Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-02-27 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0,200,200,200,20-13,04%8,002018-09-28
08OCTAVA0,790,790,790,790,00%0,0215:00
11BIT424,00403,00403,00403,00-7,36%9 157,0617:03
4FUNMEDIA5,024,924,924,92+0,41%53,9216:48
AATHOLD23,0023,0023,0023,00-0,86%20,252018-04-19
ABADONRE4,164,104,104,10-7,66%15,122018-12-27
ABCDATA1,431,431,431,430,00%53,312019-07-22
ABMSOLID0,150,110,110,11-56,00%1,892019-07-26
ABPL22,0020,7020,7020,70-5,91%109,7017:00
ACAUTOGAZ45,2046,0046,0046,00-1,71%11,8416:45
ACE15,8015,9815,5515,98+0,19%89,612015-12-22
ACTION2,632,452,452,45-7,20%73,7117:00
ADIUVO6,005,305,305,30-13,40%17,6117:02
ADIUVO-PDA28,5029,0028,5029,00+1,75%3,902015-11-25
ADVADIS0,010,010,010,010,00%18,452015-11-13
AGORA11,6511,3011,3011,30-3,00%75,5816:35
AGROTON3,503,463,463,46-3,74%19,3717:00
AGROWILL1,951,951,951,95-6,25%0,002019-12-30
AILLERON6,366,346,346,34-19,34%1 650,8517:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7,617,617,607,60-0,13%2,212015-11-18
AIRWAY0,490,470,470,47-8,07%33,6117:00
ALCHEMIA4,764,764,764,76-0,83%0,482019-05-30
ALIOR24,9024,2024,2024,20-2,73%19 014,9817:04
ALIOR-PDA51,3952,3951,0552,39+1,93%1 743,412016-06-30
ALIOR-PDA83,2083,3083,2083,30+2,84%4 176,662014-01-20
ALIOR-PP11,0011,8511,0011,45-0,87%42 237,792016-05-27
ALMA0,020,030,030,03-40,00%7,202018-06-01
ALTA1,571,571,571,57-4,27%59,0615:22
ALTERCO0,030,030,020,02-50,00%1,412016-05-23
ALTUSTFI2,122,172,172,17+0,23%1 496,3017:00
ALUMETAL43,5040,1040,1040,10-7,82%393,6217:00
AMBRA18,1017,0017,0017,00-6,08%163,7517:01
AMICA125,00115,20115,20115,20-8,28%571,8317:01
AMPLI0,220,220,220,22+4,76%0,222015-12-30
AMREST45,0547,5047,5047,50+2,93%2 583,032018-10-03
APATOR20,9020,8020,8020,80-0,95%83,1317:00
APLISENS10,4010,2010,2010,20-0,97%6,4217:00
APLITT0,870,870,870,870,00%0,012017-01-31
APSENERGY2,222,102,102,10-4,55%15,8917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM17,8517,3517,3517,35-3,61%133,4117:00
ARCHICOM-PDA14,8015,4914,8014,90+1,85%14,862016-05-06
ARCTIC4,474,394,394,39-1,79%661,8616:49
ARCUS1,661,661,661,660,00%4,0110:11
ARK2FRN1569,5576,8069,5576,80+5,96%32,242015-12-22
ARKAFRN1257,0057,9955,0057,22+0,39%105,712014-06-24
ARKASWE17111,00111,87111,00111,87+1,70%287,462017-12-22
ARMATURA1,691,741,681,680,00%80,132014-01-15
ARTERIA4,604,584,584,58-2,14%0,4516:48
ARTIFEX3,153,123,123,12+0,32%44,9716:10
ARTIFEX-PDA23,8623,8623,8623,860,00%0,052016-12-19
ASBIS3,843,333,333,33-9,51%3 313,0517:00
ASMGROUP3,423,423,423,42+4,27%0,002019-12-16
ASSECOBS36,6035,8035,8035,800,00%5,1214:34
ASSECOPOL64,0064,9564,9564,95+1,48%8 403,7017:04
ASSECOSEE29,6028,8028,8028,80-2,70%302,9817:00
ASSECOSLO19,5619,6119,0019,37-0,92%200,762017-04-28
ASTARTA17,2015,8015,8015,80-3,95%76,3916:43
ATAL39,6038,8038,8038,80-2,51%84,2617:00
ATAL-PDA22,0022,0021,8021,80-0,86%6,762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3,403,083,083,08-6,67%0,6117:02
ATLANTAPL5,305,245,245,24-1,13%11,5417:02
ATLANTIS0,490,490,490,490,00%0,982019-01-02
ATLASEST1,251,251,251,25-4,58%1,2510:43
ATM9,969,609,609,60-3,61%7,2617:03
ATMGRUPA4,664,314,314,31-7,51%20,6116:48
ATREM1,751,751,751,750,00%0,0009:00
AUTOPARTN5,304,804,804,80-8,40%406,4417:03
AUTOPARTN-PDA2,842,852,812,81-1,40%39,502016-07-07
AVIAAML4,504,204,204,20-10,45%43,042018-07-12
AVIASG14,0015,1515,1515,15+5,21%113,192018-11-19
AWBUD0,970,970,970,97+0,52%0,852020-02-20
B3SYSTEM0,530,530,530,530,00%0,132017-04-26
BACD0,040,040,040,04+33,33%0,872017-08-21
BAKALLAND2,772,772,762,770,00%12,882014-11-10
BALTONA6,706,706,706,70+5,51%1,9612:51
BANKBPH30,8830,8830,8830,88+0,03%0,402016-09-19
BARLINEK1,181,251,181,23-2,38%156,012014-01-07
BBIDEV4,314,304,304,30-0,92%51,5316:34
BBIZENNFI-PP0,010,010,010,010,00%0,132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN11,1511,1511,1511,150,00%0,0109:04
