Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2020-08-12 14:25

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA1.070.970.970.97-10.19%218.5414:22
08OCTAVA1.041.041.041.04+4.00%0.0111:00
11BIT500.00492.00492.00492.00-1.60%2,369.6714:24
4FUNMEDIA4.604.584.584.580.00%6.6612:12
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL34.4032.6032.6032.60-5.23%1,553.0814:18
ACAUTOGAZ44.2043.5043.5043.50-0.91%23.0213:54
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION5.305.385.385.38+1.51%135.5213:50
ADIUVO4.384.304.304.30-2.27%26.9412:23
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA7.407.447.447.44+1.64%45.7913:51
AGROTON3.883.883.883.88+2.37%39.9813:58
AGROWILL2.702.702.702.70+16.38%2.472020-08-07
AILLERON6.746.446.446.44-4.45%63.6414:07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.830.840.840.84+0.24%111.7113:04
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR15.8315.6215.6215.62-0.95%5,764.1814:22
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA1.291.291.291.29-0.77%1.0309:14
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI0.860.890.890.89+1.60%35.7014:16
ALUMETAL37.0035.5035.5035.50-5.59%165.0214:03
AMBRA17.8017.7517.7517.75-0.84%224.2413:29
AMICA161.00158.40158.40158.40-1.25%782.9614:08
AMPLI0.500.500.500.50+8.23%15.332020-08-11
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR23.0022.7022.7022.70+0.89%31.4214:18
APLISENS10.9010.5010.5010.50-3.67%2.3609:46
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY2.192.022.022.02-8.18%77.1014:12
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM19.6018.9018.9018.90-3.57%14.3914:06
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC3.813.813.813.810.00%88.4313:56
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA5.055.055.055.050.00%0.0309:00
ARTIFEX10.509.809.809.80-2.97%517.1114:12
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS5.205.165.165.16-2.46%1,270.8914:16
ASMGROUP2.782.782.782.78-4.79%7.782020-07-31
ASSECOBS33.8033.6033.6033.60+0.60%33.9314:11
ASSECOPOL68.0067.5067.5067.50-0.74%270.1714:23
ASSECOSEE46.9046.5046.5046.50+1.53%575.5214:24
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA17.0016.6016.6016.60-2.35%60.7814:16
ATAL34.5035.4035.4035.400.00%32.7310:07
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE3.243.283.283.28+0.61%4.0412:45
ATLANTAPL6.106.106.106.10-4.69%9.4613:49
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.241.241.241.240.00%9.4009:11
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.504.334.334.33-1.59%5.4714:23
ATREM2.302.102.102.10-15.66%216.8013:56
AUTOPARTN7.447.267.267.26-2.94%632.8213:44
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD1.000.990.990.99-6.60%0.362020-07-27
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV3.533.533.533.53-3.55%1.4212:46
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN9.309.009.009.00-2.17%9.0111:17
BENEFIT795.00796.00796.00796.00-0.50%9.5514:13
BERLING3.803.803.803.800.00%0.0911:00
BEST17.8018.0018.0018.00+1.12%1.602020-07-31
BETACOM11.0011.0011.0011.00-1.35%0.0209:00
BGZBNPP47.1046.7046.7046.70-1.48%28.0813:49
BIK14.0514.0514.0514.05-1.06%0.0709:00
BIOMEDLUB17.0016.5016.5016.50-6.25%101,099.5714:25
BIOTON4.734.604.604.60-3.77%964.6514:24
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.490.500.500.50+6.38%1.872020-08-10
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA18.7018.3018.3018.30-1.61%428.2014:24
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.503.443.443.44-0.58%9.0114:23
BOS6.286.106.106.10-3.17%174.3413:28
BOWIM2.282.182.182.18-4.39%1.0909:08
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2144.60144.60144.60144.60-1.03%7.372020-02-14
