.064.064.060.00%34.6616:48
MEDIACAP2.242.202.202.20-1.79%28.1414:14
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG26.4026.3026.3026.30+0.19%111.7317:00
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.00-9.00%2.002021-02-19
MEGARON11.9011.9011.9011.900.00%0.7111:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.2020.0020.0020.00+1.52%123.5016:44
MERCATOR262.00232.00232.00232.00-9.37%108,514.9717:04
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR18.6518.7018.7018.70-2.60%72.5417:00
MEXPOLSKA2.272.272.272.27+3.18%2.6013:01
MFO40.0040.4040.4040.40+1.00%127.5316:44
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.810.820.820.82+4.85%42.5416:29
MILLENNIUM3.713.763.763.76+0.37%2,234.6117:04
MIRACULUM1.361.381.381.38+1.10%8.7317:00
MIRBUD4.884.894.894.89+0.31%377.3517:03
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP77.0075.2075.2075.200.00%3.1517:00
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK392.00394.00394.00394.00+0.77%1,578.2317:00
MOJ1.571.651.651.650.00%2.0611:38
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.382.422.422.42+1.68%68.1317:00
MOSTALPLC13.3014.0014.0014.00+5.66%106.7317:04
MOSTALWAR7.367.347.347.34-0.27%9.0517:00
MOSTALZAB1.501.511.511.51+1.00%68.8317:01
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA3.643.823.823.82-0.52%7.052021-04-20
MWTRADE3.763.603.603.60-2.17%5.962021-04-21
NETIA5.645.645.645.640.00%240.5717:00
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG26.1025.4025.4025.40-1.55%315.8817:00
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA200.00197.50197.50197.50-0.25%37.6317:00
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM6.906.906.906.90-0.58%45.3916:47
ODLEWNIE5.585.585.585.58-0.36%99.3416:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX18.3518.6518.6518.650.00%5.7510:44
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.730.790.790.79+9.44%46.6016:41
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR255.10255.10255.10255.10+1.18%1.022021-04-08
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL51.2052.0052.0052.00+0.39%1,274.6517:00
OPTEAM15.1515.2515.2515.25+0.99%87.5616:45
ORANGEPL7.377.247.247.24-2.49%15,365.1317:02
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.901.851.851.85-2.63%1.472021-04-21
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY16.8016.5016.5016.50+1.23%215.3216:35
OTLOG7.608.308.308.30+3.75%10.6816:22
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW2.382.382.382.380.00%2.9317:03
OVOSTAR67.0066.0066.0066.00-1.49%28.4116:47
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.222.172.172.17+1.40%9.8616:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA14.6514.8014.8014.80+1.02%7.8916:18
PATENTUS0.980.980.980.98-1.01%4.9814:23
PBG0.050.050.050.05+4.17%36.262021-04-21
PBKM80.8080.0080.0080.00-1.23%22.1615:45
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.470.470.470.47+0.43%1.1515:13
PCCEXOL3.083.123.123.12+3.52%371.1117:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA75.4075.1075.1075.10+0.40%160.1516:45
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX20.4021.4021.4021.40+4.90%2,587.5517:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO76.5076.6876.6876.68+0.52%19,121.8117:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.7518.6518.6518.65-0.53%0.2214:59
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP83.0082.6082.6082.60-1.20%76.5117:02
PEPEES1.461.491.491.490.00%19.5711:46
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE8.368.558.558.55+2.27%19,011.0017:00
PGNIG6.926.936.936.93-0.55%31,810.7817:03
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT13.5013.5013.5013.500.00%12.1216:18