BENEFIT1 020,00960,00960,00960,00-6,34%1 155,5217:01
BERLING4,204,204,204,200,00%1,002020-02-24
BEST22,0022,8022,8022,80-4,20%8,032020-02-18
BETACOM9,008,418,418,41+0,84%33,8915:51
BGZBNPP66,4069,0069,0069,000,00%456,1117:00
BIK14,2014,2014,2014,200,00%2,0711:48
BIOMEDLUB1,031,171,171,17+13,11%2 262,0617:04
BIOTON2,702,512,512,51-7,04%353,3617:04
BIPROMET6,346,346,346,34+1,28%13,952015-04-21
BIUROIK-PDA17,5517,8917,5517,800,00%10,122016-12-07
BMPAG0,280,280,280,280,00%0,142020-02-14
BNPPL59,0059,0059,0059,00+1,72%0,062015-04-24
BNPPL-PDA57,5058,0057,5058,00+0,69%81,582014-06-10
BOGDANKA18,5017,5017,5017,50-6,42%1 427,0517:02
BOMI0,010,010,010,010,00%1,052013-09-26
BORYSZEW4,394,274,274,27-3,06%215,9517:00
BOS6,225,905,905,90-5,45%82,6717:00
BOWIM1,451,521,521,52+1,33%1,5216:17
BPHFIZBI1173,10173,10170,00170,00-1,16%60,622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144,60144,60144,60144,60-1,03%7,372020-02-14
BPHFIZBI3128,29128,29128,29128,29+0,15%25,662018-09-13
BPHFIZBI4119,80119,80119,80119,80+1,53%5,992019-06-04
BPHFIZBI5117,10117,10117,10117,10-2,60%7,032019-12-03
BPHFIZBI6108,10107,10107,10107,10+4,90%53,592018-09-20
BPHFIZDS111,10111,10111,10111,10+10,99%5,552020-01-08
BPHFIZKK103,00103,0093,1093,10-9,70%2,002017-07-05
BPHFIZMLI83,4183,4183,4183,410,00%0,1711:22
BPHFIZSN39,1042,6438,0042,64+9,33%63,962015-12-22
BPHFIZSN270,0077,1070,0077,10+10,14%1,472015-12-22
BRASTER0,350,310,310,31-8,31%204,5117:00
BRIJU1,211,211,211,21-9,70%3,9515:10
BSCDRUK42,2042,8042,8042,80+0,94%38,7516:43
BUDIMEX177,00172,20172,20172,20-2,71%5 584,3017:00
BUDOPOL0,060,060,060,060,00%0,182017-05-04
BUMECH2,302,272,272,27-2,99%25,5016:39
BUWOG129,00129,00129,00129,00+1,18%2,322018-10-31
BYTOM2,662,752,752,75+2,61%37,582018-11-28
BZWBK270,60265,00265,00265,00-3,64%24 480,6917:00
CALATRAVA0,220,230,220,23-4,17%5,602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1,211,101,101,10-15,38%44,9216:00
CASHFLOW0,130,130,130,130,00%1,492016-03-31
CCC83,1579,0079,0079,00-5,45%21 218,4917:00
CCENERGY0,070,070,060,06-14,29%1,592015-12-30
CDPROJEKT308,00292,50292,50292,50-4,97%137 625,6017:04
CDRL17,4016,9016,9016,90-0,59%222,7616:37
CDRL-PDA18,3518,6018,0018,60+1,64%14,132014-12-09
CEDC0,210,210,210,21-32,25%0,002013-04-12
CELTIC6,356,356,356,35+2,42%0,062020-02-25
CEZ83,9078,0078,0078,00-10,29%101,9817:00
CFI0,320,300,300,30+0,33%27,6315:07
CHEMOS0,320,330,330,33-2,94%80,432018-04-30
CIECH35,8035,0035,0035,00-1,41%5 048,9617:00
CIGAMES0,690,630,630,63-11,08%808,1217:04
CIGAMES-PDA26,9927,0026,9927,00+4,65%2,022016-12-20
CITYSERV7,507,557,557,55+0,67%4,9213:14
CLNPHARMA41,6039,8539,8539,85-4,44%1 470,5117:04
CLNPHARMA-PDA21,5422,0020,9421,50+2,33%3 543,702016-11-30
CNT13,5013,5013,5013,500,00%3,2717:00
COALENERG0,130,120,120,120,00%0,6015:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1,101,031,031,03-6,36%129,0017:03
COLIAN4,084,084,084,080,00%36,522018-07-19
COMARCH199,50196,00196,00196,00-1,75%706,0316:49
COMP70,4072,0072,0072,000,00%2,482020-02-25
COMPERIA2,502,622,622,620,00%0,232020-02-25
CORMAY0,961,501,501,50+52,59%16 528,0116:29
CORMAY-PDA1,701,741,681,740,00%82,662015-10-16
CORMAY-PP0,130,140,110,130,00%244,922015-08-11
CPGROUP8,208,008,008,00-2,44%7,0815:38
CPGROUP-PDA5,405,485,355,35-0,93%35,572014-03-06
CUBEITG0,200,200,200,20-1,52%8,902019-05-06
CYFRPLSAT26,8226,3026,3026,30-3,24%17 217,7217:00
CZTOREBKA0,370,370,370,37-7,50%2,222019-09-30
DEBICA79,0077,6077,6077,60-1,52%53,7517:00
DECORA19,7017,7517,7517,75-8,03%43,1017:00
DEKPOL22,7023,5023,5023,50-2,08%7,292020-02-26
DEKPOL-PDA14,0214,0214,0214,020,00%0,272015-02-05
DELKO10,109,609,609,60-5,88%19,2016:42
DGA5,865,605,605,60-2,10%5,0515:43
DINOPL156,00146,00146,00146,00-6,47%50 143,0817:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0,190,190,170,170,00%2,552013-08-27
