Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2022-05-27 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.443.393.393.39+3.35%19.5217:00
08OCTAVA1.011.011.011.010.00%0.0715:00
11BIT477.00489.00489.00489.00+1.88%755.0717:00
4FUNMEDIA10.9011.9011.9011.90+9.68%68.9617:00
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL47.4547.2047.2047.20-0.74%36.9317:00
ACAUTOGAZ28.8028.8028.8028.80+0.35%0.8614:39
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION11.3011.1011.1011.10-1.25%140.3817:00
ADIUVO1.441.401.401.40-2.78%10.0917:00
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA5.725.675.675.67-0.87%9.0717:00
AGROTON4.754.714.714.71-0.74%39.2016:43
AGROWILL2.402.402.402.400.00%0.642021-09-21
AILLERON11.4010.8510.8510.85-4.82%131.1517:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.590.600.600.60+1.70%27.9016:48
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR33.8032.9232.9232.92-2.89%5,278.4217:02
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.901.881.881.88-5.05%3.7914:47
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.181.181.181.18+2.16%0.0015:19
ALUMETAL68.3068.3068.3068.300.00%90.5117:00
AMBRA20.0019.9419.9419.94+0.20%29.7317:00
AMICA88.5084.0084.0084.00-5.08%1,157.8317:00
AMPLI1.251.251.251.25-5.30%0.192022-05-26
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR14.5014.3014.3014.30-1.38%155.9017:03
APLISENS14.2014.2014.2014.20-0.70%29.1717:00
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.153.153.153.150.00%1.6209:45
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM17.9518.2518.2518.25+1.96%15.7009:46
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC12.3812.2212.2212.22-1.13%537.7517:00
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA7.647.647.647.640.00%0.0209:00
ARTIFEX6.987.107.107.10+3.20%40.6417:02
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS12.8912.6912.6912.69-0.86%866.9617:01
ASMGROUP0.450.450.450.45+4.17%0.002021-10-04
ASSECOBS40.2040.0040.0040.000.00%28.7317:00
ASSECOPOL78.1076.1076.1076.10-2.56%2,482.0017:00
ASSECOSEE48.0046.8046.8046.80-1.47%240.0917:00
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA26.9526.3026.3026.30-2.95%511.6417:00
ATAL41.0041.4041.4041.40+1.97%501.4017:00
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.633.503.503.50-3.58%58.0317:00
ATLANTAPL8.228.268.268.26-3.28%1.3813:32
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST2.222.262.262.26+0.89%38.852022-05-25
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.023.953.953.95-2.23%0.9014:14
ATREM3.963.893.893.89+0.26%42.6317:00
AUTOPARTN14.1814.0214.0214.02-0.14%3,561.7317:04
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV4.174.284.284.28+7.00%37.1317:00
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN5.755.755.755.750.00%1.1713:43
BENEFIT558.00574.00574.00574.00+0.35%139.9117:00
BERLING4.764.764.764.76-2.46%0.482022-05-20
BEST22.8022.8022.8022.800.00%1.662022-05-17
BETACOM7.607.457.457.45-0.67%5.1917:00
BGZBNPP65.2065.0065.0065.00+0.31%0.1916:44
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB3.453.413.413.41-0.81%229.4517:00
BIOTON3.963.943.943.94-0.63%42.3716:32
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.490.490.490.49+9.78%0.0010:36
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA53.8054.6054.6054.60+2.25%15,775.0017:03
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW5.995.955.955.95-0.34%505.0917:04
BOS8.788.538.538.53+0.12%94.9016:44
BOWIM14.5014.8614.8614.86+2.62%857.5717:01
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2142.60142.60142.60142.60-1.72%1.282021-12-15
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4118.70118.70118.70118.70-0.34%30.272021-10-25
BPHFIZBI5119.60119.60119.60119.60+2.13%2.512021-09-14
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI95.0095.0095.0095.00+4.37%4.7510:40
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.720.690.690.69-7.74%36.022022-05-04
BRIJU0.160.160.160.16-6.87%0.1611:00
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX225.00225.50225.50225.50+0.67%1,859.1617:04
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH35.6835.1635.1635.16-0.34%2,674.8517:01
