Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-01-18 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA1.681.691.691.69+0.60%88.6617:00
08OCTAVA0.850.850.850.85-0.58%0.4515:18
11BIT467.00481.00481.00481.00+1.69%1,843.5017:00
4FUNMEDIA4.885.505.505.50+11.11%65.2017:01
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL31.6032.3032.3032.30+2.22%52.2716:27
ACAUTOGAZ37.1037.1037.1037.10-0.27%13.8715:16
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION6.386.346.346.34+0.32%104.6515:39
ADIUVO4.844.774.774.77+3.47%15.1716:14
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA7.107.107.107.10+1.72%65.0417:00
AGROTON5.205.605.605.60+5.66%311.0717:03
AGROWILL2.562.562.562.560.00%10.252021-01-15
AILLERON12.4012.4512.4512.45-2.73%262.6917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.671.681.681.68-1.18%231.2617:04
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR17.8918.7518.7518.75+4.69%9,427.4417:02
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.261.251.251.25-4.58%18.3717:02
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.381.351.351.35+0.75%44.9215:31
ALUMETAL52.2052.0052.0052.000.00%165.7216:35
AMBRA19.5520.0020.0020.00+3.63%76.2216:22
AMICA145.00145.20145.20145.20-0.41%659.4917:00
AMPLI0.700.700.700.700.00%2.4515:00
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR23.2023.2023.2023.20+0.87%201.4517:00
APLISENS11.3011.5011.5011.500.00%8.4116:31
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY2.282.402.402.40+5.26%107.5217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM23.6024.3024.3024.30+4.29%87.4917:00
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC7.007.167.167.16+3.77%833.6317:04
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.004.004.004.000.00%0.0809:50
ARTIFEX10.8010.9010.9010.90+0.46%130.9916:38
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS8.108.208.208.20+1.23%766.7817:00
ASMGROUP1.501.501.501.500.00%2.5011:45
ASSECOBS39.2039.2039.2039.20+3.16%13.2417:00
ASSECOPOL67.8068.3068.3068.30+1.19%4,561.3617:03
ASSECOSEE40.0040.0040.0040.000.00%95.1417:02
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA36.0035.2035.2035.20+2.03%1,488.6817:01
ATAL36.8037.5037.5037.50+2.74%108.6917:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE4.524.464.464.46+3.24%335.0517:01
ATLANTAPL8.408.268.268.26+1.72%48.3916:15
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.971.981.981.98+0.76%7.5713:53
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.184.004.004.000.00%1.3610:10
ATREM2.562.752.752.75+6.59%38.3917:00
AUTOPARTN8.408.428.428.42+0.24%711.8017:03
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV3.863.873.873.87-3.25%3.0915:15
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.709.709.709.70-0.51%1.4609:33
BENEFIT830.00835.00835.00835.00+0.60%782.3117:00
BERLING4.484.484.484.48+1.82%5.1615:00
BEST17.8018.4018.4018.400.00%1.2312:32
BETACOM9.689.869.869.86+4.45%3.5215:26
BGZBNPP65.0065.0065.0065.000.00%82.9917:00
BIK14.2014.1014.1014.10-0.70%1.7516:48
BIOMEDLUB10.6010.1010.1010.10-2.88%7,545.1917:03
BIOTON4.554.554.554.55+0.44%291.9617:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.310.310.310.310.00%1.862021-01-15
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA21.1021.7021.7021.70+4.33%2,984.8817:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW2.953.003.003.00+2.04%520.0417:02
BOS6.466.546.546.54+0.93%108.9117:00
BOWIM3.523.643.643.64+4.00%62.9516:46
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2145.10145.10145.10145.10+0.35%4.502021-01-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.10-6.08%0.242020-09-04
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI92.1092.1092.1092.10-0.11%1.012021-01-14
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.560.530.530.53-6.21%67.6316:43
BRIJU0.140.150.150.15+4.64%1.9615:53
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX340.00342.00342.00342.00+0.15%5,779.5217:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.523.563.563.56+1.14%140.2016:49
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK198.00201.60201.60201.60+2.28%11,939.2317:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.131.181.181.180.00%0.232021-01-15