PHN13.0013.0013.0013.00+1.96%37.0117:00
PKNORLEN66.5066.9466.9466.94+0.78%91,130.2817:00
PKOASZEWZ96.2796.2796.2796.27-0.29%2.022021-04-16
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP33.3532.9132.9132.91-1.14%38,199.7417:03
PKOGD112.50112.50112.50112.50+0.45%1.242021-04-07
PKOGS90.3090.3090.3090.30+0.12%8.5811:44
PKOSO110.28110.28110.28110.280.00%22.0611:54
PKPCARGO18.2018.2018.2018.20+1.68%1,268.3317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.132.142.142.14+0.47%21.0416:06
PLATYNINW4.384.444.444.44-3.48%8.3216:46
PLAYWAY536.00514.00514.00514.00-2.84%2,267.5917:02
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.471.451.451.45-1.02%16.0815:56
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG4.985.205.205.20+0.97%11.5511:45
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.6012.9512.9512.95+1.17%50.7916:07
POLIMEXMS5.705.775.775.77+1.94%1,391.9217:01
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.603.613.613.61+0.56%1.6216:46
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD3.063.163.163.16+3.27%113.8116:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA23.2023.8023.8023.80+2.59%0.262021-04-21
PRAGMAINK4.944.964.964.96+0.81%9.9214:49
PRAIRIE0.680.690.690.69-1.15%217.0616:48
PRIMAMODA1.701.701.701.700.00%0.222021-04-21
PROCAD1.891.891.891.89+8.00%0.1015:00
PROCHEM19.8019.4019.4019.40-1.02%0.2914:59
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM19.1019.1019.1019.10-1.04%3.9414:24
PROTEKTOR3.993.923.923.92-1.75%81.3917:00
PROVIDENT6.506.506.506.50+1.56%6.5013:44
PULAWY95.4096.0096.0096.00+0.63%25.2915:59
PWRMEDIA7.767.747.747.74-1.02%13.9717:00
PZU32.2332.2032.2032.20+0.31%29,534.3817:03
PZUAKORD120.61120.60120.60120.60+0.03%396.0715:38
QMULTIFIZ1,459.101,460.101,460.101,460.10+0.14%4.382021-04-19
QUANTUM48.0048.0048.0048.00+4.80%31.2515:28
QUERCUS5.085.065.065.06+1.61%138.3717:00
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.862.852.852.85-0.35%88.2017:00
RAFAKO1.321.321.321.32+0.30%297.9417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET18.8018.0018.0018.00-4.26%4.5412:16
RAINBOW28.8028.9028.9028.90+0.35%175.5917:00
RANKPROGR1.622.282.282.28+40.31%1,739.2516:14
RAWLPLUG12.9012.7012.7012.70-1.55%3.5316:48
REDAN0.300.310.310.31-0.32%3.1609:58
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.220.220.220.22-4.39%0.002021-04-19
RELPOL6.526.506.506.50+1.25%59.7216:49
REMAK24.8023.6023.6023.60-2.48%48.7717:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.891.871.871.87+1.63%16.4317:00
ROPCZYCE30.3030.0030.0030.00+0.67%40.8717:01
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.751.721.721.720.00%0.7315:26
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK23.3021.4021.4021.40-7.36%2,073.1617:02
SANTANDER12.7212.9912.9912.99+0.34%71.6016:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL3.523.543.543.54+0.57%75.7917:00
SARE6.806.606.606.60+0.76%8.9612:06
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP13.3013.3013.3013.30-0.75%1.6512:54
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO10.5010.4010.4010.40-2.80%15.5615:46
SELENAFM23.2022.9022.9022.90-1.29%184.5317:03
SELVITA51.2050.4050.4050.40-1.18%484.8916:49
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA9.909.909.909.90-1.00%86.1816:48
SFINKS0.580.630.630.63+8.25%591.2117:00
SILVANO7.307.447.447.440.00%2.4614:52
SIMPLE13.0013.0013.0013.000.00%1.0409:00
SKARBIEC41.2042.8042.8042.80+3.88%71.4417:00
SKOTAN3.953.973.973.97+0.51%45.2916:48
SKYLINE0.820.820.820.82-3.53%2.2110:45
SNIEZKA89.0089.0089.0089.00+0.68%24.5616:48
SOHODEV0.720.720.720.720.00%0.0011:00
SOLAR4.174.274.274.27+2.64%15.2016:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL11.1011.1511.1511.15+1.36%106.9317:00
