Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-05-28 17:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA0,310,310,310,31-7,65%0,2815:00
08OCTAVA0,830,810,810,810,00%0,8315:00
11BIT464,00465,00465,00465,00+1,64%11 798,6817:01
4FUNMEDIA3,954,204,204,20+6,33%14,3216:45
AATHOLD23,0023,0023,0023,00-0,86%20,252018-04-19
ABADONRE4,164,104,104,10-7,66%15,122018-12-27
ABCDATA1,431,431,431,430,00%53,312019-07-22
ABMSOLID0,150,110,110,11-56,00%1,892019-07-26
ABPL23,7023,0023,0023,00-3,77%32,2817:00
ACAUTOGAZ37,0036,8036,8036,80-0,54%21,9515:02
ACE15,8015,9815,5515,98+0,19%89,612015-12-22
ACTION3,483,403,403,40+0,29%34,2916:11
ADIUVO4,525,525,525,52+20,00%525,3117:00
ADIUVO-PDA28,5029,0028,5029,00+1,75%3,902015-11-25
ADVADIS0,010,010,010,010,00%18,452015-11-13
AGORA8,308,308,308,30-0,95%190,3716:49
AGROTON3,823,813,813,81+0,79%12,8613:50
AGROWILL2,302,302,302,300,00%0,232020-05-14
AILLERON6,146,386,386,38+3,91%22,5817:01
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7,617,617,607,60-0,13%2,212015-11-18
AIRWAY0,680,710,710,71+4,71%362,3917:00
ALCHEMIA4,764,764,764,76-0,83%0,482019-05-30
ALIOR15,3114,5114,5114,51-3,04%52 113,8917:04
ALIOR-PDA51,3952,3951,0552,39+1,93%1 743,412016-06-30
ALIOR-PDA83,2083,3083,2083,30+2,84%4 176,662014-01-20
ALIOR-PP11,0011,8511,0011,45-0,87%42 237,792016-05-27
ALMA0,020,030,030,03-40,00%7,202018-06-01
ALTA1,161,101,101,10-5,17%113,3916:42
ALTERCO0,030,030,020,02-50,00%1,412016-05-23
ALTUSTFI0,830,880,880,88+3,77%135,5617:02
ALUMETAL37,5037,5037,5037,50-1,32%22,7117:00
AMBRA18,0017,6017,6017,60-2,22%622,1217:00
AMICA104,00102,80102,80102,80-0,77%1 109,5317:00
AMPLI0,260,260,260,260,00%0,1811:00
AMREST45,0547,5047,5047,50+2,93%2 583,032018-10-03
APATOR19,4519,8019,8019,80+1,80%115,8017:00
APLISENS10,009,959,959,95+0,51%34,0814:39
APLITT0,870,870,870,870,00%0,012017-01-31
APSENERGY1,761,691,691,69-3,98%70,0917:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM15,4015,4515,4515,45+2,66%59,5217:00
ARCHICOM-PDA14,8015,4914,8014,90+1,85%14,862016-05-06
ARCTIC4,434,504,504,50+0,22%131,6917:00
ARCUS0,991,201,201,20+30,43%18,082020-04-09
ARK2FRN1569,5576,8069,5576,80+5,96%32,242015-12-22
ARKAFRN1257,0057,9955,0057,22+0,39%105,712014-06-24
ARKASWE17111,00111,87111,00111,87+1,70%287,462017-12-22
ARMATURA1,691,741,681,680,00%80,132014-01-15
ARTERIA4,544,544,544,54+0,89%0,0109:00
ARTIFEX6,246,086,086,08+1,33%104,8916:47
ARTIFEX-PDA23,8623,8623,8623,860,00%0,052016-12-19
ASBIS3,363,283,283,28-1,80%658,7017:00
ASMGROUP3,043,043,043,040,00%0,612020-05-26
ASSECOBS34,4034,2034,2034,20-1,16%14,6316:39
ASSECOPOL70,7070,5070,5070,50+1,29%6 148,1317:00
ASSECOSEE37,5039,2039,2039,20+4,53%686,2617:00
ASSECOSLO19,5619,6119,0019,37-0,92%200,762017-04-28
ASTARTA15,9016,0016,0016,00+1,59%156,2016:39
ATAL30,0030,0030,0030,00+1,69%339,0116:11
ATAL-PDA22,0022,0021,8021,80-0,86%6,762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3,303,203,203,20+0,63%23,8817:00
ATLANTAPL4,865,005,005,00+2,88%75,5613:30
ATLANTIS0,490,490,490,490,00%0,982019-01-02
ATLASEST1,351,261,261,26+1,61%0,0613:50
ATM10,9010,7010,7010,70+2,88%4,0113:32
ATMGRUPA4,183,983,983,98-2,69%32,3817:00
ATREM1,851,871,871,87+3,89%2,2515:03
AUTOPARTN5,244,884,884,88-6,87%336,7517:00
AUTOPARTN-PDA2,842,852,812,81-1,40%39,502016-07-07
AVIAAML4,504,204,204,20-10,45%43,042018-07-12
AVIASG14,0015,1515,1515,15+5,21%113,192018-11-19
AWBUD1,061,061,061,060,00%6,3615:09
B3SYSTEM0,530,530,530,530,00%0,132017-04-26
BACD0,040,040,040,04+33,33%0,872017-08-21
BAKALLAND2,772,772,762,770,00%12,882014-11-10
BALTONA6,406,306,306,30-1,56%1,282020-03-31
BANKBPH30,8830,8830,8830,88+0,03%0,402016-09-19
BARLINEK1,181,251,181,23-2,38%156,012014-01-07
BBIDEV4,074,204,204,20-0,71%10,5012:14
BBIZENNFI-PP0,010,010,010,010,00%0,132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN10,3010,3010,3010,300,00%3,2214:58
