Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-10-28 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.283.203.203.20-1.84%59.1617:00
08OCTAVA1.051.051.051.050.00%0.2215:18
11BIT412.20419.00419.00419.00-0.19%469.0917:04
4FUNMEDIA7.007.007.007.00-0.57%21.8815:38
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL57.0057.0057.0057.00-0.70%258.4417:04
ACAUTOGAZ34.1034.5034.5034.50+0.88%40.3515:40
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION14.5514.6014.6014.60+0.69%622.5617:00
ADIUVO3.703.783.783.78+2.16%5.4717:00
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA8.248.168.168.16-0.49%23.7717:00
AGROTON9.909.769.769.76-6.15%1,233.4217:04
AGROWILL2.402.402.402.400.00%0.642021-09-21
AILLERON12.6012.9012.9012.90+2.38%312.7716:05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY1.311.311.311.31+0.15%175.9117:00
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR57.8059.7059.7059.70+4.74%25,522.0517:03
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA2.742.742.742.740.00%0.0117:00
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.701.731.731.73-0.58%20.2417:00
ALUMETAL54.2055.6055.6055.60+2.21%1,897.1917:04
AMBRA25.5025.5025.5025.500.00%110.4317:03
AMICA125.00125.00125.00125.00+0.16%1,499.3717:02
AMPLI0.620.620.620.62+6.90%0.2515:00
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR21.7021.7021.7021.700.00%54.4816:46
APLISENS14.2013.7013.7013.70-3.52%1.4615:13
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.713.703.703.70+3.06%10.9317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM24.0023.5023.5023.50-1.67%76.9417:00
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC7.757.817.817.81+1.69%507.1717:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA6.156.156.156.150.00%0.0612:41
ARTIFEX12.5012.3012.3012.30-2.38%20.1717:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS23.2024.1024.1024.10+5.47%5,771.8117:04
ASMGROUP0.450.450.450.45+4.17%0.002021-10-04
ASSECOBS38.1039.5039.5039.50+3.95%599.4817:00
ASSECOPOL96.6098.9098.9098.90+2.33%4,130.8717:00
ASSECOSEE47.9048.0048.0048.00+0.63%11,103.9317:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA55.5055.8055.8055.80+1.45%1,145.8117:00
ATAL48.5048.5048.5048.50-0.61%96.6317:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE4.784.764.764.76+0.42%53.1215:56
ATLANTAPL9.209.209.209.20+3.37%8.2310:34
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.162.162.162.16+8.00%0.132021-10-27
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.304.444.444.44-3.27%56.1017:02
ATREM2.242.302.302.30+3.60%6.7317:00
AUTOPARTN13.2013.4013.4013.40+3.08%1,704.5017:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV5.565.565.565.56-4.14%1.7516:10
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN7.056.606.606.60-7.04%18.1217:00
BENEFIT805.00827.00827.00827.00+2.73%524.8817:00
BERLING5.405.405.405.400.00%2.462021-10-18
BEST26.0026.0026.0026.00-3.70%3.902021-10-27
BETACOM7.957.957.957.95+0.63%1.2113:08
BGZBNPP92.8092.2092.2092.20+0.66%23.7317:00
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB9.509.329.329.32-1.17%1,269.4717:04
BIOTON4.704.704.704.70+0.11%51.1817:00
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.700.700.700.70-11.32%0.9917:00
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA39.4539.3039.3039.30-0.88%4,782.5717:04
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.273.193.193.19-2.60%575.1717:00
BOS11.8011.7011.7011.70+0.86%780.7317:00
BOWIM9.249.309.309.30+1.09%786.9917:00
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2145.10145.10145.10145.10+2.91%1.602021-09-09
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4118.70118.70118.70118.70-0.34%30.272021-10-25
BPHFIZBI5119.60119.60119.60119.60+2.13%2.512021-09-14
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI95.7095.7095.7095.70-2.94%1.052021-10-11
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.071.091.091.09+0.93%70.1417:04
BRIJU0.370.350.350.35-5.41%3.062021-10-27
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX260.00258.00258.00258.00-0.58%880.0417:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH28.6027.4027.4027.40-6.80%14,318.1217:03