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC80.9081.4081.4081.40+0.69%16,458.2117:00
CCENERGY0.050.050.050.05+11.11%7.032021-01-13
CDPROJEKT257.00253.50253.50253.50-1.05%121,280.3317:04
CDRL16.8016.6516.6516.65-0.89%3.6915:51
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.756.756.756.75+0.75%0.1413:04
CEZ93.0090.2090.2090.20-1.96%73.7416:31
CFI0.260.260.260.26-1.89%15.3017:00
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH32.3033.0033.0033.00+2.01%3,314.8517:02
CIGAMES1.431.461.461.46+1.68%1,102.6517:03
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV8.258.258.258.250.00%1.862021-01-08
CLNPHARMA51.6052.7052.7052.70+3.33%4,988.8117:01
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT15.8015.6015.6015.60-1.27%16.9017:00
COALENERG0.750.760.760.76+2.01%12.1116:37
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.791.791.791.79+1.13%257.0617:04
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH193.00191.50191.50191.50-0.78%460.5817:04
COMP57.8057.6057.6057.60-0.69%21.8217:00
COMPERIA3.123.083.083.08-1.28%26.4816:27
CORMAY1.251.241.241.24-0.40%149.3417:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP6.907.007.007.000.00%9.7516:30
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT30.6231.2631.2631.26+3.44%24,482.4317:00
CZTOREBKA0.660.610.610.61-7.58%35.1116:48
DEBICA82.6083.0083.0083.00+0.73%180.6017:00
DECORA30.0029.7029.7029.70-1.00%54.4716:42
DEKPOL29.8030.2030.2030.20+2.03%81.3517:00
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO17.0017.1017.1017.10+1.79%56.6917:00
DGA5.245.505.505.50+4.17%0.412021-01-15
DINOPL257.00262.00262.00262.00+1.71%58,775.5117:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV118.00118.00118.00118.00+1.72%140.3417:01
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL1.901.921.921.920.00%0.9815:00
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.154.174.174.17+1.71%158.4816:30
EDINVEST4.204.204.204.200.00%4.3815:28
EFEKT5.605.555.555.550.00%6.6217:00
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.343.353.353.35+0.90%72.1016:49
ELBUDOWA0.810.800.800.800.00%10.9716:40
ELEKTROTI6.586.546.546.54-0.61%53.5516:48
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.360.370.370.37+3.09%83.7617:00
ELZAB5.505.505.505.500.00%22.0215:23
EMCINSMED14.0013.4013.4013.40-4.29%27.2615:30
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.571.551.551.55+3.33%4.5509:20
ENEA7.157.597.597.59+5.27%5,823.4317:04
ENELMED17.1017.0017.0017.000.00%12.3816:03
ENERGA8.028.008.008.000.00%178.3617:00
ENERGOINS1.401.151.151.15-13.21%1,393.3617:00
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER38.7037.6037.6037.60-2.84%187.0217:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD30.5031.8031.8031.80+7.43%407.4617:00
ERG41.0042.6042.6042.60+1.43%5.6015:20
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ19.0019.2019.2019.20+2.67%321.6717:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.324.324.324.32-2.26%11.8517:00
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH14.2614.4014.4014.40+0.98%2,411.6317:03
EUROHOLD4.404.444.444.44+7.25%2.9513:46
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL29.5030.3030.3030.30+1.34%183.0817:00
EVEREST18.7018.9018.9018.90+1.61%40.4415:57
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.652.622.622.62-0.76%3,502.8517:04
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING11.2011.3011.3011.30+0.89%6.8716:10
FASTFIN1.701.701.701.70+6.25%0.172021-01-15
FEERUM11.5511.4511.4511.45+0.44%25.5416:23
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO26.8027.5027.5027.50+2.61%328.3517:03
FERRUM3.703.703.703.700.00%0.0214:16
FMG13.0013.0013.0013.00-7.14%0.102021-01-05
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE40.9041.3541.3541.35+0.36%28.7517:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.750.750.750.75-1.32%166.1616:45
GETINOBLE0.190.190.190.19-0.10%79.8117:00
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED5.005.255.255.25+3.96%230.9117:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.805.555.555.55-5.93%32.5816:38
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW45.0545.0045.0045.00-0.44%2,563.7117:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.561.481.481.48-1.99%7.3313:45
