Notowania

Notowania akcji GPW

Notowania z dnia 2021-12-09 09:15

Widok:

Rodzaj instrumentu:

Notowania:

Następny dzień »
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
06MAGNA3.233.353.353.35+1.52%74.982021-12-08
08OCTAVA1.031.021.021.02-0.97%0.122021-12-08
11BIT528.00528.00528.00528.00+0.38%130.3909:14
4FUNMEDIA7.767.507.507.50-3.35%7.2009:06
AATHOLD23.0023.0023.0023.00-0.86%20.252018-04-19
ABADONRE4.164.104.104.10-7.66%15.122018-12-27
ABCDATA1.431.431.431.430.00%53.312019-07-22
ABMSOLID0.150.110.110.11-56.00%1.892019-07-26
ABPL51.6051.8051.8051.80+1.17%12.7109:10
ACAUTOGAZ32.4032.7032.7032.70+1.87%20.772021-12-08
ACE15.8015.9815.5515.98+0.19%89.612015-12-22
ACTION14.6014.8014.8014.80+1.02%67.8609:14
ADIUVO2.892.892.892.890.00%0.0109:00
ADIUVO-PDA28.5029.0028.5029.00+1.75%3.902015-11-25
ADVADIS0.010.010.010.010.00%18.452015-11-13
AGORA7.807.907.907.90+1.54%22.0009:14
AGROTON6.767.007.007.00+2.34%4.6009:08
AGROWILL2.402.402.402.400.00%0.642021-09-21
AILLERON13.4013.4013.4013.40+0.75%2.1809:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
AILLERON-PDA7.617.617.607.60-0.13%2.212015-11-18
AIRWAY0.970.990.990.99-0.20%6.0609:12
ALCHEMIA4.764.764.764.76-0.83%0.482019-05-30
ALIOR57.9858.0858.0858.08+0.14%165.5409:14
ALIOR-PDA83.2083.3083.2083.30+2.84%4,176.662014-01-20
ALIOR-PDA51.3952.3951.0552.39+1.93%1,743.412016-06-30
ALIOR-PP11.0011.8511.0011.45-0.87%42,237.792016-05-27
ALMA0.020.030.030.03-40.00%7.202018-06-01
ALTA2.282.282.282.280.00%0.6809:09
ALTERCO0.030.030.020.02-50.00%1.412016-05-23
ALTUSTFI1.491.491.491.49+0.34%27.622021-12-08
ALUMETAL55.4055.4055.4055.40-1.42%2.7709:03
AMBRA24.5024.5024.5024.500.00%1.5209:13
AMICA115.60115.60115.60115.60+0.52%58.5909:07
AMPLI0.650.640.640.64-11.11%3.102021-12-08
AMREST45.0547.5047.5047.50+2.93%2,583.032018-10-03
APATOR19.4519.3519.3519.35-0.51%28.5409:15
APLISENS14.4013.8013.8013.80+2.22%1.152021-12-08
APLITT0.870.870.870.870.00%0.012017-01-31
APSENERGY3.233.233.233.23-0.31%0.1809:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ARCHICOM19.3519.5019.5019.50+1.04%56.4109:04
ARCHICOM-PDA14.8015.4914.8014.90+1.85%14.862016-05-06
ARCTIC8.058.038.038.03+0.50%112.3709:14
ARCUS0.991.201.201.20+30.43%18.082020-04-09
ARK2FRN1569.5576.8069.5576.80+5.96%32.242015-12-22
ARKAFRN1257.0057.9955.0057.22+0.39%105.712014-06-24
ARKASWE17111.00111.87111.00111.87+1.70%287.462017-12-22
ARMATURA1.691.741.681.680.00%80.132014-01-15
ARTERIA6.106.106.106.10+1.67%0.0109:00
ARTIFEX9.189.189.189.180.00%0.0309:00
ARTIFEX-PDA23.8623.8623.8623.860.00%0.052016-12-19
ASBIS22.7023.3023.3023.30+2.19%480.1509:15
ASMGROUP0.450.450.450.45+4.17%0.002021-10-04
ASSECOBS41.9042.5042.5042.50+2.91%67.3609:14
ASSECOPOL85.5086.3086.3086.30+0.29%66.8309:14
ASSECOSEE46.1045.6045.6045.60-4.40%67.4509:14
ASSECOSLO19.5619.6119.0019.37-0.92%200.762017-04-28
ASTARTA43.8043.0543.0543.05-1.15%51.9609:11
ATAL46.2046.2046.2046.20-0.65%0.6909:12
ATAL-PDA22.0022.0021.8021.80-0.86%6.762015-07-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ATENDE4.604.604.604.600.00%0.2309:00
ATLANTAPL9.409.409.409.400.00%4.7009:08
ATLANTIS0.490.490.490.490.00%0.982019-01-02
ATLASEST1.962.042.042.04-1.92%5.882021-12-07
ATM12.7012.1012.1012.10-3.20%15.402020-07-01
ATMGRUPA4.464.464.464.46+4.94%0.0109:00
ATREM2.402.372.372.37+21.23%236.7309:14
AUTOPARTN13.6013.6013.6013.600.00%0.0309:00
AUTOPARTN-PDA2.842.852.812.81-1.40%39.502016-07-07
AVIAAML4.504.204.204.20-10.45%43.042018-07-12
AVIASG14.0015.1515.1515.15+5.21%113.192018-11-19
AWBUD0.950.950.950.950.00%0.022020-09-09
B3SYSTEM0.530.530.530.530.00%0.132017-04-26
BACD0.040.040.040.04+33.33%0.872017-08-21
BAKALLAND2.772.772.762.770.00%12.882014-11-10
BALTONA6.406.306.306.30-1.56%1.282020-03-31
BANKBPH30.8830.8830.8830.88+0.03%0.402016-09-19
BARLINEK1.181.251.181.23-2.38%156.012014-01-07
BBIDEV5.165.285.285.28-0.38%26.892021-12-08
BBIZENNFI-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-05-02