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK366.00372.90372.90372.90+1.64%18,818.2717:00
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL2.062.062.062.06+0.98%13.322021-10-27
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC121.00122.70122.70122.70+1.03%6,045.6017:00
CCENERGY1.361.311.311.31-0.76%22.6016:48
CDPROJEKT178.98172.82172.82172.82-2.92%64,821.5217:04
CDRL24.6024.6024.6024.60+1.65%9.4213:48
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC7.007.007.007.000.00%21.0014:33
CEZ133.10133.30133.30133.30+0.15%3.4615:49
CFI0.310.350.350.35+14.10%187.6017:00
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH37.3036.8036.8036.80-1.34%2,438.6717:00
CIGAMES1.671.691.691.69+1.68%447.9917:00
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV13.6513.6513.6513.65+3.80%0.3715:22
CLNPHARMA36.7536.1036.1036.10-2.04%4,652.4417:01
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT22.3022.3022.3022.30+1.36%6.3917:00
COALENERG4.705.205.205.20+10.64%2,828.5117:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR4.604.694.694.69+2.40%3,965.6617:01
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH233.00230.00230.00230.00-1.71%498.4117:00
COMP57.0057.2057.2057.20-0.35%43.5817:04
COMPERIA6.806.806.806.800.00%4.4114:49
CORMAY1.471.481.481.48+0.61%534.7517:02
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP9.469.469.469.46+0.85%0.0209:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT35.2635.5035.5035.50+0.28%29,247.2217:00
CZTOREBKA0.570.550.550.55-5.22%22.7017:00
DEBICA77.0076.8076.8076.80-0.26%173.5617:00
DECORA37.0035.5035.5035.50-4.57%1,829.2617:00
DEKPOL34.0032.8032.8032.80-2.09%45.2317:04
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO15.9616.2016.2016.20+0.87%19.3216:36
DGA9.208.608.608.60-6.52%0.9114:24
DINOPL356.20358.00358.00358.00+0.28%48,080.7817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV137.00134.60134.60134.60-0.74%698.5317:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL6.206.256.256.25+0.81%11.0013:21
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.624.624.624.62+0.22%117.6117:00
EDINVEST4.264.324.324.320.00%32.2114:28
EFEKT6.326.326.326.32+0.32%2.2115:00
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT3.063.043.043.04-0.33%9.7916:05
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI6.506.406.406.40-1.84%52.6514:18
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.440.460.460.46-1.29%24.2916:24
ELZAB4.404.404.404.40-0.90%8.1416:13
EMCINSMED12.5012.5012.5012.500.00%0.0609:04
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.821.821.821.820.00%0.0009:00
ENEA10.1010.0010.0010.00-1.77%1,852.3417:00
ENELMED17.0017.0017.0017.00-0.58%88.1313:42
ENERGA8.168.198.198.19+1.11%438.4317:00
ENERGOINS1.511.521.521.52-1.94%5.5117:00
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER32.8032.6032.6032.60-0.61%1,038.6216:45
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD76.8076.8076.8076.800.00%484.3117:00
ERG44.0044.8044.8044.80+0.90%1.8917:00
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ59.2059.4059.4059.400.00%474.7617:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.304.234.234.23-1.63%4.9115:05
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH10.4010.0110.0110.01-3.75%6,533.4717:04
EUROHOLD13.0013.0013.0013.00-1.52%0.1009:19
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL38.0037.9037.9037.90-0.26%30.2716:33
EVEREST3.393.393.393.39+5.94%4.4414:05
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR3.273.143.143.14-0.63%2,771.6317:02
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING13.7513.7513.7513.750.00%30.9716:29
FASTFIN1.151.321.321.32-1.49%2.1415:13
FEERUM9.609.609.609.600.00%0.0509:05
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO39.0039.5039.5039.50+0.51%132.8517:00
FERRUM4.104.104.104.100.00%0.0209:05
FMG22.0022.0022.0022.00-15.38%0.882021-10-26
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE47.1046.6046.6046.60-1.69%62.7617:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.451.461.461.46-0.41%244.0217:02
GETINOBLE0.460.450.450.45-1.96%1,340.8517:01
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED4.214.314.314.310.00%31.3516:46
