Ewakuowani to nauczyciele i uczniowie III LO we Wrocławiu. Dziś nie wrócą już na lekcje.
Około godz. 10 rano nieznani sprawcy ostrzelali budynek liceum przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie.
Już tylko 10 dni mają ósmoklasiści na złożenie wniosku o przyjęcie do rzeszowskich szkół średnich.