DMWDM-PP0,010,010,010,010,00%0,132013-04-30
DOMDEV99,8095,0095,0095,00-4,62%475,9117:04
DREWEX0,550,550,550,550,00%0,042019-09-25
DROP0,150,150,150,150,00%0,012019-12-30
DROZAPOL1,281,281,281,280,00%0,1414:53
DSS0,030,040,030,04+100,00%5,742015-09-10
DTP4,934,934,934,930,00%0,142016-05-19
DUON3,823,833,823,83+0,26%178,472016-04-04
ECARD3,963,963,963,960,00%0,062015-10-16
ECHO4,814,684,684,68-5,26%877,9317:00
EDINVEST2,182,162,162,16-0,92%11,8817:00
EFEKT4,484,204,204,20-4,11%32,2817:00
EFH0,030,030,030,030,00%0,272015-12-30
EKANCELAR0,010,010,010,010,00%6,562016-03-04
EKO5,025,025,025,02-9,71%0,002013-04-12
EKOEXPORT5,804,894,894,89-16,47%821,0017:03
ELBUDOWA6,826,646,646,64-3,77%314,3516:47
ELEKTROTI5,705,125,125,12-8,90%177,6317:03
ELEMENTAL2,001,841,841,84-4,17%316,0816:42
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA4,294,294,294,29-1,38%2,732015-10-26
ELEMENTAL-PDA2,532,562,522,55+0,79%215,202014-01-31
ELKOP0,981,031,031,030,00%3,7316:48
ELZAB8,407,807,807,80-7,14%131,7116:44
EMCINSMED6,356,356,356,35+3,25%1,7315:55
EMPERIA99,8099,8099,8099,800,00%17,662018-05-10
ENAP1,501,501,501,500,00%1,7611:14
ENEA6,005,855,855,85-2,50%7 347,5517:02
ENELMED12,8012,8012,8012,80-4,48%5,1216:05
ENERGA7,307,257,257,25-1,49%8 464,6417:00
ENERGOINS0,700,700,700,70-5,41%2,4217:00
ENERGOPLD0,010,010,010,010,00%5,452014-03-10
ENTER44,6040,0040,0040,00-10,91%434,2817:00
ENTER-PDA14,0014,0013,9013,90+0,72%13,292016-01-14
ERBUD19,7018,9018,9018,90-4,06%36,1216:26
ERG28,0028,0028,0028,000,00%15,5317:00
ERGIS3,863,863,863,86+0,26%30,242019-12-12
ESOTIQ13,1513,0013,0013,00-1,14%50,9916:36
ESOTIQ-PDA36,1036,2036,0036,00-0,55%22,632015-09-15
ESSYSTEM3,483,483,483,480,00%0,352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO5,425,005,005,00-11,35%176,9717:00
EUIMPLANT0,010,010,010,010,00%0,052015-03-20
EUROCASH18,6218,2218,2218,22-2,15%2 558,9917:00
EUROHOLD4,684,224,224,22-18,85%1,352020-02-26
EUROMARK0,010,010,010,010,00%0,232013-07-26
EUROTEL27,6026,0026,0026,00-6,47%417,5917:00
EVEREST8,008,758,758,75+63,55%571,1115:19
EXILLON6,996,996,996,99-1,55%0,012017-12-22
FAM1,701,801,801,80+11,11%523,142018-02-19
FAMUR2,512,332,332,33-7,89%1 640,7517:04
FARMACOL51,7051,7051,7051,70-0,14%23,322017-02-24
FASING13,4013,6013,6013,60+1,49%42,5416:48
FASTFIN0,090,090,090,090,00%36,122018-11-30
FEERUM13,5013,1513,1513,15-2,95%2,7309:21
FEERUM-PDA10,8910,9010,8910,90+0,93%0,992013-05-28
FENGHUA17,5217,5217,5217,520,00%0,182016-05-04
FERRO15,8014,7014,7014,70-6,96%833,3917:04
FERRUM4,004,004,004,00+1,27%52,3617:00
FMG8,808,808,808,80+3,53%0,262020-02-26
FON0,120,120,120,12-7,69%1,872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE32,0027,9027,9027,90-12,54%1 722,6217:02
FORTUNA31,5032,0032,0032,000,00%48,112018-06-08
FOTA0,030,030,030,03-57,14%11,162018-01-12
GANT0,070,070,070,070,00%111,912015-05-22
GEKOPLAST15,2015,2015,2015,200,00%2,282018-02-15
GETIN1,311,131,131,13-14,80%2 281,9017:02
GETINOBLE0,280,270,270,27-6,90%253,2815:28
GINOROSSI0,550,550,550,55+1,48%1,102019-07-08
GLCOSMED0,810,930,930,93+22,11%477,6317:00
GLCOSMED-PDA1,751,801,751,80+2,86%4,382013-08-16
GLOBCITYHD41,7341,7341,7341,730,00%33,052015-09-28
GOBARTO6,506,506,506,50-5,80%52,2715:21
GORENJE53,0053,0053,0053,00+0,76%0,052018-11-05
GPRE7,006,506,506,50-7,14%15,102019-09-25
GPW40,2039,5039,5039,50-2,35%1 324,7217:00
GRAAL31,6831,8531,6831,700,00%123,102016-11-16
GRAJEWO-PDA26,4027,0026,4027,00+2,27%0,052016-01-08
GRAVITON1,501,501,501,500,00%0,042020-02-20
GREENECO0,290,290,290,290,00%2,352014-08-08
GREMINWES2,022,042,022,04+4,08%7,822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1,101,031,031,03-6,36%32,9417:03
GRODNO5,685,285,285,28-8,97%873,6617:00
GRUPAAZOTY22,9021,7621,7621,76-5,80%5 345,0217:03
GTC9,309,309,309,30-1,27%1 017,4317:04
GTC-PDA6,606,756,306,75+3,05%21,682015-11-04
