Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-03-08 16:55

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.042.962.962.96+2.07%507.0816:47
08OCTAVA1.001.001.001.00+2.04%0.0615:00
11BIT535.00543.00543.00543.00+2.45%2,537.1216:49
4FUNMEDIA8.789.189.189.18+6.00%152.1716:33
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL43.0045.5045.5045.50+5.81%954.9716:41
ACAUTOGAZ36.9037.0037.0037.000.00%28.1116:31
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION8.808.348.348.34-4.14%562.7216:48
ADIUVO5.905.905.905.90+3.51%92.9716:48
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA6.506.426.426.42-0.31%24.1816:24
AGROTON6.306.406.406.40+1.91%107.7716:22
AGROWILL2.082.062.062.060.00%5.5209:56
AILLERON14.7015.0015.0015.00+3.45%315.7716:45
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.671.631.631.63-0.61%773.4816:49
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR24.5024.2324.2324.23-0.29%13,124.8216:49
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.731.721.721.72+1.18%42.1115:18
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.701.761.761.76+7.32%492.6716:49
ALUMETAL57.0056.0056.0056.00-1.41%173.1616:41
AMBRA19.7019.6519.6519.65-0.25%140.8616:38
AMICA152.00152.80152.80152.80+1.06%764.2516:49
AMPLI0.670.670.670.67+3.08%0.6315:00
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR24.5024.1024.1024.10-0.41%450.7216:28
APLISENS10.6011.0011.0011.00+0.92%2.4016:47
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY4.294.354.354.35+1.16%51.3316:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM22.7023.4023.4023.40+4.00%53.7115:49
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC6.126.006.006.00-1.96%544.9516:49
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA5.205.205.205.200.00%0.0109:00
ARTIFEX12.9013.5513.5513.55+5.04%493.5716:45
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS11.3011.3811.3811.38+1.07%1,447.3616:48
ASMGROUP1.301.301.301.30+2.36%1.8211:57
ASSECOBS39.0039.0039.0039.00+1.04%297.4516:46
ASSECOPOL66.0065.9065.9065.90+0.30%3,891.9416:49
ASSECOSEE39.6039.7039.7039.70-0.50%176.0816:38
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA41.5042.9042.9042.90+3.37%407.5616:47
ATAL42.6042.9042.9042.90+0.94%73.1215:50
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE4.604.564.564.560.00%10.8715:22
ATLANTAPL9.429.409.409.40-0.21%19.0313:56
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.222.292.292.29-0.43%2.9209:46
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.043.913.913.91-0.51%18.4512:45
ATREM3.042.892.892.89+0.35%22.2716:40
AUTOPARTN8.949.089.089.08+2.25%140.6816:42
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV4.504.304.304.30-2.05%29.9515:07
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.509.459.459.45+0.53%25.1011:56
BENEFIT804.00807.00807.00807.00+0.25%112.8716:49
BERLING4.684.684.684.680.00%1.4911:00
BEST18.4018.4018.4018.400.00%0.552021-03-04
BETACOM10.009.609.609.60-1.84%1.2414:19
BGZBNPP66.2068.2068.2068.20+0.59%132.5116:49
BIK16.5016.4516.4516.450.00%60.9116:08
BIOMEDLUB8.968.868.868.86+0.68%2,430.7316:49
BIOTON5.095.255.255.25+3.14%1,626.1616:49
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.790.810.810.81+1.25%9.4713:19
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA23.9024.1524.1524.150.00%884.2316:49
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.163.393.393.39+7.79%9,151.8516:49
BOS8.268.508.508.50+2.91%256.9516:36
BOWIM3.864.224.224.22+9.33%372.2416:49
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2146.10146.10146.10146.10+0.69%4.532021-02-19
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4122.10122.10122.10122.100.00%48.602021-01-20
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI94.1094.1194.1194.11-3.97%27.1615:24
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER2.081.991.991.99-4.33%5,666.8216:48
BRIJU0.740.810.810.81+50.00%87.6810:12
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX311.00309.00309.00309.00-0.96%4,607.2616:49
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.183.213.213.21-0.93%5.5316:43
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK217.20218.80218.80218.80+1.67%9,954.0316:49