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BEDZIN7.157.157.157.15-0.69%0.2909:00
BENEFIT666.00666.00666.00666.00+1.22%2.6609:00
BERLING4.804.804.804.80+1.69%4.802021-12-08
BEST25.6025.6025.6025.60-3.03%7.942021-12-07
BETACOM6.206.206.206.20-3.13%4.4509:08
BGZBNPP84.6084.6084.6084.60+1.68%2.5409:14
BIK22.8022.4022.4022.40+0.90%0.202021-05-06
BIOMEDLUB4.744.754.754.75-0.79%47.5809:12
BIOTON4.424.444.444.44-0.34%12.8009:12
BIPROMET6.346.346.346.34+1.28%13.952015-04-21
BIUROIK-PDA17.5517.8917.5517.800.00%10.122016-12-07
BMPAG0.730.740.740.74+3.47%2.792021-12-07
BNPPL59.0059.0059.0059.00+1.72%0.062015-04-24
BNPPL-PDA57.5058.0057.5058.00+0.69%81.582014-06-10
BOGDANKA35.8536.0036.0036.00-0.41%142.7109:14
BOMI0.010.010.010.010.00%1.052013-09-26
BORYSZEW3.463.463.463.46-0.43%0.2809:00
BOS10.1010.1010.1010.10+1.61%0.0109:13
BOWIM8.668.668.668.66+1.17%2.1009:14
BPHFIZBI1173.10173.10170.00170.00-1.16%60.622017-11-23
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
BPHFIZBI2145.10145.10145.10145.10+2.91%1.602021-09-09
BPHFIZBI3128.29128.29128.29128.29+0.15%25.662018-09-13
BPHFIZBI4118.70118.70118.70118.70-0.34%30.272021-10-25
BPHFIZBI5119.60119.60119.60119.60+2.13%2.512021-09-14
BPHFIZBI6108.10107.10107.10107.10+4.90%53.592018-09-20
BPHFIZDS112.40112.00112.00112.00-0.09%33.632020-08-26
BPHFIZKK103.00103.0093.1093.10-9.70%2.002017-07-05
BPHFIZMLI97.7597.7597.7597.75-2.25%2.052021-12-08
BPHFIZSN39.1042.6438.0042.64+9.33%63.962015-12-22
BPHFIZSN270.0077.1070.0077.10+10.14%1.472015-12-22
BRASTER1.011.011.011.01-0.40%0.0209:04
BRIJU0.330.350.350.350.00%2.042021-12-08
BSCDRUK40.5040.2040.2040.20-0.25%0.362020-04-24
BUDIMEX250.00250.00250.00250.00-0.20%1.5009:00
BUDOPOL0.060.060.060.060.00%0.182017-05-04
BUMECH24.6024.5024.5024.50+0.82%170.2109:15
BUWOG129.00129.00129.00129.00+1.18%2.322018-10-31
BYTOM2.662.752.752.75+2.61%37.582018-11-28
BZWBK351.40353.20353.20353.20-0.76%124.4409:11
CALATRAVA0.220.230.220.23-4.17%5.602017-10-03
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
CAPITAL1.931.931.931.930.00%0.392021-12-07
CASHFLOW0.130.130.130.130.00%1.492016-03-31
CCC104.15105.35105.35105.35+1.15%547.9709:15
CCENERGY1.071.071.071.070.00%0.0009:00
CDPROJEKT184.00184.96184.96184.96-0.67%4,132.5509:15
CDRL27.2027.0027.0027.000.00%0.9709:13
CDRL-PDA18.3518.6018.0018.60+1.64%14.132014-12-09
CEDC0.210.210.210.21-32.25%0.002013-04-12
CELTIC7.007.007.007.00+0.72%1.9509:06
CEZ142.50146.00146.00146.00+1.81%127.5109:05
CFI0.290.290.290.29+1.72%4.122021-12-08
CHEMOS0.320.330.330.33-2.94%80.432018-04-30
CIECH44.9545.3045.3045.30+0.78%341.3909:14
CIGAMES1.631.611.611.61-1.29%8.8209:10
CIGAMES-PDA26.9927.0026.9927.00+4.65%2.022016-12-20
CITYSERV15.5015.5015.5015.50+1.84%1.8609:01
CLNPHARMA32.0031.9531.9531.95-0.16%105.9309:14
CLNPHARMA-PDA21.5422.0020.9421.50+2.33%3,543.702016-11-30
CNT21.9021.9021.9021.900.00%1.7109:00
COALENERG2.462.482.482.48+0.81%14.4509:14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
COGNOR3.953.883.883.88-0.26%116.3809:14
COLIAN4.084.084.084.080.00%36.522018-07-19
COMARCH215.00211.00211.00211.00-2.31%78.4909:14
COMP52.0052.8052.8052.80+1.54%22.2809:11
COMPERIA6.706.906.906.90+4.55%13.352021-12-08
CORMAY1.211.201.201.20-0.33%5.3809:12
CORMAY-PDA1.701.741.681.740.00%82.662015-10-16
CORMAY-PP0.130.140.110.130.00%244.922015-08-11
CPGROUP9.549.549.549.540.00%1.7109:00
CPGROUP-PDA5.405.485.355.35-0.93%35.572014-03-06
CUBEITG0.200.200.200.20-1.52%8.902019-05-06
CYFRPLSAT34.5834.6034.6034.60-0.35%108.0009:01
CZTOREBKA0.520.520.520.520.00%2.0009:00
DEBICA76.8075.8075.8075.80-0.79%109.612021-12-08
DECORA35.8036.7036.7036.70+1.38%7.5309:14
DEKPOL30.5030.8030.8030.80+1.32%20.132021-12-08
DEKPOL-PDA14.0214.0214.0214.020.00%0.272015-02-05
DELKO15.7015.6815.6815.68-0.38%32.902021-12-08
DGA7.807.807.807.80+1.30%0.0209:00
DINOPL342.20342.00342.00342.00-0.58%479.1409:14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
DMWDM-PDA0.190.190.170.170.00%2.552013-08-27
DMWDM-PP0.010.010.010.010.00%0.132013-04-30