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4121.20121.00121.00121.00+1.00%60.512020-05-27
BPHFIZBI5117.10117.10117.10117.10-2.60%7.032019-12-03
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.10112.10112.10112.10+4.28%2.242020-07-13
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI88.8888.8888.8888.88-0.13%1.782020-08-07
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER0.650.650.650.65+2.86%95.0214:24
BRIJU0.150.150.150.15+9.29%2.9913:46
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX237.50235.50235.50235.50-1.05%92.9614:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH2.062.052.052.05-1.91%30.2712:40
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK161.70158.60158.60158.60-1.80%4,604.9214:23
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.141.141.141.14-4.20%1.8611:00
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC61.0059.8059.8059.80+0.88%6,117.0514:20
CCENERGY0.070.070.060.06-14.29%1.592015-12-30
CDPROJEKT416.60413.60413.60413.60-0.72%52,392.3814:24
CDRL13.4513.4513.4513.45+1.13%10.6512:52
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC6.606.606.606.60+1.54%0.512020-08-11
CEZ80.6080.5080.5080.500.00%4.5112:55
CFI0.320.330.330.33-0.90%4.4813:30
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH30.0029.9029.9029.90-0.99%671.1314:25
CIGAMES1.411.401.401.40-2.10%1,418.6814:21
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV9.009.009.009.00-2.17%1.192020-08-11
CLNPHARMA40.1040.0040.0040.000.00%410.0414:24
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT14.7014.5014.5014.50-2.68%6.4213:01
COALENERG0.490.480.480.48-2.45%58.5614:13
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR1.311.301.301.30-1.14%117.6314:15
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH214.00215.00215.00215.00+0.94%33.9614:23
COMP62.2063.0063.0063.000.00%55.3914:24
COMPERIA2.322.322.322.320.00%0.9313:14
CORMAY2.001.881.881.88-7.84%4,152.4314:24
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP6.646.726.726.72+0.30%5.3509:54
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT28.5028.2028.2028.200.00%1,798.1514:24
CZTOREBKA0.470.480.480.48+1.70%10.042020-08-11
DEBICA80.6079.2079.2079.20-1.74%119.6114:24
DECORA26.0026.8026.8026.80+7.20%197.9514:02
DEKPOL21.2021.2021.2021.20-3.64%6.3610:20
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO20.8020.0020.0020.00-7.41%508.2514:18
DGA5.284.964.964.96-0.80%4.0611:12
DINOPL220.00216.60216.60216.60-1.10%7,557.9814:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV106.00104.50104.50104.50-1.42%1,287.1514:23
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.280.280.280.28-6.67%0.1011:00
DROZAPOL1.391.381.381.380.00%3.8011:22
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO3.833.803.803.80-1.04%19.2814:23
EDINVEST2.442.442.442.440.00%6.8709:39
EFEKT5.105.055.055.05-0.98%13.1712:51
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT5.605.425.425.42-3.21%257.3814:24
ELBUDOWA1.571.531.531.53-1.29%33.2714:22
ELEKTROTI6.346.506.506.500.00%13.2013:23
ELEMENTAL2.102.152.152.15-0.46%113.0014:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.330.340.340.34+2.37%29.7414:01
ELZAB4.704.604.604.60-2.13%7.1113:54
EMCINSMED7.007.007.007.000.00%0.0409:03
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.681.701.701.700.00%8.1612:59
ENEA7.026.976.976.97-2.11%1,122.1514:24
ENELMED13.7013.7013.7013.70+7.03%5.1512:03
ENERGA7.667.507.507.50-1.90%395.7714:25
ENERGOINS0.830.830.830.83-7.33%0.4510:01
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER24.0026.0026.0026.00+10.64%461.8414:23
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD20.0020.0020.0020.00+0.50%0.0210:08
ERG58.0054.0054.0054.00-0.92%16.2610:58