SOPHARMA7.908.208.208.20+5.13%16.9017:00
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.533.573.573.57+1.13%877.3317:02
STALPROD328.00332.00332.00332.00+1.22%1,283.4717:03
STALPROFI11.5011.5511.5511.55+0.43%596.4816:47
STAPORKOW4.244.484.484.48+6.67%13.0617:00
STARHEDGE0.670.670.670.670.00%3.1813:57
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX6.696.936.936.93+4.21%112.4816:35
SUWARY26.6025.0025.0025.00-3.10%31.9614:35
SWISSMED8.869.369.369.36+2.18%12.1315:07
SYGNITY10.2010.1510.1510.15+0.50%55.7116:43
SYNEKTIK29.3529.5029.5029.50+0.85%410.1017:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX159.60159.60159.60159.60-0.25%0.962021-04-19
TALEX13.7014.5014.5014.50-4.61%0.3909:23
TARCZYNSKI34.0034.8034.8034.80+1.16%7.5417:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY150.00148.00148.00148.00-1.33%17.142021-04-21
TAURONPE3.023.043.043.04+0.66%8,508.0417:04
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.001.001.001.000.00%0.5715:51
TESGAS4.974.964.964.96-0.20%30.3616:30
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM26.5028.0028.0028.00+7.69%2,416.5517:04
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL12.3612.3412.3412.34+1.65%368.7217:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA7.887.887.887.880.00%1,797.7817:00
TRAKCJA2.802.752.752.75-1.25%593.9717:00
TRANSPOL3.433.413.413.41-0.29%32.2517:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP54.0054.0054.0054.00+9.07%0.052021-03-10
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.813.963.963.96+3.94%9.5914:22
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA68.0068.0068.0068.000.00%71.6017:00
UNIBEP11.5011.2011.2011.20-1.32%45.0916:47
UNICREDIT36.9536.9536.9536.95+0.69%4.8012:38
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.263.213.213.210.00%0.2613:38
UNIMOT46.4047.0547.0547.05+2.28%554.8217:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.981.001.001.00+0.10%117.9417:00
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS770.00786.00786.00786.00+2.08%93.3117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.545.565.565.56-0.71%23.7117:00
VISTAL3.893.883.883.88-0.26%23.3017:00
VISTULA3.303.333.333.33+2.94%469.4017:00
VIVID1.521.501.501.50-1.19%31.0615:56
VOTUM17.6018.0818.0818.08+1.57%193.8117:00
VOXEL44.1044.3044.3044.30+0.45%437.4417:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX4.784.504.504.50-9.82%1.382021-04-19
WASKO1.721.721.721.72-0.29%38.3316:02
WAWEL600.00606.00606.00606.00+1.00%58.4716:11
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON9.289.359.359.35+1.96%1,679.1917:01
WIKANA4.024.024.024.02-2.43%1.7915:24
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.430.440.440.44+13.33%0.4915:20
WIRTUALNA100.0097.5097.5097.50-1.32%164.9117:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN11.2010.8510.8510.85-3.12%56.0215:42
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS5.105.165.165.16+1.98%125.2716:48
WORKSERV1.441.441.441.44+0.14%101.0517:00
XTB16.5016.5016.5016.50-0.66%4,006.3117:00
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO1.411.411.411.41+0.71%0.352021-04-21
ZAMET0.840.850.850.85-1.39%1.2117:00
ZASTAL3.523.623.623.62+2.84%279.9717:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK10.2510.2510.2510.25+0.99%111.6917:00
ZPUE223.00220.00220.00220.00+0.92%3.7215:15
ZREMB1.351.361.361.36+3.02%77.8417:00
ZUE4.514.484.484.48-1.32%87.9416:43
ZYWIEC483.00483.00483.00483.00+2.11%129.8915:52
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1989,73 +7,33 +0,37%
WIG 59376,35 +292,80 +0,50%
sWIG80 19162,11 +170,54 +0,90%
mWIG40 4394,30 +33,66 +0,77%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1989,73 +7,33 +0,37%