DOMDEV125.00125.00125.00125.000.00%17.2509:14
DREWEX0.550.550.550.550.00%0.042019-09-25
DROP0.200.190.190.19+3.83%3.902020-11-06
DROZAPOL6.006.006.006.00+0.84%4.2009:07
DSS0.030.040.030.04+100.00%5.742015-09-10
DTP4.934.934.934.930.00%0.142016-05-19
DUON3.823.833.823.83+0.26%178.472016-04-04
ECARD3.963.963.963.960.00%0.062015-10-16
ECHO4.364.394.394.39+0.23%9.9009:15
EDINVEST3.843.783.783.78-1.56%15.242021-12-08
EFEKT6.986.986.986.98+1.16%0.642021-12-08
EFH0.030.030.030.030.00%0.272015-12-30
EKANCELAR0.010.010.010.010.00%6.562016-03-04
EKO5.025.025.025.02-9.71%0.002013-04-12
EKOEXPORT2.862.862.862.86+0.35%0.5709:14
ELBUDOWA0.520.430.430.43-16.35%544.792021-04-08
ELEKTROTI5.645.605.605.60-0.71%63.602021-12-08
ELEMENTAL2.422.422.422.420.00%72.952020-12-17
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
ELEMENTAL-PDA2.532.562.522.55+0.79%215.202014-01-31
ELEMENTAL-PDA4.294.294.294.29-1.38%2.732015-10-26
ELKOP0.420.420.420.42-2.53%0.0009:13
ELZAB4.114.154.154.15-1.19%12.222021-12-08
EMCINSMED11.2011.2011.2011.200.00%0.062021-12-08
EMPERIA99.8099.8099.8099.800.00%17.662018-05-10
ENAP1.851.831.831.83-1.08%9.302021-12-08
ENEA8.488.608.608.60+0.53%513.7309:15
ENELMED17.3017.3017.3017.300.00%11.662021-12-08
ENERGA7.837.837.837.83+0.13%3.9209:00
ENERGOINS1.251.271.271.270.00%44.692021-12-08
ENERGOPLD0.010.010.010.010.00%5.452014-03-10
ENTER31.8031.8031.8031.80+1.92%11.4809:06
ENTER-PDA14.0014.0013.9013.90+0.72%13.292016-01-14
ERBUD59.8060.0060.0060.00-1.32%98.3209:15
ERG48.4049.8049.8049.80-0.40%1.212021-12-08
ERGIS3.863.863.863.86+0.26%30.242019-12-12
ESOTIQ72.0072.0072.0072.00-0.55%44.9309:14
ESOTIQ-PDA36.1036.2036.0036.00-0.55%22.632015-09-15
ESSYSTEM3.483.483.483.480.00%0.352020-01-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
EUCO3.993.883.883.88-0.51%10.852021-12-08
EUIMPLANT0.010.010.010.010.00%0.052015-03-20
EUROCASH11.2711.3811.3811.38+1.16%148.2609:14
EUROHOLD14.5014.5014.5014.500.00%3.022021-12-08
EUROMARK0.010.010.010.010.00%0.232013-07-26
EUROTEL37.5038.0038.0038.00+1.33%142.292021-12-08
EVEREST2.492.502.502.50-0.79%3.9609:04
EXILLON6.996.996.996.99-1.55%0.012017-12-22
FAM1.701.801.801.80+11.11%523.142018-02-19
FAMUR3.003.023.023.02-0.17%41.0709:06
FARMACOL51.7051.7051.7051.70-0.14%23.322017-02-24
FASING13.8013.8013.8013.80-4.17%7.5109:05
FASTFIN0.900.900.900.900.00%0.372021-12-07
FEERUM9.289.289.289.28+0.43%0.0109:00
FEERUM-PDA10.8910.9010.8910.90+0.93%0.992013-05-28
FENGHUA17.5217.5217.5217.520.00%0.182016-05-04
FERRO33.0033.0033.0033.000.00%45.2109:15
FERRUM3.993.993.993.99+3.37%0.0009:00
FMG18.0018.0018.0018.00-6.25%0.902021-12-07
FON0.120.120.120.12-7.69%1.872018-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
FORTE44.5044.5044.5044.500.00%4.3609:08
FORTUNA31.5032.0032.0032.000.00%48.112018-06-08
FOTA0.030.030.030.03-57.14%11.162018-01-12
GANT0.070.070.070.070.00%111.912015-05-22
GEKOPLAST15.2015.2015.2015.200.00%2.282018-02-15
GETIN1.331.341.341.34+1.05%42.3909:15
GETINOBLE0.420.420.420.42+0.71%11.9809:05
GINOROSSI0.550.550.550.55+1.48%1.102019-07-08
GLCOSMED4.954.894.894.89-1.11%123.992021-12-08
GLCOSMED-PDA1.751.801.751.80+2.86%4.382013-08-16
GLOBCITYHD41.7341.7341.7341.730.00%33.052015-09-28
GOBARTO4.504.564.564.56+1.33%17.292021-12-08
GORENJE53.0053.0053.0053.00+0.76%0.052018-11-05
GPRE7.006.506.506.50-7.14%15.102019-09-25
GPW41.2041.3841.3841.38+0.93%68.6409:14
GRAAL31.6831.8531.6831.700.00%123.102016-11-16
GRAJEWO-PDA26.4027.0026.4027.00+2.27%0.052016-01-08
GRAVITON1.721.721.721.72+4.88%0.002021-12-08
GREENECO0.290.290.290.290.00%2.352014-08-08
GREMINWES2.022.042.022.04+4.08%7.822016-05-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
GROCLIN2.732.762.762.76+1.10%1.4709:00
GRODNO16.1215.9615.9615.96-0.75%9.3009:06
GRUPAAZOTY36.8037.1637.1637.16+0.98%147.8709:15
GTC6.776.826.826.82+1.49%536.232021-12-08
GTC-PDA6.606.756.306.75+3.05%21.682015-11-04
HANDLOWY57.6058.2058.2058.20+0.34%21.3009:12
HARPER9.099.099.099.090.00%1.8409:11