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ9.369.309.309.30-0.85%24.2313:45
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO4.284.404.404.40+2.33%14.3911:41
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH15.7915.6115.6115.61-0.57%1,239.7114:18
EUROHOLD4.304.304.304.300.00%0.0012:50
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL19.6519.5519.5519.55-0.76%23.9913:55
EVEREST29.8028.8028.8028.80-3.36%106.7314:16
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR1.881.801.801.80-3.95%921.0214:15
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING11.5511.6511.6511.65+0.87%28.0514:08
FASTFIN0.100.100.100.10+30.00%28.1712:36
FEERUM12.4512.4512.4512.45+1.22%2.3012:23
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO19.2518.6518.6518.65-0.53%104.9713:55
FERRUM4.003.943.943.94-1.50%7.9510:07
FMG20.4020.4020.4020.40+4.62%0.6911:00
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE26.1525.8025.8025.80-2.27%184.0114:21
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.061.041.041.04-2.90%304.2013:56
GETINOBLE0.230.230.230.23-1.08%169.3913:47
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED7.006.506.506.50-7.14%1,399.5714:21
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO5.555.555.555.55+0.91%0.282020-08-11
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW46.3047.0047.0047.00+0.64%915.1814:24
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.411.411.411.41+1.44%1.6809:38
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN1.271.371.371.37+10.48%384.8314:23
GRODNO17.8016.7016.7016.70-6.18%2,204.9414:24
GRUPAAZOTY27.6527.4027.4027.40-0.90%645.7514:22
GTC6.286.226.226.22-1.27%63.4014:25
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY37.4037.1037.1037.10+0.27%807.8814:21
HARPER15.3013.4513.4513.45-12.09%2,839.9714:25
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO12.5012.1012.1012.10-3.97%22.4711:31
HERKULES1.311.311.311.310.00%8.0913:25
HUBSTYLE0.370.410.410.41-1.91%0.4214:13
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR31.4031.2031.2031.200.00%37.8313:29
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV9.3010.0010.0010.00+7.53%9.7712:14
IALBGR0.480.510.510.51+3.06%8.4514:22
IDEABANK2.212.162.162.16-2.48%118.0813:59
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.331.331.331.330.00%0.8010:03
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY11.5011.2511.2511.25+0.90%6.9609:45
IMMOBILE2.862.852.852.85-0.35%0.1314:20
IMPEL11.5511.5511.5511.55-2.94%13.2411:06
IMPERA1.101.101.101.10-7.56%0.0810:54
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS2.552.562.562.560.00%1.1112:46
INC11.4010.5010.5010.50-9.48%3,122.9414:25
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK139.00137.00137.00137.000.00%484.3114:23
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO4.784.784.784.78+3.91%0.0109:04
INSTALKRK19.8019.8019.8019.80-0.50%15.8514:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT14.5014.2014.2014.20-1.39%81.5314:09
INTERBUD0.500.500.500.500.00%2.042020-08-11
INTERCARS240.00238.00238.00238.00-0.83%194.4714:17
INTERFERI2.923.083.083.08-0.65%0.8813:51
INTERSPPL1.341.341.341.34+1.13%0.1311:12
INTROL2.742.802.802.80-0.71%27.2114:17
INVCEEFIZ472.10472.10472.10472.10-4.84%1.422020-08-05
INVFIZ940.20940.11940.11940.11-0.19%18.802020-08-11
INVGLDFIZ1,970.001,944.991,944.991,944.99-3.71%15.572020-08-11
INVISTA0.330.330.330.330.00%0.3613:38
INVPEFIZ708.03708.03708.03708.03-3.80%3.542020-08-11
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA3.963.763.763.76-2.59%57.0412:37
IQP0.740.740.740.74-3.87%27.0614:14
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK33.8033.9033.9033.90+0.30%2.8109:08