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.205.355.355.35+5.94%15.5615:22
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW44.7844.1044.1044.10-1.61%3,447.5217:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.991.991.991.990.00%0.0009:06
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN4.484.884.884.88+8.93%2,309.2217:01
GRODNO16.6216.0816.0816.08-3.60%627.8417:00
GRUPAAZOTY30.8030.6230.6230.62+0.13%2,199.3017:00
GTC7.067.197.197.19+0.14%39.0017:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY57.0057.7057.7057.70+0.87%1,506.5217:00
HARPER9.809.489.489.48-2.77%87.6216:45
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO16.6016.0016.0016.000.00%1.9514:08
HERKULES1.801.801.801.80-2.96%333.7917:04
HUBSTYLE0.740.800.800.80+0.25%4.2817:00
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR37.9037.0037.0037.00-2.37%28.7216:10
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV12.9013.0013.0013.00+0.78%1.3912:42
IALBGR1.041.061.061.06+1.92%103.1417:03
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.301.291.291.29+3.20%0.8017:00
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY34.5034.5034.5034.500.00%105.2617:00
IMMOBILE2.882.782.782.78-1.42%0.3517:00
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA2.912.842.842.84-5.33%47.0617:00
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.082.962.962.96-3.90%202.9417:00
INC5.475.455.455.45+0.74%61.8517:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK266.00265.00265.00265.000.00%2,460.5817:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO8.258.408.408.40-1.75%2.7715:34
INSTALKRK31.2031.6031.6031.600.00%15.2514:56
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT19.9220.1020.1020.10+0.90%39.5416:40
INTERBUD1.281.281.281.28+14.29%0.132021-10-22
INTERCARS457.00457.00457.00457.00+0.22%6,812.4317:03
INTERFERI4.604.704.704.70-2.08%7.2515:23
INTERSPPL1.291.251.251.25-1.95%0.4316:47
INTROL4.954.954.954.95+1.02%0.0016:48
INVCEEFIZ479.50479.50479.50479.50+0.10%1.442021-10-21
INVFIZ963.10963.10963.10963.10-0.30%2.892021-10-21
INVGLDFIZ1,630.001,650.001,650.001,650.00+0.92%6.542021-10-21
INVISTA0.770.810.810.81+14.08%69.7517:00
INVPEFIZ1,090.901,091.001,091.001,091.00+0.74%15.272021-10-27
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA3.273.273.273.27+1.87%1.3110:39
IQP0.570.620.620.62+11.96%34.0416:16
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK39.2036.1036.1036.10-8.61%203.3116:33
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.782.722.722.720.00%1.3114:57
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.393.473.473.47+2.36%49.0817:00
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW50.8650.7250.7250.72-1.05%31,845.6017:03
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST2.072.072.072.070.00%0.252021-10-27
K2INTERNT23.3023.0023.0023.00-1.71%26.1813:43
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.300.300.300.30-6.25%0.2815:00
KCI1.321.291.291.29-1.53%15.8016:24
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL61.7061.9061.9061.90+1.31%3,346.1217:00
KETY618.00613.00613.00613.00-0.49%17,669.1217:03
KGHM155.80154.60154.60154.60-0.32%64,343.7317:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL15.1515.1015.1015.10+2.37%9.5414:16
KINOPOL13.4013.4013.4013.40-0.37%36.6416:46
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA34.8034.3034.3034.30-1.44%50.8616:35
KOMPAP18.8018.8018.8018.800.00%3.7813:43
KOMPUTRON3.203.183.183.18-0.63%39.3816:31
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.451.451.451.450.00%0.3315:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD67.0070.0070.0070.00+4.48%247.7617:04
KRAKCHEM0.720.720.720.720.00%1.9611:27
KREC20.0019.7019.7019.70-2.48%27.3116:47
KREDYTIN16.8016.8016.8016.800.00%0.0809:02
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA510.00514.00514.00514.00+0.39%5.6214:17
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK327.00341.00341.00341.00+4.67%3,748.5017:00
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN18.0018.4618.4618.46+3.13%35.7017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO5.645.565.565.56-4.14%4,357.4417:00