HAWE0.300.300.300.30+3.45%54.502017-05-04
HBPOLSKA0.010.010.010.010.00%0.002013-03-28
HELIO18.9017.0017.0017.00-4.49%8.942021-12-08
HERKULES1.701.701.701.700.00%1.3109:00
HUBSTYLE0.780.780.780.78-0.26%0.0209:00
HUTMEN5.305.305.305.300.00%7.952017-01-11
HYDROTOR36.9036.9036.9036.90+0.54%2.9909:08
HYPERION0.280.300.260.28+3.70%95.512017-10-03
I2DEV11.5011.5011.5011.500.00%0.0209:00
IALBGR0.840.850.850.85+1.44%118.392021-12-08
IDEABANK1.601.591.591.59+1.15%240.392020-12-30
IDEABANK-PDA25.5026.4025.5026.40+2.72%829.082015-04-28
IDEON0.010.010.010.010.00%0.102016-06-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IDMSA1.101.101.101.100.00%0.7809:00
IFCAPITAL0.560.510.510.51-8.93%7.572018-11-30
IFSA0.300.330.330.33+10.00%0.532018-11-28
IIAAV8.808.778.778.77-1.02%2.212018-06-18
IMCOMPANY32.0032.0032.0032.00-0.93%9.1209:00
IMMOBILE2.862.862.862.86+7.52%0.0209:00
IMPEL13.0513.0013.0013.00+0.39%196.322021-03-03
IMPERA2.282.382.382.380.00%7.612021-12-08
IMPERA-PDA0.360.360.360.36+2.86%70.552013-07-10
IMPERA-PP0.010.010.010.010.00%0.002013-03-27
IMPEXMET4.234.224.224.22-0.24%122.372019-08-05
IMS3.113.113.113.11-0.32%0.0309:00
INC4.484.464.464.46-0.11%1.2009:14
INDATA0.300.310.310.31+6.90%40.252018-04-30
INDYGO0.250.250.250.250.00%0.492018-05-02
INDYKPOL63.5063.5063.5063.50-0.78%0.062019-12-11
INGBSK259.00259.00259.00259.000.00%1.0409:00
INPOST10.8710.8710.8710.870.00%1.392017-05-24
INPRO8.008.008.008.00-1.23%1.702021-12-08
INSTALKRK31.9032.0032.0032.00+0.63%35.722021-12-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
INTEGERPL48.4148.4748.4148.47+0.04%12.302017-05-24
INTERAOLT17.8817.8817.8817.880.00%26.0209:01
INTERBUD1.231.231.231.230.00%0.152021-12-02
INTERCARS446.00446.00446.00446.00+0.22%0.8909:00
INTERFERI6.406.406.406.40+3.23%0.992021-12-08
INTERSPPL1.141.141.141.140.00%0.0109:00
INTROL4.804.654.654.65-3.12%12.842021-12-08
INVCEEFIZ457.00457.00457.00457.00-3.47%9.142021-12-07
INVFIZ963.00963.00963.00963.00-0.71%3.852021-12-07
INVGLDFIZ1,600.151,600.151,600.151,600.15+0.64%3.202021-12-08
INVISTA3.303.263.263.26-1.21%39.262021-12-08
INVPEFIZ1,083.101,083.101,083.101,083.10+0.06%3.252021-12-08
INVPRFIZ472.00472.00472.00472.000.00%0.942017-03-06
IPERMFIZ58.0058.0058.0058.000.00%0.062015-12-22
IPOPEMA3.463.503.503.500.00%12.532021-12-08
IQP0.490.490.490.49+0.62%2.4409:00
IVMX5.995.995.995.990.00%0.012015-12-18
IZOBLOK53.0053.0053.0053.00+0.38%317.442021-12-08
IZOBLOK-PDA164.00164.00164.00164.00-0.61%1.312016-08-03
IZOLACJA2.302.362.362.36+0.85%10.632021-12-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
IZOSTAL3.203.203.203.200.00%0.3209:12
JHMDEV1.781.761.761.760.00%0.482019-12-16
JJAUTO9.709.709.509.70-6.55%2.562015-05-04
JSW42.5042.5842.5842.58+0.59%1,672.7609:15
JUPITER0.350.350.350.350.00%4.552015-04-09
JWCONSTR4.174.164.164.16-0.48%32.432021-05-20
JWCONSTR-PDA3.263.263.263.26-0.31%1.302014-10-15
JWWINVEST1.951.951.951.950.00%0.0109:00
K2INTERNT24.4024.4024.4024.400.00%0.0509:00
KANIA0.100.110.110.11+30.86%313.732019-10-01
KBCASFIZ116.50116.50116.50116.50+2.19%11.652018-08-23
KBCINDFIZ102.99102.99102.99102.99+13.17%0.002012-07-27
KBCNEUFIZ102.60102.60102.60102.60+2.60%0.002009-11-10
KBCRAZFIZ103.00103.00103.00103.00+3.00%0.002010-02-03
KBDOM0.270.270.270.270.00%0.412021-11-30
KCI1.241.321.321.32+6.02%298.722021-12-08
KDMSHIPNG1.401.401.401.40+0.72%14.002019-05-06
KERNEL58.0059.1059.1059.10+1.03%20.9409:00
KETY595.00591.00591.00591.00+0.68%3.5609:08
KGHM146.00144.50144.50144.50-0.62%3,112.9909:14
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KGL12.4012.4012.4012.40+1.64%0.0209:00
KINOPOL14.8015.0015.0015.000.00%87.292021-12-08
KOFOL63.0063.0061.0061.00-3.17%12.942017-06-05
KOFOLA56.6056.6056.6056.60-0.61%1.422015-11-19
KOGENERA31.7031.7031.7031.70+0.32%0.6309:03
KOMPAP21.0021.0021.0021.00+0.96%0.1009:00
KOMPUTRON3.403.303.303.30-2.94%2.582021-12-08
KONSSTALI25.1025.3025.3025.300.00%10.002020-01-02
KOPEX1.221.221.221.22-1.61%0.762021-12-08