HANDLOWY56,4053,5053,5053,50-4,29%3 833,2217:00
HARPER1,712,262,262,26+34,93%1 134,2615:31
HAWE0,300,300,300,30+3,45%54,502017-05-04
HBPOLSKA0,010,010,010,010,00%0,002013-03-28
HELIO9,358,958,958,95-4,28%1,9416:42
HERKULES0,810,750,750,75-7,41%10,6416:44
HUBSTYLE0,370,400,400,40+17,40%0,762019-09-25
HUTMEN5,305,305,305,300,00%7,952017-01-11
HYDROTOR33,0032,0032,0032,00-1,84%13,6917:00
HYPERION0,280,300,260,28+3,70%95,512017-10-03
I2DEV8,608,208,208,20-4,65%11,162020-02-25
IALBGR0,300,280,280,28-6,04%1,2715:06
IDEABANK2,102,002,002,00-3,85%228,8516:49
IDEABANK-PDA25,5026,4025,5026,40+2,72%829,082015-04-28
IDEON0,010,010,010,010,00%0,102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0,840,800,800,80-4,76%6,2717:00
IFCAPITAL0,560,510,510,51-8,93%7,572018-11-30
IFSA0,300,330,330,33+10,00%0,532018-11-28
IIAAV8,808,778,778,77-1,02%2,212018-06-18
IMCOMPANY12,9512,0012,0012,00-0,83%6,5915:41
IMMOBILE2,542,552,552,55-0,39%0,8112:56
IMPEL7,757,707,707,70-0,65%6,4813:21
IMPERA0,990,990,990,990,00%0,4017:00
IMPERA-PDA0,360,360,360,36+2,86%70,552013-07-10
IMPERA-PP0,010,010,010,010,00%0,002013-03-27
IMPEXMET4,234,224,224,22-0,24%122,372019-08-05
IMS3,843,763,763,76-2,34%74,9217:00
INC1,551,471,471,47-5,16%17,2216:48
INDATA0,300,310,310,31+6,90%40,252018-04-30
INDYGO0,250,250,250,250,00%0,492018-05-02
INDYKPOL63,5063,5063,5063,50-0,78%0,062019-12-11
INGBSK194,00188,20188,20188,20-0,95%10 165,4817:00
INPOST10,8710,8710,8710,870,00%1,392017-05-24
INPRO4,704,304,304,30-8,51%9,4717:00
INSTALKRK18,5518,4018,4018,40-0,81%64,8516:10
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48,4148,4748,4148,47+0,04%12,302017-05-24
INTERAOLT17,8017,2017,2017,20-4,44%398,1916:49
INTERBUD0,580,580,580,58+3,57%6,5415:04
INTERCARS218,00199,00199,00199,00-8,72%290,1117:00
INTERFERI3,583,503,503,50-7,89%20,1717:03
INTERSPPL1,601,591,591,59+0,95%6,5515:40
INTROL2,182,102,102,10-3,67%0,2317:00
INVCEEFIZ485,10485,10485,10485,10-0,37%0,492020-02-20
INVFIZ953,11951,10951,10951,10-0,13%26,6816:33
INVGLDFIZ1 703,511 759,991 759,991 759,99+3,83%8,672020-02-24
INVISTA0,370,370,370,37-2,63%0,0711:00
INVPEFIZ730,00726,20726,20726,20-1,20%8,0116:44
INVPRFIZ472,00472,00472,00472,000,00%0,942017-03-06
IPERMFIZ58,0058,0058,0058,000,00%0,062015-12-22
IPOPEMA2,122,052,052,05-2,38%31,0013:57
IQP0,240,240,240,24-14,29%0,0811:00
IVMX5,995,995,995,990,00%0,012015-12-18
IZOBLOK30,5030,6030,6030,60-3,16%79,8717:00
IZOBLOK-PDA164,00164,00164,00164,00-0,61%1,312016-08-03
IZOLACJA1,591,601,601,60+0,63%5,2016:38
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2,512,362,362,36-5,98%24,2617:00
JHMDEV1,781,761,761,760,00%0,482019-12-16
JJAUTO9,709,709,509,70-6,55%2,562015-05-04
JSW14,1013,1113,1113,11-8,32%21 788,4617:04
JUPITER0,350,350,350,350,00%4,552015-04-09
JWCONSTR3,123,003,003,00-1,96%30,4616:46
JWCONSTR-PDA3,263,263,263,26-0,31%1,302014-10-15
JWWINVEST3,132,882,882,88-7,69%21,3516:35
K2INTERNT8,758,908,908,90+0,56%26,1316:27
KANIA0,100,110,110,11+30,86%313,732019-10-01
KBCASFIZ116,50116,50116,50116,50+2,19%11,652018-08-23
KBCINDFIZ102,99102,99102,99102,99+13,17%0,002012-07-27
KBCNEUFIZ102,60102,60102,60102,60+2,60%0,002009-11-10
KBCRAZFIZ103,00103,00103,00103,00+3,00%0,002010-02-03
KBDOM0,430,450,450,45+7,14%0,2115:00
KCI0,480,460,460,46-4,17%9,8715:13
KDMSHIPNG1,401,401,401,40+0,72%14,002019-05-06
KERNEL45,5043,0043,0043,00-6,32%2 730,9617:00
KETY380,00369,50369,50369,50-2,76%2 387,7817:02
KGHM81,5276,5876,5876,58-6,70%58 913,5917:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL13,1513,1513,1513,15+0,38%0,0415:13
KINOPOL9,159,459,459,450,00%32,7512:08
KOFOL63,0063,0061,0061,00-3,17%12,942017-06-05
KOFOLA56,6056,6056,6056,60-0,61%1,422015-11-19
KOGENERA31,0030,8030,8030,80-2,22%4,1217:00
KOMPAP6,206,106,106,10-1,61%9,8016:37
KOMPUTRON2,752,902,902,90+0,69%9,5813:55
KONSSTALI25,1025,3025,3025,300,00%10,002020-01-02