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK250.00249.00249.00249.00-1.27%9,703.6317:03
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL2.162.162.162.16-4.42%0.222022-05-25
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC47.4048.8948.8948.89+4.02%15,917.3617:03
CCENERGY0.750.760.760.76+0.53%1.7312:24
CDPROJEKT112.06112.28112.28112.28+1.50%65,534.3017:04
CDRL20.5020.5020.5020.500.00%0.0409:00
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC9.169.969.969.96+8.97%73.9516:33
CEZ221.80209.80209.80209.80-5.50%427.8016:20
CFI0.230.250.250.250.00%6.3916:29
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH40.2040.6440.6440.64+1.14%538.5017:00
CIGAMES1.781.781.781.78-1.33%2,100.2417:00
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV11.7512.1912.1912.19+3.76%23.9414:26
CLNPHARMA17.0416.4816.4816.48-3.06%1,089.4817:00
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT22.4022.2022.2022.20-1.33%9.4911:00
COALENERG1.541.531.531.53+0.39%107.1117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR5.155.145.145.14-0.58%304.6117:00
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH175.00177.80177.80177.80+1.60%115.3217:00
COMP42.8043.8043.8043.80+1.86%332.8017:00
COMPERIA4.004.184.184.180.00%1.8013:37
CORMAY0.930.930.930.93+1.98%7.7417:03
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP9.529.149.149.14+1.33%5.0210:43
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT22.1021.8021.8021.80-1.18%5,270.4017:00
CZTOREBKA0.600.600.600.60+1.69%0.462022-05-04
DEBICA67.0067.0067.0067.00-0.30%24.0416:42
DECORA33.6033.2033.2033.20-1.19%41.7617:00
DEKPOL26.7026.7026.7026.700.00%7.5015:46
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO14.9014.8514.8514.850.00%31.5517:00
DGA8.758.758.758.75+6.71%9.9316:18
DINOPL291.20290.70290.70290.70-0.85%39,631.6917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV100.00100.60100.60100.60+0.60%232.8217:00
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL8.588.888.888.88+4.96%263.6817:02
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO3.153.143.143.14-1.72%124.0617:00
EDINVEST3.763.763.763.76-2.08%0.302022-05-26
EFEKT6.557.007.007.00+6.87%2.3115:00
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT1.721.701.701.70+0.59%16.3417:00
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI6.306.186.186.18-6.08%780.6216:49
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.400.400.400.40-1.96%5.1017:00
ELZAB2.252.182.182.18-3.54%2.0417:00
EMCINSMED12.1012.1012.1012.100.00%0.0616:15
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.881.881.881.880.00%0.042022-05-25
ENEA9.189.029.029.02-1.37%2,290.2117:00
ENELMED15.6015.6015.6015.600.00%7.572022-05-23
ENERGA6.766.706.706.70-1.47%307.2817:00
ENERGOINS0.950.860.860.86-9.47%49.832022-05-04
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER26.7027.2027.2027.20+1.87%17.3617:00
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD35.5035.0035.0035.00+1.74%18.2515:58
ERG51.0051.0051.0051.000.00%0.5110:15
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ38.2037.5037.5037.50-1.32%10.1417:00
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO1.991.981.981.98-0.50%8.8716:11
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH11.3711.3911.3911.390.00%952.3317:02
EUROHOLD5.355.405.405.40+0.95%2.8517:00
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL41.0040.9040.9040.90-0.24%146.1817:00
EVEREST2.552.602.602.60+2.36%2.9617:00
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR2.752.772.772.77+0.95%417.8817:01
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING12.6012.9512.9512.95-1.15%39.0616:13
FASTFIN0.550.600.600.60+1.68%2.8115:00
FEERUM6.255.705.705.70-8.80%4.0213:39
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO28.6028.8028.8028.80+2.13%58.6917:00
FERRUM3.863.803.803.80-1.55%0.2013:38
FMG13.9013.9013.9013.90+2.96%0.142022-05-19
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE37.4037.0037.0037.00+3.06%43.1815:19
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN0.991.001.001.00+0.81%38.6317:00
GETINOBLE0.200.190.190.19-2.54%355.1617:03
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED3.153.003.003.00-1.32%42.1017:00