BENEFIT768,00764,00764,00764,00+3,24%757,2317:00
BERLING3,503,503,503,50-5,41%36,622020-05-27
BEST18,0018,0018,0018,000,00%0,9009:00
BETACOM9,329,209,209,20+2,22%0,4214:45
BGZBNPP50,0050,0050,0050,00+0,81%147,2017:00
BIK13,9013,9013,9013,90+6,92%0,0709:00
BIOMEDLUB3,783,923,923,92+3,43%4 017,1617:04
BIOTON4,544,314,314,31-5,07%383,4717:00
BIPROMET6,346,346,346,34+1,28%13,952015-04-21
BIUROIK-PDA17,5517,8917,5517,800,00%10,122016-12-07
BMPAG0,580,580,580,580,00%0,2409:00
BNPPL59,0059,0059,0059,00+1,72%0,062015-04-24
BNPPL-PDA57,5058,0057,5058,00+0,69%81,582014-06-10
BOGDANKA20,4019,5219,5219,52-2,40%1 758,1517:03
BOMI0,010,010,010,010,00%1,052013-09-26
BORYSZEW3,673,673,673,67+0,82%270,5617:04
BOS5,705,365,365,36-3,94%724,4017:00
BOWIM1,701,801,801,80+0,56%49,2016:49
BPHFIZBI1173,10173,10170,00170,00-1,16%60,622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144,60144,60144,60144,60-1,03%7,372020-02-14
BPHFIZBI3128,29128,29128,29128,29+0,15%25,662018-09-13
BPHFIZBI4121,20121,00121,00121,00+1,00%60,512020-05-27
BPHFIZBI5117,10117,10117,10117,10-2,60%7,032019-12-03
BPHFIZBI6108,10107,10107,10107,10+4,90%53,592018-09-20
BPHFIZDS111,10111,10111,10111,10+10,99%5,552020-01-08
BPHFIZKK103,00103,0093,1093,10-9,70%2,002017-07-05
BPHFIZMLI81,0181,0181,0181,01+17,24%1,702020-05-22
BPHFIZSN39,1042,6438,0042,64+9,33%63,962015-12-22
BPHFIZSN270,0077,1070,0077,10+10,14%1,472015-12-22
BRASTER0,340,400,400,40+17,21%242,2917:03
BRIJU0,260,270,270,27-2,17%0,7315:35
BSCDRUK40,5040,2040,2040,20-0,25%0,362020-04-24
BUDIMEX239,50241,00241,00241,00+1,90%5 995,1317:00
BUDOPOL0,060,060,060,060,00%0,182017-05-04
BUMECH2,652,952,952,95+13,46%179,0217:02
BUWOG129,00129,00129,00129,00+1,18%2,322018-10-31
BYTOM2,662,752,752,75+2,61%37,582018-11-28
BZWBK172,90169,10169,10169,10-1,00%76 242,3217:04
CALATRAVA0,220,230,220,23-4,17%5,602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1,251,251,251,25-7,41%8,7511:01
CASHFLOW0,130,130,130,130,00%1,492016-03-31
CCC49,6250,5050,5050,50+3,93%49 600,9117:04
CCENERGY0,070,070,060,06-14,29%1,592015-12-30
CDPROJEKT389,10399,00399,00399,00+4,59%147 314,3617:02
CDRL13,3014,1514,1514,15+7,20%27,8816:27
CDRL-PDA18,3518,6018,0018,60+1,64%14,132014-12-09
CEDC0,210,210,210,21-32,25%0,002013-04-12
CELTIC6,406,406,406,400,00%10,9913:16
CEZ78,8079,9079,9079,90+2,17%108,6616:48
CFI0,330,320,320,32-1,84%24,0617:00
CHEMOS0,320,330,330,33-2,94%80,432018-04-30
CIECH40,0039,2539,2539,25-5,88%11 347,7017:01
CIGAMES0,790,790,790,79+0,64%422,5017:00
CIGAMES-PDA26,9927,0026,9927,00+4,65%2,022016-12-20
CITYSERV8,108,108,108,10-1,22%0,402020-05-27
CLNPHARMA32,8032,5532,5532,55-0,46%486,6417:00
CLNPHARMA-PDA21,5422,0020,9421,50+2,33%3 543,702016-11-30
CNT15,8016,2016,2016,20+4,52%117,6915:55
COALENERG0,240,250,250,25+8,70%72,7617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR0,970,950,950,95-1,65%84,5417:00
COLIAN4,084,084,084,080,00%36,522018-07-19
COMARCH205,00205,00205,00205,000,00%239,0417:00
COMP59,0059,0059,0059,000,00%1,3614:00
COMPERIA2,402,502,502,50+0,81%36,0016:42
CORMAY1,101,071,071,07-1,38%278,9717:04
CORMAY-PDA1,701,741,681,740,00%82,662015-10-16
CORMAY-PP0,130,140,110,130,00%244,922015-08-11
CPGROUP6,906,686,686,68-1,76%18,7716:13
CPGROUP-PDA5,405,485,355,35-0,93%35,572014-03-06
CUBEITG0,200,200,200,20-1,52%8,902019-05-06
CYFRPLSAT25,6225,0025,0025,00-0,48%24 052,0617:00
CZTOREBKA0,410,410,410,41-8,48%0,0611:00
DEBICA74,6074,4074,4074,40-0,27%51,1916:45
DECORA19,6519,8019,8019,80+1,54%13,2716:39
DEKPOL21,6021,6021,6021,600,00%21,8812:07
DEKPOL-PDA14,0214,0214,0214,020,00%0,272015-02-05
DELKO12,3012,1012,1012,10-0,82%12,2016:48
DGA4,454,404,404,40-4,76%5,3116:11
DINOPL179,00180,60180,60180,60+3,26%38 383,4717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0,190,190,170,170,00%2,552013-08-27
DMWDM-PP0,010,010,010,010,00%0,132013-04-30