KOPEX1,101,101,101,10+9,80%2,2015:00
KOV1,151,181,141,16+0,87%2 124,302013-06-14
KPPD24,0024,0024,0024,000,00%0,0510:06
KRAKCHEM0,340,340,340,340,00%1,592020-02-25
KREC6,766,196,196,19-8,97%37,6616:24
KREDYTIN10,5010,5010,5010,500,00%0,0609:55
KREZUS0,570,560,560,56+5,66%3 295,672018-12-21
KRKA318,00318,00318,00318,00+3,25%19,4315:10
KRKGL-PDA18,9519,0018,9519,000,00%26,582016-01-29
KRUK154,20149,80149,80149,80-3,35%11 854,8217:03
KRUSZWICA56,6056,0056,0056,00-1,06%198,6617:00
KRVITAMIN5,045,005,005,00-3,10%19,5215:45
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12,5012,5012,1812,500,00%0,042015-12-30
KSGAGRO1,091,091,091,09-0,91%0,6211:00
LABOPRINT10,9010,9010,9010,90+0,93%0,0209:00
LARK0,150,150,150,150,00%0,622018-05-02
LARQ3,463,103,103,10-3,73%20,1617:04
LCCORP2,652,542,542,54-4,15%1 047,0017:00
LENA3,373,113,113,11-6,61%80,4417:00
LENTEX7,407,407,407,40-0,54%108,8916:49
LIBET0,570,530,530,53-6,05%216,0117:00
LIVECHAT45,0043,3043,3043,30-4,94%2 810,7817:01
LMASFIZ1 200,001 200,001 200,001 200,00-1,95%1,202020-02-21
LMBSFIZ1 217,011 224,901 224,901 224,90+18,57%6,112020-01-31
LMCSFIZ1 089,901 089,901 089,901 089,90+6,32%5,452020-01-07
LMDSFIZ1 120,001 120,001 120,001 120,00-9,68%11,2013:47
LMESFIZ1 225,201 225,201 225,201 225,20+19,87%14,702020-02-04
LOKUM14,3013,7013,7013,70-2,14%22,9216:48
LOTOS65,4661,0261,0261,02-8,07%24 484,4617:00
LOTOS-PDA24,4324,4524,0624,07-2,35%47,452015-01-19
LOTOS-PP3,453,973,423,82+9,14%20 000,122014-11-21
LPP7 380,007 045,007 045,007 045,00-4,15%29 645,4517:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT21,0020,7020,7020,70-1,43%306,6817:00
LUBAWA0,740,720,720,72-2,95%242,8317:03
MABION48,0044,4044,4044,40-8,45%945,6317:00
MABION-PDA16,3116,3116,3116,31-3,20%0,902013-06-14
MAGELLAN67,4567,5067,4567,50+0,03%75,122016-06-23
MAKARONPL4,964,884,884,88-0,41%17,8917:00
MANGATA71,0069,5069,5069,50-0,71%203,0017:03
MARVIPOL0,810,780,780,78-3,58%104,7017:00
MASTERPHA4,714,504,504,50-4,46%5,6817:00
MASTERPHA-PDA6,797,006,597,00+3,09%10,282016-06-02
MBANK326,80324,20324,20324,20-2,76%4 180,8117:00
MBWS9,138,908,908,90-18,35%4,7017:01
MCI10,8010,2510,2510,25-5,96%246,1917:00
MCLOGIC58,5158,5158,5158,510,00%2,342017-07-13
MDIENERGIA2,802,762,762,76+0,73%19,6716:49
MEDIACAP2,012,052,052,05+3,54%10,0016:23
MEDIATEL0,740,740,740,740,00%0,722017-09-26
MEDICALG26,5023,7023,7023,70-12,71%586,3517:02
MEDYCZNYFIZ119,01119,01119,01119,01-3,09%16,4209:00
MEGARON10,2010,2010,2010,20+2,00%0,2111:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA21,8021,6021,6021,60-0,92%40,7217:00
MERCATOR18,6019,4619,4619,46+9,33%11 143,2217:04
MERCATOR-PDA14,3714,7814,3714,67-0,34%61,102014-01-16
MERCATOR-PDA17,5017,5017,5017,50+1,45%13,122016-10-20
MERCOR9,009,209,209,20-1,50%53,4317:00
MEXPOLSKA2,982,782,782,78-1,42%5,1016:22
MFO24,8022,0022,0022,00-8,33%27,6017:00
MIDAS0,800,810,800,800,00%411,692016-05-24
MIESZKO3,953,953,953,950,00%13,372014-11-25
MILKILAND0,410,410,410,410,00%1,0215:25
MILLENNIUM5,295,175,175,17-0,96%6 113,5717:00
MIRACULUM1,541,461,461,46-7,30%70,6617:00
MIRBUD0,990,950,950,95-4,04%74,3817:00
MISPOL0,910,920,910,92+3,37%9,682014-02-10
MLPGROUP55,5055,0055,0055,00-0,90%1,4416:48
MLPGROUP-PDA27,2527,9827,2527,89+2,54%39,992013-11-15
MNI0,030,030,030,030,00%66,322018-03-29
MOBRUK160,00162,00162,00162,00+2,53%22,2516:33
MOJ0,820,820,820,82-6,82%3,2814:50
MOL334,35334,35334,00334,00-1,26%100,642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2,572,422,422,42-5,84%55,6117:00
MOSTALPLC5,905,905,905,90-0,67%2,2710:57
MOSTALWAR3,393,073,073,07-10,50%44,1016:49
MOSTALZAB0,700,640,640,64-10,56%60,7516:46
MSXRESOUR0,040,050,040,05+25,00%22,652016-03-31
MUZA2,462,462,462,460,00%0,6616:16
MWTRADE3,323,203,203,200,00%1,7015:45
NETIA4,164,204,204,20-1,18%89,3817:00
NETMEDIA12,2012,1012,1012,10-0,82%10,872019-03-27