KOV1.151.181.141.16+0.87%2,124.302013-06-14
KPPD59.0059.0059.0059.00+4.42%8.2009:12
KRAKCHEM0.560.550.550.55-3.51%1.772021-12-08
KREC18.6018.6018.6018.600.00%6.4409:14
KREDYTIN19.0019.0019.0019.00+7.34%0.022021-12-08
KREZUS0.570.560.560.56+5.66%3,295.672018-12-21
KRKA546.00546.00546.00546.00-0.36%12.012021-12-08
KRKGL-PDA18.9519.0018.9519.000.00%26.582016-01-29
KRUK359.00357.20357.20357.20-0.50%2.5109:10
KRUSZWICA66.0066.0066.0066.00+0.30%0.132021-02-26
KRVITAMIN16.3016.3016.3016.300.00%0.0309:00
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
KRVITAMIN-PDA12.5012.5012.1812.500.00%0.042015-12-30
KSGAGRO4.144.144.144.14+1.22%0.4309:09
LABOPRINT15.8015.8015.8015.800.00%0.0309:00
LARK0.150.150.150.150.00%0.622018-05-02
LARQ1.671.671.671.670.00%2.0009:00
LCCORP2.792.762.762.76-1.08%3.8809:14
LENA4.494.454.454.45-0.67%20.262021-12-08
LENTEX9.249.209.209.20-0.43%64.242021-12-08
LIBET2.002.002.002.00+1.52%0.0009:00
LIVECHAT119.40120.00120.00120.000.00%110.9409:12
LMASFIZ1,514.101,510.101,510.101,510.10-3.51%9.072021-11-26
LMBSFIZ1,618.801,618.801,618.801,618.80+6.50%3.242021-10-08
LMCSFIZ1,514.101,510.001,510.001,510.00-3.46%39.352021-11-26
LMDSFIZ1,518.151,515.111,515.111,515.11-3.57%18.212021-11-26
LMESFIZ1,514.101,514.101,514.101,514.10-1.23%21.202021-11-26
LOKUM20.6021.2021.2021.20-2.75%3.842021-12-08
LOTOS60.3060.3460.3460.34+0.17%199.9609:12
LOTOS-PDA24.4324.4524.0624.07-2.35%47.452015-01-19
LOTOS-PP3.453.973.423.82+9.14%20,000.122014-11-21
LPP14,700.0015,480.0015,480.0015,480.00+13.08%15,303.8009:15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
LSISOFT14.8514.8514.8514.85+1.02%3.3409:05
LUBAWA1.121.121.121.120.00%21.8609:07
MABION76.7076.2076.2076.20+0.13%260.6609:13
MABION-PDA16.3116.3116.3116.31-3.20%0.902013-06-14
MAGELLAN67.4567.5067.4567.50+0.03%75.122016-06-23
MAKARONPL6.806.846.846.84+0.59%4.882021-12-07
MANGATA72.4074.6074.6074.60-0.27%8.6009:11
MARVIPOL0.700.700.700.700.00%1.1009:05
MASTERPHA3.933.933.933.93+0.26%1.322021-12-08
MASTERPHA-PDA6.797.006.597.00+3.09%10.282016-06-02
MBANK470.00467.00467.00467.00-0.85%256.0809:14
MBWS6.506.506.506.500.00%26.232021-12-08
MCI21.0021.0021.0021.00+0.96%18.0609:10
MCLOGIC58.5158.5158.5158.510.00%2.342017-07-13
MDIENERGIA2.672.642.642.64-2.22%14.502021-12-08
MEDIACAP3.473.483.483.48-0.57%3.5309:09
MEDIATEL0.740.740.740.740.00%0.722017-09-26
MEDICALG19.0419.4619.4619.46+0.62%8.6009:13
MEDYCZNYFIZ183.50183.50183.50183.50-0.27%10.092021-11-23
MEGARON13.7013.7013.7013.700.00%0.082021-11-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MENNICA20.5020.7020.7020.70+0.98%27.502021-12-08
MERCATOR110.20112.05112.05112.05+0.40%630.8609:14
MERCATOR-PDA14.3714.7814.3714.67-0.34%61.102014-01-16
MERCATOR-PDA17.5017.5017.5017.50+1.45%13.122016-10-20
MERCOR16.2516.5016.5016.50+1.54%35.372021-12-08
MEXPOLSKA2.402.402.402.40+4.35%0.0109:06
MFO55.0055.0055.0055.000.00%0.1109:00
MIDAS0.800.810.800.800.00%411.692016-05-24
MIESZKO3.953.953.953.950.00%13.372014-11-25
MILKILAND2.362.352.352.35-0.42%7.0409:11
MILLENNIUM8.308.348.348.34-0.71%1,974.2409:14
MIRACULUM1.381.411.411.41+2.17%10.312021-12-08
MIRBUD4.004.004.004.00+1.14%32.0809:11
MISPOL0.910.920.910.92+3.37%9.682014-02-10
MLPGROUP77.8077.8077.8077.800.00%0.0809:01
MLPGROUP-PDA27.2527.9827.2527.89+2.54%39.992013-11-15
MNI0.030.030.030.030.00%66.322018-03-29
MOBRUK370.00371.00371.00371.00+0.27%49.2709:14
MOJ1.701.701.701.700.00%0.002021-12-08
MOL334.35334.35334.00334.00-1.26%100.642017-09-22
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
MONNARI2.572.572.572.57-0.39%1.9609:00
MOSTALPLC21.2020.6020.6020.60-0.96%59.632021-12-08
MOSTALWAR6.446.586.586.58+0.61%32.082021-12-08
MOSTALZAB1.891.891.891.89-1.31%1.6609:00
MSXRESOUR0.040.050.040.05+25.00%22.652016-03-31
MUZA5.205.205.205.20-2.80%1.0409:01
MWTRADE4.394.304.304.30-1.83%2.602021-12-08
NETIA6.946.946.946.940.00%6.972021-07-29
NETMEDIA12.2012.1012.1012.10-0.82%10.872019-03-27
NEWAG20.7020.7020.7020.70+0.98%0.0409:00