DOMDEV81,6083,2083,2083,20+2,97%1 510,1617:00
DREWEX0,550,550,550,550,00%0,042019-09-25
DROP0,500,500,500,500,00%0,2015:00
DROZAPOL1,131,141,141,14-0,87%3,8912:12
DSS0,030,040,030,04+100,00%5,742015-09-10
DTP4,934,934,934,930,00%0,142016-05-19
DUON3,823,833,823,83+0,26%178,472016-04-04
ECARD3,963,963,963,960,00%0,062015-10-16
ECHO3,953,903,903,900,00%991,4917:00
EDINVEST2,342,302,302,30-0,86%8,9915:49
EFEKT3,384,204,204,20+27,27%274,9615:54
EFH0,030,030,030,030,00%0,272015-12-30
EKANCELAR0,010,010,010,010,00%6,562016-03-04
EKO5,025,025,025,02-9,71%0,002013-04-12
EKOEXPORT3,853,963,963,96+3,39%376,6017:00
ELBUDOWA3,203,093,093,09+3,34%1 161,1317:00
ELEKTROTI4,254,244,244,24-4,07%57,3616:45
ELEMENTAL1,781,701,701,70-2,30%782,1716:42
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2,532,562,522,55+0,79%215,202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4,294,294,294,29-1,38%2,732015-10-26
ELKOP0,310,300,300,30-1,66%61,9617:00
ELZAB4,764,644,644,64-2,93%58,7417:00
EMCINSMED7,007,007,007,000,00%0,0109:02
EMPERIA99,8099,8099,8099,800,00%17,662018-05-10
ENAP1,271,331,331,330,00%15,5615:29
ENEA5,795,795,795,79+1,22%2 223,2017:00
ENELMED11,8011,8011,8011,800,00%1,772020-05-26
ENERGA7,927,927,927,92+0,06%1 811,0717:00
ENERGOINS0,760,750,750,75-10,95%9,6017:00
ENERGOPLD0,010,010,010,010,00%5,452014-03-10
ENTER29,0028,5028,5028,50-1,04%443,6417:01
ENTER-PDA14,0014,0013,9013,90+0,72%13,292016-01-14
ERBUD19,5019,9019,9019,90+3,65%98,3317:00
ERG27,4029,6029,6029,60+12,98%73,0114:14
ERGIS3,863,863,863,86+0,26%30,242019-12-12
ESOTIQ9,108,608,608,60-0,69%39,7717:00
ESOTIQ-PDA36,1036,2036,0036,00-0,55%22,632015-09-15
ESSYSTEM3,483,483,483,480,00%0,352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4,244,074,074,07-4,68%54,0617:00
EUIMPLANT0,010,010,010,010,00%0,052015-03-20
EUROCASH19,3118,5518,5518,55-2,78%10 798,4317:04
EUROHOLD4,964,964,964,96+7,83%0,0709:00
EUROMARK0,010,010,010,010,00%0,232013-07-26
EUROTEL21,9021,3021,3021,30-1,84%41,4615:52
EVEREST12,9013,0013,0013,00+12,07%202,4816:34
EXILLON6,996,996,996,99-1,55%0,012017-12-22
FAM1,701,801,801,80+11,11%523,142018-02-19
FAMUR2,252,332,332,33+6,62%1 777,4617:00
FARMACOL51,7051,7051,7051,70-0,14%23,322017-02-24
FASING12,4512,4012,4012,400,00%12,6712:57
FASTFIN0,100,100,100,10+11,11%45,292020-05-27
FEERUM12,3512,8012,8012,80+5,35%1,7014:18
FEERUM-PDA10,8910,9010,8910,90+0,93%0,992013-05-28
FENGHUA17,5217,5217,5217,520,00%0,182016-05-04
FERRO16,6016,9016,9016,90+1,81%146,2217:00
FERRUM4,164,144,144,14-0,96%0,0414:19
FMG13,0013,0013,0013,00-9,72%0,472020-05-13
FON0,120,120,120,12-7,69%1,872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE18,7020,3020,3020,30+9,73%1 981,6817:00
FORTUNA31,5032,0032,0032,000,00%48,112018-06-08
FOTA0,030,030,030,03-57,14%11,162018-01-12
GANT0,070,070,070,070,00%111,912015-05-22
GEKOPLAST15,2015,2015,2015,200,00%2,282018-02-15
GETIN1,181,121,121,12-3,94%1 436,2917:04
GETINOBLE0,260,260,260,26-1,34%341,9216:44
GINOROSSI0,550,550,550,55+1,48%1,102019-07-08
GLCOSMED2,762,882,882,88+5,88%739,0117:04
GLCOSMED-PDA1,751,801,751,80+2,86%4,382013-08-16
GLOBCITYHD41,7341,7341,7341,730,00%33,052015-09-28
GOBARTO6,806,806,806,800,00%51,2915:01
GORENJE53,0053,0053,0053,00+0,76%0,052018-11-05
GPRE7,006,506,506,50-7,14%15,102019-09-25
GPW40,2540,0040,0040,00+0,63%1 353,8817:02
GRAAL31,6831,8531,6831,700,00%123,102016-11-16
GRAJEWO-PDA26,4027,0026,4027,00+2,27%0,052016-01-08
GRAVITON1,421,581,581,58+8,97%16,9813:27
GREENECO0,290,290,290,290,00%2,352014-08-08
GREMINWES2,022,042,022,04+4,08%7,822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1,671,681,681,68+6,33%279,2917:00
GRODNO4,404,364,364,36-0,23%106,8117:00
GRUPAAZOTY30,9531,0031,0031,00+1,14%4 675,4117:00
GTC6,886,906,906,90+2,07%670,6617:00
GTC-PDA6,606,756,306,75+3,05%21,682015-11-04
HANDLOWY41,3038,5538,5538,55-4,81%4 464,6817:00