NEWAG24,5023,5023,5023,50-4,08%121,5216:46
NEWWORLDR0,020,020,020,020,00%105,062016-05-02
NEWWORLDR-PP0,010,010,010,010,00%7,582014-09-23
NFIEMF4,164,174,164,170,00%0,282016-07-25
NORDEABP47,5747,5747,5747,570,00%15,702014-04-30
NORTCOAST15,0014,6014,6014,60-5,81%9,5917:00
NOVAKBM0,780,790,710,71-15,48%11,272013-12-02
NOVITA43,3043,6043,6043,60-2,02%10,0514:57
NOWAGALA0,730,730,730,730,00%8,1917:00
NTTSYSTEM2,442,122,122,12-9,40%64,7816:05
ODLEWNIE4,784,364,364,36-7,23%102,9317:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX17,0017,0017,0017,000,00%15,4713:56
OLYMPIC8,308,308,308,300,00%1,002017-02-27
ONE2ONE0,040,040,040,04-20,00%2,422015-06-30
OPENFIN0,920,950,950,95+2,15%7,7416:28
OPENFIN-PP0,010,010,010,010,00%0,102016-12-07
OPERA3GR295,26295,26295,26295,26+0,02%0,892020-02-10
OPERATERR858,11858,11858,11858,11-2,38%0,862013-08-02
OPONEO.PL24,2023,3023,3023,30-4,51%487,1917:01
OPTEAM18,6018,4018,4018,40-1,08%144,3316:35
ORANGEPL6,836,586,586,58-5,53%14 147,1817:00
ORBIS114,50114,50114,50114,50-0,43%137,4117:00
ORCOGROUP1,251,251,251,25-3,85%0,0214:10
ORION7,707,707,707,70-1,28%0,202019-12-23
ORZBIALY9,8010,0010,0010,000,00%7,9413:21
OTLOG5,655,405,405,40-5,26%4,4916:28
OTLOG-PDA201,00201,00201,00201,00+0,50%2,012013-08-29
OTMUCHOW1,371,371,371,370,00%1,3316:08
OVOSTAR86,0086,0086,0086,000,00%0,0909:15
PAGED58,5058,5058,3458,40+0,05%15,932017-10-12
PAMAPOL0,980,980,980,98+0,51%16,5816:45
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0,010,010,010,010,00%9,702015-09-01
PANOVA14,8014,8014,8014,800,00%12,3017:00
PATENTUS1,251,261,261,26-5,26%3,1417:02
PBG0,020,020,020,02-29,66%44,182020-02-26
PBKM66,0063,8063,8063,80-3,63%12,7615:50
PBOANIOLA0,100,100,070,07-30,00%4,642015-11-13
PBSFINANSE0,500,420,420,42-16,83%8,6815:00
PCCEXOL2,001,961,961,96-2,00%42,0016:12
PCCINTER2,682,672,672,67-0,37%1,692018-03-02
PCCROKITA44,6042,7042,7042,70-6,15%157,2517:04
PCCROKITA-PDA33,3733,4033,1033,30-0,83%29,332014-07-31
PCGUARD1,161,171,161,17-19,31%0,742017-10-03
PCM23,5023,5023,5023,500,00%21,532019-06-17
PEGAS162,70162,70162,70162,70+0,81%1,632017-09-18
PEIXIN1,061,021,021,02-11,30%1,292019-04-29
PEKABEX10,109,759,759,75-9,72%46,5916:49
PEKABEX-PDA10,5010,7510,5010,75+0,47%3,142015-08-17
PEKAES14,7015,0014,7015,000,00%33,212016-11-09
PEKAO95,0093,5093,5093,50-1,97%67 139,0417:02
PELION58,9858,9858,8158,81-0,14%5,882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER11,1510,6510,6510,65-2,74%13,8417:00
PEMUG0,770,770,770,770,00%0,112019-04-11
PEP30,3028,9028,9028,90-4,93%170,3816:37
PEPEES1,691,691,691,69+4,32%2,3017:00
PERMEDIA8,008,008,008,00-15,34%0,942013-12-12
PETROLINV1,501,801,501,78+34,85%693,062017-06-28
PFLEIDER26,2026,2026,2026,20-0,38%7,232019-09-13
PGE5,104,864,864,86-5,57%17 771,4217:04
PGNIG3,303,133,133,13-5,22%21 505,3617:01
PGODLEW1,111,041,041,04-3,70%6,1416:04
PGSSOFT10,7810,3010,3010,30-3,74%107,0716:32
PHN13,0012,3012,3012,30-4,65%18,6517:00
PKNORLEN66,1660,9060,9060,90-8,56%86 999,6117:04
PKOASZEWZ98,7698,7698,7698,76-0,84%10,072020-02-25
PKOBL1110,50110,50110,50110,50-0,23%5,532019-03-08
PKOBP32,0331,9631,9631,96-0,99%82 182,9017:03
PKOGD108,18107,94107,94107,94-0,01%352,162020-02-24
PKOGS93,1193,1193,1193,11-1,07%3,3514:24
PKOSO108,71108,72108,72108,72+0,02%41,3114:24
PKPCARGO13,3213,3613,3613,360,00%1 629,6917:02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2,051,971,971,97-3,90%35,1316:25
PLATYNINW0,410,400,400,40-10,67%2,4215:00
PLAYWAY349,00319,50319,50319,50-7,39%9 355,8617:04
PLAYWAY-PDA48,8048,8046,4046,40-4,92%37,082016-11-17
PLAZACNTR0,180,200,180,20+33,33%218,192016-06-27
PLAZACNTR2,222,362,362,36-0,84%4,792020-02-24
PLAZACNTR-PP0,010,010,010,010,00%0,122014-12-10
PMPG1,321,231,231,23-5,38%20,6816:46
POLAQUA3,883,893,883,89+0,26%1,752013-10-17
POLCOLORIT5,775,775,775,770,00%5,772017-05-17