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO6.206.206.206.20-3.13%3.5916:43
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW38.0038.0038.0038.00+1.01%1,391.8117:01
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.461.461.461.46+8.15%0.0109:03
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.821.841.841.84-1.92%15.5216:42
GRODNO17.5017.1417.1417.14-1.95%222.6717:00
GRUPAAZOTY53.5053.0053.0053.00+0.38%7,869.6117:01
GTC5.905.905.905.90-1.67%0.9017:00
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY59.0060.1060.1060.10+1.86%568.6417:00
HARPER5.435.405.405.40+2.66%17.4816:49
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO16.0016.0016.0016.00+2.56%0.1609:02
HERKULES1.331.331.331.33-0.75%6.3317:00
HUBSTYLE0.380.400.400.40+3.91%5.0815:42
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR38.2038.2038.2038.20+0.79%0.1914:01
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.5011.5011.5011.50+0.88%0.022022-03-24
IALBGR0.630.600.600.60+2.54%0.3717:00
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA0.810.810.810.810.00%0.012022-05-02
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY18.2518.1018.1018.10-0.55%100.2917:00
IMMOBILE1.741.661.661.66-0.30%10.0617:00
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA1.801.761.761.760.00%3.3014:58
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.482.662.662.66+3.50%83.1317:00
INC2.382.382.382.38-0.21%20.3117:00
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK194.80196.00196.00196.00+2.51%476.9717:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO6.756.756.756.750.00%0.0709:02
INSTALKRK33.8033.7033.7033.70-0.59%29.6512:59
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT14.0011.5411.5411.54-17.57%6,838.082022-03-16
INTERBUD1.181.301.301.30+3.17%0.5915:01
INTERCARS410.00399.50399.50399.50-2.56%492.8017:00
INTERFERI8.508.508.508.50-1.16%8.502022-05-16
INTERSPPL0.810.850.850.85+4.94%1.482022-05-25
INTROL4.814.814.814.81+0.21%5.5415:42
INVCEEFIZ390.55390.55390.55390.55+0.51%1.5611:51
INVFIZ939.10939.10939.10939.100.00%1.882022-05-17
INVGLDFIZ1,616.111,616.111,616.111,616.11+0.31%3.232022-05-25
INVISTA4.714.694.694.69-3.10%2.2617:00
INVPEFIZ808.00808.00808.00808.00-1.46%2.4214:46
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA2.922.902.902.90-0.68%96.3116:48
IQP0.270.280.280.28+1.82%6.4315:39
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK38.0038.0038.0038.000.00%0.872022-05-24
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.672.672.672.670.00%0.0309:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.642.642.642.640.00%16.2116:48
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW68.0468.5068.5068.50+0.88%24,587.8017:03
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST1.901.951.951.95+2.63%0.7417:00
K2INTERNT25.1024.5024.5024.50-0.41%2.5716:14
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.270.270.270.270.00%0.412021-11-30
KCI0.880.880.880.88-0.90%0.0114:41
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL27.0026.5026.5026.50-3.36%2,081.9017:00
KETY608.00610.00610.00610.00+0.99%1,645.3417:00
KGHM142.60144.75144.75144.75+2.19%86,474.0217:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL8.368.468.468.46+1.20%638.3017:00
KINOPOL14.7514.7514.7514.75+0.68%18.2916:42
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA25.6025.3025.3025.30-0.78%8.0215:46
KOMPAP17.0017.0017.0017.000.00%7.652022-05-24
KOMPUTRON3.303.323.323.320.00%7.8717:00
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.241.031.031.03-17.60%0.5615:01
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD91.0093.8093.8093.80-0.64%4.2014:39
KRAKCHEM0.570.540.540.54-10.83%65.9717:00
KREC21.7022.4022.4022.40+2.75%1.8215:54
KREDYTIN15.3015.3015.3015.300.00%0.0309:00
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA412.00403.00403.00403.00+0.25%3.2416:27
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK267.00265.60265.60265.60-0.08%5,373.2117:00
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN12.3612.6612.6612.66+2.59%8.9710:10
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO2.452.402.402.40-2.64%146.6217:00