HARPER4,054,244,244,24+4,69%275,5417:00
HAWE0,300,300,300,30+3,45%54,502017-05-04
HBPOLSKA0,010,010,010,010,00%0,002013-03-28
HELIO8,408,958,958,95+7,19%42,0217:00
HERKULES1,571,411,411,41-11,88%1 131,3617:00
HUBSTYLE0,360,330,330,33-6,86%1,0817:00
HUTMEN5,305,305,305,300,00%7,952017-01-11
HYDROTOR29,4028,6028,6028,60-2,72%16,0016:33
HYPERION0,280,300,260,28+3,70%95,512017-10-03
I2DEV8,609,009,009,00+5,88%9,2517:00
IALBGR0,180,230,230,23+22,83%37,6517:03
IDEABANK2,162,052,052,05-4,65%154,8817:00
IDEABANK-PDA25,5026,4025,5026,40+2,72%829,082015-04-28
IDEON0,010,010,010,010,00%0,102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1,411,501,501,50+0,67%22,4815:44
IFCAPITAL0,560,510,510,51-8,93%7,572018-11-30
IFSA0,300,330,330,33+10,00%0,532018-11-28
IIAAV8,808,778,778,77-1,02%2,212018-06-18
IMCOMPANY11,7512,3012,3012,30+6,96%50,8616:16
IMMOBILE2,732,812,812,81+5,24%88,0315:11
IMPEL7,987,987,987,980,00%1,752020-05-27
IMPERA0,950,950,950,95+4,40%2,3111:56
IMPERA-PDA0,360,360,360,36+2,86%70,552013-07-10
IMPERA-PP0,010,010,010,010,00%0,002013-03-27
IMPEXMET4,234,224,224,22-0,24%122,372019-08-05
IMS2,632,502,502,50-0,79%64,3817:00
INC2,912,902,902,900,00%55,0315:00
INDATA0,300,310,310,31+6,90%40,252018-04-30
INDYGO0,250,250,250,250,00%0,492018-05-02
INDYKPOL63,5063,5063,5063,50-0,78%0,062019-12-11
INGBSK152,00147,60147,60147,60+1,10%15 355,2617:01
INPOST10,8710,8710,8710,870,00%1,392017-05-24
INPRO4,484,584,584,58+2,23%0,5112:56
INSTALKRK16,6516,0016,0016,00-2,74%60,5916:49
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48,4148,4748,4148,47+0,04%12,302017-05-24
INTERAOLT14,3014,1014,1014,10-0,35%142,2717:00
INTERBUD0,610,610,610,610,00%0,242020-05-27
INTERCARS178,00182,50182,50182,50+1,96%829,9817:00
INTERFERI3,083,083,083,08-0,65%1,1115:15
INTERSPPL1,401,421,421,420,00%8,2016:44
INTROL2,282,262,262,26-0,88%132,6116:30
INVCEEFIZ460,10460,00460,00460,00-4,17%17,022020-05-27
INVFIZ928,10925,00925,00925,00-0,24%44,472020-05-27
INVGLDFIZ1 725,001 725,001 725,001 725,00+0,17%85,482020-05-26
INVISTA0,330,330,330,33-10,81%0,0713:26
INVPEFIZ698,75656,11656,11656,110,00%6,1609:01
INVPRFIZ472,00472,00472,00472,000,00%0,942017-03-06
IPERMFIZ58,0058,0058,0058,000,00%0,062015-12-22
IPOPEMA2,502,422,422,42-0,82%49,0816:48
IQP0,570,510,510,51-10,53%54,5217:00
IVMX5,995,995,995,990,00%0,012015-12-18
IZOBLOK27,1027,1027,1027,100,00%25,6716:31
IZOBLOK-PDA164,00164,00164,00164,00-0,61%1,312016-08-03
IZOLACJA1,591,591,591,590,00%17,0312:37
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2,642,632,632,63-0,38%29,5916:28
JHMDEV1,781,761,761,760,00%0,482019-12-16
JJAUTO9,709,709,509,70-6,55%2,562015-05-04
JSW15,6215,3415,3415,34-0,29%34 812,2117:04
JUPITER0,350,350,350,350,00%4,552015-04-09
JWCONSTR2,892,892,892,890,00%0,2209:56
JWCONSTR-PDA3,263,263,263,26-0,31%1,302014-10-15
JWWINVEST3,523,683,683,68+4,55%18,6117:00
K2INTERNT9,309,059,059,05+0,56%8,3614:33
KANIA0,100,110,110,11+30,86%313,732019-10-01
KBCASFIZ116,50116,50116,50116,50+2,19%11,652018-08-23
KBCINDFIZ102,99102,99102,99102,99+13,17%0,002012-07-27
KBCNEUFIZ102,60102,60102,60102,60+2,60%0,002009-11-10
KBCRAZFIZ103,00103,00103,00103,00+3,00%0,002010-02-03
KBDOM0,320,320,320,32-8,57%0,002020-05-21
KCI0,460,600,600,60+30,72%176,6316:17
KDMSHIPNG1,401,401,401,40+0,72%14,002019-05-06
KERNEL42,3042,0042,0042,00-0,36%263,3617:00
KETY348,00338,00338,00338,00-2,87%1 049,6817:03
KGHM86,5085,3885,3885,38+0,07%79 567,2117:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL13,8013,8013,8013,800,00%1,0810:36
KINOPOL7,708,158,158,15+3,82%70,6516:48
KOFOL63,0063,0061,0061,00-3,17%12,942017-06-05
KOFOLA56,6056,6056,6056,60-0,61%1,422015-11-19
KOGENERA32,5032,5032,5032,50-0,91%14,0412:56
KOMPAP6,906,806,806,80-2,86%13,8414:54
KOMPUTRON2,152,142,142,14+0,47%28,3716:42
KONSSTALI25,1025,3025,3025,300,00%10,002020-01-02