LABOPRINT15.4015.2015.2015.200.00%0.1709:58
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.691.801.801.80+0.56%4.7117:01
LCCORP3.693.693.693.69+0.41%319.8717:00
LENA4.654.604.604.60-1.08%12.7415:05
LENTEX9.469.509.509.50+0.42%12.6017:00
LIBET2.382.302.302.30-3.77%13.8113:21
LIVECHAT124.60127.40127.40127.40+2.91%572.5617:00
LMASFIZ1,578.011,578.011,578.011,578.01+0.57%6.312021-10-26
LMBSFIZ1,618.801,618.801,618.801,618.80+6.50%3.242021-10-08
LMCSFIZ1,520.001,520.001,520.001,520.00-1.94%1.522021-10-12
LMDSFIZ1,579.901,579.901,579.901,579.90+0.32%3.162021-10-25
LMESFIZ1,548.001,548.001,548.001,548.00-0.03%20.122021-07-27
LOKUM25.0025.0025.0025.00+0.81%0.0509:36
LOTOS63.1662.9262.9262.92-0.41%8,838.3617:04
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP14,120.0014,110.0014,110.0014,110.00+0.07%19,402.9217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT14.0014.4514.4514.45+3.21%234.4817:00
LUBAWA1.241.231.231.23-0.48%101.5517:02
MABION78.1075.5075.5075.50-4.19%10,415.6717:03
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL7.006.986.986.98+0.58%5.7211:28
MANGATA78.6077.2077.2077.20+3.21%88.2716:48
MARVIPOL0.730.730.730.73-0.95%52.9717:00
MASTERPHA4.354.354.354.35-2.90%1.022021-10-27
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK554.00552.50552.50552.50-0.09%19,854.8317:01
MBWS6.206.206.206.200.00%6.1217:00
MCI24.2024.8024.8024.80+1.64%753.7117:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA3.193.173.173.17-0.63%5.9716:42
MEDIACAP3.243.233.233.230.00%202.7616:48
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG22.5023.1023.1023.10+0.43%980.6717:02
MEDYCZNYFIZ167.40176.00176.00176.00+0.63%21.812021-10-25
MEGARON13.8013.8013.8013.80+1.47%0.5115:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA21.5021.4021.4021.400.00%57.8014:26
MERCATOR112.00105.20105.20105.20-6.32%7,915.3617:04
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR16.3016.7516.7516.75+0.90%28.3514:38
MEXPOLSKA2.282.282.282.280.00%0.0209:02
MFO50.8050.8050.8050.800.00%27.3217:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND2.752.702.702.70+1.50%6,235.8417:04
MILLENNIUM8.638.668.668.66+0.17%4,844.4817:00
MIRACULUM1.591.641.641.64+2.82%12.2711:20
MIRBUD3.883.843.843.84-1.41%383.2517:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP75.0075.0075.0075.000.00%4.1513:59
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK364.00361.00361.00361.00-0.55%317.0217:03
MOJ2.002.002.002.000.00%0.7010:07
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.852.842.842.84-0.70%51.8017:00
MOSTALPLC22.8023.2023.2023.20+1.75%86.3817:00
MOSTALWAR6.746.746.746.74-0.30%11.3417:00
MOSTALZAB1.951.951.951.95+1.04%222.4917:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA5.755.605.605.60-1.75%1.2616:35
MWTRADE4.844.764.764.76+1.28%6.3016:49
NETIA6.946.946.946.940.00%6.972021-07-29
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG22.8023.0023.0023.00+0.88%80.7917:00
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA147.00148.50148.50148.50+2.77%98.5117:01
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.545.605.605.60+1.45%7.4116:17
ODLEWNIE5.525.305.305.30-0.75%16.2711:31
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX22.1022.4022.4022.40-1.32%2.2517:00
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN1.051.051.051.050.00%19.4417:00
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR237.00237.00237.00237.000.00%0.9515:15
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL65.0066.2066.2066.20+3.44%203.8116:49
OPTEAM15.2515.1515.1515.15-0.98%15.6114:34
ORANGEPL7.787.707.707.70-1.47%11,327.0417:00
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.702.702.702.700.00%0.0409:47
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY25.6025.7025.7025.70+0.78%17.3416:35
OTLOG9.949.929.929.92-0.80%52.0216:23
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW3.943.903.903.90-1.02%63.5712:58
OVOSTAR74.0070.0070.0070.00+1.45%0.8009:45
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.622.612.612.610.00%10.2717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA14.9014.9014.9014.900.00%9.5817:00