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.321.321.321.32+11.86%0.012021-03-04
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC94.3698.0098.0098.00+3.57%16,393.0516:49
CCENERGY0.100.100.100.10-3.77%4.642021-03-03
CDPROJEKT234.90233.00233.00233.00+0.43%87,123.3516:49
CDRL17.3517.3517.3517.35-0.29%5.2211:29
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC8.258.258.258.25+7.84%3.0516:43
CEZ92.0091.2091.2091.20+1.33%58.3114:41
CFI0.280.290.290.29+1.41%29.6016:44
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH35.8035.9535.9535.95+0.42%4,444.7616:47
CIGAMES1.441.451.451.45+0.42%1,083.9916:47
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV8.658.708.708.700.00%1.3016:11
CLNPHARMA46.6548.6048.6048.60+4.18%1,180.9316:49
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT16.1016.4016.4016.40+1.86%16.2316:46
COALENERG0.840.840.840.840.00%6.7416:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR2.792.912.912.91+4.68%1,699.5116:49
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH204.00202.00202.00202.00-0.49%203.0216:49
COMP59.0058.2058.2058.20-0.34%96.4116:34
COMPERIA4.004.004.004.00-2.44%8.0009:00
CORMAY1.451.341.341.34-7.24%1,013.0916:49
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP7.287.107.107.10-0.84%0.4213:02
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT28.3828.1828.1828.18-0.07%15,274.6416:49
CZTOREBKA0.590.630.630.63+1.61%21.3016:01
DEBICA81.0080.8080.8080.80-0.25%348.8416:13
DECORA30.2030.1030.1030.10-0.33%127.5316:35
DEKPOL33.2033.2033.2033.200.00%29.3016:22
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO17.5017.7017.7017.70+1.14%98.1916:46
DGA6.506.186.186.18-4.92%7.2409:50
DINOPL245.00242.80242.80242.80-0.82%51,623.1116:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV121.00121.00121.00121.00+0.83%225.5816:48
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL2.162.162.162.160.00%0.0515:00
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.354.414.414.41+1.38%81.9716:31
EDINVEST4.384.384.384.38+2.82%16.9415:53
EFEKT8.808.358.358.35-2.91%6.9214:59
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.903.903.903.90+2.63%97.6216:49
ELBUDOWA4.383.923.923.92-10.91%1,440.9616:49
ELEKTROTI6.967.007.007.00+0.86%93.2616:47
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.580.610.610.61+3.72%147.5316:49
ELZAB5.405.455.455.45+2.83%29.4412:54
EMCINSMED14.5014.5014.5014.500.00%0.0716:49
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.581.581.581.580.00%0.2016:15
ENEA6.516.496.496.49+0.39%2,167.2816:49
ENELMED16.0015.3015.3015.30-4.37%19.6015:05
ENERGA7.807.797.797.79+0.13%88.5916:49
ENERGOINS1.461.441.441.44+1.77%121.4416:40
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER36.5036.4036.4036.40-0.27%44.5813:35
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD33.7033.7033.7033.700.00%18.0515:32
ERG46.8046.8046.8046.800.00%0.0909:05
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ18.5018.9518.9518.95-0.26%18.1116:48
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.824.644.644.64-3.33%74.8016:41
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH13.6813.5613.5613.56-0.22%6,867.5716:49
EUROHOLD4.504.064.064.06-9.78%1.0715:57
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL36.6038.8038.8038.80+5.43%110.0216:47
EVEREST17.8017.7017.7017.70-0.56%18.6516:49
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.502.622.622.62+5.86%3,754.4016:49
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING11.6011.3511.3511.35-2.16%15.1611:53
FASTFIN1.451.411.411.41-9.03%2.0814:51
FEERUM12.3012.3012.3012.300.00%0.0614:33
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO26.7026.9026.9026.90+0.75%85.8616:48
FERRUM4.004.004.004.000.00%0.2015:17
FMG49.0049.0049.0049.000.00%1.0811:01
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE46.0046.6546.6546.65+1.30%4,683.0516:48
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.760.760.760.76+0.46%154.9316:24
GETINOBLE0.180.180.180.18+2.47%350.7916:49
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED5.405.455.455.45+1.87%397.4716:49
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.605.955.955.95+2.59%29.4616:16