KOPEX0,970,970,970,97+8,76%0,0011:00
KOV1,151,181,141,16+0,87%2 124,302013-06-14
KPPD31,8031,8031,8031,800,00%0,2215:00
KRAKCHEM0,440,440,440,44+2,34%15,2815:00
KREC6,486,106,106,10-5,57%13,2813:44
KREDYTIN6,456,006,006,00+0,84%3,232020-05-27
KREZUS0,570,560,560,56+5,66%3 295,672018-12-21
KRKA359,00362,00362,00362,00+0,56%121,192020-05-27
KRKGL-PDA18,9519,0018,9519,000,00%26,582016-01-29
KRUK96,0096,9096,9096,90+3,09%17 557,5917:01
KRUSZWICA60,6059,8059,8059,80-1,32%113,0717:00
KRVITAMIN4,594,614,614,61+2,44%213,7117:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12,5012,5012,1812,500,00%0,042015-12-30
KSGAGRO1,151,161,161,16-3,33%0,1115:00
LABOPRINT10,1010,1010,1010,10+1,00%0,0709:10
LARK0,150,150,150,150,00%0,622018-05-02
LARQ3,002,852,852,85-6,56%189,0616:15
LCCORP1,901,841,841,84-1,82%1 517,2017:00
LENA3,653,663,663,66+1,95%65,1916:23
LENTEX9,209,169,169,16+1,78%18,6417:00
LIBET1,941,941,941,94+3,74%467,9316:49
LIVECHAT63,1062,2062,2062,20+0,65%2 679,5317:00
LMASFIZ1 200,001 200,001 200,001 200,00-1,95%1,202020-02-21
LMBSFIZ1 217,011 224,901 224,901 224,90+18,57%6,112020-01-31
LMCSFIZ1 089,901 089,901 089,901 089,90+6,32%5,452020-01-07
LMDSFIZ933,50933,50933,50933,50+6,58%28,002020-04-15
LMESFIZ1 225,201 225,201 225,201 225,20+19,87%14,702020-02-04
LOKUM11,2011,2011,2011,20-2,61%36,1717:00
LOTOS60,0060,2860,2860,28+1,79%23 621,0417:00
LOTOS-PDA24,4324,4524,0624,07-2,35%47,452015-01-19
LOTOS-PP3,453,973,423,82+9,14%20 000,122014-11-21
LPP6 735,006 795,006 795,006 795,00+2,26%31 411,0617:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT15,6515,9015,9015,90+1,92%20,3314:19
LUBAWA1,101,121,121,12-1,32%536,7317:00
MABION25,3024,1024,1024,10-3,41%635,3617:01
MABION-PDA16,3116,3116,3116,31-3,20%0,902013-06-14
MAGELLAN67,4567,5067,4567,50+0,03%75,122016-06-23
MAKARONPL6,005,955,955,950,00%182,2317:04
MANGATA58,0057,0057,0057,00-2,56%23,8916:26
MARVIPOL0,760,810,810,81+6,58%291,0317:02
MASTERPHA4,023,813,813,81-3,05%52,2817:00
MASTERPHA-PDA6,797,006,597,00+3,09%10,282016-06-02
MBANK213,00212,00212,00212,00+2,02%31 194,4317:02
MBWS8,028,218,218,21-5,63%8,4917:00
MCI11,4011,0011,0011,00+1,85%129,6116:31
MCLOGIC58,5158,5158,5158,510,00%2,342017-07-13
MDIENERGIA3,002,942,942,940,00%7,3111:50
MEDIACAP1,371,331,331,33-2,92%6,7216:29
MEDIATEL0,740,740,740,740,00%0,722017-09-26
MEDICALG20,5020,5020,5020,50-2,38%136,7617:00
MEDYCZNYFIZ134,00134,00134,00134,00-0,81%1,882020-05-27
MEGARON7,557,557,557,55-11,18%0,022020-04-27
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA18,7018,7018,7018,70+2,19%41,0813:58
MERCATOR41,0041,4041,4041,40-1,19%3 820,0217:00
MERCATOR-PDA14,3714,7814,3714,67-0,34%61,102014-01-16
MERCATOR-PDA17,5017,5017,5017,50+1,45%13,122016-10-20
MERCOR7,267,227,227,22+0,28%2,5712:16
MEXPOLSKA2,102,062,062,06-0,96%3,0914:42
MFO19,9019,5019,5019,50-2,50%4,2016:34
MIDAS0,800,810,800,800,00%411,692016-05-24
MIESZKO3,953,953,953,950,00%13,372014-11-25
MILKILAND0,460,460,460,46-3,94%0,4615:00
MILLENNIUM2,952,722,722,72-6,73%30 233,0917:04
MIRACULUM1,211,221,221,22-0,41%37,8217:00
MIRBUD1,271,281,281,28+1,18%471,1217:02
MISPOL0,910,920,910,92+3,37%9,682014-02-10
MLPGROUP59,5057,5057,5057,50-3,36%630,1417:00
MLPGROUP-PDA27,2527,9827,2527,89+2,54%39,992013-11-15
MNI0,030,030,030,030,00%66,322018-03-29
MOBRUK183,00180,00180,00180,00-1,64%14,8516:14
MOJ0,760,760,760,76-4,40%3,8016:24
MOL334,35334,35334,00334,00-1,26%100,642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2,081,911,911,91-7,73%599,8817:00
MOSTALPLC9,109,209,209,20+2,68%51,5416:30
MOSTALWAR4,504,804,804,80+4,35%36,9815:28
MOSTALZAB0,810,810,810,81+0,50%50,6615:38
MSXRESOUR0,040,050,040,05+25,00%22,652016-03-31
MUZA2,502,502,502,50+4,17%0,1415:39
MWTRADE2,542,462,462,46-1,60%38,3617:02
NETIA3,913,923,923,92+0,26%9,3616:10
NETMEDIA12,2012,1012,1012,10-0,82%10,872019-03-27
NEWAG24,0024,0024,0024,000,00%49,0413:25
