Notowania

NewConnect

Pozostałe instrumenty

Notowania surowców i towarów

Notowania z dnia 2021-04-08

Widok:

Energia
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaData i czas
Ropa Brent (USD)63.2863.3463.2463.25+0.58%2021-04-08
Ropa WTI (USD)59.7759.9258.8459.75+0.32%2021-04-08
Olej opałowy (USD)1.811.811.781.81+0.55%2021-04-08
Olej napędowy (USD)493.50508.63500.38507.50+0.44%2021-04-08
Benzyna (USD)1.951.971.931.96+0.51%2021-04-08
Gaz ziemny (USD)2.523.002.002.52+0.40%2021-04-08
Metale
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaData i czas
Złoto (USD)1,756.601,756.701,756.501,756.50+1.02%2021-04-08
Srebro (USD)25.5325.5325.5225.53+1.29%2021-04-08
Platyna (USD)1,235.651,236.101,236.101,236.10+0.32%2021-04-08
Pallad (USD)2,628.002,629.002,629.002,629.00+0.15%2021-04-08
Miedź (USD)8,931.509,024.758,908.009,007.50+0.84%2021-04-08
Miedź COMEX (USD)4.094.094.094.09+0.73%2021-04-08
Aluminium (USD)2,258.252,288.752,255.002,286.00+1.21%2021-04-08
Nikiel (USD)16,630.0016,872.5016,465.0016,820.00+1.13%2021-04-08
Ołów (USD)1,981.001,996.501,973.001,987.50+0.33%2021-04-08
Cynk (USD)2,829.002,865.752,822.002,862.00+1.15%2021-04-08
Cyna (USD)25,775.0025,837.5025,645.0025,765.00-0.04%2021-04-08
Produkty rolne
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaData i czas
Pszenica (USD)629.40629.25629.25629.25+1.99%2021-04-08
Kukurydza (USD)579.80579.25579.25579.25+3.06%2021-04-08
Cukier (USD)15.1415.3815.1315.25+0.79%2021-04-08
Soja (USD)1,409.001,422.381,404.621,414.75+0.48%2021-04-08
Olej sojowy (USD)52.8553.7352.5953.43+1.25%2021-04-08
Mąka sojowa (USD)406.75406.80406.80406.80-0.55%2021-04-08
Olej rzepakowy (CAD)800.40824.40792.10813.40+1.60%2021-04-08
Rzepak (EUR)497.50514.00497.50512.50+3.07%2021-04-08
Bawełna (USD)79.5081.9379.7081.59+2.07%2021-04-08
Kawa (USD)126.75128.70126.78128.00+0.91%2021-04-08
Kakao (GBP)1,692.001,706.001,635.001,639.00-3.23%2021-04-08
Sok pomarańczowy (USD)108.80110.80107.90109.53+0.89%2021-04-08
Mleko (USD)19.1119.5319.0419.42+1.80%2021-04-08
Olej palmowy (MYR)3,805.003,921.003,760.003,788.00-1.50%2021-04-08
Wołowina (USD)125.28125.59122.53125.04-0.21%2021-04-08
Wieprzowina (USD)102.87103.60101.59103.54+0.64%2021-04-08
Ryż (USD)13.1713.1813.1113.11-0.46%2021-04-08
Surowce produkcyjne
NazwaOtwarcieMaxMinKursZmianaData i czas
Tarcica (USD)1,074.401,106.451,013.201,106.40+2.84%2021-04-08
Guma kauczukowa (JPY)245.60246.20240.00240.80-3.07%2021-04-08
Dane dostarcza VIA24ONLINE