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW45.0045.1545.1545.15+1.46%2,444.8916:49
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.551.641.641.64+1.86%1.3112:33
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN2.502.502.502.50-1.19%98.4716:48
GRODNO13.3013.0013.0013.00-1.89%591.3716:44
GRUPAAZOTY31.2031.0531.0531.05-0.48%2,094.0916:49
GTC6.706.806.806.80+1.49%5,042.4916:49
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY40.5040.5040.5040.500.00%777.1116:49
HARPER12.2012.0012.0012.000.00%190.4016:49
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO13.9013.9013.9013.900.00%0.0309:05
HERKULES1.931.941.941.94+1.31%113.3316:49
HUBSTYLE1.011.001.001.00-0.99%1.1016:11
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR29.6029.8029.8029.80+0.68%16.4615:39
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV10.6010.6010.6010.60-1.85%0.1114:56
IALBGR1.991.941.941.94+33.79%2,184.0216:20
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.951.951.951.950.00%20.0716:23
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY21.0020.9020.9020.90-0.48%74.2916:49
IMMOBILE3.103.063.063.06-0.97%20.5116:49
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA4.744.904.904.90+3.38%105.2216:48
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.642.592.592.59-2.63%8.6114:48
INC7.708.388.388.38+10.26%1,684.9216:49
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK180.00182.80182.80182.80+1.56%429.0816:49
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.964.964.964.960.00%11.6313:46
INSTALKRK25.6025.1025.1025.10-2.33%21.4116:32
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT19.1019.0519.0519.05+0.26%229.4716:48
INTERBUD1.251.321.321.32-1.49%3.7915:00
INTERCARS318.00315.00315.00315.00+1.61%109.8815:55
INTERFERI4.844.844.844.84-0.41%0.6316:25
INTERSPPL1.341.301.301.30-2.26%5.9216:30
INTROL4.924.984.984.980.00%42.6115:58
INVCEEFIZ464.00464.00464.00464.00+0.41%2.322021-02-17
INVFIZ945.10945.10945.10945.10-0.21%1.892021-03-05
INVGLDFIZ1,553.301,654.201,654.201,654.20-0.34%3.2115:10
INVISTA0.740.740.740.740.00%0.4409:00
INVPEFIZ1,029.891,029.891,029.891,029.89+4.33%2.0609:02
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA5.605.605.605.600.00%23.6814:36
IQP0.630.660.660.66-2.24%46.1516:46
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK41.0041.8041.8041.80+1.95%10.8710:49
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.802.972.972.97+1.71%25.3716:44
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.323.403.403.40+2.41%54.9516:48
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW34.2034.0534.0534.05-0.73%22,975.1416:49
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR3.323.383.383.38+1.20%60.6215:28
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.752.752.752.75-0.36%0.0714:48
K2INTERNT27.8026.6026.6026.60-1.48%10.9016:38
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.340.340.340.340.00%0.5411:00
KCI0.920.930.930.93+0.43%20.6816:02
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL54.5052.5052.5052.50-3.31%9,565.9716:49
KETY499.00502.00502.00502.00+0.60%515.4316:49
KGHM186.30187.25187.25187.25+1.11%78,729.0816:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL17.2517.4017.4017.40+1.16%22.0516:25
KINOPOL11.7011.8011.8011.80-0.84%97.8316:46
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA36.0035.8035.8035.80+0.56%284.6216:44
KOMPAP18.4018.4018.4018.40-0.54%120.2016:48
KOMPUTRON3.623.703.703.70-3.39%168.1516:48
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.141.141.141.140.00%0.0811:09
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD31.6031.6031.6031.60+3.27%0.0309:09
KRAKCHEM0.550.530.530.53+6.00%9.5415:02
KREC13.3013.4013.4013.40+0.75%10.8712:50
KREDYTIN9.959.959.959.950.00%1.4216:38
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA443.00444.00444.00444.000.00%11.9415:18
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK179.50183.90183.90183.90+2.74%7,101.4316:49
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN20.4020.4020.4020.40+1.49%204.5116:26
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO4.104.004.004.00-2.44%36.2116:00
LABOPRINT14.4014.4014.4014.400.00%0.0914:29
