Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-06-05 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0.390.390.390.390.00%5.9615:00
08OCTAVA0.800.800.800.800.00%0.0111:00
11BIT483.00467.50467.50467.50-2.30%7,010.7717:03
4FUNMEDIA4.985.045.045.04+7.23%159.7116:48
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL24.5024.4024.4024.40-0.41%15.2017:00
ACAUTOGAZ37.5038.7038.7038.70+2.93%73.3616:47
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION3.393.403.403.400.00%296.3017:04
ADIUVO5.045.065.065.06+0.40%57.0615:31
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA8.368.908.908.90+7.23%185.4117:02
AGROTON3.773.723.723.72-1.06%101.3217:03
AGROWILL2.302.302.302.300.00%0.232020-05-14
AILLERON6.406.506.506.50+1.56%159.9917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.670.720.720.72+7.49%203.0817:00
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR17.4017.8217.8217.82+5.10%58,758.6617:04
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.391.311.311.310.00%31.4917:00
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.211.241.241.24+5.98%959.9317:00
ALUMETAL40.1040.4040.4040.400.00%159.0416:02
AMBRA17.6017.7017.7017.70+0.57%140.6616:41
AMICA124.00124.00124.00124.00-0.32%496.4417:00
AMPLI0.290.290.290.290.00%0.032020-06-03
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR20.6020.3020.3020.30-1.46%129.2716:38
APLISENS9.759.809.809.80+0.51%9.1116:38
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY1.982.252.252.25+15.98%809.1017:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM18.0018.5018.5018.50+1.65%70.6216:11
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC4.374.434.434.43-1.12%122.7317:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA4.584.784.784.78+4.37%4.5813:00
ARTIFEX6.706.806.806.80+1.49%116.4817:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS3.513.503.503.500.00%478.0017:00
ASMGROUP3.043.043.043.040.00%0.382020-06-01
ASSECOBS34.2034.0034.0034.000.00%68.3316:20
ASSECOPOL72.4072.0072.0072.00-1.64%4,398.4617:04
ASSECOSEE39.5038.5038.5038.50-3.02%2,273.2917:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA16.1016.4016.4016.40+1.55%329.6116:43
ATAL33.0033.3033.3033.30+0.91%101.7817:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.383.483.483.48+2.35%43.0917:00
ATLANTAPL5.025.025.025.020.00%0.5012:40
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.381.391.391.39+6.11%2.1210:16
ATM11.0011.0011.0011.000.00%0.0209:00
ATMGRUPA4.234.304.304.30+2.38%85.3615:52
ATREM2.042.042.042.040.00%0.0009:00
AUTOPARTN5.325.325.325.320.00%246.0017:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD1.061.061.061.060.00%10.0315:00
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV4.024.164.164.16+3.23%5.9314:28
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.8010.0010.0010.00-1.96%85.6816:36
BENEFIT768.00780.00780.00780.00+1.96%2,564.4517:00
BERLING3.323.403.403.400.00%126.3415:06
BEST17.9017.9017.9017.900.00%2.2416:33
BETACOM9.9810.0010.0010.00+1.01%31.7711:34
BGZBNPP54.0056.2056.2056.20+6.04%315.7717:00
BIK13.8514.3514.3514.35+2.50%8.5416:42
BIOMEDLUB3.843.893.893.89+2.37%2,330.3017:04
BIOTON4.424.244.244.24-3.64%759.5917:02
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.530.530.530.530.00%0.172020-06-03
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA24.5024.5524.5524.55+0.20%4,981.8917:00
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.703.593.593.59-1.91%497.9117:00
BOS5.866.186.186.18+5.82%456.8317:04
BOWIM1.781.821.821.820.00%28.8317:00
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144.60144.60144.60144.60-1.03%7.372020-02-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4121.20121.00121.00121.00+1.00%60.512020-05-27