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA1.461.461.461.460.00%22.0314:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL2.622.612.612.610.00%32.6013:14
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW16.7216.3516.3516.35-2.21%3,470.5114:23
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR2.812.722.722.72-1.81%27.3709:24
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST3.463.463.463.46-0.57%0.0711:53
K2INTERNT12.9012.4012.4012.40-3.88%7.6514:18
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.400.400.400.40-2.91%1.162020-08-11
KCI0.780.800.800.80-1.23%21.2413:35
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL39.6040.1040.1040.10+2.82%320.9014:24
KETY476.00479.00479.00479.00+0.95%2,905.4714:23
KGHM127.05130.95130.95130.95-0.80%92,977.1114:24
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL14.7514.3514.3514.350.00%185.7811:47
KINOPOL7.257.007.007.00-2.78%122.9712:35
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA38.0038.2038.2038.20+3.52%113.0914:14
KOMPAP7.707.957.957.95+3.92%12.2513:09
KOMPUTRON2.032.102.102.10+2.94%8.6912:49
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.441.441.441.440.00%32.2811:25
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD26.8026.8026.8026.800.00%0.0310:00
KRAKCHEM0.520.520.520.520.00%1.1411:00
KREC7.807.707.707.70+2.67%0.8111:40
KREDYTIN10.1010.1010.1010.10-0.98%0.0409:06
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA382.00392.00392.00392.00+1.03%46.3413:43
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK129.00132.40132.40132.40+2.64%1,259.8714:22
KRUSZWICA58.4058.4058.4058.400.00%27.1012:55
KRVITAMIN7.306.726.726.72-10.16%1,080.8714:19
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO1.421.441.441.44-7.10%5.4313:14
LABOPRINT9.749.749.749.740.00%0.1014:21
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ2.882.882.882.880.00%0.0109:00
LCCORP1.941.921.921.92-1.84%40.0114:14
LENA3.453.453.453.45-1.99%13.4114:23
LENTEX9.449.529.529.52-0.83%50.2714:14
LIBET1.831.841.841.84-2.13%34.1214:21
LIVECHAT94.0092.8092.8092.80-1.80%4,329.5314:24
LMASFIZ1,156.101,151.101,151.101,151.10-1.36%4.612020-07-23
LMBSFIZ1,217.011,224.901,224.901,224.90+18.57%6.112020-01-31
LMCSFIZ1,120.001,120.001,120.001,120.00+0.63%22.402020-06-25
LMDSFIZ1,131.101,225.001,225.001,225.00+6.87%16.142020-08-10
LMESFIZ1,225.001,225.001,225.001,225.00-0.02%8.572020-08-10
LOKUM12.0012.0012.0012.000.00%1.2011:49
LOTOS48.6948.6648.6648.66-0.98%5,358.6414:25
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP7,260.007,315.007,315.007,315.00+1.46%3,896.1914:22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT13.7013.7013.7013.700.00%0.9614:11
LUBAWA1.501.461.461.46-2.99%227.5614:08
MABION24.3023.5023.5023.50-2.49%295.4314:22
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL5.605.655.655.650.00%12.7613:29
MANGATA53.0051.0051.0051.00-1.92%46.2013:03
MARVIPOL0.780.740.740.74-3.53%312.7013:47
MASTERPHA5.104.904.904.90-2.39%8.0111:05
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK204.80201.60201.60201.60-1.56%5,570.8614:24
MBWS5.805.465.465.46-5.86%4.3510:31
MCI11.7511.6011.6011.60-1.28%82.9912:59
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA5.445.065.065.06-10.92%1,062.9014:15
MEDIACAP2.242.222.222.22-3.48%2.2210:25
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG26.1526.7026.7026.70-2.73%145.7714:20
MEDYCZNYFIZ154.90154.90154.90154.90+1.64%6.972020-07-23
MEGARON8.008.008.008.000.00%0.052020-08-06
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA24.0021.8021.8021.80-7.63%618.9914:24
MERCATOR315.00317.00317.00317.00-0.94%22,795.3914:19
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR9.089.029.029.02-1.53%1.5411:31
MEXPOLSKA1.451.451.451.45+3.57%5.3611:21
MFO22.4022.4022.4022.40+3.70%0.1814:24