NEWWORLDR0,020,020,020,020,00%105,062016-05-02
NEWWORLDR-PP0,010,010,010,010,00%7,582014-09-23
NFIEMF4,164,174,164,170,00%0,282016-07-25
NORDEABP47,5747,5747,5747,570,00%15,702014-04-30
NORTCOAST15,5015,7015,7015,700,00%2,3310:49
NOVAKBM0,780,790,710,71-15,48%11,272013-12-02
NOVITA64,8062,8062,8062,80-2,18%31,7016:28
NOWAGALA0,660,700,700,700,00%3,5417:00
NTTSYSTEM2,402,342,342,34-2,50%6,5817:00
ODLEWNIE4,504,604,604,60+2,22%21,0716:40
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX16,0016,0016,0016,000,00%0,4010:38
OLYMPIC8,308,308,308,300,00%1,002017-02-27
ONE2ONE0,040,040,040,04-20,00%2,422015-06-30
OPENFIN0,700,690,690,69-6,23%31,3117:00
OPENFIN-PP0,010,010,010,010,00%0,102016-12-07
OPERA3GR192,10203,99203,99203,99+1,84%11,882020-05-26
OPERATERR858,11858,11858,11858,11-2,38%0,862013-08-02
OPONEO.PL24,4024,4024,4024,400,00%93,6717:00
OPTEAM24,2024,2024,2024,200,00%4,8411:34
ORANGEPL6,246,306,306,30+1,61%21 760,4817:04
ORBIS113,00113,00113,00113,000,00%44,412020-04-08
ORCOGROUP1,060,990,990,99-5,53%0,0509:28
ORION7,707,707,707,70-1,28%0,202019-12-23
ORZBIALY9,409,209,209,20-2,13%2,4615:03
OTLOG3,903,883,883,880,00%6,6113:41
OTLOG-PDA201,00201,00201,00201,00+0,50%2,012013-08-29
OTMUCHOW1,361,381,381,38+5,34%25,2511:23
OVOSTAR77,0077,0077,0077,000,00%0,0809:00
PAGED58,5058,5058,3458,40+0,05%15,932017-10-12
PAMAPOL1,051,051,051,050,00%55,1717:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0,010,010,010,010,00%9,702015-09-01
PANOVA11,6011,2511,2511,25+1,35%46,9915:20
PATENTUS1,201,191,191,19-0,42%44,4517:00
PBG0,040,040,040,04+2,56%269,412020-05-27
PBKM70,6070,2070,2070,20+0,29%32,3015:56
PBOANIOLA0,100,100,070,07-30,00%4,642015-11-13
PBSFINANSE0,360,360,360,36+2,86%2,232020-05-27
PCCEXOL2,882,842,842,84-1,05%219,9217:00
PCCINTER2,682,672,672,67-0,37%1,692018-03-02
PCCROKITA45,5045,0045,0045,00-1,75%206,2217:00
PCCROKITA-PDA33,3733,4033,1033,30-0,83%29,332014-07-31
PCGUARD1,161,171,161,17-19,31%0,742017-10-03
PCM23,5023,5023,5023,500,00%21,532019-06-17
PEGAS162,70162,70162,70162,70+0,81%1,632017-09-18
PEIXIN1,061,021,021,02-11,30%1,292019-04-29
PEKABEX10,5010,8010,8010,80+1,89%309,3317:00
PEKABEX-PDA10,5010,7510,5010,75+0,47%3,142015-08-17
PEKAES14,7015,0014,7015,000,00%33,212016-11-09
PEKAO56,0053,4053,4053,40-3,64%322 667,4017:03
PELION58,9858,9858,8158,81-0,14%5,882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER10,0510,6010,6010,60+6,00%27,7616:44
PEMUG0,770,770,770,770,00%0,112019-04-11
PEP31,0031,5031,5031,500,00%161,7417:00
PEPEES1,661,691,691,69+3,05%44,6016:35
PERMEDIA8,008,008,008,00-15,34%0,942013-12-12
PETROLINV1,501,801,501,78+34,85%693,062017-06-28
PFLEIDER26,2026,2026,2026,20-0,38%7,232019-09-13
PGE4,514,574,574,57+2,88%25 023,9517:04
PGNIG4,184,174,174,17+0,85%30 018,4417:01
PGODLEW0,991,001,001,00+2,04%19,0915:54
PGSSOFT11,5011,3011,3011,30-1,74%132,2516:43
PHN12,0011,9511,9511,95+1,27%33,0015:51
PKNORLEN66,5467,4667,4667,46+1,38%83 377,6717:03
PKOASZEWZ99,0099,0099,0099,00+1,43%2,9715:27
PKOBL1110,50110,50110,50110,50-0,23%5,532019-03-08
PKOBP23,5922,3022,3022,30-3,67%324 495,8017:04
PKOGD97,3097,3097,3097,300,00%29,092020-05-25
PKOGS93,3093,1593,1593,15-0,05%23,0114:40
PKOSO103,61103,80103,80103,80+0,28%82,8416:36
PKPCARGO13,0012,3612,3612,36-1,75%3 990,5117:03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1,691,771,771,77+3,51%4,9316:36
PLATYNINW0,460,460,460,46+4,55%0,0311:00
PLAYWAY480,50489,00489,00489,00+3,38%9 800,3117:04
PLAYWAY-PDA48,8048,8046,4046,40-4,92%37,082016-11-17
PLAZACNTR0,180,200,180,20+33,33%218,192016-06-27
PLAZACNTR1,611,731,731,73+4,22%10,1916:04
PLAZACNTR-PP0,010,010,010,010,00%0,122014-12-10
PMPG1,081,291,291,29+21,70%48,4617:00
POLAQUA3,883,893,883,89+0,26%1,752013-10-17
POLCOLORIT5,775,775,775,770,00%5,772017-05-17
POLICE11,1011,0011,0011,00-1,79%14,6516:23
POLIMEXMS2,272,312,312,31+2,43%1 369,4917:00