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS111.10111.10111.10111.10+10.99%5.552020-01-08
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI81.0181.0181.0181.01+17.24%1.702020-05-22
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.470.440.440.44-7.23%229.1117:02
BRIJU0.290.280.280.28-1.40%24.2216:00
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX234.00235.00235.00235.00+0.21%2,910.2017:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH3.153.183.183.18+2.91%111.7517:01
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK179.00184.80184.80184.80+4.05%36,172.2117:01
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.301.301.301.300.00%2.1515:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC72.3071.3071.3071.30+1.86%244,705.4217:04
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT394.50390.60390.60390.60-0.51%149,527.3717:01
CDRL14.9015.0015.0015.00+3.09%24.2415:02
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC8.508.508.508.500.00%24.4416:41
CEZ82.9083.5083.5083.50+0.60%78.1115:22
CFI0.420.400.400.40-0.25%36.8617:00
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH36.8536.4036.4036.40-1.62%3,485.6517:00
CIGAMES0.840.850.850.85+1.79%1,091.2817:03
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV9.009.009.009.00-1.64%1.8014:06
CLNPHARMA35.5036.6536.6536.65+4.27%2,135.7517:03
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT17.6017.6017.6017.60+0.57%120.8616:48
COALENERG0.230.230.230.23+2.73%3.3516:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.101.081.081.08-0.91%187.7116:46
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH200.00206.00206.00206.00+3.00%4,330.9317:00
COMP60.0060.0060.0060.00-0.33%1.6217:02
COMPERIA2.602.622.622.62+0.77%16.7310:14
CORMAY1.081.051.051.05-1.87%658.7017:00
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP7.006.966.966.96+0.87%25.4717:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT26.9028.0028.0028.00+5.03%24,627.3017:00
CZTOREBKA0.410.410.410.410.00%0.0115:00
DEBICA75.0074.4074.4074.40-0.27%190.9417:00
DECORA22.7023.6023.6023.60+3.96%211.5017:00
DEKPOL22.8022.6022.6022.60-0.88%4.5711:19
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO17.7016.4016.4016.40-3.53%2,320.3017:00
DGA5.385.645.645.64+10.59%16.0116:49
DINOPL195.80191.80191.80191.80-1.64%83,569.9217:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV90.8095.0095.0095.00+4.40%462.9517:02
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.500.500.500.50-16.67%0.6415:00
DROZAPOL1.171.181.181.18+3.98%2.0711:58
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.134.174.174.17+1.46%1,071.0117:00
EDINVEST2.242.302.302.30+0.88%2.3811:18
EFEKT5.305.305.305.30+1.92%87.2317:00
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT4.103.963.963.96-3.41%557.0517:00
ELBUDOWA2.902.932.932.93-0.51%184.8316:43
ELEKTROTI4.694.694.694.69+1.96%43.6916:48
ELEMENTAL1.921.851.851.85-3.65%1,769.6417:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.310.340.340.34+9.42%164.0817:00
ELZAB4.964.864.864.86-2.41%133.9916:21
EMCINSMED6.957.357.357.35+5.76%2.9013:24
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.321.401.401.40+6.06%150.2917:00
ENEA6.906.896.896.89+1.03%9,305.4117:00
ENELMED11.9011.6011.6011.60-2.52%2.8014:46
ENERGA8.218.268.268.26+0.24%3,024.3817:03
ENERGOINS0.800.850.850.850.00%12.7915:12
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER31.3032.0032.0032.00+4.58%1,243.2717:01
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD20.0019.8019.8019.80-0.75%149.5716:42
ERG31.0030.0030.0030.00+0.67%2.5216:14