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.551.601.601.60+5.26%59.6917:00
GRODNO16.0015.9515.9515.95+0.31%638.2817:02
GRUPAAZOTY28.2529.3029.3029.30+2.45%5,942.9117:03
GTC6.907.007.007.00+1.45%97.2117:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY39.9040.2040.2040.20+0.75%488.9817:00
HARPER13.7013.4513.4513.45+1.13%357.7217:00
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO11.8011.0011.0011.000.00%6.6209:29
HERKULES1.371.391.391.39-0.71%12.5516:25
HUBSTYLE1.021.031.031.030.00%3.9817:00
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR29.6029.8029.8029.80+1.36%31.8217:01
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV10.3010.5010.5010.50+1.94%5.3717:00
IALBGR0.370.340.340.34-8.11%9.4717:00
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.201.201.201.20-3.23%9.1616:14
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY21.4021.0021.0021.000.00%315.3117:00
IMMOBILE2.692.672.672.67+3.49%0.0213:25
IMPEL13.2013.4013.4013.40+0.37%95.7717:00
IMPERA2.442.702.702.70+11.57%207.7215:24
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.722.762.762.76+0.73%42.1215:27
INC8.308.328.328.32+1.46%290.8617:03
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK171.00174.40174.40174.40+1.99%1,153.8017:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO5.105.105.105.10+5.37%1.0311:49
INSTALKRK22.4023.2023.2023.20+1.31%119.7417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT18.0018.2018.2018.200.00%170.4417:00
INTERBUD1.101.101.101.10+4.76%2.492021-01-15
INTERCARS260.00264.00264.00264.00+0.76%21.4617:00
INTERFERI4.824.844.844.840.00%1.912021-01-15
INTERSPPL1.291.251.251.25-1.57%2.5113:02
INTROL5.005.005.005.00+0.40%239.4417:02
INVCEEFIZ461.10461.10461.10461.10-0.84%4.612021-01-08
INVFIZ951.20951.20951.20951.20+0.02%9.5109:31
INVGLDFIZ1,771.011,771.001,771.001,771.00+0.28%12.4009:00
INVISTA0.360.360.360.360.00%0.0009:47
INVPEFIZ960.10961.49961.49961.49+0.14%13.4516:46
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA4.744.364.364.36-8.02%237.4517:00
IQP0.730.720.720.72+1.40%31.5417:02
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK41.4042.5042.5042.50+3.16%120.5817:00
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.112.302.302.30+3.14%28.8417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.053.083.083.08+0.65%115.7717:00
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW28.2333.6333.6333.63+18.83%124,868.4117:04
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.173.143.143.14-0.95%27.1213:02
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST3.003.003.003.000.00%0.0717:00
K2INTERNT22.4022.6022.6022.60+2.73%19.3310:25
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.460.460.460.46+1.78%0.7911:00
KCI0.911.081.081.08+19.23%787.0117:04
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL53.5053.6053.6053.60+1.52%5,264.5017:00
KETY496.00494.00494.00494.00+0.20%1,436.6817:00
KGHM198.20200.10200.10200.10+1.04%81,983.1617:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL17.5517.4017.4017.40-1.69%19.9215:02
KINOPOL9.009.109.109.10+2.25%153.4917:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA36.6038.5038.5038.50+3.77%591.2917:00
KOMPAP11.3012.0012.0012.00+9.09%54.2916:34
KOMPUTRON2.552.702.702.70+5.88%31.5216:22
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.151.151.151.15-4.17%0.0011:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD32.8033.0033.0033.00-1.79%11.0211:56
KRAKCHEM0.490.480.480.48-3.61%5.2415:00
KREC10.0510.1010.1010.10+1.00%47.1317:00
KREDYTIN9.859.859.859.85+1.03%0.0509:15
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA451.00445.00445.00445.00-1.33%53.3114:36
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK164.50169.80169.80169.80+3.54%6,265.2317:00
KRUSZWICA66.2066.0066.0066.00-0.30%44.8816:40
KRVITAMIN19.3019.5019.5019.50+2.36%556.9317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO3.423.403.403.40+0.59%549.7517:04
LABOPRINT11.7011.7511.7511.75+0.43%0.0714:11
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.102.102.102.10-3.67%34.5915:38
LCCORP2.172.202.202.20+1.62%333.9017:00
LENA4.104.084.084.080.00%53.0316:47
LENTEX10.6511.0011.0011.00+2.80%34.9916:47
LIBET2.362.422.422.42-2.42%91.3916:14