POLICE9,909,659,659,65-2,03%17,8617:04
POLIMEXMS1,901,721,721,72-9,95%570,8417:02
POLJADLO0,010,010,010,010,00%0,212013-08-14
POLMED2,902,902,902,900,00%1,272018-09-21
POLNA16,0016,9615,5016,00-1,84%232,232017-11-27
POLNORD3,503,503,503,500,00%893,1217:00
POLNORD-PP0,550,590,480,55-12,70%476,882013-12-03
POLWAX2,932,852,852,85-2,56%101,3216:46
POLYMETAL0,050,060,050,060,00%1,242016-06-29
POZBUD1,401,401,401,400,00%4,8314:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA11,3011,2011,2011,20-0,88%21,7016:42
PRAGMAINK7,227,087,087,08-1,94%0,2116:36
PRAIRIE0,460,430,430,43-8,12%109,5117:00
PRIMAMODA0,600,600,600,60+1,69%0,7815:00
PROCAD0,820,820,820,820,00%0,612020-02-26
PROCHEM16,6516,0516,0516,05-3,60%37,0115:15
PROCHNIK0,010,010,010,010,00%15,512019-01-17
PROJPRZEM13,2013,2013,2013,200,00%1,3516:41
PROTEKTOR3,043,043,043,04-0,33%1,6115:13
PROVIDENT7,767,767,767,760,00%0,022020-02-24
PULAWY79,8075,6075,6075,60+0,27%76,3415:50
PWRMEDIA3,713,553,553,55-3,79%9,1317:00
PZU36,9336,4036,4036,40-2,54%60 644,5817:04
PZUAKORD122,11122,15122,15122,15+0,04%28,822020-02-25
QMULTIFIZ1 015,201 015,001 015,001 015,00-0,49%46,6914:36
QUANTUM14,5014,5014,5014,500,00%0,092020-02-25
QUERCUS3,052,962,962,96-4,82%449,6617:00
QUMAK0,010,010,010,010,00%3,102019-08-21
RADPOL1,401,351,351,35-3,57%81,5117:00
RAFAKO0,530,500,500,50-7,93%624,7217:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET11,6010,1010,1010,10-15,83%1,3316:46
RAINBOW27,4023,7023,7023,70-13,82%491,4717:00
RANKPROGR1,091,071,071,07-5,73%5,0216:47
RAWLPLUG7,947,407,407,40-3,90%38,8917:04
REDAN0,240,240,240,24-4,00%1,4911:03
REDWOOD0,050,050,050,05-15,25%2,212019-04-30
REGNON0,080,080,080,080,00%4,042020-02-26
REINHOLD0,200,200,200,20-15,70%5,722020-02-26
RELPOL5,405,355,355,35-3,60%62,8017:00
REMAK8,748,748,748,740,00%0,1509:46
RESBUD0,210,210,210,210,00%0,242018-11-30
RESBUD-PDA0,210,220,210,21+5,00%16,062016-11-10
ROBYG3,983,983,983,98-0,25%91,802018-03-01
RONSON0,840,810,810,81-1,81%18,0117:04
ROPCZYCE23,0022,2022,2022,20-3,48%3,9317:00
ROVESE2,122,121,912,00-12,28%90,312016-08-29
RUBICON0,580,570,570,57-1,72%0,0017:00
SADOVAYA0,120,120,120,120,00%0,602018-05-02
SANOK15,8015,0015,0015,00-5,06%58,4017:00
SANTANDER16,3014,6914,6914,69-3,56%42,1816:39
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL0,540,540,540,54-1,83%0,702020-02-26
SARE4,404,344,344,34+7,96%3,1617:02
SCOPAK0,080,080,080,080,00%0,002019-09-27
SECOGROUP15,6015,6015,6015,60-4,29%0,9409:00
SECUSIFIZ420,01420,01420,00420,000,00%5,042013-07-19
SEKO9,159,009,009,00-2,17%16,5517:04
SELENAFM14,0013,2013,2013,20-7,04%9,4517:02
SELVITA47,6045,7045,7045,70-4,59%108,1217:00
SELVITA-PDA15,2515,8015,0615,80+1,15%4,952015-01-23
SERINUS1,091,081,081,08-1,82%143,852018-05-07
SETANTA10,008,908,908,90-13,17%327,1417:02
SFINKS0,570,500,500,50-12,24%2,1317:01
SILVANO9,149,149,149,140,00%0,912020-02-26
SIMPLE8,207,507,507,50-6,25%42,6915:08
SKARBIEC17,9517,5517,5517,55-1,96%71,3817:04
SKOTAN1,101,011,011,01-6,48%75,9217:00
SKYLINE0,680,680,680,680,00%0,0709:00
SNIEZKA76,5077,5077,5077,50+0,65%22,9016:46
SOHODEV0,530,530,530,53-5,67%0,8015:00
SOLAR5,054,924,924,92-2,57%15,5617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9,359,209,209,20-1,08%0,5916:22
SOPHARMA8,008,008,008,00-3,61%8,002020-02-26
SRNFIZ640,00680,86640,00680,86+7,71%5,402014-12-01
STALEXP3,003,003,003,00-1,16%382,8917:00
STALPROD180,20174,80174,80174,80-2,89%168,6016:45
STALPROFI7,657,557,557,55-1,95%9,8216:44
STAPORKOW1,501,481,481,48-1,33%28,0114:30
STARHEDGE0,490,440,440,44-10,20%15,5917:02
STELMET7,457,457,457,45+6,43%0,4811:00
STELMET-PDA30,4930,8930,4930,89+2,97%4,612016-11-24
SUNEX10,609,709,709,70-12,61%260,4617:00
SUWARY10,8010,5010,5010,50-2,78%1,4309:11
SWISSMED4,724,704,704,70-4,67%7,0616:35
SYGNITY3,563,463,463,46-1,14%220,9817:00
SYNEKTIK15,5014,4214,4214,42-9,31%197,3917:02