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ9.409.589.589.58+1.91%202.0417:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO5.064.864.864.86-2.02%60.7415:38
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH18.7018.9518.9518.95+1.34%7,610.3817:03
EUROHOLD4.304.604.604.60-3.77%8.2012:39
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL22.7023.2023.2023.20+2.20%124.7617:00
EVEREST16.1015.4015.4015.40+4.76%36.8913:22
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.442.402.402.40+0.42%1,945.9017:03
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING13.9014.0014.0014.00+0.72%133.8817:00
FASTFIN0.100.100.100.100.00%1.072020-06-03
FEERUM12.6012.3012.3012.30-2.38%3.3216:44
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO17.0017.2517.2517.25+0.58%37.9816:30
FERRUM4.124.204.204.20+1.94%27.3517:00
FMG13.2013.2013.2013.20+1.54%0.662020-05-29
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE24.3023.9023.9023.90-1.65%944.4017:00
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.101.121.121.12+2.27%1,379.3217:04
GETINOBLE0.250.250.250.25+3.69%321.4617:00
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED2.862.802.802.80-0.71%387.1717:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO6.656.656.656.65+0.76%1.3315:10
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW41.1541.3041.3041.30+0.24%4,331.5717:00
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.451.451.451.450.00%0.0009:00
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.621.621.621.620.00%381.2517:01
GRODNO5.245.265.265.26+0.38%98.4917:00
GRUPAAZOTY34.0033.4533.4533.45-2.48%6,134.9717:02
GTC8.028.088.088.08+0.75%145.6817:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY40.5041.6041.6041.60+4.00%4,359.7817:04
HARPER4.424.364.364.36+1.40%322.2417:00
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO9.059.709.709.70-3.00%0.7916:32
HERKULES1.401.371.371.37-2.14%296.1017:02
HUBSTYLE0.360.360.360.36-0.56%6.3917:00
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR28.6028.6028.6028.600.00%13.4515:37
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV9.909.909.909.90-1.00%0.0209:00
IALBGR0.240.250.250.25+3.33%7.7415:45
IDEABANK2.002.022.022.02+0.75%666.0217:00
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.331.451.451.45+2.84%15.4814:38
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY12.4512.8012.8012.80+3.23%33.5716:38
IMMOBILE2.332.562.562.56+2.40%0.6915:29
IMPEL7.607.607.607.60+0.53%12.1615:00
IMPERA0.950.950.950.950.00%1.9117:00
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.762.622.622.62-5.07%83.7417:00
INC3.363.283.283.28-0.30%50.4017:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK154.60156.00156.00156.00+3.31%4,975.4617:04
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.524.464.464.46-1.33%4.8415:32
INSTALKRK16.4016.8516.8516.85+2.74%23.9716:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT15.3015.6015.6015.60+2.63%276.9516:21
INTERBUD0.660.660.660.66-1.49%1.0515:00
INTERCARS191.00191.00191.00191.00+0.53%516.4917:00
INTERFERI3.183.183.183.18+1.92%0.8013:12
INTERSPPL1.461.541.541.54+6.94%52.7117:00
INTROL2.282.222.222.22-0.89%43.7816:43
INVCEEFIZ460.10460.00460.00460.00-4.17%17.022020-05-27
INVFIZ939.90939.90939.90939.90+0.91%2.8211:13
INVGLDFIZ1,745.001,725.011,725.011,725.01-0.98%22.5415:10
INVISTA0.330.340.340.34+3.03%1.0415:26
INVPEFIZ660.00660.00660.00660.00-1.49%2.6317:00
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA2.262.322.322.32+2.65%40.6016:48
IQP0.670.620.620.62-6.02%39.5617:00
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK31.0030.7030.7030.70-0.65%60.4616:49
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.581.581.581.580.00%0.2917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.612.552.552.550.00%82.2317:00