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.172.112.112.11+1.93%3.8616:46
LCCORP2.432.442.442.44-0.20%165.5916:39
LENA5.005.045.045.04+0.80%21.1116:42
LENTEX10.9510.9010.9010.90+0.93%48.0116:35
LIBET2.422.402.402.40-0.83%7.2115:11
LIVECHAT118.40116.80116.80116.80-1.02%3,112.8616:49
LMASFIZ1,280.001,280.001,280.001,280.00-6.49%2.562021-03-01
LMBSFIZ1,301.101,301.101,301.101,301.10+6.22%2.602021-01-21
LMCSFIZ1,321.101,350.001,350.001,350.00+3.06%18.8116:48
LMDSFIZ1,330.001,330.001,330.001,330.00+4.60%9.312021-03-03
LMESFIZ1,271.201,271.201,271.201,271.20-2.21%15.252021-03-01
LOKUM17.1517.1517.1517.150.00%1.112021-03-05
LOTOS47.4947.1247.1247.12+2.43%79,756.9016:49
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP7,875.007,805.007,805.007,805.00-0.19%14,032.1616:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT15.0515.3015.3015.30+2.68%62.9916:43
LUBAWA1.481.491.491.49+1.36%649.5516:48
MABION65.0071.5071.5071.50+13.49%42,378.8516:48
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.956.056.056.05+2.54%16.5716:12
MANGATA69.0068.5068.5068.50-0.72%80.3016:30
MARVIPOL0.810.800.800.80-1.11%220.9316:44
MASTERPHA4.044.044.044.04+0.75%1.6214:43
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK237.00238.80238.80238.80+0.34%14,911.0216:49
MBWS6.316.306.306.30-0.16%5.0612:32
MCI16.5016.6016.6016.60+0.61%66.5116:10
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.753.783.783.78+2.16%21.9216:23
MEDIACAP2.192.142.142.14+1.42%2.332021-03-05
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG28.8528.6028.6028.60-0.69%386.3116:45
MEDYCZNYFIZ182.00182.00182.00182.00-9.00%2.002021-02-19
MEGARON12.2012.2012.2012.20+8.93%0.012021-03-04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.2020.0020.0020.00-0.99%13.3716:34
MERCATOR361.00354.00354.00354.00-1.39%13,428.3516:49
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR16.9017.3017.3017.30+2.37%1,765.7716:34
MEXPOLSKA2.122.302.302.30+10.58%52.5316:37
MFO31.8031.6031.6031.60-0.63%8.6216:44
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.930.930.930.93+1.09%7.7214:21
MILLENNIUM4.054.114.114.11+1.63%6,873.3716:49
MIRACULUM1.351.331.331.33-1.85%28.1316:49
MIRBUD4.424.424.424.420.00%454.8316:49
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP82.0078.0078.0078.00-4.88%10.8416:43
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK380.00378.00378.00378.00-0.53%1,661.3316:44
MOJ1.901.991.991.99+3.65%25.5115:15
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.012.162.162.16+7.46%369.6216:48
MOSTALPLC12.4013.6013.6013.60+12.40%267.8216:49
MOSTALWAR7.668.208.208.20+5.13%142.9716:40
MOSTALZAB1.441.521.521.52+5.56%533.5316:49
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA3.483.483.483.480.00%1.912021-03-05
MWTRADE4.203.943.943.94-3.90%229.0516:43
NETIA5.125.245.245.240.00%72.5116:49
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG25.0025.3025.3025.30+1.61%191.8616:41
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA147.00150.00150.00150.000.00%53.9716:06
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.025.105.105.10+1.59%6.9711:02
ODLEWNIE5.305.125.125.12-1.54%78.2215:11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX19.4019.0019.0019.00-2.06%8.8716:31
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.760.890.890.89+18.04%212.6416:49
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR254.21254.21254.21254.21+0.84%1.2709:00
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL40.0040.1040.1040.10+0.75%401.9116:46
OPTEAM16.5016.6016.6016.60+0.61%130.4315:07
ORANGEPL6.386.256.256.25-1.65%5,353.5816:49
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.451.451.451.450.00%7.2414:38
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY16.0016.2016.2016.20+0.93%12.7416:30
OTLOG8.308.508.508.50-5.03%168.7316:46
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW2.762.762.762.76+3.76%12.6614:04
OVOSTAR85.0085.0085.0085.00+4.94%0.0909:01
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.302.342.342.34+0.86%15.0916:47
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA13.9014.4514.4514.45-1.03%6.4812:16
PATENTUS1.041.041.041.04-0.48%18.2316:48