NEWWORLDR0.020.020.020.020.00%105.062016-05-02
NEWWORLDR-PP0.010.010.010.010.00%7.582014-09-23
NFIEMF4.164.174.164.170.00%0.282016-07-25
NORDEABP47.5747.5747.5747.570.00%15.702014-04-30
NORTCOAST14.9514.9514.9514.950.00%65.972020-09-29
NOVAKBM0.780.790.710.71-15.48%11.272013-12-02
NOVITA192.00191.00191.00191.00-0.26%24.9309:11
NOWAGALA0.990.990.990.99+2.06%0.122020-12-14
NTTSYSTEM5.245.245.245.24+0.38%0.0109:01
ODLEWNIE6.246.286.286.28+0.64%19.502021-12-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
OEX22.6022.9022.9022.900.00%8.312021-12-08
OLYMPIC8.308.308.308.300.00%1.002017-02-27
ONE2ONE0.040.040.040.04-20.00%2.422015-06-30
OPENFIN0.810.830.830.830.00%19.8909:04
OPENFIN-PP0.010.010.010.010.00%0.102016-12-07
OPERA3GR207.00211.00211.00211.00-6.34%9.352021-12-08
OPERATERR858.11858.11858.11858.11-2.38%0.862013-08-02
OPONEO.PL65.0065.0065.0065.00+0.93%2.0209:10
OPTEAM14.2514.3514.3514.350.00%3.1509:03
ORANGEPL7.837.867.867.86-0.06%84.5209:15
ORBIS113.00113.00113.00113.000.00%44.412020-04-08
ORCOGROUP2.942.942.942.94-0.32%0.0609:01
ORION7.707.707.707.70-1.28%0.202019-12-23
ORZBIALY24.3024.3024.3024.300.00%0.832021-12-08
OTLOG9.569.809.809.80+2.51%6.922021-12-08
OTLOG-PDA201.00201.00201.00201.00+0.50%2.012013-08-29
OTMUCHOW3.503.503.503.500.00%0.0109:00
OVOSTAR68.0067.0067.0067.00-2.90%1.892021-12-08
PAGED58.5058.5058.3458.40+0.05%15.932017-10-12
PAMAPOL2.602.652.652.650.00%2.262021-12-08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PAMAPOL-PP0.010.010.010.010.00%9.702015-09-01
PANOVA15.0515.0515.0515.05+0.33%0.382021-12-08
PATENTUS1.041.041.041.040.00%2.1209:14
PBG0.040.040.040.040.00%54.172021-12-08
PBKM92.4092.4092.4092.400.00%10.632021-12-08
PBOANIOLA0.100.100.070.07-30.00%4.642015-11-13
PBSFINANSE0.360.360.360.36+4.05%1.082021-12-08
PCCEXOL2.782.782.782.78-0.50%1.7009:01
PCCINTER2.682.672.672.67-0.37%1.692018-03-02
PCCROKITA91.6089.8089.8089.80-2.39%160.5809:14
PCCROKITA-PDA33.3733.4033.1033.30-0.83%29.332014-07-31
PCGUARD1.161.171.161.17-19.31%0.742017-10-03
PCM23.5023.5023.5023.500.00%21.532019-06-17
PEGAS162.70162.70162.70162.70+0.81%1.632017-09-18
PEIXIN1.061.021.021.02-11.30%1.292019-04-29
PEKABEX21.5021.5021.5021.500.00%0.1109:00
PEKABEX-PDA10.5010.7510.5010.75+0.47%3.142015-08-17
PEKAES14.7015.0014.7015.000.00%33.212016-11-09
PEKAO118.05118.20118.20118.20-0.42%1,396.2509:15
PELION58.9858.9858.8158.81-0.14%5.882017-06-07
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PEMANAGER18.9518.5018.5018.50-2.37%6.872021-06-18
PEMUG0.770.770.770.770.00%0.112019-04-11
PEP73.4073.4073.4073.40-0.14%0.2909:00
PEPEES1.151.151.151.150.00%4.942021-12-08
PERMEDIA8.008.008.008.00-15.34%0.942013-12-12
PETROLINV1.501.801.501.78+34.85%693.062017-06-28
PFLEIDER26.2026.2026.2026.20-0.38%7.232019-09-13
PGE8.118.098.098.09-0.64%605.9109:14
PGNIG5.745.775.775.77-0.03%649.0309:14
PGODLEW1.451.451.451.45+0.35%45.882021-02-25
PGSSOFT17.9017.9017.9017.900.00%7.002021-10-25
PHN12.6512.7012.7012.70+0.40%2.4109:12
PKNORLEN75.7074.9074.9074.90-0.13%2,487.9309:15
PKOASZEWZ96.2996.2996.2996.290.00%1.152021-11-10
PKOBL1110.50110.50110.50110.50-0.23%5.532019-03-08
PKOBP43.8644.2844.2844.280.00%2,270.6209:15
PKOGD107.49107.50107.50107.50+0.31%39.132021-12-07
PKOGS88.4190.1990.1990.19+1.60%9.742021-11-30
PKOSO110.28110.50110.50110.50+0.01%72.362021-12-07
PKPCARGO15.1015.1415.1415.14+0.93%504.2509:15
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PLASTBOX2.692.682.682.68-0.37%2.1509:11
PLATYNINW2.082.082.082.080.00%0.672021-12-07
PLAYWAY442.00444.00444.00444.00-1.38%121.7109:12
PLAYWAY-PDA48.8048.8046.4046.40-4.92%37.082016-11-17
PLAZACNTR0.180.200.180.20+33.33%218.192016-06-27
PLAZACNTR2.822.812.812.81-0.50%17.012021-12-08
PLAZACNTR-PP0.010.010.010.010.00%0.122014-12-10
PMPG4.004.004.004.00+3.63%2.062021-12-08
POLAQUA3.883.893.883.89+0.26%1.752013-10-17
POLCOLORIT5.775.775.775.770.00%5.772017-05-17
POLICE11.8011.8011.8011.80-1.26%1.1809:00
POLIMEXMS4.274.284.284.28+0.35%15.7809:13