POLJADLO0,010,010,010,010,00%0,212013-08-14
POLMED2,902,902,902,900,00%1,272018-09-21
POLNA16,0016,9615,5016,00-1,84%232,232017-11-27
POLNORD3,313,283,283,28-0,15%21,0613:48
POLNORD-PP0,550,590,480,55-12,70%476,882013-12-03
POLWAX3,703,603,603,60-2,17%163,6117:00
POLYMETAL0,050,060,050,060,00%1,242016-06-29
POZBUD1,641,581,581,58+1,94%356,3017:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA9,459,209,209,20-1,60%2,8315:31
PRAGMAINK7,087,087,087,08-0,28%1,9017:00
PRAIRIE0,340,400,400,40+19,61%1 406,6817:03
PRIMAMODA0,730,730,730,73+24,79%0,512020-05-25
PROCAD0,730,730,730,73-9,26%0,342020-05-26
PROCHEM15,4015,4015,4015,400,00%7,7414:16
PROCHNIK0,010,010,010,010,00%15,512019-01-17
PROJPRZEM12,8012,8012,8012,800,00%7,5310:57
PROTEKTOR4,104,004,004,00-1,48%38,7817:00
PROVIDENT4,083,553,553,55-8,62%792,0617:02
PULAWY89,8089,6089,6089,60+1,82%196,6916:49
PWRMEDIA3,833,803,803,80+1,33%30,6214:18
PZU31,0030,4030,4030,40-0,52%101 774,0017:03
PZUAKORD117,89117,89117,89117,89-0,04%9,312020-05-22
QMULTIFIZ1 080,001 080,001 080,001 080,00-0,18%3,2412:50
QUANTUM15,0015,4015,4015,40+2,67%4,4915:02
QUERCUS2,822,862,862,86+1,78%23,5616:26
QUMAK0,010,010,010,010,00%3,102019-08-21
RADPOL1,451,431,431,43+0,70%43,0517:00
RAFAKO1,161,091,091,09-4,89%9 345,4417:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET13,4012,0012,0012,00-7,69%8,4811:28
RAINBOW21,7021,0021,0021,00+2,94%742,9617:01
RANKPROGR1,121,141,141,14-0,87%32,5316:47
RAWLPLUG7,267,407,407,40+1,65%13,7417:00
REDAN0,290,270,270,27-3,57%1,9815:48
REDWOOD0,050,050,050,05-15,25%2,212019-04-30
REGNON0,110,110,110,11-16,67%11,022020-05-27
REINHOLD0,230,230,230,23-4,24%0,0814:11
RELPOL5,145,125,125,12-0,39%12,5817:00
REMAK10,1510,2010,2010,20+0,99%4,1013:46
RESBUD0,210,210,210,210,00%0,242018-11-30
RESBUD-PDA0,210,220,210,21+5,00%16,062016-11-10
ROBYG3,983,983,983,98-0,25%91,802018-03-01
RONSON0,950,940,940,94-0,21%2,0812:55
ROPCZYCE20,5020,8020,8020,80-0,48%29,1716:45
ROVESE2,122,121,912,00-12,28%90,312016-08-29
RUBICON3,802,822,822,82-22,95%1 168,8017:02
SADOVAYA0,120,120,120,120,00%0,602018-05-02
SANOK14,7014,7014,7014,70+3,52%224,1916:45
SANTANDER9,529,459,459,45+2,28%1 178,7316:46
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2,402,142,142,14-11,57%1 603,9517:03
SARE4,984,984,984,980,00%5,6416:14
SCOPAK0,060,060,060,060,00%0,032020-05-27
SECOGROUP13,0012,9012,9012,90-2,27%9,3016:19
SECUSIFIZ420,01420,01420,00420,000,00%5,042013-07-19
SEKO8,508,308,308,30-2,35%1,5214:42
SELENAFM11,6511,2011,2011,20-1,75%36,1417:00
SELVITA59,4061,0061,0061,00+2,35%617,4817:00
SELVITA-PDA15,2515,8015,0615,80+1,15%4,952015-01-23
SERINUS1,091,081,081,08-1,82%143,852018-05-07
SETANTA12,1512,2512,2512,25+0,82%104,2116:41
SFINKS0,480,490,490,49+2,08%24,3617:00
SILVANO8,028,028,028,02-5,20%1,762020-05-27
SIMPLE7,707,807,807,80+2,63%117,5217:00
SKARBIEC19,2518,8018,8018,80-2,08%48,9416:03
SKOTAN2,262,222,222,22-2,20%282,5917:00
SKYLINE0,700,700,700,70+6,06%0,002020-05-21
SNIEZKA80,4080,0080,0080,00+0,25%11,3214:49
SOHODEV0,500,490,490,49-2,00%0,8511:50
SOLAR3,373,263,263,26-2,98%15,4114:40
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9,259,609,609,60+3,78%1,7614:53
SOPHARMA16,0015,1015,1015,10+0,67%0,812020-05-26
SRNFIZ640,00680,86640,00680,86+7,71%5,402014-12-01
STALEXP2,862,872,872,87-1,03%107,8217:02
STALPROD155,00150,80150,80150,80-2,58%552,7817:00
STALPROFI5,685,505,505,50-3,51%18,8317:00
STAPORKOW2,722,902,902,90+9,02%61,5617:00
STARHEDGE0,470,510,510,51+8,51%8,8716:11
STELMET8,108,108,108,10-0,61%8,2615:17
STELMET-PDA30,4930,8930,4930,89+2,97%4,612016-11-24
SUNEX10,9510,6510,6510,65+0,47%106,4317:00
SUWARY13,9012,7012,7012,70-0,78%1,3413:26
SWISSMED4,043,903,903,90-2,50%18,8615:29
SYGNITY3,954,064,064,06+3,84%1 060,6017:00
SYNEKTIK16,1015,9015,9015,90+1,27%86,9416:49
SYNTHOS4,904,894,894,89-0,20%1 284,292018-01-15