LIVECHAT107.00107.00107.00107.00+4.70%5,589.0217:01
LMASFIZ1,351.011,351.011,351.011,351.01+1.96%12.162021-01-11
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,100.001,100.001,100.001,100.00-1.79%22.002020-10-02
LMDSFIZ1,330.001,330.001,330.001,330.000.00%53.202021-01-14
LMESFIZ1,249.991,299.881,299.881,299.88+9.12%15.552020-12-17
LOKUM14.6514.8514.8514.850.00%61.3416:37
LOTOS41.2042.7042.7042.70+2.06%25,141.2917:01
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP7,755.007,990.007,990.007,990.00+3.03%16,442.9017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT13.6014.3514.3514.35+5.51%61.9417:00
LUBAWA1.411.431.431.43+1.79%196.8517:00
MABION21.7021.4521.4521.45-1.15%1,112.7417:02
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.805.755.755.75-0.86%2.9517:00
MANGATA63.5062.0062.0062.000.00%3.1612:19
MARVIPOL0.670.680.680.68-0.15%115.4217:00
MASTERPHA4.014.084.084.08+1.24%47.9715:09
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK205.00210.40210.40210.40+2.83%23,463.4617:00
MBWS6.656.276.276.27-5.00%12.3513:56
MCI17.3517.3517.3517.35+2.06%35.4017:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.363.453.453.45+2.99%14.7617:00
MEDIACAP2.172.172.172.170.00%0.0515:58
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG22.3522.3522.3522.350.00%52.7316:10
MEDYCZNYFIZ159.10159.10159.10159.10+0.58%1.112021-01-15
MEGARON9.459.459.459.450.00%0.092020-12-29
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA19.6019.4019.4019.40-0.51%12.6816:11
MERCATOR387.00384.00384.00384.00-8.57%119,131.1217:04
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR17.2018.3018.3018.30+8.61%264.5617:00
MEXPOLSKA1.661.661.661.66+3.75%3.0517:00
MFO29.2029.2029.2029.20-0.68%36.4217:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.820.800.800.80+2.18%125.1617:00
MILLENNIUM3.924.064.064.06+3.05%15,948.2317:02
MIRACULUM1.521.451.451.45-1.69%161.2117:00
MIRBUD4.324.364.364.36+0.93%889.7417:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP82.0079.0079.0079.00-3.66%6.1616:11
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK296.00296.00296.00296.00+3.50%8,641.7117:00
MOJ1.191.201.201.20+0.84%52.9616:49
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI1.821.801.801.80-1.10%49.7617:00
MOSTALPLC11.5011.9011.9011.90+1.71%44.5117:00
MOSTALWAR6.947.247.247.24+4.62%201.3217:00
MOSTALZAB1.471.551.551.55+16.98%2,798.7617:03
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA3.323.483.483.48+2.96%9.5717:00
MWTRADE2.502.402.402.40-4.00%7.3617:00
NETIA5.345.445.445.44+0.74%258.0714:08
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG26.9026.8026.8026.80+1.13%9.7616:17
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA137.00135.00135.00135.00-1.46%15.5216:21
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.105.105.105.10+3.45%113.4417:00
ODLEWNIE5.105.165.165.16+3.20%120.9616:33
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX18.0018.8018.8018.80+4.44%65.3816:03
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.920.880.880.88-1.79%5.9614:59
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR250.00250.00250.00250.000.00%0.752021-01-07
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL44.0043.4043.4043.40-1.36%2,271.7717:00
OPTEAM16.2016.0016.0016.00-1.84%63.2216:35
ORANGEPL6.336.446.446.44+2.47%24,042.6217:00
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.461.461.461.460.00%1.4613:46
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY14.0014.1014.1014.100.00%63.6117:00
OTLOG4.164.024.024.02+0.50%108.8216:47
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.821.861.861.86+2.20%0.3915:43
OVOSTAR87.5087.5087.5087.500.00%0.172021-01-15
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.811.981.981.98+5.88%316.3817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA12.1012.2512.2512.25+1.24%29.3816:49
PATENTUS1.081.081.081.080.00%11.9017:00
PBG0.080.080.080.08+33.33%329.012021-01-13
PBKM78.2079.0079.0079.000.00%3.4514:36
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.450.450.450.450.00%3.5211:00
PCCEXOL3.503.523.523.52+0.57%293.9617:04
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA56.4060.4060.4060.40+7.09%1,003.8017:01