PBG0.060.060.060.06+6.90%131.332021-03-03
PBKM80.0080.0080.0080.00+2.30%28.0010:11
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.370.370.370.37-9.76%0.9315:00
PCCEXOL3.203.313.313.31+3.12%368.7216:49
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA65.8065.6065.6065.60-0.30%148.8216:45
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX21.3021.2021.2021.20+0.95%145.2416:49
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO71.7672.5072.5072.50+1.54%52,044.2016:49
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER17.4517.4517.4517.450.00%8.6516:48
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP63.0062.6062.6062.60-0.32%606.9116:43
PEPEES1.471.471.471.47+0.68%2.7216:34
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE6.686.746.746.74+1.97%14,061.3316:49
PGNIG5.865.875.875.87-0.44%17,245.4616:49
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT12.9013.2013.2013.20+1.54%16.3516:24
PHN13.3513.4013.4013.40+0.37%47.2714:36
PKNORLEN64.9066.6466.6466.64+4.52%205,635.4816:49
PKOASZEWZ97.1197.1197.1197.11+0.11%9.4216:42
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP31.1731.8431.8431.84+2.41%80,710.9916:49
PKOGD110.81111.00111.00111.00+0.80%60.852021-03-03
PKOGS91.5191.5191.5191.51+0.01%0.9216:42
PKOSO109.95110.02110.02110.02+0.25%26.4016:45
PKPCARGO17.9019.9019.9019.90+11.17%9,540.4816:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.052.002.002.00+0.50%58.0015:52
PLATYNINW5.505.155.155.15-0.96%16.4516:00
PLAYWAY562.00575.00575.00575.00+3.79%1,591.9416:49
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.501.571.571.57+3.97%50.3716:36
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG4.644.564.564.56-2.56%31.2214:54
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.6012.7012.7012.70+1.60%147.2813:28
POLIMEXMS5.916.066.066.06+2.71%6,809.5616:49
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.983.963.963.96-0.50%35.8216:33
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD2.782.702.702.70-2.88%352.6916:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.4024.4024.4024.400.00%4.5415:12
PRAGMAINK5.545.545.545.54-3.15%5.3816:04
PRAIRIE0.730.750.750.75+4.31%724.4016:49
PRIMAMODA1.311.301.301.30+40.54%2.7515:00
PROCAD1.781.781.781.78-0.56%0.042021-02-23
PROCHEM18.9518.2018.2018.20-1.62%22.6910:29
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM18.5018.1518.1518.15-0.27%0.3614:56
PROTEKTOR4.064.004.004.00-0.50%86.8316:49
PROVIDENT5.245.635.635.63+6.83%338.9216:30
PULAWY97.8097.2097.2097.20-0.61%197.6216:22
PWRMEDIA6.826.886.886.88+0.88%22.6216:46
PZU30.7631.5231.5231.52+3.55%51,526.6216:49
PZUAKORD121.80121.80121.80121.800.00%18.2709:59
QMULTIFIZ1,392.011,392.011,392.011,392.01+0.87%11.142021-03-02
QUANTUM24.8026.0026.0026.00+4.84%11.502021-03-04
QUERCUS4.704.644.644.64+1.75%228.2116:28
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.592.592.592.590.00%51.3116:41
RAFAKO1.401.381.381.38+2.52%12,410.0416:47
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET16.9017.0017.0017.00+0.59%18.1416:47
RAINBOW25.2025.5025.5025.500.00%82.3416:34
RANKPROGR1.681.691.691.690.00%17.9116:49
RAWLPLUG9.809.969.969.96+1.63%27.1515:20
REDAN0.340.340.340.34+1.18%1.2912:19
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.210.230.230.23+1.74%5.5815:00
RELPOL6.466.486.486.48+1.25%94.7116:38
REMAK18.1021.8021.8021.80+19.13%1,142.6216:33
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.292.282.282.28-0.44%18.5616:48
ROPCZYCE29.0030.0030.0030.00+3.45%72.1616:39
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.721.741.741.74+3.57%19.9314:12
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK25.0025.1025.1025.10+0.40%482.2016:49
SANTANDER14.0013.8713.8713.87+0.14%247.4116:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL3.583.503.503.50-2.23%361.0616:47
SARE6.756.606.606.60-1.49%9.932021-03-05
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP12.9012.9012.9012.900.00%5.1616:10
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.709.809.809.80+1.55%2.3315:55
SELENAFM18.1018.4518.4518.45+2.22%58.7416:39
SELVITA50.2049.7049.7049.70-1.78%589.5716:49
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA11.4011.0011.0011.00-3.51%134.8216:47
