To jest piękny widok - zdjęcie Tomasza Golloba, który wita kibiców, stojąc.
Tomasz Gollob przez dwa tygodnie walczył z koronawirusem. Ogłosił, że jest już zdrowy.
Już wkrótce będzie można wypić wodę mineralną sygnowaną nazwiskiem "Tomasz Gollob".