POLJADLO0.010.010.010.010.00%0.212013-08-14
POLMED2.902.902.902.900.00%1.272018-09-21
POLNA16.0016.9615.5016.00-1.84%232.232017-11-27
POLNORD3.543.533.533.530.00%18.952021-02-17
POLNORD-PP0.550.590.480.55-12.70%476.882013-12-03
POLWAX2.892.892.892.89+1.40%0.1609:00
POLYMETAL0.050.060.050.060.00%1.242016-06-29
POZBUD4.074.084.084.08-1.45%5.5309:13
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
PRAGMAFA24.3024.3024.3024.300.00%12.392021-06-16
PRAGMAINK4.424.424.424.42-0.90%0.4409:14
PRAIRIE0.650.640.640.640.00%4.1909:12
PRIMAMODA1.071.071.071.070.00%0.112021-12-07
PROCAD1.861.891.891.89+4.42%5.392021-12-08
PROCHEM24.4024.4024.4024.40+1.67%0.0509:00
PROCHNIK0.010.010.010.010.00%15.512019-01-17
PROJPRZEM12.2012.2012.2012.20+0.83%0.0209:00
PROTEKTOR3.183.183.183.180.00%0.0009:01
PROVIDENT6.556.556.556.55-3.68%0.0109:05
PULAWY82.0082.4082.4082.40+0.49%20.302021-12-08
PWRMEDIA28.0028.8028.8028.80+3.60%476.472021-12-08
PZU37.0037.1837.1837.18+0.24%1,472.0609:14
PZUAKORD117.00118.00118.00118.00+0.64%28.672021-12-08
QMULTIFIZ1,575.151,560.001,560.001,560.00-3.70%26.662021-11-26
QUANTUM38.8038.8038.8038.80+0.52%1.0109:12
QUERCUS3.993.993.993.99-0.75%0.4009:14
QUMAK0.010.010.010.010.00%3.102019-08-21
RADPOL3.043.043.043.04-0.65%0.0109:00
RAFAKO1.411.411.411.41-0.14%8.9509:08
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
RAFAMET17.1017.1017.1017.100.00%5.062021-12-08
RAINBOW23.1523.1523.1523.150.00%0.8609:00
RANKPROGR2.222.232.232.23+0.45%20.8009:13
RAWLPLUG17.8017.8017.8017.800.00%0.0409:00
REDAN0.390.380.380.38-2.31%1.202021-12-08
REDWOOD0.050.050.050.05-15.25%2.212019-04-30
REGNON0.880.800.800.80-9.66%1.612020-09-30
REINHOLD0.200.200.200.20+2.63%0.102021-12-03
RELPOL8.108.068.068.060.00%9.0009:05
REMAK16.8016.8016.8016.800.00%1.6809:00
RESBUD0.210.210.210.210.00%0.242018-11-30
RESBUD-PDA0.210.220.210.21+5.00%16.062016-11-10
ROBYG3.983.983.983.98-0.25%91.802018-03-01
RONSON2.542.542.542.54+2.01%0.0209:00
ROPCZYCE32.0032.2032.2032.20+0.63%27.292021-12-08
ROVESE2.122.121.912.00-12.28%90.312016-08-29
RUBICON1.021.071.071.07+2.38%2.012021-12-08
SADOVAYA0.120.120.120.120.00%0.602018-05-02
SANOK17.0017.0017.0017.00+0.29%1.7009:00
SANTANDER12.8612.6512.6512.650.00%33.7309:09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SANWIL2.092.092.092.09+0.24%51.842021-12-08
SARE7.707.707.707.700.00%7.762021-12-08
SCOPAK0.050.050.050.05+4.95%0.022020-06-24
SECOGROUP15.0015.6015.6015.60+1.96%16.472021-12-08
SECUSIFIZ420.01420.01420.00420.000.00%5.042013-07-19
SEKO8.608.808.808.80+2.33%10.812021-12-07
SELENAFM23.0023.0023.0023.000.00%13.272021-12-08
SELVITA60.3060.3060.3060.30+1.17%1.9909:11
SELVITA-PDA15.2515.8015.0615.80+1.15%4.952015-01-23
SERINUS1.091.081.081.08-1.82%143.852018-05-07
SETANTA3.903.853.853.850.00%6.8409:15
SFINKS0.450.450.450.45-0.22%0.0709:00
SILVANO8.649.189.189.180.00%3.502021-12-07
SIMPLE11.1013.0013.0013.00+0.78%0.372021-12-07
SKARBIEC27.5027.3027.3027.30-0.73%19.4409:14
SKOTAN1.661.661.661.660.00%0.3309:00
SKYLINE0.920.920.920.920.00%0.0009:06
SNIEZKA78.0078.0078.0078.00+0.52%1.0909:01
SOHODEV0.390.430.430.43+9.74%0.002021-12-08
SOLAR5.264.964.964.96+0.20%2.4909:11
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
SONEL10.7010.7010.7010.700.00%0.2709:00
SOPHARMA10.3010.3010.3010.300.00%5.6209:03
SRNFIZ640.00680.86640.00680.86+7.71%5.402014-12-01
STALEXP3.603.623.623.62+0.56%14.2309:06
STALPROD286.00285.00285.00285.00-0.35%11.4009:07
STALPROFI10.6010.6010.6010.600.00%0.1409:00
STAPORKOW2.862.862.862.860.00%0.292021-12-08
STARHEDGE0.560.560.560.56+5.62%0.002021-12-07
STELMET9.059.059.059.050.00%18.942020-07-28
STELMET-PDA30.4930.8930.4930.89+2.97%4.612016-11-24
SUNEX3.623.583.583.58-0.56%5.1409:08
SUWARY24.0024.0024.0024.000.00%0.052021-12-08
SWISSMED10.3510.3510.3510.35-1.43%0.0309:11
SYGNITY9.009.009.009.00-2.39%0.0909:00
SYNEKTIK29.4529.4529.4529.450.00%0.0609:00
SYNTHOS4.904.894.894.89-0.20%1,284.292018-01-15