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND0.700.700.700.70-4.76%1.0511:07
MILLENNIUM3.083.033.033.03-1.17%3,672.0314:25
MIRACULUM1.311.321.321.32-0.75%52.8213:34
MIRBUD1.511.561.561.56-1.27%105.6713:51
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP71.0071.0071.0071.00+1.43%54.7113:54
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK236.00246.00246.00246.00+5.13%36.0713:51
MOJ1.301.231.231.23-1.60%2.102020-08-11
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.002.002.002.000.00%47.5114:25
MOSTALPLC9.189.189.189.180.00%4.5912:35
MOSTALWAR4.815.005.005.000.00%4.9212:26
MOSTALZAB0.860.850.850.850.00%11.1014:07
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA2.362.362.362.36+0.85%1.422020-08-06
MWTRADE2.021.981.981.98-1.00%5.1510:55
NETIA4.404.404.404.40+0.46%572.9213:42
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG25.4025.7025.7025.70-0.77%22.4913:17
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.8514.8514.8514.850.00%0.302020-08-11
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA97.0096.4096.4096.40-0.41%9.8713:32
NOWAGALA0.810.850.850.85+7.59%7.782020-08-11
NTTSYSTEM3.082.962.962.96-2.95%4.1012:14
ODLEWNIE5.105.025.025.02-1.18%20.2413:33
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX18.1017.5017.5017.50-2.78%106.5413:42
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.920.960.960.96+4.35%46.0713:36
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR200.00200.00200.00200.000.00%5.002020-06-08
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL37.0037.5037.5037.50+0.54%15.4313:55
OPTEAM24.8024.8024.8024.800.00%20.1112:29
ORANGEPL7.547.507.507.50+0.27%1,688.2214:24
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP1.201.201.201.20-0.83%5.6410:55
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY11.5011.1011.1011.10-3.90%27.6814:05
OTLOG5.655.955.955.95+3.48%65.4314:05
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW1.521.461.461.46+1.39%9.2814:22
OVOSTAR69.5069.5069.5069.50+0.72%0.072020-08-11
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL1.271.271.271.27+0.79%3.2313:13
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA11.3511.2011.2011.20+2.75%4.7610:43
PATENTUS1.121.101.101.10-2.21%3.0612:31
PBG0.060.060.060.06-25.00%168.8112:59
PBKM82.6082.0082.0082.00-3.53%15.662020-08-11
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.390.390.390.39+5.41%0.392020-08-11
PCCEXOL6.886.006.006.00-14.29%6,874.7614:25
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA51.2051.8051.8051.80-2.26%61.2013:49
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX12.4012.0012.0012.00-4.00%75.6514:19
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO56.5455.5855.5855.58-1.98%29,730.3114:24
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER12.7512.2012.2012.20-1.61%2.6112:51
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP41.9042.2042.2042.20+0.72%78.0613:54
PEPEES1.601.571.571.57+0.64%1.3710:09
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE6.976.776.776.77-3.34%6,710.3714:25
PGNIG5.305.335.335.33+0.57%12,255.8014:25
PGODLEW1.241.151.151.15-7.26%38.9914:24
PGSSOFT13.8513.5013.5013.500.00%10.7914:06
PHN12.6512.5512.5512.550.00%46.6314:16
PKNORLEN54.7055.0455.0455.04+0.99%44,237.5014:25
PKOASZEWZ96.7096.7096.7096.70+0.52%2.032020-08-06
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP23.1623.0323.0323.03-0.48%29,737.4814:25
PKOGD101.60101.60101.60101.60+0.59%12.602020-07-21
PKOGS90.3590.3590.3590.35-0.18%2.262020-08-11
PKOSO105.00105.00105.00105.000.00%10.5009:18
PKPCARGO13.4413.5013.5013.500.00%1,091.9114:12
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX1.891.881.881.88-0.53%16.9211:27
PLATYNINW0.440.440.440.44-4.76%0.4411:00
