17 kwietnia 2019 roku o godzinie 12:00 w całej Polsce odbyła się oddolna akcja wspierająca strajkujących nauczycieli "Wielka środa dla nauczycieli".
W jej ramach osoby solidaryzujące się z akcją strajkową w oświacie okazały wsparcie protestującym pracownikom oświaty. Z dużym entuzjazmem do akcji włączyli się pracownicy Agory.
Współorganizatorami akcji są warszawskie komisje OZZ "Inicjatywa Pracownicza" i Inicjatywa Warszawa 2020.
26 kwietnia niezwykły koncert dla nauczycieli w wykonaniu Waldemara Malickiego w reżyserii Jacka Kęcika. Kup bilet na koncert!