PATENTUS1.191.211.211.21-1.23%20.0612:49
PBG0.050.050.050.050.00%32.502021-10-27
PBKM84.0084.0084.0084.000.00%105.5011:06
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.390.390.390.39+7.73%0.002021-10-26
PCCEXOL2.852.852.852.85-0.07%53.4617:04
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA98.0096.0096.0096.00-2.54%402.9617:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX22.7022.8022.8022.80+0.44%209.0517:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO125.00124.00124.00124.00-1.08%50,520.3817:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.872021-06-18
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP82.5082.8082.8082.80+0.36%73.9317:00
PEPEES1.261.281.281.28+3.23%38.5517:00
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE9.899.999.999.99+0.95%15,498.4717:00
PGNIG6.286.126.126.12-2.92%29,230.4717:04
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT17.9017.9017.9017.900.00%7.002021-10-25
PHN15.1515.1015.1015.10+0.67%32.5214:03
PKNORLEN90.2087.4687.4687.46-1.84%115,481.2417:01
PKOASZEWZ96.2996.2996.2996.29+2.10%0.672021-10-22
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP47.0247.6847.6847.68+0.97%74,636.9817:03
PKOGD107.06107.06107.06107.06+0.01%1.182021-10-26
PKOGS89.3589.3589.3589.35+0.20%22.342021-10-19
PKOSO111.93111.93111.93111.93+0.57%0.2214:50
PKPCARGO18.2218.4018.4018.40+1.10%1,875.7917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.402.382.382.38-0.42%4.7414:42
PLATYNINW2.302.302.302.30+2.68%5.3513:12
PLAYWAY453.40458.00458.00458.00+1.01%1,323.5617:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR2.493.503.503.50+39.80%1,054.7215:50
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG3.883.863.863.860.00%3.9512:17
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.2012.4512.4512.45+2.05%4.3814:13
POLIMEXMS4.364.364.364.36+0.35%442.8617:03
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.003.003.003.00+1.01%8.1011:57
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD4.484.284.284.28-4.68%349.4616:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK4.884.764.764.76-2.46%144.8616:48
PRAIRIE0.710.700.700.70-2.49%762.3217:04
PRIMAMODA1.201.431.431.430.00%3.002021-10-27
PROCAD1.801.801.801.800.00%1.6211:00
PROCHEM24.8025.4025.4025.40+2.42%23.1716:49
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM14.7014.7014.7014.70+0.68%0.5612:42
PROTEKTOR3.353.343.343.34-0.30%3.8117:00
PROVIDENT7.757.507.507.50+3.45%38.4414:42
PULAWY84.0086.0086.0086.00+1.42%371.2517:00
PWRMEDIA15.9018.2018.2018.20+15.92%539.1317:00
PZU39.5039.6039.6039.60+0.20%51,887.5117:00
PZUAKORD118.07117.91117.91117.91-0.08%49.2213:50
QMULTIFIZ1,617.151,618.001,618.001,618.00+0.30%3.242021-10-25
QUANTUM43.0044.0044.0044.00+3.77%6.4915:58
QUERCUS4.154.044.044.04-3.12%216.6717:02
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL3.053.053.053.05-0.33%8.6617:00
RAFAKO1.151.121.121.12-2.44%201.1217:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET17.0017.0017.0017.000.00%1.462021-10-27
RAINBOW25.4525.3025.3025.30-1.75%67.6117:00
RANKPROGR2.542.502.502.50+0.40%117.4717:03
RAWLPLUG18.3018.0018.0018.00-1.10%71.7917:00
REDAN0.420.410.410.410.00%4.0415:31
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.220.220.220.220.00%0.332021-10-27
RELPOL7.787.687.687.68-1.29%136.1316:29
REMAK19.5019.4019.4019.40+1.04%11.8117:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.462.442.442.44+0.41%29.3416:49
ROPCZYCE31.7031.3031.3031.30+0.32%28.0717:00
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.071.211.211.21+13.08%27.1617:00
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK17.3016.4016.4016.40-5.48%1,212.2017:00
SANTANDER14.9515.2015.2015.20+1.67%252.4717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.252.302.302.30+4.55%98.5817:00
SARE7.007.207.207.200.00%15.5415:11
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP15.4015.8015.8015.80-0.63%7.9617:00
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.109.009.009.00-1.10%14.5616:49
SELENAFM24.2024.3024.3024.300.00%73.8816:48
SELVITA58.7057.9057.9057.90+1.58%113.2717:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA4.904.804.804.80-2.04%41.5017:00