LABOPRINT13.3013.4013.4013.400.00%0.0810:50
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.381.311.311.31-4.36%30.7316:43
LCCORP2.892.862.862.86-1.04%361.3417:00
LENA3.933.783.783.78-2.83%2.6815:18
LENTEX7.527.667.667.66+2.13%15.1015:13
LIBET1.261.171.171.17-0.85%4.8516:03
LIVECHAT86.9086.1086.1086.10+1.29%304.6717:00
LMASFIZ1,357.201,357.201,357.201,357.20-13.28%1.362022-02-16
LMBSFIZ1,618.801,618.801,618.801,618.80+6.50%3.242021-10-08
LMCSFIZ1,359.051,359.051,359.051,359.05-0.15%10.872022-02-07
LMDSFIZ1,280.001,280.001,280.001,280.00-7.98%2.562022-04-14
LMESFIZ1,514.101,514.101,514.101,514.10-1.23%21.202021-11-26
LOKUM15.9515.9515.9515.95-9.89%19.1016:38
LOTOS67.2068.3068.3068.30+1.64%15,522.8317:01
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP10,000.009,945.009,945.009,945.00+1.58%7,995.3817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT13.6014.2014.2014.20-0.35%7.4814:47
LUBAWA2.632.672.672.67+1.33%1,704.5917:03
MABION27.7026.5026.5026.50-3.99%1,696.0717:01
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL7.907.907.907.900.00%10.8516:35
MANGATA76.0076.0076.0076.00-1.81%0.6814:25
MARVIPOL0.580.580.580.58+0.86%284.7117:03
MASTERPHA5.905.905.905.900.00%0.122022-05-26
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK274.80271.00271.00271.00-0.44%6,523.5717:03
MBWS6.406.406.406.400.00%0.0609:02
MCI16.9017.0017.0017.00+0.59%12.0817:00
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA2.512.502.502.50-1.19%0.0115:35
MEDIACAP3.493.493.493.490.00%0.022021-12-29
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG6.596.216.216.21-1.74%53.9216:42
MEDYCZNYFIZ183.50183.50183.50183.50-0.27%10.092021-11-23
MEGARON14.5014.5014.5014.500.00%0.702022-05-16
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.3020.2020.2020.20-0.49%24.4116:06
MERCATOR62.2062.5862.5862.58+0.32%962.6017:00
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR10.5010.3010.3010.30+0.49%4.5817:00
MEXPOLSKA2.672.652.652.65+1.92%24.0317:00
MFO45.5044.9044.9044.90-1.32%30.5117:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND1.090.950.950.95-9.70%107.1817:04
MILLENNIUM4.784.744.744.74-0.55%5,173.6317:01
MIRACULUM1.141.141.141.14+0.89%16.4017:00
MIRBUD3.453.403.403.40+0.15%147.9817:00
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP70.0071.6071.6071.60+2.29%7.6509:21
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK313.00310.00310.00310.00-0.80%760.2117:00
MOJ1.601.611.611.61-5.29%6.862022-05-25
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI3.743.743.743.74-1.58%45.8616:48
MOSTALPLC34.2034.5034.5034.50-1.15%124.7217:00
MOSTALWAR5.906.086.086.080.00%14.9216:33
MOSTALZAB1.581.601.601.60+2.17%78.1817:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA5.705.805.805.80+0.87%7.732022-05-25
MWTRADE6.506.506.506.50+4.17%0.0109:11
NETIA6.946.946.946.940.00%6.972021-07-29
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG19.9519.8519.8519.85+1.53%3.2416:24
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA115.00115.00115.00115.00+2.68%10.8109:52
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM4.073.953.953.95-2.95%155.6116:40
ODLEWNIE6.926.906.906.90+1.47%27.5216:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX34.1034.5034.5034.50+0.88%54.1115:59
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.170.190.190.19-4.81%1.8509:30
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR208.10208.10208.10208.10-0.03%0.832022-05-26
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL44.8045.2045.2045.20+1.80%145.0717:00
OPTEAM12.1012.1012.1012.100.00%27.6116:48
ORANGEPL6.106.046.046.04-0.89%12,522.6717:00
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.762.992.992.99-1.32%1.1716:21
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY23.2023.2023.2023.20-0.43%4.6416:49
OTLOG10.9011.0011.0011.00-0.90%21.1415:42
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW2.912.822.822.82-3.42%32.3616:17
OVOSTAR43.4043.4043.4043.400.00%0.0409:01
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL3.813.823.823.82-3.29%56.0817:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA12.9013.2013.2013.20+3.12%12.9117:00