SYNTHOS4,904,894,894,89-0,20%1 284,292018-01-15
TALANX173,00169,00169,00169,00-11,98%1,032020-02-25
TALEX12,2512,0012,0012,00-2,04%13,7516:37
TARCZYNSKI14,5014,5014,5014,500,00%0,9611:00
TARCZYNSKI-PDA10,4210,4510,3010,45-0,19%42,542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY142,00140,00140,00140,00-2,10%15,5216:47
TAURONPE1,231,161,161,16-5,33%9 768,8117:04
TERESA15,3615,3615,3615,36+1,05%1,542015-12-23
TERMOREX0,980,900,900,90-5,26%1,3011:54
TESGAS5,705,055,055,05-10,62%638,1517:04
TFONE3,083,083,073,070,00%4,282016-12-08
TIM12,5012,2512,2512,25-2,39%570,3017:00
TOPMEDICA0,050,050,040,04-20,00%23,582017-03-27
TORPOL7,987,307,307,30-9,88%557,0317:04
TORPOL-PDA8,758,758,578,69-0,46%23,282014-09-04
TOYA4,604,424,424,42-4,74%45,9717:00
TRAKCJA1,401,331,331,33-4,32%155,1417:00
TRANSPOL2,882,752,752,75-4,68%6,0416:48
TRAVELPL3,683,683,683,68+1,94%8,952016-06-24
TRIGONPP45,5145,5145,5145,51-3,15%4,552020-02-21
TRIGONPP145,5045,5045,5045,50-25,41%3,872019-11-13
TRIGONPP251,0051,0051,0051,00-7,19%15,302020-02-03
TRIGONPP346,0046,0046,0046,00-10,70%1,1509:17
TRIGONPP444,0044,0044,0044,00-6,38%2,4214:44
TRIGONPP549,1049,1049,1049,10+6,88%19,742020-02-19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP653,0053,0053,0053,00-4,50%6,842020-02-03
TRIGONPP742,0142,0142,0142,01-2,30%4,3715:42
TRIGONPP845,2045,2045,2045,20-3,83%4,5214:59
TRITON1,921,911,911,91-0,52%3,5415:20
TVN19,9019,9219,9019,920,00%178,442015-09-22
TXM0,100,100,100,10+1,00%0,0711:00
TXM-PDA5,705,705,665,67-0,53%11,452017-02-01
ULMA52,5052,5052,5052,50+3,96%11,3517:00
UNIBEP9,009,069,069,060,00%390,1216:49
UNICREDIT11,9011,9011,3411,36-4,86%191,152017-01-16
UNICREDIT52,5851,2051,2051,20-1,54%53,5216:40
UNIMA2,242,242,242,24-3,45%0,0112:56
UNIMOT26,4023,8023,8023,80-11,85%993,7917:04
UNIMOT-PDA50,9851,2850,3051,00+0,99%748,882017-03-16
UNISYS1AB916,20933,00916,09933,00+1,97%71,532016-03-24
UNIWHEELS300,00300,00300,00300,000,00%1 192,752018-02-19
URSUS0,730,690,690,69-5,36%207,5917:00
URSUS-PDA2,973,002,973,00+0,33%12,132013-04-29
VANTAGE3,693,693,673,69-0,27%17,602017-06-19
VIGOSYS464,00446,00446,00446,00+1,83%82,4917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS7,647,507,507,50-1,83%20,0516:34
VISTAL1,771,621,621,62-8,22%155,2517:00
VISTULA3,313,313,313,31-6,50%280,0717:00
VIVID1,551,401,401,40-7,28%116,6517:00
VOTUM14,4012,5012,5012,50-13,19%522,0217:00
VOXEL33,3032,3032,3032,30-3,00%20,0917:00
WADEX6,526,466,466,46-0,92%3,2417:00
WARIMPEX7,026,826,826,82-2,85%4,7416:40
WASKO1,391,381,381,38-0,72%7,6116:38
WAWEL630,00624,00624,00624,00-1,58%2 600,3216:44
WDX14,8514,8514,8514,850,00%3,442018-03-14
WESTAISIC0,080,080,080,080,00%3,392015-05-04
WIELTON6,235,815,815,81-6,74%534,5117:03
WIKANA1,681,681,681,68-3,45%0,5510:53
WILBO0,220,240,220,240,00%0,732017-10-02
WINVEST0,110,110,110,110,00%0,9711:00
WIRTUALNA76,2076,0076,0076,00-4,28%1 387,8017:00
WIRTUALNA-PDA34,8034,9434,8034,90+0,26%280,282015-05-26
WITTCHEN10,6010,8010,8010,80-1,82%16,2515:16
WITTCHEN-PDA17,2417,5017,2417,48+2,82%39,452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4,844,624,624,620,00%8,0017:00
WORKSERV0,420,410,410,41-1,90%56,1317:00
XTB4,134,004,004,00-1,96%111,3217:00
YAWAL4,014,203,463,46-18,97%128,162015-10-26
YOLO1,201,211,211,21+0,83%0,0811:37
ZAMET0,971,041,041,04-2,80%3,1716:03
ZASTAL1,611,611,611,61+0,63%0,0215:00
ZELMER39,5039,5039,5039,50-0,02%0,002013-04-11
ZEPAK6,806,306,306,30-9,74%374,9917:00
ZPUE150,00139,00139,00139,00-7,33%67,9916:49
ZREMB0,640,650,650,65-3,70%1,9410:38
ZUE4,064,004,004,00-1,48%96,6217:00
ZYWIEC510,00500,00500,00500,00-1,96%48,0116:20
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1850,61 -82,90 -4,29%
WIG 51318,69 -2132,32 -3,99%
sWIG80 12030,44 -453,96 -3,64%
mWIG40 3686,78 -119,96 -3,15%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1850,61 -82,90 -4,29%