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX16.8017.0017.0017.00+1.19%257.5617:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO65.9468.0068.0068.00+2.75%44,955.1217:03
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER17.0017.5017.5017.50-0.57%467.9117:00
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP57.0056.2056.2056.20-1.40%70.5917:00
PEPEES1.411.431.431.430.00%21.1016:47
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE6.957.447.447.44+7.70%27,025.1917:04
PGNIG5.886.056.056.05+3.17%20,898.1017:04
PGODLEW1.311.331.331.330.00%5.8014:59
PGSSOFT13.4513.3013.3013.300.00%13.8514:43
PHN12.3512.6012.6012.60+2.44%55.0116:49
PKNORLEN59.8061.7061.7061.70+2.73%70,858.3317:03
PKOASZEWZ97.2297.2297.2297.22-1.01%2.432020-12-30
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP30.5730.8130.8130.81+0.62%77,658.2717:03
PKOGD110.12110.12110.12110.12+0.06%5.5114:22
PKOGS90.1590.1590.1590.15+0.11%0.9911:45
PKOSO108.75108.75108.75108.75+0.14%10.882021-01-12
PKPCARGO13.4613.9813.9813.98+2.79%2,325.2517:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.032.022.022.02-0.49%5.8617:00
PLATYNINW2.682.762.762.76+6.98%77.7116:42
PLAYWAY640.00650.00650.00650.00+2.04%1,951.4017:01
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.651.641.641.64-4.65%20.5917:00
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.921.921.921.920.00%4.5509:15
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.8013.0013.0013.00+1.56%111.8916:47
POLIMEXMS4.445.205.205.20+15.81%19,986.7117:04
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.543.543.54-0.14%318.0317:03
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.954.044.044.04+3.32%105.0516:48
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD2.242.582.582.58+15.18%1,744.7517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.4024.4024.4024.400.00%6.6216:28
PRAGMAINK5.745.805.805.80+1.05%66.6615:48
PRAIRIE0.820.820.820.82+1.36%601.9417:00
PRIMAMODA1.101.101.101.10+0.92%2.972021-01-12
PROCAD1.611.741.741.74-0.57%0.242021-01-12
PROCHEM18.9518.9518.9518.95+1.88%1.0409:00
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM18.2017.8017.8017.80-2.20%24.4516:47
PROTEKTOR3.823.883.883.88+1.04%171.6217:01
PROVIDENT4.024.044.044.04+1.12%99.6416:37
PULAWY94.0094.6094.6094.60+1.72%46.3617:00
PWRMEDIA6.306.166.166.16+0.65%48.1516:48
PZU31.6032.0032.0032.00+1.39%62,317.0117:02
PZUAKORD122.50122.15122.15122.15+0.12%39.7113:01
QMULTIFIZ1,315.001,315.001,315.001,315.00+0.38%13.1513:46
QUANTUM23.0023.0023.0023.000.00%9.2915:00
QUERCUS4.114.144.144.14+2.99%72.9517:03
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.322.582.582.58+11.21%224.0217:00
RAFAKO1.051.081.081.08+2.26%1,956.8917:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET16.3016.3016.3016.30+1.24%1.1716:36
RAINBOW24.4024.3024.3024.300.00%225.5717:00
RANKPROGR1.781.801.801.80+1.12%50.0117:00
RAWLPLUG9.809.729.729.72-0.82%6.4116:12
REDAN0.220.220.220.22+3.77%5.5017:00
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.200.200.200.200.00%0.1411:00
RELPOL5.605.785.785.78+3.21%468.0716:49
REMAK12.6012.2012.2012.20-3.17%344.0217:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.661.821.821.82+9.64%298.9416:48
ROPCZYCE25.8026.4026.4026.40+3.53%39.9817:04
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.701.811.811.810.00%18.5615:00
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK26.0027.1027.1027.10+6.69%692.2317:00
SANTANDER12.0012.4112.4112.410.00%116.3416:27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.883.063.063.06+6.99%226.5517:00
SARE7.207.207.207.20-1.37%6.4512:02
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP13.2014.0014.0014.00+6.06%29.1916:36
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.859.509.509.50-3.06%9.2417:01
SELENAFM17.8018.0018.0018.00+2.56%45.7316:38
SELVITA54.8054.4054.4054.40-0.73%598.2417:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA13.0012.9512.9512.95+0.39%64.9517:00
SFINKS0.380.420.420.42+2.44%11.8916:16
SILVANO6.927.407.407.400.00%1.4216:02
SIMPLE13.1013.1013.1013.100.00%36.2115:09
SKARBIEC26.4026.6026.6026.60+2.70%269.2016:37
SKOTAN1.991.971.971.97-3.43%7.5117:00
SKYLINE0.890.890.890.89+9.94%0.3415:44
SNIEZKA91.0092.8092.8092.80+3.57%238.1416:48