PATENTUS1.311.311.311.310.00%0.5916:49
PBG0.040.040.040.04+11.43%17.742022-05-25
PBKM90.2090.2090.2090.20+0.22%4.872021-12-20
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.420.420.420.42+2.44%0.002022-05-25
PCCEXOL2.552.542.542.54-0.20%61.6917:03
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA87.8087.7087.7087.70+0.46%431.3817:00
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX13.0513.4013.4013.40+2.29%25.0617:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO94.0090.8290.8290.82-2.87%47,029.3617:03
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.872021-06-18
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP74.0071.2071.2071.20-3.78%65.3016:47
PEPEES1.391.401.401.40+4.48%3.8013:35
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE10.3010.0010.0010.00-2.63%20,606.8617:04
PGNIG6.286.186.186.18-1.50%18,014.7117:04
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT17.9017.9017.9017.900.00%7.002021-10-25
PHN13.2513.3513.3513.35+0.75%36.0415:50
PKNORLEN71.6470.4070.4070.40-1.68%57,080.8017:00
PKOASZEWZ93.0493.0493.0493.040.00%37.2209:00
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP32.1531.0631.0631.06-3.39%79,392.9717:01
PKOGD98.6298.6298.6298.62+0.01%4.932022-05-16
PKOGS87.3187.2287.2287.22+0.08%40.2314:00
PKOSO107.20107.20107.20107.20+0.03%10.722022-05-26
PKPCARGO11.7111.5811.5811.58+0.26%563.2617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.682.682.682.680.00%4.022022-02-01
PLATYNINW1.771.801.801.80+0.56%0.2017:00
PLAYWAY291.00296.00296.00296.00+1.72%1,696.2717:00
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR2.202.302.302.30+4.55%35.1217:00
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG2.903.003.003.00+6.38%14.1517:00
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE11.8011.8011.8011.80-1.67%10.2415:59
POLIMEXMS3.343.383.383.38+1.50%266.5817:00
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX2.942.962.962.96+0.68%1.4516:49
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD2.502.502.502.50+0.40%33.1516:42
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK3.803.803.803.80+3.83%0.1714:27
PRAIRIE0.600.590.590.59-0.83%224.312021-12-15
PRIMAMODA1.631.631.631.630.00%10.7017:04
PROCAD2.342.122.122.12-18.46%2.1615:00
PROCHEM34.0033.6033.6033.60-1.75%0.5116:26
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM7.107.607.607.60+7.04%0.1717:00
PROTEKTOR2.822.872.872.87+2.14%20.4716:31
PROVIDENT5.856.306.306.30+7.69%110.362022-02-21
PULAWY85.8081.2081.2081.20-3.33%349.8517:00
PWRMEDIA21.6020.4020.4020.40-5.99%188.2117:02
PZU32.5232.0132.0132.01-1.81%24,897.3217:00
PZUAKORD114.40114.40114.40114.40+0.05%11.4413:04
QMULTIFIZ1,492.901,493.901,493.901,493.90+2.31%7.472022-05-23
QUANTUM33.2033.2033.2033.20+0.61%0.732022-05-24
QUERCUS3.513.563.563.56+1.42%5.6616:41
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.001.931.931.93-3.75%194.992022-02-03
RAFAKO1.811.801.801.800.00%195.1717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET16.6016.7016.7016.70+0.60%0.322022-05-26
RAINBOW22.8022.7522.7522.75+0.22%42.3917:00
RANKPROGR1.561.601.601.60+0.31%16.2417:00
RAWLPLUG15.9016.0016.0016.00+5.96%176.5917:00
REDAN0.250.250.250.250.00%0.0110:43
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.150.150.150.150.00%0.0115:00
RELPOL5.565.605.605.60+0.72%65.8316:16
REMAK13.0013.3013.3013.30-0.37%0.7017:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.482.462.462.46-0.81%15.092022-02-11
ROPCZYCE30.2031.3031.3031.30+3.64%5.7416:48
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON0.940.890.890.89+3.49%2.5815:23
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK11.5011.3611.3611.36-0.35%100.9817:00
SANTANDER13.8113.9813.9813.98+1.16%100.3816:05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL1.471.501.501.50-0.33%0.9014:14
SARE7.057.357.357.35+5.00%8.422022-05-26
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP15.6016.0016.0016.00+2.56%17.9917:00
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO7.057.307.307.30+3.55%7.4214:03
SELENAFM20.9020.9020.9020.900.00%24.1814:17
SELVITA31.0030.0030.0030.00-1.32%135.4117:00