PLAYWAY496.00480.00480.00480.00-2.04%1,732.3414:25
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR1.901.851.851.85-2.63%4.6210:00
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG2.082.162.162.16-1.82%14.1014:15
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE12.3012.1012.1012.10-0.82%7.1414:03
POLIMEXMS2.162.122.122.12-1.62%128.5014:06
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.083.083.083.08-2.68%0.3209:10
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX3.913.903.903.90-0.26%10.7713:55
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD1.421.351.351.35-5.92%26.7214:25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA18.4016.3016.3016.30-9.94%123.5514:23
PRAGMAINK7.007.007.007.00-0.57%4.052020-08-11
PRAIRIE0.740.740.740.74-0.93%315.6913:08
PRIMAMODA0.870.870.870.870.00%2.6111:08
PROCAD1.501.531.531.53+2.00%25.852020-08-11
PROCHEM17.5017.5017.5017.500.00%1.8813:59
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM16.0015.9015.9015.90-3.64%14.7813:29
PROTEKTOR4.304.264.264.26-5.33%509.8914:24
PROVIDENT3.002.952.952.95+1.37%124.5013:38
PULAWY86.2086.0086.0086.000.00%14.2013:03
PWRMEDIA4.144.144.144.14+0.98%20.0814:15
PZU28.3028.6028.6028.60+0.88%22,694.7914:25
PZUAKORD119.45119.45119.45119.45+0.01%88.9913:46
QMULTIFIZ1,199.001,200.001,200.001,200.00+1.08%317.952020-08-11
QUANTUM12.4012.4012.4012.40-13.89%1.822020-08-06
QUERCUS3.803.753.753.75-1.32%244.8713:44
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL2.022.012.012.01-0.50%4.0110:58
RAFAKO1.091.091.091.09+0.56%318.4714:13
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET15.4015.4015.4015.40+4.76%0.232020-08-10
RAINBOW16.2015.6015.6015.60-0.95%42.4313:40
RANKPROGR1.661.641.641.64-4.37%21.1214:10
RAWLPLUG8.188.188.188.18-0.24%0.0814:23
REDAN0.200.220.220.22-3.54%2.5612:24
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON1.001.001.001.00-17.36%14.2011:25
REINHOLD0.210.210.210.21-8.70%0.6411:00
RELPOL6.306.206.206.20-2.82%78.6912:38
REMAK11.5511.1011.1011.10-3.90%23.4713:10
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON1.291.271.271.27+3.25%95.8113:27
ROPCZYCE23.2024.8024.8024.80+8.77%192.6311:33
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON2.242.182.182.18-1.80%50.0413:07
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK14.7014.5014.5014.50-1.36%37.1714:23
SANTANDER8.938.928.928.92+1.36%306.5414:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL3.743.563.563.56-5.32%785.0014:23
SARE8.258.008.008.00-3.03%9.1709:49
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP13.8013.8013.8013.80-1.43%0.6910:16
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO9.809.809.809.80+1.03%0.9812:50
SELENAFM13.9013.3513.3513.35-4.30%0.5814:23
SELVITA64.0065.8065.8065.80+1.23%559.5514:18
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA22.1022.0022.0022.00-1.79%1,038.5713:44
SFINKS0.400.380.380.38-5.00%4.8814:13
SILVANO7.007.007.007.000.00%1.472020-08-11
SIMPLE9.609.609.609.600.00%0.1014:23
SKARBIEC27.4026.6026.6026.60-2.92%25.2712:32
SKOTAN1.942.012.012.01+1.01%26.7811:19
SKYLINE0.710.720.720.72+1.41%0.092020-08-11
SNIEZKA94.0092.0092.0092.00-2.13%2.7613:43
SOHODEV0.560.560.560.56+1.82%0.0011:00
SOLAR4.704.424.424.42-5.76%114.7814:25
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL9.609.559.559.55-1.04%9.062020-08-11
SOPHARMA16.1016.1016.1016.10-0.62%0.0809:00
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP2.922.912.912.91-1.69%63.0112:41
STALPROD220.00222.00222.00222.00+0.91%424.6914:24
STALPROFI6.806.606.606.60-2.94%28.5213:40
STAPORKOW3.123.103.103.10-4.32%10.6309:52
STARHEDGE0.510.550.550.55+8.70%5.9411:57
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX24.8024.0024.0024.00-5.88%386.1214:06