TALANX170,00170,00170,00170,00+9,68%0,512020-05-08
TALEX13,0012,6512,6512,65-2,69%3,1813:36
TARCZYNSKI14,8014,8014,8014,80-0,67%4,942020-05-27
TARCZYNSKI-PDA10,4210,4510,3010,45-0,19%42,542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY143,00143,00143,00143,000,00%0,142020-05-27
TAURONPE1,251,231,231,23-0,16%8 229,9317:04
TERESA15,3615,3615,3615,36+1,05%1,542015-12-23
TERMOREX0,860,860,860,860,00%0,4710:20
TESGAS4,784,904,904,90+2,08%101,6017:00
TFONE3,083,083,073,070,00%4,282016-12-08
TIM10,5510,9510,9510,95+3,30%353,3617:01
TOPMEDICA0,050,050,040,04-20,00%23,582017-03-27
TORPOL10,7010,7010,7010,700,00%473,8117:03
TORPOL-PDA8,758,758,578,69-0,46%23,282014-09-04
TOYA4,764,704,704,70-1,26%6,9716:00
TRAKCJA2,072,002,002,00-3,38%1 364,9317:04
TRANSPOL3,003,103,103,100,00%59,9217:00
TRAVELPL3,683,683,683,68+1,94%8,952016-06-24
TRIGONPP33,5433,5433,5433,54+4,88%3,352020-05-25
TRIGONPP145,5045,5045,5045,50-25,41%3,872019-11-13
TRIGONPP236,0037,0037,0037,00+15,63%23,432020-05-21
TRIGONPP335,2035,2035,2035,20+0,57%1,022020-05-27
TRIGONPP444,0044,0044,0044,000,00%1,062020-03-03
TRIGONPP535,1035,1035,1035,10+0,29%1,022020-05-21
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP653,0053,0053,0053,00-4,50%6,842020-02-03
TRIGONPP734,4034,4034,4034,40+14,67%1,202020-05-18
TRIGONPP835,0037,4037,4037,40+8,72%157,482020-05-21
TRITON2,022,022,022,02-2,42%18,2316:08
TVN19,9019,9219,9019,920,00%178,442015-09-22
TXM0,100,100,100,10+5,49%0,012020-03-19
TXM-PDA5,705,705,665,67-0,53%11,452017-02-01
ULMA47,4047,6047,6047,60+1,28%6,0311:32
UNIBEP8,308,368,368,36+0,72%6,0816:19
UNICREDIT33,6834,0034,0034,00+3,94%20,3115:42
UNICREDIT11,9011,9011,3411,36-4,86%191,152017-01-16
UNIMA2,602,602,602,60+4,00%1,9109:05
UNIMOT40,7539,7039,7039,70-1,12%1 139,4417:00
UNIMOT-PDA50,9851,2850,3051,00+0,99%748,882017-03-16
UNISYS1AB916,20933,00916,09933,00+1,97%71,532016-03-24
UNIWHEELS300,00300,00300,00300,000,00%1 192,752018-02-19
URSUS0,640,630,630,63+0,16%99,3817:00
URSUS-PDA2,973,002,973,00+0,33%12,132013-04-29
VANTAGE3,693,693,673,69-0,27%17,602017-06-19
VIGOSYS420,00424,00424,00424,000,00%46,4317:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5,745,625,625,62-2,77%17,1715:58
VISTAL1,461,501,501,50+1,08%47,1917:00
VISTULA2,432,392,392,39-0,42%211,2917:00
VIVID1,751,661,661,66-4,49%247,6917:00
VOTUM11,9011,6011,6011,60-2,52%138,3217:00
VOXEL27,9027,9027,9027,90+1,09%54,6417:00
WADEX7,007,007,007,000,00%0,0710:41
WARIMPEX6,005,805,805,80+1,75%6,3710:58
WASKO1,501,571,571,57+5,02%116,8917:00
WAWEL598,00606,00606,00606,00+2,02%623,7217:01
WDX14,8514,8514,8514,850,00%3,442018-03-14
WESTAISIC0,080,080,080,080,00%3,392015-05-04
WIELTON4,774,554,554,55-1,52%876,2617:00
WIKANA2,042,262,262,26+13,00%145,3816:44
WILBO0,220,240,220,240,00%0,732017-10-02
WINVEST0,060,060,060,06-4,55%0,3415:00
WIRTUALNA73,0074,8074,8074,80+2,47%1 594,2117:00
WIRTUALNA-PDA34,8034,9434,8034,90+0,26%280,282015-05-26
WITTCHEN8,248,288,288,28+1,97%64,9617:00
WITTCHEN-PDA17,2417,5017,2417,48+2,82%39,452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4,664,664,664,66+1,30%6,7715:41
WORKSERV0,450,450,450,45+1,70%12,1917:00
XTB8,488,208,208,20-2,15%4 048,9017:01
YAWAL4,014,203,463,46-18,97%128,162015-10-26
YOLO0,780,820,820,82+5,13%4,062020-05-27
ZAMET0,920,900,900,900,00%45,6715:20
ZASTAL1,961,961,961,960,00%1,9611:00
ZELMER39,5039,5039,5039,50-0,02%0,002013-04-11
ZEPAK7,607,807,807,80+4,56%49,7217:00
ZPUE178,00170,50170,50170,50-0,58%32,9916:44
ZREMB0,730,720,720,72+2,13%21,3717:00
ZUE4,004,004,004,00+2,56%111,5516:40
ZYWIEC476,00478,00478,00478,000,00%36,8516:14
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1718,45 +10,86 +0,64%
WIG 48144,34 +255,27 +0,53%
sWIG80 12382,33 +22,23 +0,18%
mWIG40 3397,77 +2,13 +0,06%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1718,45 +10,86 +0,64%