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW20.1021.1421.1421.14+6.55%54,325.5317:04
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR2.852.842.842.84+0.71%18.4917:00
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST3.183.833.833.83+24.35%113.1614:12
K2INTERNT9.759.559.559.55-1.55%9.0614:06
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.350.360.360.36+1.69%0.112020-06-04
KCI0.920.890.890.89-3.70%321.1817:00
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL42.4042.6542.6542.65+0.83%281.9517:01
KETY362.00370.00370.00370.00+1.93%3,907.8917:00
KGHM89.0091.5291.5291.52+3.76%93,287.1917:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL14.3514.5014.5014.50+5.07%29.3916:19
KINOPOL7.857.507.507.50-2.60%269.8917:00
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA33.7036.5036.5036.50+8.63%51.3116:39
KOMPAP6.856.906.906.900.00%34.9616:48
KOMPUTRON2.852.752.752.75-4.84%946.8817:00
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX0.900.900.900.900.00%2.0415:00
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD31.2031.2031.2031.200.00%0.0309:00
KRAKCHEM0.500.500.500.50-1.96%0.1515:00
KREC6.386.666.666.66-4.31%0.6115:34
KREDYTIN8.308.558.558.55+15.54%13.0409:29
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA380.00381.00381.00381.00+0.79%12.4914:08
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK114.00119.50119.50119.50+2.93%17,352.1217:04
KRUSZWICA61.0060.2060.2060.20+0.33%77.2816:18
KRVITAMIN4.824.684.684.68-2.90%260.0016:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO1.251.251.251.250.00%2.5015:00
LABOPRINT10.2010.2010.2010.200.00%0.0709:19
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.862.802.802.80-4.76%42.3116:41
LCCORP2.132.202.202.20+2.33%458.1017:00
LENA3.943.923.923.92+0.26%155.1317:00
LENTEX9.809.809.809.800.00%126.1816:08
LIBET1.962.022.022.02+2.02%175.7516:04
LIVECHAT60.0059.7059.7059.70+4.01%6,474.7317:04
LMASFIZ1,200.001,200.001,200.001,200.00-1.95%1.202020-02-21
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,089.901,089.901,089.901,089.90+6.32%5.452020-01-07
LMDSFIZ933.50933.50933.50933.50+6.58%28.002020-04-15
LMESFIZ1,225.201,225.201,225.201,225.20+19.87%14.702020-02-04
LOKUM12.0012.0012.0012.000.00%29.9316:32
LOTOS64.0065.9065.9065.90+3.78%54,654.3117:04
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP7,395.007,700.007,700.007,700.00+5.48%28,505.5917:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT15.0015.2015.2015.20+1.33%43.4116:47
LUBAWA1.161.161.161.16-0.43%420.2617:00
MABION28.0030.8030.8030.80+11.59%8,052.2817:04
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.555.455.455.45-0.91%70.5416:46
MANGATA50.5053.0053.0053.00+3.92%82.8117:00
MARVIPOL1.001.001.001.000.00%80.9417:00
MASTERPHA4.204.074.074.07-1.93%109.2417:00
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK227.00247.60247.60247.60+9.46%20,627.7017:04
MBWS8.348.148.148.14-2.40%60.2417:00
MCI10.9011.2011.2011.20+1.82%190.7116:22
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA2.802.922.922.92+2.82%4.8615:17
MEDIACAP1.872.022.022.02+4.12%739.3712:47
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG20.5020.3020.3020.30-0.98%194.8117:00
MEDYCZNYFIZ136.00138.05138.05138.05+1.58%50.432020-06-03
MEGARON7.607.607.607.60+0.66%0.262020-06-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA19.4019.4019.4019.40-1.52%26.7116:11
MERCATOR47.8047.5047.5047.50+1.06%3,154.4317:02
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR7.667.807.807.80+4.00%115.0717:00
MEXPOLSKA2.222.382.382.38-3.25%32.5717:00
MFO22.0021.8021.8021.800.00%64.3116:43
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.480.460.460.46-4.56%8.5015:18