SOHODEV0.740.740.740.74+7.25%0.0711:00
SOLAR3.553.643.643.64+1.11%15.4917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.609.809.809.80+3.16%12.7916:44
SOPHARMA9.809.759.759.75+0.52%14.8317:00
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.613.653.653.650.00%290.4817:00
STALPROD328.00343.00343.00343.00+4.57%1,821.4017:00
STALPROFI8.808.648.648.64-1.82%57.8616:26
STAPORKOW2.802.882.882.88+4.35%60.7311:55
STARHEDGE0.470.490.490.49+1.03%15.0916:47
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX7.207.207.207.20+2.86%316.5517:04
SUWARY16.5016.4016.4016.40-0.61%0.4115:16
SWISSMED7.467.227.227.22-3.22%60.9417:00
SYGNITY10.2010.2010.2010.200.00%48.8817:00
SYNEKTIK31.2031.5031.5031.50+1.29%128.8417:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX146.60146.60146.60146.60+0.48%1.912020-12-17
TALEX11.8011.8011.8011.80+0.43%3.1011:38
TARCZYNSKI25.0025.0025.0025.000.00%23.9015:21
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY152.00153.00153.00153.00+5.52%7.4415:24
TAURONPE2.943.153.153.15+7.22%22,725.8317:04
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.171.281.281.28+9.40%0.6114:32
TESGAS4.504.564.564.56+0.88%20.4417:00
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM17.7017.3017.3017.30-2.26%473.6617:04
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL13.2013.8513.8513.85+5.73%747.3017:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA6.406.506.506.50+1.56%910.6617:04
TRAKCJA2.332.422.422.42+5.92%1,990.6217:03
TRANSPOL2.932.932.932.930.00%8.4817:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP48.9948.9948.9948.99+4.23%0.052020-12-23
TRIGONPP141.0041.0041.0041.00+7.58%0.082020-10-30
TRIGONPP244.1044.0044.0044.00-2.22%6.982020-08-03
TRIGONPP346.4046.4046.4046.40+2.65%1.022020-12-28
TRIGONPP444.9045.9945.9945.99+0.20%20.822020-12-17
TRIGONPP546.4046.4046.4046.40+1.09%1.022020-12-28
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP644.1244.1244.1244.12+5.05%12.132020-12-14
TRIGONPP748.0048.0048.0048.00-0.72%3.412021-01-05
TRIGONPP846.0046.0046.0046.00+2.68%1.152021-01-07
TRITON2.902.902.902.90-1.69%8.0915:55
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA49.6049.0049.0049.00-2.00%1.2815:54
UNIBEP9.069.309.309.30+2.42%28.2315:26
UNICREDIT34.6935.4935.4935.49+1.40%45.6716:37
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.103.243.243.24+5.88%8.6616:44
UNIMOT36.2038.0038.0038.00+3.12%1,060.0917:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.680.680.680.68-0.73%239.4717:04
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS610.00605.00605.00605.00-1.63%155.4317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.245.525.525.52+6.56%248.6016:43
VISTAL2.833.043.043.04+4.83%174.0017:00
VISTULA2.622.642.642.640.00%99.6316:33
VIVID1.551.601.601.60+3.23%91.4216:14
VOTUM12.3012.9012.9012.90+4.45%795.6117:04
VOXEL43.4043.0043.0043.00-0.92%85.4717:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.105.105.105.100.00%3.862021-01-15
WASKO1.271.281.281.28+0.79%27.5117:00
WAWEL600.00600.00600.00600.00+0.67%73.1817:00
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON8.008.008.008.00-0.37%429.1517:04
WIKANA2.522.582.582.58+2.38%0.5112:46
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.490.490.490.49-8.41%0.6111:01
WIRTUALNA87.6087.2087.2087.20-0.46%74.0117:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN8.809.409.409.40+4.68%76.9516:47
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.804.804.804.800.00%12.9716:29
WORKSERV1.161.171.171.17+1.21%186.8817:03
XTB20.0019.8019.8019.80-1.49%7,379.2017:04
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.760.760.760.76+5.56%0.3711:00
ZAMET0.880.840.840.84-3.43%44.0417:00
ZASTAL40.0048.4048.4048.40+21.00%509.9117:01
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.169.309.309.300.00%105.7817:00
ZPUE182.00189.00189.00189.00+3.85%61.9516:45
ZREMB0.760.760.760.76+0.67%5.1116:16
ZUE4.184.404.404.40+7.32%64.1617:00
ZYWIEC486.00484.00484.00484.00-0.82%38.9117:00
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2023,74 +38,06 +1,92%
WIG 58873,13 +1000,21 +1,73%
sWIG80 17235,92 +253,01 +1,49%
mWIG40 4196,95 +49,98 +1,21%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2023,74 +38,06 +1,92%