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA1.931.981.981.980.00%6.7213:56
SFINKS0.390.400.400.40-3.61%4.7517:00
SILVANO3.783.853.853.85+1.70%2.3116:23
SIMPLE12.3012.3012.3012.300.00%0.502022-01-04
SKARBIEC22.8022.4022.4022.40-0.88%2.6417:00
SKOTAN1.281.221.221.22-4.82%56.1317:00
SKYLINE0.720.720.720.72+2.86%1.072022-05-23
SNIEZKA79.8077.4077.4077.40-3.25%1.2516:27
SOHODEV0.820.880.880.88+0.57%8.9416:47
SOLAR5.204.984.984.98-4.60%5.0216:15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL10.1510.0010.0010.00-1.96%2.1116:02
SOPHARMA9.009.009.009.000.00%3.532022-05-16
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP2.982.982.982.98-1.16%89.3917:00
STALPROD304.00308.00308.00308.00+0.49%439.7117:00
STALPROFI11.6611.6811.6811.68+0.34%197.6217:00
STAPORKOW2.632.622.622.62-2.96%2.8813:31
STARHEDGE0.360.360.360.36-9.77%1.0815:16
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX6.146.206.206.20+2.31%174.6817:00
SUWARY25.0025.0025.0025.00-0.79%0.0509:00
SWISSMED11.0010.9010.9010.900.00%0.7914:59
SYGNITY11.5511.3011.3011.30+2.26%148.0817:00
SYNEKTIK27.0026.9026.9026.90-0.37%72.5816:33
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX16.9016.9016.9016.900.00%0.1709:01
TARCZYNSKI41.0042.4042.4042.40+3.41%1.7616:46
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY171.50166.10166.10166.10-5.10%88.9517:00
TAURONPE3.563.463.463.46-2.98%8,135.4517:00
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.740.770.770.77+4.05%0.7410:26
TESGAS3.333.333.333.330.00%2.0915:23
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM34.1533.7033.7033.70-1.61%426.6417:00
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL16.2016.9216.9216.92+4.57%1,656.6617:04
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA5.976.066.066.06+1.34%102.4017:02
TRAKCJA1.681.701.701.70+0.95%140.7517:00
TRANSPOL3.453.393.393.39-3.14%2.1616:49
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP35.2035.2035.2035.20-6.21%6.162022-05-25
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON4.764.764.764.760.00%0.0015:00
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA61.0061.0061.0061.00+0.66%0.0609:00
UNIBEP8.007.947.947.940.00%26.5117:00
UNICREDIT49.4149.4149.4149.410.00%53.9111:49
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA6.346.346.346.34+0.63%46.5715:38
UNIMOT51.5051.8051.8051.80+0.58%828.7317:00
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.280.270.270.27-2.86%17.0516:33
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS594.00580.00580.00580.000.00%29.2017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS6.886.966.966.96+1.16%6.2213:58
VISTAL1.781.791.791.79+0.45%43.2617:01
VISTULA4.054.054.054.05+0.50%26.9916:18
VIVID1.281.291.291.29-0.39%8.7317:00
VOTUM25.5028.3028.3028.30+14.57%2,177.4017:00
VOXEL37.9038.2038.2038.20-0.78%40.7717:00
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX3.723.603.603.60-7.69%4.732022-05-26
WASKO1.901.941.941.94+2.11%6.1217:00
WAWEL490.00484.00484.00484.00-0.82%10.7316:00
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON6.576.516.516.51-0.61%137.0817:02
WIKANA4.064.204.204.200.00%3.3209:03
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.230.230.230.23-12.03%0.3811:00
WIRTUALNA98.80100.00100.00100.00+1.52%161.1317:00
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN20.8020.6020.6020.60+0.49%115.6017:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS5.485.385.385.38-0.37%65.5416:10
WORKSERV1.501.501.501.50-1.46%0.2309:08
XTB20.3620.3620.3620.36+0.39%2,107.2917:02
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.370.400.400.40-3.19%16.092022-05-04
ZAMET0.840.840.840.84-1.17%1.502022-05-25
ZASTAL0.700.720.720.72-1.37%25.0117:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK18.1617.6017.6017.60-1.23%1,191.4717:00
ZPUE250.00250.00250.00250.000.00%1.7511:58
ZREMB2.082.182.182.18+4.81%82.1217:00
ZUE3.503.653.653.65+4.89%167.3316:47
ZYWIEC487.00489.00489.00489.00+0.41%25.4116:39
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1810,68 -16,33 -0,89%
WIG 56609,87 -319,89 -0,56%
sWIG80 17993,50 -52,42 -0,29%
mWIG40 4320,02 -4,47 -0,10%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1810,68 -16,33 -0,89%