MILLENNIUM3.143.253.253.25+6.35%33,703.9317:02
MIRACULUM1.261.261.261.26+0.40%136.4216:35
MIRBUD1.241.251.251.25+2.04%525.0017:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP63.0069.0069.0069.00+10.40%17.7515:09
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK193.00208.00208.00208.00+9.47%34.4916:33
MOJ0.840.860.860.86+8.12%32.6811:53
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.102.402.402.40+14.29%1,926.1017:04
MOSTALPLC9.769.569.569.56+1.27%50.5716:02
MOSTALWAR4.654.644.644.64-2.11%9.6616:38
MOSTALZAB0.920.920.920.92+0.66%189.2917:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.402.402.402.40-2.44%0.4814:02
MWTRADE2.162.142.142.14-0.93%92.8017:00
NETIA3.913.993.993.99+1.79%240.9817:01
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG23.6023.7023.7023.70+0.42%84.9016:33
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST15.5515.5515.5515.55-0.96%4.172020-06-04
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA64.0063.2063.2063.20+1.94%43.3416:21
NOWAGALA0.710.650.650.65-5.80%13.2416:18
NTTSYSTEM2.502.422.422.42-3.20%3.9716:07
ODLEWNIE4.854.784.784.78-1.44%40.6616:38
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX15.5015.5015.5015.50-3.12%17.8211:23
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.680.680.680.68+3.98%25.9717:00
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR200.00200.00200.00200.00-4.76%0.402020-06-04
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL24.6024.7024.7024.700.00%270.3116:45
OPTEAM24.2024.0024.0024.00+0.84%15.4215:07
ORANGEPL6.636.646.646.64+0.61%13,298.5017:02
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP0.981.151.151.15+9.52%2.5315:39
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY9.489.469.469.460.00%0.1914:11
OTLOG3.783.643.643.64-3.19%1.312020-06-04
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.601.641.641.64+0.61%9.2713:21
OVOSTAR76.0076.0076.0076.000.00%0.6309:43
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.071.101.101.10-0.90%6.5917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA12.2512.7012.7012.70+8.09%21.9615:40
PATENTUS1.101.151.151.15+4.07%29.2315:41
PBG0.050.050.050.05+15.00%176.292020-06-03
PBKM85.0083.0083.0083.00-1.19%107.5616:46
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.370.370.370.37+6.86%0.152020-06-04
PCCEXOL3.002.982.982.98-0.33%744.9417:00
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA47.0046.4046.4046.40-1.28%404.0516:29
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX10.9511.4511.4511.45+5.05%355.3816:47
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO55.5057.3057.3057.30+4.18%147,362.2317:04
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER11.2010.3010.3010.30+3.21%22.2512:44
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP30.7030.8030.8030.80+0.33%70.0517:00
PEPEES1.771.801.801.80+2.27%88.6917:03
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE5.906.256.256.25+6.00%48,771.1417:04
PGNIG4.244.334.334.33+2.56%30,427.2717:04
PGODLEW1.171.211.211.21+3.42%12.0016:08
PGSSOFT12.2011.9011.9011.90-1.65%42.8716:19
PHN12.6012.5012.5012.500.00%106.0117:00
PKNORLEN68.9472.6872.6872.68+5.58%177,053.7817:00
PKOASZEWZ98.9798.9798.9798.97+0.99%3.7610:05
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP22.9023.5723.5723.57+4.02%197,679.2917:04
PKOGD99.0099.0099.0099.00+1.54%3.372020-06-03
PKOGS94.1994.1994.1994.19+0.42%6.4011:17
PKOSO104.80105.00105.00105.00+0.57%31.472020-06-04
PKPCARGO14.6215.3815.3815.38+5.63%8,901.8517:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1.751.701.701.70-2.58%11.9916:48
PLATYNINW0.470.470.470.470.00%0.0311:00