TALANX170.00170.00170.00170.00-0.93%0.512021-06-04
TALEX14.0014.0014.0014.000.00%0.142021-12-08
TARCZYNSKI41.2041.2041.2041.200.00%1.282021-12-08
TARCZYNSKI-PDA10.4210.4510.3010.45-0.19%42.542013-07-05
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TATRY164.00164.00164.00164.000.00%1.972021-12-02
TAURONPE2.672.682.682.68-0.45%343.7009:14
TERESA15.3615.3615.3615.36+1.05%1.542015-12-23
TERMOREX0.940.950.950.95+3.26%1.872021-12-08
TESGAS3.583.583.583.58-0.14%0.3609:00
TFONE3.083.083.073.070.00%4.282016-12-08
TIM39.0038.9038.9038.900.00%40.8109:10
TOPMEDICA0.050.050.040.04-20.00%23.582017-03-27
TORPOL13.0013.0013.0013.00-0.46%1.3009:00
TORPOL-PDA8.758.758.578.69-0.46%23.282014-09-04
TOYA7.777.797.797.79+0.13%7.3909:12
TRAKCJA1.981.981.981.98-1.00%34.5209:12
TRANSPOL3.693.693.693.69+1.10%0.0209:00
TRAVELPL3.683.683.683.68+1.94%8.952016-06-24
TRIGONPP50.6551.0051.0051.00+0.77%19.772021-12-07
TRIGONPP141.4041.4041.4041.40+0.98%0.082021-01-28
TRIGONPP251.3951.3951.3951.39+0.78%3.192021-02-16
TRIGONPP350.2051.4951.4951.49+0.98%25.402021-02-16
TRIGONPP451.6050.0050.0050.00-1.09%35.022021-02-22
TRIGONPP550.8050.8450.8450.84+5.89%17.332021-02-09
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
TRIGONPP650.9050.9950.9950.99+5.57%24.712021-02-09
TRIGONPP769.9869.9869.9869.98+37.24%0.072021-02-17
TRIGONPP851.4051.4051.4051.40+0.98%0.102021-02-17
TRITON3.443.443.443.44+4.24%0.932021-12-08
TVN19.9019.9219.9019.920.00%178.442015-09-22
TXM0.100.100.100.10+5.49%0.012020-03-19
TXM-PDA5.705.705.665.67-0.53%11.452017-02-01
ULMA64.0064.0064.0064.00-0.78%0.132021-12-08
UNIBEP10.7010.7010.7010.70+0.47%16.562021-12-08
UNICREDIT52.5452.5452.5452.54+0.19%1.4709:04
UNICREDIT11.9011.9011.3411.36-4.86%191.152017-01-16
UNIMA4.654.624.624.62-2.94%42.3409:11
UNIMOT40.8540.6540.6540.65-0.49%14.5909:13
UNIMOT-PDA50.9851.2850.3051.00+0.99%748.882017-03-16
UNISYS1AB916.20933.00916.09933.00+1.97%71.532016-03-24
UNIWHEELS300.00300.00300.00300.000.00%1,192.752018-02-19
URSUS0.280.280.280.280.00%3.2809:12
URSUS-PDA2.973.002.973.00+0.33%12.132013-04-29
VANTAGE3.693.693.673.69-0.27%17.602017-06-19
VIGOSYS698.00698.00698.00698.00+1.16%8.3809:04
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
VINDEXUS7.467.407.407.40-1.33%36.132021-12-08
VISTAL2.552.502.502.50-2.34%60.172021-12-08
VISTULA3.963.953.953.95-0.25%0.1509:00
VIVID1.211.211.211.210.00%1.1109:00
VOTUM17.0017.1217.1217.12+0.47%24.6509:10
VOXEL49.0049.0049.0049.000.00%13.9209:02
WADEX6.526.526.526.52+0.31%0.662020-08-07
WARIMPEX5.285.245.245.24-10.58%1.762021-12-08
WASKO1.621.621.621.62+0.62%12.1209:01
WAWEL518.00518.00518.00518.000.00%5.1809:06
WDX14.8514.8514.8514.850.00%3.442018-03-14
WESTAISIC0.080.080.080.080.00%3.392015-05-04
WIELTON9.849.849.849.84+0.41%8.4209:09
WIKANA4.224.224.224.22+0.48%2.1109:00
WILBO0.220.240.220.240.00%0.732017-10-02
WINVEST0.370.380.380.38+2.17%0.222021-12-07
WIRTUALNA147.20144.40144.40144.40-0.41%0.8709:10
WIRTUALNA-PDA34.8034.9434.8034.90+0.26%280.282015-05-26
WITTCHEN14.7014.7014.7014.700.00%3.9709:00
WITTCHEN-PDA17.2417.5017.2417.48+2.82%39.452015-11-30
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaObrót (tys.)Data i czas
WOJAS4.604.604.604.600.00%0.0209:00
WORKSERV1.071.071.071.070.00%0.0009:00
XTB16.7616.7516.7516.75-0.65%124.0109:10
YAWAL4.014.203.463.46-18.97%128.162015-10-26
YOLO1.171.151.151.15+11.65%3.5809:11
ZAMET0.860.880.880.88-0.68%47.582021-12-08
ZASTAL1.811.701.701.70-5.03%17.2409:10
ZELMER39.5039.5039.5039.50-0.02%0.002013-04-11
ZEPAK18.9518.8018.8018.80-0.27%100.7909:15
ZPUE204.00204.00204.00204.000.00%0.2009:00
ZREMB1.431.441.441.44+0.35%8.6709:12
ZUE3.383.503.503.50+4.79%12.5209:09
ZYWIEC498.00498.00498.00498.000.00%10.9509:07
Następny dzień »
Dane dostarcza Notoria Serwis S.A.

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2232,74 +13,12 +0,59%
WIG 68992,01 +262,45 +0,38%
sWIG80 20322,59 +46,51 +0,23%
mWIG40 5412,80 -6,60 -0,12%

Rynki

Kurs Zmiana Zmiana %
WIG20 2232,74 +13,12 +0,59%