SFINKS0.530.560.560.56+2.55%147.4516:49
SILVANO7.807.807.807.80-1.27%0.9909:00
SIMPLE13.1013.0013.0013.00-0.76%6.1113:55
SKARBIEC37.7037.7037.7037.700.00%409.6116:41
SKOTAN4.404.394.394.39+0.92%243.6216:49
SKYLINE0.920.880.880.880.00%13.7014:58
SNIEZKA90.6089.2089.2089.20-1.33%56.0116:32
SOHODEV0.720.730.730.73-3.29%3.0715:10
SOLAR4.284.344.344.34+2.12%17.4416:10
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.609.659.659.65+0.52%34.5516:03
SOPHARMA9.509.509.509.500.00%45.3815:28
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.853.903.903.90+2.09%1,220.8516:49
STALPROD327.00330.00330.00330.00+1.23%921.1916:49
STALPROFI9.089.669.669.66+7.10%47.6916:43
STAPORKOW3.903.803.803.80-3.06%52.3415:28
STARHEDGE0.640.790.790.79+24.21%141.1613:51
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX6.386.346.346.34-0.31%93.4816:45
SUWARY27.0026.0026.0026.00-1.52%6.5912:34
SWISSMED9.609.769.769.76-1.01%143.3216:49
SYGNITY11.4011.3511.3511.35+0.44%116.4714:49
SYNEKTIK28.5028.8028.8028.80+1.41%172.4116:47
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX131.00131.00131.00131.00-9.66%0.792021-02-23
TALEX12.8013.0013.0013.00-3.70%12.6916:28
TARCZYNSKI30.0031.0031.0031.00+6.16%13.3215:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY149.00149.00149.00149.00+1.36%1.4909:07
TAURONPE2.562.632.632.63+3.29%9,619.7316:49
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.051.021.021.02-1.92%2.7510:25
TESGAS4.985.305.305.30+6.85%634.2716:48
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM19.5519.2519.2519.25-1.03%148.0616:38
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL12.5012.2512.2512.25-1.21%645.9516:49
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA6.546.546.546.54+0.62%489.9916:49
TRAKCJA3.183.333.333.33+4.72%2,452.5716:49
TRANSPOL3.203.203.203.200.00%33.5615:57
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP54.6054.6054.6054.60+6.64%0.052021-02-24
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.703.613.613.61-4.75%7.2816:49
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA54.0054.0054.0054.00+0.93%6.5313:59
UNIBEP11.3511.5511.5511.550.00%49.7616:02
UNICREDIT42.0242.3042.3042.30+1.66%3.4015:45
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.263.203.203.20-1.84%0.6814:14
UNIMOT39.8041.3041.3041.30+4.82%1,985.2416:49
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS1.151.131.131.13-0.88%491.1316:49
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS715.00710.00710.00710.000.00%335.9515:46
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.505.625.625.62+3.31%86.2516:49
VISTAL2.772.712.712.71-2.17%45.1416:48
VISTULA2.642.612.612.61-0.38%254.2816:36
VIVID1.631.641.641.64+0.12%42.1315:48
VOTUM13.9014.3514.3514.35+3.99%690.7916:41
VOXEL45.6045.9045.9045.90+0.88%119.5616:36
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.045.045.045.04+0.40%22.6812:39
WASKO1.541.591.591.59+3.24%302.6416:46
WAWEL596.00596.00596.00596.000.00%895.1116:49
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON8.978.978.978.970.00%265.3416:46
WIKANA4.404.684.684.68-0.43%8.8216:49
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.420.440.440.44+9.50%32.3515:00
WIRTUALNA95.0091.6091.6091.60-0.65%95.7416:39
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN8.929.129.129.12+1.33%25.1616:32
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.864.784.784.78+3.46%2.8110:34
WORKSERV1.141.151.151.15+1.23%112.2816:40
XTB16.1016.1516.1516.15+0.94%2,322.3316:49
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.950.950.950.950.00%0.332021-03-05
ZAMET0.930.910.910.91-2.16%103.4216:23
ZASTAL4.264.184.184.18-0.48%251.0416:49
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.309.389.389.380.00%44.9216:48
ZPUE198.50196.50196.50196.50-1.01%221.6516:34
ZREMB1.401.321.321.32-5.04%102.6216:49
ZUE5.805.705.705.70-0.87%14.5416:46
ZYWIEC484.00484.00484.00484.000.00%15.9715:59
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1965,06 +25,47 +1,31%
WIG 58315,66 +672,11 +1,17%
sWIG80 17869,39 +120,76 +0,68%
mWIG40 4333,73 +36,56 +0,85%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1965,06 +25,47 +1,31%