PLAYWAY474.00466.00466.00466.00-1.69%4,938.1717:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.881.751.751.75-6.91%1.4416:38
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG1.201.211.211.21+2.54%11.5614:29
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE15.0014.8014.8014.80-1.33%196.7416:44
POLIMEXMS2.572.582.582.58+0.98%1,135.7117:00
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.253.193.193.19-1.99%12.8617:00
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.603.593.593.59-0.28%17.0117:00
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD1.601.561.561.56-2.19%43.5616:11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA8.809.109.109.10+1.11%25.4513:44
PRAGMAINK7.007.007.007.000.00%0.0709:20
PRAIRIE0.430.410.410.41-6.61%247.6517:02
PRIMAMODA0.900.900.900.90+5.29%0.032020-06-04
PROCAD1.001.001.001.00+25.00%13.0015:00
PROCHEM15.6015.5015.5015.50-0.96%1.2011:44
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM16.5515.9515.9515.95-3.63%10.2316:33
PROTEKTOR3.763.883.883.880.00%47.3217:00
PROVIDENT3.303.283.283.28+2.50%1,802.7017:00
PULAWY96.0095.8095.8095.80+1.27%127.7017:00
PWRMEDIA3.853.803.803.80+0.53%26.1915:53
PZU31.5132.2232.2232.22+2.94%75,037.4017:03
PZUAKORD119.50119.50119.50119.50+0.84%2.392020-06-04
QMULTIFIZ1,113.101,113.101,113.101,113.100.00%83.482020-06-04
QUANTUM15.0015.0015.0015.00+5.63%3.812020-06-04
QUERCUS3.383.403.403.40+0.29%180.5216:46
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL1.521.521.521.520.00%27.8916:23
RAFAKO1.471.501.501.50+6.38%7,614.8517:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET16.2016.2016.2016.20+1.25%0.1613:39
RAINBOW23.4024.1024.1024.10+3.88%1,145.9917:01
RANKPROGR1.311.301.301.30+2.36%34.0417:00
RAWLPLUG7.507.807.807.80+4.28%32.6817:00
REDAN0.260.270.270.27+1.52%6.3316:33
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.110.110.110.110.00%0.382020-06-03
REINHOLD0.230.230.230.230.00%0.1609:00
RELPOL5.365.385.385.38+1.51%22.6716:33
REMAK10.4010.8010.8010.80+3.85%14.7011:41
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON0.950.940.940.94+1.08%21.6814:16
ROPCZYCE21.1020.6020.6020.60+1.48%40.1316:43
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON2.202.222.222.22+0.91%137.3317:00
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK14.9515.1015.1015.10+0.33%270.7717:04
SANTANDER10.6511.0011.0011.00+8.91%1,156.9417:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.802.702.702.70-2.88%1,445.6317:00
SARE6.206.806.806.80+9.68%68.6017:00
SCOPAK0.060.060.060.060.00%0.032020-05-27
SECOGROUP13.2013.6013.6013.60+4.62%15.3816:43
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.159.259.259.25+1.65%7.8415:52
SELENAFM12.9513.2513.2513.25+2.32%25.1215:49
SELVITA67.4065.4065.4065.40-0.30%239.7217:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA14.6016.0016.0016.00+6.67%421.6716:49
SFINKS0.510.520.520.52+1.96%70.0717:00
SILVANO8.428.428.428.42-0.71%0.3810:49
SIMPLE8.658.558.558.55-1.16%22.1913:39
SKARBIEC19.7020.8020.8020.80+4.52%219.9817:00
SKOTAN2.022.042.042.04-0.97%164.1417:00
SKYLINE0.700.700.700.70+6.06%4.2012:51
SNIEZKA80.2079.2079.2079.20-1.25%26.4016:15
SOHODEV0.490.490.490.49-4.85%2.3310:18
SOLAR3.683.753.753.75+4.17%97.3616:48
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.709.459.459.45-1.56%16.1217:00
SOPHARMA13.7013.7013.7013.70-4.86%3.0215:07
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.053.063.063.06-0.65%249.2017:00
STALPROD175.00175.80175.80175.80-0.23%762.0017:00
STALPROFI6.246.206.206.200.00%102.0717:00
STAPORKOW2.542.562.562.56-3.03%16.7913:56
STARHEDGE0.580.530.530.53-3.64%36.3016:44
STELMET8.308.308.308.30-0.60%8.5715:23
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX12.8012.1512.1512.15-2.41%253.0517:00