SUWARY18.7018.7018.7018.70+2.75%0.0909:00
SWISSMED3.703.603.603.60-3.23%24.6913:51
SYGNITY7.487.387.387.38-1.60%136.0214:16
SYNEKTIK25.7025.1025.1025.10-6.34%619.0214:20
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX158.60158.60158.60158.60-0.25%1.112020-07-28
TALEX11.5011.5011.5011.50+2.68%0.1209:05
TARCZYNSKI13.8013.8013.8013.800.00%0.832020-08-11
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY158.00158.00158.00158.000.00%0.162020-08-10
TAURONPE2.552.512.512.51-2.10%3,511.1414:23
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.730.730.730.730.00%0.1509:00
TESGAS5.955.705.705.700.00%151.2212:41
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM13.7013.4513.4513.45-1.82%453.9814:23
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL13.8013.7013.7013.70+0.74%464.5114:16
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA6.906.946.946.94+1.17%174.3014:06
TRAKCJA1.991.971.971.97-1.50%199.3114:23
TRANSPOL2.982.922.922.92-2.01%9.4714:16
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP44.2044.2044.2044.20-2.86%0.932020-08-11
TRIGONPP138.1138.1138.1138.11-16.24%0.382020-07-02
TRIGONPP244.1044.0044.0044.00-2.22%6.982020-08-03
TRIGONPP339.0139.0139.0139.01+10.82%1.092020-07-02
TRIGONPP443.0043.0043.0043.00+0.02%1.202020-07-15
TRIGONPP545.1145.1145.1145.11+16.26%2.212020-07-29
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP644.1044.1044.1044.10+0.23%1.322020-08-03
TRIGONPP744.1044.1044.1044.10-2.22%0.932020-07-31
TRIGONPP844.3045.2045.2045.20+13.57%1.802020-07-29
TRITON2.152.152.152.15-2.27%1.0709:14
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA47.8047.8047.8047.800.00%0.0509:05
UNIBEP8.768.608.608.60-2.27%11.3614:07
UNICREDIT37.9037.9037.9037.90+5.44%2.0811:09
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA3.463.583.583.58+2.87%2.2713:02
UNIMOT39.7039.5539.5539.55-1.13%287.8714:21
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.650.670.670.67-0.45%21.3613:57
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS570.00560.00560.00560.00-1.75%213.9114:23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS5.145.105.105.10+0.39%19.932020-08-11
VISTAL1.631.601.601.60-0.75%4.3313:41
VISTULA2.072.042.042.040.00%60.4714:20
VIVID2.332.202.202.20-5.58%128.4714:08
VOTUM12.3011.9511.9511.95-2.85%185.6913:16
VOXEL39.8039.0039.0039.00+0.78%19.5113:46
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.545.545.545.54+3.36%0.4009:08
WASKO1.261.291.291.290.00%4.3510:08
WAWEL570.00568.00568.00568.00-0.35%9.0910:30
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON4.404.344.344.34-1.47%175.1513:55
WIKANA1.941.941.941.940.00%0.1709:21
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.450.450.450.45+122.77%73.442020-08-04
WIRTUALNA71.4072.0072.0072.00-1.37%65.1714:12
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN7.867.787.787.78+1.04%25.7813:49
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.424.424.424.420.00%1.5713:55
WORKSERV0.830.830.830.83-0.36%955.9014:20
XTB17.3517.3517.3517.35+1.17%15,292.1214:22
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO0.860.860.860.860.00%0.152020-08-07
ZAMET1.000.970.970.97-3.00%12.8613:28
ZASTAL9.909.909.909.90+1.02%0.0411:00
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK9.229.209.209.20-3.56%27.6009:45
ZPUE182.50177.00177.00177.000.00%17.5011:05
ZREMB0.850.820.820.820.00%3.1314:13
ZUE4.364.324.324.32-0.92%24.5714:01
ZYWIEC476.00476.00476.00476.00+0.42%0.9509:00
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1841,35 -6,38 -0,35%
WIG 52196,36 -224,31 -0,43%
sWIG80 14569,49 -196,02 -1,33%
mWIG40 3639,79 -13,06 -0,36%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 1841,35 -6,38 -0,35%