SFINKS0.430.430.430.43-2.27%6.8417:00
SILVANO8.508.508.508.50-1.85%0.0110:59
SIMPLE13.2013.2013.2013.20+0.76%1.452021-10-26
SKARBIEC33.2033.2033.2033.20-0.90%358.2017:00
SKOTAN2.202.142.142.14-2.73%52.2117:00
SKYLINE1.011.011.011.010.00%6.972021-10-27
SNIEZKA80.0079.8079.8079.800.00%2.1616:49
SOHODEV0.390.390.390.39+1.57%0.2011:17
SOLAR5.365.525.525.52+5.75%2.6815:44
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL10.8510.9010.9010.90+0.46%43.6816:25
SOPHARMA8.808.658.658.65-1.70%7.1213:26
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP4.003.963.963.96-0.50%156.9217:00
STALPROD292.00284.00284.00284.00-4.22%1,451.6717:00
STALPROFI11.0010.8010.8010.80+3.85%1,322.5217:00
STAPORKOW3.043.143.143.14+4.67%47.5917:00
STARHEDGE0.600.600.600.60+9.96%0.0315:00
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX4.574.364.364.36-4.39%106.3616:30
SUWARY22.2022.2022.2022.20-2.63%0.0409:00
SWISSMED10.2510.6510.6510.65+3.40%1.3412:27
SYGNITY10.0010.0010.0010.00-0.99%32.9917:00
SYNEKTIK31.5029.8529.8529.85-3.71%147.9617:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX15.0014.7014.7014.70-2.00%1.2016:10
TARCZYNSKI45.0045.0045.0045.000.00%1.1211:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY187.00186.00186.00186.00-0.53%5.4114:37
TAURONPE3.443.333.333.33-4.09%20,474.3417:00
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX1.061.061.061.060.00%0.5814:41
TESGAS4.344.344.344.34+1.52%3.5415:04
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM43.1542.3042.3042.30+0.12%1,091.3317:01
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL12.7212.7212.7212.72-0.16%108.2415:51
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA8.308.108.108.10-1.22%1,197.4217:00
TRAKCJA2.222.242.242.24+0.45%143.2917:00
TRANSPOL3.773.743.743.74-0.27%9.3416:03
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP53.4553.4553.4553.45-0.28%20.692021-10-26
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.303.493.493.49+5.76%1.7515:00
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA59.5059.5059.5059.500.00%32.7017:00
UNIBEP11.7511.5511.5511.550.00%1.0114:36
UNICREDIT52.8953.2253.2253.22+1.51%3.1912:25
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.013.053.053.05+0.33%15.2912:13
UNIMOT50.5050.5050.5050.50-0.20%304.2617:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.380.380.380.38+2.70%87.662021-10-01
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS724.00724.00724.00724.00+0.56%71.9215:35
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS7.347.407.407.40+1.09%13.2916:43
VISTAL3.573.573.573.57+0.28%35.8317:00
VISTULA3.703.713.713.71-0.13%5.5417:00
VIVID1.261.301.301.30+3.34%23.9216:20
VOTUM13.4213.6013.6013.60+1.19%84.5217:00
VOXEL53.4052.6052.6052.60-0.75%58.3817:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.165.165.165.160.00%0.2609:00
WASKO1.651.691.691.69+2.12%53.4217:00
WAWEL596.00594.00594.00594.00-0.34%10.7117:00
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON12.4412.6412.6412.64+1.77%848.5017:00
WIKANA5.005.005.005.000.00%2.402021-10-27
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.330.330.330.33+3.11%0.952021-10-27
WIRTUALNA145.00146.00146.00146.00+0.83%1,158.0217:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN13.1513.3013.3013.30+1.14%29.9216:33
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.394.394.394.39-0.90%0.2609:00
WORKSERV1.301.281.281.28-0.93%49.2316:18
XTB16.2016.3416.3416.34+0.86%2,937.3817:00
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.750.800.800.80+6.67%2.422021-10-27
ZAMET0.890.890.890.89-1.33%229.6517:00
ZASTAL1.941.691.691.69-11.52%121.9717:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK18.0019.0019.0019.00+5.26%1,575.5217:04
ZPUE206.00206.00206.00206.00+0.49%17.5115:08
ZREMB1.171.171.171.17+4.00%46.2016:26
ZUE3.693.603.603.60-2.70%21.1816:45
ZYWIEC485.00485.00485.00485.00+0.21%29.0916:10
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2392,67 -12,15 -0,51%
WIG 73217,44 -160,46 -0,22%
sWIG80 21366,94 +39,16 +0,18%
mWIG40 5663,03 +32,64 +0,58%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2392,67 -12,15 -0,51%