SUWARY13.3013.9013.9013.90+8.59%16.9817:00
SWISSMED3.583.483.483.48-3.06%59.6517:03
SYGNITY4.484.604.604.60+3.60%196.8316:38
SYNEKTIK15.9015.6015.6015.60-0.32%136.8817:03
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00+9.68%0.512020-05-08
TALEX13.0012.9012.9012.90-0.77%18.3616:46
TARCZYNSKI14.5014.5014.5014.50+1.40%0.8011:00
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY150.00150.00150.00150.000.00%0.752020-06-03
TAURONPE1.401.441.441.44+2.94%17,712.2117:00
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.830.890.890.89+9.88%26.1212:51
TESGAS5.255.255.255.25+0.96%180.0416:37
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM11.6011.5011.5011.50-0.43%87.4617:02
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL11.4511.2511.2511.25+0.90%825.0217:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA4.985.005.005.00-0.79%43.1217:00
TRAKCJA2.332.202.202.20-1.35%1,600.8117:03
TRANSPOL3.022.922.922.92-3.31%2.5215:49
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP35.5035.5035.5035.50+5.84%0.712020-06-03
TRIGONPP145.5045.5045.5045.50-25.41%3.872019-11-13
TRIGONPP235.5035.5035.5035.50-4.05%1.242020-05-29
TRIGONPP335.2035.2035.2035.20+0.57%1.022020-05-27
TRIGONPP444.0044.0044.0044.000.00%1.062020-03-03
TRIGONPP535.1035.1035.1035.10+0.29%1.022020-05-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP653.0053.0053.0053.00-4.50%6.842020-02-03
TRIGONPP734.4034.4034.4034.40+14.67%1.202020-05-18
TRIGONPP837.1037.1037.1037.10-0.80%0.042020-06-03
TRITON1.901.911.911.91-4.02%0.9716:01
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA47.8047.8047.8047.800.00%28.7917:00
UNIBEP9.008.808.808.80-2.22%34.2515:33
UNICREDIT38.5039.3139.3139.31+2.64%159.2815:19
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA2.502.562.562.560.00%1.0211:32
UNIMOT40.1040.4040.4040.40-0.98%1,007.9517:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.740.760.760.76-0.13%302.4717:00
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS430.00440.00440.00440.00+3.29%239.6317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.525.545.545.54-2.81%84.7317:00
VISTAL1.401.401.401.40+2.19%122.3217:00
VISTULA2.692.802.802.80+7.49%1,869.9917:02
VIVID1.701.701.701.70+0.95%143.5716:43
VOTUM11.9011.9011.9011.90+0.42%95.7417:00
VOXEL28.6027.7027.7027.70-2.81%153.8317:04
WADEX7.087.207.207.20+2.56%3.6314:45
WARIMPEX5.525.705.705.70+4.01%0.7511:39
WASKO1.741.741.741.74+0.29%104.6117:01
WAWEL606.00614.00614.00614.00+3.02%560.4717:00
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON5.405.255.255.25-0.94%1,780.6517:01
WIKANA2.002.002.002.000.00%3.2616:01
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.060.070.070.07+10.00%2.6415:01
WIRTUALNA75.6074.0074.0074.00-1.07%157.1917:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN9.029.169.169.16-1.51%377.6417:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.624.584.584.58-1.72%10.8916:14
WORKSERV0.460.460.460.46+1.09%989.4517:03
XTB10.6511.0011.0011.00+4.76%18,493.8517:01
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.900.900.900.90+2.27%0.9715:26
ZAMET0.890.900.900.90+2.27%35.2117:04
ZASTAL2.202.342.342.34+7.34%26.4415:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK8.068.048.048.04-0.25%59.5815:38
ZPUE188.00187.00187.00187.00-0.53%86.3117:01
ZREMB0.810.820.820.82+3.80%15.3517:00
ZUE4.104.264.264.26+3.90%101.7316:37
ZYWIEC478.00478.00478.00478.000.00%69.1817:00
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1842,47 +55,89 +3,13%
WIG 51494,63 +1292,09 +2,57%
sWIG80 13084,12 +113,92 +0,88%
mWIG40 3607,33 +51,63 +1,45%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1842